TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 25.9.2014 Karel, Press

Rozhovor s Airscape před blížící se Trancefusion - The Legends

Oba dva jste hráli na Tracefusion Power of Elements a Johan hrál na několika Trancefusion Old School edicích. Jak se vám hrálo v Praze a co můžeme od vašeho setu za tři týdny očekávat ? Hrozně rádi hrajeme v jednom z nejhezčích evropských měst. Lidi jsou tu vždycky nadšení a plní energie.11. října můžete očekávat hodinu s některými z nejlpších klasických tracků od Airscape a možná přidámeI i několik zbrusu nových věcí ze studia!

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2014 Karel, Press

Je tu další sudý pátek s ním i pravidelná relace Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory. Od 18:00 hodin se budeme v první hodině radioshow jako vždy věnovat české trance & progressive tvorbě, tentokrát uslyšíte tracky od Spark7, John Waver, F1D0, ChunKi, Filip Konecny, Marty Krieger, Laydee Jane, Michal Poliak, Mark Ahenzkal a Daji Screw. A od 19:00 hodin v druhé hodině show se o guestmix postaral Pražský DJ a producent M.Ace Vulture, který poslouchá trance již od dob rádia Zlatá Praha. Krok určitým směrem kupředu pro něho znamenalo seznámení s jeho kamarádem Michaelem Kottasem. Ten ho zasvětil do tajů tvorby hudby, mixování atd. Bohužel díky pracovní a rodinné vytíženosti M.Ace Vulture nezaznamenal takový profesionální posun, jaký by si představoval. Za jeho úspěchy lze pokládat hraní v baru Černá Ovce a celovečerní hraní s Michaelem Kottasem v Disco Gapa Čistá u Rakovníka. Ze subžánrů Trance music má nejraději Uplifting, Tech a Psy Trance, ale dobrým Progressive také nepohrdne. Z interpretů asi nejvíce Indecent Noise, John O'Callaghan, Bryan Kearney, Sneijder a Will Atkinson.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2014 Freezer, Press

Nová trance párty Crossover ve Storm Clubu

MV DESIGN a STORM CLUB představují novou party: CROSSOVER. Zažij v pátek 26. září skvělou party se 6 DJs na mainstagi – představí se 3 zahraniční hvězdy a 3 reprezentanti zvuku ČR . Všichni zmínění zahraniční DJs jsou součástí známého vydavatelství Armada a pro 2 z nich se bude jednat o premiérové vystoupení v České republice! A o kom, že je vlastně řeč? DAVID GRAVELL (NL), ARISEN FLAME (PL), DRIFTMOON (SK) a THOMAS COASTLINE, jenž budou doplněni warm-up a closing DJem (vítězové soutěže, viz. info níže). Mimoto Vás čeká i skvělá druhá hardstyle stage!

Napsat názor do DISKUSE

 18.9.2014 Freezer, Press

Taneční mega-party Transmission je již za rohem

Kdo by v dnešní době neznal pojem Transmission? Tato taneční mega-akce má již u nás více než desetiletou tradici. Letošní edice Transmission s podtitulem Seven Sins totiž letos chystá již 11. vydání, které se bude konat 25. října 2014 v O2 Aréně v Praze. Spousta lidí sice zná pojem Transmission, nicméně málokdo ví, o čem vlastně tato akce je. Tato edice bude již mou devátou návštěvou a již teď se neskutečně těším, protože předchozí edice ve mně zanechaly vždy spousty zážitků. Pojďme si v následujících řádcích něco málo o tom, proč se vždy na Transmission tak neskutečně těším a proč byste měli i vy na tuto párty zavítat! Minulý rok byla akce vyprodaná, proto byste neměli s koupí lístku příliš váhat.

Napsat názor do DISKUSE

 12.9.2014 Karel, Press

Páteční podvečer na českém internetovém rádiu Sensation Factory bude opět patřit české trance & progressive scéně. V první hodině radioshow Trance.cz In The Mix uslyšíte 140 BPM uplifting tech trance doplněný emotional melodic soundem v podání osvědčených českých jmen Ronny K, tranzLift, AiryBoy, BluEye, Sandeagle, N-Rico a Filip Marak alias F1D0. A v druhé hodině show se o guestmix postaral Patrick Mark.

Napsat názor do DISKUSE

 10.9.2014 Karel, Press

Rozhovor s Kai Tracid před blížící se Trancefusion - The Legends

Hrál jsi na všech předchozích párty Trancefusion Oldschool. Jak se Ti hraje v Praze a co se Ti na českém publiku nejvíc líbí? Autentičtí, vědí, jak se dělá párty, jedni z mých nejvěrnějších fanoušků. Koncem 80. let jsi začal jako DJ a hrál jsi hip hop. Co způsobilo Tvůj přechod k elektronické hudbě? V Evropě to byla úplně nová hudba. Přátelé mě vzali do několika undergroundových klubů a zamiloval jsem si ji hned od začátku.

Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2014 Dolvich, News

Pro další exkluzivní rozhovor pro Trance.cz jsme pozvali rezidenta předního trance rádia AH.FM, zastánce staré trancové školy a sběratele trancových klasik Darrena Simpsona. Ten je zodpovědný společně se svými přáteli za projekt Trance Classics, který se během posledních let stal velmi populárním mezi fanoušky klasického trance soundu. Darren nám prozradil nejen okolnosti Trance Classics a co se chystá do budoucna, ale také uvedl i několik epických tracků, které pro něj jsou legendární a označil i jednoho současného producenta, jenž jde ve stopách klasického trancu.

Napsat názor do DISKUSE

 3.9.2014 Karel, Press

133. epizoda INSOUND Show nás poprvé v měsíci září provede v těch nejhlubších vodách světa tranceu. S půl hodinovým mixem pak zavítáme do Francie. Připravil si ho pro nás totiž producent, který se v orchestrálních melodiích vysloveně vyžívá. Jeho jméno je Aeden a se svojí produkcí se stihl ohřát na celé řadě vydavatelstvích. Oprávněně. Novou produkci Vám pak následně předvede v rámci tohoto guestmixu, který, jako již tradičně, bude podpořen 90ti minutovkou toho nejnovějšího z celého světa!

Napsat názor do DISKUSE

 2.9.2014 Karel, Press

Trancefusion se rozloučí ve velkém stylu se svými fanoušky svou poslední edicí na jaře 2015

Říká se, že v nejlepším se má přestat a po dlouhém a nelehkém zvažování jsme se ke stejnému kroku rozhodli i my. 4. dubna 2015 se po čtyřech letech své existence Trancefusion naposledy představí v plné síle a rozloučí se se svými fanoušky. Trancefusion se za dobu své existence podařilo oslovit a zaujmout milovníky trance hudby ze všech koutů světa a stala se tak nedílnou součástí světové taneční scény. Přinesli jsme na tuto scénu svěží vítr a podařilo se nám vybudovat silnou a uznávanou značku. Nastal ale čas posunout se dál. Stejně, jako to platí v mnoha jiných oborech, i na této scéně je potřeba určitá sebereflexe. Nebylo to pro nás rozhodně jednoduché rozhodnutí, ale jsme pevně přesvědčeni, že je lepší skončit v nejlepším a odejít ze scény na vrcholu, než se postupně začít přizpůsobovat mainstreamu a upadnout časem v zapomnění, jako se to stalo jiným známým akcím.

Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2014 Karel, Press

Ferry Corsten míří na únorové vydání akce Citadela

Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent Ferry Corsten navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února do Bobycentra. Tento producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je typický představitel holandské elektronické a energické taneční hudby. Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - "nejlepší producent roku" na Ericsson Music Awards, "nejlepší trancový DJ" na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety.

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ