TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 12.5.2004 Karel, Press

Nezadržitelně se blíží páteční akce s Paul van Dykem, která bude pravděpodobně největší akcí za poslední dva měsíce. Zde je pár upozornění pro promotéry a samotné návštěvníky: Na místě nebude možno z produkčních a sponzorských důvodů volně distribuovat plakáty a letáky na jiné akce bez předchozího souhlasu pořadatele. Prosíme proto promotéry, aby psali na pavel@imediapublishing.cz své žádosti. Návštěvníky akce upozorňujeme: zákaz vstupu s fotoaparátem bez platného fotopasu, do T-Mobile Arény nepatří zbraně, drogy, vlastní nápoje, do T-Mobile Arény patří dobrá nálada a party people.


Dalším zahraničním hostem bude tento pátek v pražské T-Mobile Aréně polský DJ Angelo Mike, který ve své rodné zemi patří na samotný vrchol. Vlastním jménem Jarek Czechowski se věnuje djingu zhruba 10 let, jako jeden z prvních také začínal s pořádáním parties na jihu Polska. Jeho hudební vývoj se dá ve zkratce shrnout jako cesta od detroitského techna k jemnějším beatům, i když techno také stále hraje. V současnosti je pro něj dominantní progressive house a trance. Zejména díky svojí technice a citu pro kontakt s publikem patří Angelo Mike jednoznačně mezi nejpopulárnější polské DJe. Je majitelem labelu Sentence Art, an kterém i vydává vlastní tvorbu. Má za sebou i vystoupení v České Republice, naposledy exceloval na loňském festivalu Creamfields.

LINE-UP
20:00 - 21:00 Micronaut
21:00 - 22:00 Stereophonic Experience
22:00 - 23:30 Loutka & Tráva
23:30 - 01:00 Michael Burian
01:00 - 04:00 Paul Van Dyk
04:00 - 05:30 Angelo Mike
05:30 - 06:30 Orbith

Kenvelo Fashion Show Jaro/Léto 2004
Módní přehlídka Kenvelo během vystoupení Paul Van Dyka v Praze ve dvou provedení, ve dvou časových etapách, nová kolekce jaro/léto 2004

22:30 hod v rytmu Loutky a Trávy, přehlídka jeansových novinek sezóny 2004
00:00 hod "odhalena " druhá část módní přehlídky, spodní prádlo, plavky a doplňky

Výjimečné líčení, extra světelné efekty, 12 modelů, celkem ve 20 minutách, přímo na pódiu Paula Van Dyka představí minimálně 50 variací módy Kenvelo 2004

---------------------------------------------------------

Zítra je poslední den, kdy je možné zakoupit ve vybraných předprodejích zlevněné vstupenky. Jejich cena je 399,- Kč včetně poplatku. Od čtvrtka se cena vrací k normálu což je 399,- Kč + poplatek v síti Ticketpro resp. 399,- Kč + poštovné v e-shopu techno.cz. Na místě budou vstupenky za 490,- Kč. U příležitosti vystoupení špičkového Dje Paul Van Dyka v Praze dne 14.5.2004, který bude hrát na Final Scratch, připravil Stanton společně s Vinyl.cz akci: pokud nakoupíte přes internetový obchod www.vinyl.cz zboží Stanton v hodnotě vyšší než 5000,- Kč s DPH, dostanete k němu vstupenku na vystoupení Paul Van Dyka zdarma. Tak neváhejte a pokud zrovna plánujete zakoupit mixpult nebo gramofon a chcete se podívat na Paul Van Dyka, máte právě tu nejlepší šanci nákup elegantně zkombinovat a ušetřit!

Vstupenky za 399,- Kč můžete do 5.4. zakoupit v těchto předprodejích:
Pardubice - Music Stop, U Merkura
Praha - Radost FX CD Shop, Musicland Praha
Hradec Králové - Bontonland
České Budějovice - Store 96
Liberec - Black Market
Brno - Indies
Mladá Boleslav - Bontonland

---------------------------------------------------------

Společnost Philips nabídla svým zákazníkům, kteří si zakoupí jeden ze tří modelů mobilních telefonů Philips, možnost zúčastnit se mega party s Paul van Dykem zcela zdarma! Při koupi telefonu (ať již v Go sadě, či na paušál) získají zákazníci kupón, který je opravňuje ke 2 vstupům na tento svátek taneční hudby. Kupóny si pak mohou vyměnit za vstupenky přímo v místě konání akce v označené pokladně. Tento akční prodej modelů mobilních telefonů Philips 330, Philips 530 a Philips 535, ke kterým bude kupón přiložen, bude zahájen 3.5. a ukončen 14.5.2004. Telefony s kupónem můžete zakoupit ve všech značkových prodejnách Eurotel.

Stručné informace k modelům:
Philips 330 - Jednoduchý a elegantní - Uvedený model je jednoduchým a nenáročným mobilem určen především pro praktické uživatele. Designově velmi povedený („véčkové“ provedení) s váhou pouhých 72 gramů, disponuje černobílým displejem a základní nabídkou funkcí: odesílání klasických SMS a EMS, zprávy obohacené o obrázky, animace či melodie. Telefon nabízí i WAPový prohlížeč ve verzi 1.2.1, českou T9, vnitřní paměť až na 100 sms a 300 jmen.

Philips 530 – Miláček hudebních nadšenců! - Tento model v atraktivním stříbrném provedení disponuje mnohými zajímavými funkcemi: integrované rádio, všechny druhy textové komunikace (SMS, EMS, MMS). Díky unikátní funkci BeDJ™ může být telefon Philips 530 snadno využit k vytváření, ukládání a posílání nezaměnitelných hudebních mixů (až devět stop). Funkce audio a video reprodukce nového telefonu jsou ještě progresivnější. Model přehrává ukázky písní jako vyzváněcí tóny a je vybaven hi-fi stereo sluchátky pro pohodlný poslech remixů či vysílání zabudovaného FM rádia. (Fotoaparát je k dispozici jako příslušenství).

Philips 535 – Vyfoť, namluv a pošli! - Novinka, která právě vstupuje na náš trh, se má čím pochlubit. Kromě výborných parametrů (hmotnost pouhých 95 gramů, pohotovostní režim a čas hovoru je 300, reps. 6 hodin, kompaktní a lákavý kovový vzhled) přichází společnost Philips s dalšími unikátními funkcemi. Například funkce „FotoTalk“ umožňuje uživateli nahrát si svůj hlas nebo jiný zvuk k obrázku a poslat vše pomocí MMS, fotit objekty či autoportréty a díky funkci „FotoCall“ uvidí uživatel obrázek volajícího. Samozřejmě ani zde nechybí funkce BeDJ. Díky ní uživatel může využít telefon i jako mixážní pult. S funkcí BeDJ může namíchat až 9 stop, vybrat nástroj pro každou hudební stopu, měnit tempo či hlasitost zvuku.

Informace o párty s Paul van Dykem - Party s Paul van Dykem se uskuteční 14. května 2004 v pražské T-Mobile Aréně na Výstavišti. Vedle Dyka zde vystoupí největší hvězdy domácí taneční scény: Michael Burian, Tráva, Loutka a další. Party bude navíc okořeněna netradičním řešením pódia, masivní světelnou show a originálními velkoplošnými projekcemi a speciálními efekty. Pro uživatele mobilních telefonů budou připraveny interaktivní SMS / MMS hry a speciální SMS soutěž, ve které budou návštěvníci moci vyhrát telefony Philips 535, DVD přehrávač Philips či CD s podpisem Paul van Dyka.
---------------------------------------------------------

O umístění Paul Van Dyka v prestižních anketách DJ Magu a amerického BPM Magazinu jsme již informovali. V minulých dnech si Paul připsal další ocenění. V sobotu 10. dubna byl v Holandsku vyhlášen jako nejlepší světový DJ. Celou show vysílala v přímém přenosu holandská hudební televize TMF, která celý ceremoniál zároveň pořádala. Hned 14. dubna Paul odstartoval velkolepé americké turné, které čítá 12 zastávek napříč celou zemí a skončí 2. května. Turné je součástí kampaně Rock The Vote, která se snaží přitáhnout k letošním prezidentským volbám co nejvíce mladých Američanů. "Je pro mě ctí, být součástí kampaně Rock The Vote 2004. Protože jsem vyrůstal za železnou oponou, vím, co to je žít bez možnosti volby. Možnost volby je jedním ze základních principů demokratického světa. Doufám že se i díky mě zaregistruje co nejvíce voličů."

---------------------------------------------------------

Ještě nemáte koupené lístky na květnové vystoupení Paul van Dyka v pražské T-Mobile Aréně? Potom byste to měli co nejrychleji napravit. Pouze do středy 14. dubna jsou totiž vstupenky na Dykův mejdan v síti Ticketpro za zvýhodněnou cenu 299,- Kč + poplatek! Po tomto datu budou lístky již o 100,- Kč dražší. Veškeré podrobnosti k předprodejům vstupenek najdete na nově spuštěných stránkách www.paulvandyk.cz, které právě dnes prošly další aktualizací. K dispozicí je na tomto webu nyní také fórum, kde si můžete poklábosit s ostatními příznivci slavného německého trance DJe a nově jsme spustili rovněž rubriku akreditace, v které si zástupci médií mohou zažádat o volné vstupy.

Pro všechny fanoušky Paul van Dyka máme skvělou zprávu. Jeho management právě potvrdil, že Paul zahraje exkluzivní tříhodinový set, máme se tedy na co těšit! Předprodeje na party s touto hvězdou světových DJských žebříčků jsou již slušně rozpohybované, proto se sluší připomenout, že aktuálně zvýhodněná cena je v síti Ticketpro za 299,- Kč + poplatek a je časově omezená do středy 14. dubna. Po tomto dni se cena vyhoupne na stále přátelských 399,- Kč. Podobně rozjetá je i SMS soutěž o volné vstupy, brzy zlomíme první tisícovku soutěžících. Proto jsme se rozhodli takto kulaté číslo ocenit kromě vstupenky i CD albem PVD - "Reflections", které je posledním počinem této německé superstar. Zároveň si vás dovolujeme upozornit na spuštění tématických stránek na adrese www.paulvandyk.cz, které právě plníme a brzy tu najdete všechny informace s akcí spojené.

Jak již bylo oznámeno v minulém týdnu, 14.5. se fanoušci elektronické hudby v české republice dočkají dalšího z nejžádanějších Djů světa - tranceové legendy Paula Van Dyka. Na přání managementu Paul Van Dyka, který se byl podívat na posledním ročníku Creamfileds, které dopadli organizačně na jedničku, se promotérem stává agentura JPA. Mediální partneři jsou XMAG, Evropa 2, TV Óčko a server www.techno.cz. Vzhledem k jménu tohoto umělce a tomu, že od jeho posledního vystoupení u nás uplynuly již čtyři roky, zvolil organizační team ke konání akce největší možné a taneční hudbou dosud nedotčené místo. Tím je pražská T-Mobile Aréna. Volba na ni padla i proto, že nabízí kompletní technické zázemí, a umožní návštěvníkům prožít tento speciální večer v plném komfortu. Aby nikdo nebyl ošizen ani o moment z průběhu party, vystoupí opět DJs na otočném pódiu uprostřed haly, projekce bude promítána na obří kostce zavěšené u jejího stropu. Nebudeme šetřit ani na počtu personálu, takže jak v šatnách tak na barech a toaletách budou všichni odbaveni maximálně plynule.

Zájemci o vstupenky v předprodejích mohou již nyní nakupovat lístky v síti Ticketpro. Do 13. dubna bude jejich cena 299,- Kč + poplatek.

Paul Van Dyk - SMS hra o vstupenky zdarma!
Chceš na Paul Van Dyka ZADARMO?
Pošli SMS "HRA PVD" na číslo 9000630!
Každá stá SMSka získává vstupenku zdarma!Soutěž pojede od 26.3. do 13.5.2004

Cena jedné SMS je 30,- Kč s DPH. Platí pro všechny operátory!
Provozuje iMédia s.r.o., U Zvonařky 448/16, 120 00 Praha 2
Výherci budou včas telefonicky kontaktováni.
---------------------------------------------------------

Po úspěšném vystoupení Carla Coxe v Brně si časopis Xmag dovoluje představit další úlovek. Na jeho pozvání vystoupí 14.května v zatím utajeném prostoru v Praze další DJ pomyslné špičky světové taneční scény Paul Van Dyk. Paul Van Dyka není třeba českému publiku jistě představovat, na jeho poslední vystoupení v ČR dorazilo téměř 12 000 lidí. Za poslední léta se Paul Van Dyk vyšvihl na pozici jednoho z nejžádanějších DJs na světě. Svědčí o tom i umístění v prestižních anketách, mapujících minulý rok. Čtenáři britského DJmagu jej ohodnotili jako 2. nejlepšího Dje světa, v amerických Dance Star Awards získal ceny hned tři - vedle Dje roku, zvítězil také v kategorii akce roku a jeho spolupráce s Felix da Housecatem byla oceněna jako nejlepší užití hudby v (pochopitelně nejmenované) komerční kampani. Nyní se konečně dočkají i jeho čeští fanoušci, kteří po jeho dlouhé absenci u nás, jistě Paula nadšeně přivítají. O organizaci se opět postará produkční tým, který zajišťoval hladký průběh nedávné akce s Carl Coxem v Brně. Jejím cílem je zajištění bezpečnosti a pohodlí všech návštěvníků. Nejlevnější vstupenky bude možné zakoupit za 299,- Kč + poplatek již začátkem příštího týdne exkluzivně jen v síti Ticketpro.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ