TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 16.10.2008 Karel, Press

Do startu Beats & Melody 3 zbývají pouze hodiny, což je nejvhodnější čas k rekapitulaci. Co si pořadatelé pro nás připravili? Na co se můžeme v sobotu těšit? Pojďme se vybavit informacemi a vyrazme se bavit. Sobota 18.10. v ostravském klubu Fabric bude jednoznačně ve znamení horečky sobotní noci. Beats & Melody s pořadovým číslem 3 nabídne celkem dvě podia. Hlavní podium bude již tradičně věnováno trance-progresivní rytmice v podání holandských Signum, Leona Boliera a Galena Behra, které doplní čeští Revolt, Deepress a Michael Scuberman. Druhé Rave.cz podium nabídne oproti hlavnímu zcela odlišnou house atmosféru, kterou vykouzlí Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.
Leon Bolier Album Release Tour

Párty Beats & Melody je zařazena do oficiální Album Release Tour k novému albu Leona Boliera "Pictures", jež vyšlo na konci září tohoto roku. Tímto se i vy budete moci zúčastnit Boliérova tematického vystoupení, jež po jediné české zastávce navštíví Skotsko, Norsko, Švédsko, Libanon, Irsko a Holandsko.

Signum vystoupí premiérově v ČR
Do českých luhů a hájů již zavítala nejedna hvězda současné taneční scény, proto je pro promotéry stále složitější dovážet neokoukaná jména, jež v zahraničí znamenají kvalitu. Beats & Melody nabídne v české premiéře holandské duo Signum, které se prezentuje trance, techno, tech-trance a progressive zvukem. Jejich vystoupení patří k celosvětově žádaným, protože Signum představují aktuální zvuk novodobého trance. Jejich tvorbu naleznete v nejednom recordbagu předních světových djs, což rovněž potvrzuje tvrzení o kvalitě této dvojice.

Galen Behr nová voda na mlýn hudební vášně
Je mladý a jeho čas ještě přijde, ovšem již nyní má na svém produkčním kontě bohatou nabídku včetně hitů Carabella či In The End, který vydal pod jménem Ava Mea. Produkčně spolupracuje např. s Tiëstem, Arminem van Buurenem či Ferry Corstenem. Ovšem jak mu to jde za gramofony? O tom se přesvědčíme v sobotu.

Line-up

Main stage:
20:00 - 21:30 Deepress
21:30 - 23:30 Galen Behr
23:30 - 01:30 Signum
01:30 - 03:30 Leon Bolier

03:30 - 05:00 Revolt
05:00 - 06:00 Michael Scuberman

RAVE.cz house stage:
20.00 - 22.00 Timo Timonen & George L
22.00 - 00:00 Carrione aka Diesel Phunk
00.00 - 02:00 Danny May
02.00 - 04.00 Marco Key vs. D'Safo
04.00 - 06.00 Martin Shaman vs. Lossos

Vstupné
Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Ochutnávka
Leon Bolier - Spinnin' In The Mix (September 2008)
http://uploaded.to/?id=6q8rr2

Leon Bolier - Live at Amsterdam Dance Event 2007
http://www.dancefoundation.nl/special/ade2007/03-leon-bolier.mp3

Galen Behr - Technoclub (22/11/2007)
http://www.newmixes.com/galen_behr-technoclub_ssl-sat-11-22-2007.html

Revolt - Resolution 2008
http://download.djrevolt.com/DJ_Revolt_-_Resolution.mp3

Deepress - Soulborn waves 2
http://download.djdeepress.com/Deepress_-_Soulborn_waves_002.mp3

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:
Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Deepress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/

---------------------------------------------------------------------------

Beats & Melody 3 - vrcholem budou Signum djs + interview

Do startu párty Beats & Melody 3 zbývá již pouze pár dnů a nám zbývá milá povinnost představit hlavní hvězdu večera, kterými jsou holandští Signum. Kdo se skrývá pod tímto jménem? Kdo zná, ten ví a vy ostatní vězte, že tito pánové si bezesporu zaslouží být hvězdami večera. Však se přesvědčte osobně 18.10. v ostravském Fabricu.


 

 

Signum, seznamte se!
Pod názvem Signum se skrývá dvojice djs a producentů, jež se spolu znají již od školních lavic. Jejich společný zájem o elektronickou hudbu a zájem o první experimenty v domácím studiu přerostli v intenzivní vzájemnou spolupráci, která však byla přerušena spolu s ukončením školní docházky. V této době se cesty mladičkých producentů rozcházejí, avšak hudební nadšení zůstává. Pascal Minnaard a Ronald Hagen i nadále tvoří sólově. V této době Pascal získává svůj první kontrakt od labelu BPM Dance, kde vydává svou prvotinu "Inside a Rainbow". Název budoucí formace Signum vzniká společně se vydáním druhého desky se skladbami "Flow of Knowledge", "The Other Side" a "Adaptor".
Je tomu náhoda či osud nevíme, ale jisté je, že se značkou BPM Dance později podepisuje kontrakt i Ronald Hagen, což vede k opětovnému spojení přátel, kteří začínají společně tvořit pod značkou Signum a spolupráce je to více jak plodná. Hned první singl s názvem "What Ya Got 4 Me" se stává hitem, který se i po čtyřech letech od vydání díky reedici umísťuje na 36 příčce britského žebříčku prodávanosti. Dnes je tato skladba oprávněně nazývána trance klasikou. Signum již v této době i remixují, čímž si mohou připsat další úspěch v podobě remixu skladby "Bulgarian" pro projekt Travel, jež rovněž prorazil do popředí klubových hitparád.

Britský producent a dj Scott Mac byl tvorbou Signum doslova uchvácen, což vedlo ke vzájemné spolupráci, jejímž následkem vznikl další klubový hit v podobě singlu "Coming On Strong", který Signum katapultoval do širokého povědomí. Následně přichází na řadu celá plejáda remixů např. Lost Tribe - "Game Master", Blank & Jones - "After Love", KayCee - " Escape", Straydog (Dj Tiesto) - " Mirror ", Alice Deejay & DJ Jurgen - "Better of Alone", Yves the Ruyter - "To the Rythem", Spacebrothers - " Shine " či ATB - " 9pm (Till i come)".
Po období remixů se navracejí Signum opět k vlastní produkci a vydávají skladby "Solar Level" či "First Strike", které jsou podpořeny např. Arminem van Buurenem, Ferry Corstenem , Dj Tiestem, Marcem V, Johnem 00'Flemmingem. V roce 2001 se Pascal s Ronem začínají věnovat i djingu. V roli djs debutují ve slavném Gatecrasheru, po něm následují vystoupení v dalších významných britských klubech jako Godskitchen, Passion nebo Slinky či na festivalech Global Gathering nebo Homelands. Později vystupují i ve vzdálenějších destinacích např. Jihoafrické republice, Japonsku, Kanadě, Ibize.

S rokem 2003 přichází zánik domovského labelu BPM Dance a přechod Signum pod křídla značky Armada Music. Skladba "Push Through" byla prvním singlem vydaným u nově vzniklého sublabelu A State of Trance, který byl pojmenován po známé rádiové show Armina van Buurena. Tento singl se opět setkal s velkým úspěchem po celém světě.
Rok 2004 přinesl spolupráci s Anitou Kelsey, což vedlo k vydání siglu "Come Around Again" po němž následoval masivní "The Timelord". Signum remixují Delerium - "Truly", Laura Turner - "Soul Deep", Misja Helsloot - "First Second", Dj Danjo & Rob Styles - "Duende". V tomto roce rovněž dochází k opětovnému vydání skladeb "First Strike" a "Second Wave", které nově získali tech-trance kabátek. V roce 2005 se Signum účastní velkolepé tour po Austrálii a Novém Zélandu po boku The Prodigy, Armanda van Heldna, M.I.K.E.a, Rank 1 a jiných. V tomto roce Pascal s Ronem rovněž remixují budoucí hymnu párty Sensation White 2005, kterou byla skladba "Serenity" od Armina van Buurena.

Co tedy máme od Signum djs očekávat? Dnes se tato dvojice prezentuje trance, techno, tech-trance a progressive zvukem, kterým si získali mnoho fanoušků po celém světě. Jejich vystoupení patří k celosvětově žádaným, protože Signum představují aktuální zvuk novodobého trance. Jejich tvorbu naleznete v nejednom recordbagu předních světových djs, což rovněž potvrzuje tvrzení o kvalitě dvojice Signum. Co nám tedy zbývá, když všechny indicie naznačují kvalitní hudební zážitek? Už nám zbývá se přesvědčit na vlastní kůži, což bude možné 18.října v ostravském klubu Fabric na párty Beats&Melody 3.

Signum interview

Deepress: Ahoj. Mohli byste se nám představit a povědět nám něco o své hudbě a jejím žánru v poslední době?
Ahoj Tome. Naše hudba má své místo v mnoha stylech, protože tvoříme pod spoustou aliasů. Pokaždé se snažíme dělat něco jiného. Může to být trance, progressive nebo třeba tracky laděné více do techna. Lidé se nás často ptají, proč už neděláme podobné tracky jako v letech 1998 až 2001. Odpověď je jednoduchá: "Protože je rok 2008!" Jako každí jiní producenti nechceme pořád dokola dělat jedny a ty samé tracky. Snažíme se držet krok s dobou a navíc do toho přidáváme náš "Signum sound".

V České republice budete letos vystupovat poprvé. Už jste o nás něco slyšeli?
Ano, slyšeli jsme, že vaše taneční scéna je přímo nabitá energií a plná skvěle se bavících lidí, takže se na vás velmi těšíme. Samozřejmě, že když jedeme do země, ve které jsme ještě nebyli, tak jsme natěšení ještě mnohem více.

Jak nám vysvětlíte, že zrovna z Nizozemska pochází nejvetší počet trance producentů ?
Jo tak za to můžou tulipány! Z květin človek nabere hoodně inspirace. :-) Ne, děláme si samozřejmě legraci. Myslíme si, že je to hlavně kvůli masivní podpoře taneční scény v Nizozemsku a to již od doby jejího zrození někdy před 20 lety. Spousta dnešních producentů odstartovala svou kariéru již za mlada, stejně jako my, s velkou vášní a nadšením pro muziku. Už jen zařízení si kvalitního studia není dnes díky internetu a spoustě diskuzních fór tak těžké.

Váš první track vyšel v roce 1997. Pocítili jste během doby nějaké větší změny ve vnímání hudby?
Naše vnímání hudby kolem nás se může změnit každou minutu, hodinu nebo den. Tenkrát jsme ještě přesně ani nevěděli, co děláme a neměli jsme žádné info o tom, jak veřejnost naši hudbu vnímá. No dobrá, určitou představu jsme měli, ale rozhodně ne takovou jako dnes. Od té doby, co se internet stal tak populárním prostředkem, je mnohem snažší dát lidstvu vědět o tom, co tvoříte.

Znáte se již od školy. Změnilo se mezi vámi od té doby něco?
Naše oblečení a účesy. Nééé, děláme si zase srandu. :-) Například naše studio se změnilo k nepoznání, ba co víc - nyní máme každý své vlastní a z toho pramení lepší vybavení a více vědomostí a možností. Také již nyní pracujeme téměř čistě digitálně. Jo a taky bydlíme oba v jiné zemi, což je docela zásadní změna.

V lednu jste odstartovali svou vlastní radioshow, která se jmenuje Xposed. Jak jste s ní zatím spokojeni?
No tak s mixy jsme totálně spokojení, ale myslíme si, že by měla být více interaktivní, s více živými vstupy. Zatím naše show běží pouze rok, takže je vše stále v přípravách a rozjezdu.

Jak nám vysvětlíte, že trance je v dnešní době tak populární?
Trance znamená velmi široký pojem, který je jen a jen o emocích. Může vás dostat do jakékoliv nálady. Trance je zde už několik let a i nyní dokázal, že může jít s časem stále dál, protože se pořád vyvíjí a postupně se prolíná s ostatními styly. Nicméně jako hlavní prvek zůstávají pořád ty emoce a právě ony jsou součástí všedního života.

V žebříčku UK Top 40 jste se umístili na 36. místě. Není to sice nejvyšší místo, ale pořád je to velký úspěch. Plánujete postup v tomto žebříčku?
Kdoví... My jsme byli šťastní už za to 36. místo. Nechodíme spolu do studia a neříkame si: "Pojď, jdeme zmáknout nějakou hitovku." Takhle to nefunguje. Děláme hudbu, protože nás jí baví dělat, a když se ukáže, že jeden náš track se stal hitem, tak jsme z toho samozřejmě štastní. Jenže o tom samozřejmě rozhodovat nemůžeme, a tak dále tvoříme a tvoříme dobré tracky. :-)

29. října budou zveřejněny výsledky ankety DJMAG TOP 100. Tipnete si své umístění?
Přáli bychom si vám to sdělit, ale jsme asi tak zvědaví a napnutí jako vy. :-)

Vydali jste spoustu skvělých singlů, ale co vaše album?
Na našem novém albu pracujeme velmi usilovně. Děláme ho už asi 10 let a chceme prostě, aby bylo perfektní. Lidé nás znají především pro náš epický trancový zvuk. Ale s takovým albem můžete ukázat, že umíte vytvořit také něco jiného. Dokončení plánujeme na konec tohoto, možná začatek příštího roku a vydáno by mělo být někdy v létě roku 2009.

Máte nějaké neuskutečněné sny?
Jasně že jo! :-) Kdo nemá?! Je to dobrá věc. Musíte je mít, abyste měli za čím jít. Právě teď je naším snem dokončení připravovaného alba.

Váš první label měl název BMP dance a teď se nacházíte pod křídly samotného Armina na labelu Armada. Jaký máte na Armina názor ? Myslíte si, že si zaslouží nosit titul "nejlepší DJ světa"?
Projevujeme velkou úctu ke všemu, co ten člověk dělá. Do své práce vkládá hodně dřiny a vášně, což ho dostává do pozice, ve které se teď nachází. I přesto, že je tak populární, je to ten nejpřízemnější člověk na světě. Technicky naprosto výborný DJ, který rozumí trance music více než-li kdokoliv jiný. Takže pokud si někdo tento titul zaslouží, je to právě Armin.

A nakonec můžete poslat zprávu vašim českým fanouškům.
Děkujeme za Vaši podporu a uvidíme se spolu na Beats & Melody 3!!!

 

B&M info
Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key. Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/

-----------------------------------------------------------------------

Beats & Melody 3 - startující hvězda Galen Behr
Kdo je Galen Behr? Nebo vám něco říká Ava Mea? Je mladý a jeho čas ještě přijde, ovšem již nyní má na svém produkčním kontě bohatou nabídku včetně hitu In The End. O jeho kvalitách se budete moci přesvědčit již 18. října v rámci párty Beats & Melody 3 v Ostravském klubu Fabric. Blížící se párty Beats & Melody aneb oficiální zastávka tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric představí kromě samotného autora alba i jeho stájového kolegu a spoluautora jedné skladby holandského Galena Behra.

Kdo vlastně Galen Behr je?
Galen Behr se narodil 19. září 1986 v holandském Rotterdamu. Jako dítě školou povinné navštěvoval hudební školu, kde studoval hru na housle. K elektronické hudbě se poprvé dostal již ve svých deseti letech a dle svých slov se stává Trance jeho životním stylem, který později ve svém okolí šíří i za pomoci mixu a gramofonů. Na melodie bohaté sety to je přesně Galen Behr. V létě roku 2002 se Galen poprvé ocitá v roli producenta. Rodí se první remix skladby Indigo od Ferryho Corstena. Do konce roku 2004 má na svém kontě nejen spolupráci s Tiëstem, Arminem van Buurenem a Ferry Corstenem, ale i své první dva singly vydané pod jménem Passiva. Rok 2005 symbolizuje Galenův další vývoj. Hledá se nová identita, která rozšíří hudební záběr a tou se stává projekt Ava Mea, který představuje progresivnější formu produkce. Hned záhy nový vítr do plachet přináší ovoce v podobě hitu In The End. Ovšem hitem, který Galena Behra doslova katapultoval do širokého povědomí, se stala skladba Carabella vycházející na sklonku října 2006. Dnes má Galen Behr na svém kontě celou řadu skladeb, které odrážejí jeho zalíbení v melodiích. Jeho tvorbu naleznete v nabídce labelů Black Hole Recordings, Armada Music, Anjunabeats či Sony BMG Music Entertainment (Germany) a uslyšíte v nejednom setu světových trance stars.

----------------------------------------------------------------------------------

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
Ikona světového trance Leon Bolier vydává na konci září debutové album Pictures, které bude českému publiku naživo představeno již 18.října v rámci párty Beats & Melody 3 v Ostravském klubu Fabric. Blížící se párty Beats & Melody, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric se stala oficiální zastávkou tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, jehož vydání je plánováno na závěr září 2008. Že je se opravdu na co těšit svědčí Bolierova dosavadní produkce, která se v posledních letech rozrůstala opravdu závratným tempem jedné skladby či remixu měsíčně. Nakolik je Bolierova tvorba ceněna je patrné z mnoha kladných ohlasů, ale ostatně udělejte si svůj vlastní názor i vy 18. října v Ostravském Fabricu. Pojďte si užít jedinečnou atmosféru Album Release Tour, která kromě jediné plánované zastávky na území ČR navštíví i Skotsko, Norsko, Irsko a samozřejmě i Holandsko. Na české zastávce tour doprovodí Leona Boliera celkem na dvou podiích jeho stájový kolega Galen Behr, který je spoluautorem jedné albové skladby, a rovněž holandští Signum Djs. Tyto ikony světového trance budou doplněni o zástupce české trance a house scény.


Leon Bolier Narodil se roku 1980 v Holandsku. Jeho život byl s hudbou spjatý již od útlého dětství, kdy navštěvoval hodiny hry na klavír. V průběhu dospívání nalezl jako mnoho jeho vrstevníků oblíbení v elektronické hudbě, ovšem nechtěl pouze pasivně poslouchat a pokoušel se o své první producentské krůčky. Zpočátku byl Bolier uchvácen housem, ovšem po poslechu dnes již klasické hymny trance Cafe del Mar od Energii 52 věděl, že trance teprve bude to pravé, kde uplatní svůj cit pro melodii získaný během hodin hry na klavír. První Bolierovi oficiální tvorby se publikum dočkalo v letech 2002 a 2003, kdy společně se svým starším bratrem Bartem zakládají projekt Subsphere později Mindsensation , který se mimojiné blýskl remixem skladby Calling your Name pro značku Warner Music, s níž měla co dočinění i producentská ikona BT alias Brian Wayne Transeau. V roce 2004 Leon Bolier nastupuje sólovou dráhu a začíná produkovat pod jmény Inner Stories, LWB, Precursor nebo Surpresa či v koprodukci s Bart Van Wissenem jako B&W, nebo s Menno de Jongem cobi Solar Express a jeho hvězda začíná zářit. Jeho tvorba vychází na mnoha labelech mezi něž patří např. Black Hole Recordings, Armada Music, Liquid Recordings, ID&T, Ministry Of Sound či Sony BMG Music Entertainment (Germany).

B&M info
Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.

Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava


Main stage:
Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman

RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

http://www.myspace.com/bamparty
http://www.idj.cz/bamparty/

-----------------------------------------------------------------------------------------

Párty Beats & Melody 3 startuje rezervaci vstupenek
Signum Djs, Leon Bolier či Galen Behr jsou ikonami párty Beats & Melody, která roztančí 18.října ostravský klub Fabric. Třetí dějství populární B&M ovšem nenabídne pouze tři hvězdná jména, ale rovnou dvě podia sršící energii. Zajistěte si svou účast a využijte možnost koupit vstupenky za výhodnou cenu! Rezervace zvýhodněných vstupenek právě startuje. Sobota 18. Října 2008 bude oním datem, kdy další díl párty Beats & Melody otevře své brány. Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Deepress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key. Vy si již nyní můžete zajistit svou účast na této párty a navíc získat vstupenky za zvýhodněnou rezervační cenu 200 Kč. Rezervaci je možno od dnešního dne provést na internetové adrese http://rezervace.djrevolt.com/. Po zadání vašich údajů vám na email bude do několika dnů doručena potvrzující zpráva o přijetí rezervace společně s nepřenosným unikátním e-ticketem vystaveným na jméno. Týden před konáním B&M získáte balíček aktuálních informací vztahujících se Beats & Melody. V den konání akce tj. 18.10. pak využijete svůj e-ticket, který v pokladně klubu Fabric společně se zaplacením zvýhodněné rezervační ceny 200 Kč vyměníte za platnou vstupenku. Ovšem pozor, vyzvednutí rezervovaných vstupenek je nutné provést do 21:00, poté všechny e-tickety propadají a na pokladně klubu bude nadále možné zakoupit vstupenku pouze v plné hodnotě 250 Kč.

Neotálejte a ušetřete na vstupném už nyní! Stačí pouze kliknout http://rezervace.djrevolt.com/.
Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/.

Beats & Melody 3
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:
Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Deepress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

http://www.myspace.com/bamparty
http://www.idj.cz/bamparty/

--------------------------------------------------------------------
Beats & Melody 3 - 18.10.2008 Fabric, Ostrava
Konec spekulacím ohledně dalšího pokračování párty Beats & Melody! Třetí dějství noci B&M proběhne v sobotu 18. října 2008 v ostravském Fabricu. Už teď se můžete těšit na dvě podia a spoustu nespoutané energie, kterou rozpumpují Signum Djs, Leon Bolier či Galen Behr. Dámy a pánové, párty Beats & Melody je zpět! Sobota 18. Října 2008 bude oním datem, kdy další díl párty Beats & Melody otevře své brány. Ovšem pozor, společně s novým dílem jsme se přesunuli i do nového prostoru, kterým je ostravský klub Fabric. Beats & Melody s pořadovým číslem 3 nabídne celkem dvě podia. Hlavní podium bude již tradičně věnováno trance-progresivní rytmice v podání holandských Signum Djs, Leona Boliera a Galena Behra, které doplní čeští Revolt, Depress a Michael Scuberman. Druhé Rave.cz podium nabídne oproti hlavnímu zcela odlišnou house atmosféru, kterou vykouzlí Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/.

Beats & Melody 3
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:
Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

http://www.myspace.com/bamparty
http://www.idj.cz/bamparty/
Napsat názor do DISKUSE


4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
4.8. 23:48
Video-recenze novinek (Freezer)
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution
16.8. 23:36
OUT! [TAR#138] FAWZY - When The Sun Smiles
13.8. 16:21
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Se.Ra.Phic - Celeste
13.8. 15:20
OUT! [TAR Oasis] Tim Iron - I'll Be There

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ