TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 1.10.2009 Karel, Press

Hed Kandi, jedna z nejlegendárnějších tanečních značek na světě, která vznikla v roce 1999 a proslavila se především díky svým ilustrovaným kompilacím, které vycházejí každý měsíc, se opět představí tuto sobotu v pražském klubu Sasazu. V nejlepších klubech po celém světě a toto léto i v klubu Space na Ibize organizuje Hed Kandi unikátní parties, kde rezidentní DJ´s servírují tu nejlepší porci houseové hudby. Hed Kandi s sebou vždy přináší extravagantní produkci, speciální dekorace, živá vystoupení nejrůznějších umělců a jedinečnou atmosféru. Nejinak tomu bude i tuto sobotu, kdy klub Sasazu otevře pro návštěvníky jíž ve 21:30 a party odstartuje úderem 22. hodiny. Za DJským pultem se představí český rezident DJ Brian a nejmladší zástupce Hed Kandi DJ Dean Rigg. Další lahůdkou bude slavná britská zpěvačka Shena, jejíž hlas můžete znát ze slavného hitparádového hitu "The Weekend" od Michaela Greye. Doprovodí je saxofonista Andy Sax, a objev slavného popového umělce Jay Kay (Jamiroquai), perkusista Dean Oram.


Opět se můžete těšit na originální Hed Kandi taneční vystoupení, které tentokrát budou ve stylu "The Ibiza edition". Dále očekávejte Hed Kandi dekorace, taneční kompilace a spouty dalších maličkostí. Konec party je naplánován na 5. hodinu ranní. Sasazu tentokrát nabízí speciální vstupenky za 290 Kč, které budou v prodeji zítra, tedy v pátek do 18:00 pouze v restauraci a slevu 25 % na veškeré nápoje během sobotní noci. Návštěvníkům restaurace doporučujeme zarezervovat si stůl v předstihu.

Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketpro za 390 Kč, na místě pak bude vstupné 490 Kč a VIP za 990 Kč.

Více informací najdete na www.hedkandi.cz a www.sasazu.com-------------------------------------------------------------

Hed Kandi představuje umělce, kteří se představí příští sobotu v Sasazu na The Ibiza edition
Stylová party Hed Kandi, která se bude konat 3. října v klubu Sasazu se blíží. Tato světoznámá značka, která je známá především svými houseovými a nádherně ilustrovanými kompilacemi se tentokrát představí v tématu The Ibiza edition, na které vystoupí čtyři Hed Kandi umělci. Nejmladší Hed Kandi DJ Dean Rigg, který od svých patnácti let, kdy uměl hrát již na několik hudebních nástrojů, chodil pravidelně nahrávat do studia a jako DJ začal hrát ve svých sedmnácti letech. S Djingem na mezinárodní úrovni začal, když ho oslovil label DefJam Records a později Sony/BMG. Tyto labely si všimly jeho umění za DJským pultem a schopnosti roztančit taneční parket v rekordním čase. Později zjistil, že by mohl aplikovat své DJské dovednosti z Hip Hopu v houseové hudbě a vytvořit tak vlastní jedinečný styl.

Nespočet vystoupení na Ibize a Brazílii, turné na středovýchodě, Rusku a Evropě přivedl zájem Hed Kandi aby se později stal jedním z rezidentních DJů.
Doprovodí ho slavná zpěvačka Shena, jejímž nejznámějším hitem je známá skladba "The Weekend", která obletěla hudební stanice po celém světě a dlouhou dobu se držela na předních příčkách všech hitparád. "The Weekend" měla možnost zazpívat i na legendární britské show Top Of The Pops. Po tomto velkém úspěchu byla nominována na cenu Grammy a píseň se stala jednou z melodií slavného amerického seriálu Ugly Betty.

Dále vystoupí sólový perkusista Dean Oram, který miluje živá vystoupení. Dean začal svou kariéru v londýnské Drumtech Academy, kde studoval afro-kubánskou a latinskou kulturu. Později se začal zajímat také o brazilské rytmy, kde brzy vyniknul a dopracoval se až na nynější profesionální úroveň. V roce 2004 si Jay Kay (Jamiroquai) všiml jeho schopností a představil ho svému perkusistovi Solu Akingbolovi. Solo, který byl jedním z nejlepších perkusistů na světě, začal být Deanovi učitelem a díky němu se tak Dean posunul na další úroveň ve svém oboru.

Opět uslyšíte talentovanou zpěvačku, textařku a saxofonistku Deeyanu, kterou jste měli možnost spatřit už na minulém díle Hed Kandi: The World Series Brasil. Se svou profesionální kariérou začala ve svých patnácti letech. Během krátkého času se o ní začala zajímat média a nahrávací společnosti. V současné době často vystupuje na oficiálních Hed Kandi parties a její působení je možno vidět po celém světě, kde vystupuje s Hed Kandi DJs. Nedělá ji problém improvizovat do jakékoliv skladby. Poslední dva roky strávila psaním písní pro své nadcházející album "Living the dream". Na albu budete moci také najít píseň "Keep pushing on", která byla produkována americkým producentem Vadou Noblesem. Tento producent napsal a produkovat například píseň známé zpěvačky Rihanny "Pon de replay".

Českou taneční scénu zastoupí talentovaný DJ Brian, kterému se dostala jedinečná možnost stát se rezidentním DJem Hed Kandi parties pro Českou Republiku. Kromě všech vystupujícíh se můžete těšit na jedinečnou atmosféru, kterou podpoří originální Hed Kandi dekorace, nádherné tanečnice v originálních vystoupeních a dárky pro návštěvníky v podobě oficiálních Hed Kandi kompilací, triček a dalsích maličkostí.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro za 390 Kč, na místě pak bude vstupné 490 Kč a VIP za 990 Kč.

Více informací najdete na www.hedkandi.cz a www.sasazu.com

-----------------------------------------------------------

Hed Kandi - The Ibiza Edition v sobotu 3. října v pražském Sasazu
Hed Kandi, jedna z nejstylovějších značek taneční scény, která je známá především díky svým originálním tanečním kompilacím a stovkám legendárních parties po celém světě, se po červnové premiéře opět vrací do Prahy. Po posledním velkém úspěchu se v sobotu 3. října v holešovickém klubu Sasazu představí Hed Kandi - The Ibiza Edition, která sebou přináší aktuální letní kompilaci The Mix: Summer 2009. Na tomto vydání se můžete těšit na jednoho z nejmladších Hed Kandi Djů, který si říká Dean Rigg. Doprovodí ho Dean Oram na perkuse, který nastartoval svoji kariéru v londýnské Drumtech academy, kde si ho později všimnul Jay Kay (Jamiroquai). Dále vystoupí krásná a talentovaná saxofonistka Deeyana, kterou jste měli možnost vidět i v posledním dílu Hed Kandi: World Series Brazil. Chybět opět nebude DJ Brian, který je také rezidentním DJem pro Hed Kandi parties v České republice.

V neposlední řadě se vám také představí anglická zpěvačka Shena, která začala svou kariéru již při studiích na britské Royal Academy of Music. Je známá především díky hitparádovým hitům The Weekend od Michaela Graye či Watch Out od Alexe Gaudina, kterým propůjčila svůj hlas. Nejznámější hit The Weekend, který obletěl hudební stanice po celém světě a dlouhou dobu se držel na předních příčkách všech hitparád ji vynesl nominaci na cenu Grammy a píseň se stala jednou z melodií slavného amerického seriálu Ugly Betty. Za svou čtrnáctiletou kariéru zpěvačky, tak měla možnost zpívat po boku takových jmen jako jsou Danni Minogue, James Brown, Lemar, Michael Ball, Luther Vandross, Lesley Garrett, Heather Small či Russell Watson. Momentálně se drží na špičce britské pop music a vystupovala v pořadech jako jsou Popworld, CDUK či key UK music channels. Její hlas slyšeli miliony lidí v televizních reklamách pro Coca Colu, KFC, Nissan, Jaguar, Guinness či Kodak.

Opět se můžete těšit na unikátní Hed Kandi atmosféru, originální taneční vystoupení, nádherné kostýmy, Hed Kandi dekorace a dárky pro návštěvníky v podobě oficiálních Hed Kandi kompilací, triček, atd.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro za 390 Kč, na místě pak bude vstupné 490 Kč a VIP za 990 Kč.

Více informací najdete na www.hedkandi.cz a www.sasazu.com

Shena - www.shena.co.uk

VIDEO:
The weekend: http://www.youtube.com/watch?v=8bVsDTA4mdY
Can´t stop the rain: http://www.youtube.com/watch?v=wxIiAklZ13U

Vstupenky budou tradičně v prodeji i na místě. Více informací o páteční Hed Kandi noci najdete na www.hedkandi.cz

Napsat názor do DISKUSE


13.12. 17:55
Ferry Corsten v klubu Epic 14.12.2018
12.12. 18:02
Video-recenze novinek (Freezer)
12.12. 16:16
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
6.12. 21:40
AZiL - trance DJ
4.12. 20:33
Golden Age @ Tresor Club, Praha w/ The Thrillseekers, Scot Project, Jes, Matt Darey, Ronski Speed, Andrea Ribeca (01-12-2018)

14.11. 22:26
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky
5.11. 13:05
Off topic

12.12. 13:38
RAM, Alex MORPH & Alex Di Stefano - Grotesque 350
12.12. 13:29
John O'Callaghan & Cold Blue 'Symmetric'
12.12. 13:16
Pavel Khvaleev - The New Album - 'Sonder'
10.12. 12:03
Markus Schulz Wins Third America's Best DJ Title
10.12. 11:50
Giuseppe Ottaviani featuring Clara Yates - Why

5.11. 23:22
Ronski Speed & Ciaran McAuley - Corellia (Official Video)
5.11. 23:21
Markus Schulz feat. Nikki Flores - We Are The Light (Official Video)
12.10. 22:39
Michael Rehulka - Exposure (Music Video)
30.9. 20:37
Alex M.O.R.P.H. - Running For Peace (Official Video)
22.9. 19:27
Paul van Dyk ft. Plumb - Music Rescues Me (Official Video)

1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
21.3. 23:37
Náramky a Torques
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2018 TRANCE.CZ