TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 5.5.2005 Karel, Press

Připravili jsme pro vás slíbenou vizualizaci hlavní stage. Pro vaši představu, šířka stage je 24 metrů, a bude umístěna na podélně, stejně jako vloni na PVD. Centrální projekční plocha má rozměry 6 x 4 metry, a díky supersilnému zadnímu projektoru bude obraz perfektně viditelný. Celá stage je potažena bílou látkou, včetně atypického DJ pultu, na který se bude také promítat. Výška podia je přizpůsobena tak, aby i ze vzdálenějších míst byl dobrý výhled. Na podiu a po obou jeho stranách jsou zavěšeny speciálně vyrobené UV dekorace, takže se připravte na velkolepou světelnou show, doplněnou několika lasery. Silný zvukový aparát pak kvalitně ozvučí celou taneční plochu včetně přilehlých tribun. Světelný park pro přehlednost není na schématech zanesen, ale můžete se těšit na maximum nejmodernějších efektových světel, které jsou momentálně na trhu. Navíc jsme pro vás přichystali několik dalších překvapení, které dosud nebyly na domácích akcí k vidění. Ale nechceme vše dopředu prozrazovat, protože se tešíme na vaše rekace v sobotu večer. Připomínáme, že vstupenky za 340,- kč jsou v předprodeji do soboty 18.00 hodin v síti Ticketpro a Ticketstream.

------------------------------------------

Dárek od Reflection v podobě vstupenek na ARMIN VAN BUURENA přivítala spousta z vás, a po speciální edici vstupenek se jen zaprášilo. Jelikož nám záleží, aby se v T-Mobile Aréně vytvořila stejně úžasná atmosféra jako při akcích předchozích, a chceme, aby si Armina užili všichni bez rozdílu, připravili jsme pro vás spolu s partnery megaparty Reflection velmi speciální dárek. Až do soboty 7. května, se budou vstupenky prodávat za původní cenu 340 Kč + poplatek, a to v sítích Ticketpro a Ticketstream. Na místě pak za 440 Kč + poplatek. Ti z vás, kteří si koupili vstupenky za 399 Kč od nás dostanou malou pozornost v podobě jednoho drinku (alko či nealko) zdarma. Na stánku United Music v prostoru arény vám bude vyměněna vstupenka za žeton, za který dostanete libovolný nápoj na barech na ploše haly. Těšíme se na vás, již tento víkend!
------------------------------------------------

Takže dnes pro vás máme slíbený a nesčetnými hlasy žádaný časový line-up party Armin Van Buuren - Reflection, která již klepe na dveře. Počasí se pomalu začíná kazit, takže lepší plán na sobotní večer asi nemůže být... Do čtvrtka bude dále zveřejněna 3D vizualizace hlavní stage, která je opravdu monstrózní a unikátní, a také se dozvíte nezbytné praktické informace k akci samotné.


ARMIN VAN BUUREN - Reflection
7/5/2005, T-Mobile Aréna, Praha

20:00 - 21:15 Martin Gredner /CZ/
21:15 - 23:00 MICHAEL BURIAN /CZ/
23:00 - 01:00 REMY (ARMADA/NL)
01:00 - 04:00 ARMIN VAN BUUREN (ARMADA/NL) 3HRS SET!
04:00 - 05:15 Michael C /CZ/
05:15 - ??:?? REFLECTION ALL STARS

Součástí megaparty Reflection bude i premiéra prvního videoklipu Michaela Buriana na jeho nový track Praha, který vyjde poslední květnový týden na německém labelu Circle Music. Autorem videoklipu je talentovaný režisér Michal Dvořák a kameraman Jan Šuster. Michal Dvořák má za sebou spoustů klipů například pro Pennery Strýčka Homeboye či slovenskou slavici Mishu. O tomto klipu říká: "Videoklip pro Michala Buriana je jednoznačně krokem jinam, dál, je to práce s úplně jinou rytmikou, jinou hudbou, jinou náladou, než jsem se doposavad zabýval ("černá muzika", Hip-hop). Je více než o Praze, o městě obecně, o městském moderním současném prostředí, o mladém zivote v něm. Je o nás, o Praze 2005." Klip bude promítán na hlavní projekční ploše před začátkem Michaelova vystoupení.

------------------------------------------
Největší party od loňského vystoupení Tiësta se nezadržitelně blíží, a proto vám přinášíme stručný přehled všech podstatných informací o vystoupení Armina Van Buurena, 7. května v T-Mobile Aréně. Dozvíte se, jak bude T-Mobile Aréna tentokrát vypadat a spoustu užitečných a zajímavých informací. T-Mobile Aréna - Hlavní podium bude umístěno podélně na širší straně plochy, stejně jako při party s Paul Van Dykem. Toto umístění má několik výhod, například lepší podmínky pro kvalitnější ozvučení celého prostoru, lepší výhled na stage ze všech stran nebo snadnější dostupnost velkokapacitních barů na ploše. Samotné podium bude pojato velmi kreativně. Bude potaženo bílou dekorační látkou, obsahuje projekční plochy a je vyzdobeno obrovskými bílými dekoracemi. Také bude zapojena projekční kostka, na kterou budou přenášeny záběry několika kamer. Co se světelného parku týče, můžete se těšit na bohatou světelnou show s maximálním počtem efektových světel a laserů s audiovizuálními vychytávkami od Phase a Laser-Live partičky.

DJ´s :
ARMIN VAN BUUREN /NL/ - Holandský trance mistr ARMIN VAN BUUREN se domácímu publiku představí vůbec poprvé. Jeho hvězda v posledních letech vystoupala na světovou špičku, a společně s Tiëstem a Paul Van Dykem zaujímá nejvyšší pozici v žebříčku nejpopulárnějších DJ´s těto planety. ARMINA můžete vidět a slyšet na nejprestižnějších parties a festivalech po celém světě, má svoji rezidentní noc na Ibize, vlastní popularní radiovou show A State Of Trance, vydal 9 úspěšných CD kompilací, jedno autorské album "76", zprodukoval přes 30 špičkových remixů a vlastních skladeb pod vlastím jménem. Armin dále vydává hudbu pod několika pseudonymy, a například zremixoval úvodní skladbu k seriálu 24 hodin. Videoklip si můžete stáhnout na stránkách www.unitedmusic.cz. Armin pro české fanoušky namíchal speciální set. Vřele doporučujeme si jej poslechnout v archivu rádia www.live61.com. Armin nám také poskytl exkluzivní rozhovor, ze kterého závěrem citujeme: "Rád bych Vás všechny pozval na velkou pražskou party. Od spousty DJs jsem slyšel, že Praha je nejlepším party městem Evropy, takže doufám, že mi ukážete proč se to o Vás říká. Brzy na viděnou!"

REMY /NL/ - Další velkou hvězdou party Armin Van Buuren - Reflection, je DJ Remy. Na první pohled působí nenápadným až plachým dojmem, za gramofony se však mění v silnou a obdivuhodnou osobnost. Hraje neuvěřitelně magnetickou hudbu, která vás prostoupí jako vlny energie, má spoustu barev a struktur, vyvolává prožitky krystalicky čisté radosti. V letech 2001 a 2002 se Remymu dostalo výjimečného ocenění v podobě vítězství v Dutch Awards v kategorii nejlepší DJ. "Rád hraji vše od tech-house a techna, přes Anglický progressive až k trance. Ať nahrávám nebo hraji na živo, je pro mne energie, kterou v sobě hudba nese, mnohem důležitější než čistota stylu. Je to vždy výzva, když hraji před publikem, které dává přednost nějakému určitému stylu a nakonec si při mém vystoupení užívají tak, že ani nepostřehnou, jak se styly mísí a střídají." Remy je také zakladatel významných nahrávacích společností, jako producent dosud vydal několik singlů, a v současné době je na trhu poslední Remyho album Bang!

Michael Burian /CZ/
www.michaelburian.com
Michael C /CZ/
www.djmichaelc.com
Martin Gredner /CZ/
www.martingredner.com

VSTUPENKY - Vstupenky jsou v prodeji v síti Tickepro (www.ticketpro.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz) za 399 Kč + poplatek, na místě pak za 499 Kč + poplatek. Vstupenky lze také objednat na dobírku přes internetové servery www.techno.cz a www.rave.cz. Dále upozorňujeme na speciální edici 2000 vstupenek za původní cenu 340,- Kč + poplatek, kterých rychle ubývá, a můžete si je v předprodejích koupit do pátku 29. dubna!

Po tomto víkendu zveřejníme 3D vizualizaci T-Mobile Arény, časový line-up, a další novinky. Kompletní informace k akci Armin Van Buuren - Reflection najdete na stránkách www.unitedmusic.cz.


-----------------------------------------
Na megaparty Reflection vystoupí také další holanďan, a to DJ REMY. Pro ty, kteří tohoto zkušeného DJe a produktivního producenta ještě neznají například, jsme připravili jeho stručné představení. Vřele doporučujeme nepropást jeho vystoupení v T-Mobile Aréně 7.května. V soukromí působí DJ Remy nenápadným až plachým dojmem, za gramofony se však mění v silnou a obdivuhodnou osobnost. Hraje neuvěřitelně magnetickou hudbu, která vás prostoupí jako vlny energie, má spoustu barev a struktur, vyvolává prožitky krystalicky čisté radosti. Remy pochází z holandského Haagu. Hudbě se věnuje naplno od roku 1990, inspiruje jej nezaměnitelná atmosféra klubů, magická světla, všudypřítomná omamná atmosféra zahuštěná strhující rytmikou a rozmanitými frekvencemi.

Na sklonku léta 90. roku si Remy pořídil gramofony a získal stáž u holandských Silly Symphonies. Nesporný talent brzy předvedl zřejmě nejznámějšímu nizozemskému klubu Roxy v Amsterdamu. Následný raketový vzestup vystřelil Remyho na dráhu s mezipřistáními v prestižních klubech celého světa, zahrál na John Digweed´s Bedrock nights v Londýně nebo ve věhlasné Twilo nights v New Yorku. Stoupající oblibu získává Remy především díky neotřelému výběru desek, dokonalým mixingem a vždy překvapujícím podáním všech svých setů. V letech 2001 a 2002 se Remymu dostalo výjimečného ocenění v podobě vítězství v Dutch Awards v kategorii nejlepší DJ. "Rád hraji vše od tech-house a techna, přes Anglický progressive až k trance. Ať nahrávám nebo hraji na živo, je pro mne energie, kterou v sobě hudba nese, mnohem důležitější než čistota stylu. Je to vždy výzva, když hraji před publikem, které dává přednost nějakému určitému stylu a nakonec si při mém vystoupení užívají tak, že ani nepostřehnou, jak se styly mísí a střídají."

Kromě vynikající dráhy DJ, působí Remy také jako zakladatel a spolumajitel několika významných nahrávacích společností jimž zcela jistě vévodí světoznámý Wonka, dále Global Cuts, který řídí spolu s belgickým producentem Sven van Heese, potom je zde Area Code 070 (telefonická předvolba Remyho bydliště v Haagu) a samozřejmě Taste Recordings. Remy producent dosud vydal několik singlů, vysoce kvalitních a mimořádně úspěšných, například "Mess With Da Bull" najdete na kompilaci titánů Sasha & Digweed "Norhtern Exposure Expeditions" , "Backstabber" je zase ozdobou CD "Renaissance" Davida Seamana. Mezi nejnovější Remyho singly patří "Pumped Up" a "Spotlight" (jako RR Workshop). V současné době je na trhu poslední Remyho album Bang!
---------------------------------------

Aby jste měli možnost si koupit vstupenky na party Armin Van Buuren - Reflection opravdu všude, rozšířili jsme předprodeje také do sítě Ticketstream. Na stránkách www.ticketstream.cz najdete kompletní seznam prodejních míst, který zahrnuje všechny hypermarkety GLOBUS a cestovní kanceláře FIRO TOUR. Můžete také využít služby e-tickets - vstupenky si vytisknete sami doma nebo v kanceláři, při platbě kreditní kartou během pár minut, při platbě převodem ihned po obdržení platby na účet Ticketstreamu. Vstupenky tedy před akcí koupíte v síti Ticketstream do 20.3.2005 za 385,-Kč a do 7.5. za 450,-Kč (v ceně jsou zahrnuty poplatky). V síti Ticketpro jsou ceny stejné. Na místě koupíte lístek za 560,-Kč.

Neváhejte tedy a lístek si kupte co nejdříve. Djské obsazení na party Armin Van Buuren - Reflection je již kompletní a to v podobě: Armin Van Buuren, Remy, Michael Burian, Michael C, Martin Gredner.

Tento týden se vydáváme navštívit Amsterdam, kde sídlí Arminova agentura Armada Music. Máme slíbené rozhovory s Arminem a Remym, céděčka, DVD, a spoustu zajímavostí, o které se s vámi dále podělíme.

Více informací najdete na stránkách www.unitedmusic.cz

United Music
---------------------------------------------------------------------------

Pražská T-Mobile aréna zažije v sobotu, 7. května 2005, třetí ze série tranceových megaparties. Hvězdnou trojici Paul Van Dyk a Tiësto nyní doplní další nejžádanější DJ současnosti, ARMIN VAN BUUREN. ARMIN se představí českému publiku vůbec poprvé, a jeho pražské vystoupení odstartuje první turné po Střední Evropě. Holanďan ARMIN VAN BUUREN v anketě časopisu DJ MAG TOP 100 aktuálně zaujímá 3. místo, v těsném závěsu za Paul Van Dykem a Tiëstem, které jsme vám přivezli do T-Mobile Arény v loňském roce. ARMIN pravidelně vyprodává kluby a haly po celém světě, a aktuálně se připravuje na turné po Severní Americe. S ARMINEM se dále představí jeho krajan a stájový kolega z bookingu Armada, DJ REMY, který bude mít rovněž českou premiéru. První nejlevnější vstupenky můžete zakoupit v síti Tickepro za 330 Kč (plus poplatek). Obsáhlejší profily Armina a Remyho, informace o akci a dalších vystupujících, předprodejích a soutěžích, vám přineseme během několika následujících dnů.

Počínaje dneškem jsou spuštěny stránky www.unitedmusic.cz, na kterých vám budeme přinášet slíbené novinky a info o chystaných akcích.

United Music
www.unitedmusic.cz

Napsat názor do DISKUSE


4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
4.8. 23:48
Video-recenze novinek (Freezer)
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution
16.8. 23:36
OUT! [TAR#138] FAWZY - When The Sun Smiles
13.8. 16:21
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Se.Ra.Phic - Celeste
13.8. 15:20
OUT! [TAR Oasis] Tim Iron - I'll Be There

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ