TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 4.12.2008 Karel, Press

E-Motion patří podle časopisu Xmag (#97) mezi nejdůležitější pravidelné tranceové eventy konané v České Republice a dle DMA jí náleží 2 roky po sobě místo mezi nejoblíbenějšími klubovými akcemi v České republice - buďte tedy společně 5.12.2008 u toho s námi! Čím je tato party vyhlášená? Vyhlášená je právě tou atmosférou, která panuje na party E-Motion. Tento pátek opět nanovo propukne po Sophie Sugar party, kde se atmosféra dá sotva krájet. Party ze které jezdí DJs nadšení a kde lidé kompletně odbourají zábrany a nechají se unášet tak nádhernou hudbou jakou trance je. Opět budete moci sledovat vyvážené světelné efekty a zvuk, který bude na E-motion poprvé a to od renomované značky L´accoustic. Tato E-Motion bude tou, která nás zavede až do Irska. Headliner této E-motion právě z Irska pochází. John O´Callaghan, to je to hlavní jméno, které se tentokrát postará o to, aby jste z party odcházeli hudebně nadšeni a uspokojeni. Samozřejmosti je také velmi kvalitní support ať už slovenský Fester, resident Stepan Bruck či Thomas Coastline.A jaký bude lineup?

20:30 - 22:00 Eruvie (SK)
22:00 - 23:30 Thomas Coastline
23:30 - 01:00 Fester (Beautiful Things, SK)
01:00 - 03:00 John O´Callaghan (Ireland)
03:00 - 04:30 Stepan Bruck (resident)
04:30 - 06:00 Free Gate

20:00 - 21:30 Deivis
21:30 - 22:50 Kellys
22:50 - 00:20 Tommy Riu
00:20 - 01:50 Michal Pesina
01:50 - 03:20 Claire
03:20 - 04:40 Shala
04:40 - 06:00 Hawran

Jak se dostat do klubu Fléda:
Do klubu Fléda se dostanete z Hlavního nádraží tramvají č.1 směr Řečkovice. Fléda se nachází přesně naproti zastávce Hrnčířská a brány klubu budou otevřeny společně s prvnímy tóny Eruvie a na druhé stagei Deivise.

A jak to vypadalo na předchozích dílech?
Nezapomenutelné sety Simona Pattersona, 4 Strings, Sophie Sugar, Joonase Hahmo a nebo Adama Whita - to jsou jména, která uchvátila Flédu na předchozích dílech a dokázala, že tato klubová party se právem řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější v České republice.

Již tento pátek se tedy doufám všichni společně uvidíme na lodi zvané E-Motion a doufáme, že tentokráte to bude zážitek opravdu nezapomenutelný.
Těšíme se na Vás!

Více informací a kompletní přehled naleznete na stránkách E-MOTION (www.emotion-party.com) a klubu Fléda (www.fleda.cz)

-------------------------------------------------------------------

Rozhovor s Festerem k E-motion
Fester: "věřím, že společně s party people vytvoříme perfektní atmosféru". Již příští pátek se uskuteční další díl E-motion, kde vystoupí irský DJ a producent John O´Callaghan. Ten kdo bude připravovat publikum před jeho vystoupením bude slovenský Fester. Zeptali jsme se tedy Festera na pár otázek a nakonec se z toho vyklubal zajimavý rozhovor.


1. Ahoj Peter, za necelých 14 dnů Tě čeká vystoupení na akci E-motion, kde se představíš po boku Johna O´Callaghana. Je tedy na místě aby ses nám trošku představil.
Myslím si že, za každého hovoria jeho skutky takže len v krátkosti. Som z Bratislavy mam 30 rokov, slobodný, bezdetný :-) Djingu sa venujem od 1998. Okrem djingu som mal možnosť podieľať sa na mnohých najpodstatnejších party, ktoré sa konali na Slovensku za posledné roky. (Beautiful Things, Booomerang, BeeFree, MTV Disco TV, Metaxa Sunshine, Globe Clubbing, Carat Clubbing ...)

2. Jsi již teď troufám si tvrdit nedílnou součástí slovenské trance scény. V čem všem máš vlastně prsty?
Momentálne okrem Beautiful things a pravidelnej práci na letnom festivale Beefree pripravujem silvestrovskú party v klube Uniqe, kde sa mi podarilo pozvať ako hosťa producenta a dja menom Andy Duguid, ktorý stojí za hitovkou tohto leta "Wasted".

3. Je tedy pravdou, že máš prsty defakto v nejlepší klubové party ve střední Evropě a to Beautiful Things, jak ses k tomu vůbec dostal?
Pred nejakými 3 rokmi sa naše cesty s Picom stretli vrámci Beautiful things, keď ešte pôsobila v bratislavskom klube Duna. Postupne sa naše vťahy utužovali. Pico vedel, že mám početné skúsenosti čo sa týka produkcie eventov tak prišla v minulý rok ponuka z jeho strany. Tú som samozrejme bez váhania prijal a odtvedy sme vytvorili spolu team, ktorý perfektne funguje ako švajčiarske hodinky.

4. Na E-motion již hrál Tvůj kolega Pico, máš od něj nějaké reference. Pokud se nemýlím ty jsi tuto akci ještě nenavštívil.
Tak bohužial sa mýliš. Na E-motion som bol a to práve spolu s Picom.Atmosféra vtedy bola skvelá tak dúfam že sa nám ju podarí spolu s ostanými djs vyvolať aj tentokrát.

5. Měl jsi možnost hrát po boku takových hvězd jako Ferry Corsten a nebo John Digweed. Nebudu se ptát jak se hrálo, protože to je víceméně jasné, ale spíše jaké jsou to osobnosti z pohledu člověka?
Keď si spomeniem na Ferryho tak jednoznačne sa mi vybavuje že to bol veľmi priateľský a otvorený človek. Čo sa týka Johna Digweeda toho som bohužial zažil len pár minút lebo na akciu dorazil chvíľu pred hraním a takmer okamžite po odohraní odišiel naspäť na hotel. Ale čo sa týka osobobností tak asi najväčší dojem na mňa spravilo stretnutie s Tiestom. Je to rozhodne profesionál na svojom mieste a zároveň veľmi ľudský a s veľkou charizmou.

6. John O´Callaghan se představil na Beautiful Things již v červnu. Osobně již trance neposlouchám tak aktivně jako dříve, ale musím řict, že v Dopleru mě John rozsekal na kousky. Jsi připraven převzít tu zodpovědnost a připravit mu půdu tak, aby dokázal to samé i v Brně?
Je to pre mňa česť vystúpiť pred takým menom akým JOC bezpochyby je. Pevne verím, že spolu s prítomnými party people vytvoríme perfektnú atmosféru aby sme si potom mohli spoločne vychutnať umenie headlinera noci.

7. Co od Tebe tedy můžeme očekávat. Koukal jsem že nehraješ z klasických nosičů, ale využíváš ke svému hraní notebook.
Je to pravda. K hraniu využívam notebook a midi kontrolér v spojení s programom Traktor Pro z dielne Native Instruments, ktorý je momentálnejednoznačne špičkou čo sa týka medzi programami určenými pre live dj mixovanie. Snažím sa využívať čo najviac možnosti, ktoré tento program ponúka. Z množstva funkcií spomeniem ako príklad tvorbu slučiek alebo efekty.

8. Na červnové akci u Vás jsem měl možnost slyšet od Tebe nějaké produkční věci co jsi vytvořil. Kdy hodláš vypustit ven něco ze tvé produkce?
To ešte trocha vody v Dunaji pretečie. Mám síce veľa rozrobených vecí. Stále sa však ešte len učím čo sa produkcie týka a určite nechcem púštať von niečo s čím nebudem finálne stotožnený na 100% že už je to ready. Chce to proste ešte čas, ale dúfam že v budúcom roku by sa už mohlo niečo podariť dokončiť podľa mojich predstáv.

9. Jak je na tom trance scéna na Slovensku? Nedávno hrál v jednom klubu Jan de Vos z 4 Strings a i když v Brně na E-motion na něj přišlo 700 lidí tak u Vás na Slovensku bylo poloprázdno. Čím to je že "jedou" hlavně akce Beautiful Things?
Prečo funguje Beautiful things? To je jednoduchá otázka. V prvom rade preto, že tu nie je mesiac...dva...ani rok, ale má za sebou bohatú históriu počas ktorej sa postupne vyvijala z malej akcie pre 60-100 ľudí na akciu dnešných rozmerov a ktorá si získala rešpekt už aj za hranicami Slovenska. Ďaľším dôvodom je to že sme ľudí naučili, že vedia presne začo si platia...čím sa rozhodne neriadia nektoré akcie mimo Bratislavy. A v neposlednej rade je to aj jedinečnou amtosférou, ktorú vytvára veľké množstvo stálych návštevníkov spolu s čím ďalej tým väčším počtom nových tvári.

10. Je nějaký DJ vedle kterého by sis chtěl doopravdy zahrát a poté by sis řekl: "splnil se mi sen".
Je ich viacero ale na mieste číslo 1 je nekompromisne Paul van Dyk.

11. Z tvého bia je zřetelné, že jsi prošel hudebním vývojem od techna přes house až po trance. Co Tě vlastně přivedlo k tranceu?
Môže za to legendárny hotmix z roku 1999 na Radio 1 od PvD z Café Mambo Ibiza, ktorý dokážem ešte aj v dešnej dobe počúvať dookola bez presýtenia. V tej dobe so síce hrával techno a house ale postupne som sa cez tribal a progressive house prepracoval k trancu. Ale kedže sa stále vyvíjame tak aj môj momentálny sound sa stále mení ale pohybuje sa v končinách progressive, trance, elektro, ale aj techhouse či minimal.

12. Aktuálně je spousta Djs co má svoji radioshow u Tebe jsem ale toto neviděl. Neláká tě mít svůj vlastní radiový pořad?
Samozrejme už som sa zaoberal aj ja touto otázkou a určite by som sa chcel aj v tejto veci posunúť ďalej. Keď všetko víde tak na budúci rok by malo všetko nabrať reálnu podobu.

13. Nebudu to držet v tajemství, když řeknu že v Brně hodláš strávit celou noc. Co tedy máme Festerovi připravit za pití, nějaké tvé kombinace alko & nealko?
No to je tažko povedať vždy to záleži od nálady ale väčšinou je to buď kvalitné biele suché víno alebo kvalitná vodka ale nepoviem nie ani dobrej domácej pálenke. (Zdravím Tomstara a Absinta :-) !!!

14. Máme tu poslední otázku. Je nějaký DJ, kterého by jsi doporučil na některou z budoucích E-motion?
Jednoznačne po poslednej akcii Beautiful things vrelo odporúčam do pozornosti meno Jon O'Bir. Odohral perfektny set, počas celých 4 hodin bez nejakého slabšieho miesta dokázal plný Dopler udržať v perfektnej nálade.

Fester díky za rozhovor a uvidíme se na E-motion. Doufám, že se budeš dobře bavit a celou noc si užiješ tak, jak si představuješ!

--------------------------------------------------------------------

Předprodeje na prosincovou E-MOTION
Jedna z nejoblíbenějších klubových akcí České republiky a to E-MOTION, odehrávající se v brněnském klubu Fléda, hlásí spuštění předprodejů. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí irský DJ a v současné době jeden z nejlepších trance producentů světa John O´ Callaghan. Na výběr máte z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamnější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete „lupen" pořídit v klubu Fléda a to na bárečku hned vedle klubu. Cena lístků je stanovena na 200,-Kč + poplatek prodejci. Support k hvězdnému O´Callaghanovi obstará slovenský zástupce "Beautiful Things" Fester, rezident akce a čím dál více oblíbený Stepan Bruck, pražský DJ a velmi činný producent Thomas Coastline, slovenská kráska Eruvie a brněnský Free Gate.


Více informací a kompletní přehled naleznete na stránkách E-MOTION (www.emotion-party.com) a klubu Fléda (www.fleda.cz)----------------------------------------------------------------------------------

E-Motion patří podle časopisu Xmag (#97) mezi nejdůležitější pravidelné tranceové eventy konané v České Republice a dle DMA jí náleží 2 roky po sobě místo mezi nejoblíbenějšími klubovými akcemi v České republice - buďte tedy společně 10.10. 2008 u toho s námi! V České republice je spousta dobrých akcí, ale něco jim do výjimečnosti chybí. Nebudeme Vám nabízet desítky laserů o super výkonech a zvuk který Vám bude trhat uši a další vymoženosti, které mají občas do reality hodně daleko. My Vám opět nabídneme to, čím je tato party vyhlášená. Vyhlášená právě tou atmosférou, která panuje na party E-Motion. Tento pátek opět nanovo propukne po letní přestávce party, kde se atmosféra dá sotva krájet. Party ze které jezdí DJs nadšení a kde lidé kompletně odbourají zábrany a nechají se unášet tak nádhernou hudbou jakou trance je. Opět budete moci sledovat vyvážené světelné efekty a zvuk, který netrhá ušní bubínky, ani není moc potichu. Tato E-Motion bude tou, která otevře novou sezónu a započne další rok její existence. Započetí to nebude ale ledajaké. Sophie Sugar z Anglie, Joonas Hahmo aka ALT+F4 z Finska a Mike Wind z Polska - to jsou ta hlavní jména, která se tentokráte postarají o to, aby jste z party odcházeli hudebně nadšeni a uspokojeni.


A jaký bude lineup?
20.30 - 22.00 Hellman
22.00 - 23.30 Stepan Bruck
23.30 - 01.00 Joonas Hahmo (Anjunabeats, Fin)
01.00 - 03.00 Sophie Sugar (Armada, UK)

03.00 - 04.30 Mike Wind (Lomza, PL)
04.30 - 06.00 Michal Poliak

bar stage:
20.30 - 22.30 Michal Pesina
22.30 - 00.00 Kellys
00.00 - 01.30 Louis Elio
01.30 - 03.00 Clara Bailar
03.00 - 04.30 Shala
04.30 - end Hawran

Jak se dostat do klubu Fléda:
Do klubu Fléda se dostanete z Hlavního nádraží tramvají č.1 směr Řečkovice. Fléda se nachází přesně naproti zastávce Hrnčířská a brány klubu budou otevřeny společně s prvnímy tóny DJe Hellmana a na druhé stagei Michala Pešiny.

A jak to vypadalo na předchozích dílech?
Nezapomenutelné sety Simona Pattersona, 4 Strings, Darrena Tatea, Dala Corderoye nebo Adama Whita - to jsou jména, která uchvátila Flédu na předchozích dílech a dokázala, že tato klubová party se právem řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější u nás.

Již tento pátek se tedy doufám všichni společně uvidíme na lodi zvané E-Motion a opět to bude hned ze startu sezóny velké.

Těšíme se na Vás!

Více informací a kompletní přehled naleznete na stránkách E-MOTION (www.emotion-party.com) a klubu Fléda (www.fleda.cz)

-------------------------------------------------------------------

PURE ENERGY official E-motion after party
11.10.2008 v klubu El Magico v Praze přivítáme na akci Pure Energy, která bude oficiální E-motion after party, polského hosta, který se den předtím představí na E-motion v Brně v klubu Fléda. Do Prahy se přijede představit ve své live performaci Mike Wind a jak sám říká velmi se již do hlavního města těší. Jako support zahraje dvojice, kterou jsme již měli čest v Praze slyšet. Stepan Bruck resident party E-motion a člověk, který stojí za stejnojmenou radio show na radiu Sensation Factory a Vyrys, který se právě se Stepanem Bruckem předvede v back 2 back setu. Jaký tento set bude? Vypadá to, že se můžeme těšit na nejoblíbenější skladby od těchto DJs. Tyto 3 pány doplní residenti klubu El Magico Lukash a Topic. Klub bude otevřený od 20:30h do 03:00h a vstupné je naprosto lidové a to 50,-Kč.

Adresa klubu:
Chemicka 953, Praha
spojení: autobus 177 z Opatova, zastávka Volha.
www.elmagico.cz---------------------------------------------------------------

Joonas Hahmo - rozhovor k E-MOTION
Po letní přestávce ožije 10. října opět v Brně dobře známá tranceová noc E-MOTION. Jedním ze zahraničních hostů bude i finský DJ a producent Joonas Hahmo, který nás na Flédě zavede do hlubších vod progressiveu. Co dalšího chystá, jak to vypadá s projektem Alt+F4 a další zajímavosti najdete dále v rozhovoru. Mimochodem, věděli jste, kolik je ve Finsku jezer?Ahoj Joonasi, díky, že sis udělal čas pro náš rozhovor, jak se máš?
Ahoj Michale, potěšení na mé straně! Mám se fajn, díky.

Podle Tvého jména je ihned patrné, že jsi ze severu, konkrétně z Finska. V Čechách jsme se pomalu rozloučili s horkým létem. Jak vypadá léto ve Finsku a jak si prožil to letošní?
Tady ve Finsku léto skončilo už dávno a řekl bych, že začne brzy sněžit. Většinu toho letošního léta jsem trávil ve studiu a také jsem docela dost jezdil po vystoupeních.

Žiješ ve městě Tampere. Co bys nám o něm mohl zajímavého říct? Jaké je tu klubová scéna?
Ano, to je pravda. Žiji přímo v samotném srdci Tampere společně s mou přítelkyní a psem. Tampere je spíše malé město s asi 200 000 obyvateli. V současnosti tady není moc velkých akcí, ale máme tu hodně menších opravdu příjemných klubových nocí, kde samozřejmě hrají
i zahraniční hosté.

Když se řekne Finsko, tak se mi vybaví vodka, mobilní telefon a hokej. Jaký máš vztah k těmto třem artiklům? Na jaké další bys rád upozornil?
Heh...no, používám mobil Nokia, sleduju hokej a u toho někdy popíjím Finlandiu, takže bych mohl říct, že to jsou pro mě dobře známé věci. Co také určitě všichni ví, že z Finska pochází Santa Claus. Zmínil bych ještě jednu věc, že náš prezident Tarja Halonen vypadá jako Conan O'Brien!

Ještě mě napadla jedna věc. U nás se říká, že je Finsko země tisíce jezer. Spočítal někdo někdy, kolik jich opravdu přesně je?
Ano, přesný počet jezer ve Finsku je (věř nebo ne) 187 888!!

Pojďme už ale k hudbě. Momentálně celosvětově boduješ s aktuálním singlem Cocktail Bar. Proč vlastně název Cocktail Bar?
Nejprve jsem ho chtěl pojmenovat jen "Cocktail", protože jsem měl pocit, že je to dobrá směsice několika různých stylů. Ale nakonec jsem se rozhodl pro název "Cocktail Bar". Nevím proč, bohužel k tomu nemám nějaký jiný zajímavý příběh.

Co chystáš nového?
U Anjunadeep mi vyjde další singl "Tampere By Night", který také Above & Beyond vybrali na jejich Volume 6 kompilaci. Momentálně pracuji na několika nových skladbách a také na pár zajímavých spoluprácích. Mám také rozdělaných hodně remixů pro různé labely. Po zbytek roku budu také docela vytížen hraním po Evropě a Finsku.

Tvoje jméno je nedomyslitelně spojeno mimo jiné s projektem ALT+F4, kde spolupracuješ s Matti Kotalaem. Musím se přiznat, že Váš track z roku 2004 Alt+F4 - Alt+F4 naprosto zbožňuji. Od té doby vyšlo pod tímto projektem ještě několik výborných remixů a teď dlouho nic. Jak to tedy teď vypadá s tímto projektem, máte s Mattiim v plánu něco nového?
No, od chvíle, kdy jsem kompletně změnil svůj styl a snad také i trošku zestárnul, tak vyžaduji poněkud pomalejší BPM u tracků, které hraji a produkuji :. Pokouším se také vytvořit nějaký nový čerstvý zvuk a zjistil jsem tak, že už tranceu nemám co nabídnout, takže jsem se dal na house music s prvky, které jsem míval rád v tranceu. S Mattiim na ničem novém neděláme a už to tak také vypadá, že Alt+F4 se stane víceméně historií.

Za poslední rok se na tranceové scéně objevilo několik opravdu výborných producentů z Finska a včetně Tebe se mluví o "svěžím větru ze severu". Čím si to vysvětluješ? Kdo Tě poslední dobou zaujal a na koho bys rád upozornil?
Nejsem si úplně jist důvodem, ale řekl bych, že hodně producentů se snaží společně spolupracovat a víc se o dělání hudby naučit. Vypadá to také, že Finové jsou trpěliví lidé a raději vloží více času do vypilování konečné podoby tracku, než ho pošlou nějakým labelům atd.

Jako DJ si už hrál na spoustě akcí. Na kterou z nich nejraději vzpomínáš a naopak na kterou bys nejraději zapomněl?
Zažil jsem hrozně moc skvělých akcí, takže je pro mě dost těžké vybrat tu nejlepší, ale asi ta opravdu nej byla legendární Love Parade 2006 v Berlíně. Zajímavé ovšem je, že bych tuto akci mohl také označit jako moji nejhorší, protože letecká společnost na cestě do Berlína ztratila moje desky. Naštěstí na tom samém floatu hráli i Super8 & Tab a já si mohl půjčit jejich desky, uf! (díky chlapi, máte to u mě!)

V České republice budeš hrát poprvé. Je to pro Tebe úplně neznámá země nebo jsi už o ní něco slyšel?
Ano, tohle bude moje první návštěva České republiky. Moc toho o Vaší zemi nevím, ale doufám, že se to během mého pobytu změní! Fakt se těším!

:Na E-MOTION hrál ze severu zatím jen Airbase ze Švédska, ty budeš první, kdo tu bude reprezentovat Finsko, takže na co se od Tebe mohou lidé na Flédě těšit? Vím, že momentálně hraješ spíše progressive ala Anjunadeep, ale přeci jen jsem si jist, že určitě nejsem sám, co by si přál slyšet Alt+F4 - Alt+F4 přímo od Tebe, takže můžeš nám to slíbit?
Můžete se těšit na směsici progressive houseu, electro houseu, progressive tranceu a new school techna. Co se týče Alt+F4, originál tohoto tracku je pro mé současné sety příliš rychlý, asi o 10 BPM. Nemohu slíbit, že ho zahraji, ale zkusím si něco připravit ;)

Budeš tu hrát společně se Sophie Sugar a Mike Windem, jak se na to těšíš?
S Mikem Windem jsem mluvil po MSN a těším se na setkání s ním! Těším se také, že budu moct poznat Sophie! Jsem si jist, že to bude skvělá noc.

A na závěr, měl bys nějaký vzkaz pro své fanoušky?
Vím, že někteří z Vás by radši ode mne slyšeli spíše uplifting trance, ale chtěl bych Vás vyzvat, abyste zapomněli na to, co jsem dělal v minulosti jako Alt+F4 a zaposlouchali se do nového zvuku, který se nyní snažím vytvářet :.

Díky za rozhovor a uvidíme se na Flédě!
Tobě taky díky a v Brně na viděnou!

--------------------------------------------------------------------

Předprodeje na říjnovou E-MOTION
Jedna z nejlepších klubových akcí České republiky a to E-MOTION, odehrávající se v brněnském klubu Fléda, hlásí spuštění předprodejů. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí anglická diva a v současné době jedna z nejlepších tranceových Djane světa SOPHIE SUGAR a společně s ní legenda kultovního projektu ALT+F4, svěží finský vítr JOONAS HAHMO. Na výběr máte z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamnější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete „lupen" pořídit v klubu Fléda a to na bárečku hned vedle klubu Cena lístků je stanovena na 200,-Kč + poplatek prodejci. Support k těmto dvěma hvězdným jménům obstarají především polský mladík Mike Wind, rezident akce a čím dál více oblíbený Stepan Bruck, aktuálně velmi činný producent a neméně kvalitní DJ Michal Poliak a pražský Hellman.
Více informací a kompletní přehled naleznete na stránkách E-MOTION (www.emotion-party.com) a klubu Fléda (www.fleda.cz)

-------------------------------------------------------------------------

John O´Callaghan a ALT+F4 aka Joonas Hahmo hvězdami dalších dvou dílů E-MOTION
To, co již prosakovalo řadu týdnů, to právě teď vyplouvá oficiálně na povrch. Česká republika, konkrétně Brno a v něm nejúspěšnější klubová párty E-MOTION, dostala poprvé možnost exkluzivně hostit jméno světového formátu. Jeden z aktuálně nejvíce činných producentů, momentálně jeden z nejvíce bookujících se DJs v Evropě, DJ, kterému se plní kalendář exkluzivními hraní po celém světě, tak právě on přijede pohladit tranceovou duši na E-MOTION. Kdo jiný by měl hostit párty tohoto jména, než člověk, který má na svědomí loňský Tune of the year 2007 v nejprestižnější radioshow A State of Trance Armin van Buurena, člověk který ve spolupráci s krásným hlasem zpěvačky Audrey Gallagher vytvořil prvotřídní a davy bourající hit Big Sky. Svou temnější techy tvář prezentuje pod svým alter egem Joint Operations Centre.Nedávno doslova rozsekal svým setem slovenský Dopler na exkluzivní akci Beautiful Things a v zimě přijede na Flédu rozžhavit právě Vás, E-MOTION fans. Dámy a pánové, je mi ctí Vám představit headlinera prosincové E-MOTION. Člověka, který sám měl zájem na E-MOTION vystupovat díky referencím kolegů a který neskrývá nadšení, když dav před ním skanduje jeho jméno. 5.prosince v klubu Fléda, jednoznačně největší tranceový objev posledních let. Do Brna se přiřítí Irský vítr v podobě JOHNa O´CALLAGHANa. Support obstarají slovenský Fester, rezident akce Stepan Bruck, pražský Thomas Coastline a slovenský talent Eruvie.

5.12.2008 - E-MOTION
JOHN O´CALLAGHAN (IE),
FESTER (SK), STEPAN BRUCK, THOMAS COASTLINE, ERUVIE (SK)
www.emotion-party.com

Druhou zprávou, i když ze začátku díky tomu co se stalo se zdála býti velmi smutnou, je to, že na říjnové E-MOTION nevystoupí polský talent Paul Miller. Proč a kvůli čemu nevystoupí nemá cenu rozpitvávat. My jen dodáme: Hodně štěstí Paule. Nelenili jsme však. To, aby byla kvalita zachována, museli jsme okamžitě zareagovat. To, co bylo před rokem nemožné, se stalo během pár hodin skutečností. Na E-MOTION vystoupí a plně nahradí Paula Millera naprosto svěží vítr ze vzdáleného Finska. Mladík, který má na svědomí polovinu již rozpadlého a teď již pouze jím zastupovaného projektu ALT+F4. Track Alt+F4 - Alt+F4 byl posluchači A State of Trance zvolen jedním z dvacítky Tunes of the year 2004 a stal se tak již jednou z tranceových klasik. Na E-MOTION doprovodí divu Sophie Sugar, eso ze stáje Anjunabeats, finský mladík JOONAS HAHMO aka ALT+F4. Doufáme, že tato změna i přes prvotní rozčarování přinese pozitivní ohlasy a jednoznačně zkvalitnění již tak nabitého říjnového lineupu.

10.10.2008 - E-MOTION
SOPHIE SUGAR (ARMADA, UK), JOONAS HAHMO aka ALT+F4 (ANJUNABEATS, FIN)
MIKE WIND aka STAIRCASE (LOMZA, PL), STEPAN BRUCK, MICHAL POLIAK, HELLMAN
www.emotion-party.comNapsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ