TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 20.8.2009 Karel, Press

Již tento pátek, 21. srpna proběhne na pražském Výstavišti party maraton s názvem Prague "Summer" Sessions, kde budou hlavními hvězdami Carl Cox a holanďan Marco V. Akce začne již v odpoledních hodinách prostorách před Incheba Arénou, kde budou kromě hudební scény vybudovány zóny pro odpočinek, bary, stánky s občerstvením, vířivé bazény, atd. V plánu je pokračovat v hudební produkci na venkovní scéně až do rána, o čemž rozhodne zejména počasí. Každopádně venkovní prostor bude celou dobu přístupný a plně funkční. V 18.30 se pak rozjede zábava na hlavní scéně, která se bude nacházet uvnitř arény. Vzhledem k tomu, že Carl Cox vystupuje v noci ještě na festivalu v Rakousku, je jedinou možností vystoupení od 20. do 23. hodiny, kdy bezprostředně poté musí odjet na letiště, a privátním letem odletět do Vídně. Brány areálu se otevřou úderem 14. hodiny. Parkování je možné na hlídaném parkovišti před Tesla Arénou, odkud bude možný vstup k hlavnímu vchodu. Vstup na Výstaviště je rovněž možný hlavní bránou. V prostorách akce budou vybudovány šatny a veškeré potřebné zázemí, včetně posílených toalet. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro a budou v prodeji i na místě. Rozvržení prostoru najdete na plánku.


PRAGUE "SUMMER" SESSIONS

Axe Beach Point Stage (venkovní)
14:00 - 15:30 | Chris Cags
15:30 - 17:00 | Brian
17:00 - 18:30 | Bon Trip
18:30 - 20:30 | Matthew Dekay
20:30 - 22:00 | Michal Poliak
22:00 - ??:?? | ????

Main stage (vnitřní):
18:30 - 20:00 | Lucca
20:00 - 23:00 | Carl Cox
23:00 - 01:30 | Marco V

01:30 - 03:30 | Jerome Isma-Ae
03:30 - 05:30 | Nesquik

Více informací na www.praguesessions.cz-------------------------------------------------------------------------

Prague Summer Sessions - soutěž o album Propaganda part I + rozhovor s Marcem V
Holanďan Marco V patří rozhodně mezi ty dje, kteří mají v České republice obrovskou základu věrných fanoušků. Naposledy se v našem hlavním městě představil v rámci loňské Sensation White, kde sklidil obrovský úspěch. Již za pár dní se vrátí opět na místo činu, neb společně s Carlem Coxem patří mezi headlinery akce s názvem Prague "Summer" Sessions, která se uskuteční již tento pátek. Dost důvodů nato, abychom Marca V vyzpovídali a zjistili, co je u něho nového. Zároveň jsme pro vás připravili soutěž o album Propaganda Part I na CD. Soutěž o album Propaganda Part I na CD
Kterou z těchto skladeb nenajdete na albu Propaganda Part I?
a) Coma Aid
b) Unprepared
c) Indicator

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 24. srpna správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o album Propaganda Part I, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

--------------------------------------------------------------------------------

Ahoj Marco, jak se máš?
Ahoj, mám se skvěle, právě jsem se vrátil s rodinou z procházky…

Marco, už je to víc než rok, co ses naposledy představil v Praze. Tehdy to bylo v rámci Sensation White. Co je od té doby u Tebe nového? V autě mi už několik týdnů zní Tvoje nové album "Propaganda Part I".
Jojo, dostal jsem nápad, že nevydám dvojalbum, ale během letošního roku vyjdou dvě samostatná alba. "Propaganda Part II" bude na trhu na konci léta. Obě desky obsahují hudbu, která mě aktuálně oslovuje, a kterou mám velmi rád i na poslech.

Jak dlouho si na téhle desce nebo spíše na deskách dělal a hlavně kde jsi hledal inspiraci pro nové písně?
Já pracoval tentokrát malinko netradičně - sbíral jsem různé nápady, které se mi urodily v hlavě, následně jsem je dal do počítače a nic víc s nimi nedělal. Když pak dozrál čas na desku, začal jsem si s těmi nápady znovu pohrávat, každému nápadu dal nějaký koncert a písně dokončil. Tahle finální práce zabrala asi šest měsíců.

Tvoje aktuální album "Propaganda Part I" sjíždím hodně často a líbí se mi, že je hodně taneční a přitom velmi pestré. Je fajn, že se nebojíš riskovat. Hlídáš si nějak obzvlášť, co právě frčí, nebo si jdeš tak nejak vlastní cestou.
Jasně, že poslouchám, co třeba dělají ostatní djové, nebo co hrají ve svých setech a klidně přiznám, že se občas nechám i malinko inspirovat. Víš, na počátku jsem dělal hlavně muziku, kterou bych následně rád hrál ve svých djských setech. Nyní jsem dospěl do fáze, že dělám hudbu, která mě baví a jsem strašně rád zato, že zní malinko jinak, než to, co hraje většina ostatních. Tahle hudba hodně vychází z mého srdce a jsem šťastný zato, že se liší!

Zmiňoval si djing. Čemu osobně dáváš přednost - festivalům nebo spíše hraní v klubu, kam lidi přišli jen kvůli Tobě?
Fajn je obojí, ale pokud si mohu vybrat, preferuju klub. Je vždy milé, když lidi přijdou na akci kvůli mně a jsem tak trošku naměkko, když znají většinu písní, které hraju…

Říká se, že DJové jsou velmi atraktivní pro ženy. Jak ty "zacházíš" se svými fanynkami?
No, já to mám s fanoušky velmi jednoduché. Těší mě, že mám fandy, kteří mají rádi moji muziku, a vždy si najdu čas nato, abych jim opověděl na maily nebo dotazy na MySpace. Ale rozhodně nejsem někdo jako Tiesto, který má vždy za zády dvě prsaté holky (smích…). Řekl bych, že u mě převládají normální fandové, kteří neblázní po Marcovi V, jen prostě mají rádi jeho hudbu.


Nedávno jsem si povídal se Sander Van Doornem a ten mi říkal, že ses hodně podílel i na jeho novém albu a v této souvislosti Tě označil za svůj velký vzor a učitele. Jak se Ti takovéto lichotky poslouchají?
Tohle člověka vždycky potěší a nakopne. Mám Sandera hrozně rád a pamatuju si, když se chodíval před lety dívat na akce, kde jsem hrál. Je vždycky úžasné, když je člověk označován za inspiraci či učitele pro to, co následně dělá. A pokud to člověk nakonec dotáhne tak daleko, jako třeba Sander, tak toto přirovnání dostává úplně jiný rozměr. Myslím si, že je aktuálně jen málo tak dobrých djů a remixérů, jako je právě Sander.

Když už zmiňuješ remixy, nahráváš mi na další otázku - Ty jsi v minulosti taky hodně remixoval, ale v poslední době jsem od Tebe žádný remix neslyšel.
Máš pravdu, dřív jsem hodně remixoval, a to hlavně klasický tracky jako Energy 52, ale jednoho dne jsem si řekl, že toho nechám, neb nechci být znám jako "ten, co remixuje ty klasiky…". Stále však dostávám plno nabídek na remixování, navíc je více a více poptávek po nových verzích mých starých tracků, ale to já až na pár výjimek odmítám…

Ptám se každého DJe, takže se zeptám i Tebe - máš nějaký hudební sen, který by sis chtěl splnit? Třeba nějakou nevšední kolaboraci?
Asi Tě překvapím, ale ne. Moc nad budoucností nepřemýšlím, budu rád, když budu moci i nadále pokračovat v tom, co teď dělám! To mi ke štěstí naprosto stačí.

Hodně se v poslední době mluví o rivalitě mezi DJi, která je právě teď asi největší, neb začalo hlasování do DJ Top 100. Jak tohle vnímáš Ty?
Osobně tyhle ankety neberu moc vážně. Víš, když se pak kouknu na výsledky a vidím, že takové hvězdy jako Fatboy Slim nebo Erick Morillo, prostě legendy, před kterými mám velký respekt, jsou na horších místech, než já, nedává mi to celé velký smysl…Ale pro většinu promotérů to důležité je, a tím z druhého úhlu pohledu tedy i pro mě. Když je člověk vysoko v žebříčku, je o něho zákonitě i větší zájem!

Teď z jiného soudku - jsou prázdniny, jak to máš letos s dovolenou?
Koncem minulého týdne jsem se vrátil ze Španělska, byl jsem s rodinou asi měsíc v Barceloně. No, spíše to bylo jen několik dní, protože jsem z Barcelony vždy létal na různá místa po světě hrát, ale i tak jsem si rodiny dost užil. Svojí dovolenou nechávám na leden, to chci odletět na několik týdnů do Číny.

Zpět k hudbě. V pátek opět zahraješ v Praze. Na co se vlastně můžeme během Tvé show na Prague "Summer" Sessions těšit? Připravil sis něco speciálního pro české fanoušky?
Právě dodělávám písně pro "Propaganda Part II", takže v Praze zahraju i hodně nového materiálu, který ještě nikdo nezná.

A nakonec poslední otázka - co bys vzkázal všem lidem, kteří se na Prague "Summer" Sessions chystají?
No, doufám, že na tuhle akci všichni dorazí, protože Carl Cox je jedním z mých velkých hrdinů a jsem přesvědčen, že páteční noc vážně bude stát zato.

Marco, díky za Tvůj čas, bylo mi ctí a těším se v pátek.
Já děkuju Tobě, a taky se těším. Měj se fajn.

Pro United Music připravil Jaromír Koc / DJ Jakko

-----------------------------------------------------------------

Prague Summer Sessions - headlineři a videopozdrav od Carla Coxe
Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem v hlavní roli se nezadržitelně blíží. Již tento pátek, 21. srpna od 14.00 hodin začne odpolední program této, napůl open-air a napůl indoor akce, a to na pražském Výstavišti v prostorách Incheba Areny, bývalé Malé sportovní haly. Kromě Carla Coxe zde na dvou stagích vystoupí desítka zahraničních a domácích DJ´s. Chybět tradičně nebude ani DJka Lucca, která minulé úterý vystupovala s Carlem Coxem na Ibize, a kde s ním kromě rozhovoru pro TV Óčko natočila pozdrav pro české fanoušky a v krátkém videu přiblížila atmosféru jejich vystoupení.


O tom, že je opravdu se na co těšit se můžete přesvědčit zde:


Zároveň se pojďme stručně podívat na hlavní hvězdy vnitřní scény, která odstartuje úderem 19. hodiny, a kde vystoupí většina zahraničních DJ´s. O přesných časech jednotlivých vystoupení se v tuhle chvíli ještě jedná, a vše by mělo být jasné nejpozději ve středu. A kdo že se tedy za DJský pult na hlavní scéně v pátek postaví?

Carl Cox
- Hudební legenda Carl Cox, který je jedním z nejpopulárnějších DJů světa se začal objevovat v osmdesátých letech jako Hardcore a Acid House DJ. Za tuto dobu si vybudoval reputaci jednoho z nejslavnějších a nejrespektovanějších DJů, producentů a remixérů světa. DJ, kterému se také říka "tří gramofonový mág" začal se svým vlastním labelem Worldwide Ultimatum v roce 1996 na kterém vyprodukoval svůj vlastní track At the end of the cliche. Posléze rozběhl vlastní společnost Ultimate Music Management, která zahrnovala jména jako jsou Josh Wink, Laurent Garnier či Judge Jules. Za svou kariéru získal nespočet DJských ocenění a již přes deset let se drží na špičce hlasování časopisu DJ MAG o stovku nejlepších DJů světa. Díky svému talentu a hudební produkci hraje v těch nejlepších klubech a eventech na Zemi. Jeho rádiová show již přesáhla čtyři miliony posluchačů a rezidentní noc na ostrově Ibiza v klubu Space, na které po jeho boku pravidelně vystupují jména jako Loco Dice, Green Velvet, Pendulum, X-Press 2, je stálicí a špičkou taneční scény na Ibize. Po dvou letech se opět dočkáme jeho unikátního vystoupení v Čechách, a to v exkluzivním, 3 hodinovém setu. www.carlcox.com

Marco V
- Opět po roce budeme v Praze moci vidět holandského Marca V, který u nás naposledy zazářil na devátých narozeninách klubu Fabric či na loňské Sensation. Producent, který se proslavil především svými tracky Godd a Simulated či kompilací Combi:Nations, která se stala obrovským komerčním úspěchem, se dlouhodobě drží na špici světové popularity. DJ, který je na pódiu vždy především kvůli lidem a jeho sety jsou známy pro svoji energii, pestrost a melodičnost, se vždy řídí pravidlem, že DJ by měl hrát nejen, co se hudební kvality týče, ale také komunikovat s publikem. Což neplatí pro každou DJskou hvězdu, a proto víme, že půjde opět o nezapomenutelný hudební zážitek. Marco V přijíždí do Prahy v rámci turné k jeho novému albu Propaganda. www.marcov.nl

Jerome Isma-Ae - Dalším známým Djem, kterého jste měli možnost slyšet například v březnu na Pure spolu s Ericem Morillem, bude německý DJ a producent Jerome Isma-Ae. Jerome, který začal hrát od roku 1994, tedy ve stejném roce kdy také vydal svůj první track, momentálně vlastní label Jee-Productions, a v minulosti vydával již pod labely jako Armada, Universal, Ministry of Sound UK či Sony. O tomto DJi zajisté ještě uslyšíme, protože jeho reputace se každým rokem zvyšuje, momentálně hraje po klubech a tanečních eventech po celém světě a díky své úspěšné produkci se mu dostává podpory od takových jmen, jako jsou Armin van Buuren, Markus Schulz, či Deep Dish. www.myspace.com/jeromejeeproductions

Matthew Dekay - DJ a producent, jehož tracky byste mohli najít v kufru DJů Sashi, Erica Morilla či Deep Dish, se po několikaleté pauze představí podruhé pražskému publiku. Můžete se těšit na energický set plný progressivu, který je jeho stylu nejbližší. Stejně jako spousta jiných světových producentů i Matthew má svůj vlastní label, který se jmenuje DK Recordings a jeho úspěšné mix CD Trousy na labelu Armada v roce 2005 mu otevřelo bránu do světa taneční hudby. Matthew má také kromě produkce a DJingu svojí vlastní radiovou show Sonicbox, která se vysílá jednou měsíčně na světovém internetovém radiu DI.FM. www.matthewdekay.nl/

Lucca - Českou taneční scénu na Prague "Summer" Sessions bude zastupovat krásná a talentovaná Lucca, kterou není potřeba více českému publiku představovat. Tato roztomilá techno djka, která již druhým rokem drží titul Český DJ roku, má za sebou kromě několika tracků i úspěšné album Reformation. Toto album vydala na svém labelu Acapulco a za poslední dekádu si kromě svého jména vydobyla také respekt a uznání od světových kolegů jakými jsou například Chris Liebing či právě Carl Cox. S Carlem Coxem právě vystoupila ostrově zábavy a tance - Ibiza, v legendárním klubu Space. www.lucca.cz

Vstupenky na páteční akci jsou v prodeji v síti Ticketpro za 777 Kč. Na místě bude vstupné 888 Kč. VIP vstupenky, které umožňují vstup do vnitřních a venkovních VIP prostorů jsou v prodeji za 1500 Kč. Další informace najdete na www.praguesessions.cz

---------------------------------------------------------

Jak to bude vypadat na Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem?

Již za 2 týdny proběhne Prague "Summer" Sessions, které přivítá největší DJskou hvězdu, která v létě u nás vystoupí, světovou legendu Carla Coxe, Holanďana Marca V, a desítku dalších domácích i zahraničních hvězd. V pátek, 21. srpna začne ve 14. hodin na pražském Výstavišti v prostorách před Incheba Arenou (bývalá Malá sportovní hala) party maraton, který bude pokračovat až do ranních hodin rovněž uvnitř haly, která se promění v obří klub s veškerým zázemím a komfortem. Pojďme se tedy podívat, jak budou řešeny prostory celé akce, a na co všechno se můžeme těšit (detailní plán celého prostoru najdete na obrázku).


Venkovní prostor před halou bude zcela změněn a odekorován, kdy hlavní část bude věnována AXE Beach Point stagi, kde se bude pod střechou haly nacházet venkovní část VIP zóny a DJský pult, za kterým se vystřídají DJové Philipp Straub, Chris Cags, Michal Poliak, Nesquik, Brian, a duo BonTrip. Venkovní prostor dále nabídne Bacardi RAZZ koktejlový bar s bohatou nabídkou míchaných drinků, dva velkokapacitní Staropramen bary, kde se mimo jiné bude prodávat hit letošního léta, osvěžující Staropramen Chill. Nebude chybět ani stánek s jídlem, odpočinková zóna, a v neposlední řadě AXE Beach Point zóna s vířivými bazény, sprchou, sezením, plážovými dekoracemi, a sexy hosteskami, které budou mít pro pánskou část publika mnoho dárků a také vás rády osprchují, takže nezapomeňte doma plavky.

Vnitřní prostor haly nabídne Go Fast VIP zónu na balkoně, s výhledem na hlavní stage, která se bude nacházet na hlavní ploše, tzv. Flugel Main Room. Zde bude kromě podia, kde se představí hlavní hvězdy večera - Carl Cox (3 hodinový set), Marco V, Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay a Lucca, vybudován další velkokapacitní bar a odpočinková zóna. Pro návštěvníky bude k dispozici šatna, vnitřní a venkovní toalety, ale také Thajské masáže a dárkové poukazy od Planet Zen zdarma. Hudební produkce na hlavní scéně začne v 19.00 hodin, a bude pokračovat až do ranních hodin.

Prague "Summer" Sessions tak slibují nejen skvělé hudební zážitky, ale i maximální komfort a perfektní zábavu na kryté a otevřené scéně, a jistotu, že si užijeme vystoupení headlinerů za každého počasí. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro za 777 Kč, a na místě bude jejich cena 888 Kč. VIP vstupenky, které umožňují vstup do vnitřní i venkovní zóny a VIP toalety, stojí 1500 Kč. Více informací na www.praguesessions.cz---------------------------------------------------------------------

Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem mění místo a line-up posiluje Marco V

Prague "Summer" Sessions, v rámci kterého u nás po dvou letech, vystoupí jedna z největších legend světové taneční scény, CARL COX, se přesouvá z Holešovické tržnice na pražské Výstaviště, které se nachází pár minut od původní lokace. Důvody jsou zejména nestálé a nevyzpytatelné počasí, které provází venkovní akce od začátku sezóny. V tržnici bohužel neexistuje záložní řešení pro případ, kdy by počasí mohlo ohrozit venkovní část akce. Tento krok tak bude pro návštěvníky nejjistější variantou, jak si užít Prague "Summer" Sessions bez jakýchkoli omezení, a mít šanci zažít vystoupení Carla Coxe prakticky za každého počasí, v maximálním komfortu a v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Prague "Summer" Sessions tedy proběhnou v pátek, 21. srpna 2009 v prostorách Incheba Arény (dříve Malé sportovní haly), kde budou vybudovány dvě hudební scény.

Party maraton odstartuje ve 14. hodin na venkovní scéně, kde se na AXE Beach Point stagi představí domácí i zahraniční DJská špička, a kde na vás kromě skvělé muziky čeká spousta další zábavy, jako terasa s bazénem, sexy AXE hostesky se sprchou, stánky s občerstvením, koktejlový bar, atd. Program na venkovní scéně bude pokračovat minimálně do půlnoci, a agentura jedná o možnosti pokračovat až do rána, a v případě příznivého počasí v sobotu ráno, je zvažována možnost prodloužení programu až do sobotních dopoledních hodin.

Line-up Axe Beach Point Stage
Philipp Straub
Chris Cags
Michal Poliak
Brian
Nesquik
Bon Trip

Vnitřek haly se pak změní v obří klub, kde vás na hlavní scéně budou od 18. hodiny večerní hodin až do rána bavit hlavní hvězdy večera - Carl Cox, který vystoupí v 3 hodinovém setu, dále populární Holanďan Marco V, který naposledy sklidil v Praze aplaus na loňské Sensation, další u nás populární Holanďan Matthew Dekay, německý producent Jerome Isma-Ae, a další.

Line-up Main Stage
Carl Cox (3hrs. Set)
Marco V
Jerome Isma-Ae
Matthew Dekay
Lucca

Vstupenky na Prague "Summer" Sessions jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro. Základní vstupenky jsou k dostání za 777 Kč, a díky omezené kapacitě haly je v prodeji posledních 2500 kusů. VIP vstupenky, které opravňují ke vstupu na VIP balkon, jsou v prodeji za 1.500 Kč, rovněž v omezené kapacitě. Na místě bude vstupné stát 888 Kč.
Vstupenky zakoupené pro původní lokaci zůstávají v platnosti. Díky přesunu akce však neproběhne afterparty v SaSaZu. Vstupenky na afterparty zakoupené samostatně i jako součást balíčku je možné vrátit na prodejních místech Ticketpro.

Kompletní informace o Prague "Summer" Sessions budou v nejbližších dnech aktualizovány na adrese www.praguesessions.cz---------------------------------------------

Prague "Summer" sessions s Carlem Coxem, info o předprodeji
Nejlevnější vstupenky na Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem jsou v prodej do konce června v síti Tictketpro za 666 Kč. Od 1. července se cena zvyšuje na 777 Kč,a bude se dále zvyšovat. V prodeji jsou také výhodné balíčky na venkovní akci a afterparty v SaSaZu. 21. srpna vystoupí v rámci Prague "Summer" Sessions světová techno legenda Carl Cox, Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay a domácí hvězdy v pražské Holešovické tržnici na zcela unikátní akci, která potrvá od 1. hodiny odpoledne do 23. hodiny večer. Více informací na www.praguesessions.cz.

-----------------------------------------

Prague "Summer" sessions s Carlem Coxem 21. srpna v Praze

United Music a Engine Culture přicházejí s letním pokračováním konceptu Prague "Summer" Sessions, v rámci kterého u nás po dvou letech vystoupí jedna z největších legend světové taneční scény a dlouhodobě nejpopulárnější techno DJ naší planety, CARL COX. Tentokrát se můžeme těšit na Carlovo vystoupení v rámci u nás nového konceptu open-air party, která po vzoru úspěšných městských eventů v cizině, jako je např. holandská série akcí Citymoves, přináší zcela nový formát zábavy. Návštěvníci Prague "Summer" Sessions si budou moci užít denní open-air party přímo uprostřed Prahy, v prostoru Holešovické tržnice, kde vzniká nová zábavní zóna. Na ploše o výměře 6000 metrů čtverečních, která je ohraničena historickou budovou a dvěma halami, vyroste obří podium, vyhlídkové terasy s bary a sezením, stánky s občerstvením, VIP terasa s bazénem, a další zábavní atrakce. Čekají nás tedy odpoledne, večer i noc plné skvělé hudby, tance, zábavy, a doufejme i skvělého počasí, v netradičním prostoru se skvělou dostupností pár minut od stanic MHD či vašich domovů.

 

Prague "Summer" Sessions proběhnou v pátek, 21. srpna 2009 od 13. hodin. Konec venkovní party je naplánován mezi 22.-23. hodinou (o povolení produkce do 23. hodin se ještě jedná), kdy závěr vystoupení Carla Coxe doprovodí velký ohňostroj. Během dne a večera se kromě Carla Coxe za DJským pultem vystřídají německý DJ a producent Jerome Isma-Ae, Holanďan Matthew Dekay, Rakušan Philipp Straub, a domácí scénu zastoupí DJové Nesquick, Brian, a duo BonTrip.

Po skončení venkovní části Prague "Summer" Sessions proběhnou v pražských klubech SaSaZu, Mecca, Duplex, Roxy či Studio 54, oficiální afterparty. S dalšími kluby se stále jedná. Nikdo se tak nemusí obávat toho, že nebude moci pokračovat v zábavě až do rána, navíc v komfortním prostředí svého oblíbeného klubu. Každý klub připravuje pro afterparty speciální program, a v prostoru tržnice budou připraveny kyvadlové transporty, které vás zdarma dovezou až ke klubům.

V SaSaZu začne afterparty ve 22. hodin, a do 6. hodiny ranní vás dál budou bavit Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay, Lucca, Michal Poliak a Chris Cags.
Vstupenky na Prague "Summer" Sessions jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro. Základní vstupenky se v červnu prodávají za 666 Kč, a cena se bude dále zvyšovat. VIP vstupenky, které opravňují vstup na VIP terasu s bazénem, jsou v prodeji za konečnou cenu 1.500 Kč.

Základní vstupenky na afterparty do SaSaZu jsou v prodeji za 333 Kč, a VIP vstupenky za 1.000 Kč. Ceny všech vstupenek jsou uvedeny včetně manipulačních poplatků a provize prodejců. Na pobočkách Ticketpra je dále možnost zakoupit výhodné balíčky na denní event a afterparty, a to jak v případě základních, tak VIP vstupenek.

Kompletní informace o Prague "Summer" Sessions budou zveřejněny na www.praguesessions.cz v nejbližších dnech.

 
Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ