TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 25.6.2009 Karel, Press

Legendární taneční koncept Hed Kandi přichází již tento pátek oficiálně do České Republiky. Zahajovací party proběhne v pátek, 26. června v holešovickém prostoru SaSaZu. Přinášíme vám poslední praktické informace k největší klubovce tohoto víkendu. SaSaZu se pro návštěvníky otevře ve 21.30 hodin. Hed Kandi noc odstartuje úderem 22. hodiny, kdy se za gramofony postaví DJ Brian. O půlnoci pak na nás čeká módní přehlídka ZU Elements, s modelkami jako Kateřina Průšová, Mirka Fabušová, Tereza Zimová, a další. Po přehlídce se již naplno rozjede Hed Kandi show, s rezidentním DJem Andy Normanem, kterého doprovodí vokalistka Katherine Ellis, a dále na Pav na perkuse a Deejana na saxofon. Konec party je plánován na 5. hodinu ranní. SaSaZu bude tentokrát uspořádáno jinak, než jste zvyklí. DJský pult bude umístěn uprostřed tanečního parketu, a na molu, které povede k standardnímu podiu, budou kromě módní přehlídky probíhat taneční vystoupení v brazilském karnevalovém stylu. Těšit se můžeme i na originální Hed Kandi dekorace. Každý návštěvník, který přijde do SaSaZu před 23. hodinou dostane welcome drink v podobě skleničky sektu.

Vstupenky budou tradičně v prodeji i na místě. Více informací o páteční Hed Kandi noci najdete na www.hedkandi.cz-----------------------------------------------

Hed Kandi Czech Republic spouští webové stránky
Hed Kandi se nezadržitelně blíží a spouští české officiální webové stránky, kde najdete spoustu zajímavých a užitečných informaci o fenoménu zvaném Hed Kandi. Již tento pátek se vám představí premiérově Hed Kandi se svou show v pražském clubu SaSaZu. Hed Kandi přiveze s sebou do Prahy rezidentního dje Andy Normana společně s bubeníkem Pavem, saxofonistkou Deeyanou a konečně vocalistkou Katherine Ellis. Dále se můžete těšit na dje Briana, sexy tanečnice a speciální Hed Kandi show. Vstupenky na páteční večer můžete zakoupit v síti ticketpro za 390 kč, na místě budou k mání za 490 kč. VIP vstupenky stojí 999 kč. Více informací naleznete na nově spuštěném webu www.hedkandi.cz.

Datum: 26-06-2009
Místo: SaSaZu Prague
Doba trvání: 22:00 -05:00
Událost: Hed Kandi

Line-Up: DJ Andy Norman
DJ Brian
Pav (Bicí)
Deeyana (Saxofon)
Katherine Ellis (Zpěvačka)

Vstupenky: www.ticketpro.cz
Více info: www.hedkandi.cz

--------------------------------------------

Hed Kandi - novinky k oficiální zahajovací party poslední červnový pátek v SaSaZu
Hed Kandi se letos stěhuje do klubu Space na Ibize. Po všech spekulacích o tom, kde se bude odehrávat letošní Hed Kandi Ibiza 2009, je nyní jasné, že pro letošní sezónu to bude v jednom z nejlepších a nejstylovějších klubů světa, Space Ibiza, a to každou sobotu počínaje 13. červnem. Z tiskového prohlášení Hed Kandi vyplývá, že současné prostory již nevyhovovaly jak kapacitou, tak technickým zázemím, nezbytným pro náročnou Hed Kandi show plnou speciálních performancí. Právě všechny tyto podmínky splňoval klub Space Ibiza, kde se představí zbrusu nová Hed Kandi show s více hosty a více živými představeními.

Hed Kandi - Brasil Edition
Toto CD, stejně jako ostatní ve World Series, představuje mezinárodně laděný zvuk Hed Kandi - byť s dotykem latino temperamentu - prezentovaným v nové brazilské edici. Neuslyšíte zde sice žádnou brazilskou hudbu, ale pocit který vám tato kompilace dá je ten, který zažíváte na brazilských plážích, nebo ve vyhlášených brazilských klubech. Zvolena byla Brazílie, protože přesně zapadá do životního stylu, kterým se prezentuje Hed Kandi. Ať už jsou to její pulzující města, slunečné pláže, nebo vášnivá a nakažlivá místní kultura. V tom všem lze cítit atmosféru Hed Kandi sérií. Navíc Hed Kandi pravidelně navštěvuje se svými párty brazilská města, jako Rio De Janeiro, nebo Sao Paulo. Všechny zmíněné důvody jsou jasným argumentem, proč právě Brazílie byla tou správnou volbou pro tuto sérii. Hed Kandi si dalo za úkol převést to vše na poslední CD, a ukázat tak Brazílii v její nejčistější podobě. Na tomto CD vidíme návrat k mírně progresivnímu zvuku Hed Kandi, s tracky a remixy od Erica Prydze, Deadmau5e, Davida Penna, Steva Angella a Laidback Luka, abychom namátkou jmenovali alespoň některé dje, které můžete slyšet na tomto 2CD.

První oficiální Hed Kandi party v České Republice se odehraje příští pátek, 26. června v pražském klubu SaSaZu, kde vystoupí rezidentní DJ´s Andy Norman a Brian za doprovodu živých perkusí, saxofonu a vokalistky Kathrine Elis. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Více informací již brzy na www.hedkandi.cz

-----------------------------------------------------

Hed Kandi - oficiální zahajovací party poslední červnový pátek v SaSaZu
Hed Kandi, jedna z nejznámějších tanečních značek na světě, přichází oficiálně do České Republiky. Zahajovací party proběhne v pátek, 26. června v pražském klubu SaSaZu. Hed Kandi se představí ve velkém stylu, a promění SaSaZu v latinsko-americký ráj, a to u příležitosti právě vydaného dílu World Series Brasil z legendární série kompilací Hed Kandi. Kromě exotických tanečnic se můžeme těšit na originální Hed Kandi dekorace, rezidentního DJe Andy Normana, který vystoupí společně s dalšími umělci. Za perkuse se postaví Pav, na saxofon jej doprovodí Deeyana. Dalším živým prvkem k té nejlepší porci funky house music bude vystoupení zpěvačky Katherine Ellis, jejíž hlas můžeme slyšet v mnoha velkých houseových hitech. Line-up pak uzavře domácí rezident Brian. Vedle skvělé muziky a unikátní Hed Kandi atmosféry bude připravena netradičně řešená scéna, či módní přehlídka značky Zu Elements.

Praha se tak vedle metropolí jako Londýn, Amsterdam, Moskva, Paříž, New York a mnoho dalších, stane dějištěm legendární noci Hed Kandi, která baví miliony clubberů řadu let v těch nejlepších světových klubech. Přijďte ochutnat Hed Kandi, a podlehněte této jedinečné žhavé klubové noci s neopakovatelnou atmosférou.

Vstupenky na Hed Kandi jsou v prodeji v síti Ticketpro za 390 Kč. Na místě bude vstup 490 Kč. VIP vstupenky stojí 999 korun. Více informací již brzy na www.hedkandi.cz

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ