TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.9.2008 Karel, Press

Language of trance v říjnu oslaví přesně 2 roky od svého prvního vydání! Tenkrát na akci hráli pouze residenti MATAMAR a to v dlouhém 6ti hodinovém setu. Od té doby se na Language of Trance vystřídala česká djská špička a později se přidali také zahraniční hosté. Oslava proběhne v pátek 3.10.08 v klubu Vertigo v Praze. A co jsme si na Vás přichystali tentokrát? Tento díl bude opravdu speciální a tak se můžete těšit hned na tři zahraniční hosty! Prvním bude holandský dj a producent Daniel Wanrooy z labelu dje Tiesta - Black Hole Recordings. Daniel Wanrooy se kromě projektu Progression věnuje produkci i pod hlavičku Odysee (oba projekty spolu s Robinem van de Wielem) a také jako samostatný producent. Průlomem v jeho kariéře bylo album "Different Day Different Light", vydané u Black Hole, které MTV označila za "dvě hodiny fascinující hudby". Album vyvolalo nejen nadšené ovace hudebních kritiků, ale zejména tranceových fanoušků a dostalo se na track-listy mnoha uznávaných DJs. Z Danielovy tvůrčí dílny vyšly i hity jako "Technophobia", "Evolution" a další. Velkou poklonu mu složil Tiesto tím, že si pro své kompilace "In Search of Sunrise" vybral ne jeden, ale hned čtyři Danielovy tracky, což je úspěch, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný producent. Produkci Daniela Wanrooye hrají pravidelně nejen Tiesto, ale i Armin Van Buuren, Ferry Corsten a další. Hudebně se jeho produkce pohybuje mezi progressive trance a uplift trance.

Napsat názor do DISKUSE

 29.9.2008 Karel, Press

Nový singl Breaking The Spell djky a producentky LayDee Jane je již v prodeji. Zakoupit jej můžete v internetových obchodech Beatport (beatport.com), Trackitdown (trackitdown.net), Junodownload (junodownload.com) nebo iTunes a mnoho dalších. Skladba je k dostání hned v několika verzích, jednoho z remixů se zhostil populární belgický producent Fred Baker. Právě remix od Freda Bakera slaví na parketech největší úspěchy. Jedinečnou příležitost, kde je možné tento hit slyšet naživo přímo v podání LayDee Jane a Freda Bakera, je party Connection Showtime, která proběhne 24. října 2008 v pražské Mecce. Oběma aktérům budou sekundovat Simon Patterson a Matt Hardwick. Další novinky o LayDee Jane najdete na pravidelně aktualizovaných stránkách www.laydeejane.eu a www.myspace.com/djlaydeejane.

Napsat názor do DISKUSE

 29.9.2008 Karel, Press

I poslední zářijové úterý vyražte s kamarády a s přáteli do ulic. Nevíte-li přesně kam zajít, nabízí se Students Night v Retro Music Hall. Tam to tento týden bude v úterý opravdu velká jízda. Za mixpultem se představí DJs Bon Finix a MarcoS. No a čim že tento večer bude tak vyjímečný? Budeme totiž hodně oslavovat. Od večera do rána budeme společně s Bonem Finixem slavit jednu speciální šťastnou událost, která ho v nedávné době potkala. Aby to bylo taky nějaké překvapení nebudeme prozrazovat víc. Pokud jste zvědaví a chcete-li slavit s námi, neseďte v úterý doma a přijďte za námi do Retra. Ať už jste studenti či pracující, malí, velcí, tlustí nebo tencí, tahle párty je připravena přesně pro vás. Startujeme jako vždy ve 21:00 a na baru roztočíme spousty sklenic piva za pouhých 25,- korun a k tomu poteče Finlandia vodka proudem no našich i vašich panáků jen za 30,- korun. To jsou ingredience k pořádné oslavě jak dělané. K příjemnému posezení a nebo k tanci zahrají již zmínění DJs Bon Finix a MarcoS. Bona a ani Marcose není nutné nijak extra představovat. Každý kdo v Česku chodí na taneční akce, zná alespoň jednoho z nich opravdu dobře. Pánové nechybí na žádném dobrém mejdanu a vždy svými výkony za putem dokaží pobavit a potěšit roztančený dav. Tak oslava může začít. Zbývá už jen důležité info pro vás všechny.

Napsat názor do DISKUSE

 28.9.2008 Karel, Press

Již tuto neděli na Fun 1 Station a následující úterý nově také na Sensation Factory Vás čeká další díl oblíbené radio show s názvem Language of Trance, který je vysílán pravidelně každou poslední neděli 22:00 do 24:00 a každé následující ůterý od 18:00 do 20:00 pod taktovkou djů z dua MATAMAR. Těšit se opět můžete na jejich hodinový výběr těch nejlepších novinek na poli taneční hudby. V druhé hodině se pak představí jejich exlusivní hosté - pro tento díl namixovali svůj guestmix djové a producenti Static Blue (FR) a 7 Skies (ITA). Pokud vysílání nestihnete a nebo si chcete poslechnout nějaký z předchozích dílů pořadu, budete si ho moci exlusivně stáhnout ze serveru www.sety.cz , kde ho najdete vždy následující týden jako TIP sety.cz! Tracklisty a bližší info o pořadu naleznete také na www.myspace.com/languageoftranceradio. Zároveň je tento pořad také výzvou pro Vás - začínající nebo již pokročilé producenty abyste posílali svoje tracky na E-mail Languageoftrance@matamar.com a možná právě Vaše skladba zazní v pořadu Language of Trance!

Napsat názor do DISKUSE

 28.9.2008 Karel, Press

Po dvouleté odmlce se opět otevírají brány Clubu Vegas! Tantokrát pro všechny příznivce kvalitní muziky, dobrého pití a hlavně těch největších pařeb. Nový program je naplánován ve spolupráci s předními DJ´s. Každý si zde najde to své! Stačí pouze sledovat aktuální program!

Napsat názor do DISKUSE

 26.9.2008 Karel, Press

Ikona světového trance Leon Bolier vydává na konci září debutové album Pictures, které bude českému publiku naživo představeno již 18.října v rámci párty Beats & Melody 3 v Ostravském klubu Fabric. Blížící se párty Beats & Melody, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric se stala oficiální zastávkou tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, jehož vydání je plánováno na závěr září 2008. Že je se opravdu na co těšit svědčí Bolierova dosavadní produkce, která se v posledních letech rozrůstala opravdu závratným tempem jedné skladby či remixu měsíčně. Nakolik je Bolierova tvorba ceněna je patrné z mnoha kladných ohlasů, ale ostatně udělejte si svůj vlastní názor i vy 18. října v Ostravském Fabricu. Pojďte si užít jedinečnou atmosféru Album Release Tour, která kromě jediné plánované zastávky na území ČR navštíví i Skotsko, Norsko, Irsko a samozřejmě i Holandsko. Na české zastávce tour doprovodí Leona Boliera celkem na dvou podiích jeho stájový kolega Galen Behr, který je spoluautorem jedné albové skladby, a rovněž holandští Signum Djs. Tyto ikony světového trance budou doplněni o zástupce české trance a house scény.

Napsat názor do DISKUSE

 26.9.2008 Karel, Press

V pátek 3. října se v Retro Music Hall sejdou čeští djs, kteří figurují na předních příčkách ankety popularity Czech Dance Music Awards. Tento večer je pro vás v Retru přichystána akce Czech-Mate, což je volné pokračováné velmi úspěšné Retro-klubovky TOP 10 CZ z jara tohoto roku. Na akci Czech-Mate s vámi svou šachovou partii rozehrají tito DJs. Jako hlavní host vám svůj šach mat dá Laydee Jane, která je oblíbená nejen u nás ale i po celém světě. Pyšnit se může svým pravidelným vystupováním ve Švýcarsku, v Turecku, Itálii, Polsku a v dalších zemích. Dále to s vámi rozehraje DJ Michal Poliak, který v současné době slaví velké úspěchy se svou hudební produkcí. Jeho tracky zařazují do svých setů zvučná jména světové taneční scény, jako Carl Cox nebo Filterheadz. Michal v současné době jde hodně "mahoru" a krom naší akce ho budete moci vidět jako jediného Čecha i na Transmission. V Retru se dále můžete těšit na residenta pražské Roxy DJe Romana Raie, který je označován jako nejúspěšnější producent v Česku a se svou nocí Zen je stálicí v pražském klubovém životě. A v neposlední řadě zahraje jeden z nejoblíbenějších DJs u nás DJ Bon Finix. Jeho vytíženost mluví za vše. Kdo se může pochlubit průměrem 3,5 vystoupení za jeden týden? Bon si pro vás připraví to nejaktualnější ze současné taneční scény. A teď to nejdůležitější. Otvíráme ve 22:00 a tak jako na jaře tak i na podzim na tuto akci, na které hrají výhradně čeští DJs je pro všechny hned několik prvních desítek minut vstup zcela zdarma. Přesněji řečeno, kdo přijde mezi 22:00 a 23:30 neplatí za vstup ani korunu. Po půl dvanácté se začne platit vstupné ve výši 200 korun českých. Předprodej na tuto akci není. Prostě kdo z vás přijde včas, bude mít tuhle klubovou akci úplně zadarmo. Stačí dorazit do pul dvanácté. Přijdete-li později bude vás to stát 200,- korun. A to už se tedy vyplatí přijít včas.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2008 Karel, Press

V pořadí devátá akce Bon Trip Sessions v Duplexu dostala název "Dutch" Session, podle původu hosta tohoto dílu. Jako hlavní host vystoupí holandský DJ San, který si ve střední Evropě užívá velkou oblibu, hlavně díky jeho vystoupením na různých mega-akcích jako Transmission, Summer of Love, Mácháč nebo TDK Timewarp. Zahrál si i ve všech významných klubech, například Roxy, Mecca, Fabric, Fléda, Dopler nebo Ministry of Fun. San má na svém kontě mnoho produkce a remixů. Jeho největši hit je do dnes trancová klasika Solid Sessions - Janeiro, která byla remixována od Armina Van Buurena. Jeho současná novinka "Can't Go To Sleep Already" má taky dobře našlápnuto. Do svých setů jí zařazují DJs jako Tiesto, Filo & Peri, Eddie Halliwell, Judge Jules, nebo Marco V. Otevírat a zavírat celou párty budou rezidenti Bon Finix a Tripmain, kteří se v průběhu noci představí i ve společném Bon Trip back-to-back setu. V létě jste si mohli tohle DJské duo vychutnat i pod širým nebem na open-airu Vrak 2008 v Ústi nad Labem nebo na UM DJ stage festivalu Summer of Love.

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2008 Karel, Press

Páté pokračování největší pravidelné domácí halové party u nás - TRANSMISSION - proběhne 8. listopadu v pražské O2 aréně. Kromě spektakulární produkce zde uvidíme vystoupení světové Djské elity jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, Aly & Fila, Giuseppe Ottaviani a domácí Michal Poliak. Na www.transmission.cz byl právě spuštěn oficiální trailer, po jehož zhlédnutí se vám automaticky přehraje sestřih toho nejlepšího z loňského vydání. Nejlevnější vstupenky na TRANSMISSION jsou v prodeji do konce září za 880 Kč vč. všech poplatků. Od 1. října se cena zvýší na 990 Kč, v den akce a na místě se budou vstupenky prodávat za 1090 Kč. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket.

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2008 Karel, Press

Klubovka ENTRANCE v Roxy hlásí své druhé výročí! Možnost oslavit společně s námi a rezidentem Michaelem C budete mít v sobotu 4.10.2008, kdy v deset hodin odstartuje dvojitá porce trancu v podání opravdu těch, kteří ve svém hudebním ranku už něco dokázali. Prvním z dvojice gratulantů bude německý producent, dj a zástupce labelu Euphonic RONSKI SPEED, druhým pak osobnost norské produkce ORJAN NILSEN, vydávající na labelu Armada. Navíc každý z nich se představí publiku ve dvouhodinovém setu (viz podrobný line up). Nebude chybět ani chill-outová dvojka Tintin & Sat. Kromě rezidenta Michaela C se můžete těšit i na jeho hosty a samozřejmě klub ve svátečním jak se patří; barevný laser, plasma vision a special light design a také zvýhodněný vstupu do 23h za 200czk. Více informací najdete na www.roxy.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2008 Karel, Report

Další z tanečních událostí roku, kterou byla akce Prague Sessions 2008 s hvězdou Paul Van Dykem máme za sebou a v naší diskusi je již spousta vašich komentářů k této akci, která se uskutečnila v pražské O2 Aréně. Stejně tak je již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. O2 Aréna opět potvrdila, že je nejmodernější halou svého druhu u nás a stále tak platí otřepané pravidlo, že lepší prostor pro taneční party u nás nenajdete. Zvuk byl o opět lepší než bývá v Tmobile aréně, všude spousta vchodů na taneční parket, minimum front (letos ovšem s výjimkou šaten, které v cca 22.30 nápor přichozích nezvládaly), atd. V podstatě zde opakuji to samé, co jsem psal před rokem, Takový je můj velmi stručný komentář k akci jako takové, podrobný report bychom měli přinést v dalších dnech. AKTUALIZACE 23.9. 22:45

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2008 Karel, Press

V pátek 26.9.08 se na vás ve Vertigu chystá nebezpečně výbušná akcička. Celá párty má podtext "Battle: House versus trance". Jako zástupci house music se do pomyslného ringu postaví člen elektro dj´s Martin Frank a všem dobře známý resident klubu Mecca Tripmain. Na tranceové straně kolbiště se představí Petr Hauz a zakladatelé velice úspěšné noci Language of Trance, djský projekt Matamar. Svoje narozeniny zároveň oslaví jeden z protagonistů, člen LOT Music a rezident Pekelného Baru a Vertiga, Petr Hauz. Bude štěstěna stát na straně oslavencově? Přijďte se podívat a zhodnotit, kdo v tomto zápase zvítězí a kdo odejde jako poražený. Bude to house nebo trance? Vstup volný.

Napsat názor do DISKUSE

 23.9.2008 Karel, Press

I toto úterý, jak již je zvykem, je připravena Studentská párty pro studenty a nejen pro ně v pražské Retro Music Hall. Chcete-li tedy někam vyrazit za zábavou, vemte své kamarády a přátelé a přijďte za námi na chvilku do Retra na pivko nebo na panáčka. A kdo se tento večer postará o hudbu? Od začátku tj. od 21:00 se v první hodině za mixpult postaví DJ Cortus, který vás rozhoupe v rytmech houseu. Po něm od 22:00 přijdou na řadu DJs Pete Walk a Rewis, kteří nechybí na žádném dobrém pražském mejdanu. Pánové si pro vás připravili vystoupení se svým projektem Rewalkers, se kterým sklízí jak DJské tak producentské úspěchy. V jejich setu určitě budete mít možnost slyšet i jejich autorskou tvorbu, která určitě stojí za to. No a po Rewalkers se za gramci objeví půvabná DJane E-lite, která v současné době stoupá stále výš ve své kariéře i popularitě, jak u nás tak ve světě. Připomeňme například, že E-lite má za sebou hraní na německé Loveparade letos i loni, vystupuje po celém světě v Německu, v Columbii, Itálii, Chile a v současné době se chystá i na své první čínské turné. Krom hudby jsme pro vás připravili i další vychytávky. Od partnera těchto mejdanů společnosti Oxylife bude připraven speciální oxybar a tentokrát je pro vás připraven i hairstyling od salónu Joshua (www.joshua.cz) K tomu samozřejmě komfort klubu Retro, Pohodlné sezení, šatna, a na baru exklusivní ceny drinků - Točené pivo za 25,- a Finlandia vodka za 30,-.

Napsat názor do DISKUSE

 23.9.2008 Karel, Press

Populární noc zaměřená na stále mainstreamovější progressive se opět představí v atraktivním datu 26.9., kdy začíná vrcholit klubová sezóna. Rezident párty Evolution Martin Gredner, která v prosinci oslaví 4 roky existence, představí hned 2 specialitky v podobě headlinera, skvělého, dánského producenta Niklase Hardinga a módní přehlídky dámského shopu Girlshop.cz. Pro Niklase to bude jedna ze zastávek promo tour jeho nového alba! Kromě zmiňovaných headlinerů se představí kvalitní support v podobě zkušených dj´s jakým je japonský Naoki Uda, dj Ringo a mladičký talent Voy-Tech. Evolution Special kromě jiného nabídne LED show, která zaujala partypeople na několika předchozích parties. Chybět nebudou 2 lasery, go-go dancers a fresh, fruit bary.

Napsat názor do DISKUSE

 22.9.2008 Karel, Press

Další vydání párty Musica, na kterém vystoupí belgický DJ M.I.K.E se už nezadržitelně blíží a abychom vás dostatečně navnadili, připravili jsme pro vás serii warm-upů přesně víkend před naší hlavní akcí v Mecce. První warm-up odstartuje již ve čtvrtek 2.10. v pražském klubu M1 Lounge. Jako hlavní host vystoupí anglický DJ Paul Jay z dvojice Filthy Funk Funk. Každý měsíc pořádá DJské duo Filthy Funk Funk svou populární residentní párty Erotique po různých klubech po celé Anglii, na kterou si zvou mimo jiné i velmi exklusivní hosty, jakými jsou Judge Jules, Hoxton Whores nebo Filthy Rich. "FFF" mají za sebou i vystoupení ve superklubech jako Ministry of Sound v Londýně nebo Plug v Sheffieldu. V létě se podruhé vrátili na pártyostrov Ibiza a vrcholem jejich mini Ibiza-tour bylo hraní na vyhlášené párty Dusted v klubu Eden. Jejich vystoupení je speciální tím, že používají velké množství efektů a vytvářejí různé bootlegy s použitím accapela tracků. Dale vystoupi rezident Musicy, DJ Bon Finix a jeho parťák Tripmain, kteří už v M1 mnohokrát figurovali na čtvrtečních houseových mejdáncích. Začátek je ve 22:00h. Vstup pro všechny zdarma. V klubu budou rozdávány slevové kartičky na akci Musica, se kterými máte možnost přijít druhou říjnovou sobotu na akci Musica do Meccy. S kartičkami bude na místě vstup na M.I.K.A. za pouhých 200 korun a to uznáte sami, že za tuto tranceovou superhvězdu je opravdu málo. S našimi kartičkami je pro všechny tak nízký vstup, že druhý říjnový víkend v celé republice nenajdete žádnou lepší akci s tak zajmavým line-upem za tak bezkonkurenční cenu. Kartičky si stačí přijít vyzvednout na náš warm-up do M1. Těšíme se na vás.

Napsat názor do DISKUSE

 20.9.2008 Karel, Press

Všichni jste si již zaručeně zvykli na největší a zároveň nejlepší afterparties se skvělou a jedinečnou atmosférou, které pro Vás pravidelně pořádáme ve spolupráci s pražskou Retro Music Hall po prestižních pražských halovkách. Za zmínku stojí ta minulá - White afterparty, kterou navštívil rekordní počet návštěvníků. Jinak tomu nebude i tentokrát po vystoupení ikony světového trancu Paul van Dyka na party Prague sessions v pražské O2 aréně. Opět jsme zvolili velmi osvědčený nabitý lineup doplněný novými jmény. Headlinerem Kentoya afterparty s podtitulem After session je opravdová legenda české housové scény dj Loutka, kterého opravdu není třeba více představovat. Buďte si jisti, že tento pan dj Vás dostane do pekelného varu. Po jeho boku vystoupí pražskému publiku velmi dobře známý Texx. Jeho precizní a euforické sety, z kterých srší pozitivní energie, jsou jasným důvodem, proč se na těchto afterparties objevuje již po několikáté. Dalším djem, který rozjede pořádnou pekelnou jízdu bude zakladatel pražského Studia 54 - charismatický MarcoS. Pod djským kotlem dále zatopí energické duo Subgate & Hozzy prostřednictvím jejich našlapaného back2back setu.

Napsat názor do DISKUSE

 20.9.2008 Karel, Press

Už vás nebaví poslouchat ty kvanta hudby co se na vás valí z rádia či dokonce z vlastního přehrávače? Chtěli by jste zkusit něco nového, dělat svoji muziku, ale myslíte si, že na to nemáte buňky? Či vám chybí hudební nástroj, kvalitní počítač, zvuková karta, monitory nebo místnost kde by jste si studio postavili? Nezoufejte, protože právě pro tyhle případy je tu malá krabička, která si říká Kaossilator a umí vyrobit spoustu srandy. Neříkal bych tomu sice plnohodnotný hudební nástroj, spíše něco mezi synthetyzátorem, digihrou a kaosspadem. Legendární firma Korg totiž přišla na trh s něčím, co by mohlo oslovit i naprosté laiky v tvorbě elektronické hudby. Tvorba hudby zde totiž probíhá podle trošku jiných pravidel něž jsme zvyknuti. Základní princip je založen stejně jako u Kaosspadu na dotykovém displayi a modulace dvou funkcí najednou. Na rozdíl od Kaosspadu, ale nemusíme dovnitř žádný signál posílat, modulujemetotiž přímo zvuky obsažené v téhle "hrací skříňce". Je zde na výběr dohromady ze 100 zvuků či paternů mezi kterými se jednoduše přepínáme pomocí otočného knobu.

Napsat názor do DISKUSE

 19.9.2008 Karel, Press

Tuto neděli 21.9.2008 přesně od 20:00 se budete moci poprvé setkat s novou Radio show na rádiu www.sensationfactory.cz, kterou bude mít na starosti jeden z nejlepších českých čistě tranceových DJs a rezident nejpopulárnější české klubové tranceové party E-MOTION - Stepan Bruck. E-MOTION radio show v podání Stepana Brucka dostala vysílací čas každou 3tí neděli v měsíci v čase 20:00 - 22:00. To že to Stepan Bruck myslí vážně a že chce trošku rozproudit stojaté vody radioshow, kterých je celá řada, to poznáte již hned po prvním díle. Pořad bude rozdělen na dvě hodiny. V první hodině bude vždy mix samotného Stepana Brucka a v druhé hodince budete mít možnost slyšet nějakého zajímavého zahraničního hosta. Kdo bude hostem prvního dílu a druhé hodiny vysílání? Nalaďte na radiu www.sensationfactory.cz v neděli ve 20:00h a dozvíte se více. Playlisty z této radioshow budete moci sledovat na serveru www.trancetouch.com případně na www.idj.cz/stepan-bruck.

Napsat názor do DISKUSE

 18.9.2008 Karel, Press

Společnost Maxistore hledá do svých řad posily na tyto volné pracovní pozice: administrátor ON-LINE shopu, servisní technik, marketingový a PR pracovník, prodejce / obchodník a asistentka účetní a administrativy. Baví Vás práce s audio vizuální technikou? Více informací o jednotlivých pozicích najdete v detailu zprávy.

Napsat názor do DISKUSE

 17.9.2008 Karel, Press

Již poslední dny zbývají do jedné z nejočekávanějších tanečních událostí letošního podzimu - Prague Sessions 2008 - kde jako hlavní hvězda vystoupí tuto sobotu, 20. září, Paul van Dyk, navíc s novým koncertním konceptem. Vysoké předprodeje svědčí o velkém zájmu o tuto unikátní akci, a očekává se až 10.000 návštěvníků. V článku najdete důležité praktické informace a časový plán akce. Prosíme, pozorně si přečtěte všechny uvedené rady a pokyny, a snažte se je během akce respektovat.

Napsat názor do DISKUSE

 15.9.2008 Karel, Press

Minulé úterý odstartoval pražský klub Retro ve solupráci se skupimou In Music a za nemalé podpory firmy Oxylife, pravidelné úterní studentské parties, které však nejsou určeny pouze studentům, ale naopak všem lidem, kteří se v úterý chtějí jít bavit se svými přáteli a kamarády. Premiérová "open párty" tohoto úterního cyklu proběhla již minulý týden a do Retra se přišlo podívat a zapařit celkem hodně lidí a akce se opravdu povedla. Dokonce se i o hodinu prodlužovalo, protože šlo opravdu o vydařený mejdan. No a jak to v Retru bude vypadat tento týden? Tyto úterní mejdany jsou určeny nejen lidem, kteří mají rádi dobré pití, napřiklad finskou vodku nebo české točené pivo za bezkonkurenční ceny, ale také všem milovníkům dobré a kvalitní taneční hudby. Pro tyto hudební nadšence je od tohoto úterý připraven velmi speciální program. Návštěvníci si budou moci každé úterý užít exklusivní 3hodinové sety (2x 90 minut) těch nejlepších českých djs. Na druhém vydání naší a především vaší Students Night vystoupí ikona české houseové scény, resident oblíbené noci Climax, DJ Chris Sadler. Společně s ním v úterý zahraje mladý a odbornou i lajckou veřejností vychvalovaný DJ Martin Frank.

Napsat názor do DISKUSE

 10.9.2008 Karel, Press

Rodinné stříbro Fabricu, klubová noc 3G opět po roce přichází s bombastickým line up, který v ostatních klubech těžko uvidíte a uslyšíte. Pozvání přijal světoznámý producent a dj Andy Moor z Anglie, který svou úspěšnou kariéru v roce 2007 zdůraznil vynikajícím, 30. místem v prestižní anketě časopisu Dj Mag. Dalším, zahraničním hostem sáhodlouhého 3G line upu bude kanadský dj Preach z prestižního booking Black Hole. Český clubber Preache může znát např. z megapárty Tiesto in Prague 2005. Smršť skvělých jmen pokrčuje, tedy česká elita počínaje Michaelem Burianem, přes Laydee Jane, Dana Cooley, Orbitha, Martina Grednera, Michaela C, Bélu N, Romana Hydea, Kaisersozeho , která si ve Fabricu 12.9. dá dostaveníčko. Ale i talentovaní a kvalitní djs mají slovo. Rezident Fabricu Robiq a jeho armáda mladé krve se představí v 1. patře klubu, který bude dekorován jedinečnou 3G stylizací, šokující světelnou show s několika desítkami inteligentních hlav, barevnými a zelenými lasery a led panely! Chybět nebudou barevné a zelené lasery, čokoládové a ovocné bary, Fabric párty stan, go-go dancers a hlavně nezapomenutlná atmosféra této jedinečné noci!

Napsat názor do DISKUSE

 9.9.2008 Karel, Press

Léto nám pomalu končí ... sluníčko pohasíná ... a proto bychom se měli všichni pořádně vyřádit, než nám začne sychravý a chladný podzim. V pátek 12. září proběhne v pořadí již sedmé pokračování houseové party Be Fresh v Martinickém paláci. Rozhodli se Vás odměnit řadou překvapení a změn, které Vás ještě více rozpumpují. Stejně jako v předchozím díle jsou pro vás připraveny 2 hudebně odlišné stage. Hlavní podium pojede na vlnách happy houseu, vedeného pod taktovkou předních DJs Studia 54, zatímco druhé se ponese v přísném rytmu nadupaného electra. Jmenovitě se vám za gramofony hlavní stage představí DJs Raju, Yan Dark a Eagle, který nahradí Petea Walka, jež se musel náhle omluvit. Stage bude doplněna o DJe Mari.ana a rezidenta party Snoofyho. Electro stage ztrestá pekelná dvojice Matthew + Finidi aka Hellectro project, jejichž soundu není nic svaté. Dále vám zahraje DJ Andrey aka Felix, který se podílí na české scéně nejen jako hudebník, ale i jako redaktor a spolupracovník djshop.cz. Tom Saver a Metrostuff si pro vás přichystali experimentální set podbarvený živými klávesami … a v neposlední řadě uslyšíte residenta a producenta akce Martyho Fishe.

Napsat názor do DISKUSE

 6.9.2008 Karel, Press

Jedna z největších akcí letošního podzimu, Prague Sessions 2008, se nezadržitelně blíží. 20. září vystoupí v pražské O2 areně Paul van Dyk s novým živým koncertním konceptem, dále Michael Burian, Alex M.O.R.P.H. a konečně jedna z největších houseových hvězd současnosti, německý DJ a producent Tocadisco. Pojďme se tedy podívat, kdo se za touto přezdívkou skrývá. Svou bohatou hudební kariéru začal ještě velmi mladý Roman B. v německém Kolíně nad Rýnem. Za velice krátkou dobu se tento studiový mistr naučil jak nahrávat, tak i skladby produkovat. Brzy mu na Superstar Records vydali jeho prvotinu "Nobody Likes The Records That I Play". Následovalo celosvětové turné, a remix pro Myla "In Your Arms", což byla jedna z nejvíce hraných skladeb v roce 2005. Od té doby mu nepřestává zvonit telefon a následují další skvělé remixy pro různé umělce jako Axwell & Ingrosso, The Egg, A'Studio, ATB, Hi-Track, Philippe B a mnoho dalších. Jako správný workholik vydává další hitovku "You're No Good For Me", která byla však jen předzvěstí věcí mnohem větších. A také nastal čas pro další singl - "Music Loud/Crazy Cursor". Současně pracoval na remixech pro New Order, Deep Dish, Pet Shop Boys, Myla, Linus Love, Sono, Etienne Daho (ve spolupráci s Fisherspoonnerem), Flatpack, Boosta, Funkwerkstatt, M.A.N.D.Y vs. Booka Shade, Enigmu, Sharma z Deep Dish, Mobyho a mnoha dalších.

Napsat názor do DISKUSE

 6.9.2008 Karel, Press

Systém řízení jakosti Sensation Factory opět inicializuje novou periferii pro rozšíření stávající kapacity výrobního procesu.Tento upgrade je zajištěn jen těmi nejkvalitnějšími komponenty s vysačkou Made in Czech Republic.Evoluci z oblasti Ostravských hutí přináší Martin Gredner s jeho příkladně pojmenovanou radioshow Evolution, která k vám bude proudit v plných dávkách, každou první neděli v měsíci od 20h. Dalším upgradem je ojedinělý projekt kódově označený Trance Tunel, jeho pomocí se můžete každých 14 dní vydat na cestu zpět časem a připomenout si posledních 10 let, jako by to bylo dnes.Narušení časoprostoru pro cestu napříč dekádou se otevírá vždy v 18h první a třetí neděli v měsíci. Více informací naleznete přímo na webu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 5.9.2008 Karel, Press

Pardubický klub Dýdy Baba ve spolupráci s www.hustytricka.cz a Jamaica rum Captain Morgan přínáší další díl house/progressive/trance akce Mhaaania, tentokrát s podtitulem The Pirate Edition! Jako host vystoupí letohradský Azil, který je znám pořádáním pravidelně opakujících se parties Trance Nation a Trance Forever v místním klubu. Dále osvědčená Mhaaania posádka Morrison (resident Mhaaania), Brett Wall a X-Taze, kteří opět okoření toto úspěšné pokračování. Můžete se těšit na energickou noc, která Vás nenechá klidným ani v ranních hodinách. Uvnitř Vás překvapí special Mhaaania piratské drinky, příjemný personál, nejnižší ceny na baru, videoprojekce, atd. Co víc si přát. Takže neváhejte dlouho a kroužkujte datum 19.9.2008. Zdraví Vás tým Mhaaania (www.mhaaa.cz) a Dýdy Baba (www.dydybaba.cz).

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2008 Karel, Press

Nevíte kam v úterý za zábavou? Chcete si s přáteli v úterý skočit někam na drink a za dobrou taneční muzikou a nemáte ponětí kam jít? Tak my pro vás máme nečekaně jednoduché řešení. Od úterka 9.9.2008 od 9 hodin večer se tímto dnem počínaje každý týden v úterý otevírají brány klubu Retro Music Hall nedaleko pražského Náměstí Míru. Zde na vás úterý co úterý čeká specíální párty "Students Night - Every Tuesday - for Free". Jak už název napovídá, půjde o párty, která je připravena pro studenty, ale nejen pro ně. Dále je z názvu patrné, že na tuhle akci bude každý týden vstup zdarma. Ale to není vše, co se na vás chystá. Na baru pro vás máme připravené neskutečné věci. Finskou vodku si u nás tento večer můžete vypít za neuvěřitelných 30,- korun. K tomu 0,5l českého točeného piva bude k mání jen za 25,- korun a to v jiném pražském klubu za tyhle ceny rozhodně nenajdete. Krom toho máme na baru přichystána další výborná překvapení. Stačí se jen přijít přesvědčit. Od nás ani studenti, kteří zrovna nemají plnou peněženku nebudou ocházet úplně střízliví.

Napsat názor do DISKUSE

 3.9.2008 Andrews, Review

Mixkompilace a progressive to dnes mají těžké. To první má v době internetu silnou konkurenci ve volně přístupných livesetech (proč platit za něco, co můžete mít zadarmo?) a to druhé v podstatě vymřelo nebo z nouze zmutovalo do nevzhledného electro-housového kabátku, který jenom potvrdil, že tu už zkrátka není odkud brát. Tomu všemu se - zdá se - hrdinně staví matador Sasha, kterého i dnes někteří fans používají jako příklad hvězdy na vrcholu, která se dokázala nezaprodat. Po takřka geniálním prvním dílu Involveru, ve kterém širokému obecenstvu svorně padaly čelisti z brilantních, harmonicky vymazlených přechodů a přesně na míru zvolených skladeb, působily zprávy o pokračování tohoto mini-příběhu logicky nedůvěru. Něco takového přece nemůže být překonáno, ba se to snad ani nemůže opakovat. Ničemu nepomohly ani zaručené zprávy o dokončení kompilace a následné dlouhé měsíce až roky čekání a průtahů, a Invol2ver se tak na chvíli stal jakýmsi elektronickým ekvivalentem "Chinese Democracy". My jsme se ale, na rozdíl od fanoušků Guns N' Roses, dočkali, a tak teď konečně můžeme další Sashův pokus o oživení progu řádně naposlouchat a ohodnotit.

Napsat názor do DISKUSE

 3.9.2008 Karel, Press

Slevy se značkou Numark trvají pouze do 19.9.! Celkem je ve speciální slevě patnáct výrobků, doporučujeme využít ještě větší slevy, která nastane tehdy, zakoupíte-li si zboží v páru. Konkrétně se jedná o výrobky Numark TT 200 a přehrávače Numark Axis 4 a Numark Axis 9. Numark Axis 9 stojí normálně 9 190,- Kč, v horkém létě s Numarkem ho můžete mít za částku 6 990,- Kč, koupíte-li tyto mixovací přehrávače v páru, pak se dostanete na částku 6495,- Kč za jeden kus. Axis 9 má tyto funkce - skrečovací kolečko citlivé na dotyk pro real-time skrečování, vícenásobné DSP efekty s přímím přístupem (včetně funkce reverse), dále umožňuje uložit až 3000 cue bodů v paměti, je tu i možnost přesunu bodů na jinou kompatibilní ednotku. Všechny slevy si můžete prohlédnout v tomto PDF letáku. K Numarku přihazujeme ještě další značku, která bude mít v období do 19.9. velice příjemné slevy - jedná se o výrobky firmy Korg, čili mixážní pulty, efektory a klávesové nástroje. Určitě zmíníme ideální nástroj pro taneční live acty Korg EMX-1, který se z původních 13 690,- Kč dostal na částku 13 579,- Kč. Pro DJe je od Korgu připraven do slevy mixážní pult Korg KM-202. Původní cena tohoto výrobku je 7 890,- Kč, v akci se dá pořídit za 7 590,- Kč.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ