TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.9.2009 Karel, Press

Ahoj Danieli, do České republiky se vracíš po necelých dvou letech, tentokrát však nebudeš hrát v Praze, ale v Hradci Králové. Jaká jsou Tvá očekávání a co máš v plánu svým příznivcům předvést? Ahoj! No, lidé mohou očekávat, že budu hrát více progresivněji, i proto, že můj stylový záběr se rozšířil. Byl jsem zvyklý hrát většinou mnoho upliftingu, ale v současné době jsem se zcela ponořil do stylů jako je progressive trance nebo, jak to sám označuji, proglodic.

Napsat názor do DISKUSE

 29.9.2009 Karel, News

"Berlin Calling" - film režiséra Hannese Stöhra z prostředí berlínské klubové scény, v němž si hlavní roli vystřihnul BPitch švihák Paul Kalkbrenner, se do našich kin mezi často pofidérní zámořskou produkci nevmáčknul a v domácí DVD distribuci ho budete hledat taky marně. Proto se redakce emagu spaceboss.net rozhodla, že vám tenhle povedený biják počeští sama. Na dabovací studio jí sice v rozpočtu už nezbylo, má pro vás tedy alespoň české titulky k BC. Stáhnout si je můžete z http://www.spaceboss.net/clanek.php?id=2191.

Napsat názor do DISKUSE

 29.9.2009 Karel, Press

Dámy, obě budete mít premiéru na Decadance. Už jste o této párty někdy slyšely a jak se těšíte? Lucca : Ano, slyšela. Jen samá pozitiva:)) a hlavně, že je tam fantastická atmosféra, která je pro party vždy nejdůležitější. Budu mít také premiéru v Sasazu a premiéru s Terezou:, tak to se těším trojnásobně. Tereza : Já tedy zatím ne. O to víc mě to zajímá, jelikož mě občas oblomí dekadence sama. Jak se vám líbí téma této Decadance? Přeci jen Club 54 je asi výzva a přispět k vytvoření atmosféry, která k tomuto legendárnímu klubu patřila musí být neobyčejné. Lucca : Nápady má Decadance vždy originální, líbí se mi jejich fantazie.Výzva hrát na této akci to určitě je.Ale výzvy mám ráda. Je to motivace a motivace žene vpřed. Mám ráda, když jsou věci v pohybu, něco se stále děje. A Tereza : Je to výzva, určitě se těšim a udělám maximum pro navození tý správný atmosféry, téma je geniální :)

Napsat názor do DISKUSE

 27.9.2009 Karel, Press

Který z clubberů by neznal klubové nebe, které se nachazí na ostrově Ibiza? Tězko by se někdo takový hledal. Dámy a pánové, co takhle Amnesia Tour v Praze? Klub, který byl oceněn jako nejlepší na světě na prestižní "Winter Music Conference" v Miami přijede v říjnu do Prahy a doslova přemění klub Mecca na "ostrov zábavy a tance". Do klubu budou na zakázku přivezeny originální dekorace a vizualní projekce klubu Amnesia Ibiza, CD kompilace pro rok 2009, trička klubu Amnesia Ibiza a spousta dalších pozorností, které budou zdarma pro návštěvníky této noci! Jako headliner vystoupí španělský DJ a producent Brian Cross (In Charge records), oceněný jak nejlepší DJ španělska přestižním magazínem DJ Mag. Brianovo reputace se zvedla, když byl v roce 2003 jmenován klubem Amnesia jako jedním z rezidentních DJs. Netrvalo dlouho a nejslavnější DJ a producent Armin van Buuren ho požádal, aby s ním hrál na rezidentní noci ARMADA právě v klubu Amnesia.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2009 Karel, Press

Začal nám podzim a s ním i další vydání párty novinek, tentokrát s podtitulem "cenopad" na produkty z celé škály našeho sortimentu. Nyní u nás nakoupíte v akčních cenách vše od konektorů, slipmatů, UV zářivek, přes stojany, mikrofony, sluchátka až po zesilovače, reproboxy, světelné efekty ( LED i lampové ) a DJ přehrávače a gramofony. Z tohoto několikaset-položkového seznamu dovolte představit několik nejzajímavějších produktů, které rozhodně stojí za zmínku a pozornost: Zrcadlové koule u nás pořídíte již od 179,-Kč vč.DPH, UV zářivky včetně tělesa u nás pořídíte již od 399,-Kč vč.DPH, Slipmaty u nás pořídíte již od 59,-Kč vč.DPH. Dále bychom rádi zmínily několik konkrétních produktů, které jsou buďto úplnou novinkou, či mají zajímavé funkce a možnosti.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2009 Karel, Press

Nejpopulárnější DJ planety, Armin van Buuren stačil během několika málo dní vyprodat prvních 1000 vstupenek na říjnové vydání noci PURE, které byly v prodeji za speciální cenu 650 Kč. Nyní se začala prodávat další vlna vstupenek za 750 Kč, kterých je v prodeji posledních 2.000 kusů, a jsou to poslední vstupenky určené pro prodej. Rychle mizí i VIP vstupenky za 1500 Kč s přístupem na VIP balkon s výhledem na hlavní scénu a taneční plochu, VIP šatnou, toaletami, koktejlovým barem, luxusním sezením, a malým občerstvením v ceně. Pokud si nechcete nechat ujít vystoupení vždy usměvavého Holanďana Armina van Buurena, který opět zcela uchvátil domácí fanoušky na prvním vydání PURE vloni ve Slovanském domě, doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, které jsou k dostání v síti Ticketpro. Kromě jeho vystoupení se můžeme těšit na DJské sety jmen jako Rank 1, Blake Jarell či Michal Poliak, velkolepou produkci a videoprojekce od Vision Impossible.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2009 Karel, Press

Jedna z největších hvězd světové elektronické scény, držitel nominace cen Grammy, producent, remixér a geniální hudebník Junkie XL přijíždí po třech letech zpět do České Republiky. V pátek 2. října vystoupí na speciální noci s názvem Night Redesigned, kterou v pražském Slovanském domě připravuje agentura United Music. Holandský multiinstrumentalista a hvězda elektronické scény Junkie XL, vlastním jménem Tom Holkenborg, patří k tomu nejlepšímu, co holandská elektronická scéna nabídla světu. "Junkie XL je jméno, o které jsme již dva roky usilovali, a jsme nadšeni, že se nám jej podařilo potvrdit pro tuto speciální party", říká Martin Kučera, ředitel pořádající agentury. Junkie XL nebo JXL se s rytmem v krvi nepochybně narodil a hudbu objevoval prostřednictvím hry na bicí, do kterých se zamiloval už jako osmiletý. K nim se později přibyl klavír a basová kytara, a i přes klasickou hudební výchovu své matky, akreditované učitelky hry na housle, si cestu k syntetizátorům dlouho nehledal.

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2009 Karel, Press

Na velkolepé party TRANSMISSION se českému publiku představí Gareth Emery ve své premiéře, a tím splní sen mnoha jeho fanouškům, kteří jej do této chvíle mohli vidět pouze v zahraničí. Rok 2008 byl pro tohoto DJe a producenta opravdu významný. Propracoval se až na 23. místo ankety časopisu DJ MAG, podepsal smlouvu s labelem a managementem, jenž zastupují jména jako Armin van Buuren či Markus Schulz, a svou masivní produkcí dominoval mnoha tanečním hitparádám, především ve Východní Evropě. V listopadu budete mít šanci slyšet tohoto nadějného DJe a producenta také u nás a věříme, že to nebude naposled. Garethova historie je velmi pestrá. Jeho první vystoupení bylo už ve čtyřech letech, kdy se projevil jeho talent hry na piáno. V patnácti letech, kromě svého zájmu o klasickou hudbu, objevil kouzlo hraní na kytaru v místní indie kapele. Následovala koupě prvního laptopu a počáteční kontakt s elektronickou hudbou. Prvně debutoval na BBC Radio 1 ve známém pořadu Essential Mix. Díky tomu začala jeho popularita stoupat po žebříčku Top 100 DJs časopisu DJ Mag, a od roku 2006 se z 34. místa vyšplhal až na aktuální 23. místo.

Napsat názor do DISKUSE

 23.9.2009 Karel, Press

Dj Boxi si pro chystanou akci In Trance s Danielem Kandim přichystal promo set ukuchtěný z pořádných upliftových parádiček. To samé udělal i Jimmy B. Oba dva sety dle tracklistu přinášejí mix aktuálních trance novinek, takže určitě stojí za poslech a jistě vás navnadí k účasti na samotné party, kde Daniel Kandi předvede své mistrovské umění. Zároveň byl spuštěn web k akci, odkaz najdete v detailu zprávy. V příští zprávě se můžete těšit na rozhovor s Danielem, kde se mimo jiné dozvíte, jak se těší na akci a co zahraje.

Napsat názor do DISKUSE

 23.9.2009 Karel, Press

Stylová party Hed Kandi, která se bude konat 3. října v klubu Sasazu se blíží. Tato světoznámá značka, která je známá především svými houseovými a nádherně ilustrovanými kompilacemi se tentokrát představí v tématu The Ibiza edition, na které vystoupí čtyři Hed Kandi umělci. Nejmladší Hed Kandi DJ Dean Rigg, který od svých patnácti let, kdy uměl hrát již na několik hudebních nástrojů, chodil pravidelně nahrávat do studia a jako DJ začal hrát ve svých sedmnácti letech. S Djingem na mezinárodní úrovni začal, když ho oslovil label DefJam Records a později Sony/BMG. Tyto labely si všimly jeho umění za DJským pultem a schopnosti roztančit taneční parket v rekordním čase. Později zjistil, že by mohl aplikovat své DJské dovednosti z Hip Hopu v houseové hudbě a vytvořit tak vlastní jedinečný styl.

Napsat názor do DISKUSE

 22.9.2009 Karel, Press

Rok se s rokem sešel a je to tady. Poslední zářijový pátek, tj. 25. září bude probíhat v prostorách příbramského Music clubu Hubajda narozeninová párty klubovky Progressiva. Na v pořadí již 6. díl si pořadatelé pozvaly osvědčené a žádané djs z předchozích dílů a samozřejmě i známého headlinera. Pozvánku za mixážní pult přijal známý progressive & trance dj, rezident ostravského clubu Fabric, Martin Gredner. Dalším hostem, který si přijede vystřihnout svůj set, bude slovenský hard-trancový mág Richard Tocs. Toho si zvolili sami návštěvníci v naší anketě, která běžela na serveru www.progressiva.trent.cz. Richard měl již jednou možnost ukázat clubberům, jak vnímá toto tvrdé trancové odvětví a odměnou mu byla výborná atmosféra při jeho setu. Mezi dalšími djs nebudou chybět ani rezident párty Trent, který si připraví plný bag vinylových pecek, Johny C, jehož podmanivý britský electrosound bývá na párty čím dál víc populární a v neposlední řadě i Jerry Sky, které ho si zajisté nenechá ujít jeho čím dál tím větší fans základna.

Napsat názor do DISKUSE

 22.9.2009 Karel, Press

Decadance nerozdává v soutěžích pouze volné vstupenky, rozdává i spoustu zajímavých cen. Stejně jako při minulé edici i tentokrát přicházejí pořadatelé Decadance ve spolupráci se svými partnery se soutěží o hodnotné ceny. Stačí být vlastníkem vstupenky na Decadance na 9. října 2009 zakoupené v předprodeji (vstupenka může být zakoupená již dříve), následně zaslat na předepsané číslo SMS (cena činí 10 Kč) ve správném tvaru a pak již jen čekat, zda se stanete těmi šťastlivci, kteří budou v dopoledních hodinách v den konání akce dne 9. 10. vylosováni. Losování bude přítomen i zástupce vybraných médií, aby byla zaručena regulérnost soutěže. Pravděpodobnost, že se stanete výherci některé z hodnotných cen je poměrně vysoká (podstatně vyšší než u jakýchkoliv spotřebitelských soutěží), kapacita SaSaZu je totiž omezená. Ještě před otevřením bran SaSaZu pořadatelé zveřejní výherce na svých internetových stránkách, dále budou výherci uvedeni na tabuli uvnitř SaSaZu, kde budou vystavené všechny ceny, tyto bude možné i přímo na místě odebrat. O výhru se bude možno přihlásit do dvou týdnů od vylosování. Výherci budou uveřejněni i u vybraných mediálních partnerů Decadance.

Napsat názor do DISKUSE

 21.9.2009 Karel, Press

Velkolepá taneční akce letošního podzimu, Transmission právě spustila své oficiální stránky. Najdete na nich všechny praktické informace, galerie, a novinky k této události, která 14. listopadu naplní pražskou O2 arenu. Vše najdete na www.transmission.cz. Navíc zde můžete vidět oficiální trailer, který vám přiblíží téma letošní Transmission. Téma s názvem Ancient Mysteries, které je plné mystiky, symboliky a kultu dávných civilizací si pro vás připravili světoví mágové VJingu, holandští Vision Impossible. Doplní tak skvělá vystoupení DJských superstar jakými jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, San a Menno de Jong.

Napsat názor do DISKUSE

 18.9.2009 Karel, Press

Vzhledem k tomu, že Newyorské Studio 54 bylo naprosto výjimečným místem, kam se chtěl každý alespoň jednou za život dostat, rozhodli se pořadatelé k neobvyklé změně a nabízejí na tuto edici vip vstupenky ve dvou kategoriích (diamond a golden) a chtějí tak dopřát vip návštěvníkům stejný pocit, který měli hosté Studia 54.

Napsat názor do DISKUSE

 17.9.2009 Karel, Press

Mnozí z vás dodnes vzpomínají na úchvatné šestihodinové vystoupení Armina van Buurena vloni o vánocích na prvním vydání noci PURE ve Slovanském domě, které bylo vyprodáno mnoho týdnů dopředu. Pro všechny fanoušky tohoto sympatického a vždy usmívajícího se Holanďana máme skvělou zprávu. Armin se vrací do Prahy i letos, a to v rámci světového turné k čtvrté řadě kompilace Universal Religion, která právě vychází. Armin van Buuren vystoupí na letos posledním speciálním vydání PURE s podtitulem XL Edition v sobotu 24. října v Incheba Areně na pražském Výstavišti, která oproti předcházejícím prostorám, kde probíhaly noci PURE, nabízí až dvojnásobnou kapacitu. Pořádající agentura United Music bude i tentokrát klást maximální důraz na komfort všech návštěvníků, a zaměří se zejména na udržení optimální teploty v hale, dostatečné množství toalet a šaten, které budou vybudovány ve vytápěných stanech před halou.

Napsat názor do DISKUSE

 15.9.2009 Karel, Press

Další z hvězd, která vystoupí 14. listopadu na velkolepé halové akci TRANSMISSION v O2 Areně bude jeden z populárnějších DJů u nás i ve světě, Markus Schulz. Tento charizmatický Američan německého původu, již několikrát zcela uchvátil domácí publikum svými vystoupeními na Sensation, Transmission a posledním vydání klubové noci PURE. Díky jeho úspěšné radiové show Global DJ Broadcast a skvělé produkci s hudebníky jako je např. Madonna či Depeche Mode, sklízí úspěchy po celém světě stejně tak, jako se svým posledním albem "Thoughts Become Things" z jeho projektu "DAKOTA", které vyšlo v červenci. Inspirací pro název alba "Thoughts Become Things" byla kniha "The Secret" australského spisovatele Rhonda Byrneho. Tuto knihu Markus četl mnohokrát a byla pro něj velkou motivací v posledních letech. Své nápady a myšlenky přenesl do studia, kde ožily a staly se tak věcmi, stejně jako napovídá název alba. Pod svým projektem DAKOTA vydává klubovější, temnější a deep skladby, tedy přesně ve stylu svého labelu Coldharbour Recordings. Na albu najdete celkem 10 skladeb. V pozadí každé skladby se odehrává její vlastní příběh, kdy jde v podstatě o časový příběh Markusových vnitřních pocitů od mládí až po současnost. Například skladba "Roxy 84" je inspirovaná Markusovými cestami do Bronxu, když byl ještě mladý teenager fascinovaný městským stylem breakdance.

Napsat názor do DISKUSE

 15.9.2009 Karel, Press

Hed Kandi, jedna z nejstylovějších značek taneční scény, která je známá především díky svým originálním tanečním kompilacím a stovkám legendárních parties po celém světě, se po červnové premiéře opět vrací do Prahy. Po posledním velkém úspěchu se v sobotu 3. října v holešovickém klubu Sasazu představí Hed Kandi - The Ibiza Edition, která sebou přináší aktuální letní kompilaci The Mix: Summer 2009. Na tomto vydání se můžete těšit na jednoho z nejmladších Hed Kandi Djů, který si říká Dean Rigg. Doprovodí ho Dean Oram na perkuse, který nastartoval svoji kariéru v londýnské Drumtech academy, kde si ho později všimnul Jay Kay (Jamiroquai). Dále vystoupí krásná a talentovaná saxofonistka Deeyana, kterou jste měli možnost vidět i v posledním dílu Hed Kandi: World Series Brazil. Chybět opět nebude DJ Brian, který je také rezidentním DJem pro Hed Kandi parties v České republice.

Napsat názor do DISKUSE

 14.9.2009 Karel, Press

Jistě jste již slyšeli nebo se doslechli o tom, že maxi store poskytuje splátky on-line přesně na míru zákazníkům. Nyní přicházíme s novinkami, které vám, našim zákazníkům ještě více ulehčí nakupování. Pokud chcete nebo máte v plánu si pořídit jakoukoliv ozvučovací, osvětlovací, či jinou party techniku a nestačí vám hotovost, nabízíme nyní na e-shopu inovované on-line splátkové programy, které vám dokáží vyjít maximálně vstříc.

Napsat názor do DISKUSE

 11.9.2009 Karel, Press

Velkolepá tranceová party TRANSMISSION se blíží a my vás budeme postupně informovat o novinkách vystupujících hvězd. Jako jedna z hlavních star vystoupí úspěšný italský DJ a producent Giuseppe Ottaviani, pocházející z Říma. Po posledním velkém úspěchu, kdy zahrál hodinový set na této druhé největší halové akci u nás, se na TRANSMISSION představí českému publiku již podruhé. Je známý především svou produkcí vydávanou na známém labelu Paul van Dyka - Vandit. Odtud také pochází jeho úspěšný projekt Nu NRG, který vytvořil spolu s Giuseppe Andrea Ribecou. Toto duo začalo produkovat hudbu na profesionální úrovni hned na od počátku. Svou první desku s názvem Dreamland vydali v roce 2001, následovala Spaceflower, Connective a pak skvělé album Free Fall 2004. O jejich úspěchu svědčí také fakt, že v roce 2004 získali cenu Best Live Act v soutěži Trance Awards. V roce 2005 pak Giuseppe odstartoval solovou kariéru. Jeho první samostatný release pod názvem Linking People vyšel i na albu Paul van Dyka "The Politics of Dancing 2".

Napsat názor do DISKUSE

 10.9.2009 Karel, Press

DJ Boxi, Music club Event Hradec Králové a agentura Silent Storm Production pro vás připravují novou klubovou noc s výmluvným názvem "In trance". Možná si říkáte, proč byl za místo konání zvolen právě Hradec Králové a ne třeba Praha, Brno nebo Ostrava, kde mají klubové akce větší tradici a podporu. My na to ale říkáme, proč ne? Klub Event, v anketě Semtexu vyhlášený jako nejoblíbenější klub východočeského kraje, bezesporu kvalitním místem je a zvolený lineup je rozhodně našláplý! Jako headliner akce se představí dánský DJ a producent Daniel Kandi, který se v ČR již jednou objevil a svým předvánočním setem v roce 2007 téměř "zbořil" pražský klub Vertigo. Od té doby Daniel urazil značný kus cesty a v současné době se právem řadí mezi nejlepší trance DJs na světě. Jeho produkce charakteristická emotivními melodiemi se s železnou pravidelností objevuje v setech a radio shows nejrůznějších světových DJs jako jsou Armin van Buuren, Ferry Corsten, Above & Beyond či Sean Tyas a on sám měl možnost si zahrát i na takových parties jako byl letošní jubilejní A State of Trance 400 právě Armina van Buurena, či německý Nature One. Remixované pecky nebo vlastní singly jako jsou Let Go, Deep Psychosis, Pandora, Fragile či One Wish, se staly pro mnoho producentů velkou inspirací a cestou pro tvorbu největších trancových hitů.

Napsat názor do DISKUSE

 9.9.2009 Karel, Press

Pokud si nechcete nechat ujít velkolepou událost letošního podzimu, kterou je šesté pokračování Transmission, doporučujeme nákup nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji do neděle 13. září za 890 Kč. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a bude se dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Tato jedinečná noc s neopakovatelnou atmosférou proběhne v sobotu 14. listopadu v pražské O2 Areně, kde se představí světová Djská špička, kterou tvoří zahraniční umělci, jako jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, Menno de Jong a San. O vizuální stránku noci se postarají holandští Vision Impossible, kteří vytvoří dokonale dynamickou a originální show s tématem Ancient Mysteries, která se věnuje kultu dávných civilizací, symboliky a mystiky. Téma noci Vám také přiblíží trailer, který je k vidění na www.transmission.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2009 Karel, Press

S obrovským potěšením oznamujeme vystoupení jednoho z největších současných producentských talentů stoupajícího na TOP příčky i v DJských žebříčcích. RICHARD DURAND (NL), který si už několikrát doslova podmanil české publikum rozpumpuje atmosféru této noci určitě na maximum. Jeho jméno zdobí lineupy světových akcí. Všichni TOP DJs hrají hity i remixy z jeho dílny (Always the Sun, Into Something, Chasing Cars - Snow Patrol atd.). Richard Durand nedávno vydal nové album Always the Sun, které boduje na všech frontách a o jeho celosvětové popularitě svědčí i jeho nabitý kalendář. Do Prahy stejně jako Chris přiletí po roce i PEYTON (USA), který je právem považován za extraligu mezi houseovými vokály. I on před rokem doslova nadchnul publikum na Decadance svým brilantním výkonem a bez pochyb je tím pravým, kdo by měl navodit tu správnou atmosféru Studia 54.

Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2009 Karel, Press

Rok se s rokem sešel a je to tady. Poslední zářijový pátek, tj. 25. září bude probíhat v prostorách příbramského Music clubu Hubajda narozeninová párty klubovky Progressiva. Na v pořadí již 6. díl si pořadatelé pozvaly osvědčené a žádané djs z předchozích dílů a samozřejmě i známého headlinera. Pozvánku za mixážní pult přijal známý progressive & trance dj, rezident ostravského clubu Fabric, Martin Gredner. Dalším hostem, který si přijede vystřihnout svůj set, bude slovenský hard-trancový mág Richard Tocs. Toho si zvolili sami návštěvníci v naší anketě, která běžela na serveru www.progressiva.trent.cz. Richard měl již jednou možnost ukázat clubberům, jak vnímá toto tvrdé trancové odvětví a odměnou mu byla výborná atmosféra při jeho setu. Mezi dalšími djs nebudou chybět ani rezident párty Trent, který si připraví plný bag vinylových pecek, Johny C, jehož podmanivý britský electrosound bývá na párty čím dál víc populární a v neposlední řadě i Jerry Sky, které ho si zajisté nenechá ujít jeho čím dál tím větší fans základna.

Napsat názor do DISKUSE

 5.9.2009 Karel, Press

Druhá největší pravidelná halová akce v Čechách s názvem TRANSMISSION již čtvrtým rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby, a zejména stylu Trance, který je u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Letos přichází agentura UNITED MUSIC již s šestým pokračování této oblíbené noci, kterou vloni navštívilo téměř 13.000 fanoušků jak domácích, tak i z okolních států, kde se Transmission stává rok od roku populárnější. V sobotu, 14. listopadu tak zažije pražská O2 arena další nezapomenutelnou show, jejíž téma zní Ancient Mysteries, které vám přiblíží trailer, jenž je k vidění na www.transmission.cz. I letos se na Transmission představí světová Djská špička, kterou tvoří pouze zahraniční umělci. Pojďme se tedy podívat, jaké hvězdy nám letošní Transmission přinese.

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2009 Karel, Press

Stejně jako při minulé edici sáhli pořadatelé Decadance k netradiční formě propagace a představují oficiální video trailer k edici CLUB 54 IS BACK. Autorem traileru je nadaný film maker Daniel Pánek. Přípravy akce jsou již v plném proudu a pořadatelé slibují noc plnou překvapení, mnoha živých tématických vystoupení, šokujících a ohromujících kostýmů a hlavně skvělé hudby. Legenda na jednu pouhou noc ožije v Praze - CLUB 54 IS BACK!

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2009 Karel, Press

Digitálnímu DJ-ingu jsme se zde věnovali již mnohokrát a většinou jsme tu měli samé zajímavé věci. Již jsme zde rozebírali např. Serato Scratch Live nebo Traktor Scratch a oba dva produkty si vedly velice dobře. Dnes tu máme podobnou věc, ale od firmy M-Audio, tak uvidíme jak obstojí ve světě digitálního DJ-ingu. Jelikož už přibližně dva roky používám Serato a jsem s ním naprosto spokojen, přistupoval jsem k Torq Connective trošku s despektem a obavami. Jednak tak nízká cena je vždy podezřelá a moje zkušenost s produkty M-Audio buhužel není úplně nejlepší. Nízká cena je samozřejmě výhodou a velkým lákadlem, bohužel většinou je to na úkor kvality přístroje, což ale zjistíme až po zakoupení a následném používání. A to už je pozdě. Co tedy Torq všechno umí? Podle propagačního videa to vypadá, že zvládá spoustu věcí. Ale věřte reklamnímu videu.

Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2009 Karel, Press

V září proběhnou dvě výstavy na kterých budeme mít zastoupení v podobě expozičního stánku. Jedná se o známou výstavu Muzika, která se bude konat 10. - 12.9. 2009 na výstavišti Incheba v Praze. Druhá výstava se jmenuje Tendence a jedná se o 14. veletrh interiéru a designu, který proběhne ve dnech 10. - 13.9. 2009 na výstavišti v Letňanech. Na muzice představíme tradiční sortiment, letos se budeme kromě profesionální zvukové a světelné techniky věnovat i ve větší míře hudebním nástrojům. Na výstavě Tendence v našem expozičním stánku čekejte stylové designové osvětlení, to jak ledkové, tak i klasické, včetně světelné pásky Light Tape. Na obě tyto výstavy pro Vás připraveno dohromady 200 vstupenek. Vstupenky si můžete vyzvednout na naší prodejně maxi store, kterou najdete v Bořivojové ulici č. 57. Pokud máte obavy, že se po volných vstupech jen zapráší, pak si můžete na telefonu 222 722 999 učinit rezervaci.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ