TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 8.10.2009 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - CLUB 54 IS BACK, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Na tento večer byste neměli zapomenout!

 

 

 

Line up:
21:30 Otevření klubu
22:00 - 23:15 Mekki Martin (CZ)
23:00 - 23:15 Live Gianna Charles (vokály), Jakub Strings (housle), Milan Saxo (sax)
23:15 - 01:00 LUCCA (CZ)
00:35 - 00:55 Tereza Černochová + Lucca + Justincredible team
01:00 - 03:45 CHRIS COX (USA)
01:35 - 01:45 Performance CLUB 54 - Justincredible team
02:00 - 02:20 PEYTON (USA)
03:15 - 03:25 Performance CLUB 54 - Screamers
03:45 - 06:00 RICHARD DURAND (NL)
04:00 - 04:10 Performance CLUB 54 - Justincredible team + host
06:00 Konec

Doprava:
Parkování v areálu Holešovické tržnice je možné za poplatek 50,- Kč na celou noc. Informace o dopravě na místo autem nebo hromadnou dopravou najdete na našich stránkách.

Vstupenky:
Na místě budou v prodeji klasické vstupenky za 590,- Kč, dále posledních deset kusů golden vip vstupenek za cenu 1190,- Kč (golden vstupenky jsou v předprodeji již vyprodány) a také posledních deset kusů diamond vip vstupenek za cenu 2700,- Kč (neomezená konzumace, catering, dárky apod.) Předprodej všech druhů vstupenek končí ve čtvrtek 8. 10. 2009 ve 24:00 hodin.

Upozornění:
Doporučujeme, aby návštěvníci přišli do SaSaZu s dostatečným časovým předstihem, aby se vyhnuli případným frontám na vstupech a u šaten. Program začíná ve 22:00 hodin a určitě již v této době budete svědky skvělých výkonů. Mekki Martin si veze do Prahy silnou sestavu hudebníků a zpěvačku !

Ceny na barech:
Ceny nápojů byly před dvěma týdny v SaSaZu výrazně sníženy. Jejich částečný přehled najdete na našich stránkách v sekci novinky.

Fantazii se meze nekladou!
Při výběru oblečení pro tento večer opravdu popusťte uzdu své fantazie a buďte extravagantní! Pomozte dotvořit svým outfitem atmosféru tohoto večera, Studio 54 bylo tímto vyhlášené.

Budeme se na vás těšit v pátek v SaSaZu a věřte, že uděláme maximum pro to, aby se Decadance pro vás stala nezapomenutelným zážitkem této sezóny.

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty

Váš Decadance team.

------------------------------------------------------

Decadance - rozhovor s Richardem Durandem
Již v pátek 9. října se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem CLUB 54 IS BACK. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. RICHARD DURAND říká: na Decadance mám připravenou celou kupu nových tracků, včetně několika fantastických remixů . Už se nemůžu dočkat, až je pro vás budu mixovat!

Jak dlouho jsi pracoval na novém albu "Always the Sun"? Jeho hitový potenciál je neskutečný! Celkem jsem na něm pracoval asi dva měsíce, jak ve studiu, tak během cest. Když čekám na letišti nebo když se po vystoupení vrátím do hotelu, vezmu laptop a tvořím. Například skladba "Chaos" vznikla v jednom pražském hotelu!

Poslední dobou u nás vystupuješ poměrně často, jaký je tvůj názor na české partypeople a akce u nás?
Strašně rád u vás hraju. Máte v sobě tolik nadšení a radosti. Je mi ctí, že mám u vás tak silnou základu. Kolikrát lidi přijdou na nějakou akci právě kvůli mně! To je nad všechny komplimenty.

Naprosto jsi nás uhranul na SOL energií, která se při tvém setu od tebe valila do lidí, ať už díky tvé komunikaci s publikem, kreativitou při volbě tracků a hlavně jejich osobitému míchání. Můžou se naši hosté těšit na všechny tyto atributy ?
Rozhodně! Když jsem na stagi a lidi šílí, taky se cítím tak nějak uhranutý. A ta energie se pak promítá do mého hraní. A pak, mám připravenou celou kupu nových tracků, včetně několika fantastických remixů a reworků. Už se nemůžu dočkat, až je pro vás budu mixovat!

Decadance ještě nikdy nehostila Dje, jehož schopnosti mixování jsou tak daleko, že je schopen mixovat ze 4 cd přehrávačů nebo efektorů. Můžeme se těšit na tento tvůj kousek?
Ha-ha! Výzva přijata!

Naše publikum nadšeně reaguje na vokály v setech. Jak jsi na tom ty s oblibou vokálů?
Já mám za to, že vokály posunou produkci na takříjakíc osobnější úroveň. Nepouštím je pořád do zblbnutí, ale každopádně v mých setech nechybí. Není nad to, když si lidi začnou zpívat to, co pouštím. Husí kůže!

Prozradíš nám nejúžasnější a naopak i nejšílenější okamžik z Tvé Djské kariéry?
Ha-ha... no, je jich hodně. Ale na jeden přece jenom nezapomenu. Na nějakém festivalu před několika lety vylezl někdo z obecenstva nahoru na pódium a chtěl se na něco zeptat DJ, který právě hrál. Naklonil se k němu a v tu chvíli se celé pódium začalo kácet. Naštěstí já už měl tou dobou odehráno a nebyl jsem ani poblíž.

Díky za rozhovor a velmi se těšíme.
Já taky děkuju. Brzo na viděnou!

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty


------------------------------------------------------------

Deset důvodů k návštěvě Decadance
Již příští pátek 9. října se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem CLUB 54 IS BACK. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. Předkládáme vám proto deset důvodů k návštěvě této show. 1. Decadance je v ČR unikátní svou koncepcí, pokaždé má nosné téma a svůj příběh. Club 54 is back je inspirován legendárním klubem Studio 54 z New Yorku. Pro tuto jedinou noc se pořadatelé pokusí atmosféru této legendy přenést do Prahy. Budou tomu odpovídat i dekorace, projekce, kostýmy všech účinkujících apod. 2. Těšit se můžete na velkolepou show po celou noc. Budete svědky neuvěřitelných výkonů všech performerů a všechny vystoupení mají souvislost s tématem večera. Stejně tak stage bude vydekorována ve stylu Studia 54. 3. Line up také slibuje vynikající hudební zážitek. Richard Durand je nejrychleji stoupající hvězda světového djingu, Chris Cox je dvojnásobný světový remixér roku, byl nominovaný na Grammy a miluje klubovou atmosféru, Lucca jako česká jednička je zárukou kvality a na Decadance zahraje exkluzivní set, Mekki Martin je nadějný mladý producent a určitě stojí za to zažít i jeho set s živými hudebníky.

4. Na Decadance tentokrát vystoupí tři vokalisté - Peyton je považován za jednoho z nejlepších houseových zpěváků na světě a po celé léto přiváděl na Ibize v nejvyhlášenějších klubech do extáze tisíce lidí. Tereza Černochová premiérově v tandemu s Luccou předvede, že je naprostá profesionálka a že jí houseová hudba dokonale sedí. A v rámci setu Mekki Martina ještě zazpívá Gianna Charles.

5. K Decadance je spuštěna soutěž o neuvěřitelné ceny, hlavní výhrou je zájezd do New Yorku pro dvě osoby - po stopách Studia 54 - zažili jste někdy něco takového v ČR ?

6. Decadance si své návštěvníky hýčká ! Pro každého návštěvníka je připravena taška s dárky, kterou obdrží při odchodu. Pro majitele vip vstupenek budou připraveny podstatně hodnotnější dárky a pro majitele diamond vip vstupenek jsou připraveny dárky v hodnotě cca 3000 Kč !

7. Ceny na barech v SaSaZu byly výrazně sníženy a v tuto chvíli jsou srovnatelné s cenami v jiných klubech. Například Cuba Libre za 115 Kč.

8. SaSaZu je unikátní prostor, shodou okolností je i dispozičně podobný klubu Studio 54 v New Yorku. K Decadance se tento prostor hodí. Disponuje nejmodernější světelnou i zvukovou technikou a je v současnosti největším a nejmodernějším multifunkčním prostorem ve Střední Evropě.

9. Pokud chcete mít po celý večer pocit naprosté výjimečnosti, tak se staňte majitelem diamond vip vstupenky - tato vstupenka totiž zahrnuje nespočet výhod, především neomezenou konzumaci na baru, samostatné vchody a šatnu, uvedení do diamond vip prostoru hosteskou, pro diamond vyhrazená jedna galerie nad parketem a Imperial lounge, catering a hlavně tašku s hodnotnými dárky v hodnotě cca 3000 Kč.

10. Nebojte se popustit uzdu své fantazie při výběru kostýmů na tento večer. Buďte součástí tohoto nezapomenutelného večera a dotvořte atmosféru svým vzhledem. Návštěvníci Studia 54 si opravdu maximálně vychutnávali přípravy na každou návštěvu a výsledky byly vždy ohromující. Pro tento večer zahoďte všechny předsudky i stud a nebojte se experimentovat. Čím více budete zářit, tím lépe!

-----------------------------------------------

Decadance - Rozhovor Lucca a Tereza Černochová
Dámy, obě budete mít premiéru na Decadance. Už jste o této párty někdy slyšely a jak se těšíte? Lucca : Ano, slyšela. Jen samá pozitiva:)) a hlavně, že je tam fantastická atmosféra, která je pro party vždy nejdůležitější. Budu mít také premiéru v Sasazu a premiéru s Terezou:, tak to se těším trojnásobně. Tereza : Já tedy zatím ne. O to víc mě to zajímá, jelikož mě občas oblomí dekadence sama. Jak se vám líbí téma této Decadance? Přeci jen Club 54 je asi výzva a přispět k vytvoření atmosféry, která k tomuto legendárnímu klubu patřila musí být neobyčejné. Lucca : Nápady má Decadance vždy originální, líbí se mi jejich fantazie.Výzva hrát na této akci to určitě je.Ale výzvy mám ráda. Je to motivace a motivace žene vpřed. Mám ráda, když jsou věci v pohybu, něco se stále děje. A Tereza : Je to výzva, určitě se těšim a udělám maximum pro navození tý správný atmosféry, téma je geniální :)

Lucko, ty budeš hrát na Decadance speciální houseový set. Je to veliká změna ?
Lucca : Veliká změna to není, protože house a progressive house se mi líbí a když jsem jako djka začínala, tak jsem první dva roky house hrála. Až posléze mně uchvátilo melodické techno a dalsí odnože techna jako minimal a jiné styly.Většinou na akcích, kde vystupuji, hraji groovy techno, které kombunuji s jinými styly, baví mě různorodost setů. Určitě ani na Decadance party nebudu hrát celý svůj set jen čistokrevný house:

Budete mít na Decadance v režii Grand Opening of Club 54. Asi to bude ve velkém stylu. Každopádně spojení vašich dvou jmen na taneční akci vyvolává velké očekávání a mnoho návštěvníků bude určitě dychtit po tom, co z toho vzejde. Už jste spolu na něčem někdy spolupracovaly a můžete aspoň malinko prozradit z toho, co chystáte pro tento večer ?
Lucca : Přímo spolu jsme zatím nikdy žádný projekt neměly. Ale Tereza byla hostem celovečerní taneční show taneční skuoiny If, kterou pořádala moje sestra (Choreografka a tanečnice Qaša). Tereza zde naživo zpívala k jedné choreografii. Její hlas je krásný a zajímavý, hodně výrazný. A jak to bude vypadat na Decadance?.. hudba a zvuky se těžko popisují slovy. Kdo nás chce slyšet a vidět, musí přijít:)
Tereza : Nechte se překvapit. Každopádně naše světy se protínají skrze choreografku Qašu, tedy sestru Luccy. Považuji ji za vynikající tanečnici a kamarádku, známe se dlouho a pak tedy je jasné, že znám i Luccu. Vystoupit občas s Djem, natož s Djkou je velmi příjemné, neboť mě houseová muzika, i elektronika začala velmi bavit.

Jak dlouho musíte takové společné vystoupení připravovat ? A jak si rozumíte ?
Lucca : Terezu znám díky Qaše, je mě velice sympatická a mám ji ráda.Myslím, že si rozumíme velmi dobře.Tereza je profík a myslím, že dvě tři setkání nám budou stačit, abychom se dohodli, jak bude naše společné vystoupení vypadat.
Tereza : Mým úkolem je odzpívat 3 písně, takže jen se to naučit, posadit do hlasu, technicky pořešit a dát tomu jakousi interpretační linku. Vše pak záleží na mistrech zvuku v Sazazu.

Máme za sebou letní sezónu. Můžete popsat, jak jste strávily festivalové léto a zbyl nějaký čas na dovolenou ?
Lucca : Tento rok jsem vystupovala na několika festivalech doma i v zahraničí. Nejvíce se mi líbilo v Maďarsku na festivalu Balaton Sound. Asi jeden z nejúžasnějších festivalů, kde jsem měla možnost hrát. Tento čtyřdenní festival se konal v Maďarsku, přímo u jezera Balaton a navštívilo jej přes 50 tisíc lidí:)). Ale bezesporu největším zážitkem bylo hraní na Ibize, v klubu Space. Do Spacu mě na svoji rezidentní noc pozval Carl Cox, se kterým se už nějakou dobu znám a pravidelně hraje moje skladby. Užila jsem si zde I trochu dovolené, protože Carl mě a moje přátele hostil na svojí haciendě na Ibize. A klub naprosto splnil moje očekávání. Nejlepší sound systém a světelný park a hlavně skvělá atmosféra.
Tereza : Léto bylo naprosto neobvykle pracovní : a k tomu pár parádních dní v alkoholovém deliriu po příjemných hospůdkách Zemi české, zakončené dny na Sicílii.

A něco z vašich plánů na příští měsíce ?
Lucca : Chystám se opět do studia, vytvořit nové skladby. Plánuji také společnou desku s Michalem Pavlíčkem, se kterým exkluzivně několikrát za rok vystupuji.
Tereza : Aby měl den 48h, jak to udělám zatím opravdu netuším. Se svou Skupinou chystám turné. Do toho další kapely čekají. A samozřejmě dokončení posledního ročníku na ČZU. Uf.

Terezo, samostatně koncertuješ, děláš na společném projektu s Romanem Holým a Matějem Rupertem, nyní tato spolupráce s Luckou. Vše je to z jiného soudku vlastně. Jak ten nápor zvládáš ?
Tereza : Nebude to tím, že jsem robotka z planety Goradjhdulom :?

Lucko, už se několik let držíš na špici českého DJingu, je to hodně zavazující, když od Tebe lidi stále očekávají jen to nej ?
Lucca : Zavazující to není, protože vždy chci lidi co nejlépe pobavit a vždy se snažím odehrát co nejlepší set, ať je přede mnou na parketu 100 nebo 10.000 lidí. Nejdůležitější je, jak se lidi baví, ne jejich počet.Zažila jsem parties v menších klubech pro 300 lidí, kde byla úžasná atmosféra, lidi si to užívali. A také akce v hale, kde bylo šest tisíc a všichni celou nioc jen stáli a žádná atmosféra tam nebyla. Ovšem nejlepší je, když se skvělě baví 10titisícový dav. To je asi nejvíce, co dj může chtít:))

Zkuste na závěr jednou větou pozvat lidi do SaSaZu na říjnovou Decadance.
Lucca : Decadance party je záruka skvělé atmsoféry a zábavy.
Tereza : Přijďte, uvidíte, uslyšíte a třeba vás to bude bavit. My se těšíme.

Díky za rozhovor a budeme se na vás těšit.

------------------------------------------------------------------------

Zájezd pro dva do New Yorku? S Decadance zadarmo
Decadance nerozdává v soutěžích pouze volné vstupenky, rozdává i spoustu zajímavých cen. Stejně jako při minulé edici i tentokrát přicházejí pořadatelé Decadance ve spolupráci se svými partnery se soutěží o hodnotné ceny. Stačí být vlastníkem vstupenky na Decadance na 9. října 2009 zakoupené v předprodeji (vstupenka může být zakoupená již dříve), následně zaslat na předepsané číslo SMS (cena činí 10 Kč) ve správném tvaru a pak již jen čekat, zda se stanete těmi šťastlivci, kteří budou v dopoledních hodinách v den konání akce dne 9. 10. vylosováni. Losování bude přítomen i zástupce vybraných médií, aby byla zaručena regulérnost soutěže. Pravděpodobnost, že se stanete výherci některé z hodnotných cen je poměrně vysoká (podstatně vyšší než u jakýchkoliv spotřebitelských soutěží), kapacita SaSaZu je totiž omezená. Ještě před otevřením bran SaSaZu pořadatelé zveřejní výherce na svých internetových stránkách, dále budou výherci uvedeni na tabuli uvnitř SaSaZu, kde budou vystavené všechny ceny, tyto bude možné i přímo na místě odebrat. O výhru se bude možno přihlásit do dvou týdnů od vylosování. Výherci budou uveřejněni i u vybraných mediálních partnerů Decadance.

A O JAKÉ CENY SE HRAJE ???
1. cena Zájezd pro dvě osoby do New Yorku s ubytováním na dvě noci v centru Manhattanu od programu Drinkeatfly.eu v hodnotě 45.000,- Kč. Vydejte
se po stopách Studia 54 !
2. cena Exkluzivní dárkový balíček od Balance Club Brumlovka (zahrnující
mimo jiné půlroční členství v tomto luxusním centru v hodnotě 20.000,- Kč.
3. cena Nový designový telefon LG GD900 Crystal - první průhledný mobil
na světě v hodnotě 10.000,- Kč.
4. cena Dárkový balíček Nivea for Men v hodnotě 4.000,- Kč.
5. cena Luxusní večeře pro dva od SaSaZu Prague v hodnotě 4.000,- Kč.
6.-8. cena Permanentka pro jednu osobu na deset vstupů do kryokomory od
společnosti Kryoterapie s.r.o. Praha v hodnotě 3.190,- Kč.
9. cena Poukaz od Laserové Centrum Anděl na jakýkoliv laserový zákrok
v hodnotě 3.000,- Kč.
10. cena Exkluzivní set od SKYY vodka v hodnotě 2.200,- Kč
11. cena 1,5 l lahev champagne PIPER HEIDSIECK brut v hodnotě 2.000,- Kč
12.-13. cena Dárkový balíček Nivea for Men v hodnotě 1.000,- Kč.
14.-16. cena Set top box od Barrandov TV v hodnotě 1.000,- Kč.

JAK HRÁT O CENY ?
Pošlete SMS ve tvaru : DECADANCE (číslo vstupenky) JMÉNO PŘÍJMENÍ na číslo : 900 09 10

Cena SMS je 10,- Kč (vč. DPH), realizuje People For Net a.s., technicky zabezpečuje MobilBonus s.r.o., infolinka:777717535 (po-pá 8.00-16.00), help@mobilbonus.cz.
Číslo vstupenky, které je nutno zadat do správného tvaru sms najdete v pravém horním rohu vstupenky (uvádí se obě čísla, která jsou na vstupence pod sebou a to s mezerou takto: 3060717893 27)

U e-tickets je jako číslo vstupenky považováno referenční číslo uvedené v levém horním rohu.

--------------------------------------------------------------

Buďte na Decadance výjimeční

Vzhledem k tomu, že Newyorské Studio 54 bylo naprosto výjimečným místem, kam se chtěl každý alespoň jednou za život dostat, rozhodli se pořadatelé k neobvyklé změně a nabízejí na tuto edici vip vstupenky ve dvou kategoriích (diamond a golden) a chtějí tak dopřát vip návštěvníkům stejný pocit, který měli hosté Studia 54.

DIAMOND VIP vstupenka totiž zahrnuje nespočet výhod:
- v prvé řadě neomezená konzumace na baru (vyjma cigaret, drahých značek koňaku a šampaňského)
- catering po celou dobu konání akce
- přístup do Imperial lounge s dostatkem míst k sezení a obsluhou
- jedna vyhrazená galerie nad tanečním parketem
- osobní číšník v boxech na galerii
- samostatný vchod přímo do Imperial lounge, samostatná šatna, toalety ve vip prostorech
- možnost osobního setkání s DJs a ostatními účinkujícími v Imperial lounge
- ojedinělá taška plná hodnotných dárků (nejnovější produkty Nivea for Men za cca 500,- Kč s dárkem i pro ženy, dále dárky od Laserového centra Anděl, sleva 2000 Kč na zápisné v exkluzivním Balance Clubu Brumlovka, láhev luxusního vína a slevový kupon na cesty s programem Drink Eat and Fly, pozvánka od SaSaZu na nový koncept "Living Room Night", dárek od SKYY vodky a další.

Diamond vip vstupenky lze zakoupit přímým odběrem v Praze, na dobírku nebo u přímých prodejců v SaSaZu nebo v Celebrity café.

GOLDEN VIP vstupenka také návštěvníkům poskytne řadu výhod oproti běžné vstupence - samostatný vchod, šatna, bar, toalety, přístup na golden vip galerii nad tanečním parketem, welcome drink, obsluha v boxech na galerii. I golden vip návštěvníci obdrží tašku s hodnotnými dárky od partnerů.

Pomozte díky svému kostýmu dotvořit dokonalou atmosféru této noci!
Atmosféra ve Studiu 54 byla jedinečná i tím, že návštěvníci byli kreativní především při přípravách svých kostýmů ! Popusťte pro tento výjimečný večer uzdu své fantazii a ohromte ostatní svým outfitem. Nebojte se experimentovat, blýskněte se bláznivými oblečky, parukami, vším lesklým, co ve svém šatníku najdete. Pro tento večer zanechte stud doma a užijte si párty na úplné maximum. Budete odcházet s vědomím, že jste celkově stali součástí něčeho neopakovatelného ! Decadance, to je radost až do rána !

Více informací na http://www.facebook.com/decadanceparty

----------------------------------------------------------------------------

Malá ochutnávka z Decadance menu

Představujeme vám malý průřez hudbou a Djs, kteří se budou na Decadance maximálně snažit, aby v SaSaZu vytvořili atmosféru legendárního klubu v New Yorku Studia 54.

Richard Durand - Chasing Cars Remix (live)
http://www.youtube.com/watch?v=loqbY7j76yA

Richard Durand - Always the Sun
http://www.youtube.com/watch?v=e7Q2ZTku_tA&feature=related

Richard Durand - No Way Home
http://www.youtube.com/watch?v=EfrWkaqepf4&feature=related

Richard Durand - Into Something (live)
http://www.youtube.com/watch?v=rdy98hYo2Y4&feature=related

Chris Cox - live
http://www.youtube.com/watch?v=jHv_IzB_gvg&feature=related

Chris Cox - live
http://www.youtube.com/watch?v=mPpKuwy5zs4

PEYTON live
http://www.youtube.com/peytonlive

PEYTON live
http://www.youtube.com/watch?v=178ERqOrKe0&feature=related

LUCCA - Body Dance
http://www.youtube.com/watch?v=d-DinKurZlM&feature=player_embedded

LUCCA - live
http://www.youtube.com/watch?v=qDubVUybdZs&feature=related

LUCCA - frisbee
http://www.youtube.com/watch?v=MtsUdTvzd18&feature=related

Tereza Černochová - live
http://www.youtube.com/watch?v=qXLQEAg1wCk&feature=related

Tereza Černochová - live
http://www.youtube.com/watch?v=Oww3lSdVsxs

Mekki Martin - live with sax and violin
http://www.youtube.com/watch?v=6XH1VHQw2vE

----------------------------------------------------------------------------------

Decadence - Club 54 is back - rozhovor s Peytonem
S obrovským potěšením oznamujeme vystoupení jednoho z největších současných producentských talentů stoupajícího na TOP příčky i v DJských žebříčcích. RICHARD DURAND (NL), který si už několikrát doslova podmanil české publikum rozpumpuje atmosféru této noci určitě na maximum. Jeho jméno zdobí lineupy světových akcí. Všichni TOP DJs hrají hity i remixy z jeho dílny (Always the Sun, Into Something, Chasing Cars - Snow Patrol atd.). Richard Durand nedávno vydal nové album Always the Sun, které boduje na všech frontách a o jeho celosvětové popularitě svědčí i jeho nabitý kalendář. Do Prahy stejně jako Chris přiletí po roce i PEYTON (USA), který je právem považován za extraligu mezi houseovými vokály. I on před rokem doslova nadchnul publikum na Decadance svým brilantním výkonem a bez pochyb je tím pravým, kdo by měl navodit tu správnou atmosféru Studia 54.

Ahoj Christophere, po roce se vracíš na Decadance, překvapilo Tě pozvání do Prahy opět?
Ano, vracím se. A ne, nepřekvapilo mě to! Byl jsem potešenej, ale ne překvapenej. Díky promotérům z Decadance se do Prahy vracím už několik let, takže už to pomalu vypadá na dobře zaběhaný manželství. Ta vášeň jen tak nezmizí.

Loni jsi sklidil v Praze obrovský úspěch a samé kladné reakce. Je to pro Tebe další návštěva na Decadance zavazující?
No, mám radost, že zas můžu zpívat pro tak skvělé publikum. Před rokem se Decadance vydařila báječně a tak mně nezbývá než těšit se na to, že letos to bude ještě lepší!

Téma CLUB 54 IS BACK je určitě i pro Tebe výzvou. Připravuješ si pro své vystoupení i něco speciálního, co by atmosféru tohoto legendárního klubu co nejvíc kopírovalo?
Studio 54, to bylo neuvěřitelné! Takže tuším, že navození atmosféry originálu pro mě nebude problém. Udělám pro to, co bude v mých silách! Ha-ha...

Letos budeš zpívat v novém superclubu SaSaZu. Máš radši vystoupení v klubech nebo větší halové akce?
Víš, mně je vlastně jedno, kde zpívám. Mně totiž jde hlavně o lidi. Nevadilo by mně hrát v krabici od bot pro padesát lidí, co milujou muziku, co mě zpátky nabijou tou energií ze zpívání a co si to užijou stokrát víc než tisícihlavý dav, kterej je sice v úžasně obrovský hale, ale necítím z nich žádnou energii. Fakt je to o těch lidech a pokud jde o Prahu, můžu upřímně říct, že pokaždé, když jsem tam hrál, tak jsem tu energii cítil. Takže Praha, tam vždycky jezdím rád, tam se mi zpívá moc dobře.

Téměř celé léto jsi zpíval na Ibize a co víme, tak jsi přiváděl tisíce lidí do tranzu. Jaké tam bylo léto pro Tebe?
Z Ibizy jsem se vrátil před pár dny a pořád to ještě zpracovávám v hlavě. Bylo to neskutečný léto, z mnoha pohledů. Pro performera to pro mě byla obrovská čest, hrát ve Space, tom nejlepším klubu na světě. Možná by se dalo říct, že Space je dneska něco jako bývalo Studio 54. Je to legenda, a mně se splnil velký sen. Ale kromě klubu jsem poznával i ostrov, hledal jsem tam všelijaké ukryté pláže a užíval jsem si západů Slunce. Ibiza se prostě nedá popsat slovy. Je to nádhera, zázrak!

Jsi právem považovaný za jednoho z nejlepších houseových zpěváků na světě. To musí být rozhodně příjemné ale i zavazující, že? Jak ses vlastně k tomu vypracoval?
Ha-ha, to máš naprostou pravdu! Je to obrovskej závazek. A díky za kompliment. Pracuju tvrdě, ale přesto mám pořád pocit, že to pořád není dost. V týhle branži musíš mít pořád nohu na plynu, ale někdy prostě máš chuť šlápnout na brzdu a zmizet. Ale musím myslet na to, že mám to štěstí, že se živím tím, co mě baví. A dokud bude lidi bavit tancovat na vokály, tak já slibuju, že pro ně budu zpívat jako o život.

Chtěl jsi být zpěvákem už od malička nebo jsi měl takové ty klasické představy, že budeš třeba kosmonautem?
Myslím, že jsem odjakživa chtěl zpívat. Zpíval jsem už jako malej kluk ve škole a v kostele. Nevěděl jsem sice, kde a jak se to stane, ale věděl jsem už odmala, že chci být na pódiu. To je jako vrozená choroba, tahle potřeba předvádět se.

Co Tě ještě letos pracovně čeká?
V příštích měsících mě čeká hodně zajímavých míst: Moskva, Ibiza, Dubaj, Káhira, Kyjev, Londýn, Varšava. A pak na konci roku letím do jižní Ameriky, do Uruguaje, kde budu zpívat na privátní silvestrovské párty. Na to se moc těším, protože jižní Ameriku MILUJU! No a potom letím do Austrálie, na svoje už každoroční turné u protinožců.

Btw, jak zvládáš při tvém nabitém pracovním životě tu osobní stránku? Prozradíš nám něco ze svého soukromí?
No, řeknu ti, že dneska už to zvládám líp než dřív. Před pár lety se mi rozpadl dlouhodobý vztah, právě proto, že jsem byl pořád na cestách a byl jsem posedlej prací. Ale před pár měsíci jsem se znova zamiloval a myslím - doufám - že tentokrát už to budu zvládat líp, že budu víc v klidu. Několikrát za mnou přijel na Ibizu a když to jde, tak se mnou cestuje. Přijede se mnou i do Prahy, chci mu ukázat to nádherné město. Moc se těšíme!

Děkujeme Ti za rozhovor a budeme se těšit na Tvé vystoupení v Praze.

---------------------------------------------------

Decadence - Club 54 is back - oficiální trailer k akci

Stejně jako při minulé edici sáhli pořadatelé Decadance k netradiční formě propagace a představují oficiální video trailer k edici CLUB 54 IS BACK. Autorem traileru je nadaný film maker Daniel Pánek. Přípravy akce jsou již v plném proudu a pořadatelé slibují noc plnou překvapení, mnoha živých tématických vystoupení, šokujících a ohromujících kostýmů a hlavně skvělé hudby. Legenda na jednu pouhou noc ožije v Praze - CLUB 54 IS BACK!Po velmi úspěšné premiéře v klubu SaSaZu připravuje team DECADANCE do tohoto skvostného prostoru na pátek 9.10.2009 pokračování, které by mělo posunout laťku zase o trochu výš. Naší již několikrát proklamovanou prioritou je bohatá tematická show. Proto se tentokrát pokusíme navodit atmosféru legendárního klubu, který byl synonymem rozjetých a blyštivých mejdanů, do fenoménu, jež vládl New Yorku - Studia 54. Atmosféru něčeho divokého a nezapomenutelného má za úkol navodit současná taneční hudba, performeři, tanečníci, kostyméři a vizážisté, kteří se již těší na tuto výzvu. Studio 54 byl světový fenomén a nebylo snad člověka, který by se tam nechtěl podívat a stát se na jednu noc tím vyvoleným. Ducha svého času nejvyhlášenějšího, nejdiskutovanějšího a nejuvolněnějšího místa zábavu v New Yorku se pokusí Decadance team přestěhovat na jednu noc do SaSaZu. Sami jsme byli překvapeni s jakým nadšením tuto výzvu přijali i ti nejdůležitější,vládci noci, tedy jednotliví DJs i vokalisté. Každý z nich již převléká nějaký superhit z té doby do dnešního tanečního soundu a věřte, že se máte na co těšit. A kdože tedy jsou ti hraví ?

Do Prahy přiletí po roce CHRIS COX (USA), který před rokem doslova nadchnul svým setem pražské publikum. Chris miluje klubovou atmosféru, proto by mu téma i prostor SaSaZu měly dokonale sednout. Chris je remixérem světového formátu, v roce 2004 byl nominovaný na Grammy, je dvojnásobným vítězem ceny Remixer Of The Year na International Dance Music Awards v Miami a je vítěz ceny Underground 12 Single Of The Year na International Dance Music Awards v Miami. Chris Cox úzce spolupracuje s takovými světovými hvězdami, jakými jsou Madonna, Cher, Christina Aguilera, Janet Jackson, Kelly Clarkson, Britney Spears, Hilary Duff a mnoho dalších. Prahu si velice oblíbil a určitě si přichystá mnohá překvapení.

S obrovským potěšením oznamujeme vystoupení jednoho z největších současných producentských talentů stoupajícího na TOP příčky i v DJských žebříčcích. RICHARD DURAND (NL), který si už několikrát doslova podmanil české publikum rozpumpuje atmosféru této noci určitě na maximum. Jeho jméno zdobí lineupy světových akcí. Všichni TOP DJs hrají hity i remixy z jeho dílny (Always the Sun, Into Something, Chasing Cars - Snow Patrol atd.). Richard Durand nedávno vydal nové album Always the Sun, které boduje na všech frontách a o jeho celosvětové popularitě svědčí i jeho nabitý kalendář.

Do Prahy stejně jako Chris přiletí po roce i PEYTON (USA), který je právem považován za extraligu mezi houseovými vokály. I on před rokem doslova nadchnul publikum na Decadance svým brilantním výkonem a bez pochyb je tím pravým, kdo by měl navodit tu správnou atmosféru Studia 54.
Domácí scéna bude zastoupena premiérovým spojením dvou hvězd ze dvou hudebních oblastí. Premiérově se na Decadance představí již několik let česká DJská jednička LUCCA, která zahraje exklusivní decadance houseový set, který ji pomůže dokořenit svým nezaměnitelným hlasem TEREZA ČERNOCHOVÁ a věříme, že když prozradíme jen kousek toho, co pro Vás připravují, totiž ústřední melodii z filmu Club 54 - If You Could Read My Mind, tak uznáte, že o zábavu rozhodně nouze nebude.
Zahřátí celého programu si vezme na starosti mladý a talentovaný DJ a producent MEKKI MARTIN.

Během celé noci na vás samozřejmě bude čekat mnoho překvapivých vystoupení, tématických dekorací, již neodmyslitelných velkolepých kostýmů tanečníků a další lahůdky. Staňte se proto i vy součástí jedné noci, kdy ožije jedna nezapomenutelná legenda. Club 54 is back !!!

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.Vstupenky v předprodeji u Ticketstream. Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky , 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2500,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54 - THE BEST OF, Hybernská 38, Praha 1

DECADANCE - CLUB 54 IS BACK
Pátek 9. 10. 2009 , 21.30 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 360, Praha 7
Djs: Chris Cox (USA) + Peyton (USA) vokály, Richard Durand (NL), Lucca (CZ) + Tereza Černochová (CZ) vokály, Mekki Martin (CZ), mnoho živých vystoupení připravených speciálně k tématu této edice
Live VJ mix - Dílna film , Decadance hot dancers s kostýmy od Romana Šolce

Napsat názor do DISKUSE


16.12. 21:16
Misja Helsloot presents All Exclusive - Prague 29.12.2018
15.12. 20:01
Carl Cox weekend, Prague 6.9.2019
15.12. 18:28
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
15.12. 18:12
Ferry Corsten v klubu Epic 14.12.2018
14.12. 16:37
Starý dobrý časy

14.11. 22:26
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky
5.11. 13:05
Off topic

16.12. 21:45
OUT NOW! Enola - Together Till the End (incl. Huem Remix) [Trance All-Stars Records]
16.12. 21:38
OUT NOW! Gayax - Dragonfly [Beyond The Stars Recordings]
16.12. 21:27
OUT NOW! Paul Steiner - Ivett [TAR#138]
12.12. 13:38
RAM, Alex MORPH & Alex Di Stefano - Grotesque 350
12.12. 13:29
John O'Callaghan & Cold Blue 'Symmetric'

5.11. 23:22
Ronski Speed & Ciaran McAuley - Corellia (Official Video)
5.11. 23:21
Markus Schulz feat. Nikki Flores - We Are The Light (Official Video)
12.10. 22:39
Michael Rehulka - Exposure (Music Video)
30.9. 20:37
Alex M.O.R.P.H. - Running For Peace (Official Video)
22.9. 19:27
Paul van Dyk ft. Plumb - Music Rescues Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2018 TRANCE.CZ