TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 8.11.2007 Karel, Press

Ahoj kluci, gratulujeme k vynikajícímu 57. místu v prestižní anketě časopisu Dj Mag. Jaké je hodnocení vašeho roku 2007? Ralph: Rok 2007 byl pro nás nejlepší v kariéře. Vydali jsme album Worldvibe, které je k mání na celém světě díky skvělé distribuci a také máme mnoho vystoupení na zajímavých místech. Je to výborný pocit! Budete ve Fabricu poprvé, zkuste se tedy představit našim návštěvníkům. Kdy a kde vůbec vznikl nápad vytvořit duo K&A ? Steven: Vše to začalo na festivalu House of Summer v roce 1996, kdy jsme hráli jako live act. Track se líbil tolik, že jsme jej v témž roce vydali a K&A byli na světě. O několik měsíců později jsme také založili label Euphonic.

Lidé vás mají rádi za veliké množství kvalitních tracků a remixů. Kde berete inspiraci?
Ralph: Je to v podstatě naše práce, zkrátka hudbu cítíme a zabýváme se tímhle celý rok. Produkování může být v jistém smyslu velmi relaxující
Steven: Zkrátka nosíme hudbu v našich hlavách a hovoříme o ni. Pak nápaday přelijeme do studiové podoby a track je hotov:

Jaká je vaše vize ohledně Trance a Progressive budoucnosti? Přibyde v těchto stylech více electro soundu, ubyde, či přibyde melodií a vokálů?
Ralph: Hudební vývoj je velmi důležitý. Trance a Progressive jsou stále velmi mladé styly a někteří lidé stále cítí, že tyhle styly potřebují stále ještě nějak nakopnout. Pro mě osobně je u tranceu fajn, že obsahuje mnoho melodií. Naproti tomu někteří Techno, či Minimal producenti nemajíí vůbec ponětí o hudebních postupech a harmoniích
Steven: Jasně, dost producentů zamrzlo na produkování klasické Trance music. U některých posluchačů to pořád funguje, ale vývoj nezastavíš a je čas na fresh music!!

Ralphe a Stevene, co děláte mimo studio ve Vašem, volném čase? Máte vůbec čas na odpočinek?
Ralph: Hudba je moje hobby, takže tak: Jinak relaxuji na zahradě se svými kočkami (čtyřnohými pozn.autora)
Steven: Chodím občas do posilovny a pokud nehraju, chodím pařit:

Jaké máte informace o českém Fabricu a jsou podle Vás čeští clubbeři v něčem specifičtí?
Steven: Slyšel jsem o Fabricu jen samou chválu.
Ralph: Znám české clubbery, ale myslím si, že jsou stejní, jako všude jinde. Mladí lidé bez ohedu na rasu, či národnost mají stejný způsob vyjadřování emocí a zábavy.

Kolik tracků a remixů průměrně ročně vychrlí továrna K&A? Máte pro vystoupení ve Fabricu nachystáno hudební překvapení v podobě ID singlů?
Ralph: Nemáme danou hranici pro přesný počet tracků. Pokud nám vyjde finální master, zahrajeme ve Fabricu vítězný track soutěže 10 Years Euphonic remix contest

Co vzkážete všem, kteří se na Vás moc těší ve Fabricu v pátek 9.11. ?
Ralph:Vychutnejte si muziku a buďte otevřeni novým věvem!

----------------------------------------------------------------------------

Weekend World Stars s Kyau & Albert - poslední info
Akce Weekend* World Stars s Kyau & Albert se nezadržitelně blíží a to je čas na poslední praktické informace k tomuto velkolepému večírku. Tedy v pátek 9. listopadu ve 21 hodin se otevřou brány klubu Fabric. Hudební produkce začne od 21:30 a tu zahájí brněnský Stepan Bruck. Ve 23:30 jej vystřídá česká tranceová špička Michael C. V 01:00 jsou na řadě hlavní hosti večera - Kyau & Albert (DE), kteří vám dokáží, proč jsou miláčky publika. Po jejich jistě fantastickém setu vystoupí v 03:00 progresivní eso Martin Gredner. Od 04:30 si přijdou na své milovníci trance & tech-trance music v podání Jet Fever-a.
Line up:
21:30 - 23:30 Stepan Bruck
23:30 - 01:00 Michael C
01:00 - 03:00 Kyau & Albert (Euphonic | DE)
03:00 - 04:30 Martin Gredner
04:30 - End Jet Fever

Vstup: 250,- Kč

Info:
www.fsmusic.cz
www.idj.cz/weekendworldstars

------------------------------------------------------------------------

Agentura FS Music uvádí další pokračování konceptu Weekend * World Stars. Na předchozích vydáních se představila esa jako Ronski Speed (DE) nebo Marc van Linden (DE). O tom, že se kvalita této akce stále zvyšuje svědčí i opravdu silný line up, který jsme pro Vás připravili na dalším pokračování, které se uskuteční 9-11-2007 v ostravském klubu Fabric. V pozici headlinera se představí NO. # 48 na světě (anketa DJ Mag Top 100 - 2006), pod kterým se skrývá sympatická dvojice z německého vydavatelství Euphonic Kyau & Albert. Společně s nimi vystoupí pilíře tuzemské taneční scény a tudíž velmi dobře známé tváře Michael C a Martin Gredner. Oba se celkem slušně prosazují i v zahraničí a reprezentují tak české barvy ve světě. Dále se představí adept na pozici objev roku Jet Fever, který si svou pozici na taneční scéně posiluje každým svým vystoupením. Těšit se můžete také na rezidenta klubovky E-Motion, kterým je samozřejmě brněnský DJ Stepan Bruck. Veškeré informace naleznete na www.fsmusic.cz nebo na prezentaci akce na serveru www.idj.cz

----------------------------------------------------------------------------------------
Chcete vidět na vlastní oči live hvězdné duo Kyau vs. Albert? Tedy neváhejte a zapojte se do soutěže č.1 tentokráte o lístky!

Znáte název labelu, který Kyau and Albert založili před 10 lety?

1) MFS / Flash
2) Vandit
3) Euphonic

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 7. listopadu správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o 2x1 volný vstup na Weekend World Stars, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
----------------------------------------------------------------------------------------

Ralph Kyau a Steven Moebius Albert jsou známí ve světě EDM jako Kyau & Albert - možná jedna z nejvíce originálních DJ/Producent dvojic v moderním okruhu Electronic Dance Music. Tito dva němci mají ve své produkci takové klubové hity jako "Made Of Sun", "Velvet Morning", "Walk Down", "Kiksu", "Are You Fine?" a "Always A Fool". Jedním z mála známých faktů o K&A: všechny mužské vokály nazpíval samotný Steven Moebius Albert! V roce 1997 Kyau & Albert založili svůj label Euphonic. Se světově exkluzivními umělci jako Ronski Speed, Sonorous, Stoneface & Terminal, Marc Marberg a Mirco de Govia je dnes tento label jednou z TOP značek v tanečním průmyslu. Euphonic také pracoval s umělci nejtěžšího kalibru jako Above & Beyond, OceanLab a Armin van Buuren. Jejich úspěšné debutové album "Here We Are Now" bylo vydáno na 3 kontinentech. Dělali také remixy pro ta největší jména v klubovém světě jako Armin van Buuren, Kosheen, Gabriel & Dresden a další … Jejich remix na "Jump The Next Train" od Young Parisians se stal celosvětovým klubovým hitem - nyní již klasika.

V říjnu 2006 se toto duo umístilo v anketě DJ Mag Top100 na velmi působivé 48 příčce. Jejich druhé album "Worldvibe" bylo vydáno v listopadu 2006 v Evropě a Severní Americe, v Rusku a Asii pak v lednu 2007. V květnu 2007 Kyau & Albert namixovali CD1 z 10letého výročního dvoj CD labelu Euphonic. V lednu 2007 byl vydán track "Megashira", na kterém spolupracovali se svým kamarádem s labelu Marc Marbergem. V dubnu následoval jejich singl "Always A Fool". V srpnu 2007 byl vydán track "7 Skies" s velmi kvalitními klubovími remixy. Kyau & Albert jsou zárukou kvalitních DJ setů podpořených jejich energickým vystupováním za DJ pultem. A není žádným divem, že když je lidé vidí naživo, tak je pak chtějí vidět čím dál častěji.

web : www.kyauandalbert.com

Weekend * World Stars with Kyau & Albert
9-11-2007 , Fabric CZ

Kyau & Albert (Euphonic | DE)
Michael C
Martin Gredner
Jet Fever
Stepan Bruck

Info:
www.fsmusic.cz
www.idj.cz/weekendworldstars

Napsat názor do DISKUSE


13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019
11.11. 20:48
Orjan Nilsen 16/11 v Epicu
10.11. 18:37
Paul Van Dyk zahraje v Epicu 7.12.2019
30.10. 2:20
Aly & Fila presents FSOE
30.10. 1:26
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

18.11. 11:30
OUT! [Beyond The Stars Recordings] SounEmot - Si Tan Solo Supieras
18.11. 11:25
OUT! [TAR#138] Ramin Arab - Revolution
18.11. 11:21
OUT! [TAR Oasis] John Grand - Aries
12.11. 14:54
Markus Schulz & HALIENE- 'Ave Maria' - Official Video
12.11. 14:46
Christina Novelli - It'll End In Tears

14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)
29.10. 17:20
Roman Messer feat. Roxanne Emery - Lost & Found (Official Video)
15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ