TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 17.6.2005 Karel, Press

17. června se v OK Centru v Pardubicích poprvé představí českým fanouškům v exkluzivním setu známý maďarský DJ a producent Shane 54. Kdo a jakým způsobem se představí společně s touto osobností taneční hudby se dozvíte právě teď! Samozřejmostí je rezident re:fresh live! Michael C (www.djmichaelc.com - již brzy bude spuštěna kompletní webová prezentace), který celou party odstartuje svým dvou hodinovým setem, od půlnoci do 2 se představí zahraniční host, skvělý trance dj a producent z Maďarska Shane 54, po něm se poprvé v hodinovém back2back setu utkají kamarádi Michael C s AZiLem (www.djazil.com) a celou party zakončí energickým setem Peter van Zelden (www.ntc-music.cz).

17.6.2005
OK Centrum Pardubice (www.ok-centrum.cz)
www.refreshlive.com

LINE-UP:
22.00 - 24.00 Michael C (Sunshine / CZ)
00.00 - 02.00 SHANE 54 (HU)
02.00 - 03.00 Michael C vs. AZiL
03.00 - 05.00 Peter van Zelden (ntc-music.cz)

OPEN: 21:00
START: 22:00
END: 05:00

VSTUP NA MÍSTĚ ZA 130,-!!!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK za 100,- Kč:
- síť TicketPortal (www.ticketportal.cz a všechna prodejní místa)
- online na serveru WWW.SHANEJ.CZ
- v Pardubicích:
Music Stop, InfoCentrum a Shop U Merkura na třídě Míru a recepce OK Centra NONSTOP

NAVÍC!!! Za předprodejovou cenu si můžete také lístky zarezervovat na své jméno na mailu info@refreshlive.com a to až do otevření klubu!!! Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je omezená pouze na 500 míst!!!

Kompletní info na www.refreshlive.com.
Info a rezervace míst: info@refreshlive.com.
------------------------------------------------------------------

Již příští pátek 17.června se v Pardubicích poprvé v České republice představí maďarská tranceová hvězda Shane 54, kterého jsme exkluzivně pro vás vyzpovídali a přinášíme vám s touto osobností taneční hudby jedinečný rozhovor. Ahoj Shane, budeš hrát poprvé v České republice, máš nějakou představu o tamní scéně? Slyšel jsem, že trance scéna u vás se velmi rychle rozrůstá, máte oddané publikum a hlavně pěkné holky! Opravdu se moc těším na Michaelovu noc do Pardubic.


Mohl by ses trochu představit českým clubberům, kteří tě ještě neznají...
Jasně. Jsem producent elektronické taneční hudby s popovou minulostí (v 90. letech jsem měl velmi úspěšnou popovou kariéru); vždy dávám přednost trackům s dobrými samply (smyčkami) a songům, které pořádně šlapou...

Jsi top producent a remixér, mohl bys prozradit jak jsi začal svoji kariéru a co Tě nejvíce ovlivnilo?
Vše začalo remixem pro Madonnu a Lennyho Krawitze, které jsem udělal pro jednu soutěž. Jen co se remixy dostaly ven, obdržel jsem mnoho pozitivních ohlasů včetně od Paula Oakenfolda, který mi zavolal, abych pro něj udělal remix.

Jak bys popsal styl, který hraješ?
Hands-in-the-air trance s příměsí nečekané smršti beatů a instrumentálních smyček, které ale samozřejmě vycházejí z konkrétní situace na parketu...

Tvoje bootlegy a remixy jsou velmi dobře známé, kde hledáš inspiraci a nové nápady?
Můj hudební vkus je vlastně úplně zvláštní. Vyrostl jsem na všech druzích hudby a některé z mých ztřeštěných bootlegů vycházejí z tohoto období. Obdivuji dokonce i heavy metalovou produkciJ!

Hraješ svoje sety z laptopu, proč ses rozhodl přestat hrát z desek?
Laptop djing je další cesta prezentování mojí hudební cesty. Můžu živě editovat tracky, prodloužit nebo zkrátit určitou část, takže mi to vyhovuje více než běžný djing. Neřekl bych přímo, že to je leší, ale určitě rozdílné a pro mě více zábavné.

Jak to je s taneční scénou v Maďarsku?Co si přejí clubbeři slyšet na parties?
Máme mnoho dobrých producentů a někteří dělají opravdu super věci, které jim pravidelně vycházejí na dobrých labelech, takže bych řekl, že jdeme správnou cestou. Uvidíme jak tomu bude v budoucnu.

Připravíš si něco speciálního pro své české fanoušky?
Právě dokončuji svoje nové album, takže čekejte, že z něj uslyšíte hodně věcí, které jste ještě nikde jinde slyšet nemohli.

Chtěl bys jim něco vzkázat?
Doufám, že na Michaelově noci rozpoutáme peklo!;o) Těším se!!

Už se nemůžeme dočkat...

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK za 100,- Kč:
- síť TicketPortal (www.ticketportal.cz a všechna prodejní místa)
- online na serveru WWW.SHANEJ.CZ
- v Pardubicích: Music Stop, InfoCentrum a Shop U Merkura na třídě Míru a recepce OK Centra NONSTOP
NAVÍC!!! Za předprodejovou cenu si můžete také lístky zarezervovat na své jméno na mailu info@refreshlive.com. Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je omezená pouze na 500 míst!!!

Již brzy doplníme kompletní lineup party (zatím je znám pouze Shane 54 a rezident re:fresh live! Michael C), těšte se na nové zajímavé informace o všech vystupujících a taktéž na speciální soutěž o volné vstupenky a další dárky!!
Na www.refreshlive.com probíhají jako vždy soutěže o volné vstupenky na tuto party. Další volné lístky můžete vyhrát v rádiové show Michaela C Sunshine, kterou vysílá Radio LIFE na 91,6 FM nebo po internetu na www.radio-life.cz.

Kompletní info na www.refreshlive.com.
Info a rezervace míst: info@refreshlive.com.
--------------------------------------

17. června se v OK Centru v Pardubicích poprvé představí českým trancovým fanouškům v exkluzivním setu známý maďarský DJ a producent Shane 54. Vstupenky na tuto party jsou za velmi příznivou cenu 100,- Kč v předprodeji v síti TICKETPORTAL a exkluzivně online na serveru WWW.SHANEJ.CZ. V Pardubicích seženete lístky na tradičních místech: Music Stop, InfoCentrum a Shop U Merkura na třídě Míru a na recepci OK Centra NONSTOP. Za předprodejovou cenu si můžete také lístky zarezervovat na své jméno na mailu info@refreshlive.com. Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je omezená pouze na 500 míst! Již brzy doplníme kompletní lineup party (zatím je znám pouze Shane 54 a rezident re:fresh live! Michael C), těšte se na nové zajímavé informace o všech vystupujících a taktéž na speciální soutěž o volné vstupenky a další dárky!

Na www.refreshlive.com probíhají jako vždy soutěže o volné vstupenky na tuto party. Další volné lístky můžete vyhrát v rádiové show Michaela C Sunshine, kterou vysílá Radio LIFE na 91,6 FM nebo po internetu na www.radio-life.cz.

Kompletní info na www.refreshlive.com.
Info a rezervace míst: info@refreshlive.com
---------------------------------------------------------

Zbývá 400 lístků, zajistěte si je včas! 17. června se v OK Centru v Pardubicích poprvé představí českým fanouškům v exkluzivním setu známý maďarský DJ a producent Shane 54. Vstupenky na tuto party jsou za více než velmi příznivou cenu 100,- Kč v prodeji prozatím v síti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz a všechna prodejní místa) a na serveru WWW.SHANEJ.CZ. Další předprodeje budou brzy následovat. Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je omezená na 500 míst, prních 100 lístků je prodáno, zbývá jich 400. Shane 54 je velmi zaneprázdněný dj, který vystupuje po celé Evropě a vy budete mít konečně příležitost ho poprvé vidět a slyšet naživo v České republice jako exkluzivního hosta Michaela C na jeho rezidentní noci Frisco re:fresh live! v Pardubicích, a to 17.června. Kompletní info na www.refreshlive.com.
---------------------------------------------------------

Michael C si pro všechny příznivce kvalitní (nejen) tranceové hudby připravil opravdovou lahůdku! Na červnové vydání jeho rezidentní noci re:fresh live! přijal pozvání nejlepší maďarský producent a DJ SHANE 54. 17. června se v OK Centru v Pardubicích poprvé představí českým fanouškům v exkluzivním setu. Vstupenky na tuto party budou za nejlevnější cenu (90,- Kč) poprvé v prodeji na party SUNSHINE s Corem Fijnemanem a Markem Normanem tento pátek 22.dubna v Pardubicích. Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je jen 500 lidí!

Zde vám Shane krátce představíme. Shane 54, vlastním jménem Elod Csaszar, je jedním z nejlepších maďarských djs a producentů, který na taneční scéně působí již velmi dlouho. Začátek jeho kariéry je spojen s komerčnější hudbou, kdy se prezentoval jako autor 9 alb, z kterých vzešlo mnoho hitů, bourajících maďarské hitparády. Shane se však rozhodl jít směrem progresivnější elektronické hudby. Brzy nato vyšel s předělávkou klasiky od Jeana Michela Jarreho Souvenir de Chine, kterou na svém labelu Afterglow vydal Plastic Angel. V remixu od Stargaze tuto skladbu do svých playlistů zařadil i Armin van Buuren. Dále následovaly remixy skladeb Unity of Earth 2002 od Scarab vs. Inzite a Ibiza Sunrise od Labworks. Po vydání Shanova hitu Equinox 4, který vyšel na labelu DTF Recordings, se doslova roztrhl pytel se zájmem o jeho produkci. Shane spolpracuje s labely jako Anjunabeats, Hard On, Vandit, Captivating Sounds, Lost Language či Nebula. Shane je také velmi znám díky svým skvělým bootlegům. Bootleg Madonny & Lennyho Kravitze jste mohli slyšet v playlistech djů jako jsou Tiësto, Paul Oakenfold či Paul van Dyk. Shane také stojí za soundtrackem k reality show VV3, kterou sledovaly miliony diváků. Ze spolupráce s Holanďanem Misjou Helslootem vzešel hit Back From Your Past, který se umístil na sedmém místě hitparády časopisu Mixmag.

Shane 54 je velmi zaneprázdněný dj, který točí své desky po celé Evropě a vy budete mít konečně příležitost ho poprvé vidět a slšet naživo v České republice jako exkluzivního hosta dje Michaela C na jeho rezidentní noci re:fresh live! v Pardubicích, a to 17.června. Nejlevnější vstupenky za exkluzivních 90,- Kč si můžete zakoupit již tento pátek na party SUNSHINE v Malé hale Duhové Areny v Pardubicích.

Napsat názor do DISKUSE


25.8. 18:15
Video-recenze novinek (Freezer)
25.8. 17:55
Trancenation @ Mecca Club Prague 16.11.2019
20.8. 20:40
Gareth Emery zahraje 23.8. v Epicu
4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

23.8. 13:30
OUT! [TAR#138] Corrie Theron - I Am
23.8. 12:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee & Zara Taylor - Everything Changes / In Your Eyes
23.8. 12:13
OUT! [TAR Oasis] Paaro - Fusion
16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ