TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 21.5.2009 Karel, Press

Decadance pokračuje po velmi příznivých ohlasech v dalším budování své pozice na domácí taneční mapě. Novým útočištěm se k veliké radosti pořadatelů stává nový pražský superklub SaSaZu v areálu pražské holešovické tržnice, který byl před pouhými několika dny otevřen. Premiéra Decadance v tomto "výstavním" prostoru bude mít jako doposud vždy nosné téma a příběh, tentokrát se Vás zmocní a celou nocí provede Fantom opery. Produkce celého večera je pojata tak, aby vstupy smotného Fantoma, jeho hostů, stejně jako hostů našich DJs působily na každého návštěvníka tak, aby cítil, že je součástí tohoto příběhu a ani na chvíli nezažil pocit nudy. Tématu této edice bude samozřejmě odpovídat i výzdoba stage a klubu za použití nejrůznějších divadelních kulis.
Otevření klubu 21.00 hodin

Line-up
21.00 - 22.00 Sanny (CZ) - warm up
22.00 - 24.00 Milan Lieskovsky (SK) - během setu 2x živý vstup s kytaristou
00.00 - 00.05 Performance č.1
00.05 - 02.00 Michael Burian se svými speciálními hosty
01.45 Hlavní performance Fantom opery během setu M. Buriana
02.00 - 04.00 Dj SAMMY (Spain), během setu 2 živé vstupy s vokalistkou Nyah
včetně světové premiéry jejich novinky, během setu i další performance
04.00 - 06.00 Wippenberg (D)

Během celého večera a noci budou vystupovat tanečníci a tanečnice ve velkolepých kostýmech, dále osobně Fantom a jeho několik dalších hostů. Celý program je koncipován jako veliká show.

Jak nás najdete ?
Adresa : Club SaSaZu, areál Holešovické tržnice, hala č. 25, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Vstupy do areálu : hlavní vchod se nachází přímo u tramvajové zastávky na Bubenském nábřeží. Zastávka se jmenuje Holešovická tržnice. Klub je v druhé hale po levé straně - poznáte podle osvětlení. Druhý vchod do areálu je z Argentinské ulice a směřuje přímo k hlavnímu vchodu do Sasazu. Doprava metrem - linka C, stanice Vltavská, od metra se můžete nechat odvézt velotrixem Amica přímo před vchod klubu.
Parkování v areálu : vjezd na parkoviště je z ulice Jateční do které vjedete z Argentinské ulice. Ihned za křižovatkou je vjezd do areálu po pravé straně. Cena za parking na celou noc je fixní a činí 50,00 Kč

Vstupy do klubu:
Hlavní vchod do klubu je v čele haly směrem k Argentinské ulice. Tímto vchodem budou vstupovat návštěvníci, kteří mají tištěné vstupenky, e-tickets, sms-tickets a guestlist. U tohoto vchodu je také pokladna pro klasické vstupné.
VIP vchod se nachází na boční straně klubu směrem k hlavnímu vchodu - tímto vchodem budou vstupovat majitelé VIP vstupenek, vip guestlist, účinkující a zde bude i akreditace pro novináře. VIP vstupenky jsou již beznadějně vyprodány a na místě nebudou v prodeji.

Opustit klub a znovu se vrátit bude možné až od 02.00 hodin a po zakoupení vrácenky v hodnotě 40,00 Kč.

Do klubu je zákaz vstupu osobám mladším 18ti let. Zároveň platí přísný zákaz vstupu se zbraněmi a jakýmikoliv nápoji.

Doporučujeme všem návštěvníkům, aby přišli do klubu včas a vyhnuli se tak zbytečným frontám u vchodů kolem půlnoci. Určitě bude stát za to zažít i set vynikajícího Milana Lieskovského s hostem a úderem půlnoci stihnout první z mnoha speciálních čísel.

--------------------------------------------------------

Deset důvodů k návštěvě Decadance

Decadance pokračuje po velmi příznivých ohlasech v dalším budování své pozice na domácí taneční mapě. Novým útočištěm se k veliké radosti pořadatelů stává nový pražský superklub SaSaZu v areálu pražské holešovické tržnice, který byl před pouhými několika dny otevřen. Premiéra Decadance v tomto "výstavním" prostoru bude mít jako doposud vždy nosné téma a příběh, tentokrát se Vás zmocní a celou nocí provede Fantom opery. Produkce celého večera je pojata tak, aby vstupy smotného Fantoma, jeho hostů, stejně jako hostů našich DJs působily na každého návštěvníka tak, aby cítil, že je součástí tohoto příběhu a ani na chvíli nezažil pocit nudy. Tématu této edice bude samozřejmě odpovídat i výzdoba stage a klubu za použití nejrůznějších divadelních kulis.

1. Tato edice bude jedna veliká show, během večera a noci vystoupí řada účinkujících, tanečníci a tanečnice ve velkolepých kostýmech, v prostoru budou tématické dekorace, stage bude působit jako operní scéna, speciální projekce apod. Celá show bude velkým vizuálním zážitkem.

2. Prostor superklubu Sasazu je jako stvořený pro Decadance párty, klub je v současnosti bezkonkurenčně největší a nejmodernější prostor ve Střední Evropě. Samozřejmostí klubu je obrovský světelný park, perfektní zvuk a další technické vychytávky.

3. DJ Sammy poprvé přijíždí do ČR, na Ibize a Malorce přivádí do varu tisíce lidí, je to rozený showman. Do Prahy přiváží i zpěvačku Nyah a na Decadance zazní světová premiéra jejich novinky.

4. Během setu Michaela Buriana proběhnou dvě speciální performance, Michael připravil remix ústřední skladby z Fantoma opery a během ní můžete na stage očekávat překvapení.

5. Trancová hvězda Wippenberg zahraje v Praze ve světové premiéře pokračování svého celosvětového megahitu Chakalaka.

6. Pro majitele v předprodeji zakoupených vstupenek probíhá soutěž o skvělé hodnotné ceny (info na www.decadance.cz) . Vysoká pravděpodobnost výhry!

7. Fantom opery bude samozřejmě přítomen i v Sasazu a po celou dobu se bude zjevovat na různých místech a v několika překvapivých samostatných vstupech.

8. Barrandov TV pořádá na Decadance akci "Vyfoť se s hvězdou" - nechte se vyfotit s Djs, s Fantomem a možná i dalšími známými tvářemi.

9. Rozhodně se vyplatí přijít dříve z několika důvodů - stihnete set Milana Lieskovského se světovým hitem Elenya a s kytaristou, budete mít šanci obsadit volná místa k sezení kolem tanečního parketu a v neposlední řadě se vyhnete čekání v případných frontách.

10. Každý návštěvník obdrží při odchodu tašku s dárky a různými materiály od našich partnerů. Majitelé vip vstupenek se mohou těšit na speciální inspirativní dárek od jednoho z partnerů Decadance.


----------------------------------------------------------------------

Wippenberg: na Decadance asi zahraji ve světové premiéře pokračování Chakalaky
Ahoj Olafe, už jsi někdy hrál na párty pro Fantoma ? Ne, tohle bude poprvé. Jestlipak víš, proč jsem oslovil právě Tebe pro finále mé noci DECADANCE ? To fakt nevím, ale rád bych to věděl! Decadance si vytyčila vybírat DJs nejen dle zvuku jména, ale hlavně dle schopnosti bavit a komunikovat s publikem. Takže proto jsem oslovil právě tebe. OK, tak to zvládnu! Kdo se ti při tvých vystoupeních po celém světě líbil jako skvělý DJ a bavič ? Na tohle se opravdu těžko odpovídá. Já už viděl a slyšel tolik DJů, a hodně z nich bylo hodně dobrých. Ale musím říct, že dobrá party nezávisí jenom na samotném DJovi, ale i na lidech, co se přijdou bavit. Ani ten nejlepší DJ na světě nebude hrát dobře, když nefunguje interakce mezi ním a publikem.

Jaký je tvůj vztah k trackům s vokály? Můžeme se těšit i na porci těchto?
Samozřejmě. Hodně mých tracků a remixů obsahuje vokály. Hezké vokály si já nikdy neodpustím.

Ze tvé dílny vyšel i remix pro mnohé clubbery "srdeční záležitosti " Tracking treasure down" od Gabriel a Dresden, můžu slíbit svým hostům tuto lahůdku?
Haha, jasně že jo. Pořád je to zlatý hřeb mých show a hraju ho vždycky ke konci setu.

Tvé remixérské schopnosti využívají největší hvězdy taneční scény. Kromě již zmíněných dnes již ex-Gabriel and Dresden i Tiesto, ATB, nebo Blank and Jones. Jaký počin vlastně odstartoval tvůj vstup mezi elitu?
Neřekl bych, že to byla jedna konkrétní věc. Spíš je to tak, že jsem si postupně bě_hem let budoval jméno a styl s tím, jak jsem se vždycky snažil o to, neslevovat z určité kvality. A tak si mě ty "velké hvězdy" začaly více všímat a žádat mě o speciální wippenbergovské úpravy svých tracků.

Chystá se nějaká podobně hvězdná spolupráce?
No, právě jsem dokončil remix pro Rivu a teď dělám na remixech pro Paul Van Dyka, Sebastiana Ingrossa a páˇr dalších. Ale o tom zatím ještě nemůžu mluvit.

A nyní ke tvé vlastní tvorbě. Tvůj track Chakalaka loni zválcoval taneční parkety po celém světě. Laťku máš tedy nastavenu hodně vysoko. Máš snad v rukávu podobný "partykiller" ?
Vtipné je, že Chakalaku hraje čím dál víc DJů. Nejdříve ji hráli jenom tranceoví DJs, ale už si ji dali do setů i lidi jako Prydz, Morillo, Angello & Ingrosso, Dirty South, Tocadisco, Dahlbäck, atd. To je super, protože to je důkaz, že Chakalaka je vlastně něco jako crossover mezi trance a house, přesně tak, jak jsem si to představoval, když jsem tu skladbu psal.
No a kromě všeho toho remixování teď připravuju i pokračování Chakalaky. A dost možná ji budu mít hotovou už pro tvoji party, kde by mohla zaznít ve světové premiéře !!!

Po jak dlouhé době tě tu vlastně uslyšíme?
Mám dojem, že to bylo zhruba před rokem, kdy mě Michael Burian pozval do Ostravy. Mimochodem, ta party se dost povedla!

Jak se ti líbí české publikum ? A zkus pozvat všechny na svůj set.
Vždycky se mi líbílo! To máš tak, na hraní v Česku se vždycky hodně těším, protože u vás jdou lidi na party prostě proto, aby se dobře bavili, a to je to, co DJ potřebuje. Lidi tady není třeba nějak speciálně zvát a lákat, protože mají dobré informace o taneční scéně a vědí, co je čeká, když má přijet ten nebo ten DJ.

A teď z jiného soudku. Blíží se léto, máš už naplánovanou dovolenou a pokud ne, jak by měla vypadat tvoje ideální dovolená?
Bohužel to zatím vypadá tak, že na dovolenou nebudu mít v nejbližší době čas. Mám dost práce ve studiu a diář na tento rok se mi plní dalšími a dalšími termíny, což je ale dobře. Kdybych ten čas měl, tak bych jel na dva týdny někam k moři, ležel bych na sluníčku, relaxoval bych, a užíval si klidu bez muziky a stresu. Nedávno jsem byl na turné v Indonésii, kde se mi moc líbilo, takže na dovolenou bych se vydal nejspíš tam.

Děkuji za tvůj čas a už se moc těším co provedeš s mými hosty v úžasném Sasazu.

Nezapomeňte, že probíhá soutěž o skvělé a hodnotné ceny pro majitele vstupenek zakoupených v předprodeji !!!

-----------------------------------------------------------------------------------

Decadance - Dj Sammy poprvé v ČR - rozhovor
Ahoj Sammy, v květnu vystoupíš poprvé v historii v Čechách na party Decadance. Jak se těšíšö do Prahy a na české party people ? Do Prahy se těším moc. Jsem rád, že jsem byl pozván na tuhle velkou party a mám radost, že budu moct svoji pozitivní energii konečně předat českým party people, kteří jsou známí tím, že se umí dobře bavit. Decadance je typická tím, že je to veliká show s programem, tanečníky v krásných kostý˝mech, kulisami a mnoha živými performacemi. Jak jsme zjistili, tak i ty jsi veliký showman a na Ibize a Malorce přivádíš lidi do extáze. Tím by ti asi měla Decadance hodně vyhovovat, ne? Určitě. Tahle party bude něco pro mě. Dělat dobrou muziku, to je můj život, ale hlavně dělám rád úžasnou show. Nechci toho ale předem moc říkat. Až mě uvidíte naživo, uděláte si obrázek sami.


Takže se můžeme v Praze těšit na to, že si s místním publikem pořádně pohraješ?
Rozhodně, nejvíc.

Jsi autorem známých remixů skladeb od různých světových hvězd, jaké byly tvoje poslední počiny?
Mám za sebou pár skvě_lých remixů, kterých se po celém světě prodaly milióny. Dělám je sem tam i teď, poslední byl pro Enrique Iglesiase. Ale asi jako každý umělec rád zkouším nové věci a neustále se přizpůsobuju a měním. Jsem muzikant, producent a DJ. Mám taky svůj byznys, nedávno jsem rozjel vlastní label Clubroom Recordings. Kromě toho jsem taky na internetu spustil svoje rádio, které můžete poslouchat i vy tady, a to každou sobotu od 22 hodin do půlnoci na www.myclubroom.com. Nenechte si to ujít, je to super show. Hraju vždycky jednu hodinu a pak každý týden zveme přední DJs jako hosty. Dále se chystám vydat svoje nové album s Ministry of Sound se spoustou nových originálních hitů. Pár ukázek, napíříklad "Feel the Love" s Nyah si můžete poslechnout už teď na mojí? stránce www.djsammy.com.

Jak dlouho již vlastně působíš na poli taneční hudby ?
Už je to dvaadvacet let.

Po takové dlouhé době tě to stále baví stejně jako na začátku, nebo máš už ke své práci jiný přístup?
Bude mě to bavit pořáˇd, protože je to pro mě zábava. Přistupuju k životu pozitivně, a tak je i celý můj život pozitivní. Jasně, všechno se pořád mění, ale ten pocit, ten adrenalin z toho, že dávám lidem radost, že vidím, jak jsou šťastní, to mě nabíjí. Tahle scéna se mění kaž?dým rokem, taneční a klubová scéna rozhodně nevypadá tak, jak vypadala, když jsem začínal nebo když jsem byl světovou jedničkou. Mění? se lidi, mění se scéna, mění se muzika, i já se měním. Ale co se nemění, je to, že jsem muzikant a umělec, ne jenom DJ. V tom je ten rozdíl. A ty změny mě vlastně inspirujou a jsou pro mě výzvou.

Baví Tě v současnosti více práce ve studiu nebo stále preferuješ živé hraní před publikem?
Tyhle dvě věci jsou o něčem jiném. Ve studiu se vyžívám ve tvoření, baví mě hledat nové melodie a vymýšlet texty, které mě inspirujou nebo se mě nějak dotýkají. Práce s dalšími muzikanty a vokalisty s sebou přináší nové výzvy a jiný druh potěšení. Ale pak se ten pocit, který mi nějaká písnička dává, stokrát zesílí, když vidím, že ji lidi berou. To pak cítím, že dě_lám svoji práci dobře. Kdybych neměl ten feedback od lidí, nikdy bych neudělal ty svoje velké hity.

Chystáš pro Prahu něco speciálního?
Vždycky se snažím o něco originálního, když někde hraju. Všude se snažím po sobě zanechat něco nového, něco, na co lidi jenom tak nezapomenou. Každá země_ má svoji vlastní klubovou kulturu a já se snažím nasát její energii a vyprodukovat něco úžasného. Lidi v Praze nebudou zklamaní, dám jim ně_co světově exkluzivního, něco, co zatím ještě nikdo neslyšel. A co dalšího mám pro vás v rukávu? Přijďte se podívat!

Do Prahy s tebou dorazí i zpěvačka Nyah. Na Youtube jsme našli skvělý remix skladby od REM Everybody hurts a zní to opravdu skvěle - můžeme se v Praze těšit i na tento kousek, případně na nějaké další speciality?
Nyah je skvělá zpě_vačka a umělkyně. Budete ji milovat. Slibuju, že vás nezklame. V Praze živě zazpívá jednu světovou premiéru. A samozřejmě vás potěší svým andělským hlasem při Everybody Hurts.

Budeš hrát v klubu Sasazu, který se nedávno otevřel a je nyní největším a nejmodernějším klubem ve Střední Evropě. Máš radši klubovou scénu nebo akce většího charakteru?
Abych pravdu řekl, klubovou scénu miluju, tam moje muzika patří. Jenomže potřebuju větší akce, protože vždycky přilákám hodně lidí. Halovky mají nedobrou pověst, ale zas je fakt, že lidi z klubové scény na ně chodí. Takže stručná odpověď by byla, že mám radši kluby, ale člověk si nemůže dovolit ignorovat haly, když musí hrát pro masy lidí.

Zkus prosím na závěr pozvat všechny fandy Decadance na svůj set.
Připravte se na velké překvapení. Překvapení, které si prostě nechcete nechat ujít!!

Děkujeme za rozhovor a budeme se těšit na tvůj set na Decadance.

-------------------------------------------------------------------------

Decadance rozdává skvělé ceny!
Decadance
nerozdává v soutěžích pouze volné vstupenky, rozdává i spoustu zajímavých cen. Stejně jako při minulé edici i tentokrát přicházejí pořadatelé Decadance ve spolupráci se svými partnery se soutěží o hodnotné ceny. Stačí být vlastníkem vstupenky na Decadance na 22. května 2009 zakoupené v předprodeji (vstupenka může být zakoupená již dříve), následně zaslat na předepsané číslo SMS (cena činí 10 Kč) ve správném tvaru a pak již jen čekat, zda se stanete těmi šťastlivci, kteří budou v dopoledních hodinách v den konání akce dne 22. 5. vylosováni. Pravděpodobnost, že se stanete výherci některé z hodnotných cen je poměrně vysoká (podstatně vyšší než u jakýchkoliv spotřebitelských soutěží), kapacita SaSaZu je totiž omezená. Ještě před otevřením bran SaSaZu pořadatelé zveřejní výherce na svých internetových stránkách, dále budou výherci uvedeni na tabuli uvnitř SaSaZu, kde budou vystavené všechny ceny, tyto bude možné i přímo na místě odebrat. O výhru se bude možno přihlásit do dvou týdnů od vylosování. Výherci budou uveřejněni i u vybraných mediálních partnerů Decadance.


A O JAKÉ CENY SE HRAJE ???
1. cena Designový moped značky KENTOYA SPEED 54T za 27.000Kč
2. cena Kombinovaná lednice no frost inox značky AMICA za 17.000 Kč
3. cena Designové bytové doplňky od MASTERDESIGN za 12.000 Kč
4. cena Nový dotykový telefon LG ARENA za 10.000 Kč
5. cena 3.měsíční členství ve WORLDCLASS za 10.000 Kč
6. cena Dárek společnosti THAMESDOWN - GPS navigace za 5.000 Kč
7. cena Luxusní večeře pro 2 osoby v nové restauraci SaSaZu za 4.000 Kč
8. cena Poukaz LASEROVÉ CENTRUM ANDĚL za 3.000 Kč
9. cena Poukaz na služby kosmetického studia MENSVISAGE za 3.000 Kč
10. cena Poukaz HAIR DESIGN by FILIP GREGOR v hodnotě 2.000 Kč
11. cena Set-top-box od BARRANDOV TV a účast na natáčení vybraného pořadu dle výběru
12.-13. cena Set-top-box od BARRANDOV TV
14.-16. cena DVD MICHAEL BURIAN - THE DVD

Informace o pravidlech soutěže a způsobu zasílání sms zpráv i o způsobu losování najdete na stránkách pořadatele: www.decadance.cz

-----------------------------------------------------------------------------------

Decadance - malá ochutnávka z Decadance menu
Decadance pokračuje po velmi příznivých ohlasech v dalším budování své pozice na domácí taneční mapě. Novým útočištěm se k veliké radosti pořadatelů stává nový pražský superklub SaSaZu v areálu pražské holešovické tržnice, který byl před pouhými několika dny otevřen. Premiéra Decadance v tomto "výstavním" prostoru bude mít jako doposud vždy nosné téma a příběh, tentokrát se Vás zmocní a celou nocí provede Fantom opery. Produkce celého večera je pojata tak, aby vstupy smotného Fantoma, jeho hostů, stejně jako hostů našich DJs působily na každého návštěvníka tak, aby cítil, že je součástí tohoto příběhu a ani na chvíli nezažil pocit nudy. Tématu této edice bude samozřejmě odpovídat i výzdoba stage a klubu za použití nejrůznějších divadelních kulis.

Představujeme vám malý průřez hudbou a Djs, kteří se budou na Decadance maximálně snažit, aby se všichni návštěvníci skvěle bavili.

Oficiální trailer k Decadance Phantom of the Opera
http://www.youtube.com/watch?v=dd8gfhp7ZOI&feature=channel

Oficiální video z Decadance Hell or Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=wSZadbwhsuI&feature=channel

DJ SAMMY feat. NYAH - Everybody Hurts
http://www.youtube.com/watch?v=gTc9AtDXBQI

DJ SAMMY - live videa z Ibizy a Malorky
http://www.muzu.tv/djsammy/call-me-music-video/31014

WIPPENBERG
http://www.youtube.com/watch?v=9YsgJJzepqU

WIPPENBERG - Trance Energy 09
http://www.youtube.com/watch?v=NGZOH3Ra7sM&feature=related

MICHAEL BURIAN
http://www.youtube.com/watch?v=aofOoS6pTV8

MICHAEL BURIAN - live Amnesia Ibiza
http://www.youtube.com/watch?v=oO6QC4PiEyI

MILAN LIESKOVSKY - Elenya
http://www.youtube.com/watch?v=evbp0Km6oYQ&feature=related

MILAN LIESKOVSKY - live
http://www.youtube.com/watch?v=tqJfmWcBUzQ&feature=related

Tak jako v minulých edicích, klademe největší důraz na sestavení line upu. I tentokrát jsme vybírali tak, aby hudba byla zábavná až euforická po celou noc. Zažehnutí Decadance si pro tento večer vezme na starosti Sanny. Poté Fantom přivítá velmi talentovaného a agilního Dje a producenta MILANA LIESKOVSKEHO - v současnosti velká hvězda tanečního nebe na Slovensku. Milana při jeho vystoupení doprovodí ve dvou vstupech živé vokály. Dojde určitě i jeho na světoznámý hit Elenia, který do svých setů zařazují největší hvězdy taneční scény ( Tiesto, Armin ), a který byl dokonce odehrán na nedávném vyhlašování amerických Oscarů. Fantomův smysl pro gradaci večera dokazuje i další vystupující. Stálice české taneční hudby, domácí jednička a jednoznačná záruka kvality MICHAEL BURIAN se svým dvouhodinovým setem, jehož součástí budou dvě unikátní performance k danému tématu této edice, které Michael připravuje speciálně pro návštěvníky Decadance a můžeme slíbit, že se mají určitě na co těšit. A vzhledem k tomu, že tématem této edice je Fantom opery, zazní během Michaelovo setu i ústřední melodie z tohoto muzikálu v aranži Michaela Buriana a nepochybně s účastí Fantoma a jeho hostů.

SaSazu klub je v současnosti jedním z nejmodernějších klubů v Evropě a kdo jiný by měl umět pracovat s clubbery a emocemi lépe než DJ odrozený sluncem a hlavně clubbingem Ibizy, Mallorcy a Španělska ? Fantomův smysl pro skvělou show přijede na Decadance a poprvé do ČR ukojit, a nezměrnou energií Baleárského soundu Vás do běla rozpálit, jeden z nejlepších španělských houseových djs a producentů DJ SAMMY. Sammy je autorem mnoha tanečních tracků, vydal několik alb a remixoval např. megahit Erique Iglesiase - Tired of beeing sorry. Svým nakažlivým stylem rozveseluje clubbery po celém světě a jsme velmi rádi, že právě Decadance nabídne tento zážitek i vám. Právě při setu DJ Sammyho všichni poznají na vlastní kůži, jak vždy na Baleárských ostrovech přivádí k tanečnímu šílenství tisíce lidí. Aby toho nebylo málo, tak sebou do Prahy přiveze zpěvačku NYAH, která dokonalý zážitek ze Sammyho setu zajisté ještě umocní.

S blížícími se ranními hodinami převezme taktovku od DJ Sammyho hvězda tanečního nebe z Německé stáje High Contrast - WIPPENBERG, který svým energickým a více trancem zabarvenějším setem nedopustí, aby snad někdo podlehl únavě a napadlo ho opouštět parket. Vždyť mottem Decadance je: radost až do rána !!! Wippenberg je autorem celosvětového hitu Chakalaka, který od loňska notoricky znají snad všichni partypeople a pokud ne tento, tak jeho starší tvorbu ( např. Promiseland ), kterou hrají snad všichni současní TOP DJs ( Armin, PVD, Markus Schulz ). Přislíbena je i pro Decadance team doslova srdeční záležitost Wippův remix Gabriel and Dresden "Tracking treasure down", který nažene huší kůži nejen Fantomovi, ale i vám. Wippenberg sklidil se svým setem na nedávné Trance Energy doslova nadšené ohlasy a že to nebylo výjimečné představení mohou potvrdit i naši clubbeři, kteří jej měli možnost slyšet v Mecce nebo Fabricu.

Naším cílem je, aby nejen tento lákavý line up byl pro návštěvníky tím, proč 22. května 2009 přijdou na Decadance do SaSaZu. Třeba hned u vchodu potkáte Fantoma opery, který vás bude překvapovat celou noc a nejen on.... Cílem Decadance je to, aby každý, kdo dorazí, zůstával po celou dobu v úžasu, co už všechno zažil a hlavně v příjemném očekávání toho, co ještě přijde. DECADANCE není jen párty, ale show, kterou stojí za to zažít na vlastní kůži.DECADANCE - TO JE RADOST AŽ DO RÁNA !!!

Více informací na www.decadance.cz
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč.
VIP vstupenky 790,00 Kč + poplatky , 990,00 Kč na místě.

Official after party - STUDIO 54

Pátek 22. 5. 2009 , 20.30 otevření klubu, 21.00 start programu, 06.00 konec
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 360, Praha 7

Djs: DJ SAMMY (Spain), Michael Burian (CZ) + 2 performance speciálně pro Decadance, Wippenberg (D) Milan Lieskovski (SK) s live vokály, Sanny (CZ), mnoho živých vystoupení připravených speciálně k tématu této edice
Live VJ mix - Dílna film , Decadance hot dancers s kostýmy od Romana Šolce, divadelní dekorace

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ