TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Celkem hlasů: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  Více

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Redakce
Napište nám
Ikonka
W@P
Práce v ČR
 
 Změnit zasílání

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 9.1.2014 Karel, Tiskovka

Pátek je tu a s ním již 90. epizoda Trance.cz In The Mix, exkluzivní radioshow na rádiu Sensation Factory věnující se výhradně České trance & progressive scéně. Tentokrát si v první hodině show pustíme nové studiové album brněnského projektu Tranceband a v druhé hodině se v guestmixu představí severočeský DJ Storex. Storex, vlastním jménem Ondřej Král, narozený roku 1994 pochází z malého města Bílina na severu Čech (poblíž Teplic a Mostu). Od narození projevoval velký zájem o hudbu, ale u každého stylu vydržel v řádu týdnů. Změna přišla v roce 2008, kdy propadl Trance music. A jeho láska pro tuto hudbu trvá dodnes. Od roku 2009 zakusil hraní v klubech převážně jeho rodného města a jeho okolí. Postupem času procestoval kluby po celých Čechách, ale nejčastěji působí v okolí Plzeňska. Zahrál si po boku DJů jakými jsou: N-Rico, ProggyBoy, Maicuss, Erick Pride, Prem van Skaal, Lucas Age a další.

V roce 2013 se aktivně zaměřil na vlastní produkci. Jeho mashupy jsou přijímány s pozitivním ohlasem. Specifikum jeho tvorby spočívá v přípravě Intro editů na akce, na kterých vystupuje. Zatím jeho jediným vydaným počinem je track nesoucí název "Mona" (ve spolupráci s Erickem Pridem) na vydavatelství Vectiva Evolutions. Mnoho projektů má Storex v plánu dokončit a uveřejnit v roce 2014.

Storex je ve svých setech velmi osobitý, snaží se skloubit veškeré styly a pod žánry Trance music. Jeho cílem je, aby se návštěvník v kterýkoliv čas zaposlouchal, dobře pobavil a odcházel s úsměvem na tváři.

Mimo jiné působí Storex i jako spolupracovník pro médium Trance Hub.

http://www.facebook.com/Storex.official
http://soundcloud.com/storex-official------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 086 s Hybrid Control
Tento víkend je ve znamení staré školy a nejinak tomu bude i v případě radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory. Ve speciální oldschool epizodě si v první hodině pustíme tvorbu pionýra Českého trancové produkce. Jakub Drahorád alias DJ Cube se dnes již trance music potažmo ani DJingu nevěnuje, ale jeho skladby vydávané před téměř 10ti lety představují zlatý fond České trance music. A v druhé hodině radioshow Vás čeká oldschool hard trance se špetkou acidu, o guestmix se totiž postaral Hybrid Control.
------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 084 s Erick Pride
Konec týdne opět přináší radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory. České trancové skladby a remixy, které jsme pro Vás vybrali pro první hodinu radioshow se ponesou v podobném duchu jako minulá epizoda, tedy 138 BPM Uplifting Trance. V playlistu se tak setkáte s jmény Ronny K, Thomas Coastline, John Waver, Infite, Skylight, Android či Electribe.

V druhé hodině guestmix přichystal Erick Pride, 17letý DJ a producent ze severu Čech. Jeho začátky sice zasahují do Hard-Techna, ale už druhým rokem, během kterého byl součástí hned řady významných eventů, dokázal, že toho má hodně co říct i v Trance hudbě. Mohl jste ho zastihnout třeba na některé z řady akcí Get Tranced na plzeňsku, na Czech Trance Cup, Dream meets Resistrance, SewerCrew Night a nebo Punch! v Praze, Trancefield v Českém Brodě, na Open Air eventu v Nitře a nebo dokonce na Buddha Stagei na The Sun Festivalu v Hradci Královém. Vedle DJingu a mixování vlastních podcastů P-Ride Session se věnuje i vlastní produkci. Jeho skladby jsou vydávány na labelech jakými jsou Vectiva Evolutions, Arkamoria, Equinox Recordings, Solstice Records a Vortek Records. Na svém kontě má spoustu zajímavých, temných a podmanivých skladeb, které se dočkaly hned několika supportů. Mimo Original Mixů za svojí krátkou ale zajímavou kariéru producenta stihl zremixovat třeba skladbu "Sonar Impulse" od N-Rica a nebo "The Power Of Simplicity" od dua "Niclas & Maicuss". V svém guestmixu Erick Pride představí svůj nejnovější track "Strangers".

Ericka budete mít šanci slyšet od 13.10.2013 každou lichou neděli na iRadiu Sensation Factory v relaci "The Sound Of Freezer".-----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 083 s J-Zo
Páteční podvečer se nezadržitelně blíží a s ním na vlnách rádia Sensation Factory i radioshow Trance.cz In The Mix. Nadcházející epizody si užijí především příznivci uplifting trancu. V první hodině show si pustíme hned tři České skladby, jenž se probojovaly do tracklistu legendární kompilační řady Trancemaster a také další povedené tracky od Českým autorů jako Ronny K, Spectral, Thomas Coastline, Dante Snero, John Waver či DJ Cube v oblíbeném tempu 138 BPM.

O guestmix v druhé hodině radioshow se postaral J-Zo, vlastním jménem Jan Zoch, 20letý student z Českých Budějovic. S poslechem trancu začal po návštěvě své první párty v roce 2008, kde ho uchvátil DJ Tiesto svým energickým uplifting setem. Od té chvíle byl 140 BPM uplifting a tech-trance jeho nejoblíbenějšími styly. Později začal okrajově poslouchat i minimal a tech-house. Poslední dobou se ovšem stále více přiklání k temnému technu a psy trancu. Po 5 letech pasivního poslouchání hudby a navštěvování parties se rozhodl, že se stane DJem a toto je vůbec jeho první oficiální mixovaný set. Jeho nejbližším cílem je naučit se hrát na mixážním pultu, aby mohl své sety prezentovat i lidem v klubech.------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 082 s Maicuss
První české internetové trance rádio Sensation Factory Vám přináší každý sudý pátek od 18:00 hodin pravidelnou dávku české trance & progressive scény - radioshow Trance.cz In The Mix. Tentokrát uslyšíte zejména nové skladby a remixy od I5land, ale také si připomeneme pár klasik a první hodinu zakončí free track od Sandeagla.


V druhé hodině radioshow guestmix namixoval Michal Sáraz alias Maicuss, DJ a producent pocházející z Prahy. Na české klubové scéně působí teprve od roku 2011, ale muzice se věnuje již od malička. Jako posluchač si v hudbě prošel celou řadou odlišných stylů. Až v roce 2009 ho oslovily taneční žánry House a Trance. Od té doby se začal projevovat i jeho zájem o mixování hudby. Po několika soukromých akcích přišla v únoru 2011 jeho klubová premiéra v pražském Styx Smart clubu. Od té doby si zahrál na různých eventech po celé České republice. Za zmínku stojí například Eargasmic, Alt+Trance, Sun Festival či Trance Department. Maicuss ve svých Tech-Trancových setech občas zabrousí i do Electro / Progressive Housu či Complextra. Mimo to od roku 2013 hraje i hardstyle. Již 2 roky se věnuje také vlastní produkci. Některé jeho tracky a mashupy se již dočkaly spoustu kladných reakcí a supportu od některých českých DJs a byly vydány pod labely Vectiva Evolutions a Vortek Records.-----------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 081 s DJ Boxi
S pátečním podvečerem přichází na vlnách rádia Sensation Factory radioshow Trance.cz In The Mix za měřená jako vždy na Českou trance & progressive scénu. V první hodině radioshow uslyšíte tvorbu úspěšného Českého projektu tranzLift a v hodině druhé exkluzivní guestmix, který namixoval dobře známý DJ Boxi.

-------------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 080 s PK Project
Další letní páteční podvečer je tu a s ním radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory. Tentokrát jsme pro Vás v první hodině show přichystali 140 BPM set s tracky od Českých producentů BluEye, Joe Cormack, Sandeagle, Thomas Coastline, ChunKi, Free Gate, John Waver, F1d0 či AiryBoy. V druhé hodině uslyšíte exkluzivní guestmix, který přichystal zahraniční host Palo Kenický alias PK Project.


PK Project, vlastním jménem Pavol Kenický, pochází ze středního Slovenska z města Banská Bystrica. Hudbě se věnuje od svých 17ti let, kdy ho učarovala elektronická hudba, konkrétně styl Trance & Progressive. V roce 2008 si vytvořil svojí vlastní show s názvem Live Club Trance, ve které si zahráli i známí producenti Styller a Matthew Peterson. Postupem času se začínal věnovat i produkci. Více času trávil i tvorbou Mash-Ups. Velkým úspěchem pro něj bylo zúčastnění se show Trancelucid v latinskoamerickém rádiu Powerbeat. Jeho velkými vzory jsou Markus Schulz, Armin Van Buuren či Above & Beyond.-----------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 079 s Ramon De Move
Léto je v plném proudu, ale již tento pátek v podvečer budete mít prostřednictvím rádia Sensation Factory možnost zchladit se pravidelnou dávkou České trance & progressive hudby. S radioshow Trance.cz In The Mix se tentokrát vydáme do nízkých progressive vod pod 130 BPM s tracky a remixy od Thomas Coastline, Lucas Age, Michael C, SHato & Paul Rockseek, Prema Van Smuuf, Johny Case či Spark7, jehož spolupráce s vokalistkou Sarah Russell bude celou show zahajovat.V druhé hodině uslyšíte exkluzivní guestmix, který přichystal Pražský DJ Roman Monček alias Ramon De Move.


Ramon De Move spatřil světlo světa poprvé v květnu roku 1987 nedaleko Prahy. S poslechem elektronické hudby začal v roce 2000, kdy přeladil na radiu stanici a... láska na první poslech. Od tohoto roku se datuje jeho závislost na EDM a Trancu zvlášť. Jeho favorizovaným stylem byl vždy Uplifting, poté se k němu připojil Progressive Trance a v poslední době ujíždí i na Tech Trancu. Měl dokonce jedno období, kdy byl naprosto unesen ze Schranzu, ale to už je dávno za ním. Nedá se říct, že by měl nějakého vyloženě oblíbeného DJe. S tvořením vlastní muziky začal v roce 2003, s hraním pak o tři roky později, kdy si za peníze z brigády určené na řidičák pořídil gramofony. Od té doby hrával po klubech a když nebylo hraní, tak se věnoval tvorbě. V poslední době se zaměřuje na remix contesty. Jak sám říka: DJing i tvorba u mně ještě nejsou zcela dokonalé, ale postupným pilováním bych časem rád dosáhl vyšší mety!-------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 078 s Inerte
Páteční pozdní odpoledne na vlnách rádia Sensation Factory opět přináší Českou trancovou hudbu. V první hodině radioshow Trance.cz In The Mix si pustíme tracky Karlovarského producenta I5land včetně aktuálního remixu pro Švýcarský projekt Vechigen a jejich track "No Fear", jenž vychází u nového Holandského labelu Niika Music na začátku příštího měsíce. V druhé hodině radioshow uslyšíte deep trance & progressive guestmix, který pro Vás přichystal Inerte. Olomoucký DJ Tomáš Mrtvá alias Inerte začínal svou kariéru převážně jako techno DJ. Tehdy se dal dohromady s kolegou Coobchou a vznikla formace Downcrush. Společně organizovali párty jako třeba Techno Session, FTF (F*ck The Fame), Extasis louge a v první řade Born 2B Live, který letos oslavil své desáté pokračování a stále se těší velké přízně. K trancu se dostal o pár let později, kdy ho inspirovala trojka Jono, Tony a Paavo alias Above & Beyond. Zlom přisel někdy okolo roku 2011, kdy objevil kouzlo deep trancu a progressivu, kterému se věnuje do teď. Momentálně je inspirován jmény jako Andrew Bayer, Andre Sobota, Jody Wisternoff, Guy J či Maor Levi. Nejbližší akce: Evolution on tour na Nákle Molo no.1 (u Olomouce) 27.7.2013.
-----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 077 s DJ Eraser
Pátek je tu a ve vysílání rádia Sensation Factory Vás opět p čeká od 18:00 hodin Česká trancová hudba. V aktuální epizodě radioshow Trance.cz In The Mix uslyšíte set Českých produkcí od jmen Spark7, BluEye, I5land, tranzLift, Skylight, Pavel X. Rakusan a Frantizsek. Následující guestmix pro Vás připravil Luboš Galeštok alias DJ Eraser. Táborský rodák DJ Eraser je v současnosti jednou z nejvýraznějších postav jihočeské klubové scény. Elektronické hudbě se věnuje už od dětských let a jako návštěvník pamatuje i dnes již legendární Budvar Factory Party. Od roku 2009 vystupuje aktivně jako DJ hrající trance, přičemž v jeho setech často zaslechnete produkci světových hvězd jako jsou MaRLo, Markus Schulz nebo W&W. Spolu se svým kolegou Robie Groovem pořádá v Českobudějovickém klubu K2 pravidelné akce World of Trance a High Level, které se nesou v duchu hesla "trance is my religion", jenž se stalo jeho životním mottem. Tyto party se těší stále větší oblibě mezi místními klubery a Eraser tak dostává svému slovu, že trance v Českých Budějovicích zemřít nenechá.

V současné době dopomáhá společně s Českobudějovickým pivovarem Budvar opět rozjet dříve již legendární Factory Party, její první ročník "Somersby Factory Party" se odehrál 15.06.2013 právě v již zmiňovaném areálu pivovaru Budvar.

DJ Eraser vystoupil na této párty po boku DJů jako jsou "Michael C, Michal Poliak, a hlavně s celosvětově známým anglickým producentem a DJem který si říka Ashley Wallbridge. Nadále se DJ Eraser stal rezidentním djem této párty.------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 076 s Pavel X. Rakušan
Páteční vysílání rádia Sensation Factory Vám opět přináší od 18:00 hodin Českou trancovou hudbu. V aktuální epizodě radioshow Trance.cz In The Mix uslyšíte set Českých produkcí převážně z tohoto roku, ale zabrousíme i do minulosti. V tracklistu se tak postupně objeví jména I5land, Filip Marak, BluEye, Ronny K, tranzLift, Joe Cormack a SoundBlaster. Následující guestmix pro Vás připravil Pražský DJ a producent Pavel X. Rakušan, který právě zakládá nové vydavatelství Sound Republike! Records.
----------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 075 s James Phoenix
Je pátek a posluchači rádia Sensation Factory dostanou opět možnost vstoupit do světa České trancové hudby prostřednictvím nové epizody dvouhodinové radioshow Trance.cz In The Mix. V první hodině se budeme věnovat zejména Českým trackům, jenž vychází nebo v nejbližší době vyjdou na novém labelu Vectiva Evolutions, ale pustíme si také třeba Českou předělávku hardtrance klasiky Cosmic Gate - Back To Earth. V show uslyšíte tracky od mladých Českých DJů a producentů jakými jsou Erick Pride, Maicuss, N-Rico, Storex, ANTiP0D či Pavel X. Rakušan, který bude hostem v příští epizodě naší show. Tento týden přichystal guestmix James Phoenix z Kopřivnice.
--------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 074 s Hybrid Control
Na vlnách rádia Sensation Factory můžete dnes od 18:00 hodin naladit další epizodu dvouhodinové radioshow Trance.cz In The Mix. První hodina bude plná 138 bpm uplifting trance tracků zkušeného Českého producenta Ronnyho K., který v současnosti žije a působí v Londýně. Poté trochu přitvrdíme, acid hard trance guestmix Vám naservíruje Hybrid Control z Pelhřimova.------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix 073 s Lucas Age
České trancové rádio Sensation Factory Vám dnes stejně jako každý sudý pátek přináší radioshow Trance.cz In The Mix. V první hodině show uslyšíte tracky v současné době nejvýraznějšího Českého producenta Spark7. A poté přijde na řadu exkluzivní guestmix, o který se postaral zkušený DJ a začínající producent Lukáš Hájek více známý jako Lucas Age. Lucas Age se poprvé postavil za mixážní pult v roce 2004 v bývalém pražském klubu Mayday a během následujících let prošel jako klasický diskotékový DJ řadou music barů, disco clubů a jiných podniků, kde se hrála převážně hudební "všehochuť".


Zlom nastává v roce 2007, kdy rozjíždí ve studentském klubu El Magico spolu se svým DJským kolegou Topicem parties "Pure Energy" zaměřené výhradně na taneční hudbu. Rovněž získává možnost působit jako moderátor Dance radia. O rok později se stává rezidentem klubu Karlovy Lázně, kde v rámci svých večerů nazvaných "Dance Sequence" střídá během osmihodinových setů různé styly taneční hudby od house přes electro po trance. Právě trance se stává nakonec tím stylem, na který se Lucas rozhoduje do budoucna zaměřit. V roce 2011 je pod záštitou festivalu Colours Of Ostrava pozván zahrát do klubu Fabric a také podniká první krůčky do tajů produkce elektronické hudby - jeho první track nese název "Two Months" a můžete jej slyšet v guestmixu. Na jaře roku 2012 uzavírá v klubu Atelier po boku svých DJských kolegů a holandského headlinera Artenta Diviniho své jubilejní 500. hraní v rámci akce "Lucas Age 500" a na podzim téhož roku se představuje v klubu Yes na party "Balance", které se účastní mimo českých tranceových djs i švédský producent a DJ Jonas Stenberg. V té době zaznamenává ve spolupráci s kolegou Thomasem Coastlinem první dílčí producentské úspěchy - jejich společný rework ústřední melodie známé televizní soutěže Fort Boyard si získává support několika významných jmen napříč scénou, za všechny jmenujme např. Mark Norman. Lucasův hudební styl je progressive trance a tech-trance a do budoucna se chce kromě hraní plně soustředit na produkci, aby mohl publiku prezentovat své vlastní hudební nápady. Mezi jeho oblíbence patří Richard Durand, Beat Service, Mark Sherry či Ferry Corsten.---------------------------------------------------------------------

Páteční vysílání rádia Sensation Factory přináší do Vašich uší to nejlepší z České trancové scény, radioshow Trance.cz In The Mix. V aktuální epizodě si pustíme tracky a remixy Českého producenta I5land a o exkluzivní guestmix se postaral Martin Temlík aka Martin O'Tray, pocházející z Frýdku-Místku. Aktivnímu DJingu se začal věnovat v roce 2006, kdy si vyzkoušel hudební žánry jako house a i dokonce breakbeat. K trance music se Martin dostal jako slepý k houslím, když ho s trancem seznámil až jeho nejlepší kamarád, který mu jednou v autě pustil show Armina Van Buurena A State Of Trance. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a v roce 2010 vzniká projekt Pleasure Of Trance, který má primárně rozšířit trance music do více klubů po Moravě. Každý měsíc tudíž vychází nová epizoda, která je vždy exklusivně zahraná live v jednom z moravských klubů.

Tento odvážný tah mu vysloužil pozvánky do klubů jakými jsou např. Fabric, Touster či Yes Club, kde si zahrál po boku DJů věhlasných jmen jako Wellenrausch, N-Rico, Reorder, Martin Gredner a David Justian. Jeho největší inspirací je Markus Schulz, Tucandeo a High Contrast. Tento mladíček toho má ještě před sebou a třeba se s ním osobně potkáte na příští akci právě u Vás.
------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - 071 s DJ Boxi

Další díl radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. V aktuální epizodě si představíme album The Original Trance Music od Českého seskupení Tranceband a na závěr první hodiny Český remix skladby Kai Tracid - Life Is Too Short. V hodině druhé Vás pak čeká exclusivní guestmix, o který se postaral známý Pražský DJ Jaroslav Boxan A.K.A. DJ Boxi.
-------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - 070 s Inerte
Další epizoda radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory je tu. Tentokrát ve znamení alba JKL - District Of Life, které vychází 15.3.2013 u Kaycee Records. V první hodině uslyšíte vybrané tracky z této dlouhohrající desky. V hodině druhé Vás pak čeká guestmix, o který se postaral Olomoucký DJ Tomáš Mrtvý alias Inerte.------------------------------------------------------------------------

Dnes stejně jako každý sudý pátek můžete naladit radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Show Vám v první hodině přináší to nejlepší z České trance & progressive scény. A o guestmix v druhé hodině se postaral dobře známý DJ a producent Michal Čuřík více známý jako Michael C. Michael C patří mezi nejúspěšnější progressive house/trance DJs a producenty ve střední Evropě. Je rezidentním DJem nejposlouchanějšího pořadu o taneční muzice Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa 2, jeho tracky pravidelně hrají například Ferry Corsten, Guiseppe Ottaviani, Sean Tyas a mnoho dalších. Kromě úspěchů na domácí scéně Michael vystupoval v Číně, Itálii, Bulharsku, Německu nebo Polsku. Oficiálně remixuje legendární kapelu Kosheen a vydává na světových labelech. Představil se na megaakcích Transmission, TranceFusion, Reflections s Arminem van Buurenem nebo po boku DJe Tiesta před 15 000 lidmi. Hrál na festivalech Pleasure Island, Creamfields, Mácháč, Summer of Love nebo zahraničních Summer City v Polsku, BeeFree na Slovensku a Summer Emotion v Itálii. 17. prosince 2012 vyšel jeho remix na legendárním labelu In Trance We Trust / Black Hole a skladbu zařadil Ferry Corsten i na svoji nejnovější kompilaci jako bonusový track! Guestmix můžete ze záznamu slyšet na Mixcloud či Youtube.--------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 067 s Dramatic Effect
Čtvrtý pátek je tu s ním pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Tato epizoda je věnována nejlepšímu Českému trance & progressive producentovi Spark7. Jeho tracky Vás budou provázet první hodinou radioshow. A o guestmix v druhé hodině se postaral Plzeňský DJ a producent Matěj Hejda více známý jako Dramatic Effect.
---------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 066 s N-Rico

Druhý pátek tohoto roku se blíží a s ním opět radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. První epizoda roku 2013 bude zaměřena na producenta, který byl posluchači zvolen nejlepším Českým trancovým DJem za rok 2012. Sandeagle a jeho tracky Vás budou provázet první hodinou radioshow. A příště bude oslavencem nejlepší Český trancový producent Spark7. O guestmix v druhé hodině se postaral Roman Vyvial více známý jako N-Rico. N-Rico, vlastním jménem Roman Vyvial, se narodil 6.7.1982 ve Frýdku-Místku. Poprvé přičichnul k trancové hudbě v roce 2000 a to díky setům Paula Van Dyka, to ovšem jen jako posluchač nebo občasný návštěvník jeho akcí.

Život mu změnila až párty Transmission IV, 2.11.2007 v Praze, kde měl možnost nasát nepřekonatelnou atmosféru této skvělé halové párty a poslechnout si produkci i jiných DJ´s jako byli např. Above & Beyond, Ferry Corsten a další. Párty Transmission N-Rico označuje za jeho srdcovou a přelomovou záležitost. Od tohoto dne se trance stal nedílnou součástí jeho každodenního života a N-Rico věděl, že nechce pouze elektronickou hudbu poslouchat, ale také hrát po vzoru Paula a dalších DJ´s. Pořídil si tedy DJ sadu PIONEER a začal trénovat, zkoušet a při tom nahrávat vlastní sety, které se od sebe stylově trošku lišily. N-Rico nejraději hraje čistý trance a vyžívá se v euforických upliftových pasážích. Na klubových akcích avšak raději zabrousí do tvrdších energických stylů jako třeba techtrance, techhouse, elektro, techminimal, techno, čímž dokáže krásně rozproudit taneční parket. Vše závisí na náladě a taky na posluchačích. Ve všech svých setech se snaží vytvořit jakousi dějovou linii, i když ne vždy je to tak jednoduché. Ze všech setů však plyne spousta pozitivní energie. N-Rico hraje hlavně pro lidi a nejdůležitější pro něj tedy je, aby se všichni krásně bavili. Rád komunikuje s publikem a jak si to sám užívá je vidět hlavně na jeho nekončícím úsměvu na tváři.

Tento nadějný, talentovaný DJ má za sebou několik akcí v klubech na Frýdecko-Místecku. V současné době žije v Praze, kde svou první akci rozjel na párty Uplift! v klubu Incognito. Kromě toho měl také možnost naplno to rozpálit na narozeninové klubové párty DJské dvojice Matamar, která si jej znovu pozvala na své další akce. V květnu 2011 vyhrál soutěž STORM DJ STAR a získal tak možnost zahrát si v prestižním pražském klubu Mecca. N-Rico stále hledá příležitosti seznámit se s lidmi v branži, získat inspiraci a nabídky, případně taky zabrousit do tvorby vlastní hudby ale hlavně projevit se za DJským pultem a rozdat lidem tu spoustu energie, která se skrývá v něm i v jeho hudbě.
Radioshow můžete poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmixy na Youtube.-----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 065 s ProggyBoy
Sudý pátek přináší do Vašich uší opět Českou trancovou tvorbu uplynulých let, radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. O guestmix v druhé hodině se postaral Zdeněk Břečka více známý jako ProggyBoy. Mladý 19tiletý DJ, který se prvně začal ukazovat ve věku 15-ti let se narodil se ve městě zvaném Rokycany poblíž Plzně. Jeho uši vyzkoušeli mnoho hudebních stylů, ale ve svých 15-ti letech objevil EDM a poté i trance, který se zanedlouho stal jeho oblíbeným a rozhodl se, že jedině trance je pro něho to pravé. Ve věku 16-ti let si Proggy koupil svou první DJ techniku, první profesionální sluchátka a začal svůj veškerý volný čas trávit tréninkem mixovaní svých setů. Postupem času se začal zajímat i o tvorbu trance hudby jako takové a pořídil si první softwarový program - FL Studio. Momentálně se na produkci vlastních tracků příliš nesoustředí a i když jeho vychvalované mashupy ukazují opak, Proggy se zatím soustředí spíše na DJing jako takový. V jeho setech se dá nejvíce slyšet řezavý progressive trance, který vždy přejde do tvrdšího tech-trancu a sem tam se v jeho setech najde i kapka uplifting trancu. Již mnohokrát se za svou kariéru ukázal před různým publikem. Například v klubech jako: "ILUSSION" (Praha), "S-CUBE" (Olomouc), "WATT" či "NEUROTECH" (Plzeň), také si zahrál na eventu zvaném "TRANCEFIELD" (Český Brod) a na mnoho dalších akcích v různých městech po celé České Republice. Na těchto akcích si zahrál po boku některých vynikajících DJ's: SHATO & PAUL ROCKSEEK, VOY-TECH, RICHARD REYNOLDS, N-RICO, Cobcha, Niclas, Maicuss, Patrick Mark, Prem Van Skaal, Erick Pride a mnoho dalších!

ProggyBoy se stává stále více známějších díky svým mashupům, jeho mashe jsou podporovány spoustou různých DJ's po celém světě, kteří je hrají buďto ve svých live setech či radioshows! A měl už několik příležitostí se v těchto show sám ukázat. Zatím se tyto guestmixy vždy setkali s příjemnými reakcemi od posluchačů či od vlastníků daných shows.
Díky jeho osobitým pocitům k trancu, získal Proggy pozici v redaktorském týmu internetového trancového portálu WWW.TRANCEHUB.COM a to jakožto CHIEF REVIEWER, do dnes je v tomto týmu jedním z důležitých vedoucích, nejen díky svým váženým recenzím.

Je také autorem radio-show "FAITH IN TRANCE", která je momentálně hrána několikrát do měsíce na dvou světových, internetových rádiích! (Tenzi.fm, Puresound.fm)
Plány do budoucna má Proggy nemalé. Chce se nadále věnovat trancové hudbě a postupně se začít věnovat i produkci svých vlastních tracků se snovým cílem, že by ho jeho produkce mohla jednou vynést až "ke hvězdám". Rozhodně ale neplánuje zanevřít na svojí DJskou kariéru, je otevřen všem nabídkám ke hraní a rozhodně se nebojí cestovat po různých eventech.

Radioshow můžete poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.---------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 064 s Štěpán Brück
Sudý pátek přináší do Vašich uší opět Českou trancovou tvorbu uplynulých let, radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. O guestmix v druhé hodině se postaral Štěpán Brück. Narodil se v roce 1979 a pochází z nevelké vesničky Hostěradice nedaleko Znojma. Nyní působní v Brně. Kolem roku 1997 byl jeden z těch co propadli kouzlu Fast Trackeru a poprvé se pokoušel o svou vlastní tvorbu. Té ovšem tenkrát úplně nepropadl a věnoval se jí pouze krátký čas. Rok na to dostal příležitost ke svému prvnímu hraní. V té době ještě neměl ujasněno co přesně chce hrát. Postupem času se začal věnovat stylům trance a progressive, ve kterém pokračuje až do dnešní doby. Za dosavadní úspěchy považuje vystupování a získání rezidentury na klubové noci E-MOTION, nástupce legendární noci Sound of Ibiza, několikeré hraní na pravidelné halové akci v ČR a to Apokalypse, Progressive Zone na Flédě, Entrance v Roxy, 3G ve Fabricu,atd. V roce 2008 si zahrál i na jednom z nejprestižnějších festivalů Creamfields v ČR. Hrál už bez mála po celé republice. Po delší odmlce se opět vrátil k vlastní produkci, kterou stále zdokonaluje. V roce 2008 přijal nabídku mít vlastní radioshow s názvem E-motion radishow na internetovém rádiu Sensation Factory. Jeho show je vysílána každou třetí neděli v měsíci a těší se velké oblibě.

Podle ankety serveru DJz.cz byl vyhodnocen jako 3. nejlepší DJ v České republice za rok 2007. Za rok 2008 byl vyhodnocen jako nejlepší DJ v anketě serveru trance.cz. V anketě časopisu XMAG se umístil na 8. místě jako "top objev 2007". V čísle #99/2008 vyšel též článek "e-motional" - nejúspěšnější minitrance očima rezidenta. Krátké ohlednutí za klubovou nocí E-motion.

Radioshow můžete poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.--------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 063 s MCB
Čtvrtý pátek v měsíci je tu a s ním další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. A jako vždy Vám přinášíme to nejlepší z České trance & progressive scény. Tentokrát s tracky od Free Gate, James L, Thomas Coastline, John Waver, Spark7, Marcello Totti, ChunKi a také si pustíme klasiku Robert Miles - Childern v remixu od Českého producenta . V druhé hodině se o guestmix postaral DJ, producent a promoter Zdeněk Suchánek více známý jako DJ MCB. Zdeněk se věnuje elektronické hudbě již více než 15 let. Můžeme ho bezesporu zařadit k prvním průkopníkům a pionýrům EDM ve Zlínském kraji, ale posledních sedm let již trvale žije v Praze. V začátcích, a vlastně i dnes, ho ovlivňuje zejména ostrovní anglická scéna a za svůj hudební rozhled vděčí pravidelnému poslechu britské hudební stanice BBC Radio 1 a dnes již legendární show Essential Selection, či chcete-li Essential Mix. S ohledem na tehdejší podmínky a možnosti se i přes počáteční neúspěchy a všemožné vzestupy i pády postupně vypracoval, a to i díky svému zápalu a úsilí, v DJe, který je zárukou kvalitního hudebního zážitku. Jeho styl nejlépe vyjádří slovo progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Tribalové zvuky, příjemné vokály a našlápnutý beat jsou tím pravým prostředkem k navození správných vibrací. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené a rád také experimentuje se zvukem.

Aktuálně MCB odstartoval svou novou radioshow Rebirth. Naladit ji můžete vždy každé čtvrté úterý v měsíci od 18:00 do 20:00 na vlnách čistě progressive on-line rádia EssentialFM. První hodinu se můžete těšit na mix od DJ MCB, druhá půlka je vyhrazena pro guestmix.
Radioshow můžete poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.


----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 062 s Pier Decard
Konec druhého týdne v měsíci opět přináší 140 BPM epizodu radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Můžete slyšet zvuk Českého trancu tak, jak nám jej naservírovali v uplynulých letech přední Čeští producenti Spark7, AiryBoy, Infite, tranzLift, Free Gate, Spaceport, Android, Electribe či Peter Fider. V druhé hodině se o guestmix postaral Petr Dvořák alias Pier Decard - severočeský DJ, producent a zakladatel jediného ryze českého aktivního vydavatelství Trance All-Stars Records. Pier Decard byl veden k hudbě již odmala. V 8 letech začal hrát na piáno a hra na klávesové nástroje ho do dneška neopustila. Kromě jiného Pier skládal již od malička svoje vlastní piánové skladby a tak není divu, že svůj talent mohl zúročit i později v rámci jednoho z jeho oblíbených stylů, kterým je trance. Do podvědomí posluchačů se dostal (tehdy pod pseudonymem Electribe) především jeho autorskými singly "Trancemigration", či "Space Tour".

Vzpomeňme také například na jeho vítězství v unikátní remixérské soutěži pro Rogera Sgaga vyhlášené organizátory Mácháče 2009, ve které Pier nakonec vyhrál a kdy mu Roger Shah před zraky všech návštěvníků festivalu předal i vlastní midi keyboard (více v článku zde: http://www.techno.cz/clanek/31392/). Další producentské úspěchy pak zaznamenává dalším vítězným remixem pro skladbu "Understand Me" taneční české taneční formace Infinity. Tato soutěž byla vyhlášena tanečním Dance Radiem. Od této doby se již několikrát představil za DJským pultem. Pier Decard se vyprofiloval především na energickém upliftingu, v poslední době však upřednostňuje spojení stylů trance a tech-trance, do kterých vkládá hluboký emoční náboj. V současné době se Pier Decard věnuje především vydavatelství Trance All-Stars Records, které ho zaměstnává po většinu jeho volného času. Trance All-Stars Records aktivně vydává releasy jak talentovaných začínajících, tak i více zvučných jmen. Toto vydavatelství zaznamenalo v poslední době obrovský vzrůst, co se týče samotné kvality jednotlivých releasů i jejich následné podpory od nejznámějších DJs a producentů na světě.

Radioshow můžete poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.--------------------------------------------------------------

Další sudý pátek je tu a s ním opět pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Tentokrát si pustíme tři nejlepší letošní Spark7 skladby a dále tracky od Michal Poliak, John Waver, Prema Van Smuuf, Jirka S. & Jakub R. či přistěhovalce Chrise Sadlera a také si připomeneme Českou disco klasiku Hej pane diskžokej. V druhé hodině radioshow se o guestmix postaral Opavský DJ David Vavřinec více známý jako David Laurence. Radioshow můžete poslechnout po odvysílání na Mixcloud a guestmix na Youtube.
---------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 060 s Prem Van Skaal
Pátek přinesl další vydání radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory a ním opět České trancové tracky tentokrát v tempu 140 BPM. Ronny K, Sandeagle, Thomas Coastline, BluEye, F1D0, ChunKi, Ziki a DJ Cube - To jsou jména, která Vás provedou první hodinou radioshow. V druhé hodině se o guestmix postaral Domažlický DJ a producent Přemysl Skála více známý jako Prem Van Skaal. Prem van Skaal byl veden k hudbě už od mala. Měl na výběr z mnoha hudebních stylů, ale taneční hudba mu byla prostě nejbližší. Stát se DJem ho poprvé napadlo v roce 2008 ovšem první akce byla až v roce 2010. Od té doby prošel změnou stylů, na začátcích hrával progressive, prošel si i tech-trancem a v dnešní době preferuje rychlejší tempo upliftingu (popř. tech upliftingu).V nejbližší době ho můžete slyšet v klubu Touster (19.10.2012) a v plzeňském klubu Watt, kde vystoupí po boku Michaela C a holandského DJe SANa a v rokycanském klubu Železná (10.11.2012). Radioshow můžete jako vždy poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.
-------------------------------------------------------------------

Je tu další sudý pátek a s ním na iRadiu Sensation Factory další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Show plná Českého trancu a příbuzných stylů představí Českou producentskou elitu: Spark7, Thomas Coastline, BluEye, Infite, SHato & Paul Rockseek či Českou dance klasiku od projektu Style. V druhé hodině radioshow se o guestmix postaral Pražský DJ Jaroslav Boxan více známý jako DJ Boxi.

-------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 058 s Thomas Coastline
Již dnes můžete slyšet od 18:00 hodin na iRadiu Sensation Factory další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Tentokrát Vás čeká opět Česká upliftingová nálož složená z tracků a remixů od Ronny K, Sandeagle, BluEye, John Waver, Spark7, Skylight či M. Ace Vulture.V druhé hodině show se o guestmix postaral přední Český DJ a producent Tomáš Malina více známý jako Thomas Coastline, kterého netřeba představovat.

-----------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 057 s Robert Minelli
Již dnes můžete slyšet od 18:00 hodin na iRadiu Sensation Factory další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Jak jistě pravidelní posluchači ví, radioshow je věnována výhradně českým produkcím a remixům, tentokrát budete moci obdivovat tracky od Českých trancových producentů jako jsou Spark7, Michael C, Sandeagle, Electribe, LayDee Jane, Dramatic Effect, DJ Cube či SHato & Paul Rockseek. V druhé hodině show se o guestmix postaral jihočeský DJ Robert Minelli. Robert Minelli se narodil v roce 1980 a pochází z metropole jižních Čech - Českých Budějovic. Zde je považován za stálici místní klubové scény ve stylech Progressive & Trance. Vystupuje v celé řadě vyhlášených nejen místních klubů, kde dosáhl mezi fanoušky značné oblíbenosti. Této hudbě se věnuje přes deset let a zajímavostí je, že do roku 2012 hrál pouze z vinylových desek. Již jste ho mohli také slyšet na rádiu Sensation Factory v pořadu Sunshine nebo na akcích s těmito DJ´s: Michael C, Alexx van den Berg, Thomas Coastline a Stepan Bruck. Robert Minelli se vyprofiloval především na energickém Upliftingu, v poslední době se však věnuje převážně spojení stylů Progressive & Trance, ve kterých do svých setů vkládá hluboký emoční náboj.
------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 056 s Free Gate
Na konci tohoto týdne stejně jako každý sudý pátek můžete očekávat na iRadiu Sensation Factory od 18:00 hodin další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Jako vždy se vydáme do světa České tranové hudby, tentokrát v rychlejším rytmu. Budete moci slyšet skladby od předních Českých uplifting trance producentů jako jsou Spark7, Ronny K, Sandeagle, Electribe, Airyboy, Skylight či HiddenHope.

V druhé hodině radioshow se o guestmix postaral Roman Vlček více známý jako Free Gate. Tento DJ a producent se narodil v roce 1989 v moravské metropoli Brně s již ve svých 14ti let věděl, že hudba pro něj bude znamenat více než pro běžné posluchače. Netrvalo dlouho a dostal se k prvním zkušenostem v DJingu a poté následovaly i první krůčky v produkci. Od roku 2003 se věnuje produkci hudby aktivně. Čas, který trávil u produkování skladeb přesahoval mnohdy desítky hodin denně. Během celé své působnosti na poli hudební scény měl možnost spolupracovat s velice známým slovenským tranceovým producentem Eddie Senderem a neméně známým Jean Lucem, dělal remixy pro vokalistku Kate Lesing či polského Nicka Sincklera. Jeho hudba se v dnešních dnech točí čistě ve víru trance, uplifting trance & tech trance music. Jeho poslání v těchto stylech je jednoznačné: Ukázat všem lidem, že slovo trance (tranz) je pravdivé! Ve své produkci nezapomíná na správný rytmus, čistý zvuk a hlavně silně emotivní (a pro trance typickou) melodii.

V dobách, kdy se věnoval produkci naplno, nezbývalo mnoho času na DJing. Proto neměl možnost prezentovat své skladby v setech a tím se ztrácel i z povědomí posluchačů. Na počátku roku 2007 se opět vrací k DJingu a po několika měsících je jeho set odvysílán v rádiové show State Of Mind. Od té doby hrál na velkých parties jako jsou Apokalypsa, E-Motion, Imagine, Active Zone, Trancextasy, Shivers s DJs jako John O´Callaghan, 4 Strings, Bryan Kearney, Ernesto vs. Bastian, Reaky, Eddie Sender, Stepan Bruck a spousta dalších.------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 055 s Trentem
Již dnes Vás na frekvenci iRadiu Sensation Factory čeká pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Jako vždy od 18:00 hodin jste vítání ve světě České progressive/trance hudby s tracky a remixy od Spark7, Infite, CrossRyders, I5land, John Waver, Skylight či SHato & Paul Rockseek. V druhé hodině radioshow se o guestmix postaral Příbramský DJ Trent.
---------------------------------------------------------------

Dva týdny uplynuly jako voda a za dveřmi je další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Již tento pátek máte možnost se od 18:00 hodin ponořit do světa České progressive/trance hudby. Čekají Vás tracky a remixy od Spark7, Ronny K., Thomas Coastline, tranzLift, JKL či SHato & Paul Rockseek. V druhé hodině radioshow se od guestmix s neotřelým soundem postaral Slovenský DJ Radovan Botík. Ti z Vás kteří radioshow nestihli ve vysílacím čase nemusejí zoufat. Záznam první hodiny show najdete na Mixcloudu a guestmix dle možností na YouTube.------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix s novým konceptem již od 18:00 hodin
Uplynulé dva roky jste měli možnost každý sudý páteční podvečer ladit na iRadiu Sensation Factory radioshow Trance.cz In The Mix. Pravidelný pořad si získal základnu posluchačů a i samotní DJové považují svou účast v rádiové relaci Trance.cz za prestižní záležitost. Doteď bylo vše postaveno na jednoduchém konceptu servírování hodinových žánrově odlišných guestmixů. Od dnešní epizody bude změna. Tradičnímu guestmixu bude od 18:00 hodin předcházet Česká hodina show. Tato je určena pro podporu české tvorby. Uslyšíte v ní výhradně České produkce či remixy, kdy 4. pátek v měsíci bude progressive trance zaměření a 2. pátek bude rychlejšího ražení především uplifting.

Jak už bylo naznačeno nepřijdete o své oblíbené guestmixy českých DJů a producentů, které můžete slýchávat v tradičním čase od 19:00 hodin. Tentokrát se představí Tomáš Pavlíček více známý jako Tomangel. Narodil roku 1980 v Teplicích, v současné době žije v Hlavním městě Praha. DJingu se věnuje od roku 2004, kdy si pořídil své první gramofony. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Tomangel se stal rychle známým jménem Teplické taneční scény a brzy byl žádaný i v předních klubech po celé České republice. Velkým úspěchem bylo vítězství v prestižní anketě O2 Dance Music Awards 2006, kde Tomangel s velkým náskokem získal 1. místo v kategorii Objev roku.

V počátcích hraní Tomangel preferoval reprodukci hudby pouze z gramofonů, v současné době však využívá hardwaru v kombinaci se softwarem Ableton a dále MIDI controller a klávesy. Současným vybavením tak dokáže ještě více působivě oslovit své posluchače, a to především díky využití zajímavých technik a nástrojů při živé reprodukci taneční hudby. V jeho repertoáru nalezneme velké množství pečlivě vybraných skladeb a labelů. Slyšet tak v jeho podání lze převážně progresivní styl muziky s prvky breakbeat, trance, techtrance a electro. Dbá jak na výběr opravdu kvalitních tracků, tak i na precizní technické zpracování přechodů. Při hraní si ale dokáže udělat čas i na své publikum, se kterým výborně komunikuje a díky tomu dokáže přivodit skvělou atmosféru.Díky velkým zkušenostem z navštěvování klubů a halových akcí až po Open Air dokáže připravit vlastní rezidentní noc na maximální show.

V současné době pracuje na své vlastní produkci, zaměřené na klasickou trancovou muziku s elektronickými prvky a breakbeatovými loopy. Plánuje i vydání svého vlastního prvního alba s názvem Politic.---------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 050 s Kenneth Spice

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix iRadiu Sensation Factory Vás bude provázet mladý moravský DJ Tomáš Zbořil více známý jako Kenneth Spice. Pochází z Kostelce u Kyjova na Hodonínsku, k hudbě měl velký vztah už odmalička a postupně se dostal až k elektronické hudbě, které se věnuje doposud. Vždy byl nejvíce nakloněn k trancové hudbě už od plných prvopočátků trancu u nás. Postupem času nakoupil svoji vlastní techniku a začal hrát, i když v počátcích pouze pro sebe. Aktivně se DJingu věnuje od roku 2009, kdy dostal první nabídku na hraní v klubu Exit v nedalekých Těmicích, kde se zanedlouho stal rezidentem. Jeho sety se dají charakterizovat plynulou harmonickou vazbou se spoustou melodií, které občas bývají doplňovány i vokály. Nejčastěji od něj můžete slyšet trousové ale progressive house/ electro houe sety ve stylu Sandera Van Doorna. V současnosti se také začíná naplno věnovat své produkci a také pořádání vlastních akcí, zejména pravidelné Vision parties, které pořádá po různých klubech Hodonínska. První větší příležitost hraní dostal, když byl vybrán v DJ contestu na 11. ročník festivalu Mácháč. Za své vzory považuje: Sander Van Doorn, Arty, W&W, Markus Schulz a Paul Van Dyk.

KENNETH SPICE - Trance.cz in the Mix 050 @ sensationfactory.cz
11.5.2012
19:00

http://www.kennethspice.ic.cz/----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 049 s Alexx Van Den Berg
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix iRadiu Sensation Factory Vás bude provázet Alexx Van Den Berg. Tento DJ se na scéně objevuje už více jak 5 let, má vlastní radiovou show Music From Mars a je rezidentem akcí Czech This Future a Attack From Mars. Jeho sety jsou pestrou směsicí mnoha stylů - progressive house, progressive trance, tech-trance, trance, techno. Tato pestrost mu umožňuje zaměřit se ve svých setech na vývoj a gradaci. Z uvedeného je zřejmé, že rád zvukově experimentuje, což mu umožňuje uvést parket do varu. Jeho set můžete slyšet již tento pátek 27.4.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

ALEXX VAN DEN BERG - Trance.cz in the Mix 049 @ sensationfactory.cz
27.4.2012
19:00

http://www.alexxvandenberg.com----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 047 s BluEye
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Pavel Molinek více známý jako BluEye. Tento 24letý producent žije v Ostravě a tvořením hudby se zabývá již od roku 2002. V posledních letech se mu daří vydávat své tracky oficiálně na labelech 4Beat Records, Nu Communicate Recordings, Mindlifting Records, Cloudland Music, D.Max Recordings, Undervise Records či Nile Tunes Recordings Pro Trance.cz In The Mix si BluEye připravil exkluzivní set sestavený z vlastních produkcí a remixů. Můžete ho slyšet již tento pátek 23.3.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

BLUEYE - Trance.cz in the Mix 047 @ sensationfactory.cz
23.3.2012
19:00

http://www.blueye.cz-------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 046 s DJ Boxi
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Jaroslav Boxan více známý jako DJ Boxi. Tento divoký učitel německého jazyka a tělesné výchovy je jeden ze základních pilířů DJského osazenstva královéhradeckého klubu Event music bar. Svou hudební pouť začal v Country Clubu Lucie, kde po dobu 4 let organizoval studenty oblíbené dýchánky plné pohody, úsměvu i energie. Na těchto akcích poprvé usedl za mixážní pult, kde reprodukoval snad všechny možné hudební styly. Profesionálnímu DJingu se věnuje od roku 2006 a mezi jeho nejoblíbenější styl patří uplifting trance.(euforický trance). Jeho energické sety jsou doprovázeny nezaměnitelnou komunikací s publikem, která rozjaří i toho nejsmutnějšího klubera. V jeho setech dominují producenti jako jsou Sean Tyas, Simon Patterson, Arctic Moon, John O'Callaghan, Alex M.O.R.P.H., Sebastian Brandt, Will Atkinson, Darren Porter, Dimension a další.

V roce 2009 se stal hlavním organizátorem pravidelných trancových akcí pod názvem In Trance nebo Trance Euforia, kde vystoupil po boku zvučných jmen jako jsou Jorn van Deynhoven, Daniel Kandi, Temple One, Arctic Moon, Mike Wind, Karu San, ReOrder, Laydee Jane, Tomas Coastline, Pizz@dox, Spark7, Matamar, Sandeagle, Michael C, Wolscha, Martin Trax a dalších. Boxiho set můžete slyšet již tento pátek 9.3.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

DJ BOXI - Trance.cz in the Mix 046 @ sensationfactory.cz
9.3.2012
19:00

http://www.djboxi.cz------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 045 se Spark7
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Petr Leško více známý pod pseudonymem Spark7. Tohoto rodáka z Frýdku-Místku netřeba dlouze představovat. Jedná se o nejúspěšnějšího českého trancového producenta. V pouhých 20ti letech má za sebou již desítky tracků a remixů pro prestižní hudební vydavatelství. Minulý rok též odstartoval svojí DJskou kariéru a pro radioshow Trance.cz In The Mix přichystal exkluzivní set, ve kterém budete moci slyšet pět aktuálních Spark7 remixů. Již tento pátek 24.2.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

SPARK7 - Trance.cz in the Mix 045 @ sensationfactory.cz
24.2.2012
19:00

http://www.myspace.com/spark7music

---------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 044 s Nevim
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Nevim. Za tímto podivným pseudonymem se skrývá 25letý Pavel Novotný z Bystřice nad Pernštejnem. Trance poslouchá od střední školy, zejména Paul Van Dyka. Později začal míchat hudbu na gramofonech a také na CD-Players. Občasně si zahrál na soukromích akcích a v klubu u Bystřice, ale jinak je hlavně bedroom DJem. Poslední rok trance scénu sleduje už jen okrajově, neboť už mu nemá moc co nabídnout. Zaměřuje se teď hlavně na techno, house a tech-house, ale i k trancu se jednou za čas rád vrátí. V jeho setu není moc aktuálních tracků, spíše hudba o které říká sám říká, že má stále co říct a nabídnout. Jeho exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 10.2.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

NEVIM - Trance.cz in the Mix 044 @ sensationfactory.cz
10.2.2012
19:00
http://www.idj.cz/nevimm/----------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 043 s Peter Muff

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Peter Muff. DJskému řemeslu se věnuje již 12 let a svůj styl našel v roce 2002. Své sety dokáže přizpůsobit každé situaci, takže svede zahrát v rámci žánru vše od progressive přes uplifting až po tech trance. Má za sebou hraní v několika klubech nejen v České Republice ale i v zahraničí a v současné době se stará o své dvě radiové show UpMe Session (trance.fm) a Trance Session (ah.fm). Je taktéž zakladatelem stejnojmenné akce Trance Session, kterou se snaží pořádat alespoň jednou ročně. Nějakou tu dobu je ponořen i do hudební produkce a výsledky jeho snažení budeme moci obdivovat v průběhu tohoto roku. Avšak jeho exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 27.1.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

PETER MUFF - Trance.cz in the Mix 043 @ sensationfactory.cz
27.1.2012
19:00
http://www.idj.cz/peter-spark/


--------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 042 s DJ Rossignol

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Michal Slavík alias DJ Rossignol. Kdyby se měl charakterizovat styl, kterým se DJ Rossignol prezentuje, bylo by to obtížné. Dalo by se říct, že jeho sety obsahují převážně Progressive Trance, ve kterém se objevují prvky Upliftingu, Techna, Elektro Housu i Housu. DJing ho baví a má svůj specifický styl. Jeho vystoupení jsou energická a dostane vždy spoustu lidí do varu. Pro aktuální epizodu radioshow Trance.cz In The Mix si pro vás Michal připravil speciální narozeninový set (v neděli 15.1. slaví narozeniny, 14.1. v klubu Lefr v Týništi nad Orlicí na party Next Level). Snažil se vybrat tracky, které ho v současné době nejvíce ovlivňují a charakterizují, tak aby posluchačům co nejlépe přiblížil a hudebně vysvětlil, kdo že je to ten DJ Rossignol. Již tento pátek 13.1.2012 od 19:00 hodin pouze na iRadiu Sensation Factory.

ROSSIGNOL - Trance.cz in the Mix 042 @ sensationfactory.cz
13.1.2011
19:00
www.djrossignol.com-----------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 040 s David Laurence
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet David Vavřinec alias David Laurence. Ten se do trancu zamiloval před pěti lety díky Arminu Van Buurenovi a od roku 2009 se začal intenzivně zajímat o DJing. Ve svých setech není vyhraněný, hraje vše od progressive přes uplifting až po tech-trance. V současnosti má dvě vlastní radioshows HeavenTrance a Sixty Minutes With Trance a spolupracuje s Pablem Artigasem a Peterem Canellisem. Jeho snem je stát se věhlasným DJem a hrát v klubech všude po světě. Davidův exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 9.12.2011 od 19:00 hodin pouze na iRadiu Sensation Factory.

DAVID LAURENCE - Trance.cz in the Mix 040 @ sensationfactory.cz
9.12.2011
19:00
www.idj.cz/Davvee

---------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 039 s Joe Cormack
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Josef Komárek alias Joe Cormack. Jeho hudební směřování ovlivnila už před lety tvorba OMD, Visage, Boytronic i dalších pionýrů elektronické hudby, zásadní pro něj bylo album U96 Das Boot. Po střední škole založil se spolužákem projekt Omegga DJs, který se prezentoval na lokálních a privátních akcích. Po rozpadu dua na přelomu tisíciletí zamířil pod vlivem tvorby Ferryho Corstena a Tiesta k trancu a začal vydávat sérii setů resisTrance, která si postupně získala nové posluchače po celém světě. Stylově jsou mu nejblíže emotivní upliftové nebo progliftové melodie. Aktuálně je Joe Cormack od léta tohoto roku residentem show The Sound Of Freezer (každou neděli v 17:00) na iRadiu Sensation Factory, kde se střídá s Freezerem. Také připravuje svou vlastní radioshow The Lifting Stage s novinkami progliftu a upliftu taktéž pro Sensation Factory. První živé vystoupení Joe absolvuje 10.12.2011 na akci Czech This Future #9 v klubu Touster. Pro Trance.cz In The Mix namixoval exkluzivní set v rozpětí 130 až 140 BPM. Můžete jej slyšet již tento pátek 25.11.2011 od 19:00 hodin pouze na iRadiu Sensation Factory.

JOE CORMACK - Trance.cz in the Mix 039 @ sensationfactory.cz
25.11.2011
19:00
www.myspace.com/joecormackdj-------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 038 s Laucco
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory Vás bude provázet český producent Ladislav Utratil více známý jako Laucco. Tento rok byl pro Laucca zlomovým. Hned v lednu začal zrozením projektu tranzLift a prací na tracích a melodiích. Zpočátku se o projektu moc nevědělo, ale postupně se dostával do podvědomí posluchačů a první reakce se zanedlouho dostavily. Výsledky jeho dalšího snažení byly spolupráce s dalšími především českými producenty jako jsou Ronny K., Sandeagle, BluEye, Tecnomind a nově také Peet B a Sunset Heat. Jeho tracky a remixy byly či budou vydány u Trance All-Stars, Defcon, MindLifting, Nile Tunes, Nu Communicate, Motiv8 či Pulsar. Letos v září odstartoval radioshow tranzLift - The Wonders Of Trance, která má pravidelné guestmixy a taktéž sám hostuje v ostatních shows. Pro Trance.cz In The Mix si přichystal exkluzivní set obsahující starší i nové uplifting/euphoric tracky. Můžete jej slyšet již tento pátek 11.11.2011 od 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory.

LAUCCO - Trance.cz in the Mix 038 @ sensationfactory.cz
11.11.2011
19:00
www.youtube.com/lauccomusic------------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 037 s Dante Snero

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory Vás bude provázet český producent Dante Snero, vlastním jménem Stanislav Brzica. Pochází z městečka Štramberk, které leží na severní Moravě. K hudební produkci přičichl poměrně brzo a díky tomu stihl vystřídat už mnoho stylů, které elektronická hudba nabízí. Nejdéle vydržel u techna, trancu a soundtracků, které propůjčoval začínajícím filmovým režisérům (např. krátký film Martina Mullera Špatné myšlenky/Bad Mind) ale také návrhářům PC her. Za svůj největší úspěch považuje remix pro slovenského uplifting producenta Trance Arsene skladby "Sunrise", která v roce 2009 skákala od jedné výběrovky k druhé až nakonec doputovala až na kompilaci Reality Bites Records "Best of 2009 - Trance Edition", kde byla vydána spolu s takovými jmény jako Talla 2XLC, Temple One, SoundLift, Fast Distance, Activa, Cold Blue, Paul Miller a dalšími výbornými producenty. Časem se ale přestal věnovat produkci tak intenzivně jako dřív z důvodu jiných s věkem přibývajících zájmů a činností. Dnes se Dante věnuje produkci a DJingu hlavně rekreačně a jen pro vlastní potěšení ale nevylučuje, že by v budoucnosti mohl začít opět naplno pracovat na svých projektech. Nyní holduje většinou progressivu a tech-trancu. Jeho exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 28.10.2011 od 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory.

DANTE SNERO - Trance.cz in the Mix 037 @ sensationfactory.cz
28.10.2011
19:00
www.soundcloud.com/dante-snero-------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 036 s Designerem
Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory Vás bude provázet Jan Takács více známý jako The Designer. Tento brněnský DJ se k elektronické hudbě dostal počátkem roku 2003, kdy objevoval zákoutí trance a elektronic music zejména přes internetové rádio Generation Trance. Postupem času se The Designer protkával čím dál hlouběji do elektronické scény účastí na různých domácích i zahraničních klubových či halových eventech a elektronická hudba začala výrazně ovlivňovat jeho život. Postupem času se styl The Designera vyprofiloval z euforických tranceových melodií do zvuku ovlivněného zejména progressive housem a jmény jako jsou Eric Prydz, Sebastien Leger, Beltek, Sander van Doorn či Deadmau5. DJingu se věnuje již čtvrtým rokem a za tu dobu stihnul zahrát v několika českých klubech, zejména pak na domácí půdě v klubu Fléda. The Designer odmítá škatulkování elektronické hudby a jeho hlavním cílem je dobrá nálada všech posluchačů. Jeho různorodý mix progressive a klasické house music se špetkou trancu můžete slyšet již tento pátek 14.10.2011 od 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory.

THE DESIGNER - Trance.cz in the Mix 036 @ sensationfactory.cz
14.10.2011
19:00
http://www.idj.cz/thedesignerofficial/-----------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 034 s Georgem Crusherem
Další vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 9.9.2011 od 19:00 hodin Georgie Crusher. George Crusher, vlastním jménem Jiří Darda, podlehl elektronické hudbě ve svých 14ti letech. Bylo jasné, že ho tento styl hudby bude pronásledovat celý život, ale až o dva roky později ho pohltil svět DJingu, kterému se věnuje dodnes. Ve svých setech prezentuje styl TechTrance, Techno a HardDance. George je znám především tvorbou originálních mashupů a bootlegů, které jsou podporovány světovými DJ's jako Scot Project, Frank Ellrich (A*S*Y*S), Fausto, Artento Divini, Joey V, Johan Gielen, Joe-E a další. Tento rok měl George čest si zahrát vedle světoznámých star jako jsou Artento Divini, Scott Attrill, Cristian Ketelaars v klubech Fabric (Ostrava), Abajo (Brno) a jiné. V těchto dnech se zaměřuje především na svou vlastní produkci a remixy. Jestliže tedy chcete slyšet pořádnou TechTrancovou a trošku i HardDancovou nálož, tak si nezapomeňte naladit v pátek 9.9.2011 v 19:00 hodin radioshow Trance.cz In The Mix pouze na rádiu Sensation Factory.

GEORGE CRUSHER - Trance.cz in the Mix 034 @ sensationfactory.cz
9.9.2011
19:00

http://www.idj.cz/georgecrusher----------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 033 s Davidem Justianem
Třiatřicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 26.8.2011 od 19:00 hodin hostit David Justian. David Justián, narozen roku 1988, pochází ze Středních Čech. Od malinka navštěvoval Základní hudební uměleckou školu a soukromé hodiny klavíru. Taneční hudbu začal vnímat něco kolem roku 1997, kdy se na dovolené v Holandsku náhodně zúčastnil místní akce. Posléze se začíná více o tento styl zajímat, až koncem roku 2000 se pouští do samotného hraní. Dá se říct, že začátku to byly komerčnější skladby, to ho ale po nějaké době přestalo bavit a naplno se začal věnovat undergroundu. V jeho setech najdete hluboké trancové zvuky, přes house, electro až k progressivu. Hlavním zlomovým bodem v jeho kariéře byl rok 2004, kdy se také pečlivě začíná věnovat vlastní produkci. Začal si budovat vlastní studio, kde v poslední době také působí. Vyzkoušel si i post moderátora v rádiu, kde byl vybrán na konkurz. V létě roku 2009 by zveřejněn v knize o české taneční scéně, "Elektronická hudba v Čechách", autorka je Soňa Peroutková. V roce 2006 se stává rezidentem Benešovského klubu Na Kanále, kde působí necelý rok.

Tehdy ještě pod pseudonymem DeeJayBoy. Poté se přesouvá zpět do Prahy do Chateau Rouge. David Justián přenáší svým stylem na publikum dobrou náladu a potencionální energii, kterou sám hledá v těchto skladbách. V roce 2007 se začal naplno věnovat hraní, v Pražském O2 baru uspořádal několik úspěšných akcí s názvem The Sounds of Netherlands společně s Mr.Pervzidentem. Poté se přemístil do Gecko Music Baru, kde pořádal společně s DJem MCB pravidelnou rezidentní noc Voices, kde byly hosté např. The Progressive Brother, Luis Lamborghini, a mnoha dalších. Najednou z Davida není jenom producent a DJ, ale stává se také promotérem. Další pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat a vznikla rezidentní noc The Sence of House, která se stala taky velmi úspěšnou v pražském klubu Vertigo. Během roku s velkým kolegou MCB uspořádali pár zajímavých akcí. Zmiňme třeba La Fiesta, Deep Inside, Sound of Silence anebo jedna z posledních s názvem Expectation ve Smart Clubu Styx. Za zmínku také jistě stojí párty k oslavě Davidových narozenin v klubu Červ, na kterou přijal pozvání dlouholetý kamarád Martin Hájek. Na pár eventech již David vystoupil jako live performance se svým synťákem. V poslední době pracuje na úplně novém party konceptu, který si myslí, že v ČR doposud chybí. Do nového roku připravuje spoustu zajímavých překvapení. V budoucnu se David chce věnovat jak vlastní produkci, tak samotnému hraní. K úplnosti ještě dodejme, že David má svou vlastní radioshow The Selection of David Justian, kterou můžete naladit na českém rádiu Fun1 či německém TranceFan.

DAVID JUSTIAN - Trance.cz in the Mix 033 @ sensationfactory.cz
26.8.2011
19:00

http://www.davidjustian.net------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 032 s Eximie

Dvaatřicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 12.8.2011 od 19:00 hodin hostit Eximie. Kristian Nagy alias Eximie se narodil v roce 1978 na východním Slovensku v malém městečku Veľké Kapušany. Od svého mladého věku poslouchal, jak jeho otec hrál na různé hudební nástroje. Nejvíce si oblíbil varhany. Posléze uběhlo několik let, než poznal elektronickou muziku. Pouze 4 roky poté měl možnost vyzkoušet software Fast Tracker. To byl jeho první krok k získání zkušeností z produkce elektronické hudby. V roce 2001 zanechal práci ve Fast Tracker a začal se věnovat Fruity Loops. Z počátku se to jevilo jako hodně složité, ale postupně se zdokonaloval. V roce 2003 dočasně upustil od produkce elektronické hudby z důvodu studií na vysoké škole a pouze poslouchal trance. Nakonec upadl do nemilosti tohoto žánru. V průběhu studií a mnoha poslouchání různých interpretů se hodně o tomto žánru naučil až nakonec sám tento styl začal tvořit. K vlastní produkci se Eximie vrátil v létě 2010 se zcela jinou chutí. Dnes si kdokoliv může poslechnout jeho vlastní hudební tvorbu po celém světě.

EXIMIE - Trance.cz in the Mix 032 @ sensationfactory.cz
12.8.2011
19:00

http://www.myspace.com/eximie-----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 031 s Peterem Van Wavem
Jedenatřicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 22.7.2011 od 19:00 hodin hostit Peter Van Wave. Peter van Wave, vlastním jménem Petr Kesl se narodil v Plzni, kde se zdržuje i momentálně. Lásku k taneční hudbě u něho začala už v 90. letech , kdy poprvé slyšel Dune. V průběhu následujících let začíná poslouchat happy hardcore, rave a eurodance. A od roku 2000 směřuje spíše k stylům trance a techno. DJing na sebe nenechal dlouho čekat a od roku 2002 začíná experimentovat se softwarem jako je Traktor DJ Studio + mixpult. O rok později přechází z PC na vynily, které ho dlouho drželi a začíná první party pořádaná s kamarády v Plzeňském klubu Mix.V posledních třech letech spíše mixuje styly jako uplifting trance a tech-trance, ale nepohrdne i dobrým technem. Mezi jeho oblíbené projekty a dj's patří Mark Sherry, John 'O Callaghan , Cosmic Gate , Green Court, Simon Patterson, Dave 202, Sean Tyas, Indecent Noise, Lisa Lashes, M.I.K.E., Paul Webster.

PETER VAN WAVE - Trance.cz in the Mix 031 @ sensationfactory.cz
22.7.2011
19:00

http://www.idj.cz/petervanwave-------------------------------------------------------

Trance.cz In Th Mix - Epizoda 030 s Dolvichem

Třicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 8.7.2011 od 19:00 hodin hostit Dolvich. Dlouholetý redaktor sevreru Trance.cz pochází ze Sokolova a trancovou hudbu obdivoval již na konci 90. let. Následně začal experimentovat s DJingem, ale nikdy se mu naplno nevěnoval. A ač je spíše zastáncem staršího trancu, do svého setu zařadil aktuální progressive trance tvorbu.


DOLVICH - Trance.cz in the Mix 030 @ sensationfactory.cz

8.7.2011
19:00

http://www.idj.cz/dolvich----------------------------------------------------------

Trance.cz In Th Mix - Epizoda 029 s projektem JKL
Devědadvacáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 24.6.2011 od 19:00 hodin hostit projekt JKL. Za tímto projektem stojí producent Jan Kolias, který se věnuje elektronické tvorbě přesně 10 let. V této epizodě Vám nabídne lehce letní mix, který obsahuje i jeho dva tracky z připravovaného alba Czech Spirit, které by mělo vyjít v polovině přístího roku. V současnosti je JKL plně vytížen produkcí alba české zpěvačky Adriane Craft, které vychází ve třetím čtvrtletí tohoto roku pod labelem Warner Music Group.
-------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 028 s projektem tranzLift
Osmadvacáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 10.6.2011 od 19:00 hodin hostit nový projekt tranzLift. Tvoří jej Ladislav Utratil (Laucco) a Lukáš Přikryl (ChunKi), kteří spojili své producentské síly v lednu tohoto roku. Dělají melodic uplifting trance pro labely Defcon, Terminal 01 a Pulsar. V jejich hodinovém setu, který je přímo prošpikovaný českou účastí, můžete slyšet všechny jejich oficiální tracky i aktuální tvorbu.TRANZLIFT - Trance.cz in the Mix 028 @ sensationfactory.cz
10.6.2011
19:00

http://www.youtube.com/tranzlift-------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 027 s Joe Cormackem
Sedmadvacáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na radiu Sensation Factory bude v pátek 27.5. od 19 hodin hostit zkušený DJ a začínající producent Joe Cormack. Jeho hudební směřování ovlivnila už před lety tvorba OMD, Visage, Boytronic i dalších pionýrů elektronické hudby, zásadní pro něj bylo album U96 Das Boot. Po střední škole založil se spolužákem projekt Omegga DJs, který se prezentoval na lokálních a privátních akcích. Po rozpadu dua na přelomu tisíciletí zamířil pod vlivem tvorby Ferryho Corstena a Tiesta k trancu a začal vydávat sérii setů resisTrance, která si postupně získala nové posluchače po celém světě. Stylově jsou mu nejblíže emotivní upliftové nebo progliftové melodie. Nyní vzal mixák do ruky poprvé po půl roce kvůli vleklým zdravotním problémům a jeho posluchači se tak opět dočkají hodinového setu plného melancholických a euforických upliftových melodií.

JOE CORMACK - Trance.cz in the Mix 027 @ sensationfactory.cz
27.5.2011
19:00

http://www.myspace.com/joecormackdj--------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 026 s Davidem Laurencem
Tento pátek 13. května můžete na internetovém rádiu Sensation Faktory opět naladit další epizodu radioshow Trance.cz in the Mix. Tentokrát se představí mladý 19letý český deejay David Vavřinec alias David Laurence. Ten se do trancu zamiloval před pěti lety díky Arminu Van Buurenovi a od roku 2009 se začal intenzivně zajímat o DJing. Ve svých setech není vyhranění, hraje vše od progressive přes uplifting až po tech-trance. V současnosti má dvě vlastní radioshows HeavenTrance a Sixty Minutes With Trance a spolupracuje s Pablem Artigasem a Peterem Canellisem. Jeho snem je stát se profesionálním DJem a hrát v klubech všude po světě.

DAVID LAURENCE - Trance.cz in the Mix 026 @ sensationfactory.cz
13.5.2011
19:00

http://www.idj.cz/Davvee/------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 025 s Ronnym K.

25. epizodu radioshow Trance.cz in the Mix s Ronnym K. jste mohli nedopatřením slyšet již před 14ti dny, takže dnes bude slibovaný set od Skylight. Ale pro úplnost si představme i Ronnyho. Roland Kempny se narodil v roce 1974 v Třinci a s DJingem začas na začátku 90. let. Později produkoval komerční dance tracky a upoutal pozornost zejména na přelomu tisíciletí projektem FM Factory. Od roku 2004 se ve své tvorbě soustředí na uplifting trance a o dva roky později se dostavuje první úspěch v podobě ASOT playlistu a Ronny se stěhuje do Londýna, kde žije dodnes. Zlomovým rokem byl však 2008, kdy nastartoval svou radioshow trance4nations na afterhours.fm. Na tomto známém internetovém rádiu se následně stal nejpopulárnějším DJem. I ve vydávání svých vlastních produkcí je Ronny K. aktivní, zejména u značek Defcon a Blue Soho. Za všechny vydané tracky jmenujme "Morning Light", "T.A.S.H.", "Zolthar" nebo spolupráci se Zikim "From Somewhere", která byla k slyšení v prestižní A State Of Trance radioshow.

RONNY K. - Trance.cz in the Mix 025 @ sensationfactory.cz
22.4.2011
19:00

http://www.idj.cz/ronnyk/----------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 024 s projektem Skylight
V nadcházející epizodě radioshow Trance.cz in the Mix se Vám představí DJ a producent Skylight dříve známý jako Adrian Gox, který zahraje exkluzivně také své dvě nové skladby. Již tento pátek v 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory. Skylight, vlastním jménem Adrian Brzobohatý, pochází z Brna a je mu 20 let. V roce 2009 se dostal k dobře známému hudebnímu programu FL Studio 8 jako úplný začátečník a to jen díky malé náhodě, když hledal program na konvertování hudebních formátů. A později plně propadl kouzlu Uplifting Trancu. Tak postupem času začal stále více zlepšovat a vyvíjet svůj sound vůči tomuhle subžánru, až v srpnu roku 2010 vydal svoje první dva oficiální tracky Skylight pres. Last Flower - Sunset City (Original Mix) a Dreamia - Luz Azul (Skylight Essential Waves Mix) u Airspace Records. Co se týče DJingu, tak k tomu se dostal až později, poprvé si mohl vyzkoušet atmosféru řvoucího davu a sílu mixážní aparatury na začátku června 2010 v klubu Caribic (Velká Bíteš) po boku velice talentovaného a skvělého producenta, DJe a kamaráda Josefa Sádlíka aka Essentia. Nově můžete Adriana vidět a slyšet každý pátek a sobotu v nově otevřeném klubu Šanghai v Brně, který by se postupem času měl specializovat na jeden určitý žánr a to Trance.

SKYLIGHT - Trance.cz in the Mix 024 @ sensationfactory.cz
8.4.2011
19:00

http://www.idj.cz/adriangox-----------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 022 s Nevim
Dalším DJem v radio show Trance.cz in the Mix je Nevim. Již v pátek v 19:00 hodin na rádiu Sensation Factory. Za tímto podivným pseudonymem se skrývá 24letý Pavel Novotný z Bystřice nad Pernštejnem. Trance poslouchá od střední školy, zejména Paul Van Dyka. Později začal míchat hudbu na gramofonech a také na CD-Players. Občasně si zahrál na soukromích akcích a v klubu u Bystřice, ale jinak je hlavně bedroom DJem. Poslední rok trance scénu sleduje už jen okrajově, neboť už mu nemá moc co nabídnout. Zaměřuje se teď hlavně na techno, house a tech-house, ale i k trancu se jednou za čas rád vrátí. V jeho setu není moc aktuálních tracků, spíše hudba o které říká sám říká, že má stále co říct a nabídnout. Nevim se kromě Dingu zajímá také o Freerun.

NEVIM - Trance.cz in the Mix 022 @ sensationfactory.cz
11.3.2011
19:00

http://www.idj.cz/nevimm/

------------------------------------------------------------------

Trance.cz In The Mix - Epizoda 021 s Peterem Muffem
Dalším účastníkem páteční rádiové show Trance.cz in the Mix je Peter Muff. Hudbě se začal věnovat už ve svých 14ti let. Přes skládání skladeb se dopracoval až na DJský post, na kterém stanul poprvé v roce 1998. Svou kariéru započal pod jménem Muff po místních klubech. V pozdějších letech se dostává i na Stodolní ulici v Ostravě, kde má možnost hrát ve čtvrtky. Stodolní ulice byla teprve začátek jeho kariéry. Svým tehdy dance (německým trance) stylem si získává další ohlasy, které ho dostaly i za hranice České republiky, konkrétně na Slovensko do Budatinské Lehoty. Zde měl možnost vystupovat s DJem ze Slovenského rádia ale i na akcích jako Caribik party, Snow party a jiné. Své působení na Slovensku obohatil v roce 2007 i rezidencí v Žilině, kde pořádal pravidelné progressive víkendy.

Kromě Slovenska se jeho jméno poprvé objevuje i v hlavním městě ČR. Jako Muff získal možnost zahrát na populární trance noci zvané Language of Trance v klubu Vertigo. Jeho působení v hlavním městě neskončilo, díky Matamarům se dostává i na jejich závěrečné turné zvané Matamar Summer Tour 2007 v klubu Pekelnej Bar, kde svým progressive setem zaujal velkou část lidí. Velký úspěch také sklidil na jedné z nejlepších klubových akcích v ČR E-Motion, kde zahrál parádní progressive set a celou akci tak odstartoval s velkou energií.

Peter Muff je také zakladatelem radio show zvané Trance Session, která byla vysílána každé úterý od 2h vysílá na řeckém danceradiu a Slovenském radiu Protonic.sk. V současné době je tato show vysílána na rádiu Afterhours.fm a to vždy první sobotu v měsíci od 14h. V polovině roku 2008 dostává možnost vytvořit další show s názvem UpMe Session plnou melodického a uplift trancu vysílaného na Trance.fm rádiu každé pondělí od 13h. Zároveň Kromě svých radio show má na kontě i pořádání akce s názvem Trance Session, která loni v Ostravském Fabricu oslavila už 5 let existence. Jeho sety se vyznačují zejména melodickou progresivní hudbou, která místy zní jak dark styl a přechází postupně do melodického trance až upliftu. Jeho sety jsou plné energie, která nenechá nikoho bez pohybu. Měl možnost si zahrát po boku jmen jako Ronny K., Manuel le Saux, Adam White, Stepan Bruck, Bjorn Akesson, Anguilla Project, Eddie Sender, Nifra, ReOrder, Thadeas, Matamar, Carrasco, Tripmain, EKG, Andrew Mallet. V současné době je plně zaneprázdněn tvorbou produkce a jeho první singl na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

PETER MUFF - Trance.cz in the Mix 021 @ sensationfactory.cz
25.2.2011
19:00------------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, dvacátá epizoda tento pátek
Další epizoda radio show Trance.cz in the Mix se ponese v poklidnějším tempu. Set tentokrát namíchal Dexx, rodák z Olomouce, který se řadí spíše mezi bedroom DJje a nemá ambice budovat DJskou kariéru. Svoje sety mixuje převážně pro potěšení vlastní a přátel naladěných na stejnou hudební vlnu a to již více než deset let. Taneční muzika ho oslovila koncem 90. let, kdy si v českém éteru budovala svou pozici původní radio show Dance Extravaganza. V první fázi byl tedy ovlivněn housovými rytmy, později tíhnul čím dál více k trancu. Mezi jeho oblíbené DJs patřili před lety Paul van Dyk, Armin van Buuren, Gabriel & Dresden a především Markus Schulz v době, když jeho show Global DJ Brodcast měla poněkud progresivnější háv a vysílala se na americké stanici Party 931. Nyní mezi jeho oblíbence patří spíše Axwell, Matt Darey, Moonbeam, Jody Wisternoff, Josh Gabriel nebo James Zabiela. Spektrum taneční huby, kterou poslouchá a o kterou se zajímá, se rozrostlo více do šířky. Vy máte nyní možnost poslechnout si hodinový set, který reflektuje jeho hudební gusto.

DEXX - Trance.cz in the Mix 020 @ sensationfactory.cz
11.2.2011
19:00

----------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, devatenáctá epizoda tento pátek
Na již devatenáctou epizodu radio show Trance.cz in the Mix si připravte své uši, protože tentokrát to bude opravdu pořádná jízda! Mixu se ujme kritik na fóru trance.cz, šéfredaktor na DJz.cz a "bedroom DJ" K1aptcha ze severočeského Liberce, který představí především tvrdší, energičtější a rychlejší trancové podstyly, které jste ještě v této show neměli tu čest slyšet - konkrétně hard trance, hardstyle a handz-up. Mezi K1aptchovy oblíbené autory patří například Alphazone, DJ Space Raven nebo Nomad. Máte-li tedy rádi tvrdé beaty, masivní basy, agresivní acidové syntézy, vzrušující breakdowny, brutální gradace, hravé melodie a celkově svižnější pojetí trancu nad 140 bpm, je pro Vás tato epizoda téměř povinností, a proto si nezapomeňte naladit v pátek 28.1.2011 v 19:00 hodin radio show Trance.cz in the Mix na rádiu Sensation Factory.

K1APTCHA - Trance.cz in the Mix 019 @ sensationfactory.cz
28.1.2011
19:00

www.facebook.com/k1aptcha
www.youtube.com/user/K1aptcha----------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, tentokráte s Georgem Crusherem
První epizoda radio show Trance.cz in the Mix v roce 2011 se ponese v rytmu techtrancu, rychlejšího a tvrdšího pojetí trance music. Mix připravil mladý DJ z Ostravy. George Crusher, vlastním jménem Jiří Darda, podlehl elektronické hudbě ve svých 14ti letech. Bylo jasné, že ho tento styl hudby bude pronásledovat celý život. O dva roky později ho pohltil svět DJingu, kterému se věnuje dodnes. Ve svých setech prezentuje styl TechTrance, TechStyle a Techno. George je znám především tvorbou originálních mashupů a bootlegů, které jsou podporovány světovými DJ's jako Scot Project, Artento Divini, Fausto, Johan Gielen a další. V těchto dnech se zaměřuje především na svou vlastní produkci a remixy. Jestliže tedy chcete slyšet pořádnou TechTrancovou smršť, nezapomeňte naladit v pátek 14.1.2011 v 19:00 hodin radio show Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory.


GEORGE CRUSHER - Trance.cz in the Mix 018 @ sensationfactory.cz
14.1.2011
19:00
http://www.idj.cz/georgecrusher/-------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, sedmnáctá epizoda tento pátek
Radio show Trance.cz in the Mix získává stále více posluchačů. Proto pro Vás máme při příležitosti Vánoční epizody dárek ve formě účasti speciálního hosta, kterým není nikdo jiný než přední český dj Michael Burian. Jeho mix můžete poslechnout exkluzivně na Štědrý den v 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory. Michael Burian se djingu věnuje od 15ti let, zpočátku používal pseudonym Elektromajk a zviditelnil se třeba dnes již legendární kompilaci "Trancing". Od roku 2001 vystupuje pod jménem Michael Burian a také pokračuje ve své vlastní produkci, kdy vytváří celosvětově úspěšný singl "Blow Me / Hotmale". O několik let později vydává zlomovou skladbu "Praha", k níž vznikl i videoklip. A za zmínku též stojí další neméně úspěšné tracky "Wacker Drive", "From Berlin 2 Prague" a "Vltava". Nejpopulárnější a nejrespektovanější český dj Michael Burian během své kariéry získal několik hudebních cen, vystupoval na významných tanečních událostech po celém světě a dočkal se respektu u mnoha věhlasnějších kolegů včetně Paul Van Dyka či Tiesta. Také je dlouholetým porotcem cen hudební akademie Anděl či producentem hudby pro módní přehlídky mezinárodní návrhářské společnosti Diesel. Každý měsíc hraje v radioshows Dance EXXtragavanza a Bohemian Sessions a nyní můžete slyšet jeho progressive house s prvky elektra v naší radio show Trance.cz in the Mix. Tak si nezapomeňte vyzvednout svůj Vánoční dárek.

MICHAEL BURIAN - Trance.cz in the Mix 017 @ sensationfactory.cz
24.12.2010
19:00

http://www.michaelburian.com----------------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, šestnáctá epizoda tento pátek
Nová epizoda radio show Trance.cz in the Mix je již za dveřmi a Vás tentokrát čeká set ve stylu progressive/psytrance namixovaný pražským DJem Beyond Infinity. Již tento pátek v 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory. Beyond Infinity pochází ze Slovácka a od roku 1998 žije v Praze. Už odmalička se zajímal o taneční a elektronickou hudbu ve všech jejích podobách. K trancu se dostal přibližně v roce 2001 a od té doby také pravidelně navštěvuje všemožné kluby, halovky a festivaly. Jeho hudební vkus prošel určitým vývojem, začínal na jménech jako Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz. V posledních pár letech se zajímá hlavně o progressive a psy/goa trance. Všechny tyto prvky lze také nalézt v jeho setech. Z producentů si oblíbil například Vibrasphere, Human Blue, Liquid Soul. Velkou inspirací co se týká djingu je pro něj britský dj John 00 Fleming. Zkouší také svoji vlastní produkci, nicméně ví, že je to běh na dlouhou trať a cíl je zatím v nedohlednu.

BEYOND INFINITY - Trance.cz in the Mix 016 @ sensationfactory.cz
10.12.2010
19:00
http://www.idj.cz/beyondinfinity-------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, patnáctá epizoda tento pátek
Další epizoda radio show Trance.cz in the Mix se již neúprosně blíží a po série uplifting/progressive setů se opět můžete těšit na energický tech-trancový mix, který má na svědomí rodák z Českých Budějovic Stanley de Vito. Již tento pátek v 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory. Stanley propadl elektronické hudbě roku 2003, kdy jako navštěvník zažil dnes již legendární jihočeské technoparty Explosion a Budvar Factory Party. Postupem času si však rozšiřoval obzory a díky albu Maura Picotta se dostal až k trancu, na němž ho upoutalo spojení melodie s rychlými beaty. DJingu se věnuje od roku 2009 a v letošním roce začal aktivně vystupovat v českobudějovických klubech K2 a MC Fabrika. Jelikož je odkojený právě Maurem Picottem, nic pomalého od něj rozhodně nečekejte. Stanley má v oblibě především energický trance a techtrance prokládaný technem, tudíž se můžete těšit na pořádnou adrenalinovou jízdu.

STANLEY DE VITO - Trance.cz in the Mix 015 @ sensationfactory.cz
26.11.2010
19:00

http://www.idj.cz/sdv-------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, čtrnáctá epizoda tento pátek

Na konci tohoto týdne opět můžete slyšet pokračování exkluzivní radio show Trance.cz in the Mix. V blížící se epizodě se představí další český producent ChunKi. Již tento pátek v 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory. ChunKi spatřil světlo světa v roce 1987 a bylo mu dáno jméno Lukáš Přikryl. Žije v malém městečku jménem Rajhrad ležícím na jižní Moravě. V roce 2004 zaslechl poprvé trance a ten se stal jeho součástí až dodnes. Oblíbil si zejména uplifting trance i některé progresivnější odrůdy. Zprvu poslouchal kompilace od Tiesta, později se dostal k radio show ASOT od Armina van Buurena, u které zůstal do začátku roku 2009. Následně poslech trancové hudby omezil na minimum a začal se soustředit spíše na její tvorbu. V roce 2010 vydal svůj první singl s názvem "Beauty Of Nature" u německého labelu CandyRush-Music a nyní by rád nevylítnul ze školy:)

CHUNKI - Trance.cz in the Mix 014 @ sensationfactory.cz
12.11.2010
19:00

http://www.myspace.com/chunkicz---------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, třináctá epizoda tento pátek
Blíží se konec sudého týdne a ním i pokračování exkluzivní radio show Trance.cz in the Mix. V nadcházející epizodě se bude prezentovat začínající producent AiryBoy. Již tento v pátek 19:00 hodina na rádiu Sensation Factory. Roman Novák používá umělecké jméno AiryBoy a pochází z malé vesnice Budišovice, jenž se nachází v Severomoravském kraji. S tvorbou vlastní hudby začal v roce 2009 prostřednictvím FL Studia 9 a jeho dosavadním největším úspěchem je letošní první release "Existence" u 4Beat Record a jistě to není jeho poslední zápis na trancové scéně. Jeho produkce se výhradně zaměřují na trance, neboť tento žánr si v posledních letech velice oblíbil a to díky producentům jako Ronny K., Simon Petterson, Bissen, Manuel Le Saux či Airbase. Neposlouchá však jen trance, ale vesměs všechny elektronické styly od DnB až po chill out. Ale zaměřuje se hlavně na uplifting, protože je to jediný hudební styl, který ve něm vyvolává euforii.

AIRYBOY - Trance.cz in the Mix 013 @ sensationfactory.cz
22.10.2010
19:00
http://www.idj.cz/airyboy/---------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, dvanáctá epizoda tento pátek
S blížícím se koncem týdne se opět můžete těšit na další epizodu Trance.cz in the Mix radio show. Tentokrát se nám v rytmu progressive trancu představí technický správce našeho fóra Ondřej Mirtes alias Last. Novinář, co už nepíše, webdesigner, co neumí kreslit, DJ, který ještě nikde nehrál. I přesto má Last na svědomí desítky herních recenzí, už ví, že programování webů se neříká design a nahrává sety, které si stahují tisíce lidí. Miluje melodický trance & progressive okolo 132 - 135 BPM, denně poslouchá AH.fm a už tři roky slibuje a chystá novou verzi našeho trance.cz.

LAST - Trance.cz in the Mix 012 @ sensationfactory.cz
8.10.2010
19:00

http://ondrej.mirtes.cz/dj/

----------------------------------------------------------

Již na konci tohoto týdne si opět budete moci vychutnávat svižné trancové beaty a emotivní upliftingové melodie v exkluzivním mixu, neboť Vás čeká jedenácté pokračování Trance.cz in the Mix radio show. Vydejte se na cestu do světa trancu již tento pátek v 19:00 na rádiu Sensation Factory. Vaším průvodcem bude John Waver. John Waver vlastním jménem Jan Vávra se narodil v roce 1986 v České republice. Již od ranného dětství ho velice fascinovala hudba, především pak její tvorba. Po prvních amatérských pokusech, které vznikaly na akustické kytaře a na klávesovém syntetizéru se ve zlomovém roce 1999 dostal ke svému prvnímu sekvenceru. V roce 2000 začal poslouchat trance a vzápětí ho začal i sám skládat. John Waver byl celou svojí kariéru ovlivněn dobrým kamarádem pianistou Milošem Rydvalem, se který sdílel již od základní školy stejnou vášeň ke skládání. V roce 2001 nastoupil na střední průmyslovou školu zaměřenou na zvukovou techniku. Zde se mu dostalo technického vzdělání, potřebnému k dalšímu rozvoji jeho schopností.

Začátkem roku 2008 zremixoval singl "Sierra Nevada" od First State, kterému se dostalo kladného přijetí u široké veřejnosti. Pozitivní ohlasy na tento remix vedly postupně až k započetí spolupráce s djem F1d0, se kterým John spolupracuje jak na radioshow Fresh & Juicy, která od podzimu 2008 běží několikrát do měsíce na rádiu www.trance.fm, tak na společné produkci.

V roce 2010 vychází singl "Thuderstorm", který byl zremixován producenty jako je Soundlift, Thomas Coastline či Kenan Teke. Brzy následují další podepsané skladby a remixy na labelech Defcon, Blue Soho a Trance All-stars Records. Jeho skladby byly již podpořeny jmény jako jsou Manuel Le Saux, Ronny K, Lazarus, Soundlift, Giuseppe Ottaviani, Arctic Moon a další.

JOHN WAVER - Trance.cz in the Mix 011 @ sensationfactory.cz
24.9.2010
19:00

http://www.janvavra.com

--------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, desátá epizoda tento pátek

Uplynuly dva týdny a opět Vás čeká další epizoda Vaší oblíbené radio show Trance.cz In The Mix. A po minulé energické náloži od F1D0 je nyní na řadě progresivnější až housová epizoda, kterou připravil brněnský DJ The Designer. Dostal se k elektronické hudbě počínaje rokem 2003, kdy objevoval zákoutí tranceové a elektronické hudby jako takové zejména přes internetové rádio Generation Trance (dj GT) a také pomocí dnes již legendárních Nuborn mixů od ruského dnb dje Paula B. Postupem času se The Designer protkával čím dál hlouběji do elektronické scény jako clubber a to ať už v České republice či mimo ni účastí na různých klubových či halových eventech a elektronická hudba začala výrazně ovlivňovat jeho život. Postupem času se styl The Designera vyprofiloval z euforických tranceových melodií do zvuku ovlivněného zejména progressive housem a jmény jako jsou Eric Prydz, Sebastien Leger, Beltek, Sander van Doorn či Deadmau5.

DJingu se věnuje již třetím rokem a za tu dobu stihnul zahrát v několika českých klubech, zejména pak na domácí půdě v klubu Fléda. Se svým kolegou DJem Rideem také nepravidelně vysílá Rádio Chlív, které se dere na povrch zejména v Brně. The Designer odmítá škatulkování elektronické hudby a jeho hlavním cílem je dobrá nálada všech posluchačů.


THE DESIGNER - Trance.cz in the Mix 010 @ sensationfactory.cz

10.9.2010
19:00

http://www.idj.cz/thedesignerofficial/------------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, devátá epizoda tento pátek
Další epizoda Trance.cz in the Mix se nezadržitelně blíží a i tentokrát se máte opravdu nač těšit. Otěže show přebírá F1D0, který se djingu a produkci věnuje již více než tři roky a za tu dobu toho stihnul opravdu hodně. Jako dj má za sebou rezidentní noc v rodných Pardubicích či v portugalském Lisabonu, vystoupení po boku jmen jako jsou Soundlift (PT), Dj Manaia (PT) či Indecent Noise (PL) anebo například úspěšnou radio show Fresh & Juicy ve spolupráci s Johnem Waverem, kterou každou první a třetí středu v měsíci ladí na rádiu Trance.fm několik set lidí. Úspěchy zaznamenal i jako producent - jeho bootlegy se objevily v playlistech jmen jako jsou Judge Jules, Agnelli & Nelson, Mark Sherry či Mike Koglin. V současné době má za sebou již i nekolik releasů a další budou brzy následovat. F1D0 se prezentuje zejména kombinací techna a techtrancu, přičemž umně balancuje na pomezí mainstreamu a absolutně neznámých tracků. Protentokrát si ale připravil i nějaké ty melodičtější skladby a vy se tak můžete těšit na opravdu pestrý výběr toho nejlepšího z aktuálního uplifitingu, tech-trancu a i nějakého toho techna. Takže nezapomeňte, již tento pátek, 25.8., úderem 19:00, pouze na Sensation Factory.

F1D0 - Trance.cz in the Mix 009 @ sensationfactory.cz
27.8.2010
19:00

http://www.myspace.com/djf1d0---------------------------------------------------------------

V osmém vydání radioshow Trance.cz In The Mix na radiu Sensation Factory se vám tento pátek 13.8. v 19 hodin představí slezský dj FODEVER, který předvede své pestrobarevné pojetí progressive soundu. FODEVER je znám především jako zakladatel českého oficiálního webu www.atb-music.cz dje André Tannebergera,který jej před 13 lety přivedl k djingu a trance music. Na základě experimentu vznikl web již v roce 1999 a prakticky zůstal dodnes. V poslední době FODEVER experimentuje ve vodách progressive house a minimal techno. Páteční FODEVERův set bude směsicí progressive trance a electronic soundu, který vás nabije tou správnou energií a třeba i zvedne ze židle. Hodinová relaxace přichazí - FODEVER In The Mix již tento pátek 13.8., 19:00, radio Sensation Factory !


FODEVER - Trance.cz in the Mix 008 @ sensationfactory.cz
13.8.2010
19:00

www.idj.cz/fodever
www.atb-music.cz-----------------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, sedmá epizoda tento pátek
Již sedmé vydání pravidelné radioshow Trance.cz In The Mix se kvapem blíží, v pátek 23.7.2010 v 19 hodin se Vám na Sensation Factory představí mladý začínající DJ, pražský rodák, Mikki Kreeki, aby Vám předvedl žánrově rozmanitý set ve stylech od pomalého temného progressivu až po pozitivně laděný euforický uplifting trance, je tedy na co se těšit. Mikki není v trancových vodách žádným nováčkem, aktivně se mu věnuje již od roku 2005 a nezůstal jen u něho, od té doby experimentoval i s mnoha tvrdšími žánry, ale trance pro něj je a vždy bude tím smyslem života, pro který se narodil. Pokud se chcete ponořit hluboko do svého podvědomí a prožít pozvolna stoupající cestu k čiré eurorii, nalaďte si tento pátek večer Sensation Factory. Mikki Kreeki již tento pátek 23.7., 19:00, radio Sensation Factory!

Mikki Kreeki - Trance.cz in the Mix 007 @ sensationfactory.cz
23.7.2010
19:00

facebook.com/mikekreeki------------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, šestá epizoda tento pátek
V pátek 9.7. se vám v šesté epizodě radioshow Trance.cz in the Mix na radiu Sensation Factory představí nadaný severočeský DJ a producent Sandeagle. Již ve 12 letech začal Sandeagle aktivně poslouchat a vyhledávat různé styly elektronické muziky, trance nevyjímaje. Ten se postupem času stal jeho nejoblíbenějším. V dnešní době má za sebou více než 150 odehraných hodin své vlastní radioshow, okolo 40 vyprodukovaných tracků, mnoho z nich podepsaných většinou u tuzemského labelu Trance All-Stars Records, ve kterém dnes působí jako zástupce ředitele a hledač nových talentů. Jeho hlavním zaměřením je uplifting, dream a hard trance, za pultem často předvádí i oblíbené starší tracky a nebrání ani novým nápadům a spolupracím, včetně připravovaných projektů kombinujících trance a jiné hudební styly. Sandeagle, pořádná nálož energie, tento pátek 9.7., 19:00, radio Sensation Factory!

Sandeagle - Trance.cz in the Mix 006 @ sensationfactory.cz
9.7.2010
19:00

www.myspace.com/sandeagle

------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, pátá epizoda tento pátek
Páté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na radiu Sensation Factory bude v pátek 25.6. od 19 hodin hostit DJ a začínající producent Joe Cormack. Jeho hudební směřování ovlivnila už před lety tvorba OMD, Visage, Boytronic i dalších pionýrů elektronické hudby, zásadní pro něj bylo album U96 Das Boot. Po střední škole založil se spolužákem projekt Omegga DJs, který se prezentoval na lokálních a privátních akcích. Po rozpadu dua na přelomu tisíciletí zamířil pod vlivem tvorby Ferryho Corstena a Tiesta k trancu a začal vydávat sérii setů resisTrance, která si postupně získává nové posluchače po celém světě. V současnosti připravuje show pro vydavatelství Candy-Rush Music. Stylově jsou mu nejblíž emotivní upliftové nebo progliftové melodie. V páteční epizodě vám naservíruje euforickou nálož z nejnovější trancové produkce i několika flashbacky z nedávné minulosti. Nezapomeňte si v pátek 25. června 2010 naladit v 19:00 rádio Sensation Factory!

Joe Cormack - Trance.cz In The Mix 005 @ sensationfactory.cz
25.6.2010
19:00

http://www.myspace.com/joecormackdj----------------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, čtvrtá epizoda tento pátek
Ve čtvrté epizodě radioshow Trance.cz in the Mix v pátek 11.6. uslyšíte mix od Andrew Malleta. Teprve 19-ti letý DJ se ve vodách DJingu pohybuje už více jak 3 roky. Za tu dobu má na svém kontě mnoho úspěchů. Hrál například na největší české klubové trancové akci E-Motion nebo na akcích Trance Session či GetUp!. Letos ho čeká i jeho festivalová premiéra! Jeho vlastní show Living Room na radiu Sensation Factory se těší stále větší oblibě posluchačů. Andrew Mallet je znám svým výběrem tracků tvrdšího rázu a svižnými přechody, avšak tento set pro Trance.cz in the mix bude klasickým radiosetem. Takže začneme pěkně od podlahy a můžeme se mimo jiné těšit na jeden velmi exkluzivní track od slovenského producenta. Trance in the Mix, Sensation Factory, 11.6., 19:00!

Andrew Mallet - Trance.cz in the Mix 004 @ sensationfactory.cz
11.6.2010
19:00

Myspace: http://www.myspace.com/andrewmallet
Facebook: http://www.facebook.com/group.php?gid=50915193318&ref=ts-----------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, třetí epizoda tento pátek
Třetí epizoda radioshow Trance.cz in the Mix na radiu Sensation Factory uvítá tento pátek 28.5. začínajícího dje Laucca. Laucco se k taneční hudbě dostal roku 2002, kdy ho Tiestův track Adagio for Strings zavedl k trancu. S djingem se seznámil o dva roky později a začal zkoušet své vlastní hudební koláže. Postupem času zaměřil svůj vkus a výběr tracků hlavně na uplifting a energy trance. Ve svých setech se Laucco snaží kombinovat atmosféru, energii i emoce a vy si nyní, v pátek 28.5. od 19.00, budete moci vychutnat jeden takový set jako příspěvek pro naši radioshow Trance.cz in the Mix!


Laucco - Trance.cz in the Mix 003 @ sensationfactory.cz
28.5.2010
19:00

http://www.myspace.com/laucco-----------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix, druhá epizoda tento pátek
Ve druhé epizodě radioshow Trance.cz in the Mix se vám v pátek 14.5. představí dj Johnvas. Tento mladík má za sebou bohaté hudební zkušenosti, studoval na hudební škole, mnoho let hrál na violoncello. Stal se členem symfonického orchestru, účastnil se řady soutěží i doprovázel sólisty Státní opery. Postupem času opustil klasickou hudbu a začal se věnovat té elektronické taneční. Styl, kterým se dnes prezentuje, otevírá dveře různým odnožím trancu a pokud vás zajímá, co si připravil tentokrát, nezapomeňte v pátek 14.5 od 19.00 ladit rádio Sensation Factory a Trance.cz in the Mix! Jen napovíme, že set je plný hutných progressive až techy tracků a současně vybíhá i do upliftu.

Těšte se, pátek 14.5., 19:00, rádio www.sensationfactory.cz a Trance.cz in the Mix!

Johnvas - Trance.cz in the Mix 002 @ sensationfactory.cz
14.5.2010
19:00

http://www.myspace.com/johnvascze
http://www.youtube.com/user/Johnvasmusic


---------------------------------------------------------

Trance.cz in the Mix startuje na Sensation Factory
Co se vám vybaví, když se řekne slovo trance? Někdo vidí záběry z haly plné lidí, jiný si vzpomene ná západ slunce na pláži, další pak na hutnou klubovou atmosféru... Hudební styl trance má mnoho tváří. Rádio Sensation Factory vám nyní přináší unikátní projekt, díky kterému si budete moci vychutnat trance v jeho nejrůznějších podobách. Progressive, balearic, tech, uplifting, hard, psy a mnoho dalších odnoží vám bude každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci od 19:00 servírovat komunita djs ze zpravodajského serveru trance.cz! Tak se pohodlně usaďte, zavřete oči a nechte se vzít na neobyčejnou cestu světem plným rozmanitých trance mixů - Trance.cz in the Mix je tu!

Dne 30.4. v 19:00 vám v prvním díle přinášíme hned dva exkluzivní mixy - o premiéru Trance.cz in the Mix se postarají F1D0 a Sandeagle. Ač jsou široké veřejnosti prakticky neznámí, oba se pozvolna začínají ve světě trance a progressive hudby prosazovat. F1D0 se zapsal zejména jako tvůrce skvělých mashupů, které si našly místo i do vysílání britského BBC Radio1 a setů jmen jako jsou Judge Jules, Mark Sherry či Agnelli & Nelson. Sandeagle naopak proráží svou původní produkcí, kterou si oblíbili například Giuseppe Ottaviani, Mike Saint-Jules či Dash Berlin. A oba si pro vás připravili speciální 30ti minutové sety, které slibují vskutku nevšední zážitek nabitý progressive, uplifting i tech trancem.

Takže nezapomeňte, pátek 30.4., 19:00, rádio www.sensationfactory.cz a premiéra Trance.cz in the Mix!

F1D0 & Sandeagle - Trance.cz in the Mix 001 @ sensationfactory.cz
30.4.2010
19:00

www.sensationfactory.cz
www.trance.cz
www.myspace.com/djf1d0
www.myspace.com/sandeagle

Napsat názor do DISKUSE


20.1. 13:24
Port Of Trance w/ Paul Webster @ Atelier Club, Praha 22.2.2020
15.1. 14:00
Stav trance.cz
13.1. 21:35
Sneijder zahraje v Epicu 18/1/2020
9.1. 9:19
2020/01/11 RESISTRANCE aka Bee's 30 B-Day
8.1. 14:30
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

15.1. 22:16
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Hiraeth / Madeira (EP)
15.1. 22:08
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - In The Dark / Far Away (EP)
15.1. 22:01
OUT! [TAR#138] Norex & Adwell - Eternal Life
10.1. 21:28
OUT! [Trance All-Stars Records] VA - The Ultimate Progressive Collection Vol. 10 (2020)
10.1. 21:23
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Nikolauss - Caelius (Zenfire Remix)

18.1. 17:46
Pavel Khvaleev & Avis Vox - Everything (Official Video)
10.12. 11:00
Roman Messer & Cari - Serenity (Official Video)
9.12. 9:50
Armin van Buuren presents Rising Star feat. Alexandra Badoi - Cosmos (Official video)
30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2020 TRANCE.CZ