TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 20.4.2007 Karel, Press

Dlouho očekávaná party Amazing City je za námi a přišel čas na stručnou rekapitulaci. Akce budila zvědavost především ze dvou důvodů: jaký výkon předvedou hvězdná jména z line-upu a jak si agentura Clear Vision organizačně poradí se svojí premiérou. A jak to dopadlo? Hvězdy nakonec předvedly opravdu dobré výkony a pátek třináctého nepřinesl smůlu ani pořádající společnosti. "Amazing City přílákalo přes 5 500 návštěvníků, což považujeme za slušný úspěch. Atmosféra na akci byla po celou dobu příjemná a lidé se očividně bavili. Navíc až do úplného konce, kdy jsme měli velký problém je po ukončení akce dostat ven z haly," říká Daniel Trojan z Clear Vision. "Byli jsme poměrně napjatí, jak jednotliví DJové zahrají, přece jen to bylo několik velkých hvězdných jmen pohromadě. Podle mého však nikdo z nich nezklamal a třeba Judge Jules předvedl nad očekávání skvělou show. Samostatnou kapitolou byla světelná show, která podle ohlasů návštěvníky doslova ohromila," dodává Daniel Trojan.

"Samozřejmě i po akci pečlivě nasloucháme návštěvníkům a sledujeme diskusní fóra, tak jako jsme to dělali před akcí, kdy jsme touto cestou odpověděli na mnoho dotazů. Vnímáme proto kritiku, která se na nás snesla, týkala se hlavně zvuku a také speakra," pokračuje v hodnocení Daniel Trojan. "Vybrali jsme naprosto špičkovou zvukovou aparaturu včetně zvukaře. S čím jsme však nemohli počítat bylo to, že Daniele Divoli ji svým ne úplně citlivým přístupem lehce poškodí. Od té chvíle nemohl zvuk jet na maximální hlasitost, kvalitativně však zůstal na stejné úrovni. Co se týče moderátora, zkusili jsme jako první u nás angažovat "živého" moderátora. Je pravda, že své vystoupení nezvládl tak, jak jsme očekávali, takže tento prvek budeme pro další akce pečlivě zvažovat," rekapituluje Daniel Trojan. "Celkově jsme však s akcí velmi spokojeni. Nedošlo k žádným komplikacím, lidi se dobře bavili, nikde se netvořily fronty, jak jsme slíbili. Tímto bychom chtěli poděkovat všem partnerům a dodavatelům za profesionální spolupráci a těšíme se na spolupráci další," dodává Daniel Trojan.

Amazing City - časový line-up, plánek haly, vstupy, šatny
Už za dva dny se v T-Mobile Areně odehraje jedna z největších halových party, jakou Česká republika pamatuje. V pátek 13. dubna do Prahy přijede trancová DJská špička v čele s legendárním Paulem Oakenfoldem. Tomu budou sekundovat takové hvězdy, jako je Eddie Halliwell, Judge Jules, Johan Gielen a další, a celou show podtrhne dokonalý zvuk a jedinečná světelná show. Zvukovou aparaturu totiž pořadatelé museli nechat dovézt ze zahraničí, protože v ČR není dostupná žádná, která by splňovala jejich požadavky. Na party bude také použita unikátní vodní stěna, která umožní VJům vytvořit opravdu efektní světelné triky. Stručně řečeno, oči i uši návštěvníků party se mají rozhodně na co těšit.

"Už máme samozřejmě naplánováno celé zázemí akce, a proto můžeme návštěvníky ujistit, že na jejich příchod bude vše dokonale připraveno. Odvažuji se tvrdit, že nebylo moc party, které by jim nabídly takový komfort," říká Petr Procházka z pořádající společnosti Clear Vision. "Šatny budou mít kapacitu 7 000 míst a vchody jsou uspořádány tak, aby u nich nedošlo k žádnému zdlouhavému čekání a tlačenicím. Podobné to bude i na barech. Vyřešeno je i parkování," dodává Petr Procházka. Prvních 4tis návštěvníků obdrží po vstupu do arény Info book, kde budou všechny důležité informace k párty, včetně lineupu, rozhovorů, biografií, nápojového lístku a mnoho dalších užitečných informací.

A protože Amazing City se na fanoušky chystá již pozítří, nastal nejvyšší čas odtajnit přesný časový rozvrh party. Na DJe se tedy mohou návštěvníci těšit v následujícím pořadí:

20.00 - 21.30 Laydee Jane
21.30 - 22.30 Daniele Divoli
22.30 - 00.00 Johan Gielen
00.00 - 02.00 Paul Oakenfold
02.00 - 03.30 Eddie Halliwell
03.30 - 05.00 Judge Jules
05.00 - 06.00 Matt Hardwick

Důležité upozornění na závěr pro majitele společné vstupenky (Package) na Amazing City 1 + 2. Před vstupem do arény je nutné vyměnit tuto společnou vstupenku za jednotlivé, tedy za Amazing City 1 a 2. Více informací najdete na www.amazingcity.cz a www.clearvision.cz.

Závěrečné info před pátkem 13., který bude tentokrát ve znamení trancu
- Pořadatelé Amazing City zveřejnili přesný časový line-up akce
- Party nabídne fanouškům nevídaný komfort
- Pro návštěvníky je připraveno 7 000 míst v šatnách
- Celý prostor je rozvržen tak, aby nikdo nemusel čekat dlouhé fronty, a nepřišel tak o nic z programu
---------------------------------------------------------

Amazing City - Eddie Halliwell vzkazuje: Bude to nářez!
V Čechách si nebyl ještě ani jednou, budeš mít čas se podívat po Praze? Bohužel, nebudu mít dost času. Popravdě, nikdy jsem neměl čas se podívat po městě, vždy jsem hned odlétal na další vystoupení anebo jsem z nějakého přilétal. Minulý rok jsem ale byl v Káhiře a tři hodiny jsme čekali na další spojení, takže jsem rychle nasedl do taxi abych se alespoň podíval na pyramidy. Jsou opravdu úžasné! Máš nějakou zajímavou historku z vystoupení? Pár let zpátky jsem hrál na Kypru. Párty se odehrávala na pláži. Na konci úžasné noci jsem dal pár drinků s promotérem a rozhodli jsme se, že si dáme na probrání zaplaveme. Jak jsme ale běželi do moře, zakopl jsem o kámen a vymknul jsem si kotník. Tři dny na to, jsem měl tour napříč Jižní Amerikou a nechtěl jsem nechat promotéry a lidi ve štychu, tak jsem celé turné absolvoval s bolestmi.

Co si připravuješ pro české fanoušky na Amazing City?
Opravdu se na Amazing City těším a můžu zaručit hodně interakce a energie - v podstatě to tam pořádně nažhavím!

Nejhorší zkušenost spojená s tvojí prací?
Opravdu si užívám všechny aspekty mé práce. Hrát pro lidi na celém světě je nádherná příležitost a já si vychutnávám každičký moment své práce. Cestování mezi jednotlivými destinacemi a párty se zdá být asi nejtěžší částí mé práce, ale když víte, že na vás čeká 10.000 lidí, kteří se budou bavit při poslechu vaší hudby-o to jednodušší je to pak překousnout.

Které místo, kromě České republiky, bys chtěl navštívit a proč?
Měl jsem štěstí a navštívil jsem už většinu zemí a spoustu světových metropolí. Celkově mi nejvíce přirostla k srdci Itálie. Opravdu miluju italské jidlo, takže jednoho dne, bych rád měl pár dní volno abych si užil procházku po Římě.

Máš nějaký vzkaz pro české fanoušky?
Bude to nářez!

---------------------------------------------------------------------

Amazing City nabídne odvážně designovanou scénu a strhující světelnou show
Trancová party Amazing City se nezadržitelně blíží - konat se bude již za pouhých 9 dní, konkrétně 13. dubna v T-Mobile Areně. A organizátoři ze společnosti Clear Vision konečně zveřejnili podrobnosti k tomu, jak bude celá scéna vypadat. Zvukovou aparaturu dovezou ze zahraničí, protože tak kvalitní, jakou požadují, v ČR není možné sehnat. DJské hvězdy budou svým fanouškům kynout z tři metry vysokého pódia a jejich produkci bude doprovázet exkluzivní světelná show. Vezměme to ale popořadě. V hlavní roli každé party je samozřejmě DJ. Proto pro účinkující bude připraveno pódium vysoké tři metry, z kterého bude mít umělec dokonalý přehled o tom, jak jsou fanoušky s jeho vystoupením spokojení. Snímat ho budou dvě špičkové kamery, z toho jedna v přímo u DJe, obraz bude přenášen na několik pláten. "Pro fanoušky je však samozřejmě důležitější DJe pořádně slyšet než vidět. Na Amazing City bude z tohoto důvodu ze zahraničí dovezen hi-tech audio systém L´Accoustic KUDO o výkonu 170 kW," říká Daniel Trojan z Clear Vision. Systém zajistí zvuk, s kterým budou spokojeni i ti největší fajnšmekři. Je totiž možné jej vyladit naprosto přesně dle potřeb konkrétního prostoru - velmi přesně lze nastavit zvukové vyzařování i dosah.Umělci se však budou muset opravdu snažit, aby jejich vystoupení nezastínila scéna a probíhající světelná show. Ta bude pro DJe rozhodně důstojnou konkurencí, se kterou budou muset soutěžit o pozornost fanoušků. "Scéna je společným dílem těch nejzkušenějších na české taneční scéně, firem Artcom, AudioLight a Barometr, VJs pochazí z bookingové stáje Phase. Nosným tématem vizuálního programu bude město a noční život," popisuje Daniel Trojan. Tomu odpovídá i hlavní vizuální prvek scény - mrakodrapy - nasvícené obří backdropy - a ulice pod nimi - panoramatické projekce po celé délce podia. Pastvu pro oči pak nabídne světelná show. Konstrukce, která poslouží k zavěšení celého světelného parku, má 7tunovou hmotnost a není divu. Připraveno bude 100 světelných hlav o celkovém výkonu 130 kW a světelné vykrývky zajistí, že pokryt bude kompletně celý prostor haly. Zajištěny jsou i čtyři lasery, dva plnobarevné a dva zelené a také 15 zrcadel pro odrazy světel. Opravdovou chuťovkou bude pak vodní stěna, kterou již mohli vidět příznivci Tiesta na jeho vystoupení v ČR. Na Amazing City však budou použity úplně nové světelné efekty, které designéři mohli navrhnout díky unikátní kombinaci světelných hlav, laserů a právě již zmíněné vodní stěny.


--------------------------------------------------------------------

Buďte připravení, konečně dorazím, vzkazuje českým fanouškům Johan Gielen
13. dubna si v T-Mobile Aréně odbude svoji premiéru party Amazing City a jednou z jejích hvězd bude DJ Johan Gielen. V Holandsku zná jeho jméno každý (i když se Johan narodil v Belgii) a také ho zná pravděpodobně každý milovník trance bez ohledu na svoji státní příslušnost. Kromě toho, že Johan Gielen chová zlaté rybičky, rád si zaplave s delfíny a miluje potápění, také poskytl organizátorům Amazing City další ze série rozhovorů představujících hlavní hvězdy této party. Johan přišel na řadu po LayDee Jane a Judge Julesovi a slibované interview je tu. Ještě nikdy jsi v Praze nebyl. Budeš mít čas na prohlídku?
Doufám že ano. Myslím, že Praha je fantastické město, chci ji opravdu projít a spoustu toho vidět. Možná dorazím o den dříve, abych měl dost času na prohlídku. Máš nějakou veselou historku či zážitek z vystoupení? Vtipná příhoda se mi stala pár měsíců zpět. Uprostřed vystoupení v klubu vypnuli proud. Nemohl jsem nic dělat, vyjma toho vzít kousek dřeva a zkoušet bavit publikum. Lidi reagovali pozitivně a nadšeně a tleskali do rytmu. Jakmile porucha skončila, začal jsem zase hrát a lidé se mohli zbláznit.

Co připravuješ na Amazing City pro české fanoušky?
Amazing City bude výborné, chci dát českým fanouškům to, co ode mě čekají. Takže se připravte, že uslyšíte to, co slyšet chcete. Vždycky říkám: mluvím se svými fanoušky beze slov, hovoří za mě má muzika.

Můžeš porovnat party v Holandsku a v Japonsku, kde jsi působil jako residentní DJ? Jsou si v něčem podobné?
Japonci jsou stejně jako Holanďané úžasní. Lidé se nechávají unášet hudbou, což dělá dobrou party. Asiaté jsou plní energie a velmi nadšení, když zvedám ruce do vzduchu, všichni to opakují. Je to jako aerobik.

Jaký máš nejhorší zážitek související s tvou prací?
Hmm, teď nevím. Vždycky smýšlím pozitivně po celou dobu a těším se z každého okamžiku, kdy pracuju.

Které místo, které jsi ještě nikdy neviděl, bys chtěl navštívit a proč?
Kdybych mohl na měsíc odjet, jel bych do divoké přírody Kanady nebo na expedice s tažnými psi na severní pól nebo na safari do Afriky, to jsou místa, kde jsem ještě nikdy nebyl.

Máš nový track, Relevations. Co bude následovat?
Magnitude bude další. Je to čtvrtá píseň na mém albu.

Připravuješ nové album?
Chtěl bych vyprodukovat kvalitní věc, takže si musíme na mé další album pár let počkat.

Co plánuješ do budoucna?
Kromě DJingu se chci potýkat s hudební produkcí. Tím spojím věci, které mám nejraději.

Máš nějaký vzkaz pro české fandy?
Buďte připravení, já dorazím. Konečně. Bude party.

--------------------------------------------------------------------------

Judges Jules - rozhovor s druhou největší hvězdou Amazing City
Party Amazing City a její termín, který je stanoven na pátek 13. dubna se nezadržitelně blíží a organizátoři celé akce se rozhodli, že Vám postupně přinesou rozhovory s největšími hvězdami. Po Paul Oakenfoldovi je druhou největší hvězdou světoznámý DJ, Judge Jules, vlastním jménem Julius O´Riordan. S měsíčním předstihem si našel chvíli času a poskytl odpovědi na několik otázek pro české fanoušky. 1. Za měsíc a půl přijíždíš do Prahy, těšíš se? Velmi. V Praze jsem byl v minulosti jen jednou a bylo to skvělý vystoupení. 2. Připravuješ si něco zvláštního pro české fanoušky? Speciální set, kostým nebo jiný originální dárek? Každý týden připravuji v mém studiu nové tracky a můj set bude nabitý čerstvými věcmi, které jsem připravil právě pro tuto příležitost. 3. Už tedy máš nějakou zkušenost s českými kluby a fanoušky, jak je vnímáš? Možná to špatně vyslovím, ale jediné moje předchozí vystoupení bylo v Radost FX v roce 2004 a musím přiznat, že to bylo jedno z nejlepších toho roku.4. Chystáš se v Praze strávit více času nebo jen jednu noc?

Bohužel se musím vrátit zpět do Anglie, kvůli mé sobotní show na rádiu, ale chci stihnout vidět co možná nejvíc památek, co to jen půjde, předtím než odletím domů.

5. Praha je bývá touto dobou velmi krásná, vezmeš s sebou ženu a děti?
Moje rodina bude trávit Velikonoce na Ibize, takže tentokrát je s sebou brát nebudu, ale manželka se mnou přijela, když jsem tu byl naposledy.

6. Jak postupují přípravy na letošní "Judgement Sundays" na Ibize?
Všichni Djové jsou na nadcházející sezónu zabukovaní a vzrušení už se s blížícím se létem jenom stupňuje.

7. Představuje pro tebe Ibiza něco zvláštního? Už tě někdy napadlo koupit si tam dům a strávit tam zbytek života?
Na Ibize vlastním dům už asi 10 let. Nemyslím si, že bych chtěl na důchod zůstat právě na Ibize, ale rozhodně někde ve Španělsku. Navíc během zimy na Ibizu nelítají žádné přímé lety z Anglie, což je dost obtížné pro mou rodinu. Nicméně mimo sezónu je ostrov nádherný.

8. S ohledem na tvoje aktivity na BBC Radio 1, hraní na Ibize a ostatní DJování, jak ještě k tomu zvládáš být se svou rodinou?
Díky efektivnímu časovému plánování. Samozřejmě cestuji a pracuji strašně moc, ale snažím se snížit moje cesty na nejnutnější minimum, a jakmile skončím utíkám domů, abych s rodinou strávil co nejvíce času.


----------------------------------------------------------------------------------------------------

V Čechách se "odborníci" trancu spíše vysmívají, říká jedna z hvězd Amazing City, Laydee Jane

Amazing City se blíží každým dnem, a tak nastal ten správný čas představit postupně jednotlivé interprety v rozhovorech a podrobnějších profilech. Jako první přinášíme interview s jednou z nejoblíbenějších trancových DJek - s LayDee Jane. I když k její popularitě určitě přispívá její sličný blonďatý vzhled, nenechte se mýlit - tato DJane zahrát rozhodně umí. Jaká byla tvoje reakce na to, že budeš hrát s Paulem Oakenfoldem? Že konečně si někdo z "megalomanských agentur na české taneční scéně" taky všiml mé práce a ne toho jak vypadám. :) Velice si cením, že jsem dostala důvěru právě od Clear Vision. Jsem přesvědčená, že CV dost zamotá dění na "klidné" české taneční scéně. :) A jen bych chtěla podotknout, že nebudu hrát s Paulem Oakenfoldem, ale budu vystupovat na akci, kde je on hlavní headliner :) Kdo další z hvězdného line-upu Amazing City Tě nejvíce oslovuje a čím? Je těžké říct, kdo mě nejvíc oslovuje, ale nejbližší je mi samozřejmě Johan Gielen - jak pracovně, tak osobně. Pak mě ještě zajímá vystoupeni DJs Eddieho Halliwella a Matta Hardwicka. Připravuješ na Amazing City nějaký zvláštní set či speciální show? Připravím se jako na každé jiné větší vystoupení. Pokaždé je to něco extra. :) Lidé, kteří chodí na akce, kde hraji, to už vědí a znají.A i když budu hrát úplně na začátku, tak i tak to bude jízda. ;)


Jak vnímáš strmý vzestup trancové hudby tady v České republice?

Můj názor je, že tady nikdy nebyl trance uznáván tak jak v jiných zemích a ani nebude, ale už dlouhou dobu to neřeším, protože dnes trance jako takový už není to, co byl dříve. Je několik stylů a podstylů trancu a i já už dlouho hraji více stylů dohromady, prostě to, co se mi líbí, co mě oslovuje a co si myslím, že je kvalitní. Jinak co se týká ČR vs. trance, tak stručně bych to popsala asi takto: nejdřív byl trance krátce operován, pak nehorázně haněn... Kdo ho hrál, byl břídil (jako já) a kdo ho chtěl hrát, rychle hledal ještě k tomu jiný styl, aby kritika nepadla i na něj.. Pak nastala doba, že už to teda jakoby nikdo neřeší. Ale uvnitř těch lidí a medií, která tady v ČR "určují", co je dobré a co ne, stejně je, že kdo hraje trance, nemá na taneční scéně co dělat. :) No a pak z toho v jednom nejmenovaném časopise udělají parodii tím, že sezvou všechny "trancové odborníky" pro jejich názor, a přitom to pak skoro o trancu není, a když trochu je, tak je opět shazován. To je více než úsměvné. :) Ale co, to je prostě ta naše povaha česká, a hlavně u těch. co si o sobě alespoň myslí, že něco znamenají a určují směr. :))

Jaké je to vystupovat s DJskou světovou TOP elitou, jako jsou např. Tiesto, Paul Van Dyk apod.?

Samozřejmé je to prestižní, když už je DJ po boku těchto DJs zařazen. To je jasná věc. Ale bohužel dost často je to jen obchodní tah, mezi agenturami a výměnami DJs mezi s sebou. Já jsem jen ráda, že v tomto směru mám čistý štít. Jsem přesvědčena, že když to má člověk "koupené", tak ho ta práce tak nemůže bavit, než když to má zasloužené. :)
Možná to bude znít divně, ale vystupovat s DJs elitou není ani žádný med. A když už se ti to poštěstí, když hraješ v čase před nebo po nich, jsi postaven do situace, že musíš splnit podmínky jejich managementu, které ti jsou předem určené. Ať už to byl Tiesto nebo někdo jiný, když jsem hrála před nimi, musela jsem hrát "nudně", abych pro ně lidi jen "připravila" a ne abych lidem ukázala, co umím. Je to legrační co? Přece když jsem hvězda, tak proč taková komedie... Anebo že by si DJs z top ten nebyli až tak úplně jistí sami sebou? :D

Hodně jezdíš hrát i do Polska. Popiš nám atmosféru na parties tam.
Polsko je velice zvláštní země. Lidé na party tam jsou velice milí a vděční. Rádi se baví a rádi tvoří atmosféru, aby se cítili dobře. A i když se mi nějak zvlášť v Polsku nelíbí :), tak toto je jeden z důvodů, proč se tam stále ráda vracím a přijala jsem tam dokonce minulý rok rezidenci v klubu Blue, kterou mi nabídl místní rezidentní DJ W. Před 5 lety to byla jen diskotéka. Ale on naučil místní publikum poslouchat kvalitní klubovou hudbu. Takže do klubu teď chodí cca 1200 tolerantních lidiček každý pátek a sobotu a takové skvělé publikum se vidí opravdu málokde. Je to paráda!

Pověz nám svůj názor na nové technologie pro DJe, jako je např. Ableton apod.
Ještě jim stále statečně odolávám. :)

Jak to vypadá s tvojí produkcí? Chystáš na rok 2007 nějaký release?
Chystám, s italským labelem RMS, a bude toho daleko víc, ale ještě je předčasné o tom mluvit více. Vše se včas dozvíte. :)

Jaké zajímavé hraní, samozřejmě kromě Amazing City, tě ještě letos čeká?
Tak ještě před AC je to druhé pokračování brněnské halovky Cybertronic v Rondu s Fredem Bakerem, Ericem Prydzem a dalšími. Já si velice cením právě Freda, jsem velice ráda, že již podruhé přijal mé pozvání. Potom v druhé polovině dubna Antistatic - Gayle San, dále 2x Ukrajina, kde nevím, co mě čeká, a jsem na to opravdu zvědavá. ;) Dále v květnu vystoupení v Lausanne ve Švýcarsku, kde vystoupí Ferry Corsten na mé rezidentní noci a týden na to vystoupím v Brně na Flédě na akci s DJem Marco V. Mám tam už i nějaké zajímavé letní akce, ale o tom je ještě předčasné mluvit.

Co bys ráda vzkázala návštěvníkům Amazing City?
Že jim konečně ryze česká agentura sestavila po delší době velice zajímavý line-up! Ať jsou za to moc rádi, protože tohle je na naší taneční scéně opravdu unikát! Věřím, že se tam všichni uvidíme. :)

LayDee Jane (laydeejane.eu)
Lucie Králová alias LayDee Jane pochází z České republiky, ale své debutové vystoupení měla v roce 1999 ve Švýcarsku, kde se v místních klubech také vyučila. Publikem ji vítalo s otevřenou náručí a okamžitě přijalo její talent a vášeň pro hudbu. Během relativně krátké doby ji její energické a průkopnické DJ sety postupně zavedly do hostujících pozic po celé Evropě, Asii a Africe. Talentu LayDee Jane si velmi brzy povšimlo nemálo prestižních klubů, které chtěly být součásti její kouzelné cesty, a nabídly ji rezidenturu. LayDee Jane má v současnosti rezidenci v klubech Duplex v Praze, Fabric v Ostravě a vyhlášeném klubu MAD ve Švýcarsku, kde působí jako rezident již čtvrtým rokem. Kromě toho několik sézón vystupovala na Mallorce v klubech BCM a Riu Palace a jeden rok byla rezidentem legendárního klubu Monte Cristo ve Francii. Ve svých setech nejčastěji kombinuje melodický trance s progresivním tech-trancem, čímž dokáže často vytvořit až neuvěřitelnou atmosféru. Své umění ukázala i na významných festivalech jako Creamfields v ČR, FFWD dance parade v Holandsku, Streetparade ve Švýcarsku a spoustě dalších. V posledních letech se často objevuje na line-upech společně s takovými jmény, jako jsou Marco V, Ferry Corsten, Paul Van Dyk, Svenson, Rank 1, Johan Gielen, Randy Katana, Armin van Buuren a mnoho dalších a několikrát si zahrála i s DJem Tiëstem, například při jeho historicky prvním vystoupením v České republice. LayDee Jane bavila hudba již od dětství. Navštěvovala různé umělecké školy, kde měla hodiny zpěvu, tance a hry na klavír. Tyto dlouholeté zkušenosti jí pomohly nejen v její DJské kariéře, ale také při její produkci, které se začala aktivně věnovat v roce 2002. V současné době už má na svém kontě pět skladeb včetně velmi úspěšného singlu Titan-ic. Vedle produkování vlastního materiálu si LayDee Jane našla i čas k namixování CD kompilace Sonic 5, jež se vydala k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku. Podle žebříčku "The Dj List" patří LayDee Jane v roce 2005 mezi 70 nejoblíbenějších DJů světa a v trancu dokonce do první třicítky. Sledujte LayDee Jane pečlivě, protože její energické živé sety a zajímavá produkce můžou být velmi návykové.

Více informací na www.clearvision.cz a www.amazingcity.cz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michael Burian vystřídán: na Amazing City ho nahradí Matt Hardwick
Pořadatelé party Amazing City oznámili změnu v line-upu akce - Michaela Buriana nahradí v programu DJ Matt Hardwick. Důvodem jsou požadavky Michaela Buriana, kterým promotéři nemohli vyhovět. "Samozřejmě není příjemné, že musíme dělat změny v obsazení Amazing City, ale pevně doufáme, že to fanoušci pochopí," říká k situaci Daniel Trojan z pořadatelské společnosti Clear Vision. "Michael Burian si bohužel kladl požadavky, kterým nebylo možné v žádném případě vyhovět. Smlouva nám nedovoluje zveřejnit podrobnosti. Už však máme za Michaela zajištěnou náhradu a troufám si tvrdit, že by to mohla být změna k lepšímu." Michaela Buriana totiž na Amazing City nahradí trance DJ Matt Hardwick, takže k Britům Paulu Oakenfoldovi, Judge Julesovi a Eddiemu Halliwellovi přibude další krajan do party. Matt Hardwick si na ostrovech vybudoval pověst a přízeň fanoušků jako rezident legendárního sheffieldského klubu Gatecrasher, kde působil celých osm let - až do roku 2004. Poté si řekl, že je na čase prorazit v zahraničí, a byl v tom velmi úspěšný. Matt patří mezi top 100 DJů časopisu DJ Mag, zahrál si na akcích po celém světě a všude si získal věrné fanoušky. Nyní je na řadě Česko.


Amazing City - Čtvrtým do hvězdné party bude Eddie Halliwell
Paul Oakenfold. Johan Gielen. Judge Jules. V tomto pořadí byly zveřejňovány hlavní hvězdy party Amazing City, která se chystá na 13. dubna 2007 do T-Mobile Areny. A vždy, když organizátoři ze společnosti Clear Vision oznámili další jméno, zároveň slíbili, že výčet DJských celebrit ještě není úplný. Slovo dodrželi - hvězdnou trojici doplní Angličan Eddie Halliwell. No. 1 DJ dle magazínu Mixmag tak představí progresivnější formu anglického trancu spojeného s brilantním mixingem. "Ačkoliv je Eddiemu Halliwellovi teprve 26 let, stihnul už za svoji kariéru nasbírat spoustu ocenění, zahrát si na mnoha významných akcí a přesvědčit vedení BBC Radia 1, aby mu svěřilo vlastní pořad," vysvětluje Daniel Trojan z organizačního týmu důvody, které vedly k zařazení Eddieho na line-up party. V žebříčku top 100 DJů časopisu DJ Mag za rok 2005 se umístil na 17. místě a stal se tak nejlépe hodnoceným nováčkem v historii této prestižní ankety. K tomu již dvakrát obdržel cenu pro světového DJe číslo 1 od nejčtenějšího časopisu zabývajícího se taneční hudbou, od Mixmagu.

Raketový nástup na taneční scénu znamenal pro Eddieho Halliwella samozřejmě i zvýšenou pozornost organizátorů parties a open-air festivalů. Díky tomu si tento DJ zahrál například na takových slavných akcích, jako jsou Creamfields, Global Gathering, skotský Colourfest či waleský Escape into the Park. Eddieho vystupování se ale rozhodně neomezuje jen na Velkou Británii. Absolvoval již dvě turné po východní Asii, s Fatboy Slimem si zahrál na jeho turné v Austrálii a na Novém Zélandu, téměř každý měsíc ho mají možnost slyšet i fanoušci ve Spojených státech. A takto bychom mohli vyjmenovat většinu zemí světa, pokud bychom chtěli mít výčet Eddieho vystoupení kompletní.

A co dělá z Eddieho Halliwella tolik oblíbeného DJe? Je to rozhodně jeho vášeň pro hudbu. Když v 15 letech objevil kouzlo míchání hudby, byl ještě příliš mladý na vystupování v klubech. Mohl se tak intenzivně věnovat tréninku a experimentování. Když se pak konečně dostal před dav lidí, okouzlil je nejen svým nadšením a energií, kterou je schopný během svého hraní předat, ale i technickou dokonalostí, s jakou ovládá mixování. "Ne náhodou jsou jeho triky s deskami tak proslulé," dodává další pořadatel z Clear Vision Petr Procházka, který je zároveň také DJem.

Zde se můžete podívat na dvě ukázky brilantního mixingu Eddieho Halliwella

http://www.youtube.com/watch?v=cLJ2yr17-As&search=eddie%20halliwell
http://www.youtube.com/watch?v=92s_mXDq5Ko

Kompletní info a line-up k party Amazing City:
13. dubna 2007 se do pražské T-Mobile Areny chystá velkolepá trance party Amazing City. V minulých týdnech organizátoři ze společnosti Clear Vision postupně odhalovali jména největších hvězd a nyní přišel ten správný čas oznámit kompletní line-up akce a další důležité podrobnosti. Čtvrtou velkou hvězdou je Angličan Eddie Halliwell, no. 1 světový DJ podle prestižního hudebního magazínu Mixmag. Paul Oakenfold, Judge Jules, Eddie Halliwell a Johan Gielen jsou DJové, na nichž stojí program celé akce. Každý z nich by mohl být samostatným headlinerem velké party, ale pořadatelé se rozhodli, že nebudou troškařit a udělají českým fanouškům opravdu velikou radost. Hvězdnou čtveřici doplní další tři známá jména - česká DJská jednička a evropská star Michael Burian, populární DJane LayDee Jane a také Ital Daniele Divoli. Ačkoliv jsou umělci tím hlavním, co každého správného hudebního fanouška láká na party, bez dokonalého zázemí to prostě nejde. Proto organizátoři obstarali špičkový zvukový systém L-acoustics, který se postará o to, aby výkony DJů dorazily k publiku v nezkreslené kvalitě a maximálně umocňovaly atmosféru. Speciálně designovaná scéna bude opatřena masivním světelným parkem a v průběhu akce se publikum může těšit na multimediální laserovou show. Jako třešnička na dortu byly angažovány nádherné tanečnice. "Návštěvníci naší party se nemusejí obávat ani dlouhých a otravných front na barech či nedostatku sociálního zařízení," dodává Petr Procházka z organizačního týmu.

Vstupenky na Amazing City jsou k dostání v distribučních sítích Ticketpro a Ticketstream, na Slovensku navíc v síti společnosti Eventim.sk. Party nabízí skvělý poměr "cena / výkon", přesvědčete se sami. Od 15.1.2007 budou stát vstupenky (bez poplatků) 450 Kč, od 12.2.2007 550 Kč, od 12.3.2007 650 Kč, V.I.P. vstupy 1 200 Kč a na místě bude možné lístky zakoupit za 750 Kč.

Judge Jules míří na Amazing City
Organizátoři party Amazing City, která se uskuteční 13.4.2007 v T-Mobile Areně, prozradili další hvězdu programu, britského DJe Judge Julese. "DJ, který za svoji kariéru získal tolik cen, že i americký olympijský tým se vedle něho musí stydět," tak Julese charakterizují stránky proslulého Radia 1. Co má společného po Paulu Oakenfoldovi druhá největší hvězda party Amazing City a Radio 1? Vezměme to postupně. Judge Jules se narodil 26. října 1965 v Anglii jako Julius O´Riordan. Jeho přezdívka údajně vznikla během studia práv, ačkoliv na soudce to Judge Jules nakonec nedotáhl. Svoji velmi úspěšnou kariéru zahájil v roce 1987, aby se v průběhu následujících let dostal až na vrchol - mezi nejžádanější, nejlépe placené a nejoblíbenější DJe. Než se tak stalo, musel Jules najezdit tisíce mil po celém světe a mnohokrát protočit desky pod jehlou. Živá vystoupení konaná na všech světových kontinentech (Arktidu a Antarktidu nepočítáme) však nejsou jediným důvodem, pro který je Judge Jules tak populární. A zde už se dostáváme k jeho spojení s Radiem 1. Zde má totiž Jules svoji pravidelnou sobotní show "The Saturday Warm Up". "Ta je nesmírně populární mezi lidmi, kteří po jejím skončení (vysílá se mezi sedmou a devátou hodinou večer) vyrážejí na party - Julese poslouchají každou sobotu miliony fanoušků a častokrát by se různé skladby nestaly hity, pokud by je Judge Jules nezahrál v The Saturday Warm Up," osvětluje organizátor party Amazing City Petr Procházka jednu z příčin Julesovy popularity.

A jaké že ceny Judge Jules za svoji kariéru nasbíral? Jen stručně: nebylo mnoho roků, kdy by se v prestižním žebříčku časopisu DJ Mag top 100 světových DJů neumístil v první desítce. V roce 1999 získal ocenění "Best DJ" na Muzik Awards a titul "Best DJ" a "Best Radio DJ" na Ministry Awards. Roku 2000 následovala ocenění na Smirnoff Dance Star Awards a BBM Awards ("Best Radio DJ", respektive "Best International DJ"). Následujícího roku obhájil titul ze Smirnoff Dance Star Awards a BBM Awards a přidal i ocenění "Best Trance DJ" na Ibiza Pascha Awards 2001. Asi není třeba vysvětlovat, že v podobném duchu pokračuje až do nynějška.


Paul Oakenfold biografie + Informace ke vstupenkám na Amazing City
Paul Oakenfold, narozený 30. srpna 1963 v Londýně, je už dlouhou dobu jedním z nejdůležitějších - ne-li tím vůbec nejdůležitějším - jménem moderní klubové scény. Wikipedia ho charakterizuje jako producenta a také jednoho z nejznámějších a nejdražších DJů na světě. I lidé, co o DJ kultuře až tak moc nevědí, jeho jméno většinou znají. Mnoho lidí se také domnívá, že jim Oakenfoldova hudba není až tak blízká. Byli by však asi překvapení, jak často ji slýchají, aniž o tom vědí. Objevuje se totiž neustále a po celém světě v rádiích a v TV reklamách na světové značky, jako je Coca-Cola, Toyota, Motorola a Saab. Nezapomeňme zmínit také filmové hity jako Swordfish, The Matrix Reloaded a Collateral, ke kterým skládal hudbu. Paul Oakenfold stojí také za titulní znělkou k Big Brother. Ještě stále si myslíte, že jste od něj nikdy nic neslyšeli?

Paul Oakenfold si za svoji kariéru prošel opravdu širokým spektrem hudebních žánrů. Začalo to soulem, který spolu se svým kamarádem Trevorem Fungem hrávali v malé místní vinárně koncem 70. let. Počátkem let osmdesátých se však Paul rozhodl vycestovat z Londýna do New Yorku, kde se živil jako kurýr v západní části Harlemu. Tam poznal hip hop, styl, který byl tou dobou ještě v plenkách. Po návratu do Británie se stal Oakenfold hip hopovou autoritou. Začal pracovat pro Champion Records jako vyhledávač talentů a podařilo se mu získat taková jména jako Jazzy Jeff & Fresh Prince nebo Salt'n'Pepa. Do té doby neznámí umělci se díky Oakenfoldovi prosadili a stali se známými i mimo hip hopovou komunitu.

V roce 1985 zavál osud Paula na Ibizu. Tehdy ještě Ibiza nebyla ani zdaleka centrem klubové hudby, acid house tam v podstatě teprve začínal. Očarován acidovou revolucí, zatoužil Paul zprostředkovat tuto zkušenost v Británii. A podařilo se mu to. Začátky sice nebyly zrovna raketově úspěšné, o pár let později už si ale vychoval řadu fanoušků, a tak vznikla v roce 1987 první velká londýnská a současně britská acid houseová noc Spectrum v klubu Heaven v Charring Cross. Spectrum existovala po několik let, poté akce změnila název na Land Of Oz a na scéně se objevily nové tváře. Land Of Oz měla atmosféru typickou pro nastávající klubová desetiletí: rozesmátý tancující dav s rukama nahoře se koupal ve sprše laserů. Společně s hraním na vlivné klubové noci začal Paul tvořit vlastní věci. Už svými prvními deskami položil základní kameny undergroundové taneční scény. Paul také vystoupil jako host na turné kapely Stone Roses a jeho spolupráce na albu Happy Mondays - Pills, Thrills And Bellyaches mu vynesla cenu Brit Awards. Následovalo mnoho remixů, mimo jiné pro New Order, Massive Attack, The Shamen, Arrested Development a další. Paul následně založil vlastní obchodní značku Perfecto a v roce 1992 se mu povedlo prorazit. Remix skladby Even Better Than The Real Thing pro U2 měl v britské hitparádě větší úspěch než originál, což signalizovalo blížící se mohutný vzestup taneční hudby.

V roce 1993 doprovázel právě slavné U2 při jejich turné s názvem Zoo TV. V letech 1997-1999 byl rezidentem liverpoolského klubu Cream a podařilo se mu posunout klubové hraní o úroveň výš. Měl zde na míru designovaný DJ pult a každé jeho vystoupení bylo doprovázeno zarytými "Oakenfolds", kteří byli schopni přijet přes celou Anglii, aby mohli slyšet jeho pověstnou hudební smršť. Paul pokračoval také ve své produkci. Vyšla řada remixů (opravdu široká, mezi jinými třeba pro Madonnu, Elvise Presleyho, Justina Timberlakea, Mobyho nebo Snoop Doga), stejně tak jako spousta mixovaných kompilací, z těch nejznámějších např. Tranceport, Another World nebo Travelling. V roce 2003 také uspořádal vystoupení na "docela" zajímavém místě, přímo na Velké čínské zdi. Ten rok byl také poctěn UK oceněním "Pioneer of Dance Music", které mu předala sama královna Alžběta na slavnostech "Pioneers of the Nation". Oakenfoldovy mix kompilace Another World (Perfecto) se v USA prodalo přes 500 000 ks, což z ní udělalo historicky nejprodávanější DJ kompilaci. V loňském roce vydal Paul CD A Lively Mind. Krátce a výstižně shrnuto - Paul Oakenfold je umělec, o jehož vystoupení by byla škoda přijít.

Fotografie: http://www.clearvision.cz/fotogalerie/

Pár ochutnávek z produkce Paula Oakenfolda
Starry Eyed - http://www.youtube.com/watch?v=nvBQ0s93P4E&mode=related&search=
Faster Kill Pussycat - http://www.youtube.com/watch?v=k7GHiL7mcnk

Stručně o Amazing City
ˇ DJs: Paul Oakenfold, Johan Gielen a další
ˇ Špičkový zvukový systém L-acoustics
ˇ Masivní světelný park
ˇ Multimediální laser show
ˇ Speciální design scény
ˇ Krásné tanečnice
ˇ Vsupenky: Ticketpro a Ticketstream, do 12. 2. za 450,- Kč plus poplatky


Praha 19. 1. 2007- Vstupenky na party Amazing City, jejíž headlinerem bude Paul Oakenfold a která proběhne 13. dubna v pražské T-Mobile Aréně, jsou kromě sítě Ticketpro již také nově k dostání v síti Ticketstream a dále ve všech hypermarketech Globus a cestovních kanceláří Čedok. Na party vystoupí Paul Oakenfold a Johan Gielen. Další jména budou ohlášena. Tato party je zároveň prvním počinem nové ryze české promotérské skupiny Clear Vision, která na rok 2007 plánuje minimálně tři další megaparty s předními světovými hudebními hvězdami.


Ceník vstupenek
od 15.1.2007: 450 Kč
od 12.2.2007: 550 Kč
od 12.3.2007: 650 Kč
V.I.P.:1.200 Kč
ˇ cena vstupenky je bez poplatků
ˇ na místě: 750 Kč

Stručně o Amazing City
ˇ DJs: Paul Oakenfold, Johan Gielen a další
ˇ Špičkový zvukový systém L-acoustics
ˇ Masivní světelný park
ˇ Multimediální laser show
ˇ Speciální design scény
ˇ Krásné tanečnice

Další velké jméno k party Amazing City odkryto: Johan Gielen
13. dubna si v T-Mobile Aréně odbude svoji premiéru party Amazing City. Promotéři již začátkem týdne prozradili, že hlavní hvězdou bude Paul Oakenfold, a zároveň uvedli, že se zdaleka nejedná o poslední hvězdu světového formátu. Nyní dokazují, že se nejednalo o plané sliby. "Dalším na seznamu" je holandský trance DJ a producent Johan Gielen, který vystoupí v Čechách úplně poprvé. V Holandsku zná jeho jméno každý (i když se Johan narodil v Belgii) a také ho zná pravděpodobně každý milovník trance bez ohledu na svoji státní příslušnost. Čím je tento hudebník tak zajímavý, kromě faktu, že chová zlaté rybičky, rád si zaplave s delfíny a miluje potápění? "Johan Gielen bezpochyby patří k top trance DJs. Jméno si udělal jako producent projektem Airscape, pod kterým vznikl i jeden z jeho největších hitů, track L'Esperanza," vysvětluje Petr Procházka z pořadatelské agentury Clear Vision, proč padla volba právě na Gielena. Johan je má na svědomí i spoustu remixů pro velmi známá jména, pro představu: Tiësto, Boy George, nebo Chicane, jeho hudbu využila pro svoji reklamu například Pepsi Cola. Navíc, na pořádné trance party rozhodně nesmí chybět zástupce holandské scény.

"Tento DJ nechybí téměř na žádné zásadní světové trance party, a tak doufáme, že spokojeni budou i návštěvníci Amazing City. Johan Gielen v Čechách ještě nikdy nehrál, takže jde zároveň o jeho DJskou premiéru u nás," dodává Petr Procházka. "Další jména budeme postupně zveřejňovat. Rozhodně je ještě stále na co se těšit, chceme dovážet nové a zároveň slavné a kvalitní interprety." To byla základní fakta - vždy je ale nejlepší jít se přesvědčit osobně. Protože za každého DJe mluví hlavně jeho činy. Tedy vlastně hudba.

Paul Oakenfold vystoupí 13. 4. v Praze!
Všichni ti, kteří truchlili, že britská legenda taneční scény Paul Oakenfold nedorazila v loňském roce do Prahy společně s Madonnou, mohou nyní zaplesat. Nejdražší světový DJ Paul Oakenfold se totiž představí ve dvouapůlhodinové exhibici 13. dubna v pražské T-Mobile Aréně na premiéře party Amazing City. Tato party je zároveň prvním počinem nové ryze české promotérské skupiny Clear Vision, která na rok 2007 plánuje minimálně tři další megaparty s předními světovými hudebními hvězdami. Od 15. 1. jsou dostání zvýhodněné vstupenky v ceně 450,- Kč. Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren. Ti všichni již v Čechách na velké halové akci několikrát vystoupili. Teď se splní sen všem těm, kteří dlouhá léta očekávali vystoupení Paula Oakenfolda, legendárního britského DJe a producenta. "Jsme opravdu pyšní, že se nám podařilo Paula Oakenfolda po dlouhých jednáních zabookovat, protože ho doprovází pověst, že je to nejobtížněji dosažitelný DJ. A mohu potvrdit, že na tomto tvrzení je celkem dost pravdy," říká Petr Procházka z pořadatelského subjektu Clear Vision. "Kromě Amazing City připravujeme letos ještě minimálně tři další obrovské party, jejichž obsazení budeme postupně odtajňovat. Určitě je se na co těšit, jeden z našich cílů je vozit ty vůbec nejlepší umělce. Stejně tak do konce ledna představíme další účinkující party Amazing City, která kromě Paula Oakenfolda nabídne další hvězdy světové taneční scény," dodává Petr Procházka.

Od dnešního dne jsou v síti Ticketpro k dostání vstupenky za zvýhodněnou cenu 450,- Kč plus poplatky. Poté budou stát vstupenky v předprodeji 550,- Kč plus poplatky, mez 12. březnem a 13. dubnem je seženete za 650,- Kč plus poplatky. K dispozici jsou také VIP vstupenky za 1200,- Kč plus poplatky.

- Nejdražší světový DJ vystoupí v pražské T-Mobile Aréně na party Amazing City
- Od 15. 1. v prodeji vstupenky za 450,- Kč
- Na trh vstupuje nová promotérská skupina Clear Vision

Více informací budou postupně odkrývat také nové webové stránky www.clearvision.cz a www.amazingcity.cz.

Kontakty pro média:
Michal Hoblík, ASPEN.PR, michal.hoblik@aspen.pr
Petr Procházka, Clearvision, petr@clearvision.cz

Napsat názor do DISKUSE


4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
4.8. 23:48
Video-recenze novinek (Freezer)
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution
16.8. 23:36
OUT! [TAR#138] FAWZY - When The Sun Smiles
13.8. 16:21
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Se.Ra.Phic - Celeste
13.8. 15:20
OUT! [TAR Oasis] Tim Iron - I'll Be There

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ