TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 8.6.2010 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - MARINE, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Tuto noc byste si neměli nechat ujít !
Line up:
21:30 Otevření klubu
22:00 - 24:00 BON FINIX (CZE)
00:00 - 02:00 ANDY DUGUID (SCO)
00:50 - 01:00 JULIE THOMPSON (UK) - live vocals
01.45 - 02.00 JULIE THOMPSON (UK) - live vocals
02:00 - 04:00 DASH BERLIN (NL)
04:00 - 06:00 MILAN LIESKOVSKY (SK)
06:00 Konec

Doprava:
Parkování v areálu Holešovické tržnice je možné za poplatek 50,- Kč na celou noc. Informace o dopravě na místo autem nebo hromadnou dopravou najdete na našich stránkách.

Vstupenky:
Na místě budou v prodeji klasické vstupenky za 590,- Kč, dále golden vip vstupenk za cenu 1190,- Kč a také posledních dvacet kusů diamond vip vstupenek za cenu 2500,- Kč (neomezená konzumace, catering, dárky apod.) Předprodej všech druhů vstupenek končí ve čtvrtek 10. 6. 2010 ve 24:00 hodin.

Upozornění:
Doporučujeme, aby návštěvníci přišli do SaSaZu s dostatečným časovým předstihem, aby se vyhnuli případným frontám na vstupech a u šaten. Program začíná ve 22:00 a určitě doporučujeme přijít nejpozději před půlnocí, kdy se tradičně tvoří fronty na vstupech.

Oficiální warm up party:
Přijďte před Decadance na zahřívací párty do nově otevřeného designového baru Flirt v Martinské ulici v Praze 1.

Official afterparty:
Oficiální afterparty se tentokrát koná ve Studio 54 v Hybernské ulici. DJs : Tommy Rogers, Enrico, Bon Finix, Marthy Fish, Billy Bright.

Budeme se na vás těšit v pátek v SaSaZu a věřte, že uděláme maximum pro to, aby se Decadance pro vás stala nezapomenutelným zážitkem této sezóny.

Váš Decadance team.

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty

------------------------------------------------------------

Decadence Marine - rozhovor s Dash Berlin
V Čechách budeš hrát poprvé a my jsme velmi hrdí, že to bude na Decadance. Proto bychom tě rádi trochu vyzpovídali: Byl jsi tu již někdy soukromě? Znáš Prahu? Zatím jsem v Praze nikdy nebyl, ale vím, že je to krásné město. Moc se na svůj první koncert ve vašem městě těším. Decadance Marine bude pojata jako plavba velké zaoceánské lodi, za jejímž kormidlem se na kapitánském můstku vystřídají 4 kapitáni - 4 DJs. Už jsi jako správný Holanďan někdy řídil loď ? Jenom malou loďku s vesly. Ale to není žádná pořádná loď, že? :-)
Do které letní destinace bys jako kapitán lodi zamířil, kdybys chtěl, aby se pasažéři úžasně pobavili?
Všichni milují sluníčko, takže asi na Bahamy!

Byli jsme se podívat na ASOT 450 v Bratislavě a odjížděli jsme tvým výkonem zcela uchváceni. To, co jsi tam zahrál, je přesně šálek kávy, který naši příznivci milují. Takový přísun taneční euforie už Praha dlouho nezažila. Můžeme se ujistit, že jej servíruješ všude?
Děkuju za ta milá slova. Udělám, co budu moct. Ale jsem si jistý, že společnými silami připravíme skvělou party!

Jak jsi se dostal k hudbě a vlastně i k djingu a které styly jsi zkoušel? Nebo jsi se narodil pro trance?
Mám rád různé styly a když jsem začínal, deejayoval jsem různé žánry pod různými jmény, ale trance je mému srdci nejbližší.

Album New Daylights je plné nádherných tracků, jejichž hitový potenciál je značný. Jak dlouho se deska rodila?
Mockrát díky. Mám radost, že se vám líbí. Deska se rodila asi rok. Mám fakt velkou radost, že ji po celém světě tak dobře přijali.

Když tvoříš track, víš už předem, že to bude věc s vokálem, a máš už i představu, jestli to bude vokál mužský nebo ženský, nebo dokonce tvoříš pro konkrétní osobu a hlas? Nebo je to vše jinak?
Nemám při skládání žádný zajetý systém. Někdy začínám s beatem, někdy s vokálem, někdy s melodií. Ale na tom nesejde, protože pak z toho skoro vždycky tak nějak přirozeně vznikne celý track.

Když je track hotový, cítíš z něho hit? Máš nějaké mražení v kostech? Lépe řečeno máš nějaký vnitřní pocit, protože pokud bys měl mražení, tak bys po dokončení "Waiting" musel na místě umrznout.
Ha ha, no to přece rozhodnou lidi, jestli z nějaké skladby bude hit nebo ne. Já jenom tvořím něco, co se mi líbí, a pak doufám, že ostatní to budou cítit jako já. A věřte mi, je to krásný pocit, když vidíte, že lidi asi vážně cítí to samé jako já předtím ve studiu během skládání.

Jak jsi se dozvěděl o tom, že "Waiting" s Emmou Hewitt se stal World's Best Trance Track 2009?
Cítím se poctěn vším tím úspěchem. Všechno tohle uznání je úžasné. Je to ohromný pocit.

Dnes má hodně Djs svoji rádio show jako ASOT, Future Sound Of Egypt, Club Life apod… kdy se dočkáme nějaké tvojí?
Zatím v tomhle směru nemám plány, ale jak se říká: never say never!

Na Decadance se potkáš s Andy Duguidem a Julií Thompson. Znáš jejich tvorbu? Setkali jste se již na nějakém eventu?
Před dvěma lety pro mě Andy udělal jeden krásný mix a těším se, že se s ním konečně uvidím. Na Juliino představení se taky moc těším, mělo by to být úžasné.

Závěrem se zeptám zcela netradičně. Máš nějaký vzkaz pro české publikum?
Ahoj všichni, moc se těším na svoje první vystoupení ve vaší zemi. Doufám, že vás přijde co nejvíc a všichni si spolu užijeme nezapomenutelnou noc. Díky všem za podporu a brzy na viděnou!

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty

---------------------------------------------------------------------

Decadance Marine - Andy Duguid rozhovor
V Praze budeš hrát poprvé a my jsme velmi hrdí, že to bude na Decadance. Proto bychom tě rádi trochu vyzpovídali: Byl jsi tu již někdy soukromě? Znáš Prahu? V Praze jsem už jednou byl, ale to jsem jenom projížděl vlakem. Pamatuju si, že město na mě působilo velmi starodávným dojmem, a vlastně už od té doby se těším, až si v Praze zahraju! Decadance má pokaždé nějaké téma. Tentokrát to bude Decadance-Marine a noc bude pojata jako plavba velké zaoceánské lodi, za jejímž kormidlem se na kapitánském můstku vystřídají 4 kapitáni - 4 DJs. Těšíš se na roli kapitána?
Určitě, už se těším, až vás pozvu na svoji plavbu!

Do které letní destinace bys jako kapitán lodi zamířil, kdybys chtěl, aby se pasažéři úžasně pobavili?

Zamířil bych k prvnímu opuštěnému ostrovu. Tam bych pak postavil pěkně nadupanej sound systém a hrál až do rána!

Jak jsi se dostal k hudbě a vlastně i k djingu a které styly jsi zkoušel?
Začalo to ve dvanácti, kdy jsem poprvé uslyšel muziku Jean-Michela Jarrea. Od té doby miluju elektronickou hudbu. A od té doby skládám. Ze začátku nic moc :-) Ale když mi bylo čtyřiadvacet, nechal jsem práce, co mě tehdy živila, a dal jsem šanci svému snu. Naštěstí se to vyplatilo. Takže to by tak bylo mých posledních 15 let v kostce.

Producenta jsi v sobě objevil hned od počátku?
Ano, odjakživa jsem věděl, co chci dělat.

Jsi raději Djem před davem lidí nebo producentem ve studiu?
Abych pravdu řekl, mám rád obojí. Není nic lepšího, než když vidíš, jak lidi z tvojí hudby šílí, ale na druhé straně ten pocit při skládání, kdy se ti pod rukama rodí nový track, je neopakovatelný.

Nyní dvě otázky, které jsme položili i Dash Berlinovi: Když tvoříš track, víš už předem, že to bude věc s vokálem, a máš už i představu, jestli to bude vokál mužský nebo ženský, nebo dokonce tvoříš pro konkrétní osobu a hlas? Nebo je to vše jinak?
Já pracuju podle momentálního pocitu a nechám se vést momentální inspirací. Tak asi vzniká to nejlepší, aspoň u mně. Jestli se budou hodit vokály, to poznám asi tak v polovině práce na konkrétní skladbě.

Když je track hotový, cítíš z něho hit? Máš nějaké mrazení v kostech?
No jasně, že mám mrazení. Ale taky jsem k sobě děsně kritický, takže si to radši nijak moc neužívám!

Ve tvém případě se musím ještě zeptat na jednu věc. Track začínáš tvořit jako Andy Duguid, ale kdy nastane chvíle, že se rozhodneš pod track nepodepsat jako Andy, ale použiješ některý ze svých pseudonymů Reeve, Corsi nebo jiných?
To se rozhoduju už předtím, než začnu psát. Vím, že když mám skládat jako Reeve pro Anjunabeats, tak to má být melodický, povznášející trance, a když mám být Emilio Fernandez, tak to bude rytmičtější, hlubší sound. Track pod pseudonymem Corsie jsem dokončil, ale nevydal jsem ho. Takových mám hodně! Ale Mr Sam mě donutil, abych mu ho dovolit dát na jeho kompilaci Opus. Nehodil se pro něj žádný z pseudonymů, které jsem do té doby používal, a tak jsem si vymyslel nový. Každopádně jde o muziku, ne o jméno, si myslím.

Máš některou ze svých skladeb jako svoji TOP... takovou svoji devátou symfonii?
To by nejspíš byl "Signals." Vždycky když ho někde v klubu zahraju, tak má velký úspěch.

Jak vznikla vaše plodná spolupráce s Julií?
To bylo tak. Když jsem připravoval album Believe, napsal jsem skladbu "Falling" a napadlo mě, že Julie by se k němu skvěle hodila. A tak mě s ní lidi od Black Hole Recordings seznámili a vznikl mezi námi silný pracovní vztah. Julie je jednou z nejlepších live vokalistek, co znám. Máte se fakt na co těšit!

Chystáte si na nás s Julií nějaké překvapení ?
Já jsem si říkal, že bych během setu mohl lítat mezi lidma, a Julie chtěla na úvod svého bloku přijet na koni. ;-)

Závěrem se zeptám zcela netradičně. Máš nějaký vzkaz pro české publikum ?
"Hovoří k vám kapitán lodi. Za pár týdnů se objevím na Decadance. Důrazně doporučuji, abyste si před mým příjezdem pořádně odpočinuli. Budete totiž potřebovat veškerou svou energii."

-----------------------------------------------------------------------

Decadance Marine - Julie Thompson - nemůžu se dočkat, až zase zazpívám v Praze
Již za necelé čtyři týdny se po několika letech vrátí do Prahy jeden z nejúžasnějších hlasů na světové taneční scéně - britská zpěvačka Julie Thompson, aby živě zazpívala na Decadance Marine. Zde přinášíme rozhovor s ní. Přijíždíš do Prahy pracovně podruhé, že? Byla jsi tu už s takovým tím klukem z Holandska… jak on se jmenoval? Tiesto? :-) To je pravda, i když s Tiestovým turné Elements of Life to nebylo poprvé! Ještě předtím jsem jezdila turné s Freestylers a tady jsme hráli taky. Do Prahy se vždycky budu ráda vracet. Je to nádherné město a české obecenstvo si umí fantasticky užívat.


Jak se to tak přihodilo, že ses objevila na jeho desce Elements Of Life a pak i live na celosvětovém tour?

To bylo vlastně docela zvláštní. Jednoho dne mi zčistajasna přišel mail, jestli bych chtěla spolupracovat na albu Elements of Life. Pár let předtím jsem totiž nahrála track "Nothing" (Holden and Thompson), který se "Tijsovi" moc líbil. Složili jsme spolu "Do You Feel Me" a potom mi přišel další mail, kde se mě zeptali, jestli s ním chci jet na turné. No jasně, že jsem chtěla!

A kdo všechno je Allure? Jen Ty a Tiesto?
"Somewhere Inside", to jsme jenom já a Tiesto. Ale popravdě řečeno nevím, kdo je za dalšími nahrávkami téhle formace.

Samozřejmě tvůj nádherný hlas a s ním James Holden, Alan Brenmer, Jonas Steur, Andy Duguid, Tiesto a mnoho dalších projektů… to je cesta plná hitů. Jaký to je pocit, být jednou z nejvyhledávanějších vokalistek na poli taneční hudby?
Abych pravdu řekla, moc nad tím neuvažuju! Mám prostě radost, že dělám hudbu, kterou lidi chtějí poslouchat a že můžu hrát naživo.

Kdy jsi začala přemýšlet o vlastní desce? Bylo jedním z důvodů i to, že jsi nechtěla být stále XY feat. Julie Thompson?
Od samého začátku jsem toužila nahrát vlastní sólovku. Roky jsem psala pro jiné a pak se na mě usmálo štěstí, že jsem mohla začít dělat ty "featuringy". A pak, po jednom z koncertů na turné Elements of Life, mi Arny řekl, "Hele, nemyslíš, že už je čas, abys udělala sólo album?" Tak mi došlo, že ten čas už asi přišel, a hned, jak jsem se vrátila domů, jsem na něm začala pracovat.

Jak dlouho jsi nebo jste na tvé sólovce Feeling for Corners pracovali?
Řekla bych, že od prvních nápadů u klavíru, přes skládání textů až po končené dodělávky to celé trvalo asi tak rok.

Vidíš svoji budoucnost jako sólová zpěvačka s vlastními koncerty nebo se ráda účastníš projektů na taneční scéně?
Ráda dělám sólo věci, protože z toho mám radost sama pro sebe, ale ráda taky spolupracuju. Chci se pořád dál zlepšovat a když na něčem pracuješ s dalšími lidmi, vždycky se něco nového naučíš. Mám ráda ty výzvy, jak se říká. Takže chci říct, že mám ráda oboje.

Decadance je party, na kterou patří vokály a když jsme zveřejnili tvé jméno v line upu Decadance Marine, tak nás naši hosté doslova terorizují, abychom odtajnili, které věci zazpíváš. Můžeš tedy prozradit alespoň jeden titul?
No, takže určitě dáme "Somewhere Inside". Máme na tenhle track nádherné vzpomínky a jako finálovka se skvěle hodí. A co dalšího? Kdo si počká, ten se dočká! :-)

Děkujeme za tvůj čas a už se nemůžeme dočkat tvého vystoupení.
A já se nemůžu dočkat, až zase budu zpívat Praze! Mockrát děkuju.-----------------------------------------------------

Decadance Marine - Orbitha v line up nahrazuje Milan Lieskovsky
Vzhledem k tomu, že DJ Orbith dal přednost víkendovému hraní v zahraničí v termínu Decadance Marine, dochází ke změně v line up pro tuto noc. Orbitha nahradí skvělý slovenský producent a DJ Milan Lieskovsky, který si na Decadance zahrál již před rokem a jeho set se setkal s velkým ohlasem. Milan si v nedávné době zahrál po boku řady velkých jmen, např. Tiesta, jeho nejznámější skladba Elenya je v repertoáru těch nejznámějších světových DJs a zazněla i na předávání filmových Oskarů. Proto jsme si jisti, že je Milan naprosto plnohodnotnou změnou v line upu.


www.milanlieskovsky.com

http://www.youtube.com/watch?v=g8l2pwBMz4c

-----------------------------------------------------------------

Decadance Marine - ochutnávka palubního menu
Již za několik týdnů se uskuteční v SaSaZu další pokračování Decadance párty, tentokrát s vyloženě letním tématem MARINE. Celá noc bude pojata jako plavba luxusním zaoceánským parníkem po několika destinacích pod vedením zkušených kapitánů v podobě jednotlivých DJs. Přinášíme vám malou ochutnávku hudby, kterou na této edici můžete očekávat. Připravte se na bláznivou plavbu a stylové uvítání letní sezóny!


Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (International Dance Music Awards 2009 - best trance track)
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s

Medina - You and I (Dash Berlin Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=y2x8Q2y2Rm8

Dash Berlin - Till The Sky Falls Down
http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8

Andy Duguid feat. Leah - Wasted
http://www.youtube.com/watch?v=ZzjFDZZsH0I

Andy Duguid feat. Leah - Dont Belong
http://www.youtube.com/watch?v=e_EZR3UYEa8&feature=related

Andy Duguid feat. Julie Thompson - Falling
http://www.youtube.com/watch?v=czlp_gC1RuQ

Julie Thompson - It Only Hurts
http://www.youtube.com/watch?v=vOE09RvLNi8

Julie Thompson - Somewhere Inside
http://www.youtube.com/watch?v=jIvMkHT421k

-----------------------------------------------------------

Decadance Marine - Dash Berlin poprvé v Česku
Další pokračování populární party Decadance proběhne 11. června 2010 v klubu SaSaZu, kde již tato produkce trvale zapustila své kořeny a stala se jednou z nejúspěšnějších akcí v tomto skvostném prostoru. Tentokrát si promotéři s ohledem na datum a blížící se prázdniny, vybrali nejvhodnější téma k pomyslnému zahájení letní sezóny. Decadance Marine se promění v bláznivou plavbu luxusním zaoceánským parníkem s tou nejroztančenější hudbou a věřme, že i náladou. Každý z DJ´s se promění v kapitána lodi a zaveze vás na tónech své hudby do některé z atraktivních přímořských destinací. Účastníci této jedinečné plavby se opět mohou těšit na performance, kostýmy, projekce a dekorace v duchu každého ze čtyř navštívených letovisek.

A kdo že se objeví na kapitánském můstku ?
Je nám nesmírnou ctí, že na této edici můžeme poprvé v ČR přivítat v současné době žhavou hvězdu světové taneční hudby, holandského producenta DASH BERLIN. Jeho skvělá produkce, plná chytlavých melodií a vokálů bude tomuto tématu doslova šitá na míru. Dash Berlin je v současnosti jedním z nejžádanějších DJs a svými sety po celém světě strhává tisíce lidí k tanečnímu šílenství. Dash Berlin během krátké doby vychrlil hned několik globálních tanečních hitů, o jejichž úspěšnosti svědčí samotná čísla sledovanosti na Youtube - jmenujme Waiting s Emmou Hewitt, Till The Sky Falls Down, Man On The Run a další. Věřte, že dvouhodinová plavba s tímto kapitánem bude nezapomenutelným zážitkem!

Další hvězdou a kapitánem plavby bude skotský producent ANDY DUGUID, který se také může pochlubit pěknou řádkou světově známých hitů. V roce 2008 Tiesto prohlašuje, že Andy Duguid je u něj producent roku a Andy s ním utužuje přátelství tím stylem, že mu u labelu vydá album Believe. Na albu Andy spolupracuje s plno zpěvy a dokazuje, že jeho proggresivní houseový styl může být naprosto ideální pro takové hlasy jako je například Julie Thompson.. Jeho hity hrají všechny hvězdy taneční hudby. Z jeho největších hitů jmenujme Wasted, My Numer, Don´t Belong, Falling.

Andy bude mít na Decadance svého speciálního hosta, jeden z nejúžasnějších hlasů taneční scény, jíž je anglická zpěvačka JULIE THOMPSON. Julie ozdobila svým vokálem mnoho hitů různých projektů a formací. Byla i autorkou některých z nich. Pomyslný poslední krůček ke slávě zapříčinil DJ Tiesto, který jejím andělským vokálem ozdobil svoji "Do You Feel Me". Následně Julii přizval k live vystupování na jeho veleúspěšném světovém turné Elements of Life, na kterém nahráli světoznámý hit Somewhere Inside. Juliino vystoupení na Decadance po boku Andyho Duguida není jen tak náhodou. Andy je totiž producentem jejího debutového alba Feeling for Corners, které je plné skvělých melodií. Návštěvnící Decadance se tedy určitě mají na co těšit v jejich premiérovém společném vystoupení před českými fanoušky.

Domácí barvy budou hájit také dva čeští Djs, a sice ORBITH a BON FINIX, kteří si vezmou na starosti zahájení a ukončení této párty.
Takže si poznamenejte, že parník Decadance odráží od břehu dne 11. června 2010 z doku jménem SaSaZu. Připravte si letní náladu a hlavně kostýmy v modro-bílých barvách, ať přivítáte léto tím nejstylovějším způsobem. Decadance posádka se postará po celou plavbu o Vaše pohodlí a nezapomenutelné zážitky. Případné mořské nemoci pak můžete doléčit následující dva volné dny po vylodění.

Odkazy :
www.dashberlin.com, www.andyduguid.com, www.myspace.com/juliethompson.uk
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s
http://www.youtube.com/watch?v=e_EZR3UYEa8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jIvMkHT421k

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream od 7.4.2010 . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky , 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1 a LE CLAN, Praha 2, Balbínova 23

Biggin Trading Limited uvádí : DECADANCE - MARINE
Pátek 11. 6. 2010 , 21.30 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 360, Praha 7
Djs: DASH BERLIN (NL), ANDY DUGUID (SCO), ORBITH (CZ), BON FINIX (CZ)
Vokály : JULIE THOMPSON (UK)

Napsat názor do DISKUSE


4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
4.8. 23:48
Video-recenze novinek (Freezer)
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution
16.8. 23:36
OUT! [TAR#138] FAWZY - When The Sun Smiles
13.8. 16:21
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Se.Ra.Phic - Celeste
13.8. 15:20
OUT! [TAR Oasis] Tim Iron - I'll Be There

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ