TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 29.9.2013 Karel, Report

Jarní trancovou událost Trancefusion s řadou zajímavých djs máme opět za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila na pražském Výstavišti. Stejně tak je u nás již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, videoklipy a případně i sety.

Napsat názor do DISKUSE

 26.9.2013 Karel, Press

Páteční podvečer se nezadržitelně blíží a s ním na vlnách rádia Sensation Factory i radioshow Trance.cz In The Mix. Nadcházející epizody si užijí především příznivci uplifting trancu. V první hodině show si pustíme hned tři České skladby, jenž se probojovaly do tracklistu legendární kompilační řady Trancemaster a také další povedené tracky od Českým autorů jako Ronny K, Spectral, Thomas Coastline, Dante Snero, John Waver či DJ Cube v oblíbeném tempu 138 BPM.

Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2013 Karel, Press

Trancefusion Autumn - časový lineup a poslední informace k akci

Již jen několik dní nás dělí od další velké halové akce tohoto roku! Na tuto edici Trancefusion se tradičně chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

Napsat názor do DISKUSE

 18.9.2013 Karel, Press

Dlouho jsem pro Vás naháněli nějaké ostrovní jméno pro guestmix a nyní jsme se konečně dočkali. Maltský producent a DJ N´Heaven se s produkcí nejvíce proslavil na Silent Shore Records, ale nabídnout toho může mnohem více. To a ještě více zjistíte v premiéře 106. epizody INSOUND Show, která zároveň překlene pomyslnou čáru léta a podzimu. Dále se ale budete moci těšit na jména jako jsou tuzemští tranzLift, zámořský New World a kopa dalších známých, ale i méně známých jmen. Ti a ještě více ve 106. epizodě INSOUND Show, která se v premiéře objeví již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 13.9.2013 Karel, Press

První české internetové trance rádio Sensation Factory Vám přináší každý sudý pátek od 18:00 hodin pravidelnou dávku české trance & progressive scény - radioshow Trance.cz In The Mix. Tentokrát uslyšíte zejména nové skladby a remixy od I5land, ale také si připomeneme pár klasik a první hodinu zakončí free track od Sandeagla.

Napsat názor do DISKUSE

 11.9.2013 Karel, Press

I5land sbírá další úspěchy

Již od roku 2007 se Karlovarský producent a remixér Luděk Šimčík věnuje tvorbě trance music a v posledních letech pod svým uměleckým pseudonymem I5land sbírá jeden úspěch za druhým. Již vyhrál nejeden remix contest, jeho skladby se objevují na kompilacích a v playlistech známých DJů, např. Paul Oakenfold. Tento rok se I5land dostal také do Top 10 prestižní hitparády a o jeho služby projevilo zájem další hudební vydavatelství, které mu umožní vydat debutové album.

Napsat názor do DISKUSE

 9.9.2013 Freezer, Report

Na nedostatek trance parties si v poslední době tedy opravdu stěžovat nemůžeme. Skoro každý víkend se koná nějaká ta juchačka s hudbou, kterou máme tak rádi, a která nás vždy tak spojuje a zlepšuje náladu. V to je trance opravdu jedinečný. Tento víkend to byla akce ovšem velmi speciální! Odstartovala totiž první ze série Trance Department pod taktovkou teamu z United Music. Každá edice bude mít svou speciální tématiku. Ta první nesla podtitulek Gallery 18th Birthday Tour Edition a hlavním lákadlem byl bezesporu známý britský trance řezník Simon Patterson, kterého výborně doplnili kolegové Ben Nicky a Gavyn Mytchel. Českou scénu zastoupili místní rezidenti Thomas Coastline a N-Rico. Zázemí poskytl mnou velmi oblíbený klub Mecca.

Napsat názor do DISKUSE

 5.9.2013 Karel, Press

Trance Department - interview se Simonem Pattersonem

Pár dní před první edicí Trance Department, která se rozjede 7.9. v klubu Mecca v Praze, se organizátoři akce zeptali na pár slov headlinera sobotní akce, SIMONA PATTERSONA.

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2013 Karel, Press

Příští, tak trošičku kulaťoučká epizoda INSOUND Show, se bude opět točit kolem té nejčerstvější a nejdivočejší produkce, co se za poslední dobu rodí. Když bychom chtěli být opravdu pečliví, show bychom prodloužili na tři hodiny. Musíme přiznat, že výběr je čím dál tím náročnější. Nicméně uslyšíte jména jako A.R.D.I., Luke Bond, SlaviX, Kayan Code nebo Will Atkinson. Půlhodinový závěr pak bude v područí polského producenta, který si říká Reiklavik. Hodně dlouho jsme tu neměli tak zajímavý, vokálový a atmosferický guestmix. Proto na nás nezapomeňte a rozhodně nalaďte, minimálně v premiéře již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 3.9.2013 Karel, Press

Trance Department v Mecce již tento víkend

Jediná měsíční trancová akce v České Republice. Skvělý zvukový systém Funktion One z Velké Británie pro uši a potěšení návštěvníků. Největší jména mezinárodních i českých trancových DJs. Každá edice se speciální tématikou. Nejlepší místo na setkání s přáteli a užití si skvělé noci. Cena vstupenek za jedinečně nízké ceny. Takhle se dá koncept Trance Department popsat nejlépe. Trance Department vznikl díky 2 velice známým společnostem na české taneční scéně: United Music a hostitel akce, klub Mecca. První edice odstartuje v sobotu 7. září 2013. Trance Department bude místo, ve kterém návštěvníci mohou utéci z každodenního života, starostí a pracovního shonu. Trance Department zajistí skvěle strávený čas a atmosféru, kde budou mít návštěvníci možnost protancovat se celou nocí se spoustou zábavy. Hosty jsou světoznámí DJs Simo Patterson, Ben Nicky, Mr. Pit, Thrillseekers, Jorn van Deynhoven, BeatService and spousta dalších.

Napsat názor do DISKUSE

 2.9.2013 Freezer, Report

Uplynulý víkend byl pro trancery hodně speciální, protože se nesl v duchu Egypta. V pražském SaSaZu totiž propukla výroční show k radio pořadu Future Sound of Egypt s pořadovým číslem 300. Tato show měla po celém světa pouhých 5 zastávek a jedno z nich byla právě Praha, ve které se celé toto turné vlastně zakončovalo. Aly & Fila mají u nás ohromnou fanouškovskou základnu a vždy se do České Republiky velmi rádi vracejí, také proto byla pro ně Praha asi jasnou volbou! Prostory ke konání této akce poskytl již zmiňovaný klub SaSaZu, který se může pochlubit luxusem, velkým prostorem, ale zároveň také vyššími cenami a trochu horším zvukem. Hned na úvod si dovolím lehce zkritizovat špatnou práci zvukařů, protože to byla jediná věc, která kazila dojem z jinak perfektní akce. Zvuk byl přebasovaný, utlumený a přišlo mi, že chyběly výšky. Melodie tak byly často v tomto zvuku utopené a osobně jsem měl kolikrát problém určitě tracky rozpoznat. Dost ale kritiky a pojďme se spíše podívat na pozitiva, která jednoznačně převažovala.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ