TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 26.2.2018 Karel, Press

Rozhovor s M.I.K.E. Push před Trancenation

Trancenation se nezadržitelně blíží! Zimní edice se odehraje v sobotu 3.3.2018 ve známém pražském klubu Mecca. My jsme pro Vás exkluzivně vyzpovídali jednu z hlavních hvězd, kterým je belgičan MIKE Push!Ahoj Mikeu, na scéně se pohybuješ již více než 20 let. Co tě stále tak motivuje a žene kupředu, že stále skládáš hudbu?
Ahoj přátelé! Jak se vede? Jo jsem tu již dlouho, ale cítím se stále mlád! Trance je prostě životní styl, je to vášeň, která Vás provází životem!

Co si myslíš o současné trance scéně? Myslíš si, že se trance zase vrací zpátky na výsluní?
Podle mě trance nikdy nezmizel, je to styl, který tu je pořád celou dobu. Ale je pravdou, že se scénou je to nahoru, dolů. Je dobře, že mladí klubeři přibývají a stále tvoří pevnou trancefamily!

Osobně trochu postrádám ten starý dobrý nekomerční underground trance, tak jako kdysi ve zlatém období Airwave, LSG nebo právě Tvůj hlavní projekt Push…
Myslím, že styl trance má stále svojí underground část. To se nezměnilo už desítky let. Ale zároveň je důležité oslovit nové potencionální milovníky tohoto stylu a to jinak než skrze komerci nejde. I komerce může být dobrou věcí v tomto smyslu.

V poslední době se čím dál více přibližuješ svému starému dobrému stylu a začal si dělat i rychlejší tracky. Co tě vedlo k tomuto návratu ke kořenům?
Jako producent je důležité znovuobjevit sám sebe. V minulosti jsem dělal euforický trance, ale také ve mně vždy bylo trochu toho progressive nadšení. Líbí se mi oba tyto styly. A na rychlosti nezáleží, protože pokud je track kvalitní, není jeho bpm tak důležité!

Proč vydáváš svou hudbu pod několika různými labely namísto toho, aby jsi se soustředil na jeden konkrétní?
Nerad bych byl přiřazován k jedné konkrétní značce nebo labelu. To by mě velice limitovalo v mém hudebním rozletu. Dávám přednost spíše rozhodit sítě po více labelech a vydávat tak různě stylově zaměřené tracky.Není již žádným tajemstvím, že chystáš nové Push album, co můžeme od alba očekávat?
Ano máš naprostou pravdu, album je doslova za dveřmi. Pracoval jsem na něm dlouho, tak aby fanoušci Push soudnu byli spokojení. Momentálně je album stále ještě v produkci, takže nic konkrétnějšího ještě nemohu prozradit, ale v každém případě jsem s výsledkem osobně zcela spokojen!

Vydáš se s Push albem i na tour?
To si piš! Připravuji velké tour k tomuto albu, které vypukne koncem léta. Bude to trochu jiná jízda než mé předchozí Push Live shows. Bude to velkolepější a možná toho bude svědkem i má milovaná Praha…

Slíbil jsi návrat několika Tvých projektů pro rok 2018. Můžeš prozradit alespoň některé z nich?
Ano máš pravdu, slíbil jsem návrat spousty projektů, protože mi chybí a baví mě produkovat různé styly. Zrovna teď jsem vydal nový Overtone singl na svém labelu a to ani zdaleka není vše. Chystám totiž i nový Solar Factor a trochu více techy orientovaný Return Of The Native!

Co můžou od Tebe fanoušci čekat na nadcházející Trancenation? Budeš hrát spíše novější tracky nebo to bude návrat do minulosti?
Opravdu mám rád Prahu, protože je zde trancově velmi vzdělané publikum, takže nakombinuji své nové tracky s klasikami. Budu hrát převážně vlastní produkci, připravte se na pořádnou jízdu!

Máš tady v České Republice docela slušnou fanouškovskou základnu, máš pro ně nějaký vzkaz před sobotní Trancenation?
Nemůžu se dočkat až se zase vrátím zpět do krásné Prahy, uvidíme se již tento víkend, přátelé!

-----------------------------------------------------

Po vyprodané zimní edici z ledna roku 2017 přichází event Trancenation s jarní edicí, jež se odehraje v sobotu 3.3.2018 ve známém pražském klubu Mecca. Čeká Vás opět klubová noc zaměřená na melodickou elektronickou taneční hudbu, kterou Vás provedou hvězdní světoví DJové, kteří rozpoutají party, jež nemá na české klubové scéně obdoby. Akce se uskuteční ve známém pražském klubu Mecca, který se pyšní industriálním vzhledem a křišťálově čistým zvukem od Funktion-One. Vystoupí zde jak žánrové DJ legendy mající za sebou všechny možné úspěchy, tak i nejoriginálnější tvůrci současnosti, kteří jsou teprve na počátku své kariéry, ale i přes to se díky píli a talentu hodně rychle dostali na světová pódia. Za mixpult se tak postupně postaví hvězdný Alex M.O.R.P.H. z Německa, oblíbený The Thrillseekers z Velké Británie, legendární M.I.K.E. Push z Belgie, nekompromisní Indecent Noise z Polska, neotřelý Gai Barone z Itálie, jedinečný Tempo Giusto z Finska a talentovaný Will Rees z Velké Británie.


Jedná se bez nadsázky o jednu z nejnabitějších českých klubových událostí roku 2018, kterou si žádný fanoušek elektronické taneční hudby jistě nenechá ujít. A Vy můžete být u toho. Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - http://www.ticketportal.cz/Event/TRANCENATION

Akce začíná v sobotu 3.3.2018 ve 20:00 hodin a končí v 6:30 hodin následujícího dne. Třípatrový hudební klub Mecca se nachází na adrese U Průhonu 799/3, 170 00 Praha 7 - Holešovice. Vstup na akci bude umožněn pouze osobám starším 18ti let. Klub Vás překvapí svým industriálním vzhledem a špičkovým zvukem Funktion-One, ale i dostatkem prostoru s kapacitou až 1000 návštěvníků. Zaslouženě se tak Mecca řadí k nejpopulárnějším hudebním klubům v České republice.


Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.10. 14:46
OUT! [TAR#138] Andy Kern - Aurora
16.10. 14:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Loobosh & Laucco - Albatross
9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ