TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 29.12.2009 Karel, Press

SaSaZOO Cabaret se blíží a my pro vás máme kompletní časový rozpis celé silvestrovské oslavy, kterou pro vás připravil klub SaSaZu ve spolupráci s agenturou Pink Dot a Decadance teamem. Věřte tedy, že byly použity ingredience opravdu těch prvotřídních hudebních a zábavních kvalit. Vedle barového line-upu, který má jednoho společného jmenovatele, kterým je OPEN BAR aka drinky zdarma v ceně vstupenky, tu je samozřejmě i kulturní a hudební vložka, které jsme museli dát - na rozdíl od toho, co se bude dít na baru - nějaký řád ;) Zahřívacích 90 minut odstartuje od 20:00 dj Slaveek. Od půl desáté vtrhne na velké pódium Cabaret show v podobě čtrnáctičlenného živého orchestru a tanečnic a tanečníků v úchvatných kostýmech, které nenechají v klidu pány ani dámy. Z doprovodu LIVE BIG BANDu vystoupí Tonya Graves, Ondřej Ruml a Markéta Poulíčková.
S Cabaretem se přehoupneme do roku 2010, ve kterém vás v prvních minutách přivitá dánská djská star FUNKSTAR DE LUXE. Zda vás poctí svou věhlasnou hymnou Sun Is Shining od Boba Marleyho hned na začátku, ... to už se nechme překvapit. Po druhé hodině vám nabídne MUZIKJUNKI z Holandska ten pravý hudební materiál, který už okusili např. Underworld, Chemical Brothers, Neneh Cherry, Ferry Corsten, Erick E, Sander Kleinenberg a další umělci, kterým MUZIKJUNKI sekundoval. Čtvrtá hodina bude ve znamení vypečených kuřecích mixů z kuchyně The ChickenLoops. Mezi pátou a osmou hodinou zastihnete na stagi v životní formě trojici John CULTER - dj SLOVAK - dj EVSON. O tom, co vás čeká za další překvapení si povíme 31. prosince v klubu SaSaZu na nefalšovaném SaSaZOO Cabaretu!

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro za 2490czk V prodeji jsou též VIP vstupenky za 3990czk, které navíc obsahují šampaňské a SaSaZu catering. Za stejné ceny budou vstupenky k zakoupení i přímo na místě.

Line up:
20:00 - 21:30 Slaveek
21.30 - 00.10 Cabaret Show! orchestr, zpěváci...překvapení
00.10 - 02.15 Funkstar De Luxe
02.15 - 04.00 Muzikjunki
04.00 - 04.45 The ChickenLoops
04.45 - 05.45 Slovak
05.45 - 06.45 John Culter
06.45 - 08.00 Evson

-------------------------------------------------------

Nejlevnější lístky na silvestrovský SaSaZOO Cabaret pouze do pondělí
Pouze do pondělí 21.12. si můžete v síti Ticketpro zakoupit nejlevnější vstupenky na silvestrovský SaSaZOO Cabaret, které nabízí neomezenou konzumaci v základní ceně vstupenky. Při včasném nákupu tak ušetříte 700czk! Od úterý je pak možné zakoupit vstupenky jen za 2490czk (tato cena bude i na místě) nebo 3990czk v případě VIP, které navíc zahrnují šampaňské a vybrané speciality ze SaSaZu Cateringu. FUNKSTAR DE LUXE z Dánska, vlastním jménem Martin Ottesen, bude tím, komu bude během večera patřit "prime time" na djském trůnu, ze kterého zaručeně zazní i světový hit no.1 Sun Is Shinnig, kterým odstartoval před deseti lety svou strmou kariéru coby uznávaný dj a remixér. Od vydání remixu této skladby, kterou v originálu pochází Boba Marleyho, se jí prodalo už více než jeden milión kopií. Těžko si zpětně lze představit letní taneční kompilaci, kde by tato skladba nebyla na seznamu - ať už v originále nebo v jiné další verzi. Ne náhodou tak získal na Ibize track Sun Is Shinning ocenění "Track Of The Season".

Další remix Boba Marleyho na sebe nenechal dlouho čekat v podobě úspěšného singlu Rainbow Country. Následovaly remixy velkých jmen jako James Brown, Grace Jones, Mary J. Blige a další. V roce 2002 vychází druhé album s názvem Funkturistic, které pro změnu nabídlo originální hudební materiál, tedy kromě předělávky Blinded by The Light od Bruce Springsteena. O dva roky později vypouští FUNKSTAR DE LUXE do světa singl When I Think Of You a remix She´s a Lady od Toma Jonese. Obě skladby byla zařazeny např. na kompilace Ultimate Dance Remixed, Club Hits 2006, Hed Kandi World Series 2 nebo Disco Kandi 05.04. V roce 2007 rozjíždí FSD vlastní label pod názvem FAKE FRIES, kde vyšlo kromě Continental GT a So Invincible feat. Kristine Blond také několik novinek, které obohatil svým producentským umem jeho kolega Sputnik Di Marco.

SaSaZoo Cabaret
Originální SaSaZoo Cabaret představí během večera na hlavním pódiu více jak 60 umělců. Od osmi hodin to bude dj SLAVEEK z Chickenloops, kterého úderem půl desáté vystřídá desetičlenný LIVE BIG BAND, se kterým vystoupí např. Tonya Graves, Ondřej Ruml, Markéta Poulíčková a další vokalisté. Vše doplní originální Cabaret show v podání nejrůznějších umělců a dalších tanečníků a tanečnic. Tímto nabitým programem provede návštěvníky do roku 2010 Miky KŘEN s půlnočním překvapením a řadou efektů. Těšit se samozřejmě můžete na speciální scénu a dekorace, které budou vytvořeny jen pro tuto noc.

Vedle FUNKSTAR DE LUXE dále pak vystoupí dj MUZIKJUNKI (NL), CICKENLOOPS, John CULTER, dj SLOVAK, dj EVSON a další djs, kteří vás zaručeně udrží v klubu až do osmé hodiny ranní. Několik speciálních performancí, tanečníci v úchvatných kostýmech, posílený světelný park, LED stěna

----------------------------------------------------------------

SaSaZu Prague oznamuje program New Years Cabaret
SaSaZu, Pinkdot a Decadance team spojili své síly, aby pro návštěvníky klubu SaSaZu připravili nezapomenutelnou noc, v níž se spojí několik hudebních světů a hlavně starý rok s novým. Tyto tři promotérské a produkční firmy použijí ty nejlepší ingredience ze svých akcí a namíchají nezapomenutelný koktejl hudby, tance, barev, kostýmů, luxusu a zábavy, jaký Praha ještě nezažila. Originální SaSaZoo Cabaret představí během večera na hlavním pódiu více jak 60 umělců. Od osmi hodin to bude dj SLAVEEK z Chickenloops, kterého úderem půl desáté vystřídá desetičlenný LIVE BIG BAND, se kterým vystoupí např. Tonya Graves, Ondřej Ruml, Markéta Poulíčková a další vokalisté. Vše doplní originální Cabaret show v podání nejrůznějších umělců a dalších tanečníků a tanečnic. Tímto nabitým programem provede návštěvníky do roku 2010 Miky KŘEN s půlnočním překvapením a řadou efektů. Těšit se samozřejmě můžete na speciální scénu a dekorace, které budou vytvořeny jen pro tuto noc. První minuty v novém roce budou patřit mezinárodní djské hvězdě FUNKSTAR DE LUXE (UK), dále pak vystoupí dj MUZIKJUNKI (NL), CICKENLOOPS, John CULTER, dj SLOVAK, dj EVSON a další djs, kteří vás zaručeně udrží v klubu až do osmé hodiny ranní.

Několik speciálních performancí, tanečníci v úchvatných kostýmech, posílený světelný park, LED stěna a samozřejmě FREE BAR po celou noc v ceně vstupenky - ... pořád váháte? První sérii nejlevnějších vstupenek v limitovaném počtu 400 kusů je možné zakoupit za 1790czk v předprodejní síti Ticketpro od 1.12. Po jejich vyprodání budou v prodeji lístky za 2490czk, což je i cena, kterou zaplatíte přímo na místě. V prodeji jsou též VIP vstupenky za 3990czk, které navíc obsahují šampaňské a SaSaZu catering.

SaSaZOO CABARET - KDO NEZAŽIJE, NEUVĚŘÍ !

Video:
Bob Marly vs Funkstar Deluxe - Sun Is Shining
http://www.youtube.com/watch?v=2DmLIUKZB7I

Funkstar De Luxe - Blinded By The Light
http://www.youtube.com/watch?v=uc_V4QXGPyk

------------------------------------------------------------------------

Nejlevnější lístky na SaSaZOO New Year´s Cabaret za 1790,- Kč včetně nápojů zdarma
Největší klubovou rozlučku s rokem 2009, která proběhne 31.12. v pražském SaSaZu. Pokud jste si tuto větu přečetli včas, tak možná ještě stihnete být držitelem jedné ze 400 kusů nejlevnějších vstupenek na tuto velkolepou SHOW, kde vám nabízíme FREE BAR v ceně vstupného. Vstupenky lze zakoupit za 1790czk v předprodejní síti Ticketpro. Po jejich vyprodání budou v prodeji lístky za 2490czk, což je i cena, kterou zaplatíte přímo na místě. V dispozici jsou též VIP vstupenky za 3990czk, které navíc obsahují šampaňské a SaSaZu catering. Tři velké promotérské a produkční agentury spojily síly, aby vám nabídly to, co většina klubů slibuje pouze na plakátech a realita je pak trochu jiná. Tento večer by vám měl zůstat dlouho uchován v paměti ! SaSaZoo Cabaret je originální výpravný koncept, který nabídne přes 60 umělců, čtrnáctičlenný živý orchestr, speciální performance připravené jen pro tento večer a samozřejmě atmosféru pravého Cabaretu, který alespoň jednou v roce - v ten nejdůležitější večer - zastíní ten Brodwayský. Navíc tam byste těžko hledali světovou djskou star, která v SaSaZu ovládne parket společně s domácí špičkou. Celkem vás tak čeká během večera devět djs! Go Go tanečnice po celou noc, půlnoční last minute překvapení, zpěváci, posílený kabaretní světelný park, speciální efekty, obrovská LED stěna, úchvatné dekorace a kostýmy a v neposlední řadě FREE BAR v ceně! ... pořád váháte? SaSaZOO Cabaret odstartuje s prvními djs v osm hodin a bude gradovat s orchestrální show za doprovodu zpěváků a zpěvaček. Po půlnoci to pak bude opravdu rychlá jízda se zahraničními a domácími djs, kteří vás budou bavit až do osmé hodiny ranní. Praha by tak měla poprvé zažít velkolepé klubové oslavy Silvestra.

Detailní informace o programu budou oznámeny brzy, sledujte www.sasazu.com

Uvádí SaSaZu Prague ve spolupráci s Pink Dot a Decadance teamem.

SaSaZOO Cabaret - New Years Eve
31.12.2009
SaSaZu Prague
www.sasazu.com
www.ticketpro.cz
www.funkstardeluxe.com
Předprodej v sítí Ticketpro za 1790czk (prvních 400 lístků), dále za 2490czk, VIP vstup 3990czk.

Napsat názor do DISKUSE


13.12. 17:55
Ferry Corsten v klubu Epic 14.12.2018
12.12. 18:02
Video-recenze novinek (Freezer)
12.12. 16:16
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
6.12. 21:40
AZiL - trance DJ
4.12. 20:33
Golden Age @ Tresor Club, Praha w/ The Thrillseekers, Scot Project, Jes, Matt Darey, Ronski Speed, Andrea Ribeca (01-12-2018)

14.11. 22:26
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky
5.11. 13:05
Off topic

12.12. 13:38
RAM, Alex MORPH & Alex Di Stefano - Grotesque 350
12.12. 13:29
John O'Callaghan & Cold Blue 'Symmetric'
12.12. 13:16
Pavel Khvaleev - The New Album - 'Sonder'
10.12. 12:03
Markus Schulz Wins Third America's Best DJ Title
10.12. 11:50
Giuseppe Ottaviani featuring Clara Yates - Why

5.11. 23:22
Ronski Speed & Ciaran McAuley - Corellia (Official Video)
5.11. 23:21
Markus Schulz feat. Nikki Flores - We Are The Light (Official Video)
12.10. 22:39
Michael Rehulka - Exposure (Music Video)
30.9. 20:37
Alex M.O.R.P.H. - Running For Peace (Official Video)
22.9. 19:27
Paul van Dyk ft. Plumb - Music Rescues Me (Official Video)

1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
21.3. 23:37
Náramky a Torques
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2018 TRANCE.CZ