TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 5.6.2009 Karel, Press

Již potřetí za sebou jsou základní a Golden vstupenky na pražskou Sensation vyprodány. Na terminálech Sazky bude během dne doprodáno posledních cca 200 vstupenek, které se vrátily z nevyzvednutých internetových rezervací. Během zítřejšího dne a noci bude také možné zakoupit poslední Deluxe vstupenky, které umožňují vstup pouze do klubového patra a zahrnují VIP catering. Sensation - proběhne již zítra v pražské O2 areně, a více než 17.000 návštěvníků bude svědky spektakulární show The Ocean Of White, v rámci které vystoupí DJské hvězdy Housequake, Sebastian Ingrosso, Eric Prydz, Sander van Doorn a Tocadisco.


Poslední informace k Sensation Czech Republic, lineup

Přípravy na Sensation jsou v O2 areně v plném proudu. Všechny poslední informace, které potřebujete vědet k sobotní noci najdete níže. VSTUPENKY - Základní i Golden vstupenky na pražskou Sensation jsou stále v prodeji a budou k dostání také na pokladnách O2 areny v den a během akce. MINIMÁLNÍ VĚK - Minimální věk pro vstup na Sensation je 18 let. VSTUP A ČASY SHOW - Brány O2 areny se otevřou ve 20.00 hodin. Show vypukne ve 21.30. Ujistěte se, že se do haly dostanete včas, a nepřijdete tak o spektakulární zahájení! Sensation potrvá do 5.00 hodin.

LINE-UP
21:30 ROOG VS ERICK E FEAT MC GEE (HOUSEQUAKE)
23:00 ERIC PRYDZ
00:30 SEBASTIAN INGROSSO
02:00 MEGAMIX
02:30 SANDER VAN DOORN
03:45 TOCADISCO

AFTERPARTY
Oficiální afterparty proběhne v klubu Retro Praha a Studio 54.

ŠATNY
V O2 areně budou k dispozici šatny za 30 Kč.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma.

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby za občerstvení budou přijímány v hotovosti. V severním foyer areny se nachází bankomat.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování použijte parkovací dům, který se nachází v bezprostření blízkosti O2 areny. Prosíme dodržujte pokyny bezpečnostní služby.

TAXI
Vozy taxislužby budou k dispozici během celé noci v blízkosti hlavního severního vchodu v ulici Ocelářská.

FOTO & VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Sensation, je možné si sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci.

SENSATION MERCHANDISING
Sensation připravila unikátní kolekci triček, mikin a bund, které budou v prodeji v oficiálním merchandise stánku v severním foyer. K zakoupení také bude oficiální 2CD kompilace Sensation - The Ocean Of White Prague 2009.

SAMSUNG MOBILE LOUNGE
V prostoru "Lokomotivka", kudy se vstupuje na plochu, se bude nacházet Samsung Mobile Lounge. Zde si můžete s přáteli pořídit fotgrafii na speciální Samsung posteli.

ŽIVĚ NA SAMSUNG-SESATION.COM A DANCE-TUNES.COM
Živý audio přenos bude k poslechu na www.samsung-sensation.com a www.dancetunesradio.com

KOUŘENÍ
Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.

DRESSCODE
Na Sensation je povolen vstup pouze v bílém oblečení. Boty a doplňky nemusí být bílé barvy. Modré džíny nejsou povoleny, pouze bílé. Pokud nebudete oblečeni v bílém, nebude vám na Sensation umožněn vstup ani s platnou vstupenkou

------------------------------------------------------

Sensation - rozhovor s Tocadisco
Roman Boër alias Tocadisco patří již několik let mezi naprostou špičku evropské djské a producentské scény. Jakožto remixér má na svém kontě již dobrých šedesát zářezů a kromě toho stíhá vydávat i vlastní velmi úspěšné singly. Letos je navíc jednou z hlavních hvězd pražské Sensation s podtitulem "The Ocean Of White", která se uskuteční již příští sobotu. I když je jeho kalendář na následující měsíce naprosto nabitý, povedlo se nám ho na pár minut odchytit, abychom zjistili, co je u něho nového a co na nás v rámci pražské Sensation vlastně chystá.

 

 

Romane, v Praze se díky Sensation letos ukážeš již podruhé, jak vlastně vzpomínáš na únorovou PURE Prague?
Mně se ta akce moc líbila a podle toho, jak jsem pozoroval publikum, tak se dobře bavili i lidi.

Liší se nějak Tvoje sety na takových akcích jako je Sensation on těch v klubech, kde jsi hvězdou večera pouze Ty sám? Co Ti vlastně vyhovuje víc?
U takových akcí, jako je Sensation, je ten celý večer hozený spíše do houseu a já se snažím na větších akcích hrát hlavně věci, které mají více energie. Když hraju v nějakém klubu, tak si občas dovolím i nějakou oddechovku, ale na Sensation to prostě musí mít stále ty pravý grády!

Když jdeš za mixážní pult, už máš v hlavě to, co budeš hrát, nebo písně vybíráš podle toho, jak reaguje publikum?
Když hraju sám, tak jednám občas instinktivně, ale na akcích jako je Sensation, to prostě nejde! Tam musí jít vše hladce a člověk musí mít předem jasno, co nabídne, jinak se dostane do stresu. Jde taky o to, že na Sensation jsou ty sety mnohem kratší, takže není čas na experimenty.

Co je vlastně u Tebe nového? Na Tvém Myspace jsem četl, že už máš desku hotovou. Tak kdy se konečně dočkáme?
Jo, máš pravdu, desku mám hotovou. Finální master jsem dělal v Londýně společně s Johnem Davisem, který spolupracoval i na deskách U2 nebo Gorillaz. Jako první ochutnávku jsem z desky vydal v březnu píseň "Da Funkin' Noise", za pár dní vyjde druhý singl "Way Of Love", ke kterému se teď dodělávají remixy a celá deska pak vyjde koncem srpna nebo začátkem září.

Zmínil si remixy. Ty rozhodně patříš mezi ty, kteří remixují jako na běžícím pásu. Jak to vůbec probíhá? Čekáš na nabídky nebo někdy oslovuješ lidi z branže i Ty sám?
Většinou to probíhá tak, že se na management obrací vydavatelství a umělci s poptávkou po remixu ode mě a já si vyberu, co remixovat chci. Jen jednou jedinkrát to bylo obráceně, a to v případě remixu pro Tigu a jeho skladbu "Sunglasses At Night". K té bylo plno remixů, ale žádný se mi moc nelíbil, tak jsem Tigovi napsal, zda k ní můžu udělat vlastní remix.

A na jakých remixech děláš aktuálně?
Letos jsem už udělal dva nebo tři remixy, ale poslední týdny jsem věnoval spíše vlastní produkci, napsal jsem jednu píseň pro novou desku Davida Guetty a hlavně dodělával své album, navíc jsem právě na turné...Musím říct, že to bylo v poslední době hodně náročný, takže jsem si teď od remixování dal trošku pohov.

Vlastně si mi odpověděl na mojí další otázku - a to, zda jsi opět spolupracoval s Davidem Guettou na jeho nové desce jako to bylo v případě jeho minulého alba "Pop Life"...
Jojo, opět jsem s ním udělal jednu píseň a vypadá to, že k ní přidám i nějaký ten remix, pokud vyjde jako singl...

Jak vlastně vidíš budoucnost taneční hudby? V poslední době mi připadá, že jsou nové písně bez nápadů a vše zní úplně stejně. Všechno je jako přes kopírák - Dave Darell, Guru Josh Project, dokonce i nové remixy Paul Van Dyka k "For An Angel"...
Já si myslím, že teď nějak všem chybí odvaha přijít s něčím novým. Všichni vyčkávají, co v taneční hudbě přinesou další týdny, ale žádný neudělá ten první krok...

Minimálně Tobě ale kuráž nechybí, když třeba vezmu "Da Funkin' Noise". Tahle píseň se mi jako pilotní singl nové desky zdá dost agresivní pro rádia...
Tohle ale byl a je můj styl práce již od počátku. Nikdy jsem moc nedal nato, co ode mě lidi čekají, ale je to zase velký problém pro to vydavatelství, pod kterým děláš. Když se Ti povede nějaký hit nebo dobrý remix, tak všichni čekají, že pak přijde další obdobná komerčně úspěšná smršť. Já si ale myslím, že takhle se hudba dělat nedá. Člověk musí občas zkusit jít jiným směrem, nechávat se ovlivňovat mnoha věcmi, protože jinak by se začal točit v kruhu...

Tomu naprosto rozumím! Teď z jiného soudku. Vždycky mě zajímalo, proč sis dal jméno Tocadisco, což ve španělštině znamená gramofon
Když jsem před patnácti lety jako DJ začínal, dávali si všichni anglický jména, například Westbam, atd. Já jsem to celé pozoroval z povzdálí a chtěl jsem, aby moje jméno vyjadřovali můj kladný přístup k diskotékové hudbě, ale zároveň jsem chtěl, aby dobře znělo a lidem se líbilo. A tak jsem přišel na Tocadisco...

Jak ses vlastně dostal k djingu? Jsi v tomhle businessu již patnáct let...
Zato může můj otec. On byl taky DJ, i když samozřejmě v té době hrál trošku jinou hudbu. Hrával jak na diskotékách tak třeba oldies, kdy z desek pouštěl Beatles nebo Rolling Stones, takže na začátku 90. let, když přišla ta první velká éra techna, jsme doma měli gramofony a já jsem s přáteli začal zkoušet míchat a pořádat první párty...A tak to nějak celé vyplynulo.

Jak moc je složité, aby se německý DJ prosadil po celém světě? Vnímáš třeba rozdíl v tom, když hraješ doma v Německu nebo někde jinde po světě?
Tohle je problém většiny djů v Německu, kteří stáli u zrodu techna nebo raveu v Německu. Ti, kteří třeba hrají už deset, patnáct nebo dvacet let, to mají v Německu hodně těžké. Ty, kteří přišli po nich a prosadili se ve světě, německé publikum ještě trošku bere, ale na ty, které já vnímám jako legendy, se dívá dost zvláštně. Ono je německé publikum v tomhle dost podivné celkově - když v nějakém klubu vystupuje domácí djové, tak se na něj dívají...Ehm, nechci říct nepřejícně, ale spíše bez entusiasmu.

Co Tě z taneční scény teď aktuálně baví?
Uff, to je těžký takhle říct. Denně dostávám kolem šedesáti promo CD, takže mám z čeho vybírat. Baví mě ale hodně, když se někdo nebojí jít do něčeho nového, proto třeba rád hraju věci od Crookers. Ti mě vlastně přivedli i na myšlenku, abych "Da Funkin' Noise" udělal trošku divočejší...Ale nový singl, ve kterém zpívá jeden rumunský zpěvák, je zase klidnější a podle mého i velmi dobře stravitelné pro všechna rádia.

Jak jsi tohohle rumunského zpěváka objevil?
On mi pravidelně posílal věci, které sám vyprodukoval a nazpíval, ale mě se jeho hudba moc nelíbila, což ale neplatilo o jeho hlase. Proto jsem se ho zeptal, zda by nechtěl natočit něco se mnou. A výsledkem je nový singl "Way Of Love", který zní vážně velmi letně a pohodově.

Dostáváme se k poslední otázce: Co bys vzkázal českým fanouškům, kteří stále váhají, zda na Sensation vyrazit..?
Já už jsem letos na Sensation hrál, a to ve Vídni a zrovna včera jsem se na Youtube díval na záznam. Musím říct, že to je opravdu ojedinělý zážitek už díky těm úžasným vodním efektům...Když hraju, tak to moc nevnímám, ale když jsem to sledoval takhle v klidu, musím říct, že mě občas i zamrazilo...

Romane, díky moc za Tvůj čas, přeju hodně štěstí s novým singlem a následně samozřejmě i s novou deskou...
Já děkuju Tobě a doufám, že se v Praze uvidíme...

Pro United Music připravil DJ Jakko
Special thanks to Toby Andrews

------------------------------------------------------------------

Sensation - poslední vstupenky v prodeji
Již potřetí přichází Sensation do České Republiky, a všemi očekávaný termín 6. června, se nezadržitelně blíží. Pro ty, kteří ještě váhají s nákupem vstupenek, přinášíme několik důležitých zpráv. Základní vstupenky na plochu jsou již téměř vyprodány, každým dnem mizí po stovkách, a aktuálně jich zbývá posledních 2000 kusů. Tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. V prodeji jsou stále vstupenky kategorie Golden ticket do klubového patra a na plochu. 10 dní před akcí jdou do prodeje také vstupenky Deluxe, které umožňují vstup pouze do klubového patra. Chtěli bychom všechny upozornit, aby nekupovali vstupenky od neznámých jedinců, kteří nabízejí pod cenou falešné vstupenky ve všech kategoriích! Tyto vstupenky jsou neplatné, a na Sensation se s nimi nedostanete. Tyto případy jsou čím dál tím častější, a falešné vstupenky vypadají velmi věrohodně. Vystavujete se tak zbytečnému riziku, kdy vás podvodníci připraví o nemalé částky a zároveň přijdete i o zážitek ze Sensation. To samé platí i o nejrůznějších výherních poukazech ze soutěží v médiích.Sensation s podtitulem The Ocean Of White proběhne v sobotu 6. června v pražské O2 aréně, a kromě ohromující produkce se můžeme těšit na vystoupení takových Djských hvězd, jako jsou Eric Prydz, Sebastian Ingrosso, Sander van Doorn, Tocadisco, či holandské uskupení Housequake, kde vedle DJské dvojice Erick E a Roog přivede mnohatisícový dav do varu legendární MC Gee. Sensation tak opět slibuje fantastický zážitek pro všechny, kteří první červnový víkend dorazí do O2 areny.

Více informací najdete na www.sensation.com


Právě vyšla 2cd kompilace Sensation - The ocean of white Prague 2009
Právě vyšla nová prestižní taneční kompilace SENSATION s podtitulem The Ocean Of White - Prague 2009. Najdete na ní na 2 míchaných CD na 40 současných tanečních hitů od interpretů jako Eric Prydz, Blank & Jones, ATB, Dave Darrel, The Cube Guys, Scotty a mnoho dalších. Úvodní skladba s názvem Vltava od Michaela Buriana měla premiéru na loňské Sensation, kde sklidila obrovský úspěch před vyprodanou O2 arenou. Tato kompilace je bezesporu ideálním warm-upem před již třetí Sensation u nás, která proběhne v sobotu, 6. června v pražské O2 areně. CD je v prodeji za 299,- Kč u všech dobrých prodejců s hudbou nebo v e-shopu United Music.


Sensation Amsterdam 2008 v sobotu 25. dubna na Óčku
V sobotu, 25. dubna od 20:30 hodin, odvysílá hudební televize Óčko záznam z loňské Sensation, která tradičně proběhla první červencový víkend v amsterdamské aréně. 40.000 návštěvníků v bílém bylo svědky premiéry nové show s názvem The Ocean Of White, která od té doby navštívila země jako Německo, Polsko, Dánsko, Belgii či Španělsko, a 6. června zamíří do pražské O2 areny. V záznamu uvidíte to nejlepší z vystoupení Dj´s, kteří vloni v Amsterdamu zahráli. Těšit se můžete na jména jako Chuckie, Felix da Housecat, Fedde le Grand, nebo Tocadisco, který rovněž vystoupí i na české Sensation. Vychutnáte si i spektakulární show, kterou tvoří dech beroucí vodopády a vodní fontány, taneční vystoupení, a nejrůznější speciální efekty, které dělají ze Sensation nejpopulárnější taneční party planety. Více informací o pražské Sensation najdete na www.sensation.com.

Sensation s potěšením oznamuje hvězdný line-up pro rok 2009

6. června 2009 bude mít až 17.000 návštěvníků příležitost strávit úžasnou noc v pražské O2 aréně. Sensation s potěšením oznamuje hvězdná jména světových DJs, kteří se postarají o hudební náplň této monumentální události: HOUSEQUAKE, ERIC PRYDZ, SEBASTIAN INGROSSO, SANDER VAN DOORN, TOCADISCO.

HOUSEQUAKE
Housequake vévodí klubům, festivalům a plážím nepřetržitě od roku 2005. DJové Roog, Erick E a MC Gee pokaždé předvedou skvělý výkon a na centrální podium vždy přinesou velkou porci energie. Rogier van Bueren (Roog) a Erick Eerdhuijzen (Erick E) nejsou na scéně žádnými nováčky. Výběr desek a energie, kterou vysílají zpoza DJského pultu jsou hlavní příčinou jejich neustále vzrůstající popularity. I z producentské stránky ví tato dvojice, jak zatřást s tanečním parketem. Rook úspěšně vede vlastní vydavatelství Hardsoul Pressings, kde vydává Ron Carrol, jeho bratr Greg van Bueren, a samozřejmě I on sám. Erick E se dostal do několika hitparád s tracky jako Boogie Down as The Beat Is Rockin. Pod názvem Housequake pak vydávají úspěšné kompilace.

ERIC PRYDZ
Erick Prydz je jeden z nejžhavějších producentů současnoti. Proslavil se megahity jako Call On Me či Proper Education, které jej vynesly na absolutní vrchol tanečního průmyslu. Vlastní labely Mouseville, Pryda a Pryda Friends, kde produkuje více undergroundové hity. Skladby Pjanoo, která spatřila světlo světa na podzim loňského roku, stale dominuje světovým hitparádám a je považována za největší taneční hit roku 2008. V rámci světového turné zavítá i do Prahy, kde zcela jistě uchvátí svým magickým vystoupením tisíce z vás.SEBASTIAN INGROSSO
Sebastian Ingrosso se poprvé představil domácím fanouškům na první Sensation v roce 2007, a právem sklidil velký obdiv a uznání. Po dvou letech se tak vrací tento člen legendární Swedish House Mafia, aby na své konto mnoha vystoupení od Miami po Ibizu, připsal opět kouzelnou Prahu.

SANDER VAN DOORN
Za pouhých 5 let dokázal Sander van Doorn vydat více desek a světových hitů, či vyprodat akcí vice než většina DJs za celý život, a jeho kariéra stale strmě stoupá. Za jeden rok se dostal z 200. pozice ankety DJ Magu na 15. místo, ale tento mladý holanďan nepolevuje, a neustále se dere kupředu. Má za sebou debutové album Supernaturalist, pravidelně vysílá vlastní radio show a on-line televizní show, kde občas živě přenáší svá největší vystoupení. Na Winter Music Conference získal ocenění Best Breakthrough Artist, plánuje rezidenturu na Judgement Sundays na Ibize, a k jeho největším vystoupením bude po dvou letech opět patřit pražská Sensation 2009.

TOCADISCO
TOCADISCO vstoupil do hudebního světa prvním hitem "Nobody Likes The Records That I Play". Následovalo celosvětové turné, a skvělé remixy pro různé umělce jako Mylo, Axwell & Ingrosso, The Egg, Deep Dish, Moby, ATB, New Order, Pet Shop Boys a mnoho dalších. Vydává další hitovky "You're No Good For Me", "Music Loud/Crazy Cursor", remix "Walking Away" a megahit Morumbi. Úzce spolupracuje s Davidem Guettou na hitech jako Love Dont Let Me Go nebo Tomorrow Can Wait. Jeho poslední hity Morumbi a Street Girls jistě neunikly ničí pozornosti. Kromě neuvěřitelně plodné producentské dráhy stíhá Tocadisco vystupovat na nejvýznamnějších tanečních událostech po celém světě, a pražské vystoupení na Sensation bude jedním z vrcholů letošního roku.

Nové téma Sensation s názvem Ocean of White, která bylo poprvé představeno 5. července 2008 v Amsterdamu, je doposud tou největší výpravou v historii. Více než 8 hodin choreografie vás vezme na cestu do hlubin oceánu. Dech beroucí podvodní svět s 80ti metrovým útesem rozdělujícím taneční plochu, velké fontány tryskající vodu téměř ke střeše či nejrůznější mořská stvoření budou doprovázeny spektakulárními speciálními efekty, nepřeberným množstvím světel a laserů.

Poslední vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě www.sazkaticket.cz za 1650 Kč. Golden vstupenky do klubového patra jsou v prodeji za 4.490 Kč na emailové adrese hovadova@best.sazka.cz.

I need, I love, I want - Sensation!

Více informací o pražské Sensation najdete na www.sensation.com

-----------------------------------------------------------

Druhá vlna vstupenek na červnovou Sensation je téměř vyprodána. Od 1. března bude v prodeji třetí, poslední vlna za vyšší cenu. Vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Kompletní line-up bude oznámen 20. března v klubu SaSaZu na Pure s Erickem Morillem. Sensation s tématem The Ocean Of White se uskuteční v sobotu, 6. června v pražské O2 aréně. Více informací a trailer najdete na www.sensation.com, v sekci Czech Republic.

-----------------------------------------------------------

Sensation 2009 - nejslavnější taneční fenomén na světě se potřetí vrací do pražské O2 areny

Sensation - nejslavnější taneční a hudební fenomén na světě se potřetí vrací do O2 areny. Od svého vzniku v roce 2000 v Amsterdamu zažilo jedinečnou atmosféru Sensation více než půl milionu lidí po celém světě, a 6. června 2009 bude mít dalších téměř 18.000 možnost ji zažít opět v Praze, kde byly předcházející dva ročníky vždy beznadějně vyprodány. Stejně jako každý rok, Sensation představí nové vizuální téma a show. Po Vesmíru a Zahradě v Edenu nás čeká dosud největší a nejnákladnější výprava v historii Sensation s názvem The Ocean of White. Vstoupíte do dech beroucího vodního světa s 80 metrovým útesem rozdělujícím taneční plochu, kde na vás čekají jedinečné performance, videoprojekce a speciální efekty, které vycházejí z tématu oceánu. To vše je podtržené jedinečnou atmosférou, kterou vytvoří několikatisícový dav návštěvníků, kteří jsou všichni oblečeni v bílém. Vedle vystoupení špičkových světových DJs bude jedním z vrcholů večera populární Megamix, což je půlhodinový blok sestavených z největších tanečních hitů minulosti a současnosti. Během Megamixu sice nehraje žádný DJ, ale o to je větší důraz kladen na vystoupení akrobatů a dalších performerů, která jsou doprovázena spektakulární show a ohňostroji. V letošním roce plánuje Sensation navštívit 22 zemí po celém světě, kdy oproti minulému roku přibudou například Austrálie, Dánsko, Španělsko či Velká Británie.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí, 22. prosince v 01.15 hodin. Stejně jako vloni půjde do prodeje prvních 2500 vstupenek za 1090 Kč, další vlna vstupenek se bude prodávat za 1450 Kč, a poslední vlna za 1650 Kč. V první den prodeje lze vstupenky zakoupit pouze na více než 7.000 terminálech Sazky, které naleznete na přepážkách České pošty, v prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanic a obchodních řetězců a dalších místech. Následující den pak bude zahájen prodej a rezervace přes internet. I tentokrát bude pro ty nejnáročnější připraven prodej tzv. GOLDEN TICKET v ceně 4.490 Kč, která navíc zahrnuje vstup do klubového patra arény a VIP catering.

Více informací o vstupenkách na www.sazkaticket.cz.

Vstup na akci je možný pouze v bílém oděvu a od 18ti let. Veškeré další informace budou postupně zveřejňovány na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

Napsat názor do DISKUSE


20.1. 13:24
Port Of Trance w/ Paul Webster @ Atelier Club, Praha 22.2.2020
15.1. 14:00
Stav trance.cz
13.1. 21:35
Sneijder zahraje v Epicu 18/1/2020
9.1. 9:19
2020/01/11 RESISTRANCE aka Bee's 30 B-Day
8.1. 14:30
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

15.1. 22:16
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Hiraeth / Madeira (EP)
15.1. 22:08
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - In The Dark / Far Away (EP)
15.1. 22:01
OUT! [TAR#138] Norex & Adwell - Eternal Life
10.1. 21:28
OUT! [Trance All-Stars Records] VA - The Ultimate Progressive Collection Vol. 10 (2020)
10.1. 21:23
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Nikolauss - Caelius (Zenfire Remix)

18.1. 17:46
Pavel Khvaleev & Avis Vox - Everything (Official Video)
10.12. 11:00
Roman Messer & Cari - Serenity (Official Video)
9.12. 9:50
Armin van Buuren presents Rising Star feat. Alexandra Badoi - Cosmos (Official video)
30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2020 TRANCE.CZ