TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 8.6.2011 Karel, Press

Již tento pátek se v klubu SaSaZu po půlroční přestávce uskuteční párty DECADANCE. Klub se pro tuto noc promění v největší taneční kabaret v Praze. A jak to na každé Decadance párty bývá zvykem, tak se můžete těšit na velkolepé kostýmy tanečníků, speciální dekorace a projekce, nezapomenutelné performance, hudebníky a zpěváky, prostě na velkou show, která vám utkví v paměti!Časový line-up:
21:15 Otevření klubu
21:30 - 22:15 The Chickenloops (CZ)
22:15 - 23:00 PROUD M (CZ)
23:00 - 01:00 LUCCA (CZ)
00:30 - 00:45 TEREZA ČERNOCHOVÁ (CZ) + JIC TEAM
01:00 - 01:05 DAE MEN (CZ) - performance
01:05 - 03:00 ARNO COST (F)
03:00 - 05:00 TRISTAN GARNER (F)
05:00 - 06:00 PROUD M

Doprava:
Parkování v areálu Holešovické tržnice je možné za poplatek 50,- Kč na celou noc. Do areálu vjedete z Jateční ulice, do které je vjezd přímo z Argentinské ulice.
Metrem C stanice Vltavská, odtud jednu zastávku tramvají č. 1, 5 nebo 25 do zastávky Pražská tržnice. Vystoupíte před hlavním vchodem tržnice. Klub SaSaZu je druhá hala po levé straně. Do areálu lze také vstoupit přímo z Argentinské ulice.

Vstupenky:
Předprodej vstupenek v sítích Ticketstream a Ticketportal končí ve čtvrtek 14.10. ve 24:00 hodin. Na místě pak budou v den konání akce v prodeji klasické vstupenky za 490,- Kč, GOLDEN VIP za 1190,- Kč a DIAMOND VIP vstupenky za cenu 2500,- Kč (neomezená konzumace)

Akce Open Air Festival:
Produkce Decadance ve spolupráci s pořadateli letního Open Air Festivalu, který se koná ve dnech 11.-13.8.2011 v Panenském Týnci, nabízí možnost zakoupení vstupenek na obě akce přímo na místě konání v SaSaZu na pokladně a to obě vstupenky za neuvěřitelných 1000,- Kč. Ušetříte tak 600,- Kč! Vstupenky budou k dispozici na pokladně na hlavním vchodu. Headlinery tohoto festivalu jsou všem fanouškům elektronické taneční hudby dobře známí THE CHEMICAL BROTHERS.

Dress code:
Dress code není v tomto případě povinný. Vše je na samotných návštěvnících, nicméně samozřejmě uvítáme, když se samotní hosté k tématu edice připojí a pomohou tak dotvořit skvělou atmosféru celé párty.

Upozornění:
Doporučujeme, aby návštěvníci přišli do SaSaZu s dostatečným časovým předstihem, aby se vyhnuli případným frontám na vstupech a u šaten. Program začíná ve 21:30 a určitě doporučujeme přijít nejpozději před půlnocí, kdy se tradičně tvoří fronty na vstupech.

Official afterparty:
Oficiální afterparty se tentokrát koná ve Studio 54 v Hybernské ulici.

Budeme se na vás těšit v pátek v SaSaZu a věřte, že uděláme maximum pro to, aby se Decadance pro vás stala nezapomenutelným zážitkem této sezóny.

Váš Decadance team.

Více informací na www.decadance.cz a na www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Cena vstupenek 390 Kč + poplatky, na místě 490 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990 Kč + poplatky, 1190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200 Kč + poplatky, 2500 Kč na místě (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54, Praha 1, Hybernská 38

----------------------------------------------------------------------

Na Decadance Cabaret a O2 Open Air Festival jen za 1000 Kč
Produkce Decadance párty přichází ve spolupráci s pořadateli O2 Open Air Festivalu s nabídkou možnosti získat vstupenky na obě tyto události za pouhých 1000,- Kč. Stačí přijít v pátek dne 10.6.2011 na pokladnu v SaSaZu a na obě tyto akce získáte vstupenky za neuvěřitelných tisíc Kč, ušetříte tak příjemných 600,- Kč! Přijďte se rozloučit s klubovou sezonou a zároveň odstartovat letní festivalovou sezonu na Decadance s hvězdným line upem a mnoha zajímavými hosty a pak se jen můžete vydat ve dnech 11. - 13. 8. 2011 do Panenského Týnce, kde na vás bude čekat další neuvěřitelně našlápnutý víkend. A fanouškům elektronické taneční hudby snad ani není nutné představovat headlinery festivalu THE CHEMICAL BROTHERS! Line up celého festivalu je opravdu nabitý světovými hvězdami na několika podiích a každý si rozhodně přijde na své. Tato nabídka je exkluzivně určena jen pro fanoušky Decadance a Trancefusion. Více informací o festivalu najdete na www.openairfestival.cz. Počet těchto vstupenek je limitovaný! Rezervaci vstupenek můžete případně učinit na info@decadance.cz

---------------------------------------------------------------------

Decadance představuje headlinera edice Cabaret - Arno Cost
Již příští pátek se uskuteční v klubu SaSaZu další pokračování akce DECADANCE, jejímž headlinerem je tentokrát hvězda z Francie Arno Cost. Přinášíme vám jeho profil. Od svého velkého zjevení v roce 2006 si francouzský DJ a producent Arno Cost rychle vytvořil renomé jednoho z nejslibnějších mladých talentů taneční scény. Díky muzikálnímu cítění pro elektronickou hudbu, disko a house si Arnova produkce a remixy vysloužily pochvalu nejvýznamnějších postav taneční hudby, mimo jiné Peta Tonga, Toma Novyho a Sebastiana Ingrossa. Arnův talent má kořeny v iniciativě jeho rodičů, kteří ho vedli k hudbě už od dětství. V mládí poslouchal pop music, italo disco a později inovátorský tzv. "French Touch" v podání například Daft Punk. Od poslechu pak už byl jen krůček k vlastní tvorbě, které se začal věnovat roku 1999.

Fast forward: rok 2006, uzrává první velký plod Arnova snažení, když spolu se dvěma blízkými kamarády, Normanem Dorayem a Pierrem de la Touche, podepisuje smlouvu u Serial Records. Jejich formace The Freshmakers slaví úspěch se singlem "Let U Go". Hrají ho rádia a hraje ho taky řada význačných DJů, jako například Didier Sinclair, Antoine Clamaran, Hoxton Whores či Muttonheads. V té době také Arno zremixoval track "Under the Fuse of Love" skupiny Geyster, kterého se okamžitě ujal Pete Tong a který díky němu vystřelil na druhé místo UK Club Charts, kde se několik týdnů držel na předních příčkách. Zbytek roku 2006 strávil Arno s kolegy z The Freshmakers remixováním tracků mimo jiné pro Da Sushimana, Riloda a Serial Crew. Spolu s tím si u labelů Cr2 a Kontor začal budovat i sólovou kariéru.

Arnova popularita dále rostla, když spolu s DJ Ariasem vydal svůj první velký hit, vytříbenou skladbu "Magenta". Pete Tong a Tom Novy si skladbu doslova zamilovali a remix Dave Spoona se stal v podstatě "tajnou zbraní" DJů všude na světě. "Magenta" byla toho roku nejhranější skladbou akce Amsterdam Dance Event. Další skladbou, kterou Arno vydal pro label Cr2, byla v roce 2007 "Apocalypse". Směs rozmáchlých tónů a dunivých rytmů house, na které se podílel i Norman Doray, si oblíbili mezi jinými Eric Prydz, Steve Angelo a Sebastien Leger, který tuto skladbu také oblékl do slušivého remixového kabátu. Pokud jde o sílu Arnova partnerství s Dorayem a de la Touchem, není pochyb o tom, že odpověď na Swedish House Mafii se zrodila právě v Paříži. V roce 2007 pak ještě Arno na objednávku zremixoval tracky Laidback Luka, Davida Guetty a také skladbu "Kalle" od Zoo Brazil.

S rokem 2008 přichází Arnovy smash hity "Souvenir" a "Golden Walls" a spolupráce se Švédem Johnem Dahlbackem. Jejich společná tvorba si vysloužila pochvalu mimo jiné Axwella a Steva Angella. Arnova mezinárodní hvězda stále stoupá vzhůru: hraje na Sydney Freedom Dance Festivalu a slavná rozhlasová stanice RADIO FG si u něj objednává mix kompilace CLUB FG, kterou před ním několik let produkoval David Guetta. V současnosti se Arno připravuje spustit svůj vlastní label ACtive. Arno - sólově i ve Freshmakers - je stále v kurzu a jeho talent nepřestává rozechvívat, překvapovat a uspokojovat DJe, producenty a milovníky house music po celém světě.

-------------------------------------------------------------------------

Decadance představuje jednu z hvězd edice Cabaret - Tristan Garner
Již na necelé tři týdny vystoupí v Praze na další edici párty Decadance francouzská hvězda house hudby TRISTAN GARNER. Byl vybrán jako jeden z představitelů francouzské taneční hudby a doufejme, že jeho přítomnost v SaSaZu dodá edici CABARET ten správný nádech. Zde vám přinášíme jeho biografii. Tristan Garner si na světové scéně taneční hudby úspěšně buduje pozici jednoho z nejtalentovanějších DJů a producentů NOVÉ francouzské generace, která jde ve šlépějích Cerrona, Daft Punku a Cassiusu. Tristan se zapsal do širokého povědomí na celém světě řadou oblíbených hitů, jako např. "Give Love", "Freedom" či "Caribe". S Normanem Dorayem za spoluúčinkování Errola Reida vypustil do světa dnes už proslulý track "Last Forever" a s Gregori Klosmanem stvořili houseovou hymnu loňského roku "Fuckin' Down".
Díky svým úspěchům a podpoře takových zvučných jmen jako Swedish House Mafia, Armin Van Buuren, Tiesto, David Guetta, Dirty South a Roger Sanchez si tenhle kluk z Nice už mohl zahrát v nejslavnějších klubech a na nejvýznamnějších akcích, jako např. v Amnesia Ibiza, Pop Plage, Noumea, Goa Beach či v moskevském klub u We Are Family. Tristan dnes žije v Paříži, kde ho momentálně zaměstnává jeho nový labelový projekt Xtra Life Records, který je subdivizí nahrávací firmy Strictly Rhythm. Ve studiu pracuje na budoucích klubových vypalovačkách jako "Fallin" feat. Polina u Extra Life/AATW/3Beat, kterou silně propaguje Tiesto, či remixu "Make Your Move 2011" od Redroche vs Armstrong pro Ministry of Sound anebo na "Rapture" of Eyezcream and Nadia Ali, který si oblíbili Swedish House Mafia, Armin Van Buuren, Above & Beyond and Cosmic Gate.-------------------------------------------------

Decadance Cabaret vás vtáhne do pravého šantánu
Decadance cabaret bude nocí, jejíž žhavost vám utkví v paměti! Dříve bychom napsali, že zažijete noc plnou barev, tance, skvělé hudby i atmosféry, neopakovatelných performancí, velkolepých kostýmů a tanečních čísel. Ale dnes ? Dnes, má DECADANCE své jméno a hlavně vás - své fanoušky, kteří už vědí, co se bude dít a že bude stát za to vyrazit do Sasazu. Takže stačí napsat, krátce a výstižně, že po půlroční pauze je tu zpět v plné síle vaše DECADANCE se vším, co vás na ní baví. Věříme, že jste v plné síle připraveni a trochu natěšeni i Vy, naši fanoušci, kteří umí vytvořit nezapomenutelnou Decadance atmosféru. A kdože budou protagonisté této noci? Nešlo zalovit nikde jinde, než v samotné kolébce kabaretů a šantánů, totiž ve Francii. A jsme si jisti, že jsme ve francouzských vodách odchytili skvělé showmany!
ARNO COST, hvězda světového formátu, houseový DJ a producent, který je velmi dobře znám i českému publiku. Hitmaker, který nikoho z vás rozhodně nenechá na parketu jen tak podupávat. Moc odpočinku bohužel nezažijete ani při produkci dalšího zástupce francouzské taneční scény, kterým není nikdo jiný než Dj a producent TRISTAN GARNER. Oba francouzští DJs jsou dlouholetí kamarádi, tak se jistě můžeme těšit i na nějaké společné překvapení v jejich podání.

Česká scéna bude na této edici zastoupena také silnou sestavou! Po téměř dvou letech se k nám po skvělých ohlasech na jejich první společné vystoupení na edici Club 54 vrací česká djská královna LUCCA a s ní živel jménem Tereza Černochová. Můžete se těšit na další songy, které Lucka s Terezou připraví jen a jen pro tuto noc! Revis, Pete Walk, Adam Cloud a Marshall je čtveřice českých DJs, kteří společně tvoří uskupení PROUD M a všichni čtyři společně vás ujistí, že pro odpočinek nebude během této noci ani kousek prostoru.

Těšit se samozřejmě můžete na další lahůdky, které s tématem CABARET budou rozhodně korespondovat.

Více informací na www.decadance.cz a na www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390 Kč + poplatky, dále 450 Kč + poplatky, na místě 590 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990 Kč + poplatky, 1190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200 Kč + poplatky, 2500 Kč na místě (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54, Praha 1, Hybernská 38

BTL Agency uvádí : DECADANCE - CABARET
Pátek 10. 6. 2011, 21.30 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Djs: ARNO COST (F), TRISTAN GARNER (F), LUCCA (CZ) + Tereza Černochová (CZ) vokály, PROUD M (CZ), mnoho živých vystoupení připravených speciálně k tématu této edice
Live VJ mix - Dílna film, Decadance hot dancers s kostýmy od Romana Šolce


Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ