TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 11.6.2018 Karel, Press

Balaton Sound letos přivítal rekordní množství návštěvníků

Na letošní ročník festivalu Balaton Sound dorazilo rekordní množství návštěvníků. V průběhu pěti dní sem zavítalo v součtu celkem 165 000 lidí, což je o 8000 více než v předloňském roce, tehdy zažil Balaton Sound svoji nejvyšší návštěvnost. Programu pětidenní akce vévodila současná špička EDM The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Big Sean, Rita Ora, Alesso, Axwell / Ingorsso a řada dalších.
Balaton Sound přivítá každoročně účastníky z téměř 60 zemí světa, jedná se o nejpohodovější plážový festival v Evropě. Festival zaznamenal také rekordní účast fanoušků EDM z České republiky. Nárůst o 20% oproti loňskému roku znamená ve výsledku, že celkem dorazila do maďarského Zámardí přes tisícovku čechů. Z hlediska návštěvnosti byla nejsilnější sobota, areál hostil na 40 000 návštěvníků. David Guetta uzavřel, na hlavní scéně s novým designem, našlapaný program čtvrtého dne. Letošní hvězdný line-up, se světově proslulými umělci, lákal velké množství lidí po celou dobu konání, což vyústilo v průlomová čísla návštěvnosti. Velký dav způsobil i malé zemětřesení. Lehké vibrace byly zachyceny na měřící stanici během fotbalového zápasu Mexiko – Německo. Na právě probíhajícím Mistrovství světa ve fotbale skórovalo Mexiko vítězný gól. I přes obrovské množství lidí nedošlo na Balaton Soundu k žádné vážné nehodě či události, celý festival proběhl bezpečně a v klidu.

Další ročník festivalu se odehraje 3.-7. července 2019

kredit: Rockstar Photographers @balatonsound2018 / https://www.facebook.com/festivalphotographers/

---------------------------------------------------

Balaton Sound 2018 začíná za dva týdny. Nyní zdražuje na vstupenky na finální cenu
Festival Balaton Sound je letní pětidenní party na pláži maďarského jezera a Češi ji milují. Hvězdnému programu vévodí The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Big Sean, Rita Ora, Alesso, Axwell /\ Ingorsso a spousta dalších! Festival se koná v Zámardí od 4. do 8. července a nyní je poslední příležitost koupit vstupenky za předprodejní cenu, 22.6. se zdražují na finální cenovou hladinu. Více než tisícovka českých fanoušků taneční hudby vyrazí si užít špičku současné scény a my představujeme jejich důvody:Skvělý program pro milovníky elektronické taneční hudby
Balaton Sound představuje každý rok řadu jmen, která právě hýbou taneční hudbou. Současnému žebříčku DJ Mag vévodí Martin Garrix a stejně jako druzí Dimitri Vegas & Like Mike či ikona EDM David Guetta u břehu jezera Balaton fanoušky několikrát přivedli do varu. Naopak hitoví The Chainsmokers, DJ Snake a řadu dalších uvidí návštěvníci prvně. Nechybí ani návraty po dlouhé době, Eric Prydz se vrací po 10 letech. Kompletní line-up ZDE: https://balatonsound.com/cz/line-up#!/plist////

Aftermovie 2017: https://www.youtube.com/watch?v=nryOzEngb7w

Taneční hudba a hip hop k sobě mají blízko
Že spojení skvělé party a hip hopu funguje skvěle ocenili návštěvníci již v předchozích letech. Letos si návštěvníci budou moci vychutnat koncert nejen hvězdného Big Seana, ale i spousty dalších - TY Dolla $ign, Big Shaq, Craig David Pre. TS5, Giggs, Princess Nokia, Goldlink, Rich Brian, Nigh Lovell, YXNG Bane a Dreezy.
https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/videos/886721608165207/

Klubová scéna světové kvality
Pro 11. ročník si Balaton Sound připravil novinku v podobě projektu „Clubs on the Beach“, což bude nová scéna zahrnující vlastní stage přímo u vody, na které probíhají non stop trvající techno a house party. První den festivalu zahájí bruselská instituce FUSE, následuje REX Club. V pátek odstartuje svoji party berlínský klub Watergate. Sobota patří klubové a nahrávací značce Defected z Londýna a poslední den uzavírá Patcha.
https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/videos/10155613395470817/

Barevné Elrow party i letos
Po loňském úspěchu není překvapením, že i letos se návštěvníci mohou tešit na populární a barevné Elrow party. Svoji skvělou show přivezou toto léto i na Balaton Sound a na pomoc si přizvou speciální DJs, nesmí chybět Britové Richy Ahmen, Patrick Topping, Steve Lawler plus Heidi či Toni Varga a mnoho dalších.
https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/videos/10155526601200817/

Nejen hudba
Samozřejmě, že Balaton Sound je hlavně velká party a zábava. Balaton je dějištěm festivalu a zároveň také největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž, kde si každý může dopřát zábavu dle svých potřeb. Od slunění na pláži a provozováním vodních sportů, přes řadu sportovišť, posilovny až po adrenalinové atrakce. Navíc na návštěvníky čekají i magická představení pouličních divadel, jako jsou například Big Dancers (https://youtu.be/jLzCZQKDgm4) ze Španělska, němečtí Oakleaf (https://vimeo.com/181166927) a řada dalších.

Párty na lodi
Navíc už třetím rokem festival připravuje skvělé odpolední party na lodi. I letos Vás čeká skvělý program na palubě lodi vyplouvající z přístavu Siófok. Připravte se na party uprostřed jezera Balaton s 300 dalšími návštěvníky festivalu! Budou hrát Booka Shade, Camelphat, Palmfood a další. Více informací naleznete zde!


Balaton Sound 2018 (v abecedním pořadí):
2Vilas
Adriatique
After Dark Pres: Bribón, Botek, X
Agoria
AKEZDETPHIAI
ALESSO
Alex Kennon
Andras Bader + Duel Live
ANDREW RAYEL
AXWELL v INGROSSO
Badgirls Pres: James Cole, Pat Duff, Shabaam
Big Sean
BIG SHAQ
Black Coffee
Blinders
Booka Shade
BRAINS
Brooks
Butch
Calmani & Grey
Camelphat
Candyman da Marquis
CARNAGE
Charlotte de Witte
Claptone
Cassy
CMC$
CRAIG DAVID presents TS5
CRISTOPH
Curtis Alto
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
DISCIPLES
DJ Snake
Dreezy
Dyro
Ella Eyre
Ellen Alien
ERIC PRYDZ
Giggs
GOLDLINK
Gorje Hewek & Izhevski All Day Long
Gusgus
Heidi
Hellert
Henri PFR
Hugh Hardie
Jennifer Cardini
Jonas Blue
Julien Jeweil
Jumodaddy
Justin Mylo
KAYZO
Kölsch
Logistics
Lost Kings
MAJKA & CURTIS live
Martin Garrix
MARTIN SOLVEIG
Matisse & Sadko
Matrixxman
Nervo
NGHTMRE
NIGHT LOVELL
OLIVER HELDENS
Osrin
Patrick Topping
Phil Weeks
PRINCESS NOKIA
Punctual
PUNNANY MASSIF
Bladerunnaz presents: Renee Lavice
RITA ORA
Rich Brian
Riva Starr
SaSaSaS
SANDER VAN DOORN presents PURPLE HAZE
SAVERNE
Scuba
Stephan Bodzin
Steve Lawler
STMPD Records Night
Sven Väth
The Chainsmokers
Timmy Trumpet
TV Noise
TY Dolla Singn
Uner
Vini Vici
W&W
WELLHELLO
YTRAM
YXNG BANE

----------------------------------------------------------------------

Balaton Sound v druhé vlně ohlašuje hvězdy jako Alleso, Axwell & Ingrosso a Craig David
Festival na pláži právě zveřejnil druhou várku jmen letošního Balaton soundu. K již ohlášeným hvězdám jako jsou The Chainsmokers, Martin Garrix, David Guetta nebo nebo Dimiti Vegas & Like Mike nyní pořadatelé přidávají dalších dvanáct jmen. Nejen Alleso či Axwell & Ingrosso, ale i Martin Solveig, Ella Eyre nebo Disciples. Festivalový program získává zřetelnější obrysy čtrnáct dní před zvýšením cen vstupenek. 15.února se zdražují jak permanentky tak jednodenní vstupenek.

https://balatonsound.com/cz/
4.- 8. července 2018
https://balatonsound.com/cz/vstupenky/category/entry-ticket

Balaton Sound je pětidenní non-stop party na pláži nádherného jezera Balatonu, právě odhalil další část letošního line-upu. Festival, který se koná od 4. do 8. července 2018, přivítá na hlavním pódiu členy bývalého uskupení Swedish House Mafia - duo Axwell ? Ingrosso.

Tato švédská dvojice loni válcovala hitparády svým letním hitem 'More Than You Know', který se na Spotify pyšní 400 miliony přehrání. Ze Švédska pochází také další velikán EDM zvaný Alesso, jemuž bude patřit hlavní pódium hned na startu, 4. července.

Tato pětidenní bláznivá beach party, mladší sestra světově proslulého budapešťského Sziget festivalu, přiveze svým fanouškům také Martina Solveiga a londýnské uskupení Disciples. Své nové album 'The Time Is Now' pak představí Craig David ve své show TS5 v Jager Aréně 7. července.

Ella Eyre, kterou vynesl do pomyslných výšin hvězdného nebe zejména hit 'Waiting All Night' anglické skupiny Rudimental, bude jednou z dalších velkých lákadel letošního ročníku festivalu, spolu s dalšími jmény jako Vini Vici, Carnage, Night Lovell, Nghtmre a Princess Nokia, newyorskou glam star a výraznou feministkou v jedné osobě. Tato druhá vlna ohlašování přišla krátce po té první, která představila jména jako Martin Garrix, Jonas Blue, DJ Snake, nebo The Chainsmokers.

Pětidenní permanentka na tento jedinečný festival u jezera Balatonu zajistí komplexní zážitek celé akce, třídenní permanentka pak nabízí fanouškům výběr z trojice hlavních dní festivalu (4.-5.-6. července) nebo (6.-7.-8. července). Ti, kteří ocení komfort a služby navíc, si mohou zakoupit VIP permanentku i VIP denní vstupenky, které umožní nejen vstup na festival speciální VIP branou, ale také vstup do VIP zóny s vyvýšeným hledištěm u hlavního pódia.

Line-Up (podle abecedního pořadí):

AXWELL INGROSSO (8.7.2018 - Main stage)
ALESSO (4.7.2018 - Main stage)
CARNAGE (4.7.2018 - Jager Arena)
CHAINSMOKERS (5.7.2018 - Main stage)
CRAIG DAVID presents TS5 (7.7.2018 - Jager Arena)
DAVID GUETTA (7.7.2018 - Main stage)
DISCIPLES (8.7.2018 - Jager Arena)
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE (4.7.2018 - Main stage)
DJ SNAKE (8.7.2018)
ELLA EYRE (6.7.2018 - Main stage)
JONAS BLUE (6.7.2018)
MARTIN GARRIX (6.7.2018 - Main stage)
MARTIN SOLVEIG (8.7.2018 - Jager Arena)
OLIVER HELDENS (4.7.2018 - Main stage)
NIGHT LOVELL (8.7.2018 - Jager Arena)
NERVO (8.7.2018)
NGHTMRE (4.7.2018 - Jager Arena)
PRINCESS NOKIA (8.7.2018 - Jager Arena)
TIMMY TRUMPET (7.7.2018)
TY DOLLA SIGN (5.7.2018)
W&W (7.7.2018)
VINI VICI (7.7.2018 - Jager Arena)
Další jména budou následovat!

---------------------------------------------------------------------------------

Festival Balaton Sound zahajuje předprodej, nabízí aftermovie a oznamuje hvězdy programu
Balaton Sound, zahajuje předprodej nejlevnějších vstupenek. Akce potrvá jen 72 hodin do 10. prosince 2017. Navíc tento festival, který se koná na pláži jezera Balaton, prozrazuje jedny z největších hvězd programu, budou jimi Martin Garrix, The Chainsmokers, David Guetta, Ty Dolla Sin, DJ Snake a mnoho dalších. Navíc je tu oficiální aftermovie letošního ročníku.
Balaton Sound, pět dní non stop trvající festival na pláži maďarského jezera Balaton. Nyní zveřejnil první vlnu zvučných jmen, které se představí návštěvníkům festivalu od 4. do 8. července 2018. Mezi největší hvězdy programu patří Martin Garrix, The Chainsmokers, DJ Snake a Jonas Blue, pro které je připraveno hlavním pódium Balaton Soundu.

Bláznivá pětidenní party na pláži, přesně takový je Balaton Sound, elektronický sourozenec festivalu Sziget v Budapešti. Nepřekvapí, že další i další jména programu ročníku 2018 jsou hvězdy taneční hudby. Proslulou party v Maďarsku si nenechají v roce 2018 ujít ani David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Nervo, Ty Dolla Sign, W&W a také Timmy Trumpet.

Hned první jména nastavují laťku programu hodně vysoko a ročník Balaton Sound 2018 bude nepochybně jeden z nejúspěšnějších. Program v popředí s Martinem Garrixem, tento mladý holandský DJ si už druhým rokem drží příčku číslo 1 v DJ Mag´s Number #1 DJ, a současnými hvězdami radiových rotací The Chainsmokers, vzbuzuje velké očekávání už nyní. Zvláště když dorazí také DJ Snake, který se nyní těší monumentálnímu úspěchu po celém světě a jako headliner si zahrál například na Ultra Music festivalu v Miami a vystupoval ve speciálním setu na vrcholu pařížského vítězného oblouku Arc de Triomphe. Připojí se také rapper LA Dolla Sign, proslavil se díky oceňovanému hitu "Work From Home" a nebude chybět ani Jonas Blue. Ten se svým singlem Fast Car nedávno předčil 3 miliardy hudebních streamů a v roce 2016 se stal nejlepé prodávajícím se singlem po celém světě.

Balaton Sound nabízí mnoho rozmanitých scén s různými zaměřeními v oblasti hudby, vstupenky jsou k dispozici od 7. prosince, dostupné za tu nejlepší cenu budou pouze 72 hodin. Akce nazvaná Early Bird platí od pravého poledne 7. prosince do 12:00 10. prosince. Podobně jako v loňském roce si mohou zájemci zakoupit různé varianty permanentek, ale nově je nabízena také varianta jen na tři dny festivalu. Pětidenní vstupenky zahrnuje kompletní, bláznivou a energií nabitou party na pláži balatonského jezera, oproti tomu třídenní verze vám nabízí možnost strávit tři festivalové dny v duchu té nejlepší hudby (4.-6.7 nebo 6.-8.7). Pro ty, kteří hledají extra komfort jsme připravili speciální denní VIP vstupenky, ty obsahují separátní VIP vstup na festival i do VIP prostoru s přímým výhledem na hlavní podium.

Již oznámená jména (v abecedním pořadí):
THE CHAINSMOKERS
DAVID GUETTA
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE
DJ SNAKE
JONAS BLUE
MARTIN GARRIX
NERVO
TIMMY TRUMPET
TY DOLLA SIGN
W & W

Další jména budou následovat!

Co: Balaton Sound
Kde: Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko
Kdy: 4-8.červenec, 2018
Web: www.balatonsound.com/cz/
Vstupenky:https://balatonsound.com/en/tickets/category/entry-ticket
Oficiální Aftermovie: https://youtu.be/nryOzEngb7w


Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night
8.10. 17:54
Solarstone - Sky

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ