TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 26.1.2010 Karel, Press

Pánové, za několik týdnů startuje nová rezidentní noc Michael Burian in Heaven. Jak k vzniku toho projektu došlo? Michael: V Praze mám za sebou několik uspěných rezidentních nocí ( napr. Zen nebo Voyage ) . Chtěl jsem si dát na nějakou dobu pauzu a tak po roční přestávce přisel čas přijit zase s něčím novým. Při volbě partnera pro nový projekt padla volba na Decadance team. Bylo to celkem jednoduché rozhodnutí, protože jsem mel možnost s touto produkci několikrát spolupracovat a vždy se jednalo a výbornou spolupráci. Přijetí naší nabídky Decadance teamem nás ( Bohemian recordings ) velice potěšilo. Zdeněk: Byli jsme rádi, když jsme byli osloveni ze strany Bohemian Recordings. Jednak máme s Michaelem přátelské vztahy, u nás na Decadance již dvakrát vystupoval a spolupráce s ním byla vždy na profesionální úrovni. Takže jsme ani chvíli neváhali a řekli ano.

 

 

Máte pocit, že je dneska na trhu v Praze ještě místo na nové klubové projekty?
Michael : Místo tu určité je a podle ohlasu lidí tu naopak něco nového schází.
Zdeněk : Na produkčně kvalitní a dobře zajištěné projekty místo v Praze určitě je. Pravidelných klubových akcí je samozřejmě v Praze nepočítaně, ale o úrovni některých z nich by se dalo dost dlouze polemizovat. Navíc jsme si jisti, že Michael Burian si svou klubovou rezidentní noc zaslouží a určitě má dobrou základnu fanoušků, kteří tuto noc ocení.

Můžete tedy nějak popsat, čím bude tato noc jiná a výjimečná?
Zdeněk : Tak v prvé řadě to bude opravdu noc Michaela Buriana, na jeho jménu je to celé postavené, takže neočekávejte žádné světové DJs. Michael pokaždé odehraje svůj exkluzivní tříhodinový set a na každé edici vždy přivítá nějaké speciální hosty, se kterými bude mít dopředu připravené nějaké vystoupení. Nechceme improvizovat a chceme, aby každá edice byla originální a v něčem jiná, ať už hosty, dekoracemi, projekcemi, kostýmy apod.
Michael : jako host různých akcích nemám mnoho možností zasahovat do konceptu těchto party´s , což mi celkem schází. Tato noc by mela byt mojí nocí a to nejen po hudební stránce. Konečně mám možnost ovlivnit cely koncept party. Jak už tu Zdenek říkal, bude to noc Michaela Buriana pro jeho fanoušky to se vším všudy.

Můžete prozradit, jaké hosty si Michael bude zvát a co s nimi bude připravovat?
Michael: Na první díl jsem si pozval londýnskou zpěvačku a performerku TONNIC se kterou se znám již delší dobu a mel jsem již možnost sní společné vystupovat. Vždy to bylo opravdu jedinečné a doufám ze to bude stejné i 12.02.2010. TONNIC se mnou bude vystupovat ve dvou vstupech. Vše již pečlivě připravujeme.
Zdeněk : Chceme, aby Michael měl na každé edici jiné a zajímavé hosty (zpěváci, hudebníci a další). Tato vystoupení by měla být vždycky takovým bonusem, třešničkou na dortu. Už máme docela dobrá témata a nápady na další edice, ale nechte se překvapit.

Jak často se bude akce konat?
Zdeněk : Máme v plánu, aby se konala 4x ročně.

Mají hosté očekávat nějakou kopii Decadance párty?
Zdeněk : To rozhodně ne, nechceme nic kopírovat a chceme být originální. Tak, jak je Decadance ve všech směrech originální a má své pojetí a jak rádi říkáme, má svého ducha, tak i tato párty bude mít svojí vlastní originální tvář a bude prostě svá. Ale to stejně posoudí až návštěvníci. Bylo by neprofesionální, abych dopředu tu akci vynášel do nebes. Do nebes chceme vynést návštěvníky, proto ten název Michael Burian in Heaven.
Michael : Přesně tak jak říká Zdenek, bude to originál, žádná kopie něčeho co tu již funguje. My se snažíme opravdu o maximum a výsledné hodnocení bude pouze na návštěvnících samotných.

Michale, budeš připravovat na tuto akci i nějaké speciální sety? Přeci jen to asi bude tak trochu tvoje výkladní skříň.
Michael : Můj set bude vždy trvat minimálně tri hodiny a tak bude určité odlišný od klasického setu ,který trvá maximálně hodiny dvě. Každý set bude vždy doplněn nějakým hostem což mu dodá na naproste jedinečnosti. Osobně vždy preferuji raději delší sety, v kterých je možnost skvělého propojení s publikem. Příkladem by určitě mohla být moje letošní narozeninová party.

Proč vlastně trvalo tak dlouho, než jsi znova v Praze zakotvil s rezidentní nocí?
Michael : Jak jsem již říkal, potřeboval jsem si dát od pravidelného hraní v Praze pauzu a ta trvala celý dlouhy rok.

Můžeš prozradit nějaké novinky z Tvé nynější práce?
Michael : Nedávno vyselo moje nové E.P. New York City Sound na , kterém jsem spolupracoval s Nippem. Na konci loňského roku také otevřel můj label Bohemian recordings pobočku v N.Y.C. a tím pádem se letos budu hodně věnovat americkému trhu. Začínám již koncem března na Miami Winter Music Conference. Mimo to momentálně dokončuji můj další release, který by mel vyjit letos na jaře.

Proč jste vybrali Retro?
Michael: Po zvážení všech pro a proti se pro nás koncept tento prostor ukázal jako nejideálnější. Retro prošlo novou rekonstrukcí a jeho momentální kapacita nám naprosto vyhovuje.
Zdeněk : Pro tento event nám připadne Retro naprosto ideální svou kapacitou, prostorem, polohou, cenovou politikou a dalšími faktory. Myslím, že jsme nemohli vybrat lépe. No a když se nám někdy v budoucnu podaří zaplnit touto akcí SaSaZu, tak to bude naše splněná meta.

-----------------------------------------------------------------

Michael Burian společně s Decadance startuje svoji novou, delikátní, rezidentní noc
Rozhodli jsme se vytvořit pro vás noc, během které uděláme vše pro to, abyste se po celou dobu cítili jako v nebi resp. IN HEAVEN. Bohemian Recording a Decadance zvolili nejvhodnějším útočištěm nebeského tančení vinohradský klub Retro zejména pro jeho geniální polohu a optimální kapacitu 1200 osob. Rozhodla i jeho relativní neokoukanost a po loňské nákladné rekonstrukci rovněž vynikající funkčnost, variabilita a komfort - wc, bary, vip lounge atd. Nejpopulárnější český DJ Michael Burian vždy odehraje 3 hodinový, zaručeně božský set a pokaždé mu pomůže i hlavní host večera, který doplní jeho produkci live vystoupeními ( vokály, MC, nástroje apod. ). Další zdroje nebeského záření zajistí tematická projekce, dekorace, performance, kostýmy, dancers atd. A kdo že na vás čeká za premiérově otevřenou nebeskou branou?

Michael Burian jako svého hosta a ozdobu stage, která je jí stejně pokaždé malá, pozval známou zpěvačku TONIC z Londýna. Andělé ji hodili do hrdla talent lopatou a její neutuchající proud energie zanechá stopy i na vás, stejně jako na tančících, které přivádí do varu na akcích po celém světě. Výběr support Djs bude vždy velmi důkladný a jediným ukazatelem bude jejich schopnost dostat, resp. udržet partypeople ve varu po celou noc. Ostatním zůstává nebe zapovězeno. Premiéru jsme chtěli vložit do rukou těm, kteří vědí co je to zábava a proto se za mixpult postaví zkušení matadoři taneční scény a Michaelův support vytvoří DJs Carl Lope a Marcos.
VIVAT IN HEAVEN

Více informací na www.decadance.cz nebo www.michaelburian.com nebo http://www.facebook.com/#/pages/Michael-Burian-in-Heaven/268098751069

Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . 190,- + poplatky, VIP 390,- + poplatky, 250,- na místě, VIP 490,-.
Official after party - LE CLAN, Balbínova 23, Praha 2

Bohemian Recordings a DECADANCE uvádí: MICHAEL BURIAN IN HEAVEN
Pátek 12. 2. 2010 , 21.30 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec
RETRO MUSIC CLUB, Francouzská 4, Praha 2
Djs: MICHAEL BURIAN, TONIC (UK) - special guest), Carl Lope, Marcos

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ