TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 23.10.2008 Karel, Press

Už zítra, v pátek 24. října, se v klubu Mecca uskuteční druhý díl Connection party s názvem Connection Showtime. V Mecce se na hlavním pódiu vystřídají čtyři hlavní hvězdy večera - Matt Hardwick, Simon Patterson a LayDee Jane v b2b setu s Fredem Bakerem. Fred Baker se představí i v samostatném setu na konci party - hraje od půl šesté, a protože minulá Connection končila v 7 ráno, čeká zřejmě hvězdného dje k ránu spousta práce. Všichni djové jsou potvrzeni a na pražské publikum se těší, na fanoušky kvalitního progressive a trance tak zítra v Mecce čeká opravdová hudební lahůdka. Party startuje v 22 hodin a hrát budou dvě stage. Druhá stage "Talent room" bude v dolním lounge pod taktovkou talentů naší scény. Prostor zde dostanou méně známí, ale neméně kvalitní djs. Kromě hudby se navíc můžou návštěvníci party těšit na spoustu dalších vychytávek. K dispozici budou tři herní stojany, kde může každý vyzkoušet revoluční konzoli Nintendo Wii. Konzole je jedinečná díky bezdrátovému ovladači, který reaguje na hráčovy pohyby a přenáší je do hry. Kromě boxu, tenisu, baseballu, bowlingu a golfu si návštěvníci mohou zahrát úspěšnou závodní hru Mario Kart Wii, ovládanou pomocí herního volantu. Takže na Connection Showtime si nezahrají jen djs.

Jedinečná bude i laserová show, která bude party doprovázet. Na vytvoření komplexní laserové show bude použito několik laserů po celém prostoru klubu tak, aby nevznikla hluchá místa bez světelného efektu. Laserů si budou moci návštěvníci užít nejen na hlavní scéně, ale také na scéně druhé a dokonce také v baru v předsálí klubu. Návštěvníci tak uvidí světelnou show, jaká v českých klubech rozhodně není obvyklá. Pastvou pro oči, především ty pánské, pak budou sexy tanečnice s překvapením.

Vstupenky je stále možné získat v předprodejích za zvýhodněnou cenu 450 Kč + poplatky. Zbývá také několik posledních kusů VIP lístků. Vstupenky budou k dispozici i na místě za 550 Kč.

Main stage
22.00-23.00 WarmUp dj
23.00-01.00 Matt Hardwick
01.00-03.30 Fred Baker b2b LayDee Jane
03.30-05.30 Simon Patterson

05.30-END Fred Baker

Talent room stage
22.00-01.00 N-kyp, Tomik
01.00-02.30 De Luks
02.30-05.00 DejFF

-----------------------------------------------------------------------------

Simon Patterson a Matt Hardwick: profily hvězd Connection Showtime

Simon Patterson - Špičkový dj a producent, polovina slavného projektu Dogzilla, který má na svědomí několik skvělých tracků a povedených remixů. Dogzillácká prvotina pojmenovaná podle názvu celého seskupení se objevila v britském kultovním filmu The Football Factory (u nás známý jako Hooligans). Do skutečného povědomí se však dostali až následujícím singlem Your Eyes. A ještě větší, skoro až neuvěřitelný boom způsobil pozdější Without You, který se v několika modifikacích držel jako klubová hymna po mnoho měsíců a také byl vložen do sedmi výročních kompilací. Podobného ražení byl i následující Frozen. Z remixů uveďme ty pro projekty Ernesto vs. Bastian a The Flash Brothers. Simon a Richie nyní vkládají úsilí do propracování svého live actu, kterým poprvé potěšili publikum na festivalu Escape Into The Park ve městě Swansea. Simon je rezidentem londýnského klubu Serious a glasgowského Inside Out. Zahrál si na akcích Dance Valley, Street Parade nebo Love Planet a v destinacích jako Ibiza, Mexico City a Dubai. Občasně ho můžeme zaslechnout jako hosta v britských radioshows. Jeho současná sólová produkce zaznamenává úspěch singlem Somethin's Up, který se momentálně nachází v Top 10 trance tracks. Další jeho tracky F16, Us, Smack se staly velmi oblíbenými mezi trance djs po celém světě.

Vraťme se ještě do parného léta 2001, kdy se Simonovi naskytla nová výzva, protože přes den začal pracovat coby pomocná ruka a vyhledávač talentů (tzv. A&R) ve studiu Radia 1, kde nad ním drželi pomyslný dozor pánové Judge Jules a Seb Fontaine. Obzvláště prvně jmenovaný ho pak protlačil na výsluní hudební scény, k čemuž jistě v roce 2004 dopomohl i časopis Mixmag, který Simonovi přisoudil titul ´one DJ to watch in this year´. Je tedy jasné, že vás tento Angličan přejede svým vystoupením stejně jako jeho track Bulldozer.

Sety ke stažení
Simona Patterson - promo mix
(http://www.connectionparty.cz/stahuj/simon-patterson-april08-promo-mix.mp3)

YouTube
Simon Patterson @ choon!


Matt Hardwick
- Britský tranceový dj Matt Hardwick si na ostrovech vybudoval pověst a přízeň fanoušků jako rezident legendárního sheffieldského klubu Gatecrasher, kde působil celých osm let - až do roku 2004. Poté si řekl, že je na čase prorazit v zahraničí, a byl v tom velmi úspěšný. K tomu mu velice pomohl jeho první Radio 1 Essential Mix. Matt svojí hudbou baví desetitisícové davy na akcích typu Godskitchen Global Gathering, Creamfields, Escape Into The Park, South West 4, Laserpoint a další. Za svoji kariéru absolvoval úspěšné turné po celé Asii, Austrálii, Africe, Evropě, Severní a Jižní Americe. Jeho první dva singly mu přinesly podporu od světových djs, jako je Tiesto, Paul Oakenfold, Armin van Buuren, Ferry Corsten a Judge Jules. Matt patří mezi top 100 djů časopisu DJ Mag a jeho hvězda stoupá stále výš. Jeho první pražské vystoupení si budete moct vychutnat v exkluzivním klubovém prostředí.

Sety ke stažení
Matt Hardwick - promo mix
(http://www.connectionparty.cz/stahuj/matt-hardwick-jan08-promo-mix.mp3)

YouTube
Matt Hardwick@Gatecrasher Rules Moscow

------------------------------------------------------------------------------------------

Party Connection Showtime: profily LayDee Jane a Freda Baker + exklusivní sety
Hlavním hostem party bude hvězdný belgický dj a producent Fred Baker, který si zahraje v 3hodinovém setu společně s djane LayDee Jane. Té mimochodem Fred Baker remixoval její aktuální singl Breaking The Spell. Djové si spolu zahráli na party Electronic Connection a už tady byl jejich výkon jednoznačně vrcholem večera. LayDee Jane se jako djka postupem času vypracovala až na světovou úroveň. Její energické sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii i Africe. Vystoupení LayDee Jane mají vždy jedinečnou atmosféru a publikum je přijímá s velkým nadšením. LayDee Jane v nich kombinuje styly, které ji oslovují a které má opravdu ráda, především pak tech-trance s prvky electra a progressive house. Vedle djingu si LayDee Jane našla čas i na vlastní produkci. Na kontě má šest singlů včetně nejnovějšího Breaking The Spell (oficiálně vyšel na kompilaci Club Hits 2008) a dále zatím nejúspěšnějšího singlu Titanic. Skladbu s osobitým nádechem, kovovým zvukem a industriálním pojetím si oblíbilo mnoho světových djs a velmi kladné ohodnocení se jí dostalo i v českém hudebním magazínu XMAG. Kromě toho měla LayDee Jane možnost namixovat CD kompilace jako například Sonic 5 (tato kompilace vyšla k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku), kompilaci Trance Escape (Radio Couleur 3) nebo kompilaci Eurogroove představující Lucčin osobitý groovy sound. V současné době pracuje LayDee Jane na nové produkci ve spolupráci s world2media a rms records.

Fred Baker si díky svému talentu do životopisu zapsal spolupráci s několika významnými labely tranceové scény - jmenujme například labely Vandit, Armada, Spinnin Records nebo Magic Music. U mnoha hvězd jsou populární i jeho remixérské schopnosti, své služby Fred Baker poskytl třeba Sinead O'Connor, Tiëstovi nebo Timo Maasovi. V současnosti je aktuální Fredovo album Never Forget / Hollywood Fairytales oceněné 4 hvězdičkami v hudebním magazínu DJ Mag. "Můj sound a hudba, kterou produkuji, má co do činění s mými kořeny," prohlašuje belgický dj/producent Frédric De Backer alias Fred Baker. Svůj typický styl vyvíjel už jako teenager. Sláva se dostavila v roce 1996, kdy společně s Laurentem Davidem vyprodukovali pod projektem Y-Traxx skvělou skladbu Mystery Land. Ta padla do oka Paulu Oakenfoldovi a ten ji doslova provařil po všech známějších klubech. Vyšla na labelu, který vlastní Pete Tong a posléze se také objevila na 15 různých kompilacích. O rok později se opět výborně prezentoval, tentokrát jako Groovezone s hitovkou Eisbaer. Ve 24 zemích světa se prodalo více než 300 000 kopií této skladby, kterou si mimo jiné oblíbil i Judge Jules nebo Seb Fontaine. Počátkem nového tisíciletí začal Frédric produkovat jako Fred Baker, a to o nic méně úspěšně než předtím. Naopak, jeho track My Thing byl vydán na labelu Magik Muzik a sám Tiësto jej použil pro svou kompilaci World Leader.
Fred Baker prozradil, že Connection Showtime odstartuje jeho několikadenní dovolenou v Praze. A to bude jízda:

Sety ke stažení
Fred Baker - Connection Showtime mix
LayDee Jane - ATMOSS mix
www.connectionparty.cz/stahuj/Fred_Baker_-_LayDee_Jane_-_Connection_mix.rar

YouTube

Fred Baker b2b LayDee Jane - Electronic Connection /T-Mobile Arena/

LayDee Jane - Connection 1 /Mecca/

-----------------------------------------------------------------------------------

Party Connection Showtime: Přijďte si zahrát na konzoli Nintendo Wii
Nejen djové, ale i návštěvníci si zahrají na party Connection Showtime, která vypukne 24. října 2008 v pražském klubu Mecca. K dispozici jim totiž budou tři herní stojany, kde mohou vyzkoušet revoluční konzoli Nintendo Wii. Konzole je jedinečná díky bezdrátovému ovladači, který reaguje na hráčovy pohyby a přenáší je do hry. Kromě boxu, tenisu, baseballu, bowlingu a golfu si návštěvníci mohou zahrát úspěšnou závodní hru Mario Kart Wii, ovládanou pomocí herního volantu. Konzole Nintendo Wii se díky své velikosti pouhých tří DVD obalů vejde do každé místnosti. Speciální bezdrátový ovladač Wii Remote se podobá televiznímu ovladači a jeho prostřednictvím se hráčovy reálné pohyby přenášejí přímo do hry. Je-li potřeba zapojit obě ruce, může být připojen doplňkový ovladač Nunchuk. Ke každé konzoli je dodána hra Wii Sports s pěti sportovními hrami. Každý tak může hrát předváděním pohybů nutných pro provozování daného sportu. Hra Mario Kart Wii přináší nové příslušenství - Wii volant, který zaujme zkušené Nitendo závodníky, ale zároveň dovoluje i úplným nováčkům jednoduše a pohodlně soutěžit s ostřílenými hráči v závodu na autech, motokárách a nově i na motorkách.

Party Conection Showtime přivítá kromě unikátní konzole také hvězdy světové trance scény - vystoupí Matt Hardwick, Simon Patterson a ve společném setu také Fred Baker s LayDee Jane. Připraven bude posílený zvukový park a premiérová laser show v celém klubu, dále live VJing v podání zkušeného VJe Martina Volemana a také krásné tanečnice. Akce naváže na úspěch první Connection Party, která se v Mecce konala letos v únoru. Hudební ochutnávky a další informace lze najít na adrese www.connectionparty.cz.
Lístky jsou k dostání v síti Ticketstream za 450 Kč + poplatky. Za 990 Kč je k dispozici omezený počet VIP lístků. Jejich držitelé se mohou těšit na luxusní lounge s pohovkami a vlastní obsluhou, místa vedle dje a speciální catering. VIP lístky lze získat jedině v předprodeji, ostatní vstupenky budou v prodeji i na místě za 550 Kč.------------------------------------------------------------------------------------------

Světelnou show, jaká není v ČR na klubové party obvyklá, uvidí návštěvníci Connection Showtime
Světelná show bývá důležitým prvkem každého koncertu i party, ať už se odehrává v hale nebo v klubu. Především u halových party je na světla kladen mimořádný důraz, v klubu nebývá tento prvek tolik akcentován. Úplně jinak tomu bude 24. října 2008 v klubu Mecca, kdy se zde odehraje druhý díl Connection Party s přívlastkem Showtime. Hlavními hvězdami party budou Matt Hardwick, Simon Patterson a také Fred Baker s LayDee Jane ve společném setu - a pořadatelé na party objednali světelnou show, kterou v takovémto měřítku na české klubové party jen tak neuvidíte. Na vytvoření komplexní laserové show bude použito několik laserů po celém prostoru klubu tak, aby nevznikla hluchá místa bez světelného efektu. Laserů si budou moci návštěvníci užít nejen na hlavní scéně, ale také na scéně druhé a dokonce také v baru v předsálí klubu. Dominantou bude multibarevný laser PRO-1500RGB (400mW zelená, 380mW modrá, 750mW červená dioda) o scanovací rychlosti 50000pps. Jedná se o plně grafický laser s analogovou modulací, který mimo klasických paprskových show zvládá i vytváření animací a tvorbu nápisů a log.


Další dominantou bude výkonný zelený 0,5W laser RS-600G. Tento laser umí díky scanovací rychlosti jak klasické paprskové show, tak i vytváření animací a tvorbu nápisů a log. Celá lasershow bude doplněna nad parketem čtyřmi zelenými 150mW lasery CS-150G, které budou parket zaplňovat záplavou paprsků. Tyto lasery jsou vhodné právě pro parskové show jak svým výkonem, tak scanovací rychlostí 20000 pps. Celá show bude produkována firmou ProClub.cz, dceřinnou společností Světa laserů. ProClub.cz má za sebou celou řadu realizací od implementace laserů do stávajícího světelného parku po kompletní realizaci zvukové a světelné techniky na klíč.

Více informací o party lze nalézt na oficiálním webu www.connectionparty.cz.

V síti Ticketstream jsou k dostání vstupenky na akci za 450 Kč + poplatky. V předprodejích zbývá také už jen několik posledních VIP vstupů za 990 Kč. Lístky (kromě VIP vstupů) bude možné získat i na místě za 550 Kč.

-------------------------------------------------------------------------------------

Party Connection Showtime: poslední lístky za skvělé ceny, na webu trailer k akci

Už za necelý měsíc, 24. října 2008, se v Mecce odehraje druhý díl party Connection s přívlastkem Showtime. Hlavní hvězdou prvního, velmi úspěšného dílu party byl Holanďan Johan Gielen, a vzhledem k tomu, že akce končila před sedmou hodinou ranní, nelze říci jinak, než že se vyvedla na výbornou. 24. října se na jednom podiu v Mecce sejdou další, jak jinak než hvězdná jména světového tranceu - Angličan Matt Hardwick, polovina projektu Dogzilla, tedy Simon Patterson, a také hudební lahůdka v podobě back2back setu Belgičana Freda Bakera s LayDee Jane. Připraven bude speciální světelný park a premiérová laser show v celém klubu, dále live VJing, Nintendo Wii Game Point a samozřejmě krásné tanečnice. Skvělá party si kromě hvězdných jmen zaslouží i pořádný web a ten ke Connection Showtime fanoušci naleznou na adrese www.connectionparty.cz. Na této adrese byl aktuálně spuštěn oficiální trailer k akci. Svým trailerem se obvykle chlubí velké halové party - protože je však Connection prestižní záležitostí, dočkala se svého propagačního videa i jako klubová party.


Před prvním dílem Connection zmizely lístky z předprodejů velmi rychle a podobný vývoj naznačují i předprodeje ke Connection Showtime. V síti Ticketstream jsou tak k dostání poslední vstupenky ze série za 350 Kč + poplatky, po jejím vyprodání se budou lístky prodávat za 450 Kč + poplatky. V předprodejích zbývá také už jen několik posledních VIP vstupů za 990 Kč. Návštěvníci party s VIP vstupem budou mít k dispozici vlastní prostor přímo vedle dje včetně baru, luxusní patrový lounge s pohovkami a vlastní obsluhou a k dispozci bude i speciální catering. Lístky (kromě VIP vstupů) bude možné získat i na místě za 550 Kč.

------------------------------------------------------------------------------------

Singl Breaking The Spell od LayDee Jane již v prodeji
Nový singl Breaking The Spell djky a producentky LayDee Jane je již v prodeji. Zakoupit jej můžete v internetových obchodech Beatport (beatport.com), Trackitdown (trackitdown.net), Junodownload (junodownload.com) nebo iTunes a mnoho dalších. Skladba je k dostání hned v několika verzích, jednoho z remixů se zhostil populární belgický producent Fred Baker. Právě remix od Freda Bakera slaví na parketech největší úspěchy. Jedinečnou příležitost, kde je možné tento hit slyšet naživo přímo v podání LayDee Jane a Freda Bakera, je party Connection Showtime, která proběhne 24. října 2008 v pražské Mecce. Oběma aktérům budou sekundovat Simon Patterson a Matt Hardwick. Další novinky o LayDee Jane najdete na pravidelně aktualizovaných stránkách www.laydeejane.eu a www.myspace.com/djlaydeejane.

------------------------------------------------------------------------------------

Party Connection Showtime: spuštěn předprodej i web s exkluzivními sety

Na adrese www.connectionparty.cz byla spuštěna prezentace k druhému dílu Connection Party, která se s přívlastkem Showtime odehraje 24. října 2008 v klubu Mecca. První díl party se v Mecce konal 15. února s holandským tranceovým djem Johanem Gielenem jako hlavní hvězdou a měl velký úspěch, který organizátoři věští i druhému dílu Connection. Na jednom pódiu se totiž v Mecce sejdou djské star Matt Hardwick, Simon Patterson, LayDee Jane a Fred Baker. Ochutnávku z jejich hudebního umění je možné získat právě na webu www.connectionparty.cz, kde jsou ke stažení připraveny tři exkluzivní sety. Web bude také průběžně aktualizován. Těšit se fanoušci mohou na rozhovory s jednotlivými dji, další sety ke stažení nebo třeba soutěže o vstupy na party. Další novinkou kromě odstartovaného webu je také fakt, že je již možné zakoupit lístky na Connection Party Showtime, a to v síti Ticketstream. Prvních 100 vstupenek bude v prodeji za 350 Kč + poplatky, další várka lístků bude stát 450 Kč + poplatky. Vstupy do V.I.P., kterých je pouze omezený počet, budou za 990 Kč. Co za to? Návštěvníci party s V.I.P. vstupem budou mít k dispozici vlastní prostor přímo vedle dje včetně baru, luxusní patrový lounge s pohovkami a vlastní obsluhou a k dispozci bude i speciální catering. Lístky (kromě V.I.P. vstupů) bude možné získat i na místě za 550 Kč.

Sety jsou umístěny na těchto adresách:

LayDee Jane - http://www.connectionparty.cz/stahuj/laydee-jane-january2008-promo.mp3
Matt Hardwick - http://www.connectionparty.cz/stahuj/matt-hardwick-jan08-promo-mix.mp3
Simon Patterson - http://www.connectionparty.cz/stahuj/simon-patterson-april08-promo-mix.mp3

----------------------------------------------------------------------------------------

Hvězdná sestava v čele s Fredem Bakerem na Connection Showtime 24.10. v Mecce
Matt Hardwick, Simon Patterson, LayDee Jane a Fred Baker. Každý z nich by mohl být sám hlavní hvězdou. Tihle všichni se ale sejdou v jeden čas na jednom místě, kde předvedou své umění bavit fanoušky, kteří mají rádi kvalitní proressive a trance. Klub Mecca totiž bude 24. října hostit druhý díl Connection party, tentokrát nazvané Connection Showtime. První díl party se v Mecce odehrál 15. února pod taktovkou holandského tranceového dje Johana Gielena a v klubu bylo doslova našlapáno. Podobný úspěch organizátoři věští i druhému dílu Connection. "Dje na druhou Connection jsme vybírali podle jednoduchého klíče. Musí patřit ke světové špičce a zároveň musejí být schopni vytvořit parádní klubovou atmosféru. Zkrátka udělat show pro fanoušky, aby Connection party mohla nést přívlastek "Showtime" oprávněně," říká organizátor akce Radek Vácha. "Exkluzivní klub, jakým Mecca je, si zaslouží exkluzivní party, jakou je právě Connection s hvězdými jmény v line-upu," dodává Radek.

Hlavním hostem party bude hvězdný belgický dj a producent Fred Baker, který si zahraje v luxusním 3hodinovém setu společně s djane LayDee Jane. Té mimochodem Fred Baker remixoval její aktuální singl Breaking The Spell. Djové si spolu zahráli na party Electronic Connection a už tady byl jejich výkon jednozačně vrcholem večera.

Další hvězda Connection Showtime, britský tranceový dj Matt Hardwick, si na ostrovech vybudoval pověst a přízeň fanoušků jako rezident legendárního sheffieldského klubu Gatecrasher, kde působil celých osm let - až do roku 2004. Poté si řekl, že je na čase prorazit v zahraničí, a byl v tom velmi úspěšný. Matt patří mezi top 100 DJů časopisu DJ Mag, zahrál si na akcích po celém světě a všude si získal věrné fanoušky. Line-up doplní druhý Angličan na seznamu, špičkový dj a producent, polovina projektu Dogzilla, Simon Patterson.


Druhá stage "Talent room" bude v dolním Loungi bude opět pod taktovkou talentů naší scény. Prostor zde dostanou méně známí, ale neméně kvalitní DJs.

Na Connection Showtime se můžete těšit na posílený zvukový park a projekce, které budou v řežii zkušeného VJe Martina Volemana, jehož umění jste mohli shlédnout na desítkách velkých halových a klubových akcích.

Lístky na Connection Showtime budou v prodeji od 21. července v síti Ticketstream. 100 nejrychlejších vstupenky zakoupí za 350 Kč, další várka lístků bude stát 450 Kč. Vstupy do V.I.P. budou za 990 Kč. Lístky kromě V.I.P. vstupů bude možné získat i na místě za 550 Kč - ovšem první díl Connection party byl vyprodán velmi rychle, proto organizátoři doporučují využít spíše předprodejů, pokud chcete mít jistotu, že si 24. října užijete špičkovou klubovou party.

Již brzy budou spuštěny webové stránky k party na adrese www.connectionparty.cz, kde naleznete rozhovory s DJs a pořádnou porci muziky a videa ke stažení.Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ