TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.9.2011 Karel, Press

Další pokračování klubovky Deep Inside jsme pro Vás připravili na 1.října. Pravidelně každou první sobotu v měsíci se potkáváme v příjemné nekuřácké kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. Již tradičně se můžete těšit na dvojku David Justian & DJ MCB, kteří pro Vás celý koncept těchto hudebních dobrodružství připravují. David Justian je nadějný a talentovaný DJ z nastupující mladší generace, přinášející nový svěží progressive trancový sound, jenž pro Vás pravidelně připravuje rádiový pořad na českém Fun1 Station a německém Trancefan.de - the Selection Of David Justian. MCB má pro Vás připravenou nadílku ve stylu deep and dark progressive. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu.

Napsat názor do DISKUSE

 29.9.2011 Karel, Press

Trancefusion - časový line up a poslední důležité informace

Již za několik dní nás čeká druhé pokračování TRANCEFUSION a my přinášíme podrobný časový line up a poslední důležité informace všem fanouškům, kteří mají v sobotu 8.10.2011 namířeno na Výstaviště v Holešovicích.

Napsat názor do DISKUSE

 27.9.2011 Karel, Press

Giuseppe Ottaviani - na Trancefusion natočíme další nové video

Přinášíme vám rozhovor s tímto velkým sympaťákem, který je už v ČR dobře znám a má zde řádnou základnu fanoušků. Do Prahy se rozhodně moc těší a povídání s ním bylo velice příjemné. Za necelé dva týdny ho zde budeme mít naživo! Ciao, po nějaké době Tě opět v říjnu uvidíme live v Praze na akci Trancefusion. V ČR už máš pěknou základnu fanoušků, jak se těšíš na další kontakt s českým publikem? Ano, už je to nějaká doba, ale konečně budu zpátky a už se nemůžu dočkat. O základně fanoušků teda nic nevím, ale co vím jistě, je, že před českým publikem se pokaždé cítím fajn a vždycky si hraní v Česku moc užívám. Navíc dva z mých nejlepších videoklipů jsou z Prahy, a tak se těším, jak budeme na Trancefusion točit nové video.

Napsat názor do DISKUSE

 27.9.2011 Karel, Press

Už je to tady! Náš pořad se dočkal prvního, pořádného jubilea a to rovnou ne ledajakého. První díl jsme Vám nachystali 21.11.2009 a to už jsou bez dvou měsíců prakticky dva roky. Představili jsme Vám obrovské množství aktuální produkce spojené s guestmixy jak velkých jmen, tak neznámých autorů, kteří se ale postupem času dostali až na samotný Armada Music. Doufáme tedy, že si i tento díl užijete, který jsme připravili spolu s projektem Moonbeam, který si pro nás nachystal exkluzivní guestmix plný jejich produkce a produkce, na které spolupracovali. Proto věříme, že nás nezklamete a poslechnete si nás minimálně v premiéře již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 22.9.2011 Karel, Press

Trancefusion oznamuje druhou stage

Pořadatelé nadcházející Trancefusion přichází s další novinkou, která jistě potěší mnoho fandů elektronické hudby. V prostorách přilehlé restaurace, která se nachází hned v sousedství hlavní plochy, vyroste druhá stage, která slibuje jako při první edici skvělou hudbu i atmosféru. A line up je rozhodně zajímavý. Těšit se můžete na tyto DJs:

Napsat názor do DISKUSE

 15.9.2011 Karel, Press

Trancefusion - rozhovor s Marcelem Woodsem

Již necelé 4 týdny nás dělí od druhého dílu akce TRANCEFUSION a my vám dnes přinášíme aktuální rozhovor s jednou z hlavních hvězd této párty, s holandským producentem Marcelem Woodsem. Ahoj Marceli, je nám ctí, že Tě budeme moci po dlouhé době přivítat v Čechách na akci Trancefusion. Kdy jsi tady vlastně byl naposledy a jak na Tebe zapůsobili čeští fanoušci? Vzpomínám si, že když jsem v Česku hrál naposled, měl jsem před sebou skvělé publikum. Ale kdy to jen bylo?! To si už nepamatuju... :-( Když se podíváš na line-up Trancefusion, kdo je Ti z těchto DJs asi nejblíže? (Gabriel and Dresden, Giuseppe Ottaviani, Arnej, MatZo nebo Boom Jinx) Nejspíš asi nikdo z nich. Nepamatuju si, že bych někdy zahrál něco od některého z DJů na line-upu.

Napsat názor do DISKUSE

 13.9.2011 Karel, Press

Jak jsme slíbili, tak činíme. Pro 49. díl jsme pro Vás vybrali jednoho z řady mladých a nadějných íránských producentů, jejichž mladá a průbojná krev poslední dobou brázdí tranceovými vodami. Ten si připravil mix, kde představuje svojí produkci s jednou čerstvou novinkou navíc, u které je zvědavý, jak se Vám bude líbit. Také se ale můžete těšit na celou řadu další zajímavé melodické produkce, kterou pro začátek obstará opět dokonalý Mike Foyle. Dále se určitě zaměříme na dvě legendy tranceového světa, kteří si splácli jeden společný track, ale čeká Vás i řada dalších hitů pro tento, minulý a nanejvýš předminulý týden. Bude toho tedy opravdu hodně. A vězte, že na padesátku už se taktéž řádně připravujeme a doufáme, že dopadne podle našich nejsnovějších představ. Nicméně teď je na řadě číslo 49. a to si premiéru odbude již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 12.9.2011 Karel, Press

Již tuto sobotu 17.9 se rozduní královehradecký klub EVENT s akcí pod názvem IN Trance. Jako hvězda večera vystoupí Arctic Moon, kterým byl i nominován na velkolepou pražskou akci Trancefusion 3!

Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2011 Karel, Press

Trancefusion - combo vstupenky, youtube kanál, s ČD za 250 a další novinky

Do vypuknutí druhého dílu TRANCEFUSION zbývá přesně jeden měsíc. Přinášíme vám aktuální novinky k této akci. COMBO VSTUPENKY. Před týdnem byl oznámen jarní termín 2012, který bude nepochybně jednou z největších událostí roku 2012 na poli elektronické taneční hudby! My vám přinášíme skvělou nabídku nákupu tzv. Combo vstupenek v limitované edici za zvýhodněnou cenu 1400,- Kč! Za tuto cenu, která je srovnatelná s konkurenčními akcemi za jednu noc, ale zažijete téměř 30 top trance světových DJs během dvou termínů. Combo vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream nebo objednat na dobírku na tickets@trancefusion.cz. Přímý link na prodej combo vstupenek: http://bit.ly/chci-listek

Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2011 Karel, Press

Další vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 9.9.2011 od 19:00 hodin Georgie Crusher. George Crusher, vlastním jménem Jiří Darda, podlehl elektronické hudbě ve svých 14ti letech. Bylo jasné, že ho tento styl hudby bude pronásledovat celý život, ale až o dva roky později ho pohltil svět DJingu, kterému se věnuje dodnes. Ve svých setech prezentuje styl TechTrance, Techno a HardDance. George je znám především tvorbou originálních mashupů a bootlegů, které jsou podporovány světovými DJ's jako Scot Project, Frank Ellrich (A*S*Y*S), Fausto, Artento Divini, Joey V, Johan Gielen, Joe-E a další. Tento rok měl George čest si zahrát vedle světoznámých star jako jsou Artento Divini, Scott Attrill, Cristian Ketelaars v klubech Fabric (Ostrava), Abajo (Brno) a jiné. V těchto dnech se zaměřuje především na svou vlastní produkci a remixy. Jestliže tedy chcete slyšet pořádnou TechTrancovou a trošku i HardDancovou nálož, tak si nezapomeňte naladit v pátek 9.9.2011 v 19:00 hodin radioshow Trance.cz In The Mix pouze na rádiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2011 Karel, Press

V sobotu 3. září se můžete těšit na další pokračování klubovky Deep Inside. Již tradičně první sobotu v měsíci se setkáme v příjemné nekuřácké kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. Tentokrát se můžete těšit na dvojku David Justian & DJ MCB, kteří pro Vás pravidelně celý koncept těchto hudebních dobrodružství připravují. David Justian je nadějný a talentovaný DJ z nastupující mladší generace, přinášející nový svěží progressive trancový sound, jenž pro Vás pravidelně připravuje rádiový pořad na českém Fun1 Station a německém Trancefan.de - the Selection Of David Justian. MCB má pro Vás připravenou nadílku ve stylu deep and dark progressive. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ