TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 11.2.2015 Karel, Press

Praktické informace + lineup Citadela Ferry Corsten

Již tento pátek 13. února se do brněnského Bobycentra vrátí legendární CITADELA, na které vystoupí 3 zahraniční esa v popředí s Ferry Corstenem. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall, oficiální afterparty se odehraje od 6:00 ráno v klubu La Grotta.
Vstupenky na místě budou!
Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 799 Kč (30 eur), VIP za 999 Kč (35 eur) a Gold za 2499 Kč (90 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Šatny
Bude otevřena celá kapacita, nachází se ihned za hlavním vchodem do Bobycentra. VIP Gold mají svojí šatnu zdarma, přímo na pravé galerii (z pohledu navštěvníka).
Upozorňujeme návštěvníky Afterparty, ať si své věci ze šaten vyzvednout do 8:00 ráno, a následně přenesou do klubu La Grotta. Děkujeme!

Kontrola pravosti vstupenek
Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Vstupenky, výherci, akreditace
Majitelé vstupenek (regular a VIP) z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (4 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Bočním vchodem bude umožněn vstup pouze majitelům vstupenek VIP GOLD. Brány Bobycentra se otevřou v 19:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce.

Doprava
Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní.
Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Rozdělení zón VIP a VIP gold
VIP Gold zóna
- se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)
- tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Gold stripu (bude vyměněn při vstupu VIP Gold) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů
- na této galerii budou umístěny šatny pro majitelé VIP Gold ZDARMA.
- opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno
- z VIP Gold zóny je přísný zákaz vynášení nápojů
VIP zóna
- se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
- tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje
- opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno


Opuštění prostoru
Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti
Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety
Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.

Propagace jiných akcí
Na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření
Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.
Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

TIMETABLE

MAIN STAGE
19:00 - 21:30 MATAMAR
21:30 - 23:00 MICHAEL BURIAN
23:00 - 01:00 GIUSEPE OTTAVIANI LIVE
01:00 - 03:00 FERRY CORSTEN
03:00 - 05:00 BRYAN KEARNEY
05:00 - 07:00 LUCCA


AFTERPARTY
06:00 - 07:30 DEEP DEER
07:30 - 09:00 LOUTKA
09:00 - 10:30 SUBGATE
10:30 - ??:?? ANDY SMITTH---------------------------------------------------------------------

Citadela afterparty bude pokračovat na La Grottě
Máme pro Vás skvělou zprávu - oficiální afterparty po Citadele 13.2.2015 proběhne také v komplexu Bobycentra a to na La Grottě! Během posledního setu na hlavním pódiu se budete moct přesunout na afterparty, na které vystoupí legenda housu DJ LOUTKA, dále SUBGATE, DEEP DEER a ANDY SMITTH! Oficiální afterparty startuje v 6:00, vstupné je symbolických 30 CZK při vstupu.
Událost : https://www.facebook.com/events/861738443849016
------------------------------------------

Citadela s Ferry Corstenem zná svůj kompletní line-up
FERRY CORSTEN míří na únorové vydání akce CITADELA! Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února 2015 do Bobycentra. Dále dorazí italský Giuseppe Ottaviani, který se představí jako liveact, irský tech/trance řezník Bryan Kearney, domácí špičku zastoupí Lucca, Michael Burian a projekt Matamar.


Další vydání oblíbené party Citadela zná své datum, místo konání a nyní i kompletní line up. 13. února se opět rozezní Bobycentrum v duchu kvalitní elektronické hudby, kdy celému večeru bude kralovat legenda holandské taneční scény, fenomenální DJ, producent a miláček publika, který je jedním z nejoblíbenějších představitelů holandské elektronické a energické taneční hudby.


Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - "nejlepší producent roku" na Ericsson Music Awards, "nejlepší trancový DJ" na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety. Po celém světě respektovaný DJ, producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je jednou z nejzásadnějších postav světové tranceové scény, který se zároveň podílel na utváření celé její podoby - pan FERRY CORSTEN! Za více než 20 let na taneční scéně si Ferry Corsten vybudoval velmi silnou pozici - díky obrovské oblibě u fanoušků, ale hlavně díky své neutuchající energii a práci, které se stále věnuje naplno. Za sebou má celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb, spolupracuje se známými zpěváky, skupinami a hudebníky (za zmínku pak stojí U2, The Killers, Faithless, Moby, nebo William Orbit), věnuje se charitativní činnosti a samozřejmě, vystupuje na všech zásadních světových eventech.Dalším z hvězdného zahraničního obsazení únorové Citadely bude opět velmi výrazná a známá postava taneční scény, která si za mnoho let svého neúnavného a cílevědomého působení na poli tranceové hudby získala srdce mnoha tisíců fanoušků po celém světě. Italský DJ a producent, známý z projektu NU NRG, kde působil společně s Andrea Ribecou a Giacomem Miccichém, se kterými ve svých počátcích vydával první tracky u respektovaného Paul van Dykova Vandit Records. Autor celé řady skvělých remixů, vlastních tracků a celkem tří alb se od roku 2005 věnuje také své sólové kariéře a je dodnes jedním z nejzásadnějších DJů tzv. "pure trance music - GIUSEPPE OTTAVIANI.Třetí ze zahraničních hvězd Citadely pochází z Irska a právem se řadí mezi nejoblíbenější jména tech-tranceového nebe. DJ, který svou kariéru započal v roce 2000 se záhy vryl fanouškům do širšího povědomí díky pravidelnému vysílání svých show na rádiích Energy FM a Kiss FM. O několik málo let později vydává spolu s kamarádem Johnem O'Callaghanem svůj producentský debut Restricted Motion, který z něj dělá záhy ostře sledovanou postavu novodobé taneční scény. Svůj talent a nadšení tento DJ potvrdil i na budoucích vydaných deskách, kdy mu vychází i autorské tracky a remixy pro mnoho zvučných jmen. Na Citadele se představí neúnavný dříč, který si svým charismatickým vystupováním dokáže okamžitě získat publikum na svou stranu - BRYAN KEARNEY!

Celé obsazení pak doplní špička domácí taneční scény - majitel labelu Bohemian Records, autor celé řady skvělých tracků a ikona české elektronické hudby, Michael Burian. Nebude chybět ani první dáma a nejoblíbenější DJka České republiky, Lucca a duo Matamar.Vstupenky na tuto událost exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to od 499,- (vstupné se bude postupně zvyšovat, první vlna již VYPRODÁNA), 999,- za VIP po VIP GOLD s neomezenou konzumací za 2499,-.

Exkluzivní předprodej : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1406321-citadela-2015.html
Facebook akce : https://www.facebook.com/CitadelaOfficial
Událost akce : https://www.facebook.com/events/256747067868086/

-------------------------------------------------------------

Ferry Corsten míří na únorové vydání akce Citadela
Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent Ferry Corsten navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února do Bobycentra. Tento producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je typický představitel holandské elektronické a energické taneční hudby. Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - "nejlepší producent roku" na Ericsson Music Awards, "nejlepší trancový DJ" na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety.

"Ferryho Corstena jsme měli v hledáčku od počátku roku 2012, dokonce jeho booking byl na spadnutí pro rok 2014. Ovšem až nyní nám bylo vše potvrzeno a zaslán kontrakt. Je to pro nás další jméno, které velmi rádi na Citadele představíme a víme, že to bude velká událost už jenom tím, že Ferry navštíví brněnské Bobycentrum, které je pro tento druh akce jedinečné," dodává za pořadatele Nina Fialová.

Ferry Corsten je jednou z nejzásadnějších postav světové tranceové scény, významně se podílel na utváření její podoby a svou tvorbou ovlivňoval celou řadu DJů i producentů z tohoto hudebního pole. Za více než 20 let na taneční scéně si Ferry Corsten vybudoval velmi silnou pozici - díky obrovské oblibě u fanoušků, ale hlavně díky své neutuchající energii a práci, které se stále věnuje naplno. Za sebou má celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb, spolupracuje se známými zpěváky, skupinami a hudebníky (za zmínku pak stojí U2, The Killers, Faithless, Moby, nebo William Orbit), věnuje se charitativní činnosti a samozřejmě, vystupuje na všech zásadních světových eventech.
"Už jednou měli moravští fanoušci Ferryho Corstena na dosah, a to na festivalu Creamfields Central Europe v roce 2008, kde byl jedním z headlinerů celého festivalu, avšak díky silné bouři a předčasnému ukončení festivalu, bylo privátní letadlo Corstena odvoláno. Nyní je tu ojedinělá šance zažít jeho vystoupení a splatit tak jeho příznivcům "dluh", který vzniknul navzdory tragickému počasí na festivalu, kde jsme na něj také čekali a těšili se", informuje Fialová z agentury O&D Praan, pořádající Citadelu.

Vstupenky na tuto událost exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to od 399,- (vstupné se bude postupně zvyšovat), 999,- za VIP po VIP GOLD s neomezenou konzumací za 2499,-.

Obsazení únorové Citadely však není kompletní a již brzy se dozvíte další jména, která doprovodí Ferryho Corstena v Bobycentru.


Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ