TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 13.5.2005 Karel, Press

Historicky první Orion Hall Festival proběhne již dnes, v pátek 13. května na brněnském výstavišti. Přípravy akce jsou v plném proudu, včera přiletěla první část kapely společně se sedmičleným produkčním týmem. Dnes odpoledne přistanou na brněnském letišti hlavní protagonisté Maxim, Keith a Liam. Celý den se intenzivně pracovalo na vnitřních úpravách pavilonu Z, začala se navážet technika a stavět hlavní podium. Fotky z příprav si můžete prohlédnout na stránkách www.unitedmusic.cz. Než vše vypukne, chtěli bychom zdůraznit několik důležitých bodů:ˇ Dostatek vstupenek je stále v prodeji v síti Ticketpro a Ticketstream. Dostatečné množství vstupenek bude v prodeji i na místě, takže nikdo nemusí mít obavu, že by se na akci nedostal. Během koncertu The Prodigy je přísně zakázáno fotografovat a pořizovat jakékoliv audiovizuální záznamy!
------------------------------------------------------

Od otevření bran brněnského Výstaviště v pátek 13.května až do ranních sobotních hodin je jasné, že budete mít stále co poslouchat, na co se dívat a hlavně, tančit a tančit. První díl nové koncepce Orion Hall festivalu nabídne vedle The Prodigy a předskakující hudebního seskupení Moimir Papalescu & The Nihilists dynamickou a strhující show v podání předních zahraničních a domácích techno DJs. A kteří to jsou?

The Advent
V současnosti projekt za kterým se skrývá Cisco Ferreira, ale jeho vznik se datuje již do roku 1990 a až do roku 1999 jej spolu se Ciscem tvořil Colin Mc Bean. Od roku 99 již tedy Cisco sám rozvíjí i nadále odkaz a výbornou produkci The Advent. V současné době vystupuje Cisco Ferreira jak v DJ setech, tak live, cestuje po celém světě, vydává na světoznámé Kombination Research, remixuje řadě významných umělců, vydává pod pseudonymy Freeform, Innersound, Soul Destroyaz. Po dlouhé odmlce se nyní opět vrací do ČR, aby se předvedl publiku Orion Hall 13.5. v hale Z v nejnovějším programu vyplněném fantastickou, údernou, dynamickou a strhující hudbou, kterou dokáže vyvést jediné jméno, záruka kvality, The Advent.Inigo Kenedy
Top techno producent a DJ z Velké Británie. Inigo Kennedy prošel pestrým hudebním vývojem od hip hopových let, přes acidovou vlnu až k současnému, naprosto originálnímu zvuku techna, které tak mistrně produkuje na vskutku kultovní značce Asymmetric. Velmi často obohacuje diskografie spřátelených umělců na značkách Electracom, Speaker Attack, Potential nebo Ergonomix, vydává též pod jmény Reducer a Tomito Satori, remixuje, ale především hraje unikátním způsobem, dokonalou technikou, vytříbeným vkusem a perfektním citem pro vývoj, gradaci a celkovou náladu setu. Domácímu publiku je znám prostřednictvím nezapomenutelných setů, které odehrál v rámci výborných parties s promyšleným obsazením účinkujících umělců.

Rumenige / Loktibrada
Téměř patnáct let jsou jádrem slovenské techno scény, Toky a Dalo, DJové, producenti, remixéři, respektovaní umělci. Znáte je prostřednictvím strhující muziky kterou presentují za gramofony i live, neodmyslitelně k nim patří pojmy U-club, Olga & Jozef, Numb, PVC, Antidandruff, Backstage, ale také Tresor, Nine, M_nus, Tsunami, Skunkworks, Pure Plastic, Rodz Konez a další.

Lucca
Raketový start, neustálý vzestup, pozoruhodná produkce, tak by se dala stručně charakterizovat dosavadní dráha DJane Luccy. Během uplynulých šesti let dosáhla celé řady významných úspěchů, jak doma, tak v zahraničí, vydala 4 desky pro značky Exwired, Definition a Acapulco.

KaiserSoze
Přední český techno DJ, jediný resident Orion Hall, duše projektu Vortex, hlava agentury G Booking, pravidelný host klubových i velkých parties po celé republice i v zahraničí. Jako Aleph se věnuje minimal tech/house/click music.

Orion Hall Festival
Pátek, 13.května
pavilon Z, Brno - Výstaviště
Vystoupí: The Prodigy, Moimir Papalescu & The Nihilists, The Advent, Inigo Kennedy, Rumenige / Loktibrada, Lucca, Kaisersoze

-------------------------------------------------------------------

Oficiální předprodej vstupenek na Orion Hall Festival byl právě spuštěn ekluzivně v síti Ticketstream. Nejlevnější vstupenky budou v prodeji do 13. dubna za pouhých 499 Kč plus manipulační poplatek, což je na festival s megastar jako The Prodigy cena více než příznivá. Po kliknutí na tento odkaz se vám zobrazí seznam prodejních míst Ticketstreamu, kterých je opravdu požehnaně. Na Orion Hall Festival s The Prodigy můžete zakoupit také e-tickets , které si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova! Pokud chcete zkusit štěstí, a vyhrát volné vstupy na tuhle jedinečnou akci, sledujte www.unitedmusic.cz, kde najdete kompletní info k akci. The Kings of the Beats are back!

-------------------------------------------------------------------

Nová éra Orion Hall Festivalu je odstartována! 13. května 2005 vás čeká živé vystoupení světové legendy, výbušný, neuhlazený, provokující i ohlušující koncert kapely, která zásadním způsobem ovlivnila vývoj taneční hudby, britských THE PRODIGY. V největší hale v České Republice, pavilonu Z na brněnském výstavišti zažijete jedinečný koncert The Prodigy v rámci jejich turné k aktuálnímu albu "Always Outnumbered Never Outgunned". Monstrózní live show skupiny s nejdivočejší pověstí na světě, energickou smršť, pódiové tornádo The Prodigy předvedou strhující vystoupení plné jak horkých novinek, tak klasických hitů z alb Experience nebo kultovního Music For The Jitled Generation.

Ale to není vše. Orion Hall Festival bude noc nabitá hvězdami. Ihned po skončení koncertní show bude Orion Hall pokračovat tak jak jste ji znali doposud, tedy kvalitní party v produkci špičkových světových a domácích DJ´s, jejichž jména i jméno předkapely budou v nejbližších dnech potvrzena. Party využije zvukového a světelného aparátu, který bude postaven pro hlavní koncert a jehož síla odpovídá megakoncertům světových hvězd. Můžete se tedy těšit na 12ti hodinový hudební marathon, Orion Hall Festival. Vstupenky budete moci zakoupit v obvyklých předprodejích během několika následujících dnů.

The Prodigy
Orion Hall Festival, Pavilon Z, BVV Brno
13. května 2005


Více informací na www.unitedmusic.cz
Informace o The Prodigy na www.theprodigy.co.uk

Napsat názor do DISKUSE


4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
4.8. 23:48
Video-recenze novinek (Freezer)
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution
16.8. 23:36
OUT! [TAR#138] FAWZY - When The Sun Smiles
13.8. 16:21
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Se.Ra.Phic - Celeste
13.8. 15:20
OUT! [TAR Oasis] Tim Iron - I'll Be There

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ