TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 10.1.2005 Karel, Press

Residentní party dje Martina Grednera otevírá poprvé v novém roce své progressive brány v klubu PARADOGS a hodlá navázat na úspěšné podzimní party s Oliverem Kleinem a Tomcraftem. Začátek party bude jako obvykle v rukou rezidenta Martina Grednera, který si opět připravil to nejaktuálnější a nejkvalitnější z progressive house/trance, máte se tedy určitě na co těšit! Jako Martinův host bude stálice české scény, vynikající dj RAI, který patří do elity české progressive house scény. RAI, se představí v čase 03:00 až 05:30, rozhodně se vyplatí počkat na jeho groovy sound! A kdopak bude hlavním hostem party PROGRESSIVE? Kai Tracid, stálice německé a evropské taneční scény, tedy řekněme si o něm něco.

Jezdit sem a tam - neustále pendlovat někde mezi Frankfurtem, Sydney a jakýmkoli místem se dvěma gramofony: život Dje je tvrdý. Neustále být na cestě v doprovodu svého nejlepšího přítele, zvaného "zpoždění letu" a vždy přítomné otázky: "Kde to k sakru dneska jsem?" Nicméně všechna tato neštěstí jsou zapomenuta, když se roztočí gramofony a v rukou a obličejích lidí vidíte odezvu, na kterou jste čekali. Kai Tracid zná tento způsob života velmi dobře. Úspěšný producent/DJ se vrátil na začátku roku se svým singlem "Conscious", který masivně kroužil po klubech a setrval v German Media Control jako těžká váha. Ale přijde ještě něco víc: tento rok vyjde nové album. Je to doba pro Kai Tracida.

Ale nejprve se podívejme na jeho minulost: V roce 1995 sedí domácí muzikant a student elektro-strojového inženýrství před svým počítačem a tvoří nesouvislé zvuky a hluk. Náhle přichází s formulí, která z něj později učiní jednoho z nejžádanějších producentů/Dj´s. Kombinací acidové melodie undergroundu s éterickým trancem: "Ano, je to můj druh Tracid Track Soundu - jde o druh trancu, který je perfektní pro party." Kai pokračuje: " I přesto, že dodnes neumím zpívat, jsem přesvědčen , že mám cit pro emoční sekce mé hudby." A je toho více, co Kaie odlišuje od jeho kolegů: " Hluboké a inteligentní vokály jsou pro mě velmi důležité". A to můžeme najít v trancu vskutku málokdy. Kai Tracid hraje ústřední roli v německých "Dance Charts" od roku 1997. Měl mnoho #1 hitů, byl nominován na cenu "Viva Comet" v roce 1998, a začal stále víc a víc pracovat s Frankem Farianem, který je dlouhou dobu úspěšným producentem. Kariéra, která začala doma s levným vybavením se vyvinula v první řadu, hi-tech studio umístěné blízko Frankfurtu nad Mohanem.


Přestože to byli především Evropané, kdo poslouchal taneční hity Kaie Tracida, tak v posledních pár letech začíná narůstat počet lidí daleko od Německa, kteří žádají jeho vystoupení. "V poslední době odehraji tak 150 vystoupení ročně a většina z nich jsou mimo Německo." Kromě toho tento dva a třicátník prodal více než milion desek, které nesou jeho mix amid trance (to je důvod, proč sám sebe nazývá tra-cid). Austrálie, Anglie, USA, Japonsko, Itálie, Rusko, Argentina, Turecko a Brazílie - zdá se, že svět tohoto člověka poslouchá , a to i přesto, že nehraje jen ve velkých halách (s 35000 lidmi) , ale taktéž miluje hraní v malých klubech. Je dost divné, že atletický a přitažlivý muzikant je ve skutečnosti plachý. Nemá rád lidi, kteří se příliš předvádí. Je nekuřák, nebere drogy, dokonce ani nepije pivo, neobléká se výstředně ani nemá na hlavě divné střihy. " Zejména právě proto, nebyla kolem mé osoby nikdy taková medializace jako u mých kolegů, kteří všechno toto dělali. Jedním z důvodů může být skutečnost, že jsem vždy zůstal stejný jako předtím, než to všechno začalo. Jsem takový, jaký jsem a mám skutečně vlastní styl."

Před dvěma roky udělal prohlášení týkající se úspěchu Palu Van Dyka: "Ten člověk to dokázal. Jednou chci být tam, kde je on nyní." A nyní - vlastně to dokázal: "Ano, nyní tam jsem - ale šel jsem svou cestou." Jeho vlastní cesta - to je pro Kaie velmi důležité. Kai Tracid má svůj vlastní pohled, vlastní chápání světa a nebude poslouchat žádná pravidla. "Zkrátka nemůžu. To je důvod, proč se nepřipojil k německé armádě." Je posedlým hráčem paintballu - ne jen proto, že je to zábava, ale také proto, že to lidé akceptují a ve stejnou dobu si podají ruce. Podle Kaie, "na této scéně jsou idolové. Lidé, kteří jsou prostě dobří. Vedle toho jsou lidé, kteří jsou jen velmi populární. A potom - jako poslední kategorie - jsem já: Já, ten, který produkuje dopingové skladby." Jeho úspěch dokazuje toto: Pod jeho labelem, který se nazývá "Tracid Traxx", je 50 umělců, které můžeme neustále najít v tanečních hitparádách. Lidé ho chtějí vidět víc a víc, jako dje ho chtějí po celé planetě. Taktéž budou mít možnost ho vidět, jak předvádí své schopnosti v přicházejícím "Hey DJ!" - US produkce, film, který bude v kinech na konci roku.Tak, co ještě chcete? Jaké jsou jeho plány v budoucnu?

"Stále chci dělat věci, které mě baví: chci produkovat svou vlastní hudbu."

Pánové značící špičkovou kvalitu a nejen to - skvělá atmosféra, sound a světelný park - Vás čeká na party PROGRESSIVE 14.1. v klubu PARADOGS-KARLOVY LÁZNĚ

Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night
8.10. 17:54
Solarstone - Sky

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ