TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 11.4.2013 Karel, Press

Exkluzivní rozhovor s ATB před Trancefusion

Ahoj André, díky, že sis udělal čas na rozhovor pro všechny naše fanoušky Trancefusion! Jaro už je za rohem, co jsi dělal během "zimního spánku"? Co je u Tebe nového za posledních pár měsíců?
Zamrzl jsem :o) Ale teď vážně, letošní zimu jsem toho měl opravdu hodně. Kromě práce na svém novém albu jsem také připravoval další obrovský projekt - ATB IN CONCERT, se kterým letos poprvé pojedu na turné po Spojených státech. Samozřejmě chci nejdříve dokončit své nové album a pak ho teprve představit na turné po celém světě a oslavit ho s fanoušky.

Doslechli jsme se, že plánuješ vydání tohoto nového alba na druhou polovinu letošního roku. Můžeš nám o něm říct něco bližšího?
Na albu jsem začal pracovat již na konci minulého roku. Ze začátku jsem hlavně sbíral nové nápady, hledal nové a zajímavé hlasy, dovybavoval si vybavení ve studiu atp. V tuto chvíli jsem již přibližně v polovině produkčních prací, což znamená, že některé skladby jsou po instrumentální stránce téměř hotové a u jiných ještě pracuji na aranžmá a zvuku. Dalším krokem pak bude nahrávání vokálů s umělci jako například…. Ale to už se brzy dozvíte. ;o)

Nemohli jsme si nevšimnout, že mnozí umělci přináší do trancu v posledních letech nové vlivy (trouse, dubstep atd.) Jaký máš na to názor? Chtěl bys taky zkusit něco nového na svém dalším albu?
Myslím si, že je velmi důležité vždy být sám sebou a nenásledovat hudební trendy, i když je samozřejmě elektronická hudba velmi proměnlivý element, který nikdy nezůstává v klidu. Určitě si všímám i vývoje na poli EDM, ale všeobecně se snažím o vlastní pojetí hudby, experimentuji s různými nástroji, zvuky, vokály a také i s hudebními styly a je jedno, jestli jsou zrovna "in", nebo ne. Myslím si, že je velmi důležité neustále rozvíjet svůj sound a nezabřednout do jedné škatulky. Na každém novém albu chci lidem představit něco nového a domnívám se, že to mají lidé rádi a respektují tento vývoj ATB nezávisle na současných trendech.

Za svou kariéru jsi již vyprodukoval pěknou řádku skladeb, poslechneš si některé své věci nebo i třeba alba? Máš nějakou skladbu, na kterou jsi opravdu mimořádně hrdý (mimo Ectasy.. :-) )? Pokud ano, kterou a proč?
Ano, občas si poslechnu některé své starší skladby a jsem na ně samozřejmě velmi hrdý. V každé z nich jsem nechal kus sebe a všechny mají svůj příběh, který jsem s lidmi sdílel. Ale nemám vyloženě nějakého favorita. To, jakou skladbu si chci poslechnout, spíš závisí na mých pocitech a náladě.

Vystupoval si ve spoustě zemí na celém světě. Jsou velké rozdíly mezi jednotlivými publiky v různých zemích?
To si nemyslím. Trance je natolik univerzální jazyk, že ho můžeš použít ke komunikaci s lidmi po celém světě a všichni mu budou rozumět stejně. Žádný jiný styl člověku neumožňuje sblížit se s lidmi tak hluboko. Nezáleží na tom, kde na světě zrovna jste, lidé poslouchají trance a milují kombinaci tanečních beatů a melodických hudebních prvků. Pokaždé, když hraju své sety tak cítím emoce, které trance vysílá a také to, jak to dojímá lidi a mne samotného. Hned od začátku lze cítit, že je ve vzduchu něco magického a lidem nezbývá nic jiného než slavit, tancovat a bavit se. Tahle hudba je mým přímým spojením se světem.

Máš nějakou veselou nebo zajímavou historku z nějakého ze svých vystoupeních, která Ti utkvěla v paměti?
Co se stane na turné, zůstane na turné. ;o)

Je na djingu nebo produkci něco, bez čeho by ses v klidu obešel?
Cestování. Člověk ztratí tolik času vysedáváním na letišti, čekáním na svůj let a letem samotným.

Máš nějaké nesplněné sny ve svém životě či kariéře, které by sis ještě rád splnil?
Ani ne. Můj největší sen se mi již splnil, protože každý den dělám to, co opravdu miluju. Jsem opravdu vděčný za to, že můžu skládat hudbu a předávat ji lidem na celém světě. Tohle je mým hlavním impulzem pro to, co dělám každý den.

Čeští fanoušci se už nemůžou dočkat, až jim zahraješ tento víkend na Trancefusion "Ocean of Love, měl bys pro ně nějaký vzkaz?
Měli byste být co nejvíc připravení a odpočatí, protože budete potřebovat všechny své síly na tanec a oslavu. Jsem přesvědčený o tom, že Trancefusion bude úžasná párty, na kterou nezapomenete.

--------------------------------------------------------------

Trancefusion Ocean of Love - časový lineup a poslední informace


Již jen několik dní nás dělí od velké halové akce tohoto roku TRANCEFUSION! Na tuto edici se tradičně chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

 


ČASOVÝ LINE UP:

HEAVEN STAGE Pravé křídlo
19:30-20:00 Thomas Coastline
20:00-21:10 Rudee
21:10-22:30 Omnia
22:30-23:55 Orjan Nilsen
23:55-00:10 Julie Thompson + Sarah Howells
00:10-01:55 ATB
01:55-03:20 Richard Durand
03:20-04:40 Shogun
04:40-06:00 Menno de Jong

HELL STAGE Střední hala
20:30-21:30 Dave Schiemann
21:30-22:40 Andrew Rayel
22:40-23:50 Heatbeat
23:50-01:00 Talla 2XLC
01:00-02:20 John O'Callaghan
02:20-03:40 Simon Patterson
03:40-04:50 Organ Donors
04:40-06:00 ASYS

YES/NO STAGE FOAYER
20:30-21:30 Dusk
21:30-22:50 Spark 7
22:50-00:10 Thomas Coastline
00:10-01:30 ReOrder
01:30-02:50 Nifra
02:50-04:10 N-Rico
04:10-05:30 Niclas


VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 1090/2090/3190 končí dne 13.4.2012 ve 14:00 hodin. V den konání akce budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1290/2190 a 3490 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 17:00 hodin.

Na pokladnách budou ke koupi také vstupenky na následující akce v režii BTL Agency, a sice Trancefusion Club Edition 8.6., FSOE 300 výroční show 30.8. a Trancefusion Pure Autumn 28.9.

TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a budou možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (pokladny budou umístěny u vstupu do Pravého křídla a do Střední haly, ve foyer a dále na VIP tribuně v Pravém křídle. Jedna z pokladen ve foyer bude přijímat i platby v Eurech a platby kartami Visa a Mastercard! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18 let.

KOUŘENÍ / YES/NO ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer YES/NO ZONE s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní prostor na čerstvém vzduchu.

VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v jeho čele (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do foyer. Pokladna bude umístěna mezi hlavním a VIP vchodem před Průmyslovým Palácem. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.


INFORMACE PRO MAJITELE ČLENSKÝCH KARET:
Pro majitele členských Trancefusion karet bude vyhrazen speciální vchod s přednostním odbavením, dále pro ně bude vyhrazena zdarma šatna vedle VIP vchodu. V Pravém křídle Průmyslového Paláce (Heaven stage) bude na pravé straně od stage vybudována Membership Lounge, do které budou mít přístup pouze majitelé členských karet. Tato lounge bude umístěna poblíž Heaven stage a bude vybavena i sedacím nábytkem a přímým přístupem k baru. Během celého večera i noci navštíví tuto lounge i několik DJs, se kterými bude možnost se pozdravit případně vyfotit.
Do 10.4.2013 je stále možnost zakoupení exkluzivních členský karet Trancefusion.

OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

PRE GAME A RELAX ZONE:
V prostorách foyer se můžete těšit na rozsáhlé prostory našeho generálního partnera PRE. Tato zóna bude tím pravým místem, kde si budete moci odpočinout případně zahrát různé aktivity a hry. Hry, aktivity, dárky, foto stěna, malování na obličej a další překvapení na vás budou čekat právě zde! Nechte se zdarma hýčkat naším generálním partnerem Pražskou Energetikou!

ŠATNY/TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Pevné toalety i šatny se nacházejí v suterénu foyer z každé strany. V Pravém křídle a na balkonu Střední haly budou také k dispozici VIP toalety.

ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek navigačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO a AFTERHOURS.FM:
Je již zvykem, že z každé Trancefusion se koná přímý přenos. Nejinak tomu bude i tentokrát, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů zúčastnit. Tentokrát budou přímý přenos vysílat dvě rozhlasové stanice! Domácí Danceradio tentokrát doplní i světově známé trance radio Afterhours.fm!

PLATBA KARTAMI A EURO:
Na místě bude možno platit na jedné pokladně i platebními kartami a Eury. V prostorách foyer bude jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Akceptujeme karty Visa a Mastercard.

PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé. Booklet bude mít formát A7, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu.

BARY/OBČERSTVENÍ:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v pravém křídle. V prostorách foyer bude i prostorný FOOD COURT, který bude nabízet několik teplých i studených pokrmů. Součástí tohoto prostoru bude samozřejmě i rozlehlý prostor se stoly a židlemi, aby si návštěvníci mohli odpočinout a sednout.

MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Novinkou budou tentokráte i speciální vlajky vyrobené jen pro tuto příležitost.

VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označené VIP tribuny v pravém křídle a střední hale. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením a bary. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře pravého křídla i střední haly. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací plného sortimentu nápojů. Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor i kamkoliv na plochu. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.

OFICIÁLNÍ PRE PARTY:
Dne 12. 4. 2012 se bude v pražském klubu SaSaZu konat oficiální Pre Party k Trancefusion. Majitelé zakoupených vstupenek na Trancefusion budou mít možnost zvýhodněného vstupu za 90,- Kč.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

-----------------------------------------------------------------

Trancefusion Ocean of Love vizualizace

Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám náhled vizualizací k této chystané party letošního jara.

 --------------------------------------------------------------

Trancefusion Ocean of Love trailer
Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám trailer k této chystané party letošního jara.

 

 

 Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=5ELspCtGmWY&feature=youtu.be

---------------------------------------------------------

Trancefusion 2013 novinky
Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám horké novinky, které se této akce týkají.
OZNÁMENÍ CZ/SK STAGE
:
Stejně jako na všech edicích vyroste ve foyer Průmyslového Paláce komornější stage, která tentokrát bude patřit českým a slovenským trance DJs. A kdo si zahraje na této stage?
NIFRA, THOMAS COASTLINE, RE-ORDER, SPARK7, N-RICO, DUSK a NICLAS

ROZDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH HLAVNÍCH STAGE:
Tato edice nese název "OCEAN OF LOVE" a dvě hlavní stage vyrostou v Pravém křídle a ve Střední hale. Obě stage ale budou mít úplně jiné hudební pojetí. Právě stage ve Střední hale by měla být lákadlem pro milovníky svižnějšího BPM a tvrdšího stylu. Stage v Pravém křídle by měla být určitým protipólem. A jak budou jednotlivé hlavní stage vypadat?
V Pravém křídle bude umístěna HEAVEN STAGE, která se ponese na vlnách té pravé nebeské lásky. Tomu budou odpovídat dekorace, jednotlivé performance i celková stavba této stage.
Ve Střední hale bude naopak vybudována HELL STAGE! Stage bude umístěna uprostřed haly a bude přístupná ze všech stran. I zde by měly dekorace a celkové pojetí odpovídat názvu HELL.
Již v nejbližší době přineseme 3D vizualizace obou stage.

TRITONAL NAHRADÍ ORJAN NILSEN:
S velkým politováním oznamujeme, že Tritonal nemohou vystoupit z důvodu nepříznivého časového harmonogramu v sobotu 13.4. 2013 na party Trancefusion v Praze. Omlouváme se všem jejich věrným fanouškům, kteří se na ně na tomto eventu těšili a momentálně již usilovně pracujeme na stanovení náhradního termínu.
Zároveň jsme se okamžitě snažili na vzniklou situaci adekvátně reagovat a sehnali jsme pro fanoušky Trancefusion náhradu v podobě světové hvězdy, která je právěm považovaná za jednoho z nejlepších trance producentů současnosti! - ORJAN NILSEN!

Hell stage zároveň posílí Dave Schiemann!

HYMNA TRANCEFUSION:
Stejně jako vloni se i letos ujal úkolu složení oficiální hymny Trancefusion jeden z headlinerů akce Richard Durand. Tentokrát nese jméno "DESTINATION PRAGUE"
http://www.youtube.com/watch?v=PpMGEcyuU1Q

CESTOVNÍ POUKÁZKY ČD:
Ten, kdo je majitelem vstupenky na Trancefusion zakoupené v síti Ticketstream, má možnost si zakoupit zpáteční kupon Českých Drah odkudkoliv z ČR do Prahy a zpět za neuvěřitelných 300,- Kč celkem. Kupon lze zakoupit v síti Ticketstream na adrese www.ticketstream.cz/trancefusion

WARM UP PARTIES:
Dne 22.3.2013 bude hostit jednu z oficiálních warm up parties plzeňský klub Pantheon. A sestava pro tuto akci bude skvostná: holandský producent Richard Durand, kterého doprovodí české hvězdy Thomas Coastline, Michael C a Daniel Čechtický. Vstupné bude činit symbolických 80,- Kč a majitelé již zakoupených vstupenek na Trancefusion Ocean of Love budou mít vstup zdarma!
Dne 8.3.2013 se bude konat oficiální warm up party v klubu Posilovna v Mnichově Hradišti za účasti DJs Thomas Coastline, Martin Gredner a Štepo.

-----------------------------------------------------------------

Stejně jako v loňském roce je i letos Richard Durand autorem oficiální hymny akce TRANCEFUSION. Letošní hymna vyšla opět pod hlavičkou Black Hole Recordings a nese název DESTINATION PRAGUE. Posuďte sami, jak se tentokrát povedla. Richard Durand bude i letos jednou z mnoha světových hvězd jarní edice Trancefusion Ocean of Love, která se uskuteční za necelé dva měsíce ve všech prostorách Průmyslového Paláce v Praze.

http://www.youtube.com/watch?v=PpMGEcyuU1Q
-----------------------------------------------------

Nabídka vip boxu na Trancefusion a Night of Heroes
DIAMOND VIP BOX PRO 10 OSOB: Cena 35.000,- Kč Cena obsahuje: - 10x Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací na baru, přístup do všech prostor včetně plochy i Golden VIP, samostatný vstup, toaletu, šatnu, - přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou, - separátní box s osobní obsluhou po celou noc, - občerstvení, ovoceDIAMOND VIP BOX PRO 6 OSOB
Cena 25.000,- Kč
Cena obsahuje:
- 6x Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací na baru, přístup do všech prostor včetně plochy i Golden VIP, samostatný vstup, toaletu, šatnu
- přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou
- separátní box s osobní obsluhou po celou noc
- občerstvení, ovoce

GOLDEN VIP BOX PRO 10 OSOB
Cena 15.000,- Kč
Cena obsahuje:
- separátní box s osobní obsluhou, přístup do Golden VIP prostor i na plochu
- přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou
- 1 litr vodky, 6 x Red Bull, 6 x minerálku
- občerstvení, ovoce

NIGHT OF HEROES 2. 2. 2013

DIAMOND VIP BOX PRO 10 OSOB
Cena 30.000,- Kč
Cena obsahuje:
- 10x Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací na baru, přístup do všech prostor včetně plochy i Golden VIP, samostatný vstup, toaletu, šatnu
- přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou
- separátní box s osobní obsluhou po celou noc
- občerstvení, ovoce

DIAMOND VIP BOX PRO 6 OSOB
Cena 22.000,- Kč
Cena obsahuje:
- 6x Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací na baru, přístup do všech prostor včetně plochy i Golden VIP, samostatný vstup, toaletu, šatnu
- přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou
- separátní box s osobní obsluhou po celou noc
- občerstvení, ovoce

GOLDEN VIP BOX PRO 10 OSOB
Cena 15.000,- Kč
Cena obsahuje:
- separátní box s osobní obsluhou, přístup do Golden VIP prostor i na plochu
- přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou
- 1 litr vodky, 6 x Red Bull, 6 x minerálku
- občerstvení, ovoce

Rezervace a bližší informace na: tickets@trancefusion.cz nebo na telefonním čísle +420 734 538 699.

------------------------------------------------------

Seznam jmen pro jarní Trancefusion je kompletní

Jak bylo slíbeno, tak všechna jména pro velkou jarní edici Trancefusion Ocean of Love, která se bude konat dne 13. 4. 2013 ve všech prostorách Průmyslového Paláce na Výstavišti, byla postupně oznámena. Praha se tak opět může těšit na pořádnou dávku taneční hudby během jedné noci za účasti mnoha světových hvězd! V prostorách paláce vyrostou dvě unikátní a rovnocenné stage (jedna v Pravém křídle a jedna ve Střední hale), na nichž se během jedné noci vystřídá celkem 16 zvučných jmen. Jak bývá v případě Trancefusion zvykem, Praha opět zažije tento den mnoho českých premiér. A kteří vyvolení tedy budou protagonisty tohoto trance svátku roku 2013?
Byl headlinerem té historicky první edice a po dvou letech se této úlohy ujme znova! Pozvání na Trancefusion s radostí přijal miláček milionů fanoušků po celém světě a autor mnoha globálních hitů, německý producent ATB. Návrat přesně po roce si zopakuje další oblíbenec nejen českého publika RICHARD DURAND, autor historicky první hymny Trancefusion. Dalšími matadory na poli elektronické taneční hudby, kteří se představí v dubnu v Praze, jsou JOHN O'CALLAGHAN a SIMON PATTERSON. Ten první zazářil v únoru na první klubové edici, ten druhý zase "rozsekal" svým řízným setem návštěvníky dubnové Trancefusion. Dalším, kdo dostal zaslouženě opět místo v line upu, je kanadský producent ARNEJ, který se premiérově blýskl v Praze na podzimní edici 2011 a sklidil velké ovace. Do Prahy přijede i parťák ATB a jeho velký kamarád, JOSH GALLAHAN.

Na Trancefusion - "Ocean of Love" vyroste ve Střední hale stage, která bude určena především fanouškům svižnějších temp a vícero hudebních stylů. A kdo na této stage určitě nebude chybět? Návrat po dlouhých letech si připraví německý producent TALLA 2XLC, který zčásti naservíruje fanouškům "old school set" a mohl by tak následovat svého krajana Kai Tracida, který letos v září přivedl do varu tisíce návštěvníků podzimní edice. A přichází další dvě zajímavá jména pro tuto stage: Ze sousedního Německa přijede "řezník" A.S.Y.S., který bezesporu nenechá ani na chvíli vydechnout žádného z návštěvníků. Dalším vyvoleným pro tuto sestavu je duo ORGAN DONORS; dva týpci, kteří jsou neuvěřitelní showmani a jejichž live vystoupení vždy stojí za to. Zajisté si získají mnoho nových příznivců i v Praze.

A nyní dlouhý výčet jmen, která se v České Republice představí ve své premiéře:
Dlouhá očekávání a velké prosby českých fanoušků byly vyslyšeny: Do ČR poprvé zavítá americké duo TRITONAL, kterému momentálně leží Amerika u nohou! V Praze se představí jako jedni z hlavních hvězd této edice. Ale i americká hvězda SHOGUN bude jedním z těch, kteří do Prahy zavítají vůbec poprvé; snad se dočkáme i pár jeho nových skladeb z chystaného debutového alba! Jihoamerická dvojka HEATBEAT se během posledních pár let etablovala na scéně díky svým skvělým producentským schopnostem a její vystoupení na této Trancefusion bude zároveň premiérové i v rámci střední Evropy. Další vycházející hvězdou, která se představí, je ANDREW RAYEL. Tento moldavský mladík je momentálně jedním z nejžhavějších želízek v trancovém ohni a velký oblíbenec světového dje #1, Armina Van Buurena, který jej vzal pod ochranná křídla svého labelu Armada Music.Výčet nováčků uzavírá další z líhně talentů východní Evropy, OMNIA. Není náhodou, že všichni jmenovaní v poslední anketě DJ MAG Top 100 vyšplhali v první stovce nejlepších DJs světa vzhůru a v příštích letech o nich bude určitě hodně slyšet!

A je zde třešnička na pomyslném dortu jménem TRANCEFUSION! Na všech předcházejících edicích byl vždy nějaký speciální host. Nejinak tomu bude i v dubnu 2013, ale tentokrát nebude jen jeden, ale hned dva, a to dvě velmi šarmantní dámy - SARAH HOWELLS a JULIE THOMPSON! Obě vokalistky jsou na poli taneční hudby již celosvětově známé a na svém kontě mají desítky oblíbených songů. Pro tuto edici ale spojí síly dohromady a připraví si pro fanoušky něco opravdu nevídaného. Stanou se hlavními protagonistkami Main Performance a předvedou live blok těch svých největších hitů, to celé doprovázené obrovskou show, úchvatnými efekty a mnoha dalšími performery. Každá z nich navíc zazpívá i během setu některého z DJs, kteří jsou součástí line upu. A fanoušci mohou prozatím jen spekulovat, s kým vším to bude... :-)
Již v tuto chvíli se pracuje na vizualizacích a technickém řešení obou stage a pořadatelé chtějí ještě do konce roku svým fanouškům představit detaily toho, na co se mohou po vizuální i technické stránce těšit. A bude opravdu na co! Obě hlavní stage budou svým pojetím a vzhledem velice unikátní a "živé".

------------------------------------------------

Trancefusion termíny 2013 a předprodej Member cards
Trancefusion zná všechny termíny na rok 2013 a spouští prodej exkluzivních TRANCEFUSION MEMBER CARDS s množstvím benefitů! BTL Agency oznamuje termíny akce TRANCEFUSION pro rok 2013 a zároveň s tímto oznámením spouští prodej exkluzivních členských karet s přístupem na všechny tyto akce s řadou skvělých benefitů pro majitele těchto karet!
TERMÍNY 2013:
9. 2. 2013 TRANCEFUSION OLD SCHOOL EDITION - SaSaZu Club Prague (kompletní informace k akci již ve čtvrtek 8. 11. 2012)

13. 4. 2013 TRANCEFUSION OCEAN OF LOVE - Průmyslový Palác Praha
DJs: ATB, Richard Durand, John O'Callaghan, Tritonal, Simon Patterson, Shogun, Heatbeat, Arnej, Omnia, Andrew Rayel, Talla 2XLC, A.S.Y.S., Organ Donors, Josh Gallahan. Hosté: Sarah Howells, Julie Thompson

8. 6. 2013 TRANCEFUSION SPECIAL CLUB EDITION 3
(více informací bude zveřejněno již brzy)

28. 9. 2013 TRANCEFUSION AUTUMN 2013 - Průmyslový Palác Praha
(bližší informace budou oznámeny již během měsíce března 2013)

8. 11. 2013 TRANCEFUSION SPECIAL CLUB EDITION 4
(více informací bude zveřejněno již brzy)

EXKLUZIVNÍ TRANCEFUSION ČLENSKÁ KARTA PRO ROK 2013:
Současně s oznámení všech termínů Trancefusion pro rok 2013 se spouští i prodej exkluzivních klubových karet, které opravňují majitele ke vstupu na všechny tyto termíny a získáním množství výjimečných benefitů pro jejich držitele. Koupí této permanentky buď v síti Ticketstream nebo na dobírku objednávkou přímo u BTL Agency, získá návštěvník plastovou kartu velikosti platební karty s unikátním kódem pro vstup na všechny uvedené akce. Návštěvník tak nepotřebuje klasickou tištěnou vstupenku nebo e ticket na každou akci zvlášť, ale bude používat na všechny akce jen jednu kartu. Tato karta je vystavena na konkrétní jméno, ale je i přenosná na jiné osoby. Koupí této karty získává její majitel nespočet skvělých benefitů ke každé kartě jako speciální bonus. Pokud tedy přemýšlíte nad originálním dárkem k Vánocům, Trancefusion členská karta bude zajisté tím pravým! Vzhledem k tomu, že již mnoho fanoušků má zakoupenou vstupenku na Trancefusion Ocean of Love, bude umožněn nákup klubové karty s poníženou cenou o 750 Kč. Pro tento nákup je třeba zaslat email s poptávkou a uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky na info@ticketstream.cz nebo info@trancefusion.cz a zájemce obratem obdrží informace, o způsobu prodeje.

Ceny jednotlivých karet a přehled benefitů:

CLASSIC MEMBER CARD 2013 cena 2.990,- Kč
- vstup na všech 5 akcí roku 2013 s přístupem do prostor pro majitele standardních vstupenek
- samostatný vchod pro držitele členských karet s přednostním odbavením, samostatná šatna pro členy zdarma
- u termínů 13. 4. 2013 a 28. 9. 2013 přístup do EXCLUSIVE MEMBER LOUNGE s welcome drinkem, občerstvením, meet and greet s většinou vystupujících DJs, možnost focení s DJs, dárky od partnerů akce
- zdarma přístup na VIP MEMBER CHRISTMASS PARTY pouze pro majitele členských karet dne 14. 12. 2013 v klubu Atelier v Praze za účasti jedné zahraniční trance hvězdy a top CZE trance DJs. Zahraniční DJ bude zvolen samotnými členy v anketě z výběru pěti nabídnutých jmen.
- dárek v podobě klíčenky Trancefusion a exkluzivního CD (Trancefusion Mix by Thomas Coastline)

GOLDEN VIP MEMBER CARD 2013 cena 5.990,- Kč
- vstup na všech 5 akcí roku 2013 s přístupem do GOLDEN VIP prostor (welcome drink, Golden VIP terasa, samostatné toalety, bary, občerstvení)
- samostatný vchod pro držitele členských karet s přednostním odbavením, samostatná šatna pro členy zdarma
- u termínů 13. 4. 2013 a 28. 9. 2013 přístup do EXCLUSIVE MEMBER LOUNGE s welcome drinkem, občerstvením, meet and greet s většinou DJs, možnost focení s DJs, dárky od partnerů
- zdarma přístup na VIP MEMBER CHRISTMASS PARTY pouze pro majitele členských karet dne 14. 12. 2013 v klubu Atelier v Praze za účasti jedné zahraniční trance hvězdy a top CZE trance DJs. Zahraniční DJ bude zvolen samotnými členy v anketě z výběru pěti nabídnutých jmen.
- dárek v podobě klíčenky Trancefusion a exkluzivního CD (Trancefusion Mix by Thomas Coastline) a 1l lahve vybraného alkoholu od partnerů Trancefusion

DIAMOND VIP MEMBER CARD 2013 cena 9.990,- Kč
- vstup na všech 5 akcí roku 2013 s přístupem do DIAMOND VIP prostor (neomezená konzumace na baru, samostatné toalety, občerstvení)
- samostatný vchod pro držitele členských karet s přednostním odbavením, samostatná šatna pro členy zdarma
- u termínů 13. 4. 2013 a 28. 9. 2013 přístup do EXCLUSIVE MEMBER LOUNGE s welcome drinkem, občerstvením, meet and greet s většinou DJs, možnost focení s DJs, dárky od partnerů
- zdarma přístup na VIP MEMBER CHRISTMASS PARTY pouze pro majitele členských karet dne 14. 12. 2013 v klubu Atelier v Praze za účasti jedné zahraniční trance hvězdy a top CZE trance DJs. Zahraniční DJ bude zvolen samotnými členy v anketě z výběru pěti jmen.
- dárek v podobě trička Trancefusion, klíčenky Trancefusion, exkluzivního CD (Trancefusion Mix by Thomas Coastline) a 1l lahve vybraného alkoholu od partnerů Trancefusion, CD od vybraného zahraničního Trancefusion DJe.


Uvedené ceny jsou včetně DPH a veškerých dalších poplatků.

Karty jsou k zakoupení v síti Ticketstream on line na adrese www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávkou na dobírku přímo od agentury BTL Agency na adrese tickets@trancefusion.cz nebo na telefonním čísle +420 734 538 699. Poštovné v tomto případě činí 84,- Kč. V případě nákupu on line v síti Ticketstream bude karta i s dárky zaslána na adresu kupujícího jako cenné psaní. V případě objednávky ze zahraničí bude cena permanentky navýšena o 200 Kč na pokrytí poštovného.
Po doručení karty doporučujeme vyplnit formulář dle instrukcí v průvodním dopise s uvedením bezpečnostních prvků, aby bylo možné v případě odcizení nebo ztráty karty tuto vždy zablokovat a vydat náhradní.

Upozornění:
Varujeme všechny před nákupem karet z jakýchkoliv jiných zdrojů než z oficiální prodejní sítě Ticketstream nebo přímo od promotéra Trancefusion, agentury BTL Agency. Nefoťte ani kartu ze zadní strany, kde je umístěn čárový kód a veřejně jí neprezentujte, aby se tak zamezilo možnému zneužití čárového kódu. S dodáním karty dostane kupující také instrukce, jak kartu v případě zcizení nebo ztráty deaktivovat. V případě jakékoliv pochybnosti o pravosti karty se informujte na info@ticketstream.cz.----------------------------------------------------------------

Trancefusion - Ocean of Love - první jména jsou známa
Jak bylo slíbeno, produkce Trancefusion oznamuje postupně jména pro jarní edici 2013. A fanouškové trance hudby se mají opravdu na co těšit. Vedle známých matadorů zavítá do Prahy i mnoho DJs ve své české premiéře. Další jména budou oznamována postupně až do data konání podzimní edice, která se bude konat dne 29.9.2012 v Průmyslovém Paláci.Zde jsou již oznámená jména:

RICHARD DURAND
SIMON PATTERSON
TRITONAL (poprvé v ČR)
ARNEJ
SHOGUN (poprvé v ČR)
TALLA 2XLC
OMNIA (poprvé v ČR)
A.S.Y.S.
HEATBEAT (poprvé v ČR)

Se spuštěním předprodeje je v nabídce výhodná koupě spojené vstupenky (combo ticket) na Trancefusion Autumn 29.9.2012 v Průmyslovém Paláci (Cosmic Gate, tyDi, Lange, Kai Tracid, Alex M.O.R.P.H., Bryan Kearney, Artento Divini a další hvězdy) a na tuto jarní Trancefusion v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu pouhých 1.300,- Kč celkem! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2013 za 750,- Kč pro uplatnění této slevy piště na info@ticketstream.cz s uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky). Stejně tak se tímto dnes spouští předprodej samostatných vstupenek a cena v první limitované vlně činí 850,- Kč.

----------------------------------------------------------

Praha se i na jaře 2013 dočká svého trance svátku
Datum 13.4.2013 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů! Přesně po roce obsadí produkce TRANCEFUSION opět celý Průmyslový Palác a nabídne svým fanouškům svěží vítr a pestrou show za účasti mnoha světových hvězd tohoto hudebního žánru. Veškeré prostory Průmyslového Paláce (levé i pravé křídlo, střední hala i rozlehlé foyer) s celkovou plochou přes 12 tisíc metrů čtverečních se promění v jeden velký festival taneční hudby a fanoušci si rozhodně přijdou na své. Celkem v paláci vyrostou 2 velké rovnocenné stage, na nichž se během desetihodinového tanečního maratonu představí více jak 14 trance světových DJs. Praha se jako při každé Trancefusion může jen pro tuto noc těšit na několik jmen, která si v Čechách odbudou svou premiéru! Produkce Trancefusion před dvěma týdny vyhlásila anketu, koho by si fanouškové přáli na jarní edici a i výsledky této ankety se ve složení line upu zčásti promítnou. Již v tuto chvíli lze prozradit, že stage ve střední hale bude určená pro milovníky svižnějšího BPM i tvrdších hudebních stylů.

Počínaje dneškem oznámí pořadatelé každý týden několik jmen, která se na této edici představí. Kompletní line up bude znám nejpozději do konce září, ještě před vypuknutím podzimní Trancefusion Autumn.

K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, prostorné vyhlídkové terasy ve střední hale, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foaer s třetí stage, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.

Navíc se spuštěním předprodeje přichází s limitovanou nabídkou koupě spojené vstupenky (combo ticket) na Trancefusion Autumn 29.9.2012 v Průmyslovém Paláci (Cosmic Gate, tyDi, Lange, Kai Tracid, Alex M.O.R.P.H., Bryan Kearney, Artento Divini a další hvězdy) a na tuto jarní Trancefusion v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu pouhých 1.300,- Kč celkem! Za cenu, která je shodná s cenami konkurenčních akcí, kde zažijete 6 DJs, tak máte možnost zažít 14 světových hvězd ve dvou termínech! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2013 za 750,- Kč pro uplatnění této slevy piště na info@ticketstream.cz s uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky). Stejně tak se tímto dnes spouští předprodej samostatných vstupenek a cena v první limitované vlně činí 850,- Kč.

TRANCEFUSION - ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 23. 8. 2012.
Klasická vstupenka - první vlna 500 ks za 850 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 890 Kč, 990 Kč, 1090 Kč a 1190 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 Kč a 2190 Kč.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2690 Kč, dále pak 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION - OCEAN OF LOVE
Sobota 13. 4. 2013, 19:15 otevření paláce, 20:00 start programu, 06:00 konec
Průmyslový Palác (všechna křídla), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7
DJs: bude oznámeno v nejbližší době
Hosté: bude oznámeno v nejbližší době


Napsat názor do DISKUSE


25.8. 18:15
Video-recenze novinek (Freezer)
25.8. 17:55
Trancenation @ Mecca Club Prague 16.11.2019
20.8. 20:40
Gareth Emery zahraje 23.8. v Epicu
4.8. 23:48
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

23.8. 13:30
OUT! [TAR#138] Corrie Theron - I Am
23.8. 12:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee & Zara Taylor - Everything Changes / In Your Eyes
23.8. 12:13
OUT! [TAR Oasis] Paaro - Fusion
16.8. 23:37
OUT! [Trance All-Stars Records] Tommy Kierland - Plethora / Closer to the Sun
16.8. 23:37
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Blue Serigala - Constitution

17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)
11.8. 20:39
Vadim Zhukov feat. Megan Sampson - Heart Connected (Solarstone Reconstructed Mix)
6.8. 18:45
Ciaran McAuley & Clare Stagg - All I Want (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ