TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 10.3.2010 Karel, Press

Slavné a respektované trio Swedish House Mafia (SHM) vyšle v pátek 12.3. do pražského klubu SaSaZu svého člena, kterým je samotný Sebastian Ingrosso, dj a producent světového formátu, který sám tvrdí, ze na jeho exkluzivní show by se neměly prodávat vstupenky, ale výhradně letenky bez přistání. Do SaSaZu vtrhne se svojí energickou show a s maximálním nasazením, kterým dostává publikum daleko za bod varu ve všech světových klubech a arénách. Bez problému si tak Sebastian zajistil oficiální rezidenturu na loňské Sensation White, kde patřil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 party people. Společně s Axwellem a Stevem Angelem tvoří housový mafiánský klan, který ovládl kluby od Pachy po Ministry of Sound. Nyní přiletí do Prahy, kde se rozhodl odpálit svými vybroušenými housovymi mixy premiérovou noc Very Very Hungry Models, na které rozhodně nesmíte chybět!
Součástí premiéry Very Very Hungry Models bude exkluzivní půlnoční fashion show GUESS by Marciano 2010, kterou hudebně vyladí charismatická Djane MIA. Pokud jste loni propásli v O2 Areně před TIESTEM opening set Johna Cultera, máte možnost reparátu právě na VVHM. Po dvouhodinovém setu, kterého se v hlavním čase ujme sám SEBASTIAN INGROSSO, se náčiní chopí čtveřice Pete Walk, Marshall, Adam Cloud a Revis, neboli Proud-M djs. Na první hodiny ranní pak za gramofony usedne nestor domácí housové scény dj Loutka.

Vstupenky jsou k zakoupení v obvyklých předprodejích za 450czk + poplatky / VIP za 900czk + poplatky.
Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED Production.

ROZHOVOR / Sebastian Ingrosso

Q: Jakého úspěchu si ve své kariéře vážíš nejvíce?
Sebastian:Ve Švédsku jsme vyhráli nejednu velkou hudební cenu, což pro mě znamenalo opravdu moc. Dostali jsme ocenění pro nejlepší nováčky na scéně v roce 2005 a tu samou kategorii jsme vyhráli i na Ibize. Také první hraní v Pache společně s Ericem Morillem byla neskuteční jízda. To nám bylo teprve 21!

Q: Co se nejčastěji dere z reproduktorů, když jim zavelí Sebastian Ingrosso?
Sebastian: Na prvním místě vždycky house, ale nejraději bych odpověděl, že vždy něco z každého druhu taneční hudby - progressive house, tech-house, techno, vocal house. Je to o lidech, když cítím, že to chtěj, tak do dostanou. Vše, co přinutí lidi se hýbat, se dá zneužít ;)

Q: Co tě dokáže při hraní nejvíc naštvat?
Sebastian: Ani ti nevím. Špatná zvuková aparatura a odposlechy, limitéry, ... prostě všechno, co mi alespoň trochu brání hrát naplno tak, jak chci. A taky amatéři u světel. Jinak mi vadí, když mi zapomenou přinést mikrofon.

Q: Kluby nebo raději festivaly?

Sebastian: Potřebuju a mám rád obojí - a moc!

Q: S tvým kolegou ze Swedish House Mafia, Stevem Angelem, máte dlouhodobé přátelství. Projevilo se to nějak v tvé tvorbě, pomáháte si hodně?
Sebastian: Steve a já jsme spolu vyrůstali a známe se asi od šesti let. To ovlivnění přišlo ale až s Axwellem a založením Swedish House Mafia. Je to jako bych měl při hraní vedle sebe dva bratry, dokonale si rozumíme a proto nás SHM tolik baví. A když tři blázny, jako jsme my něco baví, tak to nikdy nemůže dopadnout špatně ;)

Q: Tancuješ rád nebo jsi ten typ věčně soustředěného dje přikovaného k pultu?
Sebastian: Miluju tanec, pokud nemůžu tancovat, tak z toho někdy fakt šílím... Patří to k tomu, cítit to podobně s těmi, pro které hraji. Je důležité si pak najít ten správný bod varu, aby mohla party konečně začít ;)

Q: V čem je podle tebe tajemství dobrého tracku?
Sebastian: Asi melodie…, nic víc někdy není třeba, jen melodie.

Q: Čím se odlišuje tvůj zvuk od tvých kolegů producentů a djů?
Sebastian: To je těžké definovat, protože každý z náš čerpá z rozdílných hudebních vlivů, který mi si prošel. A i když se sejdeme u stejného hudební škatulky, tak ty tyhle základy jsou tam vždy znát. To, co dělá tento výsledek unikátním u každého, je vždy v motivaci. Pokud nemáte ten pocit a nejste sami 100% přesvědčení, že to lidi dostane, nemá cenu s tím vylézt ani ze studia, natož před lidi. Tím se řídíme i ve Swedish House Mafia. Pak když máte za sebou hraní jako v Brixton Academy a vidíte ten dav, tak víte, že recept to je správný. http://www.youtube.com/watch?v=UxLL0jLqHrY

---------------------------------------------------------

Very Very Hungry Models v SaSaZu - official trailer
Už jen skoro dva týdny zbývají do premiéry Very Very Hungry Models (12.3.2010, SaSaZu) Co si pod novým konceptem VVHM představit? Podívejte se na trailer, jenž vznikl s přispěním módní značky GUESS by Marciano, která bude se svojí půlnoční fashion show spring/summer 2010 vrcholem večera. Na show se podílí nejvýznamnější česká modelingová agentura Czechoslovak Models, která zastupuje přední české modelky (Eva Herzigová, Tereza Maxová, Simona Krainová, Daniela Peštová, Pavlína Němcová, Alena Šeredová a další). Tím hudebním vrcholem pak bude samozřejmě Sebastian Ingrosso z tria Swedish House Mafia, kterého z řad čaských djs doplní Lazy&Doctor, MIA, Proud-M djs (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis) a Loutka.

Snad jedinou nemilou zprávou je, že omezený počet VIP vstupenek v základní ceně 620czk je vyprodán. Nyní jsou v síti Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal k prodeji VIP lístky v ceně 900czk (+ poplatky). Vstupenky v základní ceně 450czk jsou stále v prodeji, jejich cena se po doprodání bude zvyšovat na 550czk (+ poplatky).
Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED production.

TRAILER:
http://www.youtube.com/watch?v=c9ko_vf298k

-----------------------------------------------------

Very Very Hungry Models doplňuje line-up a program o fashion show

Na premiéru nové noci Very Very Hungry Models, která proběhne 12.3.2010 v SaSaZu postupně přibývají další jména do line-upu. Svůj djský trůn má už dávno jistý rezident Sensation White 2009 Sebastian Ingrosso, člen tria Swedish House Mafia. Na stagi se však vystřídá i další plejáda výborných djs. Od jednadvacáté hodiny nastoupí dvojice Lazy&Doctor, která vás skrze vlastní pojetí progressive housu přesvědčí, že tito dva pánové hrají opravdu hlavně pro lidi a především pro zábavu. Součástí premiéry Very Very Hungry Models bude exkluzivní půlnoční fashion show GUESS by Marciano, na které představí tato světová módní značka novinky a trendy z kolekce spring/summer 2010. Fashion show doprovodí svými mixy (nejen ze škatulky "black music") charismatická Djane MIA. Po dvouhodinovém setu, kterého se v hlavním čase ujme sám Sebastian Ingrosso, se náčiní chopí čtveřice Pete Walk, Marshall, Adam Cloud a Revis, neboli Proud-M djs. Na první hodiny ranní pak za gramofony usedne nestor domácí housové scény dj Loutka.

Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 450czk / VIP gallery za 620czk (+ poplatek).
Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED production

Video:

Leave The World Behind - SHM
http://www.youtube.com/watch?v=_HMP36Jb0EM

Sebastian Ingrosso tour trailer
http://www.youtube.com/watch?v=N7i_w5fm33g

Odkazy:
www.swedishhousemafia.com
www.myspace.com/sebastianingrosso
www.refune.com
www.lazyanddoctor.com
www.djmia.cz
www.ticketpro.cz
www.ticketstream.cz
www.ticketportal.cz

VERY VERY HUNGRY MODELS!
12.3.2010 / 21:00
SaSaZu Prague
www.sasazu.com
Very special guest: Sebastian Ingrosso (swedish house mafia)
Support djs: Lazy&Doctor, MIA, Proud-M djs (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis), Loutka
Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od 450czk / VIP 620czk.
------------------------------------------------------

Very Very Hungry Models - očekávaná premiéra nové noci
Premiéra zbrusu nové noci, která pojí výjimečný program a djské hvězdy světového formátu, na které rozhodně nesmíte chybět! Takové bude první vydání Very Very Hungry Models, které velkolepě odstartuje 12.3.2010 v SaSaZu, kam přijal pozvání Sebastian Ingrosso, člen slavného a respektovaného djského tria Swedish House Mafia (SHM) a rezident loňské Sensation. Úchvatné dekorace vyrobené na míru, CO2 show, artisté bez tíže, mohutný světelný park a projekce, performance od těch nejpovolanějších z La Fabriky a mnoho dalšího. Čekají vás extavagantní choreografie v podání modelů a modelek z renomovaných agentur. Součástí večera bude též fashion show podle neomezeného gusta všech zainteresovaných z řad módních značek, kteří se sami na zrození konceptu této výjimečné noci podílejí. To vše pod dohledem předních stylingových tvůrců a Petry Měchurové, držitelkou nejprestižnější světové ceny, které lze v hair stylingu dosáhnout. Zapomeňte na běžné party, kde jste po zaplaceni vstupného necháni na pospas dji, baru a v lepších případech i sezení! Zde pro vás máme připraveno hlavní překvapení přímo uprostřed sálu, barmany mezi návštěvníky, hostesky na dosah a VERY příjemnou společnost ne náhodou zrovna tam, kde jste vy.


Více informací a další djs čekejte každým dnem! Very Very Hungry Models se tak bez pochyby zařadí mezi pravidelné čtvrtletní pokušení, kterému budete jen těžko odolávat. Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 450czk / VIP gallery za 620czk (+ poplatek).

------------------------------------------------------

Sebastian Ingrosso v SaSaZu na premiéře Very Very Hungry Models
Slavné a respektované hudební trio Swedish House Mafia (SHM) vyšle v pátek 12.3. do pražského klubu SaSaZu svého člena, kterým je samotný Sebastian Ingrosso, dj a producent světového formátu a oficální rezident loňské Sensation, kde patřil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 tancechtivých návštěvníků. Společně s Axwellem a Stevem Angelem (dříve ještě s Ericem Prydzem) tvoří housový mafiánský klan, který ovládl už všechny známé kluby od Pachy po Ministry of Sound. Zároveň si mohou do svého názvu s klidem přidat přívlastek inovativní, protože to je jeden z jejich nesporných přínosů taneční scéně, a to nejen na poli housu, elektra a progressivu. Sebastian Ingrosso se v pražském SaSaZu představí coby very special guest na premiéře zbrusu nové noci Very Very Hungry Models, která se bez pochyby zařadí mezi pravidelné čtvrteletní pokušení, kterému budete jen těžko odolávat. Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit od 2.2.2009 v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 450czk / VIP gallery za 620czk (+ poplatek). Uvádí SaSaZu ve spolupráci s agenturou Pink Dot.

Odkazy:
www.swedishhousemafia.com
www.myspace.com/sebastianingrosso
www.refune.com

Sebastian Ingrosso / bio
Sebastian Ingrosso, Steve Angello, Eric Prydz (není již členem) a Axwell dali svému přátelství i hudební ráz pod hlavičkou Swedish House Mafia. Toto djské souhvězdí se stalo zásadní hybnou silou klubového a hudbeního průmyslu. Od založení SHM se stal Sebastian ještě více posedlý svou prací, což bylo pro fanoušky jen a jen dobře. V roce 2004 zakládá vlastní label Refune a vypouští do světa hitovky Get It Back, Shake a Yo Yo Kidz, které jen potvrdily jeho inovativní vliv na taneční hudbu. V roce 2005 už snad nebylo velkého klubu ve Švédsku, kde by Ingrosso nehrál a dobývá svým djským umem např. Pachu na Ibize, kde hraje po boku Ericka Morilla na legendární Subliminal Sessions party a další velké klubovky a festivaly (Creamfields, Colourfest, Dance Valley...). Začátkem roku 2006 vystupuje v londýnském i pařížském Ministry of sound a jeho hraní si užívají v USA, Kanadě, Austrálii, Asii a v nejzaších koutech Evropy.

Sebastian Ingrosso Interview - summer 2009
http://www.youtube.com/watch?v=dPZTIliEjks
Sebastian Ingrosso Tour Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=N7i_w5fm33g

Jedním z klíčovým momentů v roce 2009 byl pro Sebastiana rezidentní post na Sensation, kde se zařadil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 tancechtivých fanoušků. Z jeho produkce vzešel i oceňovaný bootleg Kids od brooklynského dua MGMT. Sebastianův hudební cit pro správnou volbu potvrzuje i fakt, že MGMT získali nejen nominaci Grammy v kategorii The Best New Artist, ale právě track Kids byl nominován v kategorii Best Pop Performance. Skoro hotová je též nahrávka, kterou vytvořili společně Pharellem Williamsem z N.E.R.D. / The Neptunes a kde se prý můžeme těšit na produkci, která není u Ingrossa úplně obvyklá. Jako muže v pozadí ho najdeme hned za několika velkými hity, např. Leave The World Behind (Axwell, Ingrosso, Steve Angello, L. Luke, feat. Deborah Cox), Umbrela On Data, předělávka Swimming Places (Julian Jabre) a samozřejmě i neotřelý remix songu Jack You (Diddy and Felix), který produkoval společně se Stevem Angellem. Za svou nejúspěšnější studiový výplod považuje track How Soon Is Now, na kterém se podílel David Guetta a vokály obstarala Julia McKnight (též nazpívala Diamong Life a Finally). Dalším důkaz o tom, že v Sebastianově kariéře byl poslední rok opravdu rokem s velkým "R", je rezidentní klubová noc v Pacha Clubu na Ibize, kde kompletní Swedish House Mafia vítala hosty jako Dizzee Rascal, Basement Jaxx, Bob Sinclair a další.

Domácí publikum se ale může tešit hlavně na datum 12.3.2009, kdy Sebastian Ingrosso vystoupí na premiéře noci Very Very Hungry Models v pražském klubu SaSaZu.

 

 


Music
:
MGMT - Kids (Sebastian Ingrosso Bootleg)
http://www.youtube.com/watch?v=EnEfuU1Iyks
Leave The World Behind
http://www.youtube.com/watch?v=9xjkBpore34
David Guetta, Sebastian Ingrosso, Dirty South - How Soon Is Now (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=WpzYg3WevaQ
Swedish House Mafia: The Dark Forest Opening, Pacha Ibiza
http://www.youtube.com/watch?v=Un1S3Kzw1kk

VERY VERY HUNGRY MODELS!
12.3.2009

SaSaZu Prague
www.sasazu.com
Very special guest: Sebastian Ingrosso (swe)
Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od 450czk / VIP 620czk.
www.ticketpro.cz
www.ticketstream.cz
www.ticketportal.cz

Napsat názor do DISKUSE


25.8. 18:15
Video-recenze novinek (Freezer)
25.8. 17:55
Trancenation @ Mecca Club Prague 16.11.2019
20.8. 20:40
Gareth Emery zahraje 23.8. v Epicu
4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

23.8. 13:30
OUT! [TAR#138] Corrie Theron - I Am
23.8. 12:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee & Zara Taylor - Everything Changes / In Your Eyes
23.8. 12:13
OUT! [TAR Oasis] Paaro - Fusion
16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ