TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 21.7.2010 Karel, Press

Největší taneční festival tohoto léta u nás, Pleasure Island, se nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu, 24. července bude v Královéhradeckém Festivalparku připraven pro tisíce návštěvníků unikátní festival, který nabídne 18 hodin taneční muziky v podání více než 70 zahraničních a domácích DJských hvězd na sedmi hudebních scénách. Kromě skvělé hudby na vás čeká kvalitní produkce pod taktovkou holandské agentury Art of Dance a domácí United Music. Těšit se můžete na zcela jiný festival, než jste byli u nás zvyklí. Přípravy jsou v plném proudu, a věřte, že při pohledu na postavený festival se vám bude tajit dech. Pozorně si přečtete následující praktické informace, které se vám budou o víkendu hodit.


TRVÁNÍ AKCE
Brány Festivalparku na letišti v Hradci Králové se pro návštěvníky otevřou v sobotu 24. července ve 12.00 hodin. Postupně bude zahájen hudební program na jednotlivých stagích. Konec akce je naplánován na 6. hodinu ranní. Akce je řádně nahlášena a schválena příslušnými úřady.

mapka ke zvětšení zdeVSTUPENKY
Nejlevnější vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro, stejně jako vstupenky VIP, které vás navíc opravňují ke vstupu na luxusní VIP terasu, zahrnují VIP parking a další výhody. V prodeji jsou také poslední balíčky Amundsen Friend Package, v rámci kterých koupíte 4 vstupenky za speciální cenu 3990 Kč. Na vstupenky v předprodeji se vztahuje 10% sleva pro karet ISIC, Scholar, Alive (IYTC) a ITIC.
Vstupenky a VIP vstupenky budou v prodeji také na místě po celou dobu akce na několika pokladnách, kde bude možné provádět platby i platebními kartami.
Upozorňujeme na množící se případy překupníků, kteří prodávají falešné vstupenky. Takové osoby budou z areálu vyvedeny a předány Policii ČR. Zakoupení vstupenek u těchto osob je vaše vlastní riziko. Minimální věk pro vstup na festival je 18 let.

DOPRAVA AUTEM
Pokud zvolíte k dopravě na festival vlastní automobil, je nejprve nutné se dostat do Hradce Králové. Letiště Věkoše leží na severním okraji Hradce Králové, z hradeckého městského okruhu se k němu dostanete nejlépe z křižovatky u obchodního domu OBI. Nejjednodušší cesta na festival autem je po silnici E67 do Wroclavi, na kterou se napojíte na některém z kruhových objezdů na západní straně Hradce Králové. Zde již bude značena cesta k festivalu. Po příjezdu k Festivaparku sledujte pozorně značení navigací k parkovištím a vstupům.
GPS souřadnice jsou: 50° 15' 11.99"N, 15° 50' 42.99"E
Na místě bude možno zaparkovat na velkokapacitním parkovišti, které je střeženo festivalovou ochrankou. Za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Dále zde bude vyhrazeno samostatné VIP parkoviště pro majitele VIP vstupenek, a parkoviště pro akreditované umělce, press, a organizační pracovníky. Doprava v blízkosti areálu bude omezena, sledujte proto místní značení a navigace. Přesný plán vstupů, vjezdů a parkovišť najdete na této mapce. Cena za parkování pro návštěvníky je 100 Kč za osobní automobil. Při cestě zpět buďte maximálně zodpovědní, a nesedejte za volant po konzumaci alkoholu a jiných návykových látek. Stejně tak nesedejte do auta vedle řidiče, který není způsobilý jízdě. Zbytečné riskování může ohrozit nejen životy vaše, ale i dalších nevinných lidí.

DOPRAVA VLAKEM, AUTOBUSEM
Pokud cestujete do Hradce Králové autobusem či vlakem, můžete pro dopravu do Festivalparku využít posílené autobusové linky č. 15, která jezdí mezi Terminálem HD autobusového nádraží, hlavním vlakovým nádražím a letištěm. Jízdenka stojí 15 Kč.
V sobotu 24.7. bude linka 15 odjíždět směrem na letiště každých 20 minut, a to až do půlnoci. V neděli 25.7. bude od 4. hodiny ranní opět posílena, a bude odjíždět každých 20 minut od letiště zpět na hlavní autobusové a vlakové nádraží.

VSTUP DO AREÁLU / ŠATNA - ÚSCHOVNA
Na festival není povoleno vnášet občerstvení, pití, zakázané látky a zbraně. Fotoaparáty jsou povoleny.
Opuštění areálu a následný návrat bude možný pouze po zakoupení vrácenky.
V areálu bude možnost využít šatnu / úschovny zavazadel za 30 Kč. Pro majitele VIP vstupenek je

OBČERSTVENÍ
Na Pleasure Island bude připraveno přes 100 metrů barů s pestrou nabídkou kvalitních a vychlazených nápojů, stejně jako několik desítek metrů stánků s občerstvením, kavárna, či koktejl bar. Pro zrychlení obslužnosti barů a celého cateringu budou v areálu platit žetony, stejně jako je tomu v praxi na všech festivalech a velkých akcích např. v Holandsku. Jeden žeton bude mít hodnotu 40 Kč, polovina pak 20 Kč. Prodej žetonů bude probíhat na několika místech po celém areálu. V zájmu urychlení jejich nákupu prosíme, neplaťte velkými bankovkami. Maximální nominální hodnota přijatých bankovek je 2.000 Kč. 5.000 Kč bankovky nebudou akceptovány.

STANOVÉ MĚSTEČKO
Možnost ubytování je nabízena hned ve dvou variantách. Pro ty náročnější je k dispozici stanový kemp od 23.7 od 16:00 do 25.7 do 16:00, kde si budete moci vypůjčit stan pro dvě osoby včetně dvou karimatek a pokrývky za 350 Kč na noc, nebo 500 Kč za dvě noci. Kemp bude mít vlastní recepci, jeho prostor bude hlídaný, oplocený a v prostorách naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením. Kemp bude provozovat společnost KEMPINGSKI. Rezervace přijímáme na emailu camp@unitedmusic.cz. Stany v omezeném množství bude možné pronajmout i bez rezervace přímo na místě. Pro ty, kteří mají vlastní stany, nabízíme možnost postavení vlastního stanu zdarma ve stanovém městečku avšak na vlastní odpovědnost.

CO SI OBLÉKNOUT
Pssst…, žádný stres, tímhle nemyslíme nic povinného. Každopádně nebojte se odvázat a obléci se do králičích kostýmků, sexy outfitů kouzelnických asistentek nebo kouzelnických plášťů a cylindrů. Nejlepší kostýmy odměníme bublinkami! Máte nějaké trumfy v rukávu? Když vás uvidíme předvádět nějaké speciální triky nebo přesvědčivý Hokus Pokus, může na vás čekat překvapení. Myslete zase na bublinky ;-).

AFTERPARTY
Oficiální afterparty proběhne naproti areálu u jezera, a to tradičně v režii pražského klubu Studio 54.

DALŠÍ INFORMACE
Kompletní informace o festivalu Pleasure Island, fotky z příprav, vizualizace stagí či informace o vystupujících hvězdách najdete na www.unitedmusic.cz nebo Facebook stránce United Music.

PLEASURE ISLAND ČASOVÝ LINE-UP:
klikněte zde pro stažení grafického line-upu


----------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Korsakoff
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude nádherná hardcorová DJka a producentka Korsakoff, která potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě jiného na festivalu Pleasure Island dokonce oslaví své 25 narozeniny! Kromě ní se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Headhunterz, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.


Není snad jediného hardcorového fanatika, který by neznal překrásnou DJku Korsakoff. Tato překrásná blonďatá dáma je známá díky skvělé produkci jako "Time to be Loud", "My Empty Bottle" či "Still Wasted". Svými oslnivými sety ukázala všem mužům, kteří této scéně dominují, že dívky to umějí ještě lépe! Obrovský úspěch DJky Korsakoff přišel v roce 2004 díky skladbě "Unleash the Beast". Tento unikátní kousek se stal oficiální Masters of Hardcore hymnou roku. Videoklip k této sklabě byl jedním z nejžádanějších klipů na televizní stanici The Box a skladba se hrála všemi DJs po celém světě. V ten samý rok také ukázala své dovednosti na eventech jako Masters of Hardcore či Thunderdome a nový ženský fenomén se zrodil.

V současné době je DJka Korsakoff jedním z největších jmen na hardcorové taneční scéně, kde stále dokazuje své dovednosti a krásu na největších eventech po Nizozemí a v zahraničí. Svůj respekt si získala také vystoupením v zemích jako Španělsko, Švýcarsko, Německo, Belgie, Anglie, Itálie či Francie. Svou krásu ukázala také na jedinečných fotografiích pro časopis FHM spolu s exkluzivním rozhovorem, který ukázal celou stránku této veleúspěšné umělkyně v historii hardcorové hudby. I po extrémně rušném roce našla DJka Korsakoff čas pracovat na další produkci o čem svědčí také její dech beroucí sólové album "Korsakoff - Unrivalled".

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením této skvělé DJky a producentky po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.djkorsakoff.com

VIDEO


-----------------------------------------------------------------------------------

Pleasure Island přichází s limitovanou nabídkou vstupenek - Amundsen friend package

Největší taneční festival tohoto léta - Pleasure Island - proběhne již příští sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Jeden z hlavních partnerů festivalu - Vodka Amundsen - přináší všem, kteří se na festival chystají s partou kamarádů, limitovanou nabídku výhodných balíčků vstupenek. Tato nabídka platí do pátku 23.7., a je limitována počtem 100 kusů těchto balíčků. Amundsen Friend Package zahrnuje 4 vstupenky, za které celkem zaplatíte 3990 Kč, a to včetně všech poplatků. Tyto výhodné balíčky zakoupíte na všech prodejních místech Ticketpro.----------------------------------------------------------------------

Pleasure Island festival představuje exkluzivní rozhovor s Markusem Schulzem
Markus Schulz patří již několik let mezi naprostou djskou špičku a každá jeho návštěva v České republice je spojena s výtečným setem, báječnou atmosférou a vyprodaným vystoupením. Není tedy divu, že je právě tento charismatický krasavec jedním z velkých lákadel festivalu Pleasure Island. Markus má svůj program rozplánovaný opravdu do poslední minuty, ale pro své české fanoušky udělal výjimku a věnoval nám několik minut na krátký rozhovor.

Markusi, právě Ti vyšlo nové album "Do You Dream?", které je naprosto fantastické. Řekni nám o něm něco víc. Jak vlastně probíhal její porod?
Především děkuji za chválu, tohle vždycky člověka potěší! Hm, myslím si, že nelze specifikovat den, kdy jsem nad touhle deskou začal přemýšlet. U mě je typické to, že vždy zhruba rok po vydání autorské desky začnu přemýšlet nad tím, že něco podobného opět udělám. Je to takový moment dozrání, který u mě přichází každých 18 měsíců až 2 roky. Po téhle periodě moje srdce a duše dospěje k tomu, že jsem schopen vytvořit po hudební stránce něco, co miluju a mohu pak jen doufat, že se to bude líbit i ostatním!

To se určitě povedlo i tentokrát. Na desce máš opět plno hostů, jak jsi vybíral hostující vokalisty na tuhle desku?
Když si člověk mezi vydáním dvou autorských alb nechá větší odstup, má dostatek času nato, aby vnímal zajímavé hlasy v písních jiných. Často si při jejich poslechu sám pro sebe říkám "Tenhle hlas se mi moc líbí, ale nejsem si jistý, zda je správný pro to, co chci udělat…" nebo "Tohle zní báječně, s tímhle člověkem chci spolupracovat". Přesně takhle to vypadalo při zrodu nové desky, přesně takhle se na desku dostala například Susana, Jennifer Rene neb Ana Criada.

Osobně mám vážně moc rád Tvoje remixy. Stále dostáváš tolik žádostí o remix?
Ano, dostávám...Ale když vše směřovalo k natáčení této desky, tak jsem se věnoval hlavně své vlastní tvorbě a remixování pro ostatní jsem hodně omezil. A myslím, že tak to bude vypadat i v následujících měsících. Rád bych se soustředil na remixy svých vlastních tracků, než skladeb někoho jiného. Čas od času objevím během nahrávání desky nějaký element, který si myslím, že zní moc dobře, ale nezapadá do celého konceptu toho, co právě dělám. Tyto elementy vkládám do složky s názvem "Markus Schulz Remix" a občas, když následně dělám předělávky svých vlastních tracků, jako bych ty správné nápady v té složce našel...


Opět se za pár dní vrátíš do České republiky, kde jsi vážně hodně oblíben. Co je to první, co se Ti ve spojitosti s naší zemí vybaví?
Jsem rád, že se opět vracím, jsem zato moc rád! Abych řekl pravdu, jsem fakt velký cvok, co se všech sportů týče. Mám v něm celkem přehled, takže pokud se mě někdo zeptá na tuhle věc, vždy z toho tak nějak elegantně vybruslím sportem. Takže mě napadá především fotbal a Budvar. Miluju spojení piva a zábavy a vaše pivo je super ;-)

Jakých pět tracků Tě v těchto dnech nejvíc bere? Co bys nám aktuálně tedy doporučil?
Pokud dovolíš, malinko si přihřeju i vlastní polívčičku. Moje aktuální pětka vypadá takto:

1. Markus Schulz featuring Justine Suissa - Perception (Original Mix) [Coldharbour Recordings]
2. Rex Mundi - Opera of Northern Ocean (Phynn Remix) [Coldharbour Recordings]
3. Sander van Doorn - Reach Out [Doorn]
4. Markus Schulz featuring Ana Criado - Surreal [Coldharbour Recordings]
5. Tucandeo - Far From Reality [Coldharbour Recordings]

Pleasure Island je pro většinu Čechů úplně novým konceptem akce a tak jsou lidi hodně natěšení, co je vlastně čeká. Co je pro Tebe osobně "pleasure", tedy rozkoší?
Já spojuju slovo "rozkoš" jednoznačně se slovem Starbucks. Když někde po ránu na nějaký Starbucks narazím, jsem úplně mimo. Myslím si, že ani stádo divokých býků by mi nezabránilo, abych se do něj dostal...(Smích)

To asi nejsi sám...Ptám se na další věc vlastně každého dje, s kterým dělám rozhovor: Poslední léta přinesla mnoho nových djských jmen. Je mezi nimi nějaký nový umělec, který si zaslouží Tvoji osobní podporu?
Mám opravdu radost z některých talentů, které se tu za poslední dobu objevili, a jsem rád, že někteří z nich patří na palubu vydavatelství Coldhardbour. Rex Mundi měl úžasný rok 2009, možná především díky singlu "Nothing At All". Nyní má úžasnou instrumentální novinku "Opera Of Northem Ocean", kterou od okamžiku, kdy my jí poslal, nemohu přestat ve svých hrát, jak moc se mi líbí. Dalším talentem, který mě napadá, je Phynn. Jeho skladbu "Spacewalk" jsem hrál celé minulé léto a podzim a je to pár měsíců, co jsem mu nabídl, aby dal nový hábit singlu Mike Foyleho "Deadly Nightshade". Phynn originál roztrhal na úplně malé kousky a vykouzlil něco naprosto nového a přitom fantastického…

To si musím určitě poslechnout...Máme tu právě léto, to je spojené s odpočinkem. Jak ho budeš trávit? Honí se Ti hlavou nějaká dovolená?
Léto bude plné strhujících akcí a pařbiček po celém světě - přesně tohle je můj plán! Když jsi profesionálním djem, léto je dobou, kdy si můžeš o dovolené vážně nechat jen zdát. Věř, že bych si nepřál nic jiného, než si pár dní odpočinout. Za poslední rok jsem měl ale asi 130 vystoupení a větší část se odehrála právě během letních měsíců. Letos mám například během prázdnin 8 vystoupení v legendárních klubu Amnesia na Ibize, kde 10. srpna hraju dokonce celou noc úplně sám!

Zdá se, že máš opravdu co dělat. My se rozhodně moc těšíme na Tvé vystoupení na Pleasure Island. Máš nějakou zprávu pro ty, kteří ještě nejsou přesvědčeni, zda na tuhle akci vyrazit?
Určitě přijeďte, já tam taky budu:-) A slovy jednoho klasického italského houseového tracku "C'mon try it, you'll like it!"

Pro United Music připravil Jaromír Koc--------------------------------------------------------------------------------

Pleasure Island - v čem bude jiný než ostatní festivaly u nás

Již příští sobotu, 24. července, vypukne v prostorách Festivalparku v Hradci Králové všemi očekávaný festival Pleasure Island, který k nám z Holandska přiváží tamní agentura Art of Dance a domácí promotér United Music. Festival by se měl zásadně lišit od všech tanečních festivalů, které jsme dosud mohli u nás vidět, a to v několika směrech. O hvězdném line-upu v čele s takovými velikány jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Tocadisco, Avicii, Gareth Emery, Rush, Dave Clarke, a 70ti dalšími djs ze světa i domova není třeba pochybovat. Pojďme se tedy podívat, co se pro všechny fanoušky taneční muziky a kvalitní zábavy chystá.Festival potrvá celých 18 hodin, odstartuje v sobotu úderem poledne, a skončí druhý den v 6 hodin ráno. Díky tomu si budou návštěvníci moci užít prakticky celé odpoledne, večer a noc v areálu festivalu, což dodá festivalu zcela unikátní atmosféru. To, že bude festival probíhat z poloviny za bílého dne je také jeden z důvodů, proč všech 7 scén bude řešeno na domácí poměry netradičně kreativně. Každá hudební stage bude mít speciální design, pro který bude využito prostorové lešení v kombinaci s dekoracemi, které budou dovezeny právě z Holandska. Na celém festivalu tak bude použito 100 tun prostorového lešení, a ty nejmodernější audio-vizuální technologie.
Hlavní stage, kterou vidíte na obrázku, bude na domácí poměry naprosto impozantní dílo. Se svojí šířkou 70ti metrů, a výškou dosahující 16 metrů bude jistě největší hudební scénou, která byla u nás na festivalu postavena. Kromě několika LED obrazovek nabídne zvukový aparát L´Acoustics o výkonu 130 kW. Naproti této scéně pak bude vybudována VIP terasa s barem a vlastními toaletami.L´Acoustics systém bude použit také na druhé venkovní stagi Reset Hardstyle Techno Masters a Pure Trance scény se budou nacházet ve velkokapacitních stanech, které se již nyní začínají stavět. Klubové stage Mecca, Fabric a Studio 54 pak najdete ve vyzdobených hangárech. Na těchto pěti scénách bude použit zvukový sytém Funktion One, který bude přivezen z Anglie, a který jste měli šanci zažít na minulé Transmission.Kromě těchto unikátních scén nabídne Pleasure Island maximální komfort pro tisíce návštěvníků, kteří se na festival chystají nejen z ČR, ale i okolních zemí. K dispozici bude přes 100 metrů velkokapacitních barů, koktejlový bar, kavárna, 30 metrů stánků s občerstvením, dostatečný prostor pro odpočinek, thajské masáže, stánky s merchandise, a další zábavné aktivity. Vedle toho potkáte na festivalu kouzelníky, kartářky, věštkyně a další umělce. I dlouhodobá předpověď počasí vypadá více než příznivě, což slibuje zcela jedinečné zážitky a unikátní atmosféru, kterou zažijete pouze na tomto festivalu.

Vstupenky a VIP vstupenky na Pleasure Island koupíte v síti Ticketpro. Cena na místě bude vyšší než v předprodeji. Více praktických informací k festivalu bude zveřejněno začátkem následujícího týdne na www.unitedmusic.cz Chcete-li si užít skvělou zábavu se svými přáteli, zatančit si na svou oblíbenou taneční hudbu, a zažít neopakovatelnou atmosféru magického festivalu, pak jste všichni srdečně zváni. Lets make magic happen...

Více informací naleznete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

---------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island nabízí možnost ubytování ve stanovém městečku
Festival Pleasure Island nabízí stanový kemp všem návštěvníkům festivalu, kteří si chtějí užít tento osmnáctihodinový taneční maraton od začátku až do konce a neřešit ranní cestu domů. Možnost ubytování je nabízena hned ve dvou variantách. Pro ty náročnější je k dispozici stanový kemp od 23.7 od 16:00 do 25.7 do 16:00, kde si budete moci vypůjčit stan pro dvě osoby včetně dvou karimatek a pokrývky za 350 Kč na noc, nebo 500 Kč za dvě noci. Kemp bude mít vlastní recepci, jeho prostor bude hlídaný, oplocený a v prostorách naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením. Kemp bude provozovat společnost KEMPINGSKI www.kempingski.com. Rezervace přijímáme na emailu camp@unitedmusic.cz Pro ty, kteří mají vlastní stany, nabízíme možnost postavení vlastního stanu zdarma ve stanovém městečku avšak na vlastní odpovědnost.

---------------------------------------------------------------

Pleasure Island festival přináší časový line-up
Již příští sobotu 24. července vypukne pro tisíce fanoušků elektronické hudby největší taneční a dlouho očekávaný festival tohoto léta, PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS! V toto magické datum vám agentura United Music společně s přední holandskou agenturou Art of Dance otevře brány festivalu, jehož koncept nemá v historii České republiky obdoby. Festivalpark na letišti v Hradci Králové se přemění v magickou krajinu, kde na vás bude čekat sedm zcela unikátních stagí, na kterých vystoupí více než 70 zahraničních a domácích DJ´s a živých projektů v zastoupení těch největších hvězd světové House, Trance, Techno a Hardstyle music, ke kterým vám přinášíme přesný časový line-up. Brány Festivalparku se otevřou ve 12.00 hodin a uzavřou v neděli v 6 hodin ráno. Další praktické informace, vizualizace hlavní stage, či informace ke stanovému městečku budou následovat. Dlouhodobá předpověď počasí vypadá více než slibně, a stejně tak kartářka vyložila Pleasure Island festivalu nejlepší karty ze všech letošních festivalů. To vše dohromady pak slibuje, že Pleasure Island zahájí novou éru tanečních festivalů u nás, a všichni se můžeme těšit na největší letní mejdan za posledních několik let. Nejlevnější vstupenky na Pleasure Island zakoupíte v síti Ticketpro.Více informací naleznete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

Illusion Main Stage
13:00 | Bontrip vs Tripmain vs Brian
16:00 | Sharam Jey
18:00 | Michael Burian
19:45 | Avicii
21:30 | Tocadisco
23:15 | Jerome Isma Ae
01:00 | Paul van Dyk
03:00 | Markus Schulz
05:00 | End

Technomasters Stage
12:15 | Nuff ft. Hugo Toxx
14:30 | Nesquik
16:00 | Marko Nastic
18:00 | Umek
20:00 | Adam Beyer
22:00 | Agent
00:00 | Dave Clarke
02:00 | Rush
04:00 | Pet Duo
06:00 | End

Pure Trance Stage
14:00 | Eddie Sender
16:00 | Nitrous Oxide
17:45 | Guiseppe Ottaviani
19:15 | Gareth Emery
21:15 | Menno de Jong
23:00 | Filo & Peri
00:45 | Jochen Miller
02:30 | Artento Divini
04:15 | Scot Project
06:00 | End

Reset Hardstyle Stage
13:00 | Enhancer
14:30 | Grasshopper
16:00 | Identic
17:30 | Kold Konexxion
19:00 | Maly
20:30 | Headhunterz
22:00 | Anagenetic
23:30 | Chain Reaction
01:00 | Crypsis
03:00 | Korsakoff
05:00 | End

Fabric Stage
14:00 | Ravic
15:30 | Naoki Uda
17:00 | Van Vega
18:00 | Robiq
19:00 | Peter Key
20:30 | Ringo
22:00 | Wolscha
23:30 | Martin Gredner
01:00 | Michal C
02:30 | Laydee Jane
04:00 | LumX
05:30 | End

Mecca Stage
14:00 | Texx
16:30 | Tall Boy Slim
19:00 | Elite
21:00 | Macio
23:00 | Lafayette
01:00 | Sydney
03:00 | Orbit
05:00 | End

Studio 54 Stage
12:00 | Migell
13:30 | Subgate
14:30 | Marshall
15:30 | Faith
17:00 | Pete Walk
18:30 | Beda
20:00 | Pietros
21:30 | Adlet
23:00 | Enrico
00:30 | Tommz Rogers & Peet
02:00 | Ronny
03:30 | Yan Dark
05:00 | Eagle
06:00 | End

----------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Dave Clarke
Dalším ze symbolů techno scény, který vystoupí na zatím největším tanečním festivalu tohoto léta, Pleasure Island, bude anglický DJ a producent Dave Clarke. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi,která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Umek, Rush, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo. Davel Clarke se narodil v britském Brightonu. Jak sám přiznává, ve škole patřil mezi problémové žáky, za což mohlo také jeho slabé rodinné zázemí. K DJingu ho přiměla kombinace, otcovo zájmu pro nové technologie a matky sbírka disco-soulových desek jako Roy Ayers či The Crusaders. Když se jeho rodiče rozvedli, utekl z domu a přespával různě po venku, až mu jeho kamarád nabídl útočiště.

Od soulu přes psychadelickou hudbu až ke klasickému houseu z Chicaga objevoval svůj styl jako začínající DJ v rodném Brightonu. V roce 1994 se zvedla jeho reputace díky sérii vydáných nahrávek pod kolektivním názvem "Red". Následovalo první debutové album "Archive 1", které v sobě již začalo zahrnovat kromě prvků breakbeatu také techno. Následující "World Service" se dostala do top desítky kompilací podle Resident Advisor. Díky tomuto úspěchu ve kterém ukázal svou vášeň pro electro a techno dostal nabídku od labelu Skint Records. V roce 2004 následovala deska "Devils Advocate", které v sobě obsahovala temnou techno energii mixlou s hip hopovými beaty. Kladné ohlasy kritiků následovaly také po vydání "Rexes and Rareties" v roce 2007, které se stalo albem měsíce. Poté následovala pauza, kterou Dave Clarke odůvodnil: "Kdybych šel zpět do studia, tak byl mohl pokračovat v tom co jsem dosud vyprodukoval, ale já jsem chtěl začít s něčím co jsem ještě neudělal". Přestěhoval se do Amsterodamu, které ho kulturně více inspirovalo. Kromě jiného má za sebou také úspěšnou radiovou show White Noise na holandském radiu 3FM a vlastní také stejnojmenný label na kterém vydává vlastní produkci.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage..

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.daveclarke.com

Video: http://www.youtube.com/watch?v=mWbg_RwYVaA

-------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje Reset Hardstyle stage
Jednou z potěšujících zpráv pro všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby je fakt, že poprvé v historii tanečních festivalů u nás bude součástí programu zatím největšího domácího tanečního festivalu tohoto léta, i samostatná Hardstyle stage. Reset Hardstyle stage bude jednou ze 7 stagí festivalu Pleasure Island, který se odehraje 24. července ve Festivalparku v Hradci Králové a představí více než 70 domácích i zahraničních hvězd. Reset Hardstyle bude druhou open air scénou , která bude měřit 30 metrů na šířku a 12 metrů na výšku, a celková plocha vyhrazená pro tuto scénu zaujímá 1200 metrů čtverečních. A jak se můžete přesvědčit na vizualizaci, samotné provedení jistě nenechá nikoho na pochybách, že premiéra bude velkolepá.

Hardstyle (někdy také hardbass) je odnoží hudebních stylů jako hardtrance, hardcore či rave music, jež produkuje také mnoho hardcore producentů. Obvyklé tempo je mezi 140 a 160 bmp, které se vyznačuje typickými tvrdými basovými linkami a "adrenalin-rushing" melodií. Je subžánrem hudebního stylu trance, který je v České republice velmi oblíben. Za jeho místo vzniku se pokládá Nizozemí, odkuď také pochází většina hardstylových producentů. Kromě Nizozemí je také velmi oblíben v ostaních zemích jako jsou Itálie, Švýcarsko či Německo. Hardstyle scéna se však velmi rychle rozvíjí i v ostatních zemích, jako například ve Velké Británii, Jižní Africe, v severských zemích, na východě a v neposlední řadě také v České republice a Slovensku, kde se již začínají objevovat i hardstyle producenti. A právě jedněmi z vystupujících DJs na Reset Hardstyle stagi bude také domácí Gasshopper a Enhancer ze Slovenska.
Kromě těchto domácích jmen se však můžete těšit také na hlavní hvězdy Reset Hardstyle stage, kterými budou nizozemský Headhunterz, krásná holanddská DJka Korsakoff, Crypsis (NL), Maly (IL), Identic (DK), Kold Konexion (NL), Chain Reaction (NL) či Anagenetic (NL). Všichni fanoušci těchto stylů, kteří mimo jiné hlasitě volali po Sensation Black, kde se tyto styly prezentovali, budou mít nyní příležitost ochutnat to nejlepší, co současná hardstyle scéna nabízí.

Pokuď si nechcete nechat ujít tuto premiérovou hardstyle stage se skutečně tvrdým a bohatým line-upem, neváhejte s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejichž cena bude na místě 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací najdete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

 

 

 

 

--------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje exkluzivní rozhovor s Tocadiscem
Zhruba za tři týdny vypukne ve Festival Parku v Hradci Králové Pleasure Island, tedy asi největší taneční festival tohoto léta. Během jednoho dne se na sedmi pódiích vystřídá více než sedmdesát DJs a živých tanečních projektů. Jednou z největších hvězd bude dozajista německý dj, producent a remixér v jedné osobě - Roman Boër alias Tocadisco. Tento sympaťák je vždy velmi dobře naladěn a během rozhovoru není skoupý na slovo. Více se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru.Romane, naposledy jsme si povídali zhruba před rokem, co je od té doby u Tebe nového?
Je toho hrozně moc. Minulý rok na podzim jsem vydal své druhé album "TOCA 128.0 FM", z něho vyšlo už pět singlů a jen před pár dny jsem vydal první singl z třetí desky, která už je taky vlastně hotová.

Co nám k tomu singlu můžeš říct bližšího?
Ten track se jmenuje "Techno Logical World" a pracoval se mnou na něm Koen Groenewald. Koen dělal remix už pro můj singl "2 Many Shots Of Jägermeister", takže jsme následně spolu povídali a nějak z toho vyplynulo, že bychom mohli udělat něco společně. No, a je to venku a já jsem velmi spokojený s výsledkem.

Kromě nového singlu máš ale venku i novou kompilaci "Toolroom Knights", kterou jsi namíchal společně s Chrisem Lakem? Jak jsi vybíral tracky na tuhle kompilaci?
To je pravda, každý jsme namíchali jedno CD. To moje má vlastně takové tři úrovně. První část je takový temnější a zařadil jsem tam hodně kolegů z Německa, druhá část je trošku rychlejší a jsou v ní ti interpreti, které mám osobně rád a třetí část je takové okénko Tocadisca, kam jsem dal velkou část remixů, které jsem v poslední době udělal.

Jak jsem již zmínil, Tvoje aktuální album přineslo již pět singlů, který podle Tebe nejlépe přijali fanoušci?
Co se komerčního úspěchu týče, tak určitě "Better Run" s Nadiou Ali, ale já osobně jsem nejvíce přesvědčen o singlu "Way Of Love", kde se vokálů ujal neznámý ruský zpěvák Vangosh.

Zmiňoval si, že je venku první singl z nového alba. Znamená to, že se letos dočkáme nové desky?
To album už je vlastně hotový. Bude to třetí deska, kterou vydám u labelu Superstar a tím mám splněné podmínky smlouvy. Další věci si již budu vydávat na vlastním labelu, což byl vždy můj velký sen a konečně si ho splním. Album vyjde možná už na podzim, ale když se to zpozdí, vůbec se nebudu zlobit. Není kam chvátat...

Myslíš si, že člověk dnes nepotřebuje mít vydavatelství, aby se hudba dostala mezi lidi?
Myslím si, že vlastně ani ne. V hudebním průmyslu se od doby, co se v něm pohybuju, událo mnoho věcí a já jsem přesvědčen, že když je člověk nezávislí, má větší šanci a možná i možnosti dostat svoji hudbu k více lidem. V mém případě je to celé napojené na další aktivity, které s manželkou máme. Mám tím na mysli náš nový koncept klubových nocí "Tocacabana", ke kterému existuje i rádiová show, atd...Vše tak nějak bude fungovat komplexně.

Tím mi vlastně nahráváš tak trochu na další otázku. Jak Ty vidíš budoucnost hudebního průmyslu? Domníváš, že je to opravdu otázka jen několika let, než všechny labely zaniknou a interpreti si hudbu budou distribuovat sami? Třeba jako free download...
Já si myslím, že to bude tak půl na půl. Stále je opravdu velké množství lidí, kteří si potrpí na tom, aby měli album fyzicky. Aby v ruce svírali CD, obal, booklet a vše, co k tomu patří. Ale stále bude více a více umělců, kteří budou hudbu lidem dávat. Samozřejmě ne všechno, co vyprodukují, ale část rozhodně. Ona se změnila doba i po technické stránce. Profesionální studia jsou nyní mnohem levnější, než byla dřív, takže pak lze dobrý nápad, z kterého vznikne píseň, distribuovat lidem mnohem levněji. Je třeba podotknout, že tento posun není jen u taneční hudby, podobně to mají i rockeři či jiné hudební žánry.

A jak myslíš, že bude zajištěna reklama?
Já vidím budoucnost v propojení hudebního průmyslu s jinými odvětvími. Myslím si, že časem se budou prodávat auta, kde bude v základním vybavení autorádio s tisícemi mp3 písní, v obchodech budou iPody, které budou obsahovat soubory plné nové muziky, atd. Bez vzájemné pomoci nás všech to prostě do budoucna nepůjde!

Hodně nové muziky se teď prezentuje přes facebook...
Ano, to je další velká pomoc. Podívej, před pár lety si každý myslel, že MySpace je naprostá dokonalost, nyní od něho mnoho lidí odstupuje a novou hudbu prezentuje hlavně na facebooku. Výhodou je, že v případě MySpace i facebooku není potřeba tolik hledět na kvalitu záznamu, ale spíše na prezentaci toho určitého nápadu. Často již vznikly hity na základě jen nějakého nápadu, který byl na těchto sítích a lidé si jej navzájem přeposílali a nakonec byla takto objevena nová hvězda...

Jak jsem koukal, Ty jsi na facebooku taky pěkně aktivní...
No, snažím se. Myslím si, že fanoušci potřebují a vlastně i mají právo být v kontaktu se svými oblíbenými umělci. Pro mě osobně je to zase velká pomoc, protože si pravidelně čtu komentáře ke všem akcím, kde jsem hrál, názory lidí na nové tracky, které vydám, atd. Moje fanouškovské stránky mi kdysi založilo vydavatelství, ale moc se o ně nestaralo, tak jsem to vzal do ruky já, a pokud to je jen trochu možné, každý den nebo alespoň jednou za dva dny tam juknu. Nebudu zastírat, že to do jisté míry velmi dobře funguje i jako reklama...

Koukal jsem na facebooku, že jsi letos velmi aktivní i jako remixér...
Máš pravdu, letos už jsem udělal asi patnáct remixů, ale problém je ten, že většina jich oficiálně ani nevyšla. Vydavatelství je rozešle djům a pokud nepřijde dostatečný feedback zpět, tak je nakonec vydavatelství nezařadí ani na prodejné nosiče. Teď jsem udělal například remix pro Lenu, která vyhrála Eurovision Song Contest, ale nakonec ho na singlu taky nenajdeš, což je podle mě škoda. Těch věcí, co jsem udělal, je opravdu hodně...

Dá se říct, že jsi jeden z nejznámějších djů a remixérů. Jak zvládáš popularitu? Nejde Ti to někdy už na nervy?
Ani ne, já jsem věděl, do čeho jdu, když jsem zhruba před 10 lety začínal a beru to jako část své práce. Takže to přijímám, vím moc dobře, kde jsou hranice, za které nikdo nesmí, ale vcelku je mi to stále příjemné. Nejsem a nikdy jsem ani nebyl žádný kanec, který by djingem balil ženský, a protože jsem ženatý, vím moc dobře, co si mohu a nemohu dovolit!

Ono se poslední léta vyrojilo opravdu mnoho nových djů. Tedy, často nejde o dje, jde prostě o mladíky, kteří si koupí techniku, vymyslí si umělecké jméno, zkoušejí hrát a snaží se prorazit. Je stále složitější se tedy udržet na špičce?
Máš pravdu, být djem je teď asi hodně populární, ale s prosazením nových djů je to opravdu těžké. Ti, kteří jsou v tomto businessu dlouho, mají kontakty, vědí jak co řešit, koho oslovit, když chtějí hrát tam a tam, ale bohužel to je dlouhá cesta a ne každý z nováčků tohle dokáže vydržet. Nemluvě o tom, že těch kvalitních je opravdu hodně málo...

Napadá Tě nějaké jméno, které do budoucna bude podle Tebe velkým pojmem?
Napadá mě asi Afrojack, ten je nejen výtečný dj, ale i jako remixér má velmi neotřelé nápady. Je prostě jiný, než ostatní. Jako druhého, který je ale už více komerční, mě napadá asi Deadmau5. Ten dokázal za poslední rok tolik, co jiní nedokážou za pět let! A jeho vystoupení mají báječnou atmosféru...

To ale Tvoje taky. Na co se vlastně můžeme těšit na Tvém vystoupení během Pleasure Island?
Já takhle dopředu nad výběrem písní moc nepřemýšlím. Prostě sebou vozím obrovské množství CDček a vybírám podle nálady a hlavně podle toho, jak je naladěné publikum. Co se České republiky týče, tak tam mám ale jasno. Vždy, když k vám přijedu, dávám do setu hodně energie, takže i tentokrát bude můj set plný velkých tracků od těch nejzvučnějších interpretů...Myslím, že i to se ode mě u vás čeká!

Super, tak to se máme na co těšit. Ještě mě tak napadá - je léto, co Ty a dovolená?
Tak já už byl s manželkou na pár dní na Ibize, ale hodně času jsem trávil v pokoji, neb jsem dodělával nějaké remixy. Na větší dovolenou si ještě musím počkat, tu plánujeme až někdy v září. Do té doby je opravdu hodně práce...

To chápu! Romane, díky za Tvůj čas, jsem moc rád, že Tě tady zase brzy přivítáme a přeju novému singlu i nové kompilaci hodně úspěchů...
Já taky děkuju a na všechny se moc těším na Pleasure Island!

Pro United Music připravil Jaromír Koc---------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous Oxide
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude polský DJ a producent Nitrous Oxide. Na jeho set se můžete těšit na Pure Trance Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Menno de Jong, Jochen Miller, Mike S či Eddie Sender. Krzysztof Pretkiewicz aka Nitrous Oxide je jednou z hlavních postav na polské a evropské tranceové taneční scéně. Narodil se ve městě Poznan v Polsku v roce 1984. O elektronickou hudbu se začal zajímat již začátkem devadesátých let. Fascinovali ho hudebníci jako Jean Michel Jare, Mike Oldfield nebo Depeche Mode, kteří na něj udělali největší dojem a utvrdili ho v tom, že elektronická hudba je mu nejbližší. Stejně tak ho fascinovali i producenti filmové hudby jako Thomas Newman či Hans Zimmer.

Již ve svých čtrnácti letech začal experimentovat s elektronickou hudbou, poté co objevil, že se dají vytvářet vlastní skladby na počítači. To se stalo jeho koníčkem, kterému věnoval veškerý svůj volný čas. Nikdy se nanaučil hrát na žádný hudební nástroj, ale i tak ho to nezastavilo stále zdokonalovat své dovednosti a vytvářet nové a nové skladby různých stylů. Z různých hudebních stylů mu zůstal nakonec jeden, upliftingový trance. V roce 2003 potkal Kamila Bigaje se kterým začal vlastní projekt zvaný 3rd Moon. Skladby jako "Diving In the Sky", "Moon Breeze" nebo jeho sólová skladba "Waterfall" byly uznány DJem Precisionem, který dal šanci Krzysztofovi a 3rd Moon produkovat vlastní skladby. Díky tomu se začala Krysztofova produkce objevovat v setech takových velikánů jakými jsou Armin van Buuren či Above & Beyond.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/nitrousn2o

Video


-------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Headhunterz
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský DJ a producent Headhunterz, který potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Korsakoff, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic. Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen si začal pohrávat s hudbou již ve svých devíti letech, když začal zpívat v místním dětském sboru. Ve velkolepém studiu situovaném ve starém kostele Veenedaal v Holandsku nahrál první dětská alba s Vánočními písněmi. Zpívání mu opravdu šlo a tak měl možnost podívat se i do zákulisí nahrávacích studií. Pokuď zrovna nezpíval, tak alespoň seděl za mixážním pultem a představoval si, že je technik. V deseti letech začal s nahráváním svého hlasu do filmů, čemuž se věnuje i nadále. Ve čtrnácti letech opustil pěvecký sbor. Jak sám říká "Nebylo to dostatečně in, být v pěveckém sboru, když jste v pubertě".

Ke svým dvanáctinám dostal první DJ mixér a po pár letech se znenadání rozhodnul, že se chce stát profesionálním DJem. Půjčil si peníze a koupil první gramofony ke svému starému mixéru. Později stejně jako spousta dalších Djů přišel na to, že k vybudování si jména v tomto průmyslu, nestačí být pouze DJ, ale je nezbytné i produkovat vlastní hudbu. Bez jakéhokoliv očekávání si stáhnul program Fruity Loops, zavřel se na několik týdnů do svého pokoje a začal produkovat. V té době mu bylo sedmnáct let. Kariéra DJe se mu zatím dařila, se svým nejlepším kamarádem Bobbym (DeeJ-010) se účastnili soutěže DefQon (Q-dance), díky čemuž se jim podařilo dostat se na tento velkolepý festival.
Po roce a půl začal Willem opět s vlastní produkcí a tentokrát již vytvořil vlastní nahrávku "Nasty D-Turners- Check Ya Head", která se skládala také z produkce jeho nejlepšího kamaráda Bobbyho. Netrvalo dlouho a vznikla i druhá nahrávka, opět ve spolupráci s Bobbym "Nasty D-Turners - Breaking The Rules". Obě nahrávky se hned začaly hrát na velkých akcích, velkými Dji po celém světě. Oba dostali nabídku od labelu Scantraxx records, který je jedním z nejlepších Hardstylových holandských labelů. V roce 2005 podepsali smlouvu. Od toho momentu začalo vše jít jak na běžícím páse, jak v oblasti produkce tak hraní na těch největších festivalech a Hardstylových eventech po světě.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do dnešního dne v síti Ticketpro, a jejich cena se od 1. července zvýší na 1290 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.


Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.headhunterz.com

Video


-----------------------------------------------------------------

Pleasure Island - nejlevnější vstupenky do středy 30. června
Největší očekávaný taneční festival tohoto léta, Pleasure Island nabízí do středy 30. června poslední nejvýhodnější vstupenky za 1190 Kč. Od čtvrtka 1. července se jejich cena zvýší na 1290 Kč, na místě pak na konečných 1390 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně dph a všech poplatků. Připomínáme také všem studentům, kteří jsou držitelé platných karet ISIC, možnost zakoupit si základní vstupenky s 10% slevou exkluzivně v síti Ticketpro. Sleva se také vztahuje na držitele ostatních karet jako Scholar, Alive (IYTC) a ITIC. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Hudební program festivalu, který bude trvat 18 hodin na více než sedmi scénách s sebou přinese bezesporu nejsilnější line-up, který nebude mít v rámci domácích tanečních festivalů konkurenci. Ve stylech jako House, Trance, Techno a Hardstyle se představí jak domácí tak zahraniční Djská špička, a to v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové. Těšit se můžete na netradičně pojatou monumentální open-air stage, dekorace prostoru a všech ostatních stagí, speciální efekty či performance, které budou přivezené právě z Holandska.

To vše se ponese v tématu pro letošní rok, které zní ILLUSIONS. Nenechte si ujít tuto magickou show doplněnou o nejrůznější fantastické postavy a scenérie, kouzelníky a iluzionisty, kteří dodají festivalu zcela jedinečnou atmosféru srovnatelnou s velkými festivaly v Holandsku.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

---------------------------------------------------------------

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský DJ a producent Menno de Jong, který například složil oficiální hymnu "Ancient Mysteries" pro loňskou Transmission. Na jeho set se můžete těšit Pure Trance Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.
Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce. Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl "Guanxi" na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako "Magma"/"Momentum" či "Sjamaan", které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby "Tundra" (2005) a "Nolthando"/"Solid State" (2007) na svém vlastním labelu Intuition. Již v tak mladém věku měl možnost remixovat pro jména, jako jsou The Thrillseekers, Karen Overton & Mark Otten a spousty dalších. Djingu, jako takovému se věnuje již od svých sedmnácti let, kdy začínal na školních akcích a dopracoval se až k rezidentuře v místním undergroundovém klubu v Eindhovenu. Singl "Guanxi", který vytvořil ve svých dvaceti letech, ho umístnil do žebříčku uznávaných Trance DJů.

Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. De Jong byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Giuseppe Ottavianiho po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.mennodejong.com.

----------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Markus Schulz
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude americký DJ a producent Markus Schulz, který již několikrát zcela uchvátil domácí publikum svými vystoupeními na Sensation, Transmission a klubovém vydání noci PURE. Na jeho set se můžete těšit na hlavní Illusion Main Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Tocadisco, Jerome Isma-Ae, Avicii či Sharam Jay.


Díky jeho úspěšné radiové show Global DJ Broadcast a skvělé produkci s hudebníky jako je např. Madonna či Depeche Mode, sklízí úspěchy po celém světě. Dne 15. června vyšlo jeho další album s názvem "Do You Dream" na němž naleznete i pilotní singl "Do You Dream", v jehož videoklipu se Markus objevuje jako hlavní postava. Tento singl se stal masivním hitem na You Tube, kdy ho hned v prvních čtyřiadvaceti hodinách vidělo 13.000 návštěvníků. V Nizozemsku se také dostal na přední příčku hitparády Top Favourite a stal se tak nejvíce navštěvovaným a diskutovaným videem. Tato tranceová superstar se drží na osmé příčce v soutěži TOP 100 POLL časopisu DJ MAG. Za zmíňku stojí i další úspěšná skladba "Dark Heart Waiting", která má již také svůj videoklip.

Album teprve vyšlo, ale už tak je očekáván masivní úspěch stejně, jako s posledním albem "Thoughts Become Things" z jeho projektu "DAKOTA", které vyšlo v červenci 2009. Inspirací pro název alba "Thoughts Become Things" byla kniha "The Secret" australského spisovatele Rhonda Byrneho. Tuto knihu Markus četl mnohokrát a byla pro něj velkou motivací v posledních letech. Své nápady a myšlenky přenesl do studia, kde ožily a staly se tak věcmi, stejně jako napovídá název alba. Pod svým projektem DAKOTA vydává klubovější, temnější a deep skladby, tedy přesně ve stylu svého labelu Coldharbour Recordings. Na albu najdete celkem 10 skladeb. V pozadí každé skladby se odehrává její vlastní příběh, kdy jde v podstatě o časový příběh Markusových vnitřních pocitů od mládí až po současnost. Například skladba "Roxy 84" je inspirovaná Markusovými cestami do Bronxu, když byl ještě mladý teenager fascinovaný městským stylem breakdance.

Kromě jiného Markus přináší svůj legendární, temně melodický trance na digitálně dvouhodinově vysílané radio show Global DJ Broadcast. Tuto show můžete naladit každý čtvrtek od 18:00 na Trance kanálu www.di.fm. Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.markusschulz.com

Video:

-----------------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Giuseppe Ottaviani
Jako jedna z dalších star, která vystoupí na festivalu Pleasure Island bude úspěšný italský DJ a producent Giuseppe Ottaviani, pocházející z Říma. Po posledním velkém úspěchu na největší tranceové halové akci u nás Transmission, se představí českému publiku již potřetí. Jeho vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.Giuseppe Ottaviani je známý především svou produkcí vydávanou na známém labelu Paul van Dyka - Vandit. Odtud také pochází jeho úspěšný projekt Nu NRG, který vytvořil spolu s Giuseppe Andrea Ribecou. Toto duo začalo produkovat hudbu na profesionální úrovni hned na od počátku. Svou první desku s názvem Dreamland vydali v roce 2001, následovala Spaceflower, Connective a pak skvělé album Free Fall 2004. O jejich úspěchu svědčí také fakt, že v roce 2004 získali cenu Best Live Act v soutěži Trance Awards. V roce 2005 pak Giuseppe odstartoval solovou kariéru. Jeho první samostatný release pod názvem Linking People vyšel i na albu Paul van Dyka "The Politics of Dancing 2".

V září na labelu Vandit vyšlo jeho první solové album s názvem GO. Toto vysoce očekávané album skrývající jeho iniciály je určeno hlavně pro domácí posluchače. Odráží se v něm Giuseppeho zkušenosti, které nasbíral během své hudební dráhy kdy zabrousil do vod různých hudebních žánrů. Všechny tyto zkušenosti a inspirace se tak odrážejí ve čtrnácti velice zdařilých skladbách. Zde uplatnil svůj talent a roky studií hry na klavír. V albu samozřejmě nechybí dobře známá "No More Alone", na které hostuje Stephen Pickup. Na albu také spolupracoval s Johnem O'Callaghanem na skladbě "Our Dimension". Se svou trochou do mlýna přispěl také Tom Colontonio, jejich společná "Love Mission" zaplní nejeden taneční parket. Kromě Stephena Pickupa na albu uslyšíte ještě zpěvačku Faith v písních "Angel" či "Fallen". Dále pak Francesca P, který otextoval a nazpíval "Changing Ways". Každý kdo vyznává styl trance a má rád melodické, euphorické, tech či jiné obdobné styly, které se objevují na albu GO by si neměl tuto kompilaci nechat ujít.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Giuseppe Ottavianiho po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.giuseppeottaviani.com

VIDEO

--------------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Rush
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude americký techno DJ Rush. Jeho čarovné vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na Techno Masters stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Dave Clarke, Umek, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo. Techno DJ a producent Rush, pochází z Chicaga Illinois. Jeho postava znamená pro mnohé žijící legendu a průkopníka tvrdého techna. A není se čemu divit, i v dnešní době je stále těžké najít tak zábavného a živého DJe, jakým je právě Rush. "Za svou kariéru jsem slyšel mnoho lidí říkat, že takto tvrdá energie nikdy dlouho nevydrží, a že tento styl je zvuk bez jakýchkoliv pocitů a emocí", říká DJ Rush. Jakmile se DJ Rush objevil na taneční scéně, dokázal bavit lidi svým vlastním způsobem. Styly jako Hard Energy, Disco, house, 60 léta a cokoliv co ho bavilo a dělalo mu dobře pak přetransformoval do tvrdého techna.

Za své působení dobyl mnoho typů eventů jak v malých, tak ve velkých klubech či festivalech jako Nature One, Summer Safari, Monegros, Awakenings nebo Mystery Wonderland. Svým stylem otevřel dveře spustě dalším umělcům a ukázal tak, že svět Hard Energy může být také zábavný, pokuď je samozřejmě v rukách dobrého DJe. Pro některé lidi je hvězdou na stagi, bavičem či zabíjející mašinou, ale v jádru duše je obyčejný člověk, tak jako všichni lidé, kteří navštěvují eventy na kterých vystupuje. "Mnoho producentů mojí hudbu nenávidí, ale musejí pochopit, že já jsem jejich hudbě otevřen a má pro ni respekt", říká Rush. A pokračuje "Oproti spoustě jiným producentům, kteří vyrostli v tomto hudebním průmyslu cestou získání slávy, peněz a třeba ani neuspěli, tak já jsem šel dopředu a soutředil se na to co mě baví. Dělal jsem to opravdově a přirozeně".

Rush také pomohl spoustě producentů jakými jsou například Paul Langely, Bold nebo Pet Duo, kteří produkovali na jeho labelu Kne´Deep nebo si s ním měli možnost zahrát. Z jeho významné produkce můžeme zmínit "Motherfucking bass", "Bass Control", "Get on up" či "Freaks on Hubbard".

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Rushe po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.djrush.net

Video:


-------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jerome Isma-Ae
Německá DJská star, Jerome Isma-Ae, bude další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové. V sobotu 24. července bude německý DJ a producent Jerome Isma-Ae, který je českému publiku po několika úspěšných vystoupeních včetně poslední Sensation - Wicked Wonderland velmi znám, hrát na hlavní Illusion Main Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Tocadisco, Avicii či Sharam Jay. Tato producentská jednička každým dnem stoupá na pomyslném tanečním nebi výš a výš. Díky svým skvělým producentským a remixérským počinům zní v setech nejpopulárnějších DJů na tanečních parketech po celé planetě. Jerome vystupuje v nejlepších klubech a na nejprestižnějších tanečních eventech na všech kontinentech, ke kterým již přibylo i několik vystoupení v České republice, například na eventech jako Sensation, PURE či Prague Sessions s Carlem Coxem.

Jerome, začal hrát v roce 1994, tedy ve stejném roce kdy také vydal svůj první track, ale jeho hudební ambice sahají již k jeho rannému věku, kdy na základní škole navštěvoval hudební školu se zaměřením na hru na piano. V pozdějším věku byl dokonce baskytaristou v jedné heavy metalové školní kapele. V současné době má za sebou již přes 100 releasů a momentálně vlastní label Jee-Productions, a v minulosti vydával již pod labely jako Armada, Universal, Ministry of Sound UK či Sony. Kromě jiného má za sebou také jiné hudební úspěchy jako například svůj první filmový soundtrack z roku 2001 pro film "100 Pro", natočený režisérem Simonem Varhoevenem. Za zmíňku stojí také jeho první úspěch v americké hitparádě Billboard Dance Chart, kde se umístil na prvním místě s remixem "Nightcrawlers´s Push The Feeling On". Jeho další úspěšný remix "Someday" (JSA) z roku 2004 se také vyšplhal na první místo na největším hudebním portálu Beatport. V dalších letech pak vytvořil mnoho dalších skvělých skladeb a remixů jako například "Fortune Cookie", "Phantom" , "Enjoy the Silence" či "Stranger in Moscow". Díky své úspěšné produkci se mu dostává podpory od takových jmen, jako jsou Armin van Buuren, Markus Schulz, či Deep Dish.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a http://www.myspace.com/jeromejeeproductions

Video


----------------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Umek
Jeden ze symbolů východní techno scény, DJ a producent UMEK, bude jednou z hvězd zatím největšího tanečního festivalu Pleasure Island tohoto léta. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi,která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na Techno Masters stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Dave Clarke, Rush, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo. Světově uznávaný DJ a producent ze Slovinska ovlivňuje techno scénu již více než desetiletí. Vždy se snaží jít s dobou, kterou také z části určuje díky stále novým zvukům, které používá ve svých skladbách, aby předešel jakémukoliv klišé v taneční hudbě. Díky tomuto přístupu vytvořil jedinečný zvuk techna, kterým Umeka lehce rozpoznáte.

V roce 2007 rozjel projekt 1605 Music Therapy - Sixteenofive, kterým odstartoval novu éru své hudební kariéry. Několik skvělých releasů, které vydal na labelu 1605 zaznamenaly velký úspěch, stejně jako event Day Of Electronics 09 (Ljubljana, Slovinsko), populární letní festival Disconautica (Kope, Slovinsko) s 50.000 účastníky, na které se představila přímo 1605 hlavní stage. A samozřejmě spousta další produkce na kterou se Umek převážně zaměřuje, jelikož jeho hlavním mottem je držet se stále na špici, dělat vysoce kvalitní hudbu, být vždy o krok napřed vůči ostatním a představit svou produkci blíže lidem po celém světě.

V roce 2009 se ještě více rozpohyboval jeho booking, vzhledem k tomu, že je stále čím dál tím žádanějším DJem, zvaným na velké eventy po celém světě. Podepsal proto smlouvu s bookingovou agenturou Bullitt Bookings v USA, která se stará o další světová jména jakými jsou například Dubfire, Nic Fanciulli, Shlomi Aber, Davide Squillace a mnoho dalších. Za zmíňku z produkce z minulého roku stojí "Is it / Longer Trail", "Destructible Enviroment", "S Cream", "Designed Persona", "You Might Hear Nothing" nebo hit "Work This Data". Tím zaujal i jiné světové labely jako jsou Armada, Hell Yeah, Tronic či Dataworx. Z jeho vlastního labelu pak můžeme uvést úspěšné skladby "Hablando" a "Slap", které pocházejí z alba Responding To Dynamic, které vyšlo na jaře 2010. Je tedy jisté, že Umekovi jen tak jeho inspirace a náboj pro vydávání stále nové a nové produkce nedojde.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Umeka po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.umek.si

VIDEO: http://www.youtube.com/watch#!v=Hk5Ovz7phKc&feature=related

-----------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot Project

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude pionýr hard tranceového stylu, prestižní německý Dj a producent Scot Project. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce... Scot Project je jedním z umělců, lehce rozpoznatelných na poli elektronické taneční hudby. Styl, kterým se vyznačuje můžeme nazvat jako hard trance, specifický svým jedinečným zvukem, který kombinuje tvrdší prvky s melodickými tranceovými rytmy. V posledních pěti letech vytvořil Scot Project nezaměnitelný styl, kterým se zařadil mezi prestižní DJe a producenty. Zahrál si v klubech jako Godskitchen a Gatecrasher či na mega eventech jakými jsou Global Gathering, Homelands, Dance Valley, Avalon, Goodgrief a na mnoho dalších významných festivalech a klubech po celém světě.

S mixováním začal již ve svých 13 letech. Prvním stylem se kterým začínal, byl break-beat a koncem 80 let přešel k tehdy významnému stylu zvanému Acid house. Již v 90 letech byl rezidentem v několika klubech v okolí rodného Frankfurtu. Díky těmto rezidenturám mohl začít šetřil své výdělky na postavení malého studia, aby se z něj později stal žádaný DJ a producent, zvaný na nejvýznamnější taneční eventy po celém světě.

Jeho první skladba "X" vyšla na labelu Overdose v roce 1994 a již následující skladba "U I Got A Feeling" se setkala s obrovským úspěchem. Netrvalo dlouho a Scot Project se stal uznávaným producentem tvrdšího odvětví tranceové hudby díky spoustě povedených remixů jako "Second Trip / Hennes & and Cold", "Cosmic Fate /Fire Wire", "Yoji Biomehanika / Ding A Ling" a "Beam vs. Cyrus / Thunder In Paradise" a vlastních hitů jako "F Future Is Now" či "O Overdrive". Kromě jiného stál také za velmi úspěšným projektem Arome se skvělými skladbami "Visions of Paradise", "Somebody" a hitem "Hands Up".

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/scotprojectofficial

-----------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Tocadisco
Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude německý DJ a producent Tocadisco, který je českému publiku po několika úspěšných vystoupeních velmi znám. Na jeho set se můžete těšit na hlavní Illusion Main Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Jerome Isma-Ae, Avicii či Sharam Jay. Tento hudební mág a multi-instrumentalista má za sebou již více než 15 letou kariéru profesionálního DJe, 60 remixů, 2 alba a několik velmi úspěšných skladeb. Je velmi málo producentů, kteří by ukázali právě takový talent jaký má Tocadisco co se přizpůsobení do několika hudebních směrů týče. Za zmíňku stojí remixy pro hvězdy jako jsou Moby, Tina a New Order, dále psaní úspěšných textů s Davidem Guettou či Fisherspooner. Jeho skladby, které obletěly celý svět a byly hrány dalšími velikány na poli taneční hudby, byly použity například i do televizních reklam.

Svou hudbu produkoval na několika labelech. Nejznámější remix byl pro Slam - skladba "Lifetime". Remix byl nominován mezi top 12 nejlepších remixů magazínem Groove. V říjnu 2003 podepsal smlouvu s německým labelem Superstar Records. První skladba pod jeho jménem byla "Nobody (likes the records that I play)". V roce 2005 by nominován časom Raveline jako objev roku 2004. V roce 2006 zremixoval skladbu Michaela Cretu, projekt Enigma - Eppur Si Muove, z alba A Posteriori. A samozřejmě nesmíme také opomenout velmi úspěšnou skladbu Morumbi. V roce 2008 Tocadisco vydal své první album zvané "SOLO", napsal skladbu s Davidem Guettou "Pop Life" a získal cenu na MTV Awards v kategorii "Best International Dance 2008". V roce 2009 vydal své druhé album "128.0 FM" a se svým turné navštívil země jako Austrálii, Brazílii, USA, Kanadu, Mexiko a nespočet zemí v Evropě. Stihnul se také oženit s krásnou brazilskou modelkou Natashou Garcez a dokonce převzal i její příjmení.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz--------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Pet Duo

Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července budou brazilští Pet Duo. Na jejich společný set se můžete těšit na Techno Masters stagi, která bude určena pro milovníky pořádného techna. Kromě Pet Dua se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Umek, Marko Nastić, Dave Clarke, Adam Beyer či Rush. Brazilská DJská dvojka Pet Duo k nám zavítá až ze Sao Paula z Brazílie. Duo, které je známé především pro své odzbrojující techno sety, našlo svou inspiraci nejen v této oblasti taneční hudby, ale také v rocku či hip-hopu. Používáním čtyř gramofonů, dvou CD přehrávačů, dvou mixérů a efektorů si vytvořili nezaměnitelný styl, který působí i na hudební styl a tvorbu druhých. Aby jejich tvorba byla reflektována nejen vlastní produkcí, zaměřují se i na vlastní design stránek či artwork labelu.

Jejich produkce přesně ukazuje unikátní technickou zručnost jakou se Pet Duo vyznačuje. Za zmíňku stojí Palazzo Vol. 05, první techno kompilace, která kdy byla vytvořena na šest gramofonů, dále pak kompilace Hard Techno Vol. 6, toto dvou CD obsahuje i živé vystoupení z turné "X Years After", k příležitosti oslavy prvního desetiletí společného hraní nebo také kompilace Ekspozicija 10: Deep, Hard and Dirty, na tomto dvou CD spolupracovali s techno mágem DJ Rushem, který také vystoupí na festivalu Pleasure Island. V současné době za sebou mají již nezpočet produkce na labelech jako Emetic, Cannibal Society, Kne´Deep, Djax. Protože později zjistili jak je důležité vydávat na vlastním labelu, kde by mohli nejlépe vystihnout své pocity a oddanost k elektronické hudbě, vzniknul v roce 2008 label Cause Records, který mimo jiné podporuje i mladé talenty.

Ani v roce 2010 Pet Duo nazahálí. Tento rok se soustředí co nejvíce na svůj label, vydávání produkce a koncem tohoto roku spatří světlo světa také jejich první album. Kromě jiného plánují také speciální projekty jako nové live turné a exkluzivní desku nahranou živě na festivalu I Love Techno. Aby posunuli hranice techna, založili také nový sub-label Cause´n´Effect, který bude zaměřen na experimentální část hard techna.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

---------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri
Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude tranceové Djské duo Filo & Peri. Na jejich společný set se můžete těšit na Pure Trance stagi, která bude určena pro milovníky tranceové hudby. Kromě Filo & Peri se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani či Gareth Emery , kteří patří mezi to nejlepší na hudebním poli hudebního žánru trance, který je v České republice velmi oblíbený. Hudební styl amerického dua Filo & Peri je rozvinut do několika hudební žánrů, přes driving techno a tvrdý progressive, až k euforickému trancu. Když jsou Filo & Peri za DJským pultem, není jediného člověka, který by seděl. Tento fakt může dosvědčit i světový DJ Armin van Buuren, který jakmile dostal do svých rukou jejich první deku "Elevation", hrál ji několik týdnů na své radiové show A State Of Trance.

Vlastními jmény Domenick Filopei a Bo Pericic jsou kamarádi již od dětství a velcí milovníci hudby. Filopei, který byl v dětství velkým fanouškem rockové hudby 80. let, ve které figurovaly kapely jako Poison, Guns N´Roses či Motley Crue se přes tento heavy metalový styl přetransformoval až k elektronické taneční hudbě jako Kraftwerk, Underworld či Orbital. V produkčním týmu Filo & Peri jsou ale tyto rozdílné hudební styly v rovnováze a tvoří tak unikátní zvuk, specifický sám o sobě. Charizmatiční tranceový producenti z New Yorku za sebou mají již slušnou produkci, která odstartovala podepsáním smlouvy s labelem A State Of Trance, kde také vydali první větší hity "1999" a "Spectrum". Dalším důležitým bodem byla skladba "Closer", "Now", první upliftingová vokálovka se zpěvačkou Fisher. Konečný průlom nastal v roce 2007 se singlem Anthem, na který si přizvali kamaráda ze školy Erica Lumiera. Song se hrál na těch největších parties po celém světě, obletěl radiové hitparády a byl zremixován dalšími velikány taneční hudby.

Debutové album "Nightplay", které vyšlo na labelu Vandit pokračuje s velkým úspěchem , převážně díky skladbám "Sould and the Sun", "Of The Hook" či "Ordinary Moment", skladba, kterou také velmi podpořil Paul van Dyk. Ke spolupráci na tomto albu si přizvali vynikajícího zpěváka a kamaráda z dětství Erica Lumiera, který jim propůjčil svůj jedinečný hlas.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

----------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Avicii
Teprve dvacetiletý švédský Dj a producent Avicii vystoupí na netrpělivě očekávaném tanečním festivalu tohoto léta, Pleasure Island, který se uskuteční v sobotu 24. 7. v areálu Festivalparku v Hradci Králové. Svým vystoupením vás učaruje na hlavní Illusions open-air stagi po boku jmen jako Paul van Dyk, Markus Schulz či Tocadisco. Již po pár měsících produkce zaregistrovali Aviciiho přátelé jeho nesmírný talent pro tvorbu hudby, se kterým se narodil. Nejprve začal s hudebním remixem počítačové hry "Lazy Lace", která hned putovala na label "Strike Recordings". Avicii, který je nejvíce fascinován hudební produkcí, tráví ve svém domácím studiu spousty hodin, kde vydává jednu skladbu za druhou.

Nemá přesně vyhraněný styl houseové hudby, ale chce svou produkci udržovat jako nadčasovou a inovativní. Jeho největší inspirací jsou slavní producenti jako Laidback Luke, Steve Angello, Tocadisco, Daft Punk, Erick Prydz či Axwell. V dubnu roku 2008 udělal Avicii svůj první velký krok a vydal úspěšný singl "Manman" na labelu Bedroom Bedlam, který vlastní Pete Tong. Stalo se tak po vítězství v soutěži Fast Trax, pořádanou Pete Tongem, kdy Avicii získal bezkonkurenčních 70% hlasů. Záhy byl kontaktován mnoha labely, promotéry a agenturami po celém světě. Podepsal smlouvu s australskou nahrávací společností Vicious Grooves, kde se mu dostalo jedinečné šance zaujmout svým talentem celý svět.
Pokud není Avicii většinu svého času zavřený ve studiu, kde experimentuje s novými zvuky a snaží se vytvářet stále originální a stylové skladby, cestuje a hraje také po celém světě. Z jeho dosavadní tvorby můžeme dále zmínit také singl "Sound of Now", který byl zremixován hned několika velikány elektronické taneční hudby jakými jsou Roger Sanchez, Richard Grey či Erick Morillo. Určitě stojí za zmínku také skladba "Ryu", která dostala své místo také ve známém Essential Mixu, Pete Tonga, týden nato se pak skladba stala hitem týdne v show Club Life, slavného DJe a producenta Tiesta.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto nadějného mladého DJe a producenta o kterém ještě jistě hodně uslyšíme, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

Video:


------------------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko Nastič
Nejvýraznější srbský DJ jihovýchodní Evropy, Marko Nastič, bude jednou z hvězd zatím největšího tanečního festivalu Pleasure Island. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi,která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Marko Nastič začal se svojí kariérou v problematickém Srbsku v 90 letech. Fascinován syntetizérem a dalšími zvukovými přístroji, začal již v raném věku vytvářet tehdy začínající techno scénu. Nebylo mu ještě ani 18 let, když se stal leaderem tehdejšího DJského týmu zvaného Teenage Techno Punks.

V temné době balkánského národního konfliktu techno ustoupilo do pozadí, a kupovat desky bylo obtížné. Markovi kamarádi, kteří jezdili nakupovat desky do ciziny, či několik žijících přátel v Londýně mu občas posílali nové kousky. Události začaly nabírat správný směr, když byl uvězněn Slobodan Miloševič, lidé mohli volně cestovat a hudební scéna mohla opět vzkvétat. Záhy se stal nejžhavějším talentem jihovýchodní elektronické scény. První skladby začal vydávat na labelu Umeka a Valentina Kanzyaniho, kteří stejně jako Marko Nastič patří mezi balkánské hvězdy techno scény. Založil také vlastní tři labely, Recon Warriors, které ho dostalo do popředí hitparád, poté následoval label Recon Light a Traffica.

Momentálně má Marko rozpracovaných několik projektů, jako například Space Explorers s Markem Milosaljevicem, Tango and Cash s producentem zvaným Kobaya a několik dalších projektů s dalším výrazným jménem východní scény, Dejanem Milicevicem. První turné Marka Nastiče proběhlo v roce 2002 v Brazílii. Momentálně hraje po celém světě. Od roku 2006 je autorem a hostem radiové show Music for Body and Soul na hlavní srbské radiové stanici B92.

Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Marka Nastiče po boku dalších, neméně slavných jmen jakými jsou Umek, Dave Clarke, Pet Duo a dalších techno kouzelníků, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz------------------------------------------------------------------------------

Pleasure Island - nejlevnější vstupenky do pátku 30. dubna a sleva pro držitele ISIC karet
Největší letní taneční festival u nás, PLEASURE ISLAND, na kterém se představí více než 70 umělců, v sobotu 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové, nabízí možnost všem studentům, kteří jsou držitelé platných karet ISIC, zakoupit si základní vstupenky s 10% slevou exkluzivně v síti Ticketpro. Sleva se také vztahuje na držitele ostatních karet jako Scholar, Alive (IYTC) a ITIC. Základní vstupenky je zatím možné zakoupit do pátku 30.4. v ceně 990 Kč, poté se jejich cena zvýší na 1090, a bude se dále zvyšovat. V prodeji jsou nyní v omezeném počtu také VIP vstupenky, které pořídíte za 2.500 Kč. Pro jejich majitele bude připravena luxusní VIP terasa s výhledem na hlavní stage. Na terase bude k dispozici bar s širokým sortimentem drinků, welcome drink, malé občerstvení, profesionální security a personál, kteří se postarají o váš maximální komfort. Majitelé VIP vstupenek mají rovněž zdarma VIP parking, speciální vchod, VIP toalety či šatnu zdarma.
Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz.

Více informací na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

-------------------------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jochen Miller
Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude prestižní holandský Dj a producent Jochen Miller. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Scot Project, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce.


Jochen Miller, který pochází z Holandska, začal s produkcí v roce 2001, a kromě hraní tráví většinu svého času v jeho vlastním domácím studiu, kde tvrdě pracuje na nových hudebních lahůdkách. Jochen Miller je jednou z nejrychleji stoupajících hvězd v oblasti taneční hudby, a to díky silné podpoře producentů jako Rank 1 či Cor Fijneman. Již první vinyl, který spatřil svět v produkci Jochena Millera pod názvem "Vanity" se setkal s velkým úspěchem, jak na domácí scéně, tak v zahraničí. Ještě silněji pak zapůsobil se skladbou "India", která se dlouhou dobu držela na předních příčkách tanečních hitparád. Později vyprodukoval skladbu "Chromatic", která se zároveň stala titulní skladbou k jednomu z největších tanečních eventů s názvem Emporium. V roce 2005 byl již Jochen Miller v první desítce holandských umělců s několika dalšími hity. Od roku 2007 začal vydávat pod labelem High Contrast, ze kterého můžeme zmínit například skladby jako "Twisted mind" či "Alive". Další velmi úspěšné skladby, které zařadily tohoto holandského DJe a producenta mezi respektované umělce byly "Lost Connection", "Eclipse", "9 Minutes" či "Face Value". V současné době hraje Jochen Miller na těch nejlepších eventech jako jsou Mysterland, Dance Valley, Trance Energy či prestižní Winter Music Conference v Miami. Připravte se na nezaměnitelný zvuk tech-trancové energické hudby, která vás vezme na cestu do světa čar a kouzel největšího domácího tanečního festivalu Pleasure Island.

Pokuď již nyní víte, že si nenecháte ujít tuhle magickou letní událost, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji za 990Kč do konce dubna v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz---------------------------------------------------------------------------------------

Pleasure Island spouští web a prodej vip vstupenek
Nový letní festival Pleasure Island před časem zveřejnil seznam více než 70ti zahraničních a domácích hvězd, které vystoupí na 7 scénách v sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Základní vstupenky jsou v prodeji již necelé dva měsíce, nyní se prodávají za cenu 990 Kč, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Do prodeje jdou nyní v omezeném počtu také VIP vstupenky, které pořídíte za 2.500 Kč. Pro jejich majitele bude připravena luxusní VIP terasa s výhledem na hlavní stage. Na terase bude k dispozici bar s širokým sortimentem drinků, welcome drink, malé občerstvení, profesionální security a personál, kteří se postarají o váš maximální komfort. Majitelé VIP vstupenek mají rovněž zdarma VIP parking, speciální vchod, VIP toalety či šatnu zdarma. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz.
Pleasure Island festival nyní také spustil kompletní webové stránky, které najdete na adrese www.pleasureisland.cz, kde se vám po přehrání traileru zobrazí jednotlivé scény s vystupujícími umělci, či praktické informace o vstupenkách, dopravě, či doporučeném oblečení.

-----------------------------------------------------------------

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Sharam Jay
Největší taneční festival nadcházejícího léta Pleasure Island představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby, které vystoupí v sobotu 24. července na sedmi scénách v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Prvním esem, které vytahují pořadatelé z rukávu je DJ a producent Sharam Jay, který se u nás představí vůbec poprvé. Pojďme se podívat, co tento německý hudební mág ve světě taneční hudby vykouzlil. Sharamova historie je velmi pestrá. Začátky jeho hudební dráhy si našly své místo v rockové kapele, až Sharam později objevil kouzlo elektronické hudby. Od tohoto momentu Sharam věděl, že pro něj vede pouze jedna cesta, vzal tedy sluchátka a nikdy se neohlédl zpátky. Jakmile začal s profesionální produkcí, ex-Underworld star Darren Emerson si Sharama vyhlédl a dal mu možnost v příštích několika letech vydávat alba a kompilace pod jeho labelem. První album s názvem "4 Da Loverz" oblétlo, stejně jako Sharam Jay, celý svět. Bylo pak jen otázkou času kdy Sharam Jay začne vydávat na vlastním labelu.
Jeho úspěšný label King Kong Records tak slaví sedmý rok své existence. K jeho kreditu se kromě jiného připsala i spolupráce s Café del Mar, která mu přinesla ocenění Best Dance Track of All Time za remix singlu "Energy 52". Ale byla to hlavně jeho autorská produkce, která posunula jeho kariéru o úroveň výš. Druhé a úplně nové album "In My Blood" má tak potenciál stát se velmi úspěšným albem, hlavně díky singlům "Monday Morning" nebo stejnojmennému singlu " In My Blood". Krátkou ochutnávku alba "In My Blood" si můžete poslechnout zde:Pokud již nyní víte, že si nenecháte ujít tuhle magickou letní událost, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji za 990Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje.

Více informací na www.unitedmusic.cz

------------------------------------------------------

Pleasure Island festival odhaluje hvězdný lineup
Zatím největší ohlášený letní taneční festival u nás, PLEASURE ISLAND, odhaluje jména všech více než 70 umělců, kteří vystoupí v sobotu 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. 18ti hodinový hudební maraton vypukne již úderem poledního, a odehraje se na sedmi scénách. Hlavní Illusions Main stage a Reset Hardstyle budou pod širým neběm, Techno Masters a Pure Trance ve velkokapacitních stanech, a klubové scény Mecca, Fabric a Studio 54 budou hostit prostorné hangáry. Díky takto silnému obsazení pořadatelé očekávají návštěvnost okolo 15.000 diváků. Festival Pleasure Island přiváží premiérově do České Republiky agentura United Music společně s holandskou organizací Art of Dance, která kromě desítek dalších akcí organizuje tento festival několik let v Holandsku. Díky této spolupráci se mohou všichni fanoušci elektronické hudby těšit na zcela unikátní koncept festivalu na světové úrovni. Důraz bude kladen hlavně na komfort návštěvníků, nejvyšší produkční úroveň, kreativní pojetí, dekorace, performance, speciální efekty a precizní provedení s důrazem na nejmenší detaily, což ocení i ti nejnáročnější návštěvníci. Vše se ponese v duchu tématu letošního roku, které zní Illusions.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Oficiální trailer najdete na www.pleasureisland.cz

PLEASURE ISLAND LINE-UP:

Illusions Main stage:
Paul van Dyk
Markus Schulz
Tocadisco
Avicii
Jerome Isma Ae
Sharam Jey
Michael Burian
Bon Finix vs Tripmain

Techno Masters:
Adam Beyer
Dave Clarke
Rush
Umek
Marko Nastic
Pet Duo
Agent
Nesquik
Nuff ft. Hugo Toxxx

Pure Trance:
Gareth Emery
Menno de Jong
Guiseppe Ottaviani
Filo and Peri
Jochen Miller
Scot Project
Mike S
Nitrous Oxide
Eddie Sender

Reset Hardstyle:
Headhunterz
Korsakoff
Crypsis
Maly
Identic
Kold Konexion
Chain reaction
Anagenetic
Grasshopper
Enhance

Mecca:
Sydney
Lafayette
Orbith
Macio
Elite
Texx
Tall boy slim

Studio 54:
Enrico
Tommy Rogers & Peet
Ronny
Yan dark
Adlet
Pietros
Beda
Pete Walk
Faith
Marshall
Subgate
Migell

Fabric:
Martin Gredner
Ladee Jane
Michael C
Wolscha
Lumx
Robic
Van Vega
Naoki Uda
Ringo
Peter Key
Ravic

------------------------------------------------------------------------

Předprodeje na taneční festival Pleasure Island v plném proudu
Dlouho očekávaný taneční festival agentury United Music ve spolupráci s Art of Dance zahájil předprodej od 1. března 2009 exkluzivně v síti Ticketpro, za startovací cenu 890 Kč. Od dubna se pak bude cena každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místě, včetně dph a všech poplatků. Hudební program festivalu, který bude trvat 18 hodin na více než sedmi scénách s sebou přinese bezesporu nejsilnější line-up, který nebude mít v rámci domácích tanečních festivalů konkurenci. Ve stylech jako House, Trance, Techno a Hardstyle se představí jak domácí tak zahraniční Djská špička, a to v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové. Těšit se můžete na netradičně pojatou monumentální open-air stage, dekorace prostoru a všech ostatních stagí, speciální efekty či performance, které budou přivezené právě z Holandska. To vše se ponese v tématu pro letošní rok, které zní ILLUSIONS. Nenechte si ujít tuto magickou show doplněnou o nejrůznější fantastické postavy a scenérie, kouzelníky a iluzionisty, kteří dodají festivalu zcela jedinečnou atmosféru srovnatelnou s velkými festivaly v Holandsku.Trailer k festivalu najdete na www.pleasureisland.cz, více informací pak na www.unitedmusic.cz

------------------------------------------------------

United Music přiváží nový letní taneční festival Pleasure Island
Agentura United Music, která u nás organizuje největší taneční akce jako Sensation či Transmission, přichází s dalším unikátním konceptem, tentokrát letního tanečního festivalu s názvem PLEASURE ISLAND. Ten proběhne na přelomu léta, v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové, kde na sedmi scénách vystoupí více než 60 zahraničních a domácích DJ´s a živých projektů, za účasti největších hvězd světové taneční scény. Předprodej vstupenek startuje 1. března v síti Ticketpro. "O vlastním letním tanečním festivalu jsme uvažovali několik posledních let, neboť jsme přesvědčeni, že si domácí publikum zaslouží plnohodnotný taneční festival na světové úrovni, a nyní přišla ta správná doba na to, abychom takový festival nabídli" říká Martin Kučera z pořádající agentury United Music, a dodává: "Návštěvníci se mohou těšit na zcela unikátní festival, který dosud nemá v našich poměrech obdoby, a bude zcela jinak pojatý než na co byli všichni v minulosti zvyklí."

Agentura United Music pořádá PLEASURE ISLAND společně s přední holandskou agenturou Art of Dance. Ta pořádá PLEASURE ISLAND již několik let v Holandsku, kde tento festival patří mezi hlavní letní taneční události. Art of Dance má dále na svém kontě stovky úspěšných parties, mezi které patří zejména koncepty jako Fabulous, Masters of Hardcore, Dominator, a další. "Po 5ti letech organizování Pleasure Island festivalu na holandské půdě je pro Art of Dance potěšením spolupracovat s United Music na prvním ročníku tohoto festivalu v České Republice. Art of Dance je široce známa díky vysokým produkčním standardům svých akcí, a na nejvyšší produkční úrovni chce prezentovat i festival v Čechách tak, aby měli všichni návštěvníci příležitost užít si Pleasure Island na maximum", říká Hans Smit z Art of Dance.

Právě díky této spolupráci nabídne PLEASURE ISLAND standard, za kterým každoročně vyráží tisíce fanoušků právě na holandské festivaly. Holandský tým bude mít na starosti veškerou kreativitu, jako bude řešení hlavní scény, dekorace celého prostoru a jednotlivých stagí, speciální efekty či performance, a produkčně bude dohlížet na všechny dílčí části festivalu. Právě dekorace, speciální efekty, kostýmy a další materiály budou přivezeny z Holandska. O videoprojekce se tradičně postarají holandští Vision Impossible. Vše se pak ponese v tématu, které pro letošní rok zní ILLUSIONS. Hradecký Festival Park se tak přemění na magickou krajinu, kde budete potkávat kouzelníky a iluzionisty, či nejrůznější fantastické postavy a scenérie, což dodá festivalu zcela unikátní a nezaměnitelnou atmosféru.

Samotný festival potrvá celých 18 hodin, což znamená, že se brány otevřou v sobotu, 24. července ve 12.00 hodin, a hudební produkce potrvá až do nedělní 6. hodiny ráno. O tom byly také informovány okolní obce a městské části, které konání festivalu odsouhlasily.

Hudební program festivalu se bude odehrávat na sedmi scénách, začne již v sobotních odpoledních hodinách, a nabídne bezesporu nejsilnější line-up, který nebude mít v rámci domácích tanečních festivalů konkurenci. Na festivalu PLEASURE ISLAND tak vystoupí největší hvězdy světové House, Trance, Techno a Hardstyle hudby, které doplní mnoho zahraničních a domácích talentů. Potěšující zprávou pro všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby bude fakt, že poprvé v historii tanečních festivalů u nás bude součástí programu i samostatná Hardstyle stage. Hlavní hvězdy vystoupí na monumentální open-air scéně, která bude na domácí poměry zcela netradičně pojatá, stejně jako hlavní scény na velkých festivalech v Holandsku. Pro styly Trance a Techno budou vyhrazeny dva velkokapacitní stany. Pro ostatní scény budou využity další stany a rozsáhlé hangáry. Zde se budou rovněž prezentovat vaše oblíbené kluby jako Mecca, Studio 54 či ostravský Fabric. Finální podoba line-upu jednotlivých stagí bude zveřejněna během jednoho měsíce od zahájení předprodejů.

"Line-up jsme sestavili společně s Art of Dance, a vybírali jsme taková jména, po kterých fanoušci nejčastěji volají, ale zároveň chceme představit nové talenty ze všech prezentovaných žánrů, které nám vyšly jako u nás nejoblíbenější v našem internetovém výzkumu. Jsme přesvědčeni, že díky této hudební dramaturgii má Pleasure Island potenciál přilákat až 15.000 návštěvníků, a pokud se tato strategie osvědčí, jsme připraveni festival dále rozšiřovat, a trvale tak obsadit pozici největšího a nejkvalitnějšího tanečního festivalu nejen u nás, ale do budoucna i v regionu Střední Evropy, odkud k nám na naše akce jezdí každým rokem tisíce fanoušků.", dodává Martin Kučera.

Vstupenky na PLEASURE ISLAND budou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro od 1. března 2010 za startovací cenu 890 Kč. Od dubna se bude cena každý měsíc zvyšovat na konečných 1390 Kč na místě. Připravuje se i prodej VIP vstupenek s přístupem na luxusní VIP terasu a dalšími výhodami. Ceny vstupenek jsou uvedeny včetně dph a všech poplatků.

Trailer k festivalu najdete na www.pleasureisland.cz, více informací pak na www.unitedmusic.cz

Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ