TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 22.4.2005 Karel, Press

SUNSHINE - 22.dubna Malá hala Duhové Areny, Pardubice. Spolupracovníci a kolegové Dje Tiesta poprvé ve Střední Evropě!COR FIJNEMAN (Black Hole Recordings - NL) www.djcorfijneman.com
MARK NORMAN (Black Hole Recordings - NL) www.mark-norman.com
Michael C (Sunshine - CZ) www.djmichaelc.com
Martin Gredner (Fabric, Paradogs - CZ)
Petr Holman (PHP Production)

OPEN: 19:00
START: 20:00
END: 06:00

Sound L'Acoustics, Green Laser, Large Projection!

Kompletní informace: www.refreshlive.com
Info mail: info@refreshlive.com
Rezervace lístků: sunshine@refreshlive.com

Akreditace končí ve středu 20.dubna! Na pozdější žádosti nebude brán ohled.
Akreditace: press@refreshlive.com

Předprodeje:
TicketPro za 240,- Kč + poplatek ( www.ticketpro.cz )
TicketArt za 240,- Kč ( www.ticket-art.cz )
www.vstupenky.cz za 240,- Kč

Online na:
www.shanej.cz (230,- Kč).

V Pardubicích navíc v těchto předprodejních místech:
Music Stop Pardubice, Třída Míru 450, tel. 466 615 202
U Merkura Pardubice, Třída Míru 109, www.umerkura.cz
OK Centrum - recepce, nám. Dukelských hrdinů 2551, prodej non-stop

Konec prodeje vstupenek v předprodeji končí v pátek 22. dubna v 17:00 (nebo dle otevírací doby prodejního místa).
Na místě potom budou lístky prodávány za 300,- Kč (na místě bude k dispozici dostatek lístků, minimálně 1000).
Zakoupením vstupenky na SUNSHINE přispějete na protidrogové AD Centrum Pardubice.

LINE-UP:

20:00 - 22:00 Martin Gredner
22:00 - 24:00 MICHAEL C
00:00 - 02:00 COR FIJNEMAN
02:00 - 04:00 MARK NORMAN
04:00 - 06:00 Petr Holman

PARTY SUNSHINE TU JE UŽ TENTO PÁTEK 22.DUBNA!!!
Prosíme návštěvníky o dodržování zásad slušného chování.
Na party Sunshine platí přísný zákaz vnášení drog, zbraní, jídla a pití!
Neprofesionální digitální fotoaparáty jsou povoleny.

---------------------------------------------------------------------------------------

Pokud jste ještě nenavštívili webové stránky party Sunshine www.refreshlive.com, tak neváhejte a učiňte tak! Probíhá tam poslední soutěžní kolo o volné lístky na party Sunshine, dozvíte se tam kompletní informace o celé chystané party, co vás v Pardubické Malé hale Duhové Areny v pátek 22.dubna čeká, na co se můžete těšit a mnoho dalších zajímavých informací. Mimo jiné profily a biografie všech vystupujících DJs, rozhovor s headlinerem akce Corem Fijnemanem z vydavatelství nejlepšího dje na světě podle ankety DJmagu Dje Tiesta Black Hole Recordings, všechny potřebné kontaktní emailové adresy a mnoho dalších užitečných článků. Party s nejbližšími spolupracovníky a kolegy Dje Tiesta je tu už tento pátek 22.dubna, pokud si nestačíte zajistit vstupenky v předprodejích, vězte že i na místě bude dostatek lístků pro každého a to za velmi příznivých 300,- Kč. Těšíme se! Tento pátek od 20:00 v Pardubické Malé hale Duhové Areny!

Spolupracovníci dje Tiesta poprvé spolu ve střední Evropě!!!
22.DUBEN, MALÁ HALA DUHOVÉ ARENY, PARDUBICE
Cor Fijneman, Mark Norman, Michael C, Martin Gredner, Petr Holm
an

Kompletní info: www.refreshlive.com
Info: info@refreshlive.com
Rezervace a info pro zahraniční zájemce: sunshine@refreshlive.com

Vstupenky v sítích:
TicketPro za 240,- Kč + poplatek
TicketArt za 240,- Kč
www.vstupenky.cz za 240,- Kč
Dále na:
shop.techno.cz (240,- Kč)
www.shanej.cz (230,- Kč)

Zakoupením vstupenky na akci Sunshine přispějete na protidrogové AD Centrum Pardubice.
Akci pořádá 79 Promotion.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Na cestě je nové očekávané Corovo album, vyjde v červnu. Cor hraje letos úplně po celém světě, 22.dubna ho čekejte i u nás v České republice. Těšte se na tracky exkluzivně z nového alba! Cor také v blízké době vydá třetí vinyl na svém vlastním labelu pod Black Hole Recordings Outstanding, titul Electric, který produkoval se španělským producentem DJem Rayem. Track je to následovníkem singlu Silence The Sneaks, Hot Wired a San Andreas, který vytvořili Cor a Jochen Miller na mega akci v klubu The Matrixx. Cor také společně s Jochenem Millerem namíchal velmi úspěšnou CD kompilaci tomuto klubu. Oficiální release CD byl 16. dubna během Black Hole noci v Nijmegenu, kde Cor hrál taktéž s Jochenem Millerem, a navíc s Markem Normanem (který se představí 22.dubna taktéž v Pardubicích) a projektem Mojado.

Cor také dokončuje své nové autorské album, které by mělo dorazit do obchodů již v červnu. Album bude podpořeno mezinárodní tour a bude obsahovat nevydané tracky a dokonce skladby, které jste ještě nikdy a nikde nemohli slyšet. Na albu s Corem spolupracovalo několik vokalistek, CD se může pyšnit velkou rozmanitostí a nejenom kvalitními (hard)trancovými singly. 22.dubna se je na co těšit, exkluzivní tracky vám zahraje Cor Fijneman porpvé v České republice, v Pardubicích na akci Sunshine. Proto pokud ještě nemáte zakoupenou vstupenku, neváhejte a zajděte do nejbližšího předprodejního místa a zajistěte si lístek včas (předprodej v sítích TicketPro, TicketArt, www.shanej.cz, www.vstupenky.cz a online na shop.techno.cz . Všechny potřebné informace naleznete na www.refreshlive.com.
----------------------------------------------------------

Posledním z DJs, kteří se 22.dubna představí v Malé hale Duhové Areny na velmi očekávané party Sunshine, je rezident party re:fresh live!, pardubický talentovaný DJ Michael C. Michaelova DJská kariéra začala již v jeho 17 letech, když ho promotéři začali poprvé bookovat na východočeské diskotéky. Během chvíle se stal velmi vyhledávaným disco DJem, který se prezentoval nejen skvělými mixy, ale i svoji schopností pobavit tancující dav a vnést do něj energii. Radiový pořad, v kterém pravidelně hrál, se stal nejposlouchanějším pořadem o komerční taneční hudbě ve východních Čechách.

Velmi brzy však Michael objevil krásu elektronické progresivnější taneční hudby a začal se rozhlížet dále. Změnil svůj pseudonym na DJ Michael C, začal si kupovat své první vinylové desky a postupně jimi bavil své nejbližší okolí po menších klubech ve východních Čechách. Po znatelných úspěších začíná Michael pořádat v Pardubicích svoji pravidelnou noc s názvem re:fresh live!, kde hostí top české DJs (LayDee Jane, Orbith, Michael Burian, Lucca…). Tato jeho rezidentní noc se těší veliké oblibě a pravidelné návštěvnosti. Po několika svých vystoupeních se také stal rezidentním DJem party Neutral Trance Conference. Svoje pojetí hudby předvedl také na hlavní stagei na akci X-Mas In Trance v KC Karlov Benešově, kde si zahrál společně s DJi jako jsou Marc van Linden, DJ Pure ze Švýcarska nebo LayDee Jane. Na základě velmi kladných reakcí od širokého publika a Michaelova osobitého stylu získat si srdce mnoha fanoušků předvede své umění před takovými hvězdami jako jsou DJ Cor Fijneman, projekt Mark Norman (22. duben 2005, Duhová aréna Pardubice) nebo DJ Armin van Buuren.

Michael se rozhodl připravit koncept tranceového magazínu, který by měl pomoci ještě více zpopularizovat tento styl v České republice. Koncept byl schválen a od 6.10. 2004 běží každou středu poprvé v českém éteru na východočeském Radiu LIFE tranceový pořad s názvem SUNSHINE, ve kterém Michael živě mixuje hudební novinky, informuje o dění na české tranceové scéně a zve si zajímavé hosty. Během měsíce vysílání se stal bezkonkurenčně nejposlouchanějším speciálním pořadem Radia Life. Úspěch Michaelova pořadu Sunshine dokazuje také druhé místo v anketě Dance Awards 2004 v kategorii rádiový pořad roku. Michaelovy ambice se nevztahují pouze na vystupování za gramofony, ale intenzivně také pracuje na své vlastní hudební tvorbě. Má již hotov edit hitu Interstate - I Found U, který zařazuje do svého playlistu, a momentálně pracuje na svém prvním oficiálním remixu. Michaelův hudební repertoár je velice široký. V jeho setech můžete najít příjemné progressive house/trance desky, klasické upliftingové desky, ale i tvrdší desky často sklouzávající až k technu. Jeho vystupování za gramofony má ze všech stran kladnou odezvu a řadí se tak mezi nastupující DJskou generaci české taneční scény. V anketě Dance Awards 2004 se umístil jako druhý v kategorii objev roku a sedmý v kategorii DJ roku. Za gramci to je také velký showman; komunikaci s publikem považuje také za velmi důležitou součást svého vystoupení. Přesvědčte se sami, 22.dubna vystoupí v Pardubické Malé hale Duhové Areny s Corem Fijnemanem a Markem Normanem!!!
------------------------------------------------

Chcete vyrazit na akci trance/progressive měsíce dubna a možná i celého jara 2005 a nemáte dostatek financí? Chcete vidět naživo holandské Dje a nejbližší kolegy a spolupracovníky Dje Tiesta? Pokud máte rádi trance music, neměli byste na této akci chybět!!! Kde všude můžete získat lístky na SUNSHINE úplně zdarma? To se právě teď dozvíte. Každý den po 16.hodině můžete vyhrát volné vstupenky na akci Sunshine a dárky od sponzorů na vlnách Radia LIFE 91,6 FM (poslouchejte i po internetu na www.radio-life.cz). Další soutěž probíhá v radioshow Michaela C každou středu od 20.00 do 21.00 na stejném radiu, aktuální otázku z minulého vydání naleznete taktéž na webu Radia LIFE. Každotýdenní soutěže o vstupenky se konají na webu party Sunshine www.refreshlive.com, kde již brzy začne 4.kolo soutěže o lístky zdarma!

V neposlední řadě se soutěží o různé ceny u našich mediálních partnerů serverů www.superdance.cz, www.technisco.cz a nově i na serveru www.techno.cz. Teď vám již zbývá mít trochu štěstí a můžete na vyjímečnou party Sunshine vyrazit zdarma!!
Už 22.dubna...
----------------------------------------------------------
Petr Holman dnes patří mezi českou tranceovou špičku. V tomto smyslu se o něm vyjádřil např. časopis Xmag. Původním povolám je ale novinář, fotograf a moderátor a těmto profesím se věnuje i dnes, kdy spolupracuje s několika časopisy a internetovými (především hudebními) servery. Víceméně pravidelně jej můžete slyšet v pořadu Dance Extravaganza na Evropě 2. "Kdyby mě někdo tak před pěti lety řekl, že budu DJem, myslel bych si o něm, že se zbláznil. Stalo se a totéž si dnes myslí spousta lidí o mě. Taneční scéna a vše s ní spojené je pro mě dnes prioritou č.1. Ale stále se cítím být i novinářem, jen oblast zájmu je jiná. Politiku vystřídala muzika. Cítím, že po mnoha letech v rádiích a televizích jsem takovou změnu potřeboval.."

Klubové taneční hudbě se začal intenzivně věnovat v roce 1999, o rok později začíná hrát. Zkoušel příležitostně v bývalém Spiral Clubu, kde absolvoval i první djské krůčky a sbíral první zkušenosti. Další významnou kapitolou byla téměř dvouletá spolupráce s pražským klubem Industry, kde se zpočátku staral o PR a promotion a částečně se podílel na produkci. Po celou dobu existence klubu byl jeho rezidentním DJem. Za cca čtyři roky, co se věnuje djingu, si získal pověst sympatického DJe s mimořádným citem pro emoce svých posluchačů. Kromě zmíněných pražských klubů Spiral a Industry hostoval v dalších pražských klubech (např. Roxy, Naif, Paradogs, Karlovy Lázně, Bukanýr, Studio 54, Trezor, Na Chmelnici, Guru, XT3 a další) i v klubech po celé republice. Za poměrně krátkou dobu působení v roli DJe má na svém kontě až překvapivě mnoho významných vystoupení. Jeho hudební styl totiž prochází dynamickým vývojem, a tak není divu, že uvízl v hledáčku nejednoho promotéra. Svědčí o tom např. velmi úspěšné účinkování s Circulation na Creamfields Warm-up v Benešově, několikanásobné hraní na dnes už legendární Citadele v Brně, na populárním Crystal House v České Lípě a Liberci, na party Pornoground, Ibiza Night IV a RudeNation v Benešově, na pravidelných akcích Scanner v Žatci, na Technosis vol.4 v D-Clubu v Mar. Lázních, či na vánočně-prázdninové party Global Diversions v Roxy, či na tradičních velkých předvánočních parties v Benešově. Jeho live sety jste mohli slyšet mnohokrát i na radiu Evropa 2 v pořadu Dance Extravaganza. Za největší úspěch ovšem považuje pozvání na party Empathy do anglického Bristolu, kde hrál v červnu a v říjnu 2003 a sérii vystoupení na letních festivalech 2003 a 2004: Summer of Love, GO Planet Roxy, Open Air Field, Electronic Music festival v Roztokách u Prahy, a na celé sérii warm-upů ke Creamfields 2003.

Na jeho dýdžejském kontě přibývají i zahraniční vystoupení. Kromě už zmíněného dvojnásobného hostování v anglickém Bristolu, hrál několikrát na Slovensku a ve Švýcarsku, kde vystoupil v klubu Mad na party s tranceovou legendou DJem Kai Tracidem. V poslední době intenzivně spolupracuje s česko- švýcarskou DJane LayDee Jane a často spolu také vystupují. Ke svým plánům do budoucna Petr Holman říká: "Lidé se mě třeba často ptají na vlastní produkci. Několik let jsem docela intenzivně hudbu vstřebával a cítím, že by brzy mohla přijít doba, kdy bych realizoval své nápady. Ale k tomu je třeba i dost času. Zatím mám stále dost jiných aktivit. Ale já nikdy neříkám nikdy…..!" Hudební charakteristika: především trance a tech-trance, ale rád hraje i UK deep trance oscilující až do polohy progressive trance, progressive house a tribal. Okrajově techno.
------------------------------------------

Co vás dále kromě všech djs čeká v Pardubické Malé hale Duhové Areny? Kromě skvělého line-upu a i na české poměry velmi příznivé ceny vstupenek (240,- předprodej, 300,- na místě) se můžete těšit na další speciality. Vše, co jste chtěli vědět o party Sunshine, ale dosud jste si to neměli možnost nikde přečíst! Pokud jste se například ještě nerozhodli, zda na Sunshine vyrazit, tento článek by vám měl pomoci. Zvuk, projekce, světla a dekorace! Těšit se můžete na maximální zážitek z celé akce. Trance a progressive je hudba, která více než jakákoliv jiná potřebuje kvalitní ozvučení, o to se po celou dobu akce bude starat zvukový aparát L'Acoustics, vysoce kvalitní zvuk, kterým bude ozvučen každý prostor Malé Pardubické hokejové haly. Samozřejmě o velmi dostatečné síle a s rezervním výkonem.

V pozadí nad Djským pultem bude postavena rozsáhlá videoprojekce s ostrým obrazem. Stejné projekční plátno jste mohli vidět na akci s Paul van Dykem v T-Mobile Areně v květnu loňského roku. Těšte se na zajímavé animace, prezentace DJs a taktéž na malou režiii, která bude zprostředkovávat živé záběry kamery z průběhu konání akce a to jak DJs tak i návštěvníků party!! Světelná show, která vás v Malé hale Duhové Areny čeká, bude rozhodně stát za to!!! Vyzdvihnout musíme rozhodně kompletní osvětlení celé haly, nikoliv jen části s podiem jako se tomu stávalo na parties v Malé hale v minulosti. Proto musíme říct, že pokud jste měli v Duhové Areně někdy špatné zkušenosti s osvětlením party prostoru, teď se to učitě nestane!! Rotační hlavy budou po celém obvodu haly, těště se na laser show a další světelná překvapení, která nechceme dopředu vyzradit! To samé se týká tematických dekorací, které na vás uvnitř Duhové Areny budou čekat, těšte se, je na co!!

Speciality a bary za příznivé ceny!
Kolem celé plochy Pardubické Malé haly Duhové Areny budou umístěny bary a stánky s občerstvením s velkou kapacitou za velmi příznivé ceny, chceme návštěvníkům nabídnout cenově přijatelnou party jak po stránce vstupného tak i po stránce cen občerstvení. Nikde byste také rozhodně neměli čekat při nákupu občerstvení.

Šatny a toalety budou taktéž připraveny pojmout všechny vaše požadavky. Jelikož bude otevřen průchod do velké hokejové haly, toalet bude naprostý dostatek. Kapacita šaten mnohokráte převyšuje potřebu a vy se tedy nebudete muset o svoje oblečení strachovat. Dále se těšte na stánky s lightsticky, party potřebami, suvenýry atd. Ještě se na vás chystá jedna velká specialita, kterou ovšem ještě teď prozradit nemůžeme...

Akreditace
Všem, kteří se chtějí na party Sunshine akreditovat, slouží mail press@refreshlive.com. Proto neváhejte a pište, uzávěrka všech akreditací je 20.dubna. Pokud obdržíte potvrzující email, vaše akreditace byla schválena a své jméno najdete na guestlistu u vchodu do Areny.

A ještě něco...
Pro bližší info piště na email info@refreshlive.com, nebo navštivte webové stránky této party www.refreshlive.com, kde najdete další zajímavé informace o vystupujících, každotýdenní soutěže o lístky a velmi brzy již i různé soubory ke stažení.

PARTY SUNSHINE TU JE UŽ 22.DUBNA!!!
----------------------------------------------------------

Dj Martin Gredner, což je i občanské jméno, se k elektronické taneční hudbě dostal poprvé v roce 1997, kdy začal mixovat vocal house v bývalém ostravském klubu People. Nejprve se učil na CD playerech a později na gramofonech. V tehdejší době ho nejvíce oslovovala produkce od jmen jako Little Loui Vega, Satoshi Tomiie, nebo Roger Sanchez. V průběhu let se neustále snažil zdokonalovat techniku a celkový projev mixování. Od roku 1999 je rezidentem klubu Bar..Vy ve Stodolní ulici v Ostravě, odkud také pochází. Tento klub dal Ostravě první pravidelné house víkendy, takže se Martin pohyboval u jejich lokálních začátků a dostal také příležitost namixovat oficialní kompilaci Stodolní CZ. V roce 2000 přijal nabídku na spolupráci s klubem Fabric, později zahajuje první párty a zároveň se stává jeho residentem. Právě tam dostal možnost více rozvinout své schopnosti, navázat nové kontakty a získat nové zkušenosti.

V prvním roce rezidentury vystupuje s houseovým projektem Mocca, o rok později již samostatně. Vedla ho k tomu změna postoje k houseu a objev nových postupů mixování, ale především objev progressive houseu o kterém tvrdí, že je nejlepší možnou kombinací všech tanečních stylů. V jeho setech často uslyšíte vokály, které jsou pro něj neodmyslitelnou součástí taneční hudby. Martin si velmi dává záležet na technice mixů, a další hlavní součástí jeho vystoupení je komunikace s publikem. Vždy se pokouší s publikem navázat jakýsi "most", komunikaci s publikem považuje za nesmírně důležitou.

Současný sound Martina lze charakterizovat jako progressive house/trance a v jeho setech objevíte např.producenty jako Greed, Perry O Neil, Markus Schulz, Andy Moor, Tkáč and Haverlík, Luke Chable, Quivver, Satoshi Tomiie, Austin Leeds, Ozgur Can a mnoho dalších špičkových producentů. V současné době je Martin rezidentem 3 klubů z nichž jeden je i v zahraničí (Polsko). V Čechách jsou to kluby Karlovy Lázně (noc PROGRESSIVE) a Fabric (EVOLUTION). Martina ovšem můžete potkat na prestižních parties po celé republice jako například VISAGE, CREAMFIELDS, HRADHOUSE, CITADELA, ETERNITY ,PROGRESSIVE ZONE a dalších parties v klubech Roxy, Fabric, Fléda, Boby Centrum a mnoha dalších jak v Čechách, tak v zahraničí. 22.dubna se představí poprvé v Pardubicích na akci Sunshine společně s nejbližšími spolupracovníky Dje Tiesta, Corem Fijnemanem a Markem Normanem.
-------------------------------------

Mark Norman (Mark de Jong a Norman Lenden) jsou známí jako dva výborní producenti, kteří vynikají technickou zdatností a unikátním zvukem jejich vlastních skladeb. Od roku 2000 hrají jejich tracky ti nejlepší djs na světě - Tiesto, Judge Jules, Marco V a mnoho dalších. Jsou autory obrovského megahitu Overkill; tento track byl doopravdy hodně hraný všemi djs na světě a dosáhl dokonce prvního místa v Dutch Dance Charts. Další skladby jako Total Seduction, Faith nebo Stream zařadili do svých playlistů mimo jiné Tiesto, Paul Oakenfold, Judge Jules, Marco V nebo Paul van Dyk. Tyto tracky byly také použity jako soundtrack k DVD Another Day At The Office dje Tiesta.

V roce 2003 přišel úspěch pro tyto velmi talentované mladé producenty, když je při předávání cen Dutch DJ Awards označil jako největší talenty pro rok 2004. Dále dostali Mark de Jong a Norman Lenden šanci namixovat poslední vydání populární kompilace In Trance We Trust. Podepsali smlouvu s vydavatelstvím Black Hole Recordings a vydali se ve stopách samotného Tiesta. Nové produkce Phantom Manor a Rush (mimochodem doopravdy vydařené a originální tranceové desky, které zná každý fanda této nádherné hudby) zaznamenaly obrovský úspěch a ihned se vyhouply do čela tanečních hitparád - v Holandsku byly například v Dutch Dance Charts na prvním místě celých 5 týdnů!!! Jako dj vystupuje Mark Norman (djská vystoupení má na svědomí z této dvojice Norman Lenden) po velmi vyhlášených parties a festivalech po celém světě, jak se můžete přesvědčit z jeho diary na jeho webové stránce - nám je ctí, že ho 22.dubna přivítáme poprvé ve Střední Evropě a tedy poprvé v České republice, konkrétně na akci Sunshine v Pardubicích. Se svým vlastním originálním zvukem plným energie dokáží rozpohybovat jakékoliv publikum, sami se budete moci přesvědčit! V roce 2004 jste mohli Marka Normana slyšet a vidět na mnoha slavných parties po celém světě, uvádíme například Gatecrasher, Passion, Slinky v Anglii, sérii Release Parties k albu Just Be Dje Tiesta, megaakce Trance Energy, Liberation nebo Mystery Land v Holandsku anebo na parties v USA, Turecku, Něměcku, Belgii, Švýcarsku nebo na Kypru. Těšme se, 22.duben se blíží. Kompletní diskografie a info na www.mark-norman.com.
----------------------------

SUNSHINE - Cor Fijneman profil - Velmi populární holandský trance dj a producent, nejbližší spolupracovník Dje Tiësta, se nám představí poprvé v České republice. Zde vám předkládáme jeho profil a zcela jistě poznáte, že Cor vám na party Sunshine v dubnu v Pardubicích má rozhodně co nabídnout! Cor Fijneman, velká osobnost holandského trancu, která se 22.dubna poprvé představí také českým tranceovým fanouškům v Pardubické Malé hale Duhové Arény, poprvé rozjel své desky už v roce 1993. Svoje hledání melodické hudby skončil, když objevil vše po čem touží ve stylu trance, který stále při svých vystoupeních hraje až dodnes. V těchto letech se seznámil s Tijsem Verwestem (3x za sebou nejlepší dj na světě podle hlasování fanoušků, dj Tiësto), a jejich vzájemná spolupráce dala vzniknout takovým klasickým tranceovým hitům jako Theme From Norefjell, Earth nebo Sparkles, které byly vydány po celém světě. V té době byl také požádán, aby se stal rezidentem klubu Spock v jeho rodném městě Breda. V klubu Spock hrával Cor každou sobotu po dobu 4 let a vyvinul si tam svůj vlastní styl, který hrává i dnes - raw uplifting trance.

V létě roku 2000 dostává Cor příležitost namixovat pátý díl oficiální kompilace vydavatelství Black Hole Recordings In Trance We Trust. Po celém světě se CD prodávalo velmi dobře a to vyústilo v mnoho djských setů Cora Fijnemana v Holandsku, ale také v zemích jako je Norsko, Panama, Kolumbie nebo Řecko. Jeho vystoupení přibývala ještě s vydáním In Trance We Trust 6 a Maxim Editions V1.0. Během této doby nespolupracoval Cor jen s Tiëstem, ale vydal mnoho úspěšných singlů také s Threesome, Djem Montanou a také s projektem Impact.

Zima roku 2002 byla svědkem vydání nového Corova alba, Outstanding, doplněného také tour, která vzbudila rozruch po celém Holandsku. Na jaře 2003 vydal Cor svůj nový singl Venus (Meant To Be Your Lover), ve spolupráci s legendární tranceovou vokalistkou Jan Johnston. Tímto singlem vstoupil Cor Fijneman do hitparád po celém světě, a skladbu hráli ti nejlepší djs na světě, jmenovitě Paul Oakenfold, Judge Jules nebo i sám Tiësto. To nejlepší nakonec, tento singl se stal také neoficiální hymnou úžasného prvního ročníku Tiësto In Concert v Arnhemské Gelredome. Hned na to dostal Cor nabídky na remixy pro Jurgena Vriese, Lasgo, Andain nebo vyhlášný projekt Three Drives. Tyto remixy se naprosto skvěle osvědčily, protože je ihned začali hrát djs jako Judge Jules, Ferry Corsten, Marco V, Johan Gielen, Paul Oakenfold nebo německý trance kouzelník Paul van Dyk. Tento rok také Cor Fijneman poprvé vstoupil do hitpárady DJ Mag TOP 100 DJs na 94.místě. V roce 2004 vydal Cor další svůj track s názvem Healing, společně s známou britskou jazzovou vokalistkou Anitou Kelsey. Jeho další singl Don't Break My Heart se stal oficiální hymnou předávání cen TMF Awards v Belgii, kde Cor zahrál exkluzivní hodinový set. Dále v roce 2004 založil vlastní label Outstanding pod hlavičkou Black Hole Recordings, pro Corovu temnější produkci, pod jménem Silence The Sneak vydal singly, které se i přes tvrdší styl dočkaly podpory od Judge Julese, Marca V, Johana Gielena i Tiësta. Extrémě úspěšný je druhý titul z tohoto labelu; spolupráce s Jochenem Millerem vynesla 2 tracky San Adreas/San Pedro, které se dostaly do playlistů djs jako Tiesto (hrál ho na akcích Tiesto In Concert), Marco V, Paul van Dyk, Johan Gielen, Armin van Buuren nebo Judge Jules. Z českých djů hraje tento singl například Michael C. Třetí vinyl z jeho labelu Outstanding vyjde brzy, půjde o tvorbu španělského dje Raye a bude obsahovat Corův nový remix. V roce 2004 jste ho také mohli slyšet na velkolepé akci Just Be Release Party v Amsterdamu společně s djem Tiëstem.

V současné době hraje Cor v klubech po celém světě (například Cream Amnesia na Ibize, Club Glow ve Washingtonu, Godskitchen Birmingham, Gallery v Londýně nebo v Matrixxu v Nijmegenu), na většině domácích (Trance Energy, Dance Valley, Impulz, Inner City) ale i mnoha zahraničních festivalech (WEMF Canada, Lloret Outdoor Spain, Illusion Belgium nebo na Winter Music Conference v Miami). Proto jsme velmi rádi, že ho můžeme představit všem českým fanouškům. Už 22.dubna vystoupí spolu s Markem Normanem, a domácími Michaelem C, Martinem Grednerem a Petrem Holmanem v Pardubické Malé hale Duhové Arény na party Sunshine!
Těšme se!!

Kompletní diskografie a info na www.djcorfijneman.com.

Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night
8.10. 17:54
Solarstone - Sky

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ