TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 2.3.2010 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - PHARAO, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Tuto noc byste si neměli nechat ujít !
Line up:
21:30 Otevření klubu
22:00 - 23:15 EVSON (CZ)
23:15 - 00:55 NEO (CZ)
00:10 - 00:25 Sámer Issa, Martina Balogová, JIC Team - 1 vstup
00:45 - 00:55 Sámer Issa, Martina Balogová - TRANCE TOUCH
00:55 - 01:00 Performance - INSIDE OF PYRAMID
01:00 - 03:00 SIED VAN RIEL (NL)
03:00 Performance - LIVE PICTURES FROM EGYPT
03:00 - 05:10 ALY & FILA (EG)

05:10 - 06:00 PETE WALK (CZ)
06:00 Konec

Doprava:
Parkování v areálu Holešovické tržnice je možné za poplatek 50,- Kč na celou noc. Informace o dopravě na místo autem nebo hromadnou dopravou najdete na našich stránkách.

Vstupenky:
Na místě budou v prodeji klasické vstupenky za 590,- Kč, dále posledních deset kusů golden vip vstupenek za cenu 1190,- Kč (golden vip vstupenky jsou v předprodeji již vyprodány) a také posledních dvacet kusů diamond vip vstupenek za cenu 2500,- Kč (neomezená konzumace, catering, dárky apod.) Předprodej všech druhů vstupenek končí ve čtvrtek 4. 3. 2010 ve 24:00 hodin.

Upozornění:
Doporučujeme, aby návštěvníci přišli do SaSaZu s dostatečným časovým předstihem, aby se vyhnuli případným frontám na vstupech a u šaten. Program začíná ve 22:00 a určitě doporučujeme přijít nejpozději před půlnocí, kdy se tradičně tvoří fronty na vstupech.

Official afterparty:
Oficiální afterparty se tentokrát koná ve dvou vyhlášených klubech. Jednak v klubu Le Clan v Balbínově ulici na Praze 2. Majitelé vip vstupenek budou s páskou na ruce vpuštěni do klubu zdarma. Druhá afterparty se koná ve Studiu 54 v Hybernské ulici,Praha 1. Budeme se na vás těšit v pátek v SaSaZu a věřte, že uděláme maximum pro to, aby se Decadance pro vás stala nezapomenutelným zážitkem této sezóny.

-----------------------------------------------------------------

Deset důvodů k návštěvě Decadance
Již příští pátek 5. března se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem PHARAO. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. Předkládáme vám proto deset důvodů k návštěvě této show. 1. Decadance je v ČR unikátní svou koncepcí, pokaždé má nosné téma a svůj příběh. Téma PHARAO slibuje mnoho zajímavého a pokusíme se vás vrátit do doby Starého Egypta. Budou tomu odpovídat i dekorace, projekce, kostýmy všech účinkujících apod. 2. Těšit se můžete na velkolepou show po celou noc. Budete svědky neuvěřitelných výkonů všech performerů a všechna vystoupení mají souvislost s tématem večera. Dekorace stage včetně použitých efektů by měla být překvapením večera. 3. Line up také slibuje vynikající hudební zážitek. Světové veličiny trance hudby Aly & Fila z Egypta (v současnosti 22. místo ve světovém žebříčku), Sied van Riel ve své pražské premiéře (Tiesto ho nazval nejžhavějším producentem současnosti), DJ NEO (nejprodávanější český Dj) a další.


4. SaSaZu ještě nikdy v historii nezažilo tak rozsáhlý technický park, který bude použit pro tento večer. LED stěna na pozadí stage, tři lasery, speciální dekorace a efekty, obrovský světelný park a v neposlední řade brilantní sound systém, který je vždy na Decadance samozřejmostí.

5. K Decadance neodmyslitelně již patří i vokalisté. Tentokrát živě ve dvou vstupech v rámci setu Dje Nea vystoupí Sámer Issa a Martina Balogová. Možná se mnoho fandů vyděsilo, co dělají tato dvě jména v takovém line upu. Každopádně by jejich vystoupení mělo být velkým překvapením, jelikož oba připravují ve svých aranžmá hity světových DJs včetně tranceových klasik. Takže určitě nečekejte jejich klasický repertoár a nechte se překvapit známými kousky v jejich podání live. Možná mnozí nevíte, že Martina Balogová je v současnosti považována za nejlepší hlas v ČR pro taneční hudbu a pravidelně spolupracuje s Neem.

6. Majitelé diamond vip vstupenek se mohou těšit na pocit výjimečnosti. Bude pro ně vedle neomezené konzumace na baru vyhrazena jedna vip tribuna nad parketem, Imperiál lounge, rezervace míst na sezení, samostatný vchod, uvedení hosteskou na místo, dárečky od partnerů, obsluha u stolů apod. Vstupenky lze objednávat na čísle 777235129.

7. Ceny na barech v SaSaZu byly výrazně sníženy a v tuto chvíli jsou srovnatelné s cenami v jiných klubech. Například Cuba Libre za 115 Kč.

8. SaSaZu je unikátní prostor a k Decadance se naprosto hodí. Disponuje nejmodernější světelnou i zvukovou technikou a je v současnosti největším a nejmodernějším multifunkčním prostorem ve Střední Evropě. V prostoru se můžete těšit na různá překvapení, focení s performery, drobné dárky od partnerů a spousty exotického ovoce od generálního partnera.

9. Při volbě kostýmů se nebojte popustit uzdu své fantazie, které se meze nekladou. Pokuste se vrátit na jednu noc čas a dotvořte svým kostýmem nebo líčením atmosféru této noci

10. Decadance Pharao je první velikou taneční akcí tohoto roku a věřte, že uděláme maximum pro to, aby zážitky z této noci nadlouho zakořenily ve vašich hlavách. Decadance je vyhlášená skvělou atmosférou až do rána ! Budeme se na vás těšit !

----------------------------------------------------

Decadance - Aly & Fila - čeští clubbeři jsou skvělí, nemůžu se dočkat
Již za pár dní zahraje v Praze na Decadance projekt Aly & Fila přezdívaní též jako faraoni trance. Tito producenti jsou považováni za světovou extratřídu trance hudby a svědčí o tom i jejich pozice v prestižním DJ MAG TOP 100, kde okupují 22. pozici. Přinášíme vám rozhovor o jejich práci i o tom, jak se těší do Prahy. Ahoj, jak se těšíš do Prahy? Naposledy jsi zde byl tuším na Transmission 08. Nemůžu se už dočkat, Prahu miluju. Byl jsem chvíli v Praze loni před Mácháčem a ano, naposled jsem v Praze hrál na Transmission 2008. To byla povedená akce. Decadance má téma PHARAO - jeden by řekl, že přímo vám šité na míru. Potěšilo vás to? Egyptské téma se poslední dobou objevuje docela často, když někde hrajeme. Například nedávno v Austrálii jsme hráli v egyptských kulisách a bylo to dost povedené. A to, co jsem zatím slyšel o tom, co se připravuje na Decadance, zní hodně slibně.


Decadance je vyhlášená i jako veliká show plná speciálních performance k tématu. Máte rádi tématické párty, kde se stále něco děje?

Máme, protože to umí dobře podpořit atmosféru.

Váš raketový vzestup v anketě DJ Mag Top 100 je úctyhodný a stáváte se pomalu světovou špičkou na poli trance hudby. Vaše celosvětová popularita je hodně znát, jak to snášíte?
Tak hlavně je to hodně práce. Cestování, produkování, nahrávací firma, show v rádiu, která je čím dál populárnější... Mimochodem, naše show se vysílá i v Česku, a to každé úterý na Dance Radio. Každopádně máme kolem sebe skvělý tým, který nám hodně pomáhá. Na naše umístění v anketě jsme hrdí, ale musíme za to poděkovat hlavně naším fanouškům a promotérům.

Vaše rádiová show Future Sound of Egypt je poslouchaná také po celém světě. Co je pro vás nejzábavnější, živé hraní nebo studiová tvorba?
Máme rádi obojí. Jsou to dvě úplně odlišné věci, ale obě nás baví a uspokojují, každá jinak.

Jste považováni za jedny z nejčistších představitelů trance hudby. Na co se můžou návštěvníci Decadance těšit?
Hodně energie. Dynamický, povznášející, melodický trance.

Co vy a vokály ve vašich písních, jste příznivci vokálů?
Máme je moc rádi, hodně našich tracků má vokály. Ale máme rádi i skladby bez vokálů, děláme obojí. Letos nám vyjde naše první autorské album. Nechci zkazit překvapení, tak nebudu nic víc říkat, ale doufáme, že se bude líbit.

V posledních letech už jezdíš na párty pouze Ty a Aly nikoliv. Přestalo ho živé hraní bavit a má radši studio? Jak ty si užíváš kontakt s lidmi.
Aly má bohužel něco s uchem, a nemůže lítat. A tak spolu pracujeme a skládáme ve studiu a funguje to velmi dobře. Aly & Fila je už značka, a tak když stojí na plakátech, že budou hrát Aly & Fila, snažím se hrát dobrou muziku za oba. Já osobně tu interakci s clubbery miluju. Přináší mi to radost, potěšení i uspokojení.

V Praze budete hrát v supermoderním klubu SaSaZu s kapacitou 2000 lidí. Máš radši přímý kontakt s publikem v takových klubech nebo naopak obrovské halové nebo venkovní akce?
Mám rád obojí. Hlavní pro mně je, aby se lidi dobře bavili.

Na čem v poslední době pracujete, nějaké novinky?
Leden jsme celý strávili ve studiu, dokončovali jsme album. Už ho máme skoro celé hotové, takže letos určitě nějaké novinky budou.

Budeš pro pražské publikum a téma PHARAO připravovat něco speciálního?
Na každou akci si připravím něco extra, ale kdybych teď řekl víc, nebylo by to pak pro vás žádné překvapení.

Žijete stále v Káhiře nebo jste se usadili někde v Evropě?
Ano, pořád bydlíme v Káhiře. Postavili jsme si tam nové studio. Nemá pro nás smysl stěhovat se, když si tu rádiovou show může dnes pustit každý na internetu a nahrávky z naší record label koupit kdekoli na světě.

Doma musíte být asi hodně populární, poznávají vás lidi na ulicích? A jak to vlastně vypadá v Egyptě s elektronickou taneční hudbou, má hodně fandů u vás?
V Egyptě máme hodně fanoušků, kterým moc děkujeme za jejich podporu. V Egyptě se spíš hraje house music. Jenže teď, když jsme oficiálně nejlepší egyptští DJové, začalo naši hudbu hrát i nejposlouchanější rádio v zemi, Nile FM. Možná se teď díky nám bude trance hrát více i v klubech.

Na závěr, zkus pozvat fandy Decadance na svůj set.
Čeští clubbeři jsou skvělí, máte v sobě hodně energie a trance milujete. Nemůžu se dočkat, až se s vámi zase setkám.

Díky za rozhovor a budeme se těšit.
Ahoj! Těšte se 5. března na Alyho & Filu!

----------------------------------------------------------

Trailer na Decadance Pharao - poprvé hraný
Trailer na Decadance už bývá pomalu tradicí. Tentokrát ovšem promotéři společně s Danielem Pánkem pod jeho režijním vedením přistoupili k natočení hraného traileru s mystickým příběhem a podtextem. A jak se toto premiérové dílo povedlo posuďte sami. Trailer se natáčel přímo v Sasazu a použitá hudba je originálem od egyptských headlinerů této edice Aly & Fila. Užijte si ho. http://www.vimeo.com/9445698.

-----------------------------------------

Sied Van Riel - nemůžu se dočkat, až poprvé zahraju v Praze
Holandský producent Sied van Riel si za pár týdnů na párty Decadance odbude svou premiéru před pražským publikem. Přišel z Nizozemska, tradiční líhně talentů elektronické taneční hudby, v roce 2008, téměř ze dne na den. Tehdy ho Tiesto nazval "nejžhavějším producentem současnosti". DJ Magazine ho představil slovy "poprask na tranceové scéně". Server Trackitdown.net mu udělil cenu Trance Award pro nejlepšího newcomera. O dvanáct šíleně rychlých měsíců později tyto první odhady dokonale potvrdil sérií veleúspěšných tracků, fascinujícími klubovými performancemi a svou novou, neotřelou remixovou filozofií. Přinášíme vám rozhovor s ním a určitě po pár řádcích pochopíte, že je to opravdu bezprostřední týpek, který si na nic nehraje.

Ahoj, za několik týdnů Tě čeká premiéra před pražským publikem na Decadance párty. V Praze jsi tuším ještě nikdy nehrál?
Ne, bude to opravdu poprvé, co budu hrát v Praze. Zatím z Prahy znám vlastně jenom letiště. Byl jsem v Praze v roce 2008, to jsem se jel podívat na Tiestovu show Elements of Life. No a loni jsem pak hrál na Mácháči.

Uplynulý rok musel pro Tebe být asi jako z pohádky, ne? Před více jak rokem jsi sklidil samou chválu odborné veřejnosti, velice pochvalně se o Tobě vyjádřil Tiesto a další. A už to jelo. Jak ten uplynulý rok vnímáš a nestoupla ti sláva do hlavy?
Haha, kdepak, nestoupla mi do hlavy. Měl jsem zatím štěstí, že všichni tihle velcí DJové o mně mluví velmi hezky, chválí mě i novináři, ale dávám si pozor, abych z toho nezešílel. Snažím se myslet na muziku a na hraní. Rok 2009 byl naprosto skvělej. Hrál jsem skoro po celém světě...

A navíc byl ten rok zpečetěný tvým výstřelem mezi nejlepších 100 světových DJs v anketě DJ MAG TOP 100. Takže gratulace a jak ten veletoč zvládáš?
No, je to vlastně docela snadné, abych pravdu řekl. Prostě zůstávám sám sebou. Je fajn, když za tak krátkou dobu nasbíráš tolik úspěchů, ale jak říkám, pořád na sobě pracuju a snažím se, aby ze mně byl ještě lepší DJ a producent. Ale přiznávám, že je to super pocit, být v TOP 100.

V Čechách jsi byl loni v létě na festivalu Mácháč a ohlasy byly také skvělé. Jak se ti české publikum, které je zvyklé každý rok na ta největší jména, líbilo?
To byl opravdu podařenej festival!! Moc dobře jsem se bavil. Těsně předtím jsem hrál na Creamu na Ibize a pak ještě v Maďarsku, takže jsem byl trochu mimo, ale užíval jsem si to tak, že když hrál Ferry Corsten, přišel jsem o boty! Hahaha! Spadly mi do vody, nad kterou stálo pódium. Takže jsem tam pak chodil v ponožkách! České publikum je skvělé. Nekecám, když říkám, že jsem se dobře bavil. Všechno se tam vydařilo. Slunce, pláž, párty lidi, muzika... Když teď nad tím tak uvažuju, nemůžu se dočkat, až budu hrát v Praze!

Na Decadance budeš hrát před Filou. Asi se dobře znáte, hodně hrajete na stejných akcích a zastupuje vás stejná agentura. Jak dlouho se znáte a jaké jsou vaše vztahy?
Poprvé jsme se viděli na Love Parade v roce 2008. Hráli jsme na stejném kamiónu a prohodili jsme pár slov. Pár měsíců potom si mě vybral jeho agent a od té doby se s Filou vídám častěji. Ale opravdu jsme se skamarádili až loni, kdy jsme spolu hráli na pár akcích. Je s ním sranda... Je to vynikající umělec a velmi dobrý kamarád a člověk. Až ho příště uvidíte, zeptejte se ho, jak se má jeho Tecöndings a jestli ho Fila pořád otravuje. Haha. Bude se smát!

Čím to dle tvého názoru je, že je Holandsko doslova líheň těch nejlepších trancových Djs na světě? I Ty ses na tomto poli objevil jako kometa a ihned sis vybudoval své jméno.
Asi něco musejí míchat do vody, co máme ve vodovodu. Hele, přivezu vám pár flašek a pak se vás za tři roky zeptám, co se s váma stalo. Hahaha. Ne, vážně, fakt nevím, čím to je. Možná je to tím, že když to všechno začalo, byli naši DJové mezi prvními, co se proslavili, a tak jsme teď my, Holanďani, už nadobro onálepkovaní. Vážně nevím, čím to je. Většina z těch slavných kluků už hraje dlouhé roky a viděli, jak se tahle scéna vyvíjela od prvopočátků do dneška. Jsou v tom léta dřiny!

Už jsi vystupoval po boku největších světových hvězd na poli taneční hudby. Jak Tě mezi sebe přijali tak narychlo?
Protože na to mám! Haha! Dělám si srandu... Vím, co umím, takže když mi řeknou, ať party rozehřeju nebo zklidním, udělám, co po mně chtějí. Když se jim to líbí, je šance, že to po mně budou chtít znova. Většinu z nich jsem poznal během posledního roku a docela dost jsme se sblížili. Dívám se na ně jako na lidi, ne jako na superstars. Nikdy jsem po nich nic nechtěl, protože si říkám, že člověk stejně dostane, co si zaslouží.
Když je třeba obecenstvo rozehřát, prostě to na ně nevybalím všechno najednou. Tak to dělám pokaždé. Umím se přizpůsobit jakémukoli time slotu. Jsem přece jen jenom jedna část celé party a lidi na ni přišli proto, aby se bavili. Takže tak. Kvůli takovým věcem prostě nemusím do školy. No nic, můžem si o tom ještě promluvit, až budu v Praze... :-)

Máš za sebou nedávné úspěšné turné v Indii. Jak se tam hraje a jaké tam je publikum na elektronickou hudbu? Přeci jen Indie leckomu ještě zní dost exoticky.
Jo, tam bylo moc fajn. Na začátku jsem během pěti dnů odehrál čtyři sety ve čtyřech městech... to bylo propagační turné k festivalu v Goa, na kterém jsem hrál o pár týdnů později. Ten festival byl obrovskej!! V Indii jsou fakt skvělí party lidi. Znají svoji muziku a každopádně umí tancovat! Samozřejmě, že jsem netušil, co můžu čekat, ale pak jsem byl velmi příjemně překvapenej. Z toho festivalu, Sunburn se jmenoval, se mi vůbec nechtělo, ale musel jsem chytit letadlo do Austrálie. Příště se v Indii určitě zdržím dýl!

Decadance je párty,která má pokaždé jiné téma a vyznačuje se tím, že je to velká show. Ty budeš hrát na edici Pharao, ze které je nadšený Fila. Máš rád tématické párty a přizpůsobuješ tomu nějak i své vystoupení?
No tak rozhodně nečekejte, že přijdu převlečenej za Kleopatru, haha, ale jinak jo, mám rád tématické party! Je fajn, když vidíte, že se promotéři snaží o něco víc než jen zabookovat DJe a pak čekat, co se z toho vyvine. Zeptám se Fily, jestli vyrazí ve svém egyptském oblečku... Ale jeho osobním nosičem teda nebudu :-) By the way, mám já zajištěného osobního nosiče?

Budeš pro Prahu chystat nějaké speciality ? A můžeš tedy svým jménem pozvat fanoušky Decadance?
Připravuju se na velkou party a dám do toho všechno. Říká se, že se Praha umí bavit, takže nepochybuju, že to bude úžasná noc. Čili, přijďte v hojném počtu a pořádně se bavte!

Díky za rozhovor a budeme se těšit na brzké shledání!
Já děkuju za pozvání a moc se na všechny těším! Sejdeme se na Decadance!

---------------------------------------------------------

Další Decadance tentokrát s faraóny trance - ALY & FILA (Egypt)
Další pokračování úspěšné party Decadance proběhne 5. března 2010 opět v klubu SaSaZu, kde již tato produkce zapustila své kořeny a stala se jednou z nejúspěšnějších akcí v tomto skvostném prostoru. Promotéři tentokrát slibují opět neobyčejnou podívanou a zážitky, a téma dává tušit, že tomu tak zajisté bude. DECADANCE PHARAO vás tentokrát přenese do dávných a mystických dob starého Egypta a budou tomu tak jako při každé edici odpovídat dekorace, již neodmyslitelné velkolepé kostýmy, speciální performance, projekce a další překvapení. A pokud bylo zvoleno téma PHARAO, tak kdo jiný by měl být headlinerem této akce, než světoznámí ALY & FILA z Egypta. Ne nadarmo mají přezdívku Faraoni trance. O jejich celosvětovém úspěchu hovoří nejen jejich kalendář nabitý gigy po celém světě, ale především i jejich raketový vzestup v prestižní anketě DJ MAG TOP 100, kde letos obsadili úctyhodné 22. místo. Samotné téma Decadance by pro ně mělo být velikou výzvou, aby předvedli v Praze to nejlepší ze své tvorby. Fanoušci trance hudby by si měli rozhodně přijít na své, přičteme li k tomu perfektní zvuk, který v SaSaZu při Decadance je pokaždé samozřejmostí.

Druhou hvězdou je holandský SIED VAN RIEL, který letos také vystřelil do první stovky v DJ MAG TOP 100. Samotný Tiesto ho dokonce označil jako "nejžhavějšího producenta poslední doby", časopisem DJ Magazine byl označen jako "další velká věc pro trance" a hned se cítil jako doma v Trackitdown.net's Trance Award, kde dostal ocenění "Nejlepší nová tvář na scéně". Nyní má za sebou turné po Austrálii a Indii, kde sklízel neuvěřitelné ohlasy. V Praze si odbude svou premiéru, takže je na co se těšit.

Českou špičku ve své premiéře na Decadance zastoupí v současnosti nejprodávanější český producent DJ NEO, který je tuzemským zástupcem u labelu Ministry of Sound a na jejich poslední kompilaci byl dokonce jako jediný zastoupen dvěma tracky. NEO pro Decadance připravuje set, ve kterém přivítá dva hosty. A nebyla by to Decadance, kdyby na ní chyběli zpěváci s nějakými specialitami na dané téma a těmi tentokrát budou SÁMER ISSA a MARTINA BALOGOVÁ. A nepůjde o jejich klasický repertoár, můžete se těšit na známé světové taneční hity, které společně s Neem připravují. Dalšími z českých DJs, kteří si vezmou na starosti začátek i konec této mystické noci, budou EVSON a PETE WALK.

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty. Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky , 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1 a LE CLAN, Praha 2, Balbínova 23

Biggin Trading Limited uvádí: DECADANCE - PHARAO
Pátek 5. 3. 2010 , 21.30 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 360, Praha 7
Djs: ALY & FILA (Egypt), SIED VAN RIEL (NL), DJ NEO (CZ), EVSON, PETE WALK
Hosté : S. Issa, M. Balogová, JIC Team a další

Napsat názor do DISKUSE


20.1. 13:24
Port Of Trance w/ Paul Webster @ Atelier Club, Praha 22.2.2020
15.1. 14:00
Stav trance.cz
13.1. 21:35
Sneijder zahraje v Epicu 18/1/2020
9.1. 9:19
2020/01/11 RESISTRANCE aka Bee's 30 B-Day
8.1. 14:30
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

15.1. 22:16
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Hiraeth / Madeira (EP)
15.1. 22:08
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - In The Dark / Far Away (EP)
15.1. 22:01
OUT! [TAR#138] Norex & Adwell - Eternal Life
10.1. 21:28
OUT! [Trance All-Stars Records] VA - The Ultimate Progressive Collection Vol. 10 (2020)
10.1. 21:23
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Nikolauss - Caelius (Zenfire Remix)

18.1. 17:46
Pavel Khvaleev & Avis Vox - Everything (Official Video)
10.12. 11:00
Roman Messer & Cari - Serenity (Official Video)
9.12. 9:50
Armin van Buuren presents Rising Star feat. Alexandra Badoi - Cosmos (Official video)
30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2020 TRANCE.CZ