TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 13.3.2008 Karel, Press

Již zítra se uskuteční premiéra trance & house party Mind v Retro Music Hall a Retro Cocktail Baru. Máme pro vás kompletní poslední informace od vstupenek, přes line up, technické vymoženosti, laser show až po after party. Připomínáme, že na této akci vystoupí poprvé u nás djs Sean Tyas a Manuel Le Saux, k tomu rezidenti Mindu Rewalkers a host michael C. dále na house stagi duo Bon Trip aka Bon Finix & Tripmain. 

 

Line Up

Retro Music Hall:
21:00 - 22:00 Otevření & Warm Up
22:00 - 00:30 Michael C
00:30 - 02:30 MANUEL LE SAUX
02:30 - 04:30 SEAN TYAS
04:30 - 06:00 Rewalkers

Retro Cocktail Bar:
22:00 - 00:00 Tadaa
00:00 - 01:30 Tripmain
01:30 - 04:30 Bon Trip
04:30 - 06:00 Bon Finix

Vstup
Předprodej v síti Ticket Stream za 170 kč skončí v 19:00. Na místě pak bude vstup do 23:00 za 200 kč a pak za 250 kč. Program startuje již od 22:00 na obou stagích a díky českým cenám tak máte možnost přijít dřív a vynechat případný warm up někde v restauraci.

Laser Show, Světla, Projkce, Zvuk
Na party Mind bude poprvé do Retra dovezen barevný a výkonný laser od firmy Kvant. Všichni budete svědky toho, jak vás ohromí! Doplní ho spousty tzv. scanů, hlav a blinderů pro tento večer opět úmyslně jinak umístěných a naprogramovaných, k tomu projekce na plátně a 4 plazmových obrazovkách, no a samozřejmě v Retru tolik vychvalovaný zvuk od L´Acoustic.

Doprava
Pro ty kdo by Retro Music Hall neznali, přikládáme mapu.

After Party
Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall se konají v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1 (www.studio54.cz). Klub je vzdálen pouhé 2 km nebo tři stanice autobusem 135 do stanice Náměstí Winstona Churchilla.

--------------------------------------------------------------------

Mind v Retro Music Hall proběhne poprvé od Opening Party na dvou stagích
Dlouho očekávaná premiéra trance noci Mind, která volně naváže na velmi úspěšný lednový Euphonic, se uskuteční již tento pátek 14.3. Headlinery noci tentokrát budou Sean Tyas a Manuel le Saux doplnění rezidenty Mindu duem Rewalkers a českým trance djem číslo jedna Michaelem C. Svou velikost tato noc podtrhuje i tím, že bude poprvé od Opening Party obohacena o druhou stage zaměřenou na house music. Akce se tedy neuskuteční pouze v Retro Music Hall ale i v Retro Cocktail Baru! Mimo to, je pro vás přichystáno další překvapení v podobě barevného laseru. Info na oficiálním webu www.mind.cz. Kdo byl na Opening Party Top 10 Cz si jistě vzpomene na propojení Retro Music Hall s Retro Cocktail Barem. Mind bude první akcí, která do budoucna vždy nabídne stage dvě. Klub tak dostává další rozměr jak díky výběru z hudebních stylů, tak větší kapacitou. Další specialitou party Mind dále bude barevný laser Kvant s výkonem 800 miliwattů, což je na klub Retro Music Hall skutečný luxus. Využijte předprodeje za velmi výhodných 170 kč včetně poplatků v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR, knihkupectvích KANZELSBERGER a pokladně Retra. Cena vstupu na místě pak bude 200 kč do 23 hodin, a poté 250 kč.

Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.

---------------------------------------------------------------------

Mimo hlavního hosta Seana Tyase se na premiéře trance party Mind v pátek 14.3. v pražském klubu Retro Music Hall představí také další zahraniční hvězda a to Manuel Le Saux. Znalcům trance music i toto jméno není třeba představovat, pokud by byl ale někdo kdo ho nezná, může si přečíst jeho životní příběh právě teď. Připomínáme, že na tuto akci byly již spuštěny předprodeje v síti Ticket Stream za velmi výhodnou cenu 170 kč včetně poplatků. Ital s francouzským jménem, který se kromě elektronické hudby velmi obstojně orientuje i v biologii, toť Manuel Le Saux. Pokud bychom pátrali po jeho DJských začátcích, museli bychom až do roku 1989, kdy se poprvé v životě postavil k mixpultu. Jak se dalo očekávat, hraní mu rychle přirostlo k srdci a již po roce tréninku začal pravidelně servírovat své sety návštěvníkům římského klubu Palladium, kde vydržel jako rezident celých deset let. Během této doby si v Itálii získal přízeň mnoha fanoušků a nabídky na hraní v předních klubech se jen hrnuly.

Manuel však současně mířil i za vysokoškolským titulem a studium na nějakou dobu chtě nechtě vytlačilo hudbu na vedlejší kolej. Přírodovědeckou fakultu nakonec úspěšně zvládl a konečně se naskytl dostatečný prostor i pro jeho producentské a remixérské choutky. Ke spolupráci si vybral kamaráda Giorgia Astuniho a pod společným projektem Astuni & Le Saux si na začátek vzali do parády tracky jako Audioplacid - Watch The Sunrise či hitovku Deepvoices - A New Beginning, za jejíž remix sklidili ovace od mnohých předních DJz, mimo jiné i od Armina van Buurena. Manuel, povzbuzen úspěchem, se posléze nebál ukrojit větší krajíc a přepracování trancových klasik Ferry Tayle & TonKs - Vol De Nuit a Signum - Push Through pro něj znamenalo další krok ke zviditelnění na trancové scéně. S vlastní tvorbou Le Sauxovi pomohli kromě Astuniho producenti jako Mark Sixma, Tony Orkosalo alias Senses, Iulian Cuculea alias Digital Nature a v poslední době čím dál známější Paul Miller.

Manuel nezůstal pozadu ani co se týče současného trendu vlastních radioshow a od roku 2003 jej každý týden lze slyšet například na vlnách ETN.fm v energické show nazvané Top Twenty Tunes.

Nezbývá tedy než přát hrajícímu vědátorovi mnoho dalších sukcesů, nakročeno má velmi slibně. Vždyť jen v uplynulých letech 2006-2007 stihl navázat spolupráci s prestižními labely Bonzai, Alter Ego, Flux Delux a s dalšími, v Itálii se stal pravidelným účastníkem festivalu Trance Gate a zahrál si na belgickém Tomorrowlandu.

Diskografie:
- Audioplacid - Watch The Sunrise (Astuni & Le Saux Rmx) 2003 (Noizest)
- Opium - Evolved (Astuni & Le Saux Rmx) 2004 (Noizest)
- Sunflash - Last Night (Astuni & Le Saux Rmx) 2004 (Noizest)
- Cold Blue - One (Astuni & Le Saux Rmx) 2004 (Noizest)
- Mark Sixma & Manuel Le Saux - The Saint 2004
- Evangelist - Angelica (Astuni & Le Saux Rmx) 2004 (Played on ASOT 162) (Synergica)
- Deepvoices - A New Beginning (Astuni & Le Saux Rmx) 2005 (Played on ASOT 215/217/218 and on ASOT Yearmix 2005) (Noizest)
- Cold Blue - Stream of Emotion (Astuni & Le Saux Rmx) Noizest Records(2006) (Noizest)
- Stoneboy - Bewitched To See The Sun (CO3 Rmx) (Real Music Recordings) (2006)
- Senses vs Manuel Le Saux - Liquid Emotion (Bonzai/Total Digital)
- Kenidel Lopez - Heavens Caliber (Manuel Le Saux Rmx) (Eve Recordings)
- Steve Allen - Lost Control (Manuel Le Saux Rmx) [Diverted Rec.]
- Ferry Tayle & TonKs - Vol De Nuit (Manuel Le Saux Rmx)[Bonzai]
- James Wandii - Kinetik Carper (Manuel Le Saux pres. CO3 Rmx)[Total Digital Bonzai]
- Astuni Vs. Manuel Le Saux - Faith [Inov8]
- Digital Nature & Manuel Le Saux - Absolute / Evergreen EP [Flux Delux]
- Digital Nature & Manuel Le Saux - Overwings [Bonzai]
- Signum - Push Through (Manuel Le Saux Rmx)[ASOT]
- Manuel Le Saux - Forgive [Bonzai]
- B.E.N. vs. Digital Nature - Save Me God (Manuel Le Saux Rmx) [Total Digital/Bonzai]
- Reconceal - No Place (Astuni & Le Saux Rmx)
- Optik - Object (Manuel Le Saux Rmx)
- Steve Allen & Ben Alonzi - Kraftmatik (Manuel Le Saux Rmx)
- Graham Gold - Movin On (Manuel Le Saux Rmx)
- Paul Miller Feat Manuel Le Saux - Sunny Day
- The Bass Tarts - Summer In Space (Manuel Le Saux 2008 Rework)

Brzy vyjde:
- Firestorm - Solstice (Manuel Le Saux rmx)[Alter Ego]
- Paul Miller & Manuel Le Saux - Entrance (Official Entrance Anthem) [Flux Delux]
- Fire And Ice - Tour De Trance (Manuel Le Saux Rmx) [Bonzai]
- Manuel Le Saux - Season [Flux Delux]
- Manuel Le Saux - Waterfall [Flux Delux]
- Digital Nature & Manuel Le Saux - World Wide Whore [Discover]

---------------------------------------------------------------------------

Producent, remixér a dj Sean Tyas se představuje českému publiku

Dle slov Armina Van Buurena jeden z nejlepších a nejtalentovanějších producentů současnosti, remixér hvězd jako jsou Moby, Christina Aguilera nebo Pink a mimo jiné headliner future stage fenomenální Trance Energy 2008 se představí poprvé českému publiku na premiéře party Mind v pátek 14.3. v Retro Music Hall. Přečtěte si jeho životní příběh včetně kuriózní příhody na party s Paul Van Dykem která významně změnila jeho život. Sean Tyas je nejstarším ze tří sourozenců. Elektronické hudba ho poprvé oslovila v jedenácti letech. A naplno jí propadl. Prostřední bratr Ryan, který se mimochodem také úspěšně živí jako DJ, o jeho dospívání říká: ´Přes sedm let trávil Sean každý den hodiny a hodiny posloucháním elektronické taneční muziky, studováním jejího zvuku a učením teorie. Věděl, že hudba se stane jeho životem a nepřipouštěl si cokoli jiného.´ Aktivně na svém snu začal Sean pracovat v roce 1999, kdy z vinylů sestavil svůj první techno set a začal se učit mixovat. A v následujících letech si již zařizoval vlastní domácí studio.Po studiích začal v rodném okolí na Long Islandu působit jako DJ v lokálních klubech a občasně se mu poštěstilo, že v newyorských rádiích zazněl nějaký ten song ze Seanovy rané tvorby. V této době se také pilně věnoval remixování známých americký popových hvězd jakými jsou Christina Aguilera, Pink nebo Moby. Definitivní zlom v jeho kariéře nastal jednoho únorového večera roku 2004. Společně s Ryanem vyrazili na akci, jejímž headlinerem byl nejoblíbenější DJ - Paul van Dyk. Uprostřed noci si Sean odskočil na záchod a jeho bratr zůstal na parketu. Najednou se z reproduktorů začal valit Ryanovi povědomý zvuk. Zaposlouchal se a poté okamžitě běžel pro svého bratra. Po návratu oba zůstali stát s otevřenými ústy, když zjistili, že sám Paul van Dyk právě hraje Seanův nejnovější track Remember. O osm měsíců později již Sean seděl v letadle do Německa s jasnou vizí - stát se profesionálním hudebním producentem.

Svou evropskou kapitolu začal psát v Kolíně nad Rýnem, kde navázal velmi úzkou spolupráci s Michaelem Urgaczem alias Beamem a společnými silami vyprodukovali několik releasů pod záštitou Beamova vlastního labelu Beam Traxx. V roce 2006 rozvázal úspěšné spojení s Beamem a rozhodl se jít vlastní cestou. Tenhle rok můžeme v Seanových očích označit přívlastkem superproduktivní. Nejprve vyhrál soutěž o nejlepší předělávku skladby Punk´d od Sandera van Doorna, které se zúčastnilo na 250 remixérů. Díky autorským trackům jako Candida, Lift nebo Mirella se pak pomalu ale jistě začal propracovávat na výsluní světové trance scény a získal si náklonnost hvězdných DJů. Třeba Armin van Buuren ho označil za jednoho z nejlepších a nejtalentovanějích producentů. O pravdivosti tohoto tvrzení svědčí i množství Tyasových remixů, o něž byl požádán známými labely. Za všechny zmiňme Duderstadt - Muhanjala nebo Mike Foyle - Shipwrecked. Na sklonku roku 2006 představil společně s DJane českého původu Tatanou remaky skladeb Children od Roberta Milese a Airwave od Rank 1. Rok 2007 s sebou přinesl další rapidní nárůst produkce. Jako mimořádně úspěšné lze hodnotit singly Drop a One More Night Out nebo remixy Vincent de Moor - Fly Away, Tranquility Base - Oceanic či Thomas Bronzwaer - Resound. Seanovým novým domovem se stal label Discover, pod jehož záštitou částečně namixoval jeden díl populární kompilační série Live As... Své tracky však vydává i u věhlasných společností jako Armada, Anjunabeats nebo Yakuza. Nesmíme opomenout ani fakt, že se Tyas aktivní podílí na produkci několika svých přátel, mezi které se řadí například matadoři Dave 202 nebo Talla 2XLC.

Svou pracovitostí si Sean nejen nadále upevňuje pozici jednoho z nejrespektovanějších a nejhranějších producentů, ale díky svému sympatickému vystupování, energickým setům a legráckám za pultem se stává jedním z nejžádanějších DJů. Procestoval celý svět, přičemž si zahrál ve věhlasných klubech a na akcích jako nizozemské Dance Valley, Trance Energy nebo Gatecrasher na Ibize. Jednou měsíčně také uvádí své dvě radioshows - The Wednesday Whistle na di.fm a Phased Out Phriday na ah.fm. Dnes Tyas pobývá ve švýcarském městě St. Gallen, kam se s manželkou Mirellou přestěhovali, a užívá si velké obliby fanoušků, kteří ho protlačili na stopátou příčku v tradiční anketě časopisu DJ MAG a na jedenácté místo ve výročním žebříčku známého internetového fóra tranceaddict.com.


Výběr z discografie - Sean Tyas
Talla2XLC vs Sean Tyas -Heart to Heart (Sean Tyas remix) - Tetsuo
Nish - Blue Sunshine (Sean Tyas remix) - Harderground
Graeme Harrision - Xanthe (Co-Production) - Flux Delux
Persequor - Midnight Savior (Sean Tyas remix) - MPFS
Bissen - Exhale (Sean Tyas remix) - Armada
Dave 202 - Louvre - Armada*****
Dave 202 - Lost & Found - Armada*****
Above & Beyond pre. Tranquility Base - Oceanic (Tyas remix) - Anjunabeats
Thomas Bronzwaer - Resound (Tyas remix) - Vandit / VONYC digital / Yakuza
Kyo & Gil - Ultima - Enhanced********
Thomas Datt - 2v2007 (Sean Tyas remix) - Discover
Sean Tyas - Drop - Discover
Vincent De Moor - Fly Away (Sean Tyas remix)- Armada
Sean Tyas - One More Night Out - Armada
Arrival Project & DJ Fonar - Kazantip (Sean Tyas Remix) ...
Dave 202 - Rain Against Her - Armada*****
Bobina - Lighthouse (Sean Tyas Remix & Dub) - Newstate
Dave 202 - Torrent - Armada*****
Tatana meets Tyas - Children 2006 - Sirup Recordings*******
Tatana & Tyas pres. T&T - Airwave 2006 - Sirup Recordings*******
DJ TommyBoy - Poseidon (Sean Tyas reWORK) - Drizzly
Store 'n Forward - 4 Seasons in 1 Day (Sean Tyas remix) - Afterglow Records
Will Holland vs Six Senses - Frantic (Sean Tyas remix) - Enhanced Recordings
Mike Foyle - Shipwrecked (Sean Tyas remix) - Armada
Beats of Genesis vs Legend b - Lost in Love 2006 (Sean Tyas remix) Thrustgroove
Neal Scarborough - Stung on the River (Sean Tyas remix) - Discover
Trueform - Forbidden Colors (Sean Tyas reWORK) - Armada
Insigma - Open your Eyes (Sean Tyas reWORK) - ATCR
Bubblefish - Stars of Ibiza (Sean Tyas remix) - Sirup
Sander van Doorn - Punk'd (Sean Tyas remix) - Oxygene
Akretis - There is a Time (Dave Prodygee & Sean Tyas remix) - Paradox
Beam - Silent Tears (Sean Tyas remix) - Beam Ttraxx******
Dusterix - Dusted (Sean Tyas remix) - Joyride
Kai del Noi - Beyond Doubt (Sean Tyas remix) - Conspiracy
Beam - On Your Mind (Sean Tyas remix) - Beam Traxx
Duderstadt - Muhanjala (Sean Tyas remix) - Afterglow
Aled Mann - Cold Fusion (Sean Tyas remix) - Discover
Sean Tyas - Lift (Flow) - Discover
Samuelzone - Intox Rox (Sean Tyas remix) - Inspired
Sean Tyas - Mirella - Afterglow
Sean Tyas - Natural - Afterglow
Sean Tyas - Candida - Inspired
Sean Tyas - Pacifier - Inspired
Sean Tyas - So Far So Near - Afterglow
Simplex DSN - Skywalker (B vs ST remix) - Thrustgroove
Sean Tyas aka Edwin York - Here We Go - Afterglow
Beam - Odin**** - Beam Traxx
Michael Urgacz - Electroshock**** - Ridgeback Records
Symmetry - Forget - Somatic Sense
Beam - Amun**** - Beam Traxx
64 Bit - Virtual Discotech**** - Beam Traxx
Michael Urgacz vs Sean Tyas - 4 Corners**** - Beam Traxx
Sonar Systems - Sonar Systems**** - Beam Traxx
Dave 202 - Nuclear Device***** - Drizzly
Dave 202 - Imagine Yourself ***** - tba
Christina Milian - Dip it Low (T&L mix)* - Island Def Jam
Pink - Get the Party Started (Partycrasher mix)* - Arista
Christina Aguilera - Just be Free * - Warlock
Nicole J. McCloud - One Good Reason (Tyas & Lawrence mix) * - 24/7
Daniel Bedingfield - If You're not the One (T&L mix)** - Island/Def Jam
Mr. Mister - Broken Wings (Sean Tyas Trance Mix) - Tommy Boy
Hakan Lidbo - Bad Girls Go to Hell (Sean Tyas Melody mix) - V2
Interface - Clear Night (Sean Tyas remix) - Nilaihah
Moby - In My Heart (Sean Tyas misses Twilo mix) - V2
Rambient - Hurricane * - Immergent
Sir Ivan - Imagine (remix)* - Tommy Boy
Lightforce - Join Me (remix) ** - POD
PPK - Resurection (Tyas & Lawrence mix)* - Tommy Boy
Sean Tyas - Enchanted Moments - Moonshine Blue
Sean Tyas - Love at First Site - Topaz
Sneaker Pimps - Sick ** - Tommy Boy
Seth Lawrence - FutureFunk ** - Tommy Boy
Becky Baeling - Heaven is a Place on Earth * - Universal Music
* - co-produced with Seth Lawrence
** - Engineered for and co-written with Seth Lawrence
*** - co-produced with DJ X-Dream
**** Co-Produced with DJ Beam
***** Co-Produced with David Tropeano & David Prodygee
****** More tracks on this vinyl are produced by Sean Tyas
******* - Co-produced with DJ Tatana & David Prodygee
******** - Engineered & Co-produced by Sean Tyas

Kompilace
John Askew and Sean Tyas - Live As... Vol. 4 (2007)
Talla 2XLC meets Sean Tyas - Techno Club Vol. 24 (2007)

Fakes:
U2-With or Without You (Alucard & Sean Tyas remix) FAKE
DJ TommyBoy - Poseidon (Sean Tyas remix) see below, its a rework
As the Rush Comes (Sean Tyas hard kick rework) - Why would anyone need a rework of this after Armin gave an amazing remix?
bewitched - c'est la vie (tyas remix) - hahahh u must be kidding

MIND with SEAN TYAS, 14.3. Retro Music Hall, Praha.
Vstup v předprodeji za výhodných 170 kč včetně poplatků v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR, knihkupectvích KANZELSBERGER a pokladně Retra.
Cena vstupu na místě pak bude 200 kč do 23 hodin, a poté 250 kč.

------------------------------------------------------------------------

Sean Tyas zahájí pravidelnou trance party Mind v Retro Music Hall

Přesně za měsíc v pátek 14.3. odstartuje plnohodnotný první díl tranceové party Mind, jehož předpremiéru jste mohli zažít již v lednu pod tehdy ještě propůjčeným názvem Euphonic. Headlinerem noci bude švýcarský producent, remixér a dj Sean Tyas označovaný například Arminem Van Buurenem za jednoho z největších talentů současnosti. Doplní ho další zahraniční producent a dj italský Manuel Le Saux a čeští Michael C a ReWalkers. Mimo to se můžete těšit na posílený světelný aparát a další speciality, o kterých budete včas informováni. Předprodej vstupenek začne již dnes odpoledne v síti Ticket Stream. Mind, to je nový originální ryze český koncept klubové tranceové noci, který se bude konat pravidelně v pražském klubu Retro Music Hall v režii produkčních pravidelných party pátků v tomto klubu Thonyka a Jáji. V příštích dnech bude spuštěn i oficiální web akce www.mind.cz. V pátek 14. března se jako hlavní hvězda prvního dílu představí švýcarský producent, remixér a dj Sean Tyas, který tak poprvé zavítá do naší země. Sean má za sebou spousty vlastních tracků, remixů i alb. Procestoval celý svět a hrál na skoro všech významných akcích a festivalech. Jeho dalším mezníkem bude letošní Trance Energy 23.2. kde vystoupí jako headliner Future Stage. Dalším zahraničním hostem bude producent a dj Manuel le Saux. Detailní biografie obou si budete moci přečíst již příští týden u tradičních mediálních partnerů.

Českou scénu tentokrát na této party zastoupí duo ReWalkers, které na lednovém Euphonicu sklidilo velký úspěch. No a o začátek se postará český trance dj číslo 1 Michael C se svým speciálním opening setem. Mimo to vás na této akci čeká několik technických vylepšení a v jednání je také druhá stage! O tom všem se ale dozvíte až v příštím týdnu

Právě dnes startují předprodeje za velmi výhodných 170 kč včetně poplatků v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR, knihkupectvích KANZELSBERGER a pokladně Retra. Cena vstupu na místě pak bude 200 kč do 23 hodin, a poté 250 kč.

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ