TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 9.5.2011 Karel, Press

Trancefusion - oficiální after movie

Přinášíme vám ohlédnutí za TRANCEFUSION MAGIC, která proběhla před deseti dny v Průmyslovém Paláci. Oficiální after film z dílny Daniela Pánka snad zprostředkuje tu neskutečnou atmosféru i těm, kteří se akce osobně nemohli zúčastnit. Touto cestou bychom rádi ještě jednou poděkovali všem za návštěvu a budeme se s vámi těšit na setkání při dalších edicích této párty. Oznámení podrobností i jmen všech účinkujících podzimní edice, která se bude konat dne 8.10.2011 v Incheba Arena, můžete očekávat již příští týden! Nyní si užijte tento film! http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150184309242080.


----------------------------------------------------------------

Trancefusion - poslední informace a novinky
Přinášíme vám již poslední důležité informace k Trancefusion, od jejíhož začátku nás dělí již jen pár hodin! TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY: Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Je nám jasné, že opět mnoho českých fanoušků bude tuto věc řešit jako negativní bod, nicméně věřte, že tento systém, který je běžný na všech eventech a festivalech ve světě, jsme zavedli především pro vaše pohodlí a spokojenost. Jednak se tím velice urychlí proces obsluhy na barech a zejména zamezíme i tomu, aby vás některý barman okradl (a přiznejte si sami, že na všech fórech tuto skutečnost vždy řešíte nejvíc). Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a bude je možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (2 pokladny ve foyer a 8 pokladen přímo u vstupu do hlavního sálu), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen bude přijímat i platby v Eurech! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

ZVUK/L-ACOUSTIC - K1 POPRVÉ V ČR NA DANCE PARTY!
Jako první v ČR bude na této taneční párty použit nejnovější zvukový systém od L-Acoustic - K1. Jedná se o nejmodernější a nejvýkonnější zvukový systém vyvinutý specialisty z L-Acoustic. V současné době s tímto zvukovým systémem jezdí po svých turné téměř všechny světové megabar jako U2, Madonna, Kylie Minoque a mnoho dalších! Tento systém je v současnosti celosvětově nejžádanějším zvukovým systémem pro svojí precizní vyzařovací schopnost, čistotu zvuku a obecně kvalitu reprodukovaného zvuku.

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO
Oznamujeme skvělou novinku, že Trancefusion bude živě přenášena prostřednictvím hlavního mediálního partnera www.danceradio.cz!

PLÁNEK AREÁLU
Přinášíme podrobný plánek areálu. Tento bude umístěn i na informačních panelech v místě konání a bude i v tištěné formě v party bookletu, který obdržíte u vchodu od hostesek.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/trancefusionparty
Vstup pouze od 18ti let.------------------------------------------------------------------------

Trancefusion - časový lineup a poslední informace
Již jen několik dní nás dělí od premiéry nové trance party TRANCEFUSION! Přinášíme vám časový line up a poslední užitečné informace k akci.
Na Trancefusion se chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů Evropy. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaší spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie! Váš TRANCEFUSION TEAM


Časový line up
:
19:15-20:00 - BonTrip
20:00-21:10 - First State
21:10-22:20 - Myon and Shane 54
22:20-23:40 - Roger Shah
23:40-23:50 - Main Performance
23:50-01:35 - ATB
01:35-03:10 - Cosmic Gate
02:30-02:40 - Emma Hewitt
03:10-04:45 - Dash Berlin
03:30-03:40 - Emma Hewitt
04:45-06:00 - Sean Tyas

Vchody se budou otevírat v 19:00 hodin, start programu je v 19:15 hodin.

Vstupenky:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 990/1890/3190 končí dne 29.4.2011 ve 24:00 hodin. V den konání akce budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1190/2290 a 3490 Kč. (obyčejná, golden vip a diamond vip). Pokladna bude otevřena od 18:30 hodin.

Doprava/parkování v areálu:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

Omezení na místě akce:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18ti let.

Kouření / M ZONE:
V místě konání akce, v pravém křídle Průmyslového Paláce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudován v prostorách foyer M ZONE.

Vchody:
Do Průmyslového Paláce budou vchody v jeho čele (ve střední části vchody pro majitele obyčejných vstupenek a v pravé části pro majitele VIP vstupenek. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.

Opuštění prostor:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

Šatny/toalety:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Tyto jsou umístěny v suterénu, vždy z každého konce foyer.

Značení:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!

Party booklet:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé akci ale i s množstvím různých slevových kuponů od partnerů akce. Booklet bude mít formát A6, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i plánek celého areálu.

Bary/občerstvení:
Na místě bude vybudováno dostatek barů, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Několik velkokapacitních barů bude přímo v hlavním sále, zde bude i samostatný koktejlový bar s profesionálními barmany. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Zde bude i prostorný stánek s občerstvením, který bude nabízet několik teplých i studených pokrmů. Součástí tohoto stánku bude samozřejmě i rozlehlý prostor se stoly a židlemi, aby si návštěvníci mohli odpočinout a sednout.

Merchandising TRANCEFUSION stánek:
V prostorách foyer bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Tyto předměty bude možné platit v Kč nebo Eurech.

Místa na odpočinek:
V prostoru hlavního sálu i foyer bude vybudováno několik míst, kde i návštěvníci s klasickými vstupenkami budou moci sedět a během této dlouhé noci i odpočívat. V prostoru hlavního sálu budou vybudovány i dvě tribuny po stranách sálu, kde bude možné sedět.

VIP prostory:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na VIP tribunu, která bude na opačném konci sálu naproti hlavní stage. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře nad tanečním parketem s výhledem na celý sál. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, open bar a přímo pod balkony bude na tanečním parketu vyhrazený prostor v přízemí. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.

Hlavní performance:
Ve 23:40 hodin se na stage uskuteční hlavní performance k TRANCEFUSION. Připravte se na velkolepou podívanou s desítkami účinkujících, nádhernými kostýmy a dalšími překvapivými efekty. O tuto performance byste rozhodně neměli přijít, bude to MAGIC!

Oficiální afterparty:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

TRANCEFUSION - MAGIC.
Po této noci budete jako znovuzrození!

------------------------------------------------------

Trancefusion - ATB interview - lidé na parketu mě při výběru skladeb povedou za ruku
ATB vystoupí již za několik dní jako headliner nové trance párty TRANCEFUSION MAGIC. Do Prahy se vrací po dlouhých pěti letech a vystoupí zde pouhý jeden den po vydání jeho dlouho očekávaného nového alba "Distant Earth". Lze tedy předpokládat, že Praha se tak stane prvním místem na světě, kde ATB zahraje i novinky z tohoto alba. Prozatím nabízíme tento zajímavý rozhovor.Ahoj, budeš headlinerem nové trance párty TRANCEFUSION v Praze. Do Prahy se vracíš po nějakých pěti letech. Pamatuješ si ještě svou první návštěvu Prahy?

Pokud se nemýlím, tak naposled jsem byl v Praze na Transmission III v roce 2006. Je to už dávno, ale pořád mi zůstaly moc příjemné vzpomínky, hlavně na lidi, kteří si tu fantastickou party uměli dobře užít.

Jsi jednou z mála stálic na poli elektronické hudby. Jak těžké je udržet se neustále na světové špici?
Neřekl bych, že nějaký umělec vůbec může být stálicí. Všichni musí tvrdě pracovat, aby byli tam, kde jsou. Hodně lidí si myslí, že DJ je práce snů, ale pravda je taková, že je to děsná dřina. Ta práce si z vás každý den žádá 110 procent. Bez vášně pro muziku a mentality workoholika se to dělat nedá. Ten, kdo to chce zkusit, si musí uvědomit, že bez té každodenní dřiny by jeho kariéra skončila hodně brzy. Jsem opravdu vděčný, že můžu svoji hudbu předvádět tolika lidem po celém světě. To je asi ten hlavní impuls, který mě každý den žene dál.

Tvoje hraní v Praze bude shodou okolností nedlouho po vydání Tvého dalšího alba. Jak dlouho jsi na něm pracoval?
Samotné nahrávání začalo někdy začátkem listopadu a skončilo v půlce března. Jak si ale umíte představit, před tím jsem už od začátku roku 2010 sbíral nápady, hlavně na cestách, když jsem absorboval pocity a emoce lidí, pro které hraju. Tyto emoce mají pro mě doslova cenu zlata.

Mohou se fanoušci v Praze těšit i na Tvoje staré hity nebo překvapíš jen novou tvorbou?
Jde vždycky o ten správný poměr mezi starými (co je staré?...) a novými (co je nové?...) tracky. Ale taky to záleží na publiku a na jejich odezvě na můj set. Publikum je vlastně jeho spoluautorem. Co zahraju na Trancefusion? Nevím, ale vím to, že lidi na parketu mě při výběru skladeb povedou za ruku :-)

Jeden dotaz z řad našich fanoušků. Proč jsi na nějakou dobu zmizel ze scény a tvůj kalendář akcí nebyl tak plný? Odpočinek nebo něco jiného?
Musel jsem se stoprocentně soustředit na album a nepřerušovat proces produkce. Proto jsem během nahrávání hrál jenom občas. Pro mě - a snad i pro moje fanoušky - bylo dost těžké odejít na několik měsíců ze stage, ale já jsem chtěl lidem dát něco speciálního. Když jsem v listopadu začal nahrávat, byl jsem plný nápadů a emocí, kterými mě nabili lidi, když jsem pro ně hrál měsíc předtím naživo. Rozhodl jsem se zapamatovat si tyto emoce a použít je při nahrávání ve studiu a nevrstvit přes ně během procesu produkce další vzpomínky a pocity. Teď už se ale nemůžu dočkat, až vypadnu z toho zatuchlého studia, vrátím se zpátky na stage a začnu po celém světě hrát svoje nové skladby. Trancefusion, máš se nač těšit! :-)

Na Tvé oficiální stránce na Facebooku je vidět, jak jsi aktivní a osobní v komunikaci s fanoušky, čímž se od mnohých lišíš. Užíváš si ten kontakt a komunikaci a je tomu tak i live na párty?
Ano, rozhodně. Kontakt s fanoušky je pro mě nesmírně důležitý. Nesejde na tom, jestli jsem zrovna ve studiu a komunikuju s nimi přes Facebook nebo jestli jsem na pódiu a spojuje nás přímo hudba. Muzika je unikátní a univerzální jazyk, kterému rozumí všichni všude na světě. Když jsem na scéně, mluvím tímhle jazykem s lidmi, které mám před sebou, a říkám jim tím jazykem, co cítím a co si myslím, a oni mi odpovídají svými pocity, svými myšlenkami.

Jak to aktuálně vypadá s prací na novém albu? Nejsi v časovém skluzu? Mělo dle anoncí vyjít někdy v březnu.
Produkce alba je vždycky něco hodně zvláštního. Nejde to naplánovat do puntíku, protože je to tvůrčí proces. Proto bych nikdy nestanovil přesné datum vydání alba na začátku nebo uprostřed produkce, to bych si na sebe ušil bič. Někde uvnitř samozřejmě mám osobní deadline, kterou projednám s managementem a nahrávací firmou, abychom stanovili přibližné datum vydání. Na přesném datu vydání se ale dohodneme až několik týdnů předtím, než je album skoro hotové. A až potom ho sdělíme světu. Dneska vám můžu říct, že album je už několik dní hotové a vyjde 29. dubna. Je to skvělé album a jsou na něm tracky ve spolupráci s Arminem van Buurenem, Dash Berlinem, Joshem Gallahanem, Christinou Soto, Seanem Ryanem a mnoha dalšími! :-) Jsem s výsledkem opravdu spokojen!

Můžeme poprosit o nějaký vzkaz všem, kteří se chystají na Trancefusion?
Chtěl bych všem poděkovat za to, že mě nepřestávají podporovat a že mají důvěru ve mně i v moji hudbu. Jsem hrdý, že mám v Česku takovou silnou základnu fanoušků, a těším se, jak si spolu užijeme neuvěřitelnou, skvělou Trancefusion party!

Díky a budeme se moc těšit!

TRANCEFUSION - MAGIC .
Po této noci budete jako znovuzrození!

----------------------------------------------------------

Trancefusion - rozhovor s Dash Berlin
Dash Berlin podruhé vystoupí v České Republice. Shodou okolností se jeho česká premiéra konala minulý rok na akci Decadance, jejíž produkce je shodná s akcí Trancefusion. Dash Berlin tehdy v naplněném SaSaZu doslova strhl návštěvníky, kterým předal neskutečnou dávku energie během jeho setu. Věřme, že nejinak tomu bude za nedlouho i v Průmyslovém Paláci. Přinášíme vám rozhovor se současnou světovou hvězdou trance scény.
Ahoj, do Prahy se vracíš téměř po roce, kdy jsi zde vystupoval na Decadance poprvé v ČR. Pamatuješ si ještě na tuto návštěvu? My si pamatujeme, jakou neskutečnou dávkou energie jsi v SaSaZu při svém setu sršel a předával jsi ji maximálně i ostatním lidem. Můžeme se těšit zase na něco podobného? Přeci jen to bylo v klubu, kde byl ten kontakt s fanoušky těsnější.
Ahoj, samozřejmě, že si na svoje první vystoupení v Praze pamatuju. Byla to skvělá noc, lidi si to moc užívali. U klubů mám rád tu intimitu, ale když hraju pro lidi na festivalech, tak je tam ta energie několikanásobná, a to taky stojí za to. V obou případech jde ale hlavně o to, aby se lidi bavili. A o to se svojí muzikou a hraním snažím na prvním místě.

Asi už hodněkrát omílaná otázka za poslední měsíce... Co sis tak pomyslel ve chvíli, kdy se zveřejnily výsledky DJ MAG TOP 100, kde jsi neuvěřitelně vystřelil na 15. místo?
No nejdřív jsem tomu ani nevěřil. V tom žebříčku jsou lidi, kterých si moc vážím, a proto je to pro mě obrovské zadostiučinění a pocta, být mezi nimi. Dlužím za tu pozici všem věrným fanouškům trance music, kteří mě svým hlasem podpořili. Pro DJe je dostat se na tenhle seznam ten největší kompliment.

Takže se nemusíme obávat, že se z Tebe stala namyšlená hvězda? : Byli bysme opravdu rádi, aby lidi i na Trancefusion zažili to, co jsi předvedl na Decadance, jak sis to maximálně užíval!
To se tedy obávejte! Haha! Kdepak, DJing, to je můj život; proto, když hraju, tak se pořád usmívám. Dělám to rád. A tak se zase můžete těšit na skvělou zábavu!

V Praze s Tebou jako exkluzivní host vystoupí i Emma Hewitt. Váš hit Waiting asi netřeba komentovat, ten už je klasika. Jak těžké bylo po Waiting vymyslet Disarm Yourself s vědomím, že to všichni budou s Waiting porovnávat?
Musíte si umět připustit, že chyby se stávají, a mít při skládání otevřenou hlavu, jinak vaše předchozí úspěchy ohrozí vaši kreativitu. Já se vždycky snažím, aby mě to v prvé řadě bavilo. S Emmou se pracuje skvěle, je mezi námi ve studiu ta správná chemie. S jejím bráchou Anthonym si taky dobře rozumíme, je sám dobrej muzikant, takže ve studiu bývá vynikající tvůrčí atmosféra, kde jde o jediné: o vášeň pro muziku.

Jak to vypadá s Tvým novým albem?
První track z mého nového alba je vlastně "Disarm Yourself" s Emmou. Na dalším singlu pracuju v tuto chvíli. Zbývá fůra práce, ale rádi bychom celé album vydali do konce roku.

Tak klasika, nějaký osobní vzkaz lidem, kteří se na Trancefusion chystají a třeba ještě nejsou rozhodnutí?
Těším se na Vás na všechny, určitě přijďte na Trancefusion, bude to stát za to, bude to noc, na kterou nezapomenem!

Díky za rozhovor a budeme se moc těšit na opětovné setkání v Praze!
Potěšení bude na mé straně!

www.dashberlinworld.com (připojte se a nahrajte fotky a videa z vaší party!)
www.twitter.com/dashberlin
www.dashberlin.com

--------------------------------------------------------------------

Trancefusion - rozhovor s Emmou Hewitt
Svou profesní premiéru si v Praze odbude australská zpěvačka a naprostá fanynka trance hudby EMMA HEWITT. Povídání s ní bylo velmi příjemné, otevřené a uvolněné. Do Prahy se neskutečně těší a věřme, že se ve svých dvou živých vstupech s Dash Berlin a Cosmic Gate předvede v tom nejlepším světle. Zde vám přinášíme rozhovor s Emmou. Ahoj Emmo, budeš speciálním hostem Trancefusion party v Praze. Jak se těšíš coby obrovský fanoušek trance hudby? Těším se moc, nemůžu se dočkat! Praha je nádherná a jako pozadí dokonalá pro tuhle skvělou akci. Těším se, až budu zase naživo zpívat s Cosmic Gate a Dash Berlinem, práce s nimi mě vždycky moc baví. Bude to úžasná akce, všichni si ji určitě skvěle užijeme.
V Praze si odbudeš svou českou premiéru. Byla jsi někdy v ČR nebo alespoň něco o této zemi slyšela?

Byla jsem v Česku jednou, před docela hodně lety. Vždycky jsem se tam chtěla vrátit, Praha mě uchvátila. A lepší návrat než přes Trancefusion jsem si ani nedokázala představit!

Tvoje vystoupení v Praze bude opravdu exkluzivní, protože zde budeš zpívat hned s vícero DJs! To se ten line up pěkně povedl, co?
Už kvůli tomu line-upu by si člověk neměl Trancefusion nechat ujít! Až odehraju to svoje, bude fajn poslechnout si sety ostatních. Bude toho hodně, co si na party nebudu chtít nechat ujít.

Máš mnoho písniček s nejrůznějšími top trance DJs. S kým máš nejlepší, spíše kamarádské vztahy?
Se všemi producenty, se kterými jsem zatím pracovala, jsem pracovala moc ráda. A i když nebydlím s žádným z nich ve stejné zemi, snažím se s nimi vídat co nejčastěji, pokud jsou zrovna někde poblíž. Mám štěstí, že jsem zatím v životě i v práci poznala samé skvělé lidi.

Každý asi na Trancefusion bude očekávat jako samozřejmost Waiting společně s Dash Berlin. Jaké to je, když na párty slyšíš, jak tisíce lidí spontánně zpívají refrén tohoto songu?
Je to neopakovatelný pocit, když slyšíte, že lidi zpívají s vámi. Pokaždé mě to překvapí a cítím pokoru.

Ještě jednou k Waiting. Jak bylo těžké po tomto hitu udělat s Dashem další track, Disarm Yourself? Měla jsi obavy z toho, jak to lidi přijmou a že to budou s Waiting všichni porovnávat?
Na "Disarm Yourself" jsme vlastně pracovali už v době, kdy se k "Waiting" točil videoklip. Čili v době, kdy jsme ani netušili, že z "Disarm" uděláme singl, a kdy "Waiting" ještě ani nevyšel. Bylo to možná dobře, že jsem si neuvědomovala, že "Disarm Yourself" bude druhý singl, jinak bych byla mnohem víc nervózní. Někdy je prostě asi lepší některé věci nevědět, dokud se nestanou.

Jak je to s Tvou sólovou dráhou? Co nějaké album, nerýsuje se?
Sólové album teď právě natáčím. Jedna strana bude více do electronicy, něco ve stylu Lamb nebo Massive Attack, a druhá strana bude tranceové remixové album. Tím projektem teď žiju a mám velké štěstí, že v nahrávacím studiu pracuju s partou moc talentovaných lidí.

Trance je tvoje hlavní parketa. Jaké jiné hudební styly máš ještě ráda?
Mám ráda různé žánry, poslouchám ledaco, když je to dobrá muzika. Mám ráda down tempo i elektronickou hudbu, mám ráda rock, taky určité druhy popu a sem tam si poslechnu i alternativní country. Jinak mám ráda i písničky ze 70. let a grunge z 90., například Nirvanu a Pearl Jam.

Co říkáš na současný trend, kdy se různé eventy ale i DJs odvrací od trance hudby a směřují k house? Máš pocit, že trance už tak netáhne nebo je to jen dočasná záležitost?
Myslím, že trance music tady zůstane. Zdá se, že trendově se to střídá mezi house a trance. Dochází taky k fúzi některých dalších stylů elektronické taneční hudby. V tuto chvíli je house asi populárnější, ale myslím, že za pár let se to vystřídá. Je to cyklická záležitost, jeden žánr nikdy nevydrží na vrcholu obliby déle než pár let.

Otázka od jednoho z našich fanoušků. Kterou ze svých písniček máš nejraději, která ti nejvíce přirostla k srdci?
Písnička, která mi nejvíce přirostla k srdci, je asi "Carry Me Away" s Chrisem Lakem. Její text mluví o mém kamarádovi, který se utopil v moři, když nám bylo 13, a vyjadřuje to, co jsem tehdy tak nějak prožívala.

Žiješ nyní v Evropě, v Amsterdamu. Stýská se Ti po rodné Austrálii? Byl to velký životní skok pro Tebe?
Ano, vždycky když jsem mimo, se mi po Austrálii stýská. Život je tam tak nějak jednodušší, je tam teplo, samá příroda okolo. Není tak stresující jako jinde, lidi jsou v pohodě a oceán je nadosah. V tuto chvíli jsem vlastně na několik týdnů doma v Austrálii. Brzy ale odjíždím zpátky do Londýna, kde budu teď bydlet. Několik měsíců jsem bydlela v Amsterodamu, je to krásné město, ale ta zima na mě byla až moc hardcore. Jsem holka z pláže, i když jsem skoro albín a spálím se během pěti sekund! Evropské zimy jsou na můj vkus prostě hnus.
Jinak mě ale Evropa baví, a i když je tady život kolikrát krutější, je tady taky více příležitostí. Dobrou část posledních sedmi let jsem strávila cestováním tam a zpátky, bez základny, a tak se kolikrát cítím jako bezdomovec. No nic, život je prostě jedno velké dobrodružství.

Na Tvé dva vstupy na Trancefusion se chystají veliké věci - speciální kostýmy pro Tebe, speciální choreografie tanečníků a další lahůdky. Prozradíme dopředu, jaké songy budeš zpívat nebo to necháme alespoň trochu zahalené tajemstvím???
Necháme si to jako překvápko, jo? Haha :-) Na ty kostýmy a tanečníky se už moc těším!

Ok, poprosíme o nějaký opravdu originální vzkaz všem, kteří se chystají na Trancefusion, a nebudou to jen čeští fanoušci ale trance fandové ze všech koutů Evropy!
Všem, co se chystají... pogratulujte si, protože se chystáte na jeden z nejlepších eventů roku 2011! :-) Jsem maximálně nadšená, že jsem dostala možnost vystoupit jako host po boku takových fantastických DJů! Moc se na vás všechny sexy lidi těším a v každém případě mě pozdravte, až mě po mém vystoupení někde v hale potkáte. Budu tam a budu nasávat atmosféru a fantastickou muziku! :-) x

Emmo, děkujeme za rozhovor a budeme se moc těšit na setkání v dubnu!
Já taky děkuji a moc se těším!

-------------------------------------------------------

Trancefusion - rozhovor s Cosmic Gate
Německé duo COSMIC GATE je jedním z hlavních hvězd nadcházející TRANCEFUSION MAGIC, která se již za několik týdnů uskuteční v nádherném prostředí Průmyslového Paláce. Rozhovor s nimi byl hodně otevřený a milý a sami se přesvědčte o jeho bezprostřednosti. Každopádně se oba pánové do Prahy hodně těší a věřme, že se od nich dočkáme té nejlepší show!
Pánové, zanedlouho budete jedněmi z hlavních hvězd nové party TRANCEFUSION. Kdy jste vlastně naposledy hráli v ČR?

Je to už docela dávno, čas běží tak rychle, takže jsme dvojnásobně rádi, že se vracíme. TRANCEFUSION má fenomenální line-up a jsme fakt hrdí, že jsme na něm i my. Bude to skvělá noc!

Myslíme si, že v ČR máte poměrně slušnou základnu fanoušků. My sami to viděli, když jsme pořádali anketu, koho by si fandové nejvíce přáli. Vaše jméno padalo hodně krát. Čím to?
No to jsme ani nevěděli! Dík za kompliment a za podporu! Nevíme, čím to je, asi tím, že skládáme a hrajeme hudbu, co máme rádi. Na stagi ze sebe vydáváme maximum, od toho tady jsme. A pokud se to lidem líbí, je to pro nás ta největší pocta. Ještě jednou díky!

Nelezete si po těch dlouhých letech už na nervy? To už je tak trochu profesionální manželství, ne?
LOL, to je dobrý, prej "profesionální manželství". I když možná jo, sedí to. My jsme ale oba dva dost pohodáři, takže si na nervy ani moc nelezem. Spojujou nás naše projekty, ne osobní věci. A proto "no problem".

Držet se tolik let ve světové špičce je slušný výkon. Co vás stále žene dopředu?
Na to je snadná odpověď. Dopředu nás žene naše láska k hudbě a láska, kterou dostáváme zpátky od fanoušků. To nám dává sílu a energii, kterou potřebujem k tomu, aby naše další tvorba zněla nově, ještě lépe, neotřele.

Co vaše aktuální činnost, na čem zrovna pracujete?
Po albu Back 2 the Future jsme začali pracovat na muzice na další, už páté autorské album Cosmic Gate. Máme už několik demo tracků a první z nich už hrajeme v našich setech. Stačí jen pozorně poslouchat. :

V Praze během vašeho setu vystoupí jako speciální host Emma Hewitt. Jak jste se dali dohromady? Přeci jen hit Not Enough Time už je na světě nějakou dobu.
Už je to nějaká doba, to je pravda, ale určitě to nebyla poslední spolupráce s Emmou. Emma je krásná a má krásný hlas a navíc je to skvělá ženská, a tak si další spolupráci s ní prostě nemůžeme nechat ujít, ať už na stagi nebo ve studiu.

Koukali jsme ve vašem kalendáři, že poměrně často vystupujete v USA. A neznalý člověk by řekl, že v Americe už trance nefrčí a všichni si jedou už jen na house. Jak to tam tedy je nyní?
Pravda je, že v Americe teď frčí jakákoli elektronická taneční muzika. Včetně trance, a to už dobrých pár let. Kluby i festivaly mají narváno a jejich parties jsou fakt dokonalý. Tak proto tolik té Ameriky v našem kalendáři.

Hrajete každý i samostatně. Nechybíte si pak na stage?
"Chybět" není to správné slovo. Po 20 vystoupeních je to samozřejmě jiné, hrát najednou sólo, ale není to nic špatného, má to svoje klady i zápory. Rádi hrajeme jak sólo tak spolu, takže spokojenost. Je fajn, že máme čas od času změnu!

V Praze budete hrát s další řadou hvězd. Line up je vlastně tak napůl německou záležitostí. Ke komu máte nejblíž ze současných trance DJs?
Všichni DJové na lineupu jsou skvělí kolegové a máme s nimi dobré vztahy i mimo stage. Těšíme se jak na jejich muziku, tak na to, jak si s nimi před a po party zajdem na pár piv. :

Můžeme tedy poprosit o nějakou pozvánku pro fanoušky, kteří se na Trancefusion chystají opravdu ze všech koutů Evropy?
TRANCEFUSION bude ďábelská. 30. dubna se Praha promění na epicentrum evropské trance music. Buďte u toho - my budem!

Díky moc za rozhovor a budeme se těšit, jak to v Praze rozjedete ve velkém stylu!
My děkujeme a na viděnou na konci dubna v nádherné Praze!---------------------------------------------------------------

Trancefusion - music menu
Přinášíme vám malou ochutnávku hudby, na kterou se můžete těšit dne 30. dubna 2011 na akci TRANCEFUSION! Setkáváme se s mnoha dotazy, jaké můžete očekávat hudební styly a jak hrají jednotliví DJs, proto jsme pro fandy, kteří neznají všechny z účinkujících, připravili průřez tvorbou jednotlivých DJs, kteří vás budou provázet touto celou nocí. Užijte si jej!ATB

http://www.youtube.com/watch?v=xFhZSo0dbao&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=W8vGqRGCkh8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=GBby44hViWE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DgvePeDIt3Y&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-LwEZqS9_-o&feature=related

DASH BERLIN
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s
http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8
http://www.youtube.com/watch?v=9Y2klWzu9Z8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9qScjGvaix0
http://www.youtube.com/watch?v=IHroz_kUrb0&feature=related

COSMIC GATE
http://www.youtube.com/watch?v=IAlokoC9kys
http://www.youtube.com/watch?v=O63EkUY4hVM
http://www.youtube.com/watch?v=jFWZrpJJ-KY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=29BAJkFd8f0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iqOMI3VK90g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=orgD5igva-c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mpx615ra_T0&feature=related

ROGER SHAH
http://www.youtube.com/watch?v=G7qEivYkgZM
http://www.youtube.com/watch?v=s26r6EgSut0
http://www.youtube.com/watch?v=DlYszkgGQdY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=stXPgTd1BhU&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=_b9MHqVaoAM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=X2h__T_u0oc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=bskg6v50ytg&feature=related

SEAN TYAS
http://www.youtube.com/watch?v=kP0yGKG57Qo
http://www.youtube.com/watch?v=fFhB8brEBLs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hE0QIu9OK9w&feature=fvw
http://www.youtube.com/watch?v=6IhLjiNrZu4
http://www.youtube.com/watch?v=DJKUGXb2WQw&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=V5pcFujHNuc

MYON and SHANE 54
http://www.youtube.com/watch?v=YwdM50mKK1k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0DD6K8x342s
http://www.youtube.com/watch?v=Z8yhCQRbtX8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xDrTqje-k4
http://www.youtube.com/watch?v=A3f6_rGMA5Y&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=No6FppAVMEg&feature=related

FIRST STATE
http://www.youtube.com/watch?v=7zF3rovT6mk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=zNQvBQJPF2g
http://www.youtube.com/watch?v=eiSkc0IkpvQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3SvMHhrkS1g&feature=related

--------------------------------------------------------------------

Trancefusion - trailer
Již za několik týdnů se v pražském Průmyslovém Paláci na Výstavišti představí nový formát trance párty TRANCEFUSION MAGIC. Pořadatelé kromě line upu nabitého světovými hvězdami slibují nezapomenutelnou magickou noc plnou skvělé hudby, překvapivých čísel, dech beroucích kostýmů, a dalších efektů. Jste připravení na novou krev do žil české taneční hudby? Pak byste tedy na této akci neměli dne 30.4. chybět! Užijte si prozatím tuto pozvánku!--------------------------------------------------------------------

Trancefusion - oficiální video z warm-up víkendu
Minulý víkend proběhly v ostravském Fabricu a pražském SaSaZu oficiální warm up párty k dubnové Trancefusion za účasti Myon and Shane 54, First State, BonTrip a Michael C. Návštěvníci v obou případech vytvořili na akcích perfektní atmosféru a tímto všem zúčastněným děkujeme! Celý víkend dokumentoval na kameru Daniel Pánek a zde přinášíme sestřih toho nejzajímavějšího.

--------------------------------------------------------------------

Trancefusion - vizualizace prostor

--------------------------------------------------------------------

Trancefusion - Warm up parties - Line up a poslední informace

Již tento víkend bude ve znamení oficiálních warm up parties k TRANCEFUSION MAGIC, které proběhnou v pátek 11.3. v ostravském Fabricu a v sobotu 12.3. v pražském SaSaZu. Návštěvníci se mohou těšit na českou premiéru maďarského dua Myon and Shane 54, dále na holandského producenta First State. Českou scénu zastoupí duo BonTrip a Michael C.11.3.2011 - Ostrava Fabric Club, Plynární 7:
Otevření klubu ve 21:00 hodin, start programu 22:00 hodin, konec programu 06:00 hodin.

22:00-24:00 Michael C (CZ)
00:00-02:00 First State (NL)
02:00-04:00 Myon and Shane 54 (H)
04:00-06:00 BonTrip (CZ)

Vstupenky v předprodeji za 220,- Kč včetně poplatků, předprodej v síti Ticketstream do 10.3. do 24:00 hodin. Vstupenky na místě 330,- Kč včetně poplatků. Vstupenky lze zakoupit i v Titty Twister.

12.3.2011 - Praha SaSaZu Club, Bubenské nábřeží 306, Praha 7:
Otevření klubu ve 21:30 hodin, start programu 22:00 hodin, konec programu 06:00 hodin.

22:00-24:00 BonTrip (CZ)
00:00-02:00 First State (NL)
02:00-04:00 Myon and Shane 54 (H)
04:00-06:00 Michael C (CZ)

Vstupenky v předprodeji za 220,- Kč včetně poplatků, VIP 390,- Kč, předprodej v síti Ticketstream do 11.3. do 24:00 hodin. Vstupenky na místě 330,- Kč včetně poplatků, VIP 490,- Kč.

Možnost zakoupení vstupenek na hlavní párty:
Na obou warm up parties budou mít návštěvníci možnost zakoupit vstupenky na hlavní akci TRANCEFUSION MAGIC 30.4.2011 za zvýhodněnou cenu 890,- Kč včetně poplatků (zvýhodnění o 100,- Kč oproti současné ceně).

TRANCEFUSION - MAGIC .
Po této noci budete jako znovuzrození!

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/trancefusionparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz
Klasická vstupenka - 990 Kč a 1190 Kč.
GOLDEN VIP 1890 Kč a 2290 Kč.
DIAMOND VIP 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek
Vstupenky na WARM UP od 220 Kč. OSTRAVA FABRIC http://bit.ly/TrancefusionFABRIC
PRAHA SaSaZu http://bit.ly/TrancefusionSaSaZu
Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

-------------------------------------------------------------------

Trancefusion - Vaše otázky, naše odpovědi
V poslední době nám pokládáte spoustu otázek, zaznamenali jsme i mnoho rozmanitých dotazů na různých diskusních fórech, proto jsme se rozhodli vybrat nejčastější z nich a odpovědět vám na ně.
Jak velký je Průmyslový Palác a jaká bude kapacita prostoru?
Pronajaté prostory, které budou k dispozici pro Trancefusion čítají přes 6000 m?. Budou se skládat z hlavního sálu (pravého křídla) a rozlehlého foyer. Kapacita prostor pro samotnou akci je odhadována na cca 7000 osob.

Jak bude celý prostor pro akci navržen?
Zhruba za dva týdny vám přineseme 3D vizualizace všech prostor, stage, barů, VIP prostor apod.

Jak to bude na akci vyřešené s toaletami a šatnami?
V Průmyslovém Paláci jsou v podzemí k dispozici rozsáhlé toalety i šatny přístupné po širokých schodištích z centrálního foyer. Obojí jsou dimenzovány pro kapacitu dvou křídel Průmyslového paláce, tudíž pro dvojnásobně větší prostor, než bude k dispozici pro Trancefusion. Nemusíte se tedy obávat chemických mobilních toalet ani situace, že by nebylo kam odložit svršky. Toalety budou po celou noc samozřejmě uklízeny. Šatny budou dostatečně personálně zabezpečeny.

Bude se moci v hlavním sále kouřit?
Kouření bude povoleno pouze ve vyhrazených prostorech. V hlavním sále (pravém křídle) bude kouření zakázáno z bezpečnostních i hygienických důvodů. Chceme v tomto směru kopírovat to, co je dnes všude ve světě na akcích podobného typu běžné. Ve foyer bude k dispozici rozlehlá kuřárna s barem a bistro stolky, takže kuřáci nemusí mít obavy, že budou vyhnáni ven nebo do stanů.

Jak bude vyřešeno ozvučení prostoru, aby byl zvuk kvalitní?
Jako hlavní zvukový systém bude použit L Acoustic, jež bude nastaven pro daný prostor kvalifikovaným systémovým technikem z Německa. Vzhledem k celkové délce prostoru bude pro větší srozumitelnost a kvalitu zvuku hlavní PA doplněno o další delay zvukový systém. Prostor bude navíc akusticky vytlumen dekoracemi a závěsy.

Kolik bude na akci barů a bude možnost se na akci i najíst?
Celý prostor bude pokryt dostatečným množstvím barů, aby byli uspokojeni a rychle obslouženi všichni návštěvníci. Na TRANCEFUSION zažijete i naprostou novinku v podobě centrálního baru uprostřed taneční plochy, který bude přístupný ze všech stran, tudíž se návštěvníci před podiem a uprostřed parketu nebudou muset prodírat přes celou plochu. Stejně tak ve foyer bude možnost se občerstvit u barů, zde budou navíc vybudovány i stánky se studenými i teplými pokrmy.

Akce bude trvat více jak 10 hodin, bude možnost si tam i někde sednout a chvíli odpočinout?
Nad touto otázkou jsme se dlouho zamýšleli a věřte, že chceme našim návštěvníkům nabídnout kromě skvělé párty i možnost odpočinku. Prostory v hlavním sále ale i ve foayer skýtají mnoho možností, kde vybudovat různé relaxační a game zóny. Chceme mít hodně míst, kde si hosté budou moci v klidu sednout a nabrat tak síly na další taneční maraton. Této otázce budeme věnovat opravdu velkou pozornost.

Bude možné na akci zakoupit i nějaké upomínkové předměty?
Ano, na TRANCEFUSION bude také náš stánek s upomínkovými předměty, které budou mít s párty souvislost. Návštěvníci budou mít možnost si na místě zakoupit plakáty, klíčenky, samolepky a několik druhů triček s různými motivy a v různých barvách. Předpokládáme, že v průběhu března bude v provozu na našem webu shop, kde bude možné si tyto předměty zakoupit ještě před samotnou párty.

TRANCEFUSION - MAGIC.
Po této noci budete jako znovuzrození!

--------------------------------------------------------------------

Představujeme další hvězdu TRANCEFUSION - MYON and SHANE 54 poprvé v ČR
Ve své české premiéře vystoupí na Trancefusion duo maďarských producentů Myon and Shane 54. Jsou to velcí showmani, jak jsme měli možnost se přesvědčit osobně, a zároveň jsou to dva neskutečně pohodoví chlapíci, se kterými byla radost si popovídat. Zde vám přinášíme rozhovor s nimi a těšte se na jejich trojí vystoupení v ČR během krátké doby. Budou totiž hlavními hvězdami oficiálních warm up party v Ostravě a Praze a poté samozřejmě 30.4. součástí hvězdného line upu na TRANCEFUSION MAGIC.


Pánové, sice ze sousední země, ale do Čech směřujete vůbec poprvé a to hned třikrát za sebou, to je slušná nálož! Co jste říkali na to trojité pozvání?
Myon: V Česku jsem ještě nikdy nebyl a moc se těším. Slyšel jsem, že kluby, kde máme hrát, jsou skvělé, a na lineupu hlavní akce je hodně našich kamarádů, takže se opravdu moc těším.
Shane: A já se těším, až zase po hodně dlouhé době uvidím svého kamaráda Michaela C. Mám od něj o Češích a o tom, jak se umí bavit, jen ty nejlepší zprávy. Už se nemůžu dočkat, až to na vlastní oči uvidím!

Co jste tak mimochodem slyšeli už o českých party people?
Shane: Holky jsou fantastický, bez přehánění. Pražský noční život jsem už měl možnost ochutnat a chutnal mi teda moc!
Myon: Já vím jen to, co mi navykládal Shane :-)

Zažili jsme vás loni v Bratislavě na ASOT450 a proto taky to pozvání. Minulý rok obecně pro vás asi musel být hodně velký kolotoč, že? Takový rychlý výstřel mezi světovou trance elitu!
Myon: Někomu se to může zdát jako raketový start, ale není to tak. Oba už muziku děláme dlouho. Já jsem první track vydal už před sedmi lety...
Shane: A moje profesionální hudební kariéra začala už v roce 1991!
Myon: Takže tady vidíte, že nejsme žádní nováčci, i když jako MS54 jsme začínali až v roce 2008. Pokud to teda berete až od té doby, pak ano, šlo to docela rychle.
Shane: Dohromady máme oba na kontě asi 300 nahrávek a pracujeme naplno. Děláme to rádi, práce je naše zábava.

A hned nato krásné umístění v DJ MAG TOP 100, hraní po boku těch největších hvězd, remixy pro kdekoho... Nezamávalo to s váma?
Myon: Trochu nás to možná spíš vylekalo, ale museli jsme do toho skočit rovnýma nohama. Když zavolá Armin, že na nové turné potřebuje nějaké nové mashupy, je vám jasné, že to, co děláte, děláte dobře.
Shane: Když remixujete pro velké hvězdy, je laťka nasazená hodně vysoko. Nejprve se možná trochu zaleknete, ale pak si řeknete, že si nás přece sami vyžádali, protože se jim naše práce líbí. A tak ten stres opadne.
Shane: Většinou víme hned, co se od nás chce, ale i tak nám někdy trvá dost dlouho, než tomu dáme konkrétní tvar. První remix pro Armina nám trval asi dva měsíce...

Jak to vypadá u vás v Maďarsku? Taky je tam trance považován za mainstream na poli elektronické hudby nebo tam lidi holdují jiným stylům?
Shane: Vůbec ne. Tranceová scéna se pomalu rozrůstá, ale pořád je dost malá.
Myon: Většina lidí holduje komerčnímu housu, hlavně ve velkých klubech. Samozřejmě - když přijede Armin, Tiesto a další z jejich klasy, mají narváno.

V Maďarsku musíte být asi za místní taneční ikony, ne?
Shane: Haha, kdepak! Už více než rok a půl jsme doma ani nehráli. Místními hrdiny jsme nikdy být nechtěli a ani jsme s místními hrdiny nechtěli nikdy soutěžit. Děláme to, co máme rádi, a děláme vlastní věci. Umístění na DJ Mag chart je skvělý indikátor našeho postavení na mezinárodní scéně a jsme děsně vděční našim fanouškům za jejich obrovskou podporu.
Myon: Hodně clubberů a promotérů v Maďarsku ani neví, kdo jsme nebo co děláme. Podle jednoho slavného nejmenovaného DJe jsme "to nejlepší, co Maďarsko v taneční hudbě vyváží" - akorát že Maďarsko o tom moc neví. Ale věci se mění, pomalu nám roste základna i doma.

Na čem aktuálně pracujete? Co nějaké album?
Myon: Pořád na něčem pracujeme... :-)
Shane: Během několika měsíců vyjde naše nové autorské album, které pomalu dokončujeme. To je to jediné, co teď můžeme prozradit.

Tak zpátky k vašemu hraní na Trancefusion, je v lineupu ještě někdo, koho ještě osobně neznáte?
Myon: Vlastně ani ne. Kromě Bon Tripa snad už jen Emmu Hewitt.
Shane: Se všema jsme se potkali někde na akcích a s většinou z nich jsme přímo i spolupracovali.

Tak nakonec prosíme nějaký speciální pozdrav do Čech od Dunaje! :-)
Shane: Věřte nebo ne, i když bydlím v Budapešti a zblízka jsem tu řeku viděl mockrát, nikdy jsem do ní nenamočil ani prst u nohy. Možná jsem měl...
Myon: A já jsem z jiného města, takže je to pozdrav "od Tisy":
Pozor, pozor, těšte se: budete tancovat, budete zpívat, budete tleskat jako o život!!! :-)))

Díky za rozhovor a těšíme se moc na to trojité setkání a věříme, že předvedete Čechům, jak parádně to umíte mixovat!

TRANCEFUSION - MAGIC .
Po této noci budete jako znovuzrození!--------------------------------------------------------------------

Představujeme první hvězdu TRANCEFUSION - holandský FIRST STATE
Od nyní vám budeme postupně představovat v krátkých biografiích a rozhovorech jednotlivé zahraniční hvězdy akce TRANCEFUSION MAGIC. Jako první na řadu přichází velice sympatický a otevřený chlapík z líhně těch nejlepších DJs, holandský producent FIRST STATE. A v Čechách se představí v souvislosti s Trancefusion hned třikrát, 2 x na oficiálních warm up parties v Ostravě a Praze a pak samozřejmě na hlavní párty 30. dubna. Sander van Dien, vystupující pod přezdívkou First State, je v současnosti bezesporu jedním z nejzajímavějších a nejtalentovanějších producentů elektronické taneční hudby. Jeho tvorba se už stačila nesmazatelně vrýt do nahrávek a setů největších a nejvlivnějších interpretů progressive a trance music. First State samozřejmě nejen skládá, ale i hraje naživo. Loni procestoval celý svět: hrál mimo jiné v Austrálii, Jižní Africe, Británii, Irsku a USA. Objevil se také na několika nejslavnějších tanečních akcích jako Trance Energy, Godskitchen, Gatecrasher nebo Tomorrowland. A zde je krátký ale otevřený rozhovor s ním!Ahoj Sandere, čekají tě 3 hraní v Čechách v rámci akce Trancefusion Magic. Jak se těšíš na české party people a kdy jsi tady vlastně naposledy hrál?
Ahoj, moc se těším! Naposledy jsem v Česku hrál v roce 2009; je tedy nejvyšší čas, abych se vrátil!

Na Trancefusion v dubnu si zahraješ po boku řady dalších světových hvězd. Jak hodnotíš z profesionálního hlediska takto poskládaný line up? A pravdu prosím!
Myslím, že je to opravdu hvězdný lineup. Vzhledem k velikosti té akce si myslím, že je fajn, že se pořadatelé nedrželi zpátky, když plánovali, koho pozvou!

Holandsko je všeobecně vnímáno jako líheň těch nejlepších trance DJs a jako místo, kde prostě trance je něco jako kulturní bohatství :-) To si fakt u vás skoro každý na trance ulítává?
Musím říct, že ne. Není pravda, že by tady všichni "ulítávali" na trance. Scéna je velká, to jo, ale ne tak velká, jak bývala před pěti deseti lety. V Holandsku je bezkonkurenčně nejposlouchanějším elektronickým žánrem house a naší místní specialitou je "Dutch house", tedy "holandský house", jehož čelnými interprety jsou Chucky nebo Afrojack. Čím dál oblíbenější je taky dubstep. Nelze ale ignorovat fakt, že Nizozemsko je domovem jedněch z nejlepších a nejslavnějších producentů trance music.

Kdy tě to vlastně pohltilo?
Elektronická hudba se mi líbila odjakživa, poslouchal jsem Jean-Michela Jarrea i ELO. Hodně mě ovlivnil Tiesto a Paul van Dykovy rané sety z Love Parade. Pak už od trance nebylo cesty zpět.

Kolik je asi tak v Holansku DJs??? :-)
Haha, DJů je u nás fakt jak nasr... :-) NEBO Haha, u nás je DJ fakt snad každej druhej. Přesné číslo si snad ani netroufnu odhadnout.

Hmmm, tak to gratulujeme, že jsi jedním z nich, kterému se podařilo prorazit a vyčnívá! Na čem aktuálně pracuješ?
Díky moc! Nedávno jsem dokončil několik nových remixů, které vyjdou během příštích pár týdnů, a mám rozděláno několik singlů z nového alba Changing Lanes. Nejnovější singl, který zrovna vyšel, se jmenuje "Reverie" a po něm někdy v březnu vyjde "Breathe on Me".

Tak a teď obligátní a u DJs milovaná poslední otázka: Co bys vzkázal všem českým fandům? A dej si záležet, lákáš lidi na 3 akce!
Především chci poděkovat všem svým fanouškům za jejich skvělou podporu. Jen díky nim se můžu život tím, co mě baví a co mám rád. Do Česka se vracím po docela dlouhé době a pro fanoušky to tak bude první příležitost vidět "NOVÉHO" First State - představím živý set a zahraju několik novinek i exkluzivních tracků a remixů. Moc se na to těším a nemůžu se dočkat. Takže, fanoušci... "See you at TranceFusion!"

Díky za rozhovor a budeme se těšit na setkání v Ostravě, v Praze a pak zase v Praze!

TRANCEFUSION - MAGIC .
Po této noci budete jako znovuzrození!

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/trancefusionparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz
Klasická vstupenka - 890 Kč, 990 Kč a 1190 Kč.
GOLDEN VIP 1690, 1890 Kč a 2290 Kč. DIAMOND VIP 2890 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek
Vstupenky na WARM UP od 220 Kč. OSTRAVA FABRIC http://bit.ly/TrancefusionFABRIC
PRAHA SaSaZu http://bit.ly/TrancefusionSaSaZu
Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION
Sobota 30. 4. 2011 , 19:15 otevření Paláce a start programu, 06:00 konec
Průmyslový palác (pravé křídlo), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

DJs: ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)
Guest: Emma Hewit (AUS) - live a mnoho dalších vystupujících

TRANCEFUSION WARM UP
Pátek 11. 3. 2011 , 21:30 - 06:00, Ostrava - FABRIC
Sobota 12.3.2011, 21:30-06:00, Praha - SaSaZu
DJs: Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ), Michael C (CZ)

----------------------------------------------------------------------

Trancefusion warmups, zahrají Myon & Shane 54 a First State
Produkce TRANCEFUSION párty, která se bude konat dne 30. dubna 2011 v Praze v Průmyslovém Paláci, se rozhodla pro uspořádání dvou oficiálních Warm Up Párty v Praze a Ostravě. A obě zmíněná města se během jednoho víkendu mohou těšit na pořádnou dávku světových hvězd na poli trance hudby. Pátek 11. března bude patřit Ostravě a vyhlášenému klubu Fabric, v sobotu 12. března se pak celá posádka přesune do Prahy, kde to večer rozpálí v klubu SaSaZu. A na koho se můžete tyto dva dny těšit? Line up bude pro obě noci naprosto shodný, aby ani jedna z lokalit nebyla o někoho ochuzena. Svou českou premiéru a hned dvakrát si odbudou MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné - megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také. Další mezinárodní hvězdou, která na víkend zamíří do Čech, je holandský producent FIRST STATE, jehož mnohé světové hity rozhodně nebudou českému publiku neznámé. Sander se na svojí návštěvu ČR hodně těší a věříme, že vás rozhodně nezklame!


Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi. A posledním z řady těchto zvučných jmen bude českému publiku dobře známý MICHAEL C.

Rozhodli jsme se, že vám nabídneme plnohodnotnou WARM UP PÁRTY plnou těch povolaných jmen a to vše za vskutku nízké vstupné! Přijďte si dát rozcvičku před poslední dubnovou sobotou a sami okuste malou část z hvězd, které vás 30. dubna v Průmyslovém Paláci čekají! Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/TrancefusionParty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 26.1.2011.
Klasická vstupenka - v předprodeji 220,- Kč včetně poplatků, na místě 330,- Kč.
VIP vstupenka (pouze v Praze) - v předprodeji 390,- Kč, na místě 490,- Kč.
Přímé odkazy na předprodej vstupenek:
FABRIC OSTRAVA
SaSaZu PRAHA

BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION WARM UPs
Pátek 11. 3. 2011 , 21:30 - 06:00, Ostrava - FABRIC
Sobota 12.3.2011, 21:30-06:00, Praha - SaSaZu
DJs: Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ), Michael C (CZ)

OFICIÁLNÍ WARM UP PÁRTY K TRANCEFUSION ZA ÚČASTI SVĚTOVÝCH HVĚZD------------------------------------------------------------------

Trancefusion Magic, druhá vlna vstupenek vyprodána
Produkce párty TRANCEFUSION oznamuje, že i druhá vlna základních vstupenek v hodnotě 790,- Kč byla vyprodána. Do prodeje je uvolněna další vlna základních vstupenek v hodnotě 890,- Kč včetně veškerých poplatků a dph. Platnost této ceny je do 28. 2. 2011 nebo do vyprodání kapacity. Upozorňujeme, že akce 3+1 platí pouze do 31.12.2010 do 24:00 hodin. Pokud si do této doby objednáte 3 kusy základních vstupenek, obdržíte jako dárek čtvrtou zdarma. Tyto vstupenky lze objednat na dobírku na adrese tickets@trancefusion.cz Chtěli bychom touto cestou popřát všem fanouškům elektronické hudby pěkný zbytek roku, veselé a taneční vykročení do roku 2011 a v něm jen to nejlepší. Věříme, že ke spokojenosti v roce 2011 přispějeme i my 30. dubna na TRANCEFUSION MAGIC!

TRANCEFUSION - MAGIC .
Po této noci budete jako znovuzrození!

------------------------------------------------------------

Trancefusion Magic, první vlna vstupenek vyprodána, akce 3+1 zdarma pouze do konce roku

Produkce nového formátu párty TRANCEFUSION oznamuje, že první vlna základních vstupenek v hodnotě 690,- Kč byla bleskově během jediného týdne vyprodána. Do prodeje je uvolněna druhá vlna základních vstupenek v hodnotě 790,- Kč včetně veškerých poplatků a dph. Upozorňujeme, že akce 3+1 platí pouze do 31.12.2010. Pokud si do této doby objednáte 3 kusy základních vstupenek, obdržíte jako dárek čtvrtou zdarma. Tyto vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream nebo objednat na dobírku na adrese tickets@trancefusion.cz. V uplynulém týdnu proběhla v pořadu ASOT světová premiéra nového singlu Dash Berlin s vokály Emmy Hewitt Disarm Yourself. Lze tedy očekávat, že díky přítomnosti obou zmiňovaných hvězd, se můžete těšit i na tuto naprostou novinku naživo!
TRANCEFUSION - MAGIC
.
Po této noci budete jako znovuzrození!

-----------------------------------------------------------------------

Trancefusion Magic, taneční událost pro rok 2011
Decadance team přichází s novým formátem trance párty TRANCEFUSION - MAGIC dne 30.4.2011 v Průmyslové paláci za účasti mnoha hvězd! Decadance team s potěšením oznamuje taneční lahůdku jarní sezóny roku 2011! Produkce této vyhlášené a nadšeně přijímané akce přichází s úplně novým konceptem eventu pro milovníky aktuální trance music. Přichází s novou krví do žil české taneční scény, přichází s novou TRANCEFUSION! Nový formát si žádá taktéž nový prostor. Velký, ale ne obrovský. Vstřícný, variabilní i reprezentativní . Skvěle situovaný a pro konání této výjimečné taneční události jako stvořený se v Praze našel pouze jeden - Průmyslový palác (pravé křídlo) holešovického Výstaviště. Více než 6000 m2 poskytne návštěvníkům potřebný komfort, obrovské šatny a WC, rozlehlé foyer s dostatkem místa pro odpočinek, stánky s občerstvením i nádherný hlavní sál s balkony a terasami pro exkluzivní VIP lounge. V centru toho všeho však bude sál plný taneční a hudební euforie, podporované skvělou zvukovou, světelnou a vizuální show, tedy toho, co umíme nejlépe - speciálními dekoracemi, mnoha překvapivými performaceni a tanečnicemi v úchvatných kostýmech. Naší motivací je, abyste po celou noc nevycházeli z úžasu, aby tato akce zanechala nesmazatelné místo ve vaší paměti a vás napadlo, že to bylo prostě MAGIC.

To vše bude však jen kulisou k úžasným hudebním výkonům našich hostů. Nechceme být další z akcí, kde počtvrté za rok potkáte stejná jména, která vás jednou pobavila a pak 3x vyhnala z haly. Přinášíme hudební transfúzi, která je čerstvá a plná invence a energie. Proto se u některých našich jmen můžete těšit na jejich českou premiéru.

Doslova nadšením nás naplňuje skutečnost, že vám po pěti letech podruhé přivezeme do Prahy jednu z největších ikon trance music německého DJe a producenta Andre Tanneberga známého jako ATB. Jeho produkce už mnoho let oslovuje milióny posluchačů. Jsme si jisti, že je tím nejpovolanějším průvodcem, který vám zprostředkuje krátkou exkurzi do magického tanečního nebe. Do Prahy přijede po vydání již šestého dílu kompilace - THE DJ 6 ( In The Mix ) a snad i nového alba, které plánuje na začátek roku 2011.

Je nám ctí, že můžeme po roce opět českému publiku představit jednu z největších hvězd světového DJingu, holandského producenta DASH BERLIN. Dash při svém loňském premiérovém vystoupení v ČR doslova uhranul zaplněné SaSaZu energií, kterou dokázal po celý set svojí hudbou a komunikací valit na parket v míře, která nemá na současné scéně obdobu. Tomu, že to nebyla náhoda ostatně odpovídá i jeho raketový výstřel mezi světovou elitu v žebříčku DJ MAG TOP 100.

Po dlouhé době Praha přivítá světem protřelé a trance publikem zbožňované duo producentů a remixérů několika skutečných hymen taneční scény COSMIC GATE z Německa. Tito pánové mají v ČR už pěknou řádku fandů a jsou jednoznačnou zárukou toho nejkvalitnějšího soundu a nezapomenutelných setů. I Cosmici si kontakt s fanoušky dokonale užívají a věřme, že nejinak tomu bude i v případě této noci.

Dalším z řady hvězd je německý producent ROGER SHAH, v jehož případě se můžete těšit na exkluzivní live act set! Roger se na své vystoupení před pražským publikem moc těší a jistě předvede to nejlepší ze své tvorby. Je autorem mnoha globálních hitů, jejichž poslech vás již mnohokrát vynesl až do tanečního nebe a věřte že při jeho live actu budou zážitky ještě silnější.

Další hvězdou světové velikosti je americký producent SEAN TYAS, dle slov Armina van Buurena jeden z nejlepších a nejtalentovanějších producentů současnosti, remixér hvězd jako jsou Moby, Christina Aguilera nebo Pink. Svou pracovitostí si Sean nejen nadále upevňuje pozici jednoho z nejrespektovanějších a nejhranějších producentů, ale díky svému sympatickému vystupování, energickým setům a legráckám za pultem se stává jedním z nejžádanějších DJů.

Jsme si jisti, že přinášíme další jméno, které po jejich české premiéře už nikdy nezapomenete. To co oni předvádějí vás prostě chytí, semele a na konci vyhodí s pocitem " proboha, jen ať to nekončí". To jméno zní MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné - megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také.

Ani na chvíli nepochybujeme o tom, že velmi dobře znáte věci z dílny našeho dalšího hosta z holadska DJ FIRST STATE, který vás pohladí a provede svými lahůdkami. Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi.

TRANCEFUSION pro tuto noc nebude šetřit ani na milovnících vokálů a proto doveze svého speciálního hosta, kterým je australská zpěvačka EMMA HEWIT. Emma se asi nejvíce proslavila písničkou Waiting z dílny Dash Berlin. Emma Hewit má ale společný světoznámý track Not Enough Time s Cosmic Gate, proto očekávejte i jejich společné živé vystoupení. Emma je naprostým fanouškem trance music a do své premiérové návštěvy Prahy určitě vloží maximum své nezpoutané energie.

Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.
TRANCEFUSION - MAGIC.
Po této noci budete jako znovuzrození!

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 1. 12. 2010.
Klasická vstupenka - první vlna 500 ks za 690 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 790 Kč, 890 Kč, 990 Kč a 1190 Kč.
Akce do 31.12.2010 - objednejte si na dobírku 3 ks obyčejných vstupenek a jako dárek obdržíte čtvrtou zdarma.
GOLDEN VIP prvních 50 ks za 1390 Kč, dále pak 1490 Kč, 1690 Kč,1890 Kč a 2290 Kč. DIAMOND VIP prvních 50 ks za 2490 Kč, dále pak 2690 Kč, 2890 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek nebo objednávejte na čísle 734 538 699.

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

Biggin Trading Limited uvádí: TRANCEFUSION
Sobota 30. 4. 201 , 19:15 otevření Paláce a start programu, 06:00 konec
Průmyslový palác (pravé křídlo), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7
DJs: ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon and Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)
Guest: Emma Hewit (AUS) - live a mnoho dalších vystupujících


Napsat názor do DISKUSE


25.8. 18:15
Video-recenze novinek (Freezer)
25.8. 17:55
Trancenation @ Mecca Club Prague 16.11.2019
20.8. 20:40
Gareth Emery zahraje 23.8. v Epicu
4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

23.8. 13:30
OUT! [TAR#138] Corrie Theron - I Am
23.8. 12:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee & Zara Taylor - Everything Changes / In Your Eyes
23.8. 12:13
OUT! [TAR Oasis] Paaro - Fusion
16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ