TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 10.5.2008 Karel, Press

Již dnes večer se koná dlouho očekávaný další díl party Mind v Retro Music Hall. Těsně před samotnou akcí jsme vyzpovídali headlinery akce dvojku Alex M.O.R.P.H. a Woody Van Eyden a vzniknul z toho zajímavý rozhovor. K tomu přikládáme poslední informace společně s line upem.
Line Up
:
Retro Music Hall:
22:00 - 00:00 Matamar
00:00 - 00:00 Start Laser Show, Light Show a Dance Girls
00:00 - 04:00 ALEX M.O.R.P.H. B2B WOODY VAN EYDEN
04:00 - 06:00 Rewalkers

Retro Cocktail Bar:
21:00 - 23:00 Marcus Cooper
23:00 - 01:00 Efendy
01:00 - 03:00 Lunar Blaze
03:00 - 05:00 Ping Pong All

Vstup
Předprodej v síti Ticket Stream za 200 kč skončí v 19:00. Na místě bude vstup do 23:00 za 250 kč a poté za 300 kč. Program startuje již od 22:00 na obou stagích a díky českým cenám tak máte možnost přijít dřív a vynechat případný warm up někde v restauraci.

Laser Show, Light Show, Vj Show, Performance, Zvuk
Avízovaná vizuální show odstartuje pozvolna se začátkem akce a teprve přesně o půlnoci se rozjede naplno. Jak jste si již mohli přečíst, její dominantou bude 9 laserů (3 barevné a 6 zelených) kterédoplní tradiční světla od scanů přes hlavy, stroboskopy a oslňující blindery společně s videoprojekcemi na plátně a plazmových obrazovkách, sexy tanečnice a performance show. Kvalitní zvuk od firmy L´Acoustic je na parties v Retru již samozřejmostí.

Oficiální web akce je www.mind.cz. Najdete na něm vždy ty nejaktuálnější informace o nadcházejících dílech, stejně jako vše o historii akce od rozhovorů s dji, fotek a reportů až po záznamy setů ke stažení. Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz. Děkujeme všem partnerům za podporu a těšíme se s vámi na Mindu nashledanou! Šetřete své síly a připravte se na parádní mejdan!

Alex M.O.R.P.H. B2B Woody Van Eyden v rozhovoru pro MIND

Nazdar kluci! Jak se vede a jak se těšíte na vaše první vystoupení u nás v České republice?
Zdravíme! Máme se vážně skvěle, díky! Ano, na sobotu se neskutečně těšíme!!! Bude to vážně paráda!

Co víte zajímavého o naší zemi? Nepodělili se s vámi přátelé DJs o nějaké zkušenosti a dojmy?
No, o vašich partypeople jsme slyšeli a četli jen samé pozitivní věci. Prý jste velmi vnímaví a totálně euforičtí, což občas postrádáme v jiných zemích. Ale myslíme si, že u vás tomu tak nebude. ;-)

Jak vypadá vaše příprava na party? Kolik času vám zabere balení zavazadel? :-)
Woody: Je to poměrně rychlá záležitost. A myslím, že příprava setu trvá přinejmenším stejnou dobu. Akorát se musím přiznat, že jsem před hraním často trochu nervózní.

Alex: Hmm, balení mých věcí mi tolik času nezabere, jsem v tom poměrně rychlý. Příprava na akci sice trvá o něco déle, ale myslím, že ostatní DJové tím tráví mnohem delší dobu než já.

Proč jste se vlastně rozhodli spojit síly v B2B setech a v čem podle vás spočívá jejich výhoda?
Alex: První takový set jsme odehráli v roce 2003, a to hlavně proto, že to byla legrace a prostě jsme si DJing dohromady užívali.

Woody: Výhodu vidím v tom, že každý z nás má o chlup více času ovlivňovat dav, zatímco zrovna nemixuje. A také se tu vždy najdou nějaká překvapení, protože nikdy přesně nevíme, jaký další track kolega plánuje zahrát. Prostě každý set je novou výzvou a skvělým ojedinělým aktem.

Jak byste vlastně popsali svá B2B vystoupení?
Energický nářez se spoustou báječné muziky, speciální a zábavný pro publikum, ze kterého se vždy snažíme udělat nedílnou součást našeho setu.

Který track v sobotu jednoduše nezapomenete zahrát?
Jsme si jisti, že tam bude místo pro naše novinky Walk The Edge a Turn It On!

Poslední dobou jste vydali hned několik úspěšných skladeb. Především pak vokálovka Turn It On je jedním z nejúspěšnějších tracků u českých trancerů. Kde načerpáváte energii a inspiraci pro takovéhle kousky?
Alex: Vážně? No vidíte, prostě ji musíme zahrát! :-) No a inspirace přichází snad ze všech stran. Život, láska, cestování... Ale největší inspirací je samozřejmě hudba sama o sobě!

Jak vypadá vaše spolupráce? Hádáte se někdy? :-)
To teda jo, a jak! Ale je to velmi důležité! Vždy se snažíme z naší produkce vytáhnout maximum, takže se musíme bavit o tom, jestli si myslíme, že tohle bude nebo nebude fungovat. To je jediná cesta zaručující perfektní vyrovnanost naší práce. A musím říct, že naše úsudky jsou povětšinou správné. ;-) Jsme rádi, že tohle funguje!

Plánujete si do Prahy připravit něco speciálního? Co třeba Alexová nová bradka nebo něco takového? :-D
Woody: Neptejte se - přijďte a uvidíte! Teď vám to prozrazovat nebudeme, hahaha!

Alex: Ale rozhodně to nebude ta bradka, to je jisté! ;-)

Jak podle vás má vypadat dokonalá party? Sean Tyas nám řekl, že si rádi užíváté party se vším, co k ní patří. :-) A také že děláte skvělou show, je to tak?
Alex: No, ta odezva, která se k nám dostane, je fantastická! Takže to díkybohu vypadá tak, že lidé si naše sety skutečně hodně užívají! ;-) Ale není to jen DJ, který je potřeba pro skvělou party!

Woody: S dobrou párty souvisí hodně okolností, to je pravda. Místo, DJové, hudba, dav, personál, zvuk, světla, všechno! Musí to být těžká věc organizovat (a realizovat) takovou perfektní akci, ale párkrát už jsme si na takových eventech zahráli a musím říct, že nějací lidé jsou v tomhle skutečně mistři svého oboru.

Co byste vzkázali českým fanouškům, kteří už se na vás dozajista těší?
Můžeme jen říct: Díky za všechnu vaši podporu za celá ta léta a také se těšíme až vás uvidíme! A možná, že to to nebude naposled ;-) Ale nejdřív se všichni dobře bavme na MINDu!

Díky moc, uvidíme se na MINDu!
My děkujeme vám! Doufáme, že si užijete náš set.

Také děkujeme a těšíme se na vás!

Mountiner, Sickboy, Thonyk

---------------------------------------------------------------

Využijte výhod předprodejů na sobotní trance party Mind v Retro Music Hall
Již tuto sobotu se uskuteční další díl trance party Mind v pražském Retro Music Hall kde jako headlineři vystoupí duo Alex M.O.R.P.H. Back 2 Back Woody Van Eyden doplnění o české dvojice Rewalkers a Matamar a druhou house stage. Využijte možnosti nákupu vstupenek v předprodeji za výhodnou cenu 200 kč v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně Retro Music Hall. Cena na místě pak bude do 23:00 250 kč a poté 300 kč. Nejjednodušší možnost zakoupení vstupenek je přes takzvané E-Tickets, které zaplatíte i vytisknete pohodlně doma, přímý odkaz je zde. Pokud raději volíte možnost koupě v kamenné prodejně tak stačí vybrat tu nejbližší zde.Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.

MIND PRESENTS ALEX M.O.R.P.H. B2B WOODY VAN EYDEN
Hudební styl trance & house
Sobota 10.5. 2008, Retro Music Hall
(Francouzská 4, Praha 2, www.mind.cz)

DJS:
1st Trance stage:
Alex M.O.R.P.H. (www.alexmorph.com) Vs. Woody van Eyden (www.woodyvaneyden.com),
Rewalkers (www.rewalkers.com), Matamar (www.matamar.com).
2nd House stage:
Efendy (www.djefendy.com), Marcus Cooper (www.djmarcuscooper.com), Lunar Blaze (www.lunarblaze.eu).

Vstup v předprodeji za 200 kč, na místě do 23h 250 kč, poté 300 kč.
Předprodej vstupenek v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR a knihkupectvích KANZELSBERGER a pokladně Retro Music Hall.----------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 10.5. a s ní i další díl trance party Mind se kvapem blíží. V předchozích článcích jsme si detailně představili její headlinery duo Alex M.O.R.P.H. B2B Woody Van Eyden, nyní jsou na řadě technické vymoženosti tohoto večera. Cílem konceptu nocí Mind je totiž nejen vozit nová světová jména, ale hlavně nabízet i něco navíc. Na minulém díle tak poprvé Retro osvětlil barevný laser a nyní to bude hned celá laser show a s ní propojené další vizuální prvky. Všechny efekty se začnou postupně stupňovat od startu prvních djs a teprve s nástupem hlavních hvězd přesně o půlnoci se rozjedou naplno. Instalací celkem 9 laserů (3 barevné a 6 zelených) propojených do třech na sobě nezávislých řízených větvích bude dosaženo velmi komplexní barevné laser show, která zaplní celý prostor klubu. O hlavní dominantu se postará nad djem umístěný 1,5W multibarevný RGB laser se scanovací rychlostí 45000pps, doplněný po stranách o synchronně propojené dva 350mW trojbarevné RGY lasery se stejnou scanovací rychlostí. Druhou dominantu pak vytvoří po stranách od dje umístěné dva synchronně pracující 600mW zelené lasery se scanovací rychlostí 35000pps. Samotný taneční parket pak ze stran osvětlí 4 zelené lasery o výkonu 200mW se scanovací rychlostí 20000pps.

----------------------------------------------------------------------------------------
Soutěž o 2x2 volné vstupy na Mind

Woody Van Eyden se mimo jiné podílel na jednom z těchto projektů:

a) Sequential One
b) Paffendorf
c) Future Breeze

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 7. května správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o 2x2 volné vstupy na Mind, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
---------------------------------------------------------------------------------------

Mimo laser show nebude samozřejmě chybět ani light show složená sice ze standardní techniky klubu avšak uzpůsobená a sladěná s lasery pro ten nejlepší vizuální požitek. Světelnou show dále doplní Mind videoprojekce propojené s několika pohyblivými kamerami umístěnými různě v prostoru klubu promítané na třímetrovém plátně a čtyřech plazmových obrazovkách. Poslední pastvou pro oči budou sexy tanečnice, které nejen celý dav roztancují, ale navíc předvedou i andělskou performance. Pastvou pro uši dále bude zvuk od L´Acoustic který je jednou z největších výhod Retra. Jeho kvalita a síla ohromuje návštěvníky parties v tomto klubu pravidelně a u trance music pak obzvlášť. Energii této hudby tak budete opět moci vnímat nejen vašimi ušima. Slabším náturám doporučujeme chrániče sluchu:-).

Oficiální web akce je www.mind.cz. Najdete na něm vždy ty nejaktuálnější informace o nadcházejících dílech, stejně jako vše o historii akce od rozhovorů s dji, fotek a reportů až po záznamy setů ke stažení.

Využijte nejvýhodnějších cen vstupenek v předprodeji za 200 kč včetně poplatků. Cena na místě pak bude do 23:00 250 kč a poté 300 kč. Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně
Retro Music Hall.

-----------------------------------------------------------------------
Mind představuje českému publiku dalšího headlinera: Woody Van Eyden
Biografie této osobnosti je skutečnou lahůdkou. No posuďte sami, kolik se vám vybaví na světové scéně djů, kteří odstartovali svoji kariéru již v 70tých letech? Moc jich asi nebude. Woody od té doby samozřejmě i náležitě vyzrál a dnes je tedy nejen djem ale i producentem i remixérem. Na dalším díle trance party Mind 10.5. v pražském Retro Music Hall navíc vystoupí v Back 2 Back setu se svým kolegou Alexem M.O.R.P.H.em. Za hudebního veterána, ovšem rozhodně ne ještě vysloužilého, bychom mohli označit producenta a DJe, jehož jméno se do historie DJingu zapsalo už v 70.letech minulého století. Řeč je o Woody van Eydenovi, rodákovi z nizozemského Weertu, který vytěžil z hudebního talentu po rodičích maximum a už v patnácti letech dostával zpoza mixpultu do varu návštěvníky místních diskoték. V této činnosti vynikal dokonce natolik, že posbíral několik prestižních cen ze soutěží, ve kterých předčil i mnohé starší DJe. Ačkoliv tento koníček zabral pochopitelně spoustu času, stihl Woody úspěšně vystudovat obor marketing, který se mu později ještě velmi hodil.

Woody dobře věděl, že k úspěšnému vývoji kariéry a nasbírání cenných zkušeností bude muset prodat své umění nejen v okolních klubech, ale v celém hudebním světě. Proto si v jedenadvaceti letech sbalil kufry a směle vycestoval na Ibizu, dalších pár měsíců si pobyl i v Belgii a Británii. Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, avšak nejbouřlivějších ovací se dočkal až v Německu, kde se nakonec rozhodl natrvalo usadit. Woody si před sebe postavil nemalé cíle a kromě rezidentury v několika klubech začal uvažovat i o své vlastní bookingové agentuře. Jakožto expert přes marketing i hudbu měl nejlepší předpoklady pro to, aby si tyto sny vyplnil a již zanedlouho se tak skutečně stalo. Roku 1994 se stal party manažerem v legendárním klubu Riu Palace na Mallorce a pochopitelně si zde při každé příležitosti i sám zahrál.

Logickým vyústěním van Eydenovy kariéry bylo i pomrkávání po producentské tvorbě, vždyť který DJ by si rád nezahrál vlastní track před nadšeným davem? Zlomovým bodem bylo seznámení s André Tannebergerem, dobře známým jako ATB, z čehož vzešla veleúspěšná spolupráce a dobré přátelství. Woody se výrazně podílel na raketovém vzestupu Andrého hitu Killer a společně se vrhli i do charitativního projektu United Deejays, jenž přispěchal se skladbou Too Much Rain, věnovanou středoamerickým oblastem postiženým hurikánem Mitch. Spolupráce s Andrém byla korunována založením nového labelu Clubbgroove Records, který přilákal i Rank 1, či Alexe M.O.R.P.H.a.

Když v roce 2003 label zanikl, nastal ten správný čas postoupit zase o kus dál, a tak se Woody vypravil vlastní cestou. S novým labelem Fenology Records se chystal ještě výrazněji dobýt trancový svět. I tento záměr se vydařil, neboť první singl Unfinished Symphony začal hned trhat taneční žebříčky a nový kolega Alex M.O.R.P.H. se svými releasy také nezůstával pozadu. Podobný vkus a styl hraní přivedl oba pány k myšlence vystupování back2back a že to nebyl nápad vůbec marný, dokazuje jejich neustále nabitý kalendář a nepolevující zájem promotérů z celého světa. Mnoho talentů by Woody van Eydenovi jistě mohlo takto úspěšnou kariéru závidět, ale při troše štěstí, talentu a silné cílevědomosti to podle něj není problém, neboť jak on sám říká: "Nechci celý život snít, chci všechny sny skutečně prožít!"

MIND, 10.5.2008, Retro Music Hall
DJS: 1st Trance stage: Alex M.O.R.P.H. B2B Woody van Eyden, Rewalkers, Matamar. 2nd House stage: Efendy, Marcus Cooper, Lunar Blaze.

Oficiální web akce je www.mind.cz. Najdete na něm vždy ty nejaktuálnější informace ale také informace z minulého dílu od rozhovorů s dji, fotek a reportů až po záznamy setů ke stažení.

Využijte předprodeje vstupenek za výhodnou cenu 200 kč včetně poplatků. Cena na místě bude do 23:00 za 250 kč a poté 300 kč. Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně Retro Music Hall.

Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz

---------------------------------------------------------------------------------------

Mind představuje českému publiku prvního z headlinerů: Alex M.O.R.P.H.

Za měsíc v sobotu 10.5. proběhne další díl trance party Mind v Retro Music Hall. Jedním ze dvou exkluzivních headlinerů bude i producent, remixér a dj Alex M.O.R.P.H. Fanouškům trance music tohle jméno asi není moc potřeba představovat, pro všechny ostatní tu máme jeho zajímavý životní příběh. Kompletní informace o akci najdete na oficiálním webu akce www.mind.cz. Vstupenky jsou již k dispozici v předprodeji v síti Ticket Stream. Alex M.O.R.P.H., vlastním jménem Alex Mieling, je v současné době jedním z nejžádanějších DJů a producentů libujících si ve trancových vodách. Zároveň je jedním z nejlepších zástupců tohoto žánru země našich západních sousedů. Charismatický Němec je proslulý unikátně melodickým, energickým stylem, bavícími schopnostmi, ale stejně tak i svou neodmyslitelnou bradkou. Kromě své vlastní produkce pak na sebe upozornil především svými nezapomenutelnými remixy. Alex začal skládat své první tracky v polovině devadesátých let. První singl Paysages se datuje k roku 1996. Následovalo mnoho skladeb různých stylů, než si ho všiml manažer labelu Clubbgroove Records - Woody van Eyden. Na tomto labelu vydal Alex v budoucnu spoustu svých songů jako například Klangwelt, na kterém pracoval společně s dalším německým mladíkem ATB. A právě spolupráce s tímto člověkem byla ohromným krokem kupředu, od té doby se totiž Alex začal pokoušet především o moderní upliftingový trance. Mieling je však mnohem flexibilnějším producentem a například pod projektem Arc In The Sky vydával také breakbeatové záležitosti.

Další významnou etapu Alexovy dráhy na vrchol odstartoval roku 2003 Woody van Eyden, když založil jeho domovský label Fenology Records. Tento label si na scéně zanedlouho vydobyl poměrně silné postavení. Zde vydal úspěšné tracky jako Unification, New Harvest či Heavenly. Jak už ale bylo napsáno, pravděpodobně největší zásluhu na získání věhlasu mají zejména jeho remixy. Alex měl tu čest přepracovat díla Armina van Buurena, Paul van Dyka, Markuse Schulze, projektu Super8 & Tab nebo dokonce české jedničky Michaela Buriana. Namixoval také po jednom dílu populárních kompilačních sérií Trance Nation a Technoclub, ale za svůj největší úspěch považuje debutové sólové album Miles And Morph, které spatřilo světlo světa roku 2006. Ke spolupráci na této desce si přizval jména jako Rank 1 nebo Mike Koglin. V následujícím roce naopak pomohl samotnému Paulu van Dykovi s dvěma tracky na albu In Between. Alex nezahálel ani na djském poli a svým umem roztančil masy lidí na nejprestižnějších akcích jako Trance Energy, Mysteryland nebo Nature One.

A opět Woody... Roku 2007 vytvořil společně s ostříleným matadorem Eydenem produkčně-djské duo Lexwood, čímž definitivně vygradovala jejich několikaletá spolupráce. Jako prefektně se doplňující dvojice baví partypeople v exklusivních back2back setech, kde dokonale prodávají své letité zkušenosti. Takto si zahráli na akcích jako Nature One, Mayday či Gatecrasher Ibiza. Společně pak vydali hitovku I Love Trance, koprodukčně s formací Ferrin & Low track Chimaera anebo vokálovku Turn It On, která vyšla pod křídly labelu Vandit. Každým týdnem také pravidelně vysílá svou radioshow HeavensGate, která si za několik let získala četnou posluchačskou základnu po celém světě. Za svou kariéru Alex vydal již na 30 vlastních singlů a na svém kontě má přes 70 remixů. A jelikož jeho kariéra stále pozvolna míří směrem vzhůru, bude zajímavé sledovat, kdy se Alex octne na samotné špici.

Diskografie Alex M.o.r.ph.
Diskografie Woody Van Eyden

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alex M.O.R.P.H. a Woody Van Eyden na další trance klubovce Mind
Po velmi úspěšném březnovém prvním díle se hlásí druhý díl trance party Mind v sobotu 10.5. v pražském klubu Retro Music Hall. Opět se můžete těšit na dvě stage, jednu tranceovou se světovými headlinery a druhou houseovou představující česká jména. Hlavními hosty tentokrát bude dvojka Alex M.O.R.P.H. a Woody Van Eyden ve společném back 2 back setu. Doplní je rezidenti Mindu Rewalkers a hosté Matamar. Kompletní informace najdete na oficiálním webu akce www.mind.cz. Vstupenky jsou již k dispozici v předprodeji v síti Ticket Stream. Alex M.O.R.P.H. je jednoznačně jedním z nejlepších trance producentů a djů současnosti. Jeho charakteristickým zvukem je velmi energický trance prokládaný líbivými melodiemi. Upozornil na sebe nejen vlastní produkcí ale především svými nezapomenutelnými remixy. Prvním singlem byl track Paysages již v roce 1996. Nezapomenutelné jsou pak například remixy singlů Distant Dreams, Helsinki Scorchin, Sensation 2006 Belgium Anthem a alba Trance Nation a Miles and Morph. Woody Van Eyden je skutečný hudební veterán. Do historie djingu se zapsal již v 70. letech minulého století tehdy ještě jako dj aktuálního disco soundu. V devadesátých letech startují jeho rezidentury na Ibize v Belgii i Velké Británii a hlavně v Německu kde se nakonec usadil. Společně s ATB vydal track "Killer" a následně založil charitativní projekt United Deejays a vydal legendární skladbu "Too Much Rain". V roce 2003 pak potkává Alexe M.O.R.P.H.a a rozjíždí s ním myšlenku vystupování v back 2 back setu.

Dalšími vystupujícími budou rezidenti party Mind české duo Rewalkers. Ohlasy na tuto dvojici jsou stále lepší a lepší a tak jsme sami zvědavi jak se předvedou tentokrát. O začátek celé akce se pak postará další duo a to nadějná mladá dvojice Matamar. Druhá stage se opět zaměří na house music a to tentokrát s odnožemi do stylů electro, progressive a trance a to v podání jmen která v Praze jen tak neuslyšíte. Z Českých Budějovic dorazí zástupce klubu K2 dj Efendy, ze Zlína pak Marcus Cooper, Prahu zastane nová mladá krev Lunar Blaze. Právě byl spuštěn web k této akci na www.mind.cz. Najdete na něm vždy ty nejaktuálnější informace ale také informace z minulého dílu od rozhovorů s dji, fotek a reportů až po záznamy setů ke stažení!

Předprodej vstupenek byl již spuštěn a to za výhodnou cenu 200 kč včetně poplatků. Cena na místě bude do 23:00 250 kč a poté 300 kč. Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně
Retro Music Hall.

Napsat názor do DISKUSE


25.8. 18:15
Video-recenze novinek (Freezer)
25.8. 17:55
Trancenation @ Mecca Club Prague 16.11.2019
20.8. 20:40
Gareth Emery zahraje 23.8. v Epicu
4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

23.8. 13:30
OUT! [TAR#138] Corrie Theron - I Am
23.8. 12:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee & Zara Taylor - Everything Changes / In Your Eyes
23.8. 12:13
OUT! [TAR Oasis] Paaro - Fusion
16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ