TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 25.5.2010 Karel, Press

Přípravy na velkolepou show Sensation, která se opět odehraje v O2 aréně, tentokrát v pohádkovém tématu Wicked Wonderland jsou v plném proudu. Všechny poslední informace, které potřebujete vědet k sobotní noci najdete níže.
VSTUPENKY
Základní vstupenky jsou vyprodány. Poslední Golden vstupenky v ceně 4600 Kč jsou stále v prodeji a na pokladnách O2 areny od 13 do 18ti hodin.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Sensation je 18 let.

VSTUP A ČASY SHOW
Brány O2 areny se otevřou ve 20.00 hodin. Show vypukne ve 21.30. Ujistěte se, že se do haly dostanete včas, a nepřijdete tak o spektakulární zahájení! Sensation potrvá do 5.30 hodin.
Pro vstup použijte severní vchody. Pro majitele VIP a Exclusive VIP Table vstupenek je vyhrazen vstup číslo 2.

TIMETABLE
21:30 | Erick E
22:45 | Mr. White
23:45 | Jerome Isma Ae
00:45 | The Mix
01:15 | Martin Solveig
02:45 | Michael Burian ft. Peyton
04:00 | Marco V
05:30 | Konec

ŠATNY
V O2 areně budou k dispozici šatny za 30 Kč ve 4. patře, kam se dostanete eskalátory v severním foyer.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro hosty VIP a Exclusive VIP Table budou vyhrazeny toalety na hlavní chodbě na severní straně.

PLATBY V O2 ARENĚ

Platby za občerstvení budou přijímány v hotovosti. V severním foyer areny se nachází bankomat.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování použijte parkovací dům, který se nachází v bezprostření blízkosti O2 areny. Prosíme dodržujte pokyny bezpečnostní služby.

TAXI
Vozy taxislužby budou k dispozici během celé noci v blízkosti hlavního severního vchodu v ulici Ocelářská.

FOTO & VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Sensation, je možné si sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci.

SENSATION MERCHANDISING
Sensation připravila unikátní kolekci triček, mikin a bund, které si budete moci on-line objednat v merchandise stánku v severním foyer.

KOUŘENÍ
Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.

DRESSCODE
Na Sensation je povolen vstup pouze v bílém oblečení. Boty a doplňky nemusí být bílé barvy. Modré džíny nejsou povoleny, pouze bílé. Pokud nebudete oblečeni v bílém, nebude vám na Sensation umožněn vstup ani s platnou vstupenkou.

AFTERPARTY
Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54 v Hybernské ulici.

WARM-UP PARTY
Oficiální warm-up party proběhne 28.5 v klubu Mecca na noci Meccamix.


----------------------------------------------------------------------------

Sensation - základní vstupenky vyprodány + rozhovor s Martinem Solveigem
Stejně jako v předchozích třech letech, i nyní jsou základní vstupenky na domácí vydání Sensation vyprodány. Během tohoto víkendu se doprodaly poslední kusy, a v neděli již nebylo možné vstupenky zarezervovat a ani zakoupit na terminálech. Dnes se uvolnilo posledních cca 200 vstupenek z nevyzvednutých rezervací, a ty se doprodají pouze na terminálech Sazky. V prodeji jsou dále poslední vstupenky kategorie Golden VIP do klubového patra. Ty zakoupíte na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin. Letošní show Wicked Wonderland vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd jako Martin Solveig, Marco V, Erick E, Jerome Isma-Ae, Michael Burian a Mr. White
Více informací, fotky či videa najdete na www.sensation.com.

----------------------------------------------------------------------------

Exkluzivní rozhovor s headlinerem Sensation, Martinem Solveigem

Martin Solveig je bezesporu asi největší hvězdou letošní Sensation - Wicked Wonderland. V pražské O2 Areně 29. května kromě něho vystoupí ještě Marco V, Jerome-Isma-Ae, Erick E, Mr. White a domácí barvy bude hájit Michael Burian. Přesto, že je Martin Solveig stále v jednom kole, a tak domluvit si s ním nějaký termín je téměř nemožné, povedlo se nám ukrást patnáct minut z jeho oběda a podrobit ho krátké výpovědi.
Martine, letos si asi nejočekávanějším headlinerem Sensation v Praze. Jak ty tuhle akci v bílém vnímáš? Ceníš si toho, že patříš mezi vyvolené, kteří tam mohou hrát?

Jsem za tu nabídku strašně rád a moc si toho vážím. Jsem součástí Sensation od roku 2009 a tyhle akce mají v sobě vždy něco velmi magického a tajuplného. Žádná akce nemá takovou jedinečnou atmosféru jako právě Sensation.

Díky tomu, že pocházíš též z Francie, jsi velmi často srovnáván s Davidem Guettou a již několikrát se o Tobě psalo jako o jeho nástupci. Lichotí Ti toto přirovnání?
Samozřejmě, je to pro mě velká pocta. Osobně bych si něco takového nedovolil nikdy říct, ale už jsem to taky hodně často slyšel. V každém případě jsem velmi rád. (smích)

Máš vůbec rád jeho hudbu a produkci?
Určitě mám, i když musím přiznat, že jeho starší tracky se mi líbí víc. Z těch novějších mě ale hodně baví "Memories", myslím si, že to je fakt hodně velká pecka. Rozhodně patří Davidu Guettovi obrovský dík zato, že se mu povedlo propojit elektronickou hudbu s popem a mainstreamem a oslovit tak další skupinu potencionálních fanoušků. Navíc nám, Francouzům, otevřel tak trošku bránu do celého světa.

Ty ale s vlastní produkcí taky nezahálíš. Poslední singl s Dragonette "Boys & Girls" byl opravdu velkým hitem, takže co bude dál?
Právě dodělávám úplně nový singl a věř nebo ne, právě pražská zastávka Sensation bude tou akcí, kde svůj nový singl představím úplně poprvé. Takže s klidným srdcem do toho článku můžeš napsat, že bude mít v Praze světovou premiéru.

To zní super a je to pro nás velká pocta. Jak jsi se vlastně dostal k djingu a produkci vlastní muziky? Pokud vezmu v potaz, že rodiče Tě od malička vedli ke klasice, asi to nebylo příliš jednoduché...
To je pravda, rodiče mi od malička servírovali jen vážnou hudbu, ale když jsem se dostal do puberty, začala mě zajímat vlastně každá hudba. Rock, pop, trance, techno, prostě všechno, co tehdy frčelo. Pak jsem začal chodit do klubů a velmi záhy poznal, co je mi nejbližší.

Máš vůbec nějaké hudební vzory?
Tak mám určitě rád mnoho francouzských umělců, v tomhle jsem celkem patriot, ale pokud se ptáš na ty světové, tak rozhodně je to Prince a Lenny Kravitz.

To je dost vzdálené od electra, které hraješ...
To sice ano, ale já mám hodně velký rozsah, co se hudby týče a nebojím se ani v mých setech experimentovat. Proto taky hodně sampluju a hraju bootlegy.

Tobě je teď 33 let, jak dlouho si myslíš, že by měl člověk dělat dje, aby se nestal pro lidi nudným?
Já si nemyslím, že je to o věku. I když to asi zní jako pěkný klišé, jde podle mě hlavně o to, na kolik se ten dotyčný cítí duševně. Podívej se třeba na Carla Coxe, Davida Guettu nebo Fatboye Slima. Všem je hodně přes čtyřicet a přitom jim to lidi stále zobou z ruky. Já to mám stejně, budu hrát, dokud mě to bude bavit a budu vidět, že to baví i publikum. Pokud vycítím, že je čas odejít, zabalím to.


Co Tě v nejbližších dnech, tedy do Sensation čeká?
Teď o víkendu budu natáčet nový videoklip, ale protože jsem teď opravdu hodně na cestách, mám na to jen jeden den, což je fakt dost málo. Máme sice přesný scénář, ale i tak je to tlak, který nemám moc rád. Zbytek času budu jen hrát a hrát…(smích)

Jak vlastně vypadá Tvůj normální den?
(Smích) Co to je? To jsem fakt za poslední léta nezažil. Když už to vypadá, že opravdu budu mít den jen pro sebe, tak do toho vždycky něco vleze, nebo se něco pokazí. Takže si opravdu nepamatuji, že bych nějaký takový den za poslední léta zažil.

Tak snad si letos dopřeješ nějakou dovolenou, nebo ne?
To jo, letos rozhodně na dovolenou pojedu a už jsem si i vybral místo. Asi to bude znít vcelku bizardně, ale rozhodl jsem se, že pojedu minimálně na týden do Řecka. Vím, že to teď není moc populární místo, ale pro mě se i přes tu jejich krizi nic nemění a moc se tam už těším.

My se pro změnu těšíme moc na Tebe. Co bys na závěr vzkázal všem, kteří se na Sensation těší, nebo ještě váhají, zda přijít nebo ne?
Tak především chci pozdravit všechny fanoušky v Čechách. Strašně tuhle zemi mám rád a moc se k Vám zase těším. A co se Sensation týče, tak rozhodně všichni přijděte, bude to obrovská párty. Je úplně jedno, zda jste už na Sensation někdy v minulosti byli nebo ne, tahle akce je každý rok úplně jiné a v mnoha směrech nevšední a jedinečná. Miluju její dekoraci, efekty a celé to schéma založené na bílé barvě mě hrozně baví…

Martine, díky za rozhovor a 29. května se na Tebe v O2 těšíme...

Pro United Music připravil Jaromír Koc

-----------------------------------------------------------------------------

Užijte si novou webovou stránku Sensation - Wicked Wonderland
Sensation - Wicked Wonderland se již nezadržitelně blíží. Bílý fenomén, který již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arenu nabízí posledních několik stovek vstupenek na tuto jedinečnou událost. Pro fanoušky je také čerstvě spuštěna nová webová prezentace na adrese www.sensation.com/events/czech2010. Tato stránka vás bezesporu navnadí a pootevře dveře do světa Wicked Wonderland. Najdete zde profily vystupujících DJs a další praktické informace, ale můžete zde také shlédnout unikátní video trailer z Amsterdamu či dokument o tom jak vzniklo jedinečné téma Wicked Wonderland a celá Sensation jako taková, včetně záběrů ze Sensation po celém světě, rozhovory s DJs a další lahůdky pro všechny fanoušky Sensation. Letošní show Wicked Wonderland vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd jako Martin Solveig, Marco V, Erick E, Jerome Isma-Ae, Michael Burian a Mr. White. Poslední vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket.

Více informací se můžete dočíst na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

----------------------------------------------------------------------------

Sensation - Wicked Wonderland představuje hvězdu jménem Martin Solveig
Bílý fenomén Sensation, který se vrací do již téměř vyprodané pražské O2 areny, bude kromě fantastických dekorací a dech beroucí scény v tématu Wicked Wonderland hostit i pětici světových DJský hvězd. Mezi ně patří i francouzská DJská superstar Martin Solveig, DJ a producent, který je v současné době jedním z nejuznávanějších houseových ikon jak na poli domácí scény v rodné Francii tak po celém světě. Francouzský DJ Martin Solveig se narodil přímo v jednom z nejromantičtějších měst na světě, Paříži, která je zároveň městem módy, kultury a historie. Dokládá to i fakt, že se v ní stále rodí ti nejžádanější umělci nejen co se módy týče, ale i taneční hudby. Martin Solveig stejně jako jeho kolega David Guetta, se kterým pravidelně vystupuje a produkuje patří k tomu nejlepšímu, co aktuálně prezentuje Francii na poli houseové hudby. Není tedy náhodou, že v roce 2009 získal Martin Solveig ocenění francouzského ministra kultury za významný přínos umění a jeho propagaci ve Francii.

K hudbě byl veden již od útlého věku a již od svých třinácti let byl uchvácen zvukem elektronické hudby. V tomto věku si také pořídil své první přehrávače. V osmnácti letech se mu dostalo možnosti mít vlastní rezidentní noc v klubu Le Palace, kde měl možnost si zahrát po boku jmen jako Todd Terry, Roger Sanchez či Bob Sinclar. Chtěl se však odlišovat, tak začal remixovat staré tracky a pohrávat si s perkusemi, aby skladby mohl obohatit i o něco jiného. První úspěšná skladba, ve které se inspiroval hlasem svého učitele angličtiny prodala 10 000 kopií a odstartovala tak jeho kariéru. Bob Sinclar hned požádal Martina Solveiga, aby se připojil k jeho projektu Africanism, který se zanedlouho dostal na světový trh.
V roce 2002 vydal vlastní album pod vydavatelstvím Universal Music s názvem Sur La Terre, které obsahuje hity jako Heart of Africa či Ebony. S dalším mega úspěchem se setkalo také druhé album Suite, energetická funková skladba Madan doslova obletěla celý svět a prodala více než 100 000 kopií, další skladba ze stejného alba s názvem Rocking Music, tak zařadila Martina Solveiga mezi energické funkové producenty, kteří rádi experimentují s vokály. Následně přišel masivní úspěch ve Velké Británii a hostování na slavném radiu BBC 1. Dalším albem, které vyšlo v roce 2005 bylo album Hedonist, skladby jako Everybody, Jelousy, Something Better či Rejection se držely na předních příčkách hitparád po celém světě včetně světových hudebních televizních stanicí. Zatím poslední album C´est La Vie bylo inspirováno americkou rockovou kapelou The Strokes, za zmínění stojí skladby jako I Want You či One 2.3 Four. Toto albm vyšlo také na obálce časopisu DJ Mag v Británii a časopisu Deejay ve Španělsku jako poděkování fanouškům. Posledním masivním hitem, který zremixovalo dalších několik světových DJs jako Laidback Luke, Bart B More či Pete Tong je skladba Boys and Girls.

Vy budete mít možnost slyšet tohoto textaře, skladatele, DJe, producenta i zpěváka v jedné osobě na noci Sensation - Wicked Wonderland. Tato francouzská megastar vystoupí po boku dalších světových Djs jakými jsou Marco V, Jerome Isma-Ae, Erick E či Mr. White. To vše bude umocněno neopakovatelnou atmosférou, kterou vytvoří mnohatisícové publikum oblečené v bílém.Základní vstupenky na plochu jsou tradičně již téměř vyprodány, a aktuálně jich zbývá posledních několik stovek kusů. Tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. V prodeji jsou dále poslední vstupenky kategorie Golden VIP do klubového patra. Ty zakoupíte na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova@best.sazka.cz.

Více informací se můžete dočíst na www.sensation.com nebo www.unitedmusic.cz

Video: http://www.youtube.com/watch?v=_cEgsqwnue4

-------------------------------------------------------

Sensation - posledních 1500 vstupenek v prodeji
Již počtvrté přichází Sensation do České Republiky, a všemi očekávaný termín 29. května, se nezadržitelně blíží. Pro ty, kteří ještě váhají s nákupem vstupenek, přinášíme několik důležitých zpráv. Základní vstupenky na plochu jsou tradičně již téměř vyprodány, a aktuálně jich zbývá posledních 1500 kusů. Tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket. V prodeji jsou dále poslední vstupenky kategorie Golden VIP do klubového patra. Ty zakoupíte na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova@best.sazka.cz. Letošní show Wicked Wonderland vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd jako Martin Solveig, Marco V, Erick E, Jerome Isma-Ae, Michael Burian a Mr. White.

Více informací, fotky či videa najdete na www.sensation.com

---------------------------------------------------

Nejlevnější vstupenky na Sensation a Pleasure Island do konce března
Do konce března, tzn. středy tohoto týdne máte poslední šanci k zakoupení nejlevnějších vstupenek na dva svátky taneční hudby, které nás v následujících čtyřech měsících čekají - Sensation a Pleasure Island. Tím prvním je Sensation, na kterou je momentálně možné zakoupit vstupenky za cenu 1590 Kč, a jejichž cena se 1. dubna zvýší na konečných 1690 korun. Vstupenky jsou v prodeji v síti www.sazkaticket.cz. V prodeji jsou stále také VIP a Golden vstupenky. Sensation proběhne přesně za 2 měsíce, tedy 29. května v pražské O2 areně. Spektakulární show Wicked Wonderland doplní světové Djské hvězdy, jejichž jména budou zveřejněna během několika dní. Letní taneční událostí číslo jedna bude bezesporu první domácí ročník festivalu Pleasure Island, který na 7 scénách představí více než 60 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. To vše se odehraje v sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Vstupenky na Pleasure Island jsou nyní v prodeji za 890 Kč, a od 2. dubna se cena zvýší na 990 Kč. Tato cena se pak bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místě. Vstupenky na festival jsou v prodeji pouze v síti www.ticketpro.cz.

Více informací o blížících se akcích United Music najdete na adrese www.unitedmusic.cz

---------------------------------------------------

Sensation přichází s rozšířenou nabídkou pro vip hosty
Již za necelé tři měsíce, přesně 29. května, zavítá do Prahy světoznámá Sensation, tentokrát s magickou show Wicked Wonderland. Sensation nabízí těm nejnáročnějším prožít nezapomenutelnou noc ve speciálních VIP prostorách, které vždy nabízejí něco exkluzivního a jedinečného. Zde přinášíme jejich stručný přehled s výhodami a informacemi o prodeji.

SENSATION GOLDEN TICKET
Tradiční Golden vstupenka je připravena pro všechny, kteří si chtějí užít Sensation v maximálním pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, které kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma, který je zahrnut v ceně vstupenky. Ta činní 4.600 Kč a je v prodeji na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova@best.sazka.cz. Pro majitele těchto vstupenek jsou vyhrazeny speciální vchody a dále je jim umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na speciální VIP terasy.

SENSATION VIP TICKET
Pro majitele této VIP vstupenky bude na ploše O2 areny vybudována luxusní VIP terasa s omezenou kapacitou, která nabídne několik barů s širokým sortimentem těch nejlepších nápojů, ale hlavně nejlepší výhled na Sensation show z prvních řad na stejné úrovni jako DJ. Pro majitele těchto VIP vstupenek bude připraven speciální vchod do O2 areny, šatna zdarma, welcome drink a malé občerstvení. Vstupenky v ceně 2.900 Kč lze objednat prostřednictvím shopu na www.unitedmusic.cz nebo emailové adrese shop@unitedmusic.cz

SENSATION EXCLUSIVE TABLE
Pro skupiny 10ti osob jsme připravili možnost zakoupení exkluzivních VIP stolů, které se budou nacházet na jedné ze dvou luxusních VIP teras vybudovaných na taneční ploše. Exclusive table zahrnuje výhody jako vlastní VIP vstup, bottle service, finger food, osobní obsluha, šatna zdarma, a hlavně exkluzivní výhled na show z prvních řad na stejné úrovni jako DJ. Pro ty, kteří si rádi užícvají party stylově, máme k dispozici poslední stoly. Pro více informací nám zašlete email na adresu exclusive@unitedmusic.cz--------------------------------------------------------

Nejlevnější vstupenky na Sensation pouze do konce ledna
Předprodej vstupenek na Sensation - Wicked Wonderland, který odstartoval těsně před Vánoci a v rekordním čase vyprodal první vlnu, se právě blíží k ukončení druhé vlny vstupenek za cenu 1390 Kč. Prodej druhé vlny skončí již tuto neděli 31. ledna. Vzhledem k tradičně velkému zájmu doporučujeme neotálet s nákupem, a využít možnosti aktuálně nejvýhodnější koupě na více než 7000 prodejních místech Sazka Ticket či rezervačním systému www.sazkaticket.cz. Od 1. února se budou vstupenky prodávat za 1490 Kč, v březnu za 1590 Kč, v dubnu a květnu za konečných 1690 Kč. Pro ty nejnáročnější je připraven prodej vstupenek kategorie Golden Ticket, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, zahrnují VIP catering zdarma, a další výhody. Cena těchto vstupenek je tradičně 4.600 Kč, a jejich rezervace a prodej probíhá prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.Sensation za dobu své existence navštívilo více než milion fanoušků z celého světa. Naposledy na Sensation oslavily desetitisíce lidí Silvestra, a to současně v německém Düsseldorfu, s show Wicked Wonderland, a v australském Melbourne, s show The Ocean Of White. Před zastávkou 29. května v pražské O2 areně, se tato nejslavnější taneční událost na světě zastaví i ve státech jako jsou Chile, Belgie či Brazílie. Tento rok byla Sensation nominována i do mezinárodní soutěže IDMA Awards, která se každoročně v březnu koná v rámci Winter Music Conference v Miami. Všechny informace o čtvrté české edici SENSATION můžete postupně nacházet na www.sensation.com a www.unitedmusic.cz

--------------------------------------------------------

Sensation vyprodala první vlnu vstupenek a představuje trailer k nové show
Nejlevnější vstupenky na květnovou Sensation - Wicked Wonderland, byly opět v rekordním čase vyprodány. Od středy, 23. prosince se jejich cena zvýší na 1390 Kč, a za tuto cenu budou v prodeji do konce ledna 2010. Poté se jejich cena bude dále zvyšovat až na konečných 1690 Kč. Vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket, tzn. na všech 7000 terminálech Sazky, a také prostřednictvím internetu na www.sazkaticket.cz. V prodeji jsou i vstupenky v kategorii Golden, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, a zahrnují VIP catering zdarma. Cena těchto vstupenek je 4.600 Kč, a jejich rezervace a prodeje probíhá prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin. Ceny vstupenek jsou uvedeny včetně všech poplatků.

Trailer k nové show s názvem Wicked Wonderland můžete shlédnout zde:Všechny informace o čtvrté české edici SENSATION najdete na www.sensation.com a www.unitedmusic.cz

---------------------------------------------------------------------

Sensation - Wicked Wonderland - zahajuje předprodej vstupenek již tento pátek 18. prosince

Předprodej vstupenek na SENSATION - Wicked Wonderland, právě startuje! Již tento pátek, 18. prosince bude v 1.15 hodin po půlnoci zahájen předprodej omezeného počtu 2000 nejlevnějších vstupenek za cenu 1090 Kč, a to na všech více než 7000 prodejních místech sítě Sazka Ticket. Následující den, tedy v sobotu 19.12., bude od 8. hodiny ráno spuštěn prodej i přes rezervační systém na www.sazkaticket.cz, kde najdete i všechny praktické informace k prodeji. Po vyprodání první vlny nejlevnějších vstupenek se do konce ledna 2010 zvýší cena na 1390 Kč. Od 1. února se budou vstupenky prodávat za 1490 Kč, v březnu za 1590 Kč, a v dubnu a květnu za konečných 1690 Kč. Připraven je i prodej vstupenek kategorie Golden Ticket, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, a zahrnují VIP catering zdarma. Cena těchto vstupenek je tradičně 4.500 Kč, a jejich rezervace a prodej probíhá prostřednictvím emailu hovadova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

SENSATION, bílý fenomén, který se před deseti lety zrodil v amsterdamské aréně, a již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arenu, se počtvrté vrací do České Republiky. V sobotu, 29. května 2010, bude mít až 17.500 návštěvníků v pražské O2 areně, šanci zažít další nezapomenutelnou noc, které vás přivítá ve světě Wicked Wonderland.

Všechny informace o čtvrté české edici SENSATION najdete na www.sensation.com a www.unitedmusic.cz

-----------------------------------------------------------

SENSATION, bílý fenomén, který se před deseti lety zrodil v amsterdamské aréně, a již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arenu, se počtvrté vrací do České Republiky. V sobotu, 29. května 2010, bude mít až 17.500 návštěvníků v pražské O2 areně, šanci zažít další nezapomenutelnou noc, které vás přivítá ve světě Wicked Wonderland. Tato show vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. Otevřete je a projděte těmito dveřmi, zažijte a vychutnejte si svět Wicked Wonderland. Vaše zvědavost bude odměněna. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd. Vše je navíc umocněno neopakovatelnou atmosférou, kterou vytváří mnohotisícové publikum oblečené v bílém.

SENSATION se zrodila před 10 lety v Holandsku, a od té doby navštívila 15 zemí po celém světě, včetně Austrálie, Chile, Brazílie, Německa, Španělska, Belgie, a mnoho dalších. Od svého vzniku tak SENSATION navštívily po celém světě statisíce fanoušků, a v nejbližších týdnech se tak očekává prodej milionté vstupenky! Oproti letošnímu roku se u nás očekává ještě větší zájem fanoušků z okolních středoevropských zemí, kterým se pro tentokrát SENSATION s velkou pravděpodobností vyhne.

Stejně jako v předchozích letech je plánováno zahájení první vlny nejvýhodnějších vstupenek tradičně před Vánoci, kdy se první tisíce vstupenek prodají za několik hodin. Informace o přesném datu zahájení předprodejů vám přineseme v nejbližších dnech.

Všechny informace o čtvrté české edici SENSATION budete postupně nacházet na www.sensation.com a www.unitedmusic.cz
Napsat názor do DISKUSE


20.1. 13:24
Port Of Trance w/ Paul Webster @ Atelier Club, Praha 22.2.2020
15.1. 14:00
Stav trance.cz
13.1. 21:35
Sneijder zahraje v Epicu 18/1/2020
9.1. 9:19
2020/01/11 RESISTRANCE aka Bee's 30 B-Day
8.1. 14:30
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

15.1. 22:16
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Hiraeth / Madeira (EP)
15.1. 22:08
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - In The Dark / Far Away (EP)
15.1. 22:01
OUT! [TAR#138] Norex & Adwell - Eternal Life
10.1. 21:28
OUT! [Trance All-Stars Records] VA - The Ultimate Progressive Collection Vol. 10 (2020)
10.1. 21:23
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Nikolauss - Caelius (Zenfire Remix)

18.1. 17:46
Pavel Khvaleev & Avis Vox - Everything (Official Video)
10.12. 11:00
Roman Messer & Cari - Serenity (Official Video)
9.12. 9:50
Armin van Buuren presents Rising Star feat. Alexandra Badoi - Cosmos (Official video)
30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2020 TRANCE.CZ