TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 21.11.2013 Karel, Press

Trance Department s The Thrillseekers již za týden v Mecce

Třetí vydání úspěšného měsíčního Trance Department konceptu v klubu Mecca se bude konat v pátek 29. listopadu, noc před největší halovou taneční akci v České republice: Transmission. Není divu, že toto vydání je nazváno “On the way to Transmission”.

LINE UP

THE THRILLSEEKERS (UK)
EXIMINDS (RU)
Thomas Coastline(CZ)
N-Rico(CZ)

The Thrillseekers je skladatel známého Transmixu pro letošní vydání Transmission a jeden z residentů Trance Departmentu, Thomas Coastline, bude warm up DJem na Transmission.

THE THRILLSEEKERS
Po více než desetiletí byl The Thrillseekers v popředí světové taneční scény. Nejvíce znám je pro své skvělé “klasické sety” a také z hraní na největších trance eventech, jako ‘Luminosity’. Nyní, v roce 2013, se Steve připravuje na vydání svého debutového alba, ESC. První singl z této dvouleté práce (Angel Ft Fisher) byl oceněn magazínem MixMag jako singl měsíce a vydláždil cestu pro "Anywhere With You" a "Everything", kde účinkuje Stine Grove, které byly silně podporované nejlepšími světovými DJi a také od BBC Radio 1.

EXIMINDS
Ruští Eximinds se rychle vynořili z obřího bazénu nadcházejících talentů EDM. V průběhu posledních dvou let se staly jedním z nejrychleji rostoucích jmen v trance a progressive stylu. První singl tohoto nově vzniklého dua, "Afterlight / Forever Love" se stal okamžitě hitem, který otevřel stavidla příležitostí. Eximinds má v plánu v blízké budoucnosti vydat více originálních skladeb, stejně jako spolupráce s některými z nejžhavějších jmen v průmyslu, včetně Richarda Duranda, Omnia, a Alexandera Popova. Dejte si na Exminds pozor, protože, jejich cesta na vrchol právě začala.

Trance Department residents
Dovolte nám hrdě představit 2 residenty našeho konceptu. Oba jsou na trance scéně velmi dobře známí. Stali se tváří a srdcem Trance Department konceptu.

THOMAS COASTLINE
Thomas Coastline je jedním ze dvou residentů Trance Departmentu a obvykle začíná party, abyste se dostali do té správné nálady hned od začátku akce. Thomas je na trance scéně už dlouhou dobu a ví, jako nikdo jiný, jak vytvořit skvělý set. Má za sebou spoustu skvělých vlastních produkcí, které si získaly širokou podporu tím, že je hrálo mnoho velkých DJs. Thomas Coastline je také residentem halových party Trancefusion a má každé dva týdny radiovou show na mezinárodně známé stanici Afterhours.fm.
Pro více informací navštivte Thomasův profil na Facebooku:
http://www.facebook.com/thomascoastline

N-RICO
Druhý rezidentní DJ Trance Deparmentu je N-Rico! Obvykle Trance Department uzavírá svým setem, ve kterém nechybí dynamika a vysoký počet BPM. N-Rico hrál v mnoha velkých klubech jako Mecca, SaSaZu a Fabric na událostech, jako jsou Transmission pre a afterpartiy, Trancefusion, a zatím největší akce, na které hrál, bylo když uzavíral noc zvanou Above & Beyond Group Therapy. Jeho sety jsou vždy silné, plné euforie a určitě se vám díky N-Ricovi bude chtít tančit až do samého konce!
Pro více informací navštivte N-Ricův profil na Facebooku:
http://www.facebook.com/DJNRicoOfficial

Line up druhá stage (otevřeno od 23.00-05.00)
IB DUO
Vikinz
Priest
Maicuss

Time table bude oznámen týden před akcí.

Co dalšího můžete čekat?
Fotostěnu
Speciální překvapení
Hezké vizuální effekty, světla, dekorace

VSTUPENKY
Držitelé vstupenky na Transmission na 30.11. budou mít volný vstup na Trance Department - On the way to Transmission, pokud přijdou do 23:30 hodin. Po 23.30 bude vstupné na místě za 200Kč, nebo 450Kč za VIP (což je stále o 150Kč levnější než běžná cena u vstupu).

Regular lístek na Transmission vám umožní regular vstup do Meccy.

VIP nebo Golden lístek na Transmission vám umožní vstup do VIP sekce v Mecca klubu

Vstupenky si také můžete zakoupit jednotlivě v síti Ticketstream a jsou již NYNÍ v předprodeji zde: http://bit.ly/134n1Rp

Předprodej
• 250- Kč – běžný lístek (ušetřete 100Kč oproti ceně na místě)
• 450,- Kč - V.I.P (ušetřete 150Kč oproti ceně na místě)

Cena na místě:
• 350,- Kč - Regular
• 600,- Kč - V.I.P

Lidé, kteří si již koupili lístek na 3. edici Trance Department, která byla naplánována na sobotu 16.11 a:

1) Mají lístek na Transmission a zúčastní se Trance Departmentu, obdrží žetony v hodnotě 250Kč, za tyto žetony můžete utratit na baru v Mecce. Pokud chcete této výhody získat, ukažte prosím u vstupu oba lístky – jak na Transmission tak na Trance Department.

2) Nemohou navštívit pre-party: můžete si vyměnit svůj lístek za vstupenku na 4. edici Trance Departmentu, která se koná 14.12., nebo za vstupenku na jinou akci v Mecce. Pošlete e-mail na: info@unitedmusic.cz

Lidé, kteří si koupili lístek 3+1 a:

1) Mají lístek na Transmission a zúčastní se Trance Departmentu, obdrží v žetonech částku 188 Kč. Tyto žetony můžete utratit na barech v Mecce. Ukažte prosím u vstupu oba lístky – jak na Transmission tak na Trance Department.

2) Nemohou přijít na Trance Department, obdrží v žetonech částku 188 Kč, které mohou utratit na barech v Mecce na 4. edici Trance Departmentu, který se koná 14.12. Ukažte prosím 14.12. u vstupu oba lístky – jak na Transmission tak na Trance Department.

Rezervace VIP stolů:
Pro ty, kteří si chtějí užít party s maximem luxusu a pohodlí, jsou k dispozici různé varianty VIP stolů:
1) VIP bistro stoly na hlavním VIP patře a také na horním patře
2) VIP boxey na hlavním VIP patře
3) VIP soukromé boxy na horním VIP patře
4) Sky lounge

Všechny VIP stoly mají pouze “bottle service”. Pro více informací o cenách prosím kontaktujte slečnu Petru Chovancovou na e-mailu reservation@mecca.cz, nebo tel: +420 734 155 300

K dispozici je pouze omezené množství stolů a boxů!

VIP možnosti
Pokud máte na Transmission běžný lístek, ale chtěli byste mít na Trance Department - On the Way to Transmission VIP lístek, přenosu lístek, je možné si jej zakoupit (za příplatek 250 Kč) zde: http://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?thread

Tato vstupenka je platná pouze v kombinaci s lístkem na Transmission!

VIP benefity:
• VIP vstup do klubu
• welcome drink
• Rozšířená nabídka nápojů
•soukromý VIP balkon s rozhledem na klub
• VIP toalety
• osobní servis (přivedou vás ke stolu, zavolají vám taxi... )
Vstup: 18+

UPOZORNĚNÍ: MECCA MÁ OMEZENOU KAPACITU (1200 LIDÍ), AŽ SE NAPLNÍ, NEBUDE UŽ MOŽNÝ VSTUP DOVNITŘ. TAK URČITĚ PŘIJĎTE DŘÍVE!

V Mecce můžete platit i v eurech a to s kurzem 1/20, nazpět vám bude vráceno v českých korunách.
Šatna: v Mecce je šatna za 20Kč/1 euro

JAK SE DOSTAT NA MÍSTO KONÁNÍ:
Klub Mecca se nachází v uliciU Průhonu 799/3, 170 00 Praha 7 – Holešovice

Můžete se tam dostat následujícím způsobem:
1) Autem. Vůz můžete zaparkovat před klubem.
2) Tramvají. V blízkosti klubu (350 m) je tramvajová zastávka “Dělnická”. Jezdí sem tramvaje
č.: 1, 12, 14, 24, 25 nebo noční tramvaj číslo 54.
3) Metro. Můžete také jet linkou metra C (červená linka). Nejbližší zastávka metra je “Nádraží Holešovice”. Odtud můžete jít pěšky cca 1km. Pro jistotu si vytiskněte tuto mapku: http://www.mecca.cz/en/Contact.html
4) TAXI. Samozřejmě můžete jet do Meccy také taxíkem. Doporučujeme vám zavolat si předem u některého z prověřených provozovatelů taxi služby. Při stopnutí taxíku na ulici se může stát, že cena bude mnohem vyšší, než byste očekávali :-). Cena jízdy do klubu Mecca z centra by měla stát okolo 250Kč/10 euro. Doporučujeme vám např. využít Speed Cars +420 224 234 234 nebo Kurýr Taxi +420 241 090 090.

Více info na:
www.mecca.cz
www.unitedmusic.cz
www.transmission.cz

Uvidíme se v pátek 29.11 v Mecce!-----------------------------------------------------------

Trance Department - pozvánka od Markus Schulze

Markus Schulz Vás zve na úplně první Coldharbour Night v Evropě v sobotu 12.10 v rámci Trance Department. Mrkněte na to a uvidíme se příští týden v Mecce, kde vystoupí Beat Service nebo třeba Skytech.
:Event page: https://www.facebook.com/events/304423876369737/
Tickets: http://bit.ly/15WVvcE

-----------------------------------------------

Trance Department - interview se Simonem Pattersonem
Pár dní před první edicí Trance Department, která se rozjede 7.9. v klubu Mecca v Praze, se organizátoři akce zeptali na pár slov headlinera sobotní akce, SIMONA PATTERSONA.
Ahoj Simone, díky, že sis udělal čas na interview pro party Trance Department! Léto už je pomalu za námi a Ty sis během něj zahrál na řadě akcí a festivalů, namátkově The Burning Man, Creamfields, Dance Valley ad. Kterou z těchto akcí sis užil nejvíc?
Myslím, že nejlepší festival, na kterém jsem v létě hrál, byl EDC. (Electric Daisy Carnival - obří festival v Las Vegas - pozn. autora) Letos jsem dostal šanci zahrát si na mnoha akcích a je těžké vypíchnout jeden z nich, ale nejvíc jsem si užil právě EDC. Produkce a zvuk byly skvělé a lidi ta hudba fakt bavila.

Je nějaký rozdíl ve skladbách, které hraješ, když seš za mixákem v menším klubu a naopak na velkém festivalu?
Na velkých akcích mám tendenci hrát trošku víc starší věci. Ty, co lidi znají. Nesměřuju moc k tomu riziku testovat zbrusu nové skladby.

Cestuješ po celém světě, je nějaký rozdíl v tom, jak reaguje dav, když porovnáš různé země a místa, kde jsi již hrál?
Samozřejmě. V oblastech, kde je tvoje jméno nejsilnější, vždycky sklízíš ovoce. Ale je skvělé hrát i na nových místech. Zejména v nových zemích rád buduju svoji fanouškovskou základnu. Ale když se dav semkne a užívá si to, je to pocit obrovské energie pokaždé, ať už jsi kdekoliv.

Pojďme se podívat na tvou hudbu: V poslední době začali do své hudby přidávat ingredience psy prvků djs typu Bryan Kearney či Indecent Noise, zatímco tvé skladby je prezentují už delší dobu. Můžeš nám říct, kde se v Tobě vlastně vzala vášeň pro psytrance?
Dělám to už léta, vždycky to byla jakási součást mé hudby. A vždycky jsem hrál "psýčko", nejsem si jistý, proč to začali hrát ti dva výše zmínění.. Astrix byl pro mě inspirací už od pozdních 90's a od té doby zbožňuji jeho sound a styl, jakým své skladby produkuje. Pro mě jsou chlápci jako Astrix a Vertical Mode pionýři zvukového designu. Jsem z nich unešený.

Je nějaký track, co jsi složil či remixoval, který je pro Tebe nějakým způsobem speciální? Jestli ano, který a proč?
Řekl bych, že je to nový remix skladby Thump. Pracoval jsem na něm tak dlouho.. Takže to mi vychází jako něco speciálního.

Kterou hudbu rád posloucháš mimo trancu či elektroniky?
Nemohl bych žít bez hudby. Mimo taneční hudby poslouchám rockové kapely nebo pop.

Co děláš rád ve volném čase?
Rád se podívám na fotbal a odpočívám. Byl to hodně hektický rok, takže se snažím relaxovat jak nejvíc to jde!

Jaké jsou tvé hudební plány pro zbytek letošního roku?
Mám před sebou na dokončení 3 nové vokálové skladby, kupu spoluprací s dalšími umělci a nový track, na kterém momentálně pracuju, jmenuje se Brush Strokes. Bude toho hodně!

V ČR budeš vystupovat na první edici nové party nazvané Trance Department. Můžou se čeští fans těšit i na některé tvé starší kousky jako jsou např. Us, Thumb, Miss atp.?
Chci se opravdu oprostit od svého staršího materiálu. Zahraju to nejžádanější, tak začněte hlasovat!

Díky moc za tvůj čas a těšíme se, až Tě uvidíme a hlavně uslyšíme tuhle sobotu v klubu Mecca!
Jsem fakt natěšený na návrat k vám, miluju český dav. Bude to velký!

-----------------------------------------------------

Trance Department v Mecce již tento víkend
Jediná měsíční trancová akce v České Republice. Skvělý zvukový systém Funktion One z Velké Británie pro uši a potěšení návštěvníků. Největší jména mezinárodních i českých trancových DJs. Každá edice se speciální tématikou. Nejlepší místo na setkání s přáteli a užití si skvělé noci. Cena vstupenek za jedinečně nízké ceny. Takhle se dá koncept Trance Department popsat nejlépe. Trance Department vznikl díky 2 velice známým společnostem na české taneční scéně: United Music a hostitel akce, klub Mecca. První edice odstartuje v sobotu 7. září 2013. Trance Department bude místo, ve kterém návštěvníci mohou utéci z každodenního života, starostí a pracovního shonu. Trance Department zajistí skvěle strávený čas a atmosféru, kde budou mít návštěvníci možnost protancovat se celou nocí se spoustou zábavy. Hosty jsou světoznámí DJs Simo Patterson, Ben Nicky, Mr. Pit, Thrillseekers, Jorn van Deynhoven, BeatService and spousta dalších.


"Jsme velice šťastni z přidání trancových akcí na takové úrovni do našeho portfolia a jsme potěšeni ze spolupráce s tak zkušenou společností, jakou United Music je." řekl Radek Koch z Meccy. "Věříme, že byl čas pro něco nového, pro pravidelnou měsíční událost, ale s velmi přátelskými cenami." Při takto přátelských cenách (základní vstupné - předprodej 250 Kč a 350 Kč na místě) si všichni můžeme užít spoustu trancových stylů jako je uplifting, progressive, tech, hard a classic trance startující na 130bpm a končící u 143bpm. Martijn van den Berg z United Music a projektový manažer Trance Department použil tato slova: Mecca je nejlepší místo pro Trance Department, má skvělou atmosféru, zvuk Funktion One, který se používá například i při jedinečné Transmission. Těší nás line-upy a speciální tématika, která přinese něco nového a úžasného."

Dny pro nejlepší zážitky v roce 2013 budou tyto:

7. září 2013, Trance Department rozproudí ještě více víkendové oslavy 15. narozenin klubu Mecca se skvělou edicí ‚Gallery 18th Birthday Tour Edition', která se k nám dostane z Londýna. Není tedy překvapením, že všichni mezinárodní DJs přiletí z Velké Británie. V line-upu této edice se neobjeví nikdo menší než SIMON PATTERSON (UK), GAVYN MYTCHEL (UK, rezident Gallery) a BEN NICKY (UK). Informace o události: http://on.fb.me/15xF6uz


Druhá edice bude "Coldharbour night" v sobotu 12. října 2013, s těmi nejlepšími jmény
ze seznamu z The European Coldharbour: BEATSERVICE (EE), MR.PIT (RO) and SKYTECH (PL).
Informace o události: http://on.fb.me/13xPXBq

Žádným překvapením také není, že 2 týdny před velkolepou Transmission, 16. listopadu 2013, Tance Department přinese ty největší trancová jména ze střední a východní evropy: "On the way to Transmission" s headlinery THRILLSEEKERS (UK) and EXIMINDS (RU).
Informace o události: http://on.fb.me/15xFvNs

A konečně, 12. prosince 2013, "End of the year countdown", uzavřeme rok s výbuchem od JORN VAN DEYNHOVEN (GE), FISHERMAN & HAWKINS (NL) and MATT BUKOVSKI (PL).
Informace o události: http://on.fb.me/1cgTYmg


Time-tably budou zveřejněny před každou edicí.

Rezidentní DJs a druhá stage
2 rezidenti Trance Department budou THOMAS COASTLINE a N-RICO. Oba dva jsou velmi známy na trancové scéně, jsou maskami a srdcemi konceptu Trance Department. Obvykle bude Thomas noci startovat a N-Rico zavírat, ale nebuďte překvapeni, kdyby se něco změnilo nebo si hráli B2B. Mimo hlavní stage je v Mecce také druhá, která představí 4 různé české trancové DJs na každé edici.

Vstupenky
Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketstream www.ticketstream.cz Cena základní vstupenky je jen 250,- Kč v předprodeji a 350,- Kč na místě. VIP vstupenky jsou v předprodeji za 450,- Kč a na místě za 600,- Kč. Pro rezervaci VIP stolků pište na: reservation@mecca.cz nebo volejte tel: +420 734 155 300.
VIP benefity: vlastní vstup do klubu bez čekání, VIP šatna, welcome drink, VIP toalety, širší portfolio nápojů, výhled z patra na hlavní stage, VIP servis (uvedení ke stolku, objednání taxi,…)

SPECIÁLNÍ NABÍDKA jen do 7. září 18:00 je možné zakoupit vstupenky na všechny 4 akce za cenu jen 3 akcí! Základní vstupenky na 4 akce tedy činí 750,- Kč, VIP vstupenky na 4 akce 1350,- Kč.
K zakoupení zde: http://bit.ly/13NYxee

Vstupenky na první edici 7.9.2013 Gallery 18th Birthday Tour: http://bit.ly/134mY82
Vstupenky na druhou edici 12.10.2013 Coldharbour night: http://bit.ly/15WVvcE
Vstupenky na třetí edici 16.11.2013 On the way to Transmission: http://bit.ly/134n1Rp
Vstupenky na čtvrtou edici 14.12.2013 End of year countdown: http://bit.ly/1bC1tUq

Vstup od 18 let.
Ceny nápojů jsou v Mecce velice dobře nastaveny.

Trance Department oficiální facebooková stránka: https://www.facebook.com/TranceDepartment
www.trancedepartment.cz (přijde brzy)
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3MS19llm7Ps&feature=youtu.be

Pro více informací a otázek skrz Trance Department, prosím, kontaktujte: Jiřina Jirušková, jirina@unitedmusic.cz, tel: +420 773 165 329

United Music je vedoucí česká společnost zabývající se tanečními a hudebními událostmi zrozená v roce 2005. V únoru 2006 představila první edici TRANSMISSION. O rok později bylo před první edicí SENSATION v České Republice. United Music také organizovalo spousty klubových událostí, některé z nich pod jménem ‚PURE' a také letní festivaly PLEASURY ISLAND v roce 2010 a 2011. Více informací na www.unitedmusic.cz

Mecca
Mecca je populární taneční klub v Praze. Jeho dveře se poprvé otevřeli v roce 1998, tento rok v září slaví 15. Narozeniny. V dlouhé historii klubu, který je v České Republice velmi známý, ho navštívilo spousta kluberů a DJs. Na jaře 2012 klub prošel velikou rekonstrukcí a díky tomu je teď Mecca převlečená do nového multifunkčního obleku a poskytuje tak vysoký standard. is a popular dance club located in Prague. It opened its doors in 1998, thus celebrating 15 years this September. Meanwhile the club has a long history and is well known in the Czech Republic as well as abroad among clubbers and DJ's. In the spring of 2012, the club had a major renovation and thanks to that Mecca turned into a modern multifunctional space with equipment and services of high standard. Důraz je kladen na cenově nízkou politiku, profesionální služby a kreativní program se světoznámými DJs a umělci. Více informací na www.mecca.cz

Tickets: www.ticketstream.cz

4 for 3 offer: http://bit.ly/13NYxee
First edition: http://bit.ly/134mY82

Promo mix: https://soundcloud.com/united-music/trance-department-promo-mix

Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ