TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 12.1.2009 Karel, Press

Po dovolené minulý týden radioshow Kick da Night Radio Cast pokračuje do nového roku ve známém formátu. Během první hodinky Bon Finix nabídne mix těch nejčerstvějších tracků z oblasti electro, progressive a trance a v druhé části pořadu budou vždy nachystány guest KICK mixy od zahraničních DJs. Tento měsíc máme připravenou "perličku" v podobě guestmixu od nejpopulárnějšího DJe minulého roku. Jestli jste propásli jeho vystoupení na premiéře akce PURE před pár týdny, máte možnost si poslechnout, jak se prezentuje na akcích světová jednička Armin Van Buuren. V ponděli 26.ledna odvysíláme část jeho nedávného live setu z Clubu Volume v Jižny Korei. Během ledna se dále můžete těšit na guest KICK mixy od Richarda Durranda a Johana Gielena. Oba mají v plánu lednové vystoupení v Čechách. Dne 23.1. máte možnost slyšet je živě na obnovené Citadele společně se Sebastienem Legerem a Karottem. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na akce House Factory Live ve Fabricu s Blank & Jones, Rehab v Mecce s Dave Spoonem a na druhé vydání minimalové noci Mini & Maly v Roxy s Andersonem Noisem. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi pak posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná vyhrajete.

Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké zajímavé akce se chystají následující víkend.

Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz

Bon Finix - Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 - 21:00 CET

Program leden 2009

12.01. guest KICK mix - Johan Gielen (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na Rehab - Dave Spoon (akce proběhne 23.01. v Mecce v Praze)

19.01. guest KICK mix - Richard Durrand (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na Mini & Maly - Anderson Noise (akce proběhne 30.01. v Roxy v Praze)

26.01. guest KICK mix - Armin Van Buuren (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na House Factory Live - Blank & Jones (akce proběhne 30.01. ve Fabricu v Ostravě)

---------------------------------------------------------------------

Kick da Night Radio_Cast vás připraví na Electronic Connection
Kick da Night Radio_Cast během prosince pokračuje s prezentacemi DJs, kteří zahrají ve druhém díle akce Electronic Connection. Bon Finix vám jako vždy naservíruje směsici nové hudby od house po trance a nabídne šanci vyhrát lístky na ty nejzajímavější akce v regionu. Také pro vás připraví mixy od světoznámých hostu a na konec měsíce poradí kam vyrazit na ty nejlepší silvestrovské party. Po guest KICK mix od Filterheadz, který jste měli možnost slyšet minulý měsíc, přijde na řadu představit další dva headlineří Electronic Connection, oba velmi úspěšní producenti a DJs z Holandska a to Marcel Woods a Marco V. A když už je řeč o Electronic Connection, tak pro vás máme soutěž o 2x2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky na druhý díl této akce, která se přesouvá z Prahy do Boby Centra v Brně, nalaďte si v pondělí 01.12.2008 rádio Sensation Faktory. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.

Agentura United Music odhalí novou klubovou party Pure dne 20.12.2008. O pár dní dříve pořad Kick da Night Radio_Cast vám nabídne guest KICK mix od Blake Jarella, který bude spolu s Arminem Van Buurenem vystupovat na této akci. Taky budete mít možnost vyhrát volné vstupy na tuto výjimečnou akci, kde máte šanci slyšet v "klubovém" prostředí světového #1 DJe v současné době.

V posledním Kick da Night Radio_Cast roku vám Bon poskytne informace o chystaných silvestrovských akcích nejen v Čechách a na Slovensku, ale bude řeč i o zahraničních tipech na akce, kde můžete uvítat nový rok ve velkém stylu. Guest KICK mix poskytne jeden z headlineru silvestrovské Sensation v Dusseldorfu německý DJ a producent Moguai.

Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend.

V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Electronic Connection 2 a Pure, ale také i na Evolution Special s Matthew Dekayem, MaXimal se Seamus Hajim a na silvestrovskou párty klubu Roxy.

Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz


Bon Finix - Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 - 21:00 CET

Program prosinec 2008

01.12. guest KICK mix - Marcel Woods (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na Electronic Connection - Marco V, Marcel Woods, Filterheadz (akce proběhne 19.12. v Boby Centrum - Brno)


08.12. guest KICK mix - Marco V (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na Evolution Special - Matthew Dekay (akce proběhne 12.12. ve Fabricu - Ostrava)

15.12. guest KICK mix - Blake Jarrel (USA)
soutěž: 2x1 vstupy na Pure - Armin Van Buuren, Blake Jarrel (akce proběhne 20.12. v Slovanskym Dome - Praha)

22.12. guest KICK mix - Seamus Haji (UK)
soutěž: 2x2 vstupy na Maximal - Seamus Haji (akce proběhne 23.12. v Mecce - Praha)

29.12. guest KICK mix - Moguai (DE)
soutěž: 2x1 vstup na SIN CITY.xy (akce proběhne 31.12. v Roxy - Praha)


Prišli jste o některé díly, nebo by jste si je rádi poslehli znova?
Uplynulé pořady Kick da Night Radio_Cast jsou k dispozici v archivu na
www.bonfinix.com.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Ferry Corsten, Antoine Clamaran a další hosté v listopadových vydáních Kick da Night Radio_Cast

Radioshow Bona Finixe, Kick da Night Radio_Cast, vkročila do třetího měsíce vysílání a to opět s velmi zajímavým programem. V listopadu jsou nachystány guest KICK mixy od DJs, kteří v dohledné době vystoupí v Česku na nekterých z těch nejvýznamnějších plánovaných akcí.. Hned na první listopadové vydání je připravena "perlička" v podobě hlavní headlinera letošní Transmission. Ferry Corsten tak ukončí sérii Transmission DJs, kteří namíchali své sety pro náš pořad. Během posledních několika týdnů jste tak měli možnost slyšet sety od Markuse Schulze, dvojice Aly & Fila a nebo Rank 1. A když už je řeč o Transmission, tak pro vás máme i soutěž o 2x2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky, nalaďte si v pondělí 3.11. rádio Sensation Factory a otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.

Od třetího listopadového vydání pak začneme s prezentacemi DJs, kteří zahrají na druhém díle akce Electronic Connection. Druhý díl této akce se přesouvá z Prahy do Brna do Bobby Centra a my už vám teď můžeme slíbit, že do jejího konání, což bude 19. prosince, vám v Kick da Night Radio_Cast představíme headlinery této akce. Začneme hned 17. listopadu, kdy guest Kick mix namíchají belgičtí Filterheadz. V prosinci se pak můžete těšit na mixy od Marcela Woodse a Marca V.

Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Transmission a Electronic Connection 2, ale také i na Rehab s Martinem Rothem a na desáté narozeniny párty Climax, která přivítá velmi speciálního hosta z Francie, Antoina Clamarana.

Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz

Bon Finix presents Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 - 21:00 CET

Program listopad 2008
03.11. guest KICK mix - Ferry Corsten (NL)
soutěž: 2x2 vstupy na Transmission - Ferry Corsten, Rank 1, Markus Schulz (akce proběhne 08.11. v O2 Aréně v Praze)

10.11. guest KICK mix - Martin Roth (DE)
soutěž: 2x2 + 2x2 vstupy na Rehab - Martin Roth (akce proběhne 14.11. v Mecce v Praze a 15.11. ve Fabricu v Ostravě)

17.11. guest KICK mix - Filterheadz (BE)
soutěž: 2x2 vstupy na Electronic Connection - Marco V, Marcel Woods, Filterheadz (akce proběhne 19.12. v Boby Centrum v Brně)

24.11. guest KICK mix - Antoine Clamaran (FR)
soutěž: 2x2 vstupy na Climax - Antoine Clamaran (akce proběhne 29.11. v Roxy v Praze)

Archiv starších vydání Kick da Night Radio_Cast naleznete na www.bonfinix.com

----------------------------------------------------------

Stahujte: Kick da Night Radio_Cast
Od 9. září si pro vás Bon Finix každé pondělí, týden co týden, chystá svou radio show Kick da Night Radio_Cast, která startuje pravidelně od 19:00 hodin na rádiu Sensation Factory. Ovšem pro ty, kterým vysílací čas pořadu nevyhovuje, máme dobrou zprávu. Nemůžete-li si Bonovu show každý pondělní večer naladit live, máme pro vás řešení. Od nynějška vám dáváme tyto pořady volně ke stažení. Pořady budou však zveřejňovány s 1-2 týdenním zpožděním, aby posluchači, kteří poslouchají live v pondělí, měli výhodu a mohli se účastnit vyhlašovaných soutěží o vstupy na vybrané akce. Připomínáme, že v dnešní Kick da Night Radio_Cast, která startuje v 19:00 na Sensation Factory, pokračuje prezentace headlinerů listopadové Transmission. Dnešní guest KICK mix namíchali Rank 1. Krom toho se bude soutěžit celkem o osm lístků na akce Bubbles, čtyři na brněnskou edici (31.10. Fléda, 7.Nebe, Perpetuum) a čtyři na pražskou (01.11. Retro Music Hall).

Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz

Uplynulé pořady ke stažení:

Kick da Night Radio_Cast Week 41 - guest KICK mix od M.I.K.E.
http://www.zshare.net/audio/5014767665107f3d/

Kick da Night Radio_Cast Week 42 - guest KICK mix od Markus Schulz
http://www.zshare.net/audio/5014285457f793b6/

Kick da Night Radio_Cast Week 43 - guest KICK mix od Aly & Fila + rozhovor s Filou
http://www.zshare.net/audio/5014374341df261d/

Kompletní tracklisty těchto pořadů naleznete na stránkách radia Sensation Factory (www.sensationfactory.cz/index.php/forum?func=showcat&catid=43) a nebo ve vybraných diskuzních forech na internetu.

------------------------------------------------------------------------------

Kick da Night Radio_Cast vás připraví na Transmission
Bon Finix prezentuje svou radioshow Kick da Night RADIO_CAST. Měsíc říjen bude v tomto pořadu ve znamení mega-párty Transmission. Každý týden se ve druhé hodině tohoto pořadu dočkáte speciálního guest Kick mixu DJské světové hvězdy, která je nějak spojena s mega-akcí Transmission. Prvni říjnové pondělí odehraje svůj guest KICK mix belgický DJ M.I.K.E., známý také jako protagonista projektu Push, který už na Transmission dvakrát vystoupil. M.I.K.E. ale do Česka opět přijede a to hned tuto sobotu 11.10. 2008 do klubu Mecca, kde si odbude svou českou klubovou premiéru na akci Musica. Na tuhle akci můžete vyhrát volné vstupy, stači naladit Kick da Night Radio_Cast v ponděli 06.10. a odpovědět na soutěžní otázku, kterou Bon Finix vyhlásí během pořadu. Vaše odpovědi potom posilejte na kickdanight{at}bonfinix.com. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří vyhrají lístek pro sebe a svého kamaráda. Od druhého říjnového týdne se pak v guest Kick mixech budete setkávat s DJs, kteří vystoupí na listopadové Transimission 5 v O2 Aréně v Praze. Postupně jsou pro vás nachystány mixy od Markuse Schulze, projektu Aly & Fila a od Rank 1.


Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Musica a Transmission, ale také i na Connection Showtime a Bubbles.

Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz

Bon Finix - Kick da Night RADIO_CAST
na Sensation Factory
každé ponděli 19:00 - 21:00 CET

Program říjen 2008

06.10. guest KICK mix - M.I.K.E. (BE)
soutěž: 2x2 vstupy na Musica - M.I.K.E. (akce proběhne 11.10. v Mecce)

13.10. guest KICK mix - Markus Schulz (USA)
soutěž: 2x2 vstupy na Transmission - Ferry Corsten, Rank 1, Markus Schulz (akce proběhne 08.11. v O2 Aréně)

20.10. guest KICK mix - Aly & Fila (EG)
soutěž: 2x2 vstupy na Connection Showtime - Simon Patterson, Matt Hardwick (akce proběhne 24.11. v Mecce)

27.10. guest KICK mix - Rank 1 (NL)
soutěž: 2x2 + 2x2 vstupy na Bubbles - Mojado, Jerome Isma-Ae (akce proběhne 31.10. v různych klubech v Brně a 01.11. v Retro Music Hall)

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ