TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 31.3.2015 Karel, Press

Trancefusion - časový lineup a poslední informace

Během pouhých čtyř let se díky vám podařilo uspořádat 15 edicí se 150-ti předními světovými DJs a 10-ti live zpěváky a zpěvačkami. Představili jsme vám více než 120 hudebníků, tanečníků a artistů a společně jsme si užili více než 150 hodin taneční hudby. Protože se chceme rozloučit s Trancefusion a všemi jejími fanoušky ve velkém stylu, připravili jsme pro vás největší taneční víkend v historii Prahy, který startuje v pátek večer a končí v neděli v pozdních odpoledních hodinách. Od hlavní události tohoto tanečního maratonu, a zároveň od jedné z největších halových akcí tohoto roku, TRANCEFUSION - TIME TO SAY GOODBYE nás dělí pouze několik dní. Již nyní máme zprávy, že na poslední Trancefusion (TF) v historii se chystají tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru ze všech koutů světa a proto BTL-Agency přináší do tohoto večera ojedinělé prvky, které podtrhnou úchvatnou atmosféru této taneční akce a na dlouho zůstanou v paměti všech účastníků.
Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a pevně věříme, že nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

S úctou,

Váš TRANCEFUSION Team
OFICIÁLNÍ PRE-PARTY A AFTERPARTY:
Abychom znásobili maximální zážitek z hlavní, sobotní události v Průmyslovém paláci, připravili jsme si pro vás společně s holešovickým klubem Mecca oficiální pre-party a afterparty.

Páteční večer bude ve znamení pre-party, která startuje ve 22:00 a končí v 06:00. Návštěvníci se mohou těšit na main stage, kde se představí světové špičky Kyau & Albert, Stoneface & Terminal, Talla 2XLC, Ruben de Ronde, které doplní oblíbený ReOrder a Thomas Coastline Druhá stage bude patřit Czech Trance Family DJs, kterými pro tento večer bude N-Rico, BluEye, Veena, Vikinz a Erick Pride.

V neděli od 04:00 startuje oficiální afterparty v klubu Mecca, kde největší taneční víkend v historii Prahy zakončí Skypatrol, Dennis Sheperd, Arisen Flame, Venom One, Nifra, Taucher, Madwave, LayDee Jane a Priest.

Více informací:
Pre-party: http://on.fb.me/1BSe3dE
Afterparty: http://on.fb.me/1x3wfSo
Předprodej: www.ticketstream.cz/trancefusion

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 1390/2190/3390 končí dne 4. 4. 2015 ve 14:00 hodin. Poté budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1490/2290/3490 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 17:00 hodin.

TOKENY:
Na všech barech bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a bude možné je půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude dostatek pokladen (pokladny budou umístěny u vchodů v Levém křídle a ve foyer u výstupu z pravého křídla), takže nemusíte mít obavy z front. Jedna z pokladen v Levém a v Pravém křídle bude přijímat i platby v Eurech a platby kartou! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin. Parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.

SMLUVNÍ DOPRAVCE TRANCEFUSION:
Taxislužba Liftago se stala pro poslední Trancefusion jediným smluvním dopravcem s garantovanou nejnižší cenou. Doporučujeme všem návštěvníkům, aby pro dopravu na akci využili právě služeb Liftago.

Liftago je nejnadějnější český start-up, který dává každému přes mobilní aplikaci výběr nejlepších volných řidičů taxi v okolí - podle hodnocení řidiče předchozími zákazníky, podle ceny nebo auta. Liftago používají už desítky tisíc lidí a jeho vizí je extrémní zpřístupnění veřejné dopravy tak, že pro lidi bude jednodušší nechat vlastní auto doma, nebo si ho vůbec nepořizovat.

Když na Trancefusion, tak ve velkém stylu s kreditem 400 Kč zdarma na 1.jízdu od Liftago:
1.) Stáhni app-ku a ulož platební kartu do aplikace (pro případ dražší
jízdy než 400 Kč).
2.) Před jízdou v menu "Promo akce" zadej promokód: BTL
3.) Objednej Liftago a nic už neřešíš!

Stažení Liftago app-ky zde: http://lftg.co/android | http://lftg.co/iOS

OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem, se zbraněmi a dalšími nebezpečnými předměty! Vstup na akci je umožněn pouze osobám starším 18 let.

KOUŘENÍ:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer zóna s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní zastřešený prostor na čerstvém vzduchu. Součástí kuřácké zóny je i CZ/SK Stage powered by FABRIC.

VCHODY:
Vchody do Průmyslového paláce budou umístěny v Levém křídle (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do Levého křídla vedle pokladny se vstupenkami. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musejí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z neoficiálních zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každý návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.

ŠATNY A UZAMYKATELNÉ BOXY:
Rozsáhlé velkokapacitní šatny budou umístěny v Levém křídle Průmyslového paláce hned za vchody. Poplatek za šatnu bude činit 40 Kč. I tentokrát nabídneme návštěvníkům pronájem uzamykatelných boxů (tzv. lockerů), kterých bude k dispozici několik set kusů. Poplatek za pronájem tohoto boxu bude činit 150 Kč plus vratná záloha na klíč od boxu ve výši 100 Kč. Šatny i uzamykatelné boxy budou barevně odlišené a zřetelně označené. Prostory šaten budou dostatečně personálně posíleny pro rychlé odbavení.

OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!

GAME A RELAX ZONE:
V Levém křídle Průmyslového paláce se můžete těšit na rozsáhlé zábavní centrum, které bude sloužit návštěvníkům pro aktivní odpočinek a načerpání energie při dlouhém tanečním programu. Těšit se můžete na stolní fotbal, velký merchandising, výstavu o historii Trancefusion, oficiální foto stěnu, televizní studio, kde můžete nahrát své poslední rozloučení s Trancefusion.

TOALETY:
V Průmyslovém paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Pevné toalety jsou v suterénu foyer z každé strany. VIP toalety budou umístěny vedle VIP plochy v Pravém křídle.

ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!

PŘÍMÝ PŘENOS AFTERHOURS.FM:
Jeden z hlavních mediálních partnerů Afterhours.fm přináší i z poslední Trancefusion přímý přenos, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů akce zúčastnit.

ON LINE ZPRAVODAJSTVÍ NA FACEBOOKU A TWITTERU:
Počínaje čtvrtkem 2.4. začne na sociálních sítích Trancefusion stálé online zpravodajství, které skončí v neděli 5.4. v dopoledních hodinách. Budeme vám přinášet zpravodajství z příprav, příletů DJs, zkoušek ale zejména i non stop zpravodajství z akce samotné. Těšit se můžete na mnoho exkluzivních fotografií, vzkazů DJs, reakcí návštěvníků apod.

PLATBA KARTAMI A EURO:
Na místě bude možno na místě platit na dvou pokladnách i platebními kartami a Eury. V levém křídle a ve foyer bude vždy jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Platební kartou bude možno případně platit i zakoupené věci v merchandise stánku vedle pokladen.

PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé akci. Booklet bude mít formát A7, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás památka na TRANCEFUSION. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu a časový line-up všech tří stage a informace o oficiální afterparty v klubu Mecca.

BARY:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby návštěvníci byli co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v Pravém křídle, speciální Vodka 42 Blended bar ve foyer a Red Bull bar v Pravém křídle a přední hale.

OBČERSTVENÍ A VENKOVNÍ ZÓNA:
Tentokrát nabídneme návštěvníkům rozšířenou nabídku pokrmů a občerstvení v areálu. Bude zde umístěno hned několik stánků s nejrůznějším sortimentem. Před Průmyslovým palácem bude vybudována velká venkovní zóna, kde se budou návštěvníci po celou dobu moct občerstvit, nadýchat čerstvého vzduchu. Součástí této zóny bude dostatek pivních setů na sezení a také kuřácký stan na čerstvém vzduchu.

MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách Levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. Těšit se můžete na exkluzivní limitovanou edici sběratelské sady Trancefusion - Time to say goodbye. Jedná se o rozlučkovou knížku, special box, Blue-Ray nebo DVD (oboje také ve speciální limitované sběratelské edici) a očíslovaný plakát ve formátu A2 v tubusu. Nebudou chybět i fashion předměty či doplňky jako klíčenky, silikonové náramky nebo party brýle. Tyto předměty bude možné platit tokeny, euro nebo kartou.

VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označené VIP tribuny v pravém křídle a střední hale. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením a bary. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře Pravého křídla a tribuny ve střední hale. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací s plným sortimentem nápojů. Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.

VERY SPECIAL GOODBYE
V 8:00 proběhne emotivní loučení se všemi návštěvníky i s nádherným prostorem Průmyslového paláce velice originálním způsobem. Připravte se na cestu 150-ti hodinami hudby, které pro vás společně s více než 150-ti DJs a 120 performery v uplynulých čtyřech letech BTL-Agency připravila.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
V holešovickém klubu Mecca (U Průhonu 3, Praha 7) odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového paláce budou hostesky Mecca Club, které vám poskytnou maximum informací a pomohou vám najít autobusy, které zdarma budou jezdit každou hodinu do klubu Mecca. Těšit se můžete na hvězdný line-up: Skypatrol, Dennis Sheperd, Arisen Flame, Venom One, Nifra, Taucher, Madwave, Laydee Jane a Priest.

------------------------------------------------------------

Trancefusion - Rozhovor s Bryanem Kearneym
Ahoj Bryane, co si pamatuješ ze svého setu na Trancefusion Autumn v roce 2012? Byla to úžasná noc na skvělém místě. Hrál jsem na konci po Kai Tracidovi. Bylo to poprvé, co jsem hrál své vlastní produkce včetně The Nettle. Taky jsi hrál v Praze na FSOE 300 v roce 2013. A nedávno na Transmission v O2 areně. Máš nějaké zvláštní spojení s českým publikem? Publikum v České Republice je vždycky velmi komunikativní a sdílí nadšení pro hudbu. Užíval jsem si každé vystoupení, které jsem tu měl.Za několik týdnů budeš hrát speciální back to back set se Sneijderem. Jaký nářez to bude?
Nepopisoval bych to, co hrajeme, jako nářez, protože to zní jako nesmyslný rachot. Bude v tom spousta energie, tak bych to popsal?

Tvůj remix Garetha Emeryho&Go Bruce – U se stal skladbou roku 2014 na State of Trance. Jak jsi reagoval, když ses to dozvěděl?
Byl jsem v sedmém nebi. Byla to v tom roce moje největší skladba a strávil jsem na ní spoustu času, takže to pro mě hodně znamenalo, že se stala skladbou roku. Teď je čas pokračovat a zlepšovat se.

Kdybys mohl pracovat s kterýmkoliv hudebníkem, kdo by to byl a proč?
Plumb. Skvělý jedinečný hlas a její texty mají hloubku.

Rok 2015 vlastně teprve začal. Jaké máš plány na tenhle rok? Nějaké nové produkce?
Světovládu ?
Už mám několik připravených věcí, originály, remixy a společné tracky, které vyjdou v příštích měsících. Právě jsem dodělal remix ASOT Team Tracku od Armina van Buurena a taky remix pro Roxannu Emery. I moje první kompilace vyjde letos.

Prosím, dokonči tuto větu: Život bez elektronické hudby...
Život bez elektronické hudby by stál za hovno.

Díky, že sis na nás udělal čas. Chceš něco říct svým fanouškům? Proč by neměli zmeškat poslední Trancefusion?
Uvidíme se v dubnu a bude to skvělá noc. Na Trancefusion byste měli být, protože je to se všemi, kdo budou vystupovat, neuvěřitelně jedinečná a rozmanitá akce.

---------------------------------------------------------------------

Trancefusion - rozhovor s Langem

Ahoj Stuarte! Těšíš se, že budeš hrát back to back set s Andy Moorem? Jasně! S panem Moorem je to vždycky skvělé a přivezeme spoustu nových věcí, na kterých právě pracujeme. Co si pamatuješ ze svého vystoupení na Trancefusion Autumn 2012? Lidi byli skvělí a to místo opravdu výborné, krásná atmosféra. Zůstal jsem celý víkend v Praze a chodil po památkách, což většinou nedělám, když vystupuju, takže to bylo taky výborné.


Budeš součástí výjimečného line-upu na úplně poslední Trancefusion. Jak se cítíš?
Opravdu se těším, že jsem zase pozvaný, a je to čest, že budu hrát na poslední akci. Ten line-up je kolosální, jak říkáš, a nemůžu se dočkat!

Začal jsi s DJingem před nějakou dobou a viděl jsi během těch let spoustu změn. Jak si myslíš, že se trance vyvine v příštích pěti nebo deseti letech?
To je vždycky těžké říct a trance se s tou spoustou odnoží tohoto žánru v dnešní době těžko definuje. Jedna věc je jistá, až ta současná bublina EDM praskne, hodně lidí z té scény bude hledat hlubší sound a tak by trance mohl zažít velkou obnovu.

Můžeš nám říct něco o Intercity?
Moje rádiová show Intercity běží od roku 2009 a od loňska vysílám každý týden místo dvakrát do měsíce. Je to pro mě velká šance být v kontaktu s fanoušky z celého světa, i s těmi, kteří nemohou přijet na akce ap. Celá ta show je o tom, že představuju nové tracky z trancu a příbuzných žánrů a to nejnovější z mého vydavatelství Lange Recordings. Najděte si jí na ah.fm každou středu nebo si stáhněte podcast na iTunes.

Prosím, dokonči tuto větu: Život bez elektronické hudby...
Život bez elektronické hudby je jako film bez soundtracku.

Rok 2015 právě začíná. Jaké máš plány na tenhle rok? Připravuješ nějaké nové věci?
Připravuju nové věci, které vyjdou už brzo, například single s vokalistou Tomem Tylerem. Taky plánuju několik společných tracků a těším se, že vám zahraju nový track s Andy Moorem!

Díky, že sis na nás udělal čas. Chceš něco říct svým fanouškům? Proč by neměli zmeškat poslední Trancefusion?
Díky a díky všem mým fanouškům, opravdu si cením vaší podpory. Trancefusion bude nezapomenutelná noc, uvidíme se brzy!----------------------------------------------------------------------------------------

Trancefusion - oznámení pre-party, afterparty and cz/sk stage
Již za 8 týdnů se naposledy veřejnosti představí legendární párty Trancefusion. V produkci BTL Agency se tentokrát uskuteční i oficiální pre-party a oficiální afterparty. Obě akce se uskuteční ve vyhlášeném klubu Mecca a line upy obou akcí jsou opravdu velice silné a slibují "nadupaný" celý velikonoční víkend. Trancefusion se rozhodla rozloučit ve velikém stylu a proto postavila i line upy na pre-party i afterparty, jakoby se jednalo o silnou klubovou akci. Na obou akcích totiž vystoupí drtivé množství velice zvučných zahraničních jmen. Produkce Trancefusion zároveň oznamuje obsazení CZ/SK stage, které bylo z valné většiny poskládáno na základě výsledků nominací fanoušků, kteří hlasovali přímo na Trancefusion Facebooku.

OFICIÁLNÍ PRE PARTY
Venue: Mecca Club Prague
Datum a čas: 3.4.2015, 21.00 - 06.00

Line up:
Kyau & Albert
Stoneface & Terminal
Talla 2XLC
Ruben de Ronde
ReOrder
Driftmoon
Thomas Coastline

Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion, cena základních vstupenek: 390 Kč;
190 Kč pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye. Cena na místě: 490 Kč.
VIP vstupenky pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye: 350 Kč. Cena na místě 590 Kč.OFICIÁLNÍ AFTER PARTY
Venue: Mecca Club Prague
Datum a čas: 5.4.2015, 04.00 - 12.00

Line up:
Skypatrol
Dennis Sheperd
Arisen Flame
Venom One
Nifra
Taucher
Madwave
LayDee Jane
Priest

Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion, cena základních vstupenek: 250 Kč;
190 Kč pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye. Cena na místě: 350 Kč.
VIP vstupenky pro majitele vstupenek na Trancefusion Time to say goodbye: 250 Kč. Cena na místě 390 Kč.CZ/SK STAGE TRANCEFUSION TIME TO SAY GOODBYE
Nifra
LayDee Jane
Luboš Novák
Unbeat & Zolike
K1aptcha
Joe Cormack
DJ Beck
Martin Gredner
Martin Michniak

Exkluzivní limitovaný set vstupenek s dárky:
Tato sada bude limitovaná v počtu pouhých 400 kusů a bude obsahovat: luxusní dárkovou krabičku Trancefusion, speciální památeční a číslovaná originální vstupenka na akci (zůstává nepoškozena i po akci), klasická tištěná vstupenka pro vstup na akci, CD Trancefusion, originální klíčenka, silikonový náramek, sluneční brýle. Všechny tyto předměty budou s motivem flyeru poslední edice Trancefusion a heslem TIME TO SAY GOODBYE. Tyto dárkové sady lze objednat a rezervovat pouze na adrese tickets@trancefusion.cz za cenu 1900 Kč.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup od 18 let.

Tickets are available via www.ticketstream.cz/eng

Vstupenky Pre Party:
Standartní vstupenka: 390 CZK (16 EUR* / 11 GBP* / 16 USD*)
Majitelé vstupenky na sobotní party: 190 CZK (7 EUR* / 5 GBP* / 8 USD*)
Na místě: 490 CZK (18 EUR* / 13 GBP* / 20 USD*)

VIP vstupenky:
Majitelé vstupenky na sobotní party: 350 CZK (13 EUR* / 9 GBP* / 14 USD*)
Na místě: 590 CZK (21 EUR* / 16 GBP* / 24 USD*)

Vstupenky Main Event:
Standartní vstupenka: 1 290 Kč (46 EUR* / 35 GBP*/ 53 USD*) (do 28.02.2015)
1 390 Kč (50 EUR* /38 GPB */ 57 USD*) (od 28.02.2015)
1 490 Kč na místě

Golden VIP: 2090 Kč (75 EUR* /57 GBP*/85 USD*) (od 28.02.2015)
2190 Kč (79 EUR* / 59 GBP*/89 USD*) (do 28.02.2015)
2290 Kč na místě

Diamond VIP: 3290 Kč (118 EUR*/89 GBP*/134 USD*) (do 28.02.2015)
3390 Kč (122 EUR*/92 GBP*/138 USD*) (od 28.02.2015)
3490 Kč na místě
Diamond VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci na baru.

Vstupenky After Party:
Standartní vstupenka: 250 CZK (9 EUR* / 7 GBP* / 10 USD*)
Majitelé vstupenky na sobotní party: 150 CZK (5 EUR* / 4 GBP* / 6 USD*)
Na místě: 350 CZK (13 EUR* / 10 GBP* / 14 USD*)

VIP vstupenky:
Majitelé vstupenky na sobotní party: 250 CZK (9 EUR* / 7 GBP* / 10 USD*)
Na místě: 390 CZK (14 EUR* / 11 GBP* / 16 USD*)

--------------------------------------------------------------------------------------

Za necelé tři měsíce se Trancefusion naposledy ve své čtyřleté historii představí tisícům fanoušků z celého světa. V uplynulých mnoha týdnech byl postupně odhalován line up a těsně před koncem roku byla oznámena i ta poslední jména. Bezesporu se dá říci, že tento line up je nejsilnějším a největším v historii české trance scény a čítá hned desítky jmen světového formátu. Navíc unikátní koncept main stage představí hned několik světových premiér. Kdo se tedy na začátku dubna ve 14ti hodinovém programu představí v Praze? Jména jsou uváděna v abecedním pořadí.MAIN STAGE
:
Andrew Rayel b2b Orjan Nilsen (world exclusive)
Andy Moor b2b Lange
Beat Service b2b Mark Sixma (world exclusive)
Bryan Kearney b2b Sneijder (world exclusive)
Driftmoon b2b Thomas Coastline (world exclusive)
Kyau & Albert b2b Stoneface & Terminal (world exclusive)
Manuel Le Saux b2b Darren Porter
Max Graham b2b Protoculture
Pure NRG live (Giuseppe Ottaviani vs Solarstone)
RAM b2b Sied van Riel
Richard Durand b2b Omnia (world exclusive)
Roger Shah b2b Pedro del Mar (world exclusive)
Sean Tyas b2b Menno de Jong (world exclusive)

CLASSIC STAGE:
A*S*Y*S
DuMonde
Johan Gielen
Kai Tracid
Marusha
Skypatrol
Taucher
The Space Brothers
The Thrillseekers
Woody van Eyden

SPECIAL LIVE GUESTS:
Eller van Buuren
Susana
A mnoho dalších performerů (tanečnice, artiste, hudebníci).

Limitovaná exkluzivní sada vstupenek s dárky:
Do prodeje uvádíme také sadu exkluzivních dárkových balíčků za 1 900 Kč. Tato sada bude limitovaná v počtu pouhých 400 kusů a bude obsahovat: luxusní dárkovou krabičku Trancefusion, speciální památeční a číslovaná originální vstupenka na akci (zůstává nepoškozena i po akci), klasická tištěná vstupenka pro vstup na akci, CD Trancefusion, klíčenka, silikonový náramek, sluneční brýle. Tyto dárkové sady lze objednat a rezervovat výhradně na adrese tickets@trancefusion.cz.

----------------------------------------------------------------

Trancefusion - Time to say goodbye má svou oficiální hymnu a již polovinu oznámených jmen pro svou poslední edici
PŘEHLED JIŽ OZNÁMENÝCH JMEN: Jsme zhruba v polovině oznamovaných jmen, která se na poslední Trancefusion představí. Celkem to bude více jak 40 světových jmen!

Main Stage:
Manuel Le Saux b2b Darren Porter
Roger Shah b2b Pedro del Mar
Andy Moor b2b Lange
Kyau & Albert b2b Stoneface & Terminal
Sean Tyas b2b Menno de Jong
Richard Durand b2b Omnia
Beat Service b2b Mark Sixma
Ještě 6 b2b seskupení bude oznámeno!

Classic Stage:
The Thrillseekers
Marusha
A*S*Y*S
Johan Gielen
DuMonde
Ještě 5 jmen bude oznámeno!

HYMNA: Představujeme vám ve světové premiéře oficiální hymnu k poslední Trancefusion:

http://youtu.be/G9DzK39L0rc

Written by : Juraj Klicka & Miikka Leinonen & Tomas Malina?
Produced by : Juraj Klicka & Miikka Leinonen & Tomas Malina?
Vocals by : Sanne Boomhouwer?
Lyrics by : Sanne Boomhouwer??
Signed by : Driftmoon Audio / Abora Recordings LLC??

Release date : 15.12.2014 (Beatport Exclusive) / 29.12.2014 (Worldwide Release)

-----------------------------------------------------------------------------

Trancefusion se rozloučí ve velkém stylu se svými fanoušky svou poslední edicí na jaře 2015
Říká se, že v nejlepším se má přestat a po dlouhém a nelehkém zvažování jsme se ke stejnému kroku rozhodli i my. 4. dubna 2015 se po čtyřech letech své existence Trancefusion naposledy představí v plné síle a rozloučí se se svými fanoušky. Trancefusion se za dobu své existence podařilo oslovit a zaujmout milovníky trance hudby ze všech koutů světa a stala se tak nedílnou součástí světové taneční scény. Přinesli jsme na tuto scénu svěží vítr a podařilo se nám vybudovat silnou a uznávanou značku. Nastal ale čas posunout se dál. Stejně, jako to platí v mnoha jiných oborech, i na této scéně je potřeba určitá sebereflexe. Nebylo to pro nás rozhodně jednoduché rozhodnutí, ale jsme pevně přesvědčeni, že je lepší skončit v nejlepším a odejít ze scény na vrcholu, než se postupně začít přizpůsobovat mainstreamu a upadnout časem v zapomnění, jako se to stalo jiným známým akcím.

Proto se chceme na jaře rozloučit s Trancefusion a všemi jejími fanoušky ve velkém stylu a chceme naposledy připravit našim fanouškům nezapomenutelnou čistě trance party. Přejeme si, aby se tato poslední a rozlučková edice stala oslavou taneční hudby, oslavou světové trance scény a to vše za maximální účasti našich věrných fanoušků a zejména předních světových představitelů tohoto hudebního žánru. Pokusíme se maximálně, aby tato noc nesmazatelně vstoupila do historie a zůstala nadlouho v paměti všech, kteří u toho osobně budou.

BTL Agency ale taneční scénu neopouští a má ve svých plánech mnoho dalších projektů na poli elektronické taneční hudby. Takže se budeme i nadále potkávat na různých akcích . Se značkou Trancefusion to ale bude opravdu naposledy v dubnu 2015. Staňte se tedy i vy součástí této velkolepé oslavy!

Malá statistika:
Za čtyřletou historii Trancefusion se nám podařilo shromáždit pár čísel, zde tedy něco málo z našich statistik:

15 edicí během pouhých čtyřech let
150 předních světových DJs
10 live zpěváků a zpěvaček
120 live performerů (hudebníci, tanečnice, artisté)
50 tisíc návštěvníků
150 hodin taneční hudby
3 hymny

to vše v číslech dokázala Trancefusion od svého zrození v roce 2011!

Line up:
Program bude dlouhý neskutečných 14 hodin a již nyní můžeme prozradit, že po celých 14 hodin se na main stage vystřídají opravdové světové hvězdy trance hudby! 15. října začneme postupně zveřejňovat jména DJs, kteří budou součástí této velkolepé oslavy. Těšit se můžete na dlouhý seznam zvučných jmen pro 2 velké stage (Pravé křídlo a Střední hala Průmyslového Paláce). Jsme přesvědčeni, že tento line-up bude legendární a historicky bezkonkurenční. Troufáme si říci, že se akce s podobným line upem nikde na světě nekonala a tak se tato poslední edice stane velmi exkluzivní tečkou za čtyřletým působením Trancefusion na taneční scéně.

Vstupenky jsou počínaje dnem 1. 9. v prodeji exkluzivně v síti Ticketstream a smluvních zahraničních prodejců. Veškeré informace o předprodejích vstupenek jsou k dispozici na webu Trancefusion.cz.

Limitovaná exkluzivní sada vstupenek s dárky:
Do prodeje počínaje datem 1.10.2014 uvádíme také sadu exkluzivních dárkových balíčků za 1 900 Kč. Tato sada bude limitovaná v počtu pouhých 400 kusů a bude obsahovat: luxusní dárkovou krabičku Trancefusion, speciální památeční a číslovaná originální vstupenka na akci (zůstává nepoškozena i po akci), klasická tištěná vstupenka pro vstup na akci, CD Trancefusion, klíčenka, silikonový náramek, sluneční brýle. Tyto dárkové sady lze objednat a rezervovat výhradně na adrese tickets@trancefusion.cz.

Combo vstupenky na 11. 10. 2014 + 4. 4. 2015:
Počínaje dnem 1. 9. 2014 je možné zakoupit i combo vstupenku, která bude opravňovat ke vstupu na poslední dvě edice Trancefusion:

Trancefusion - The Legends - 11. 10. 2014 Forum Karlín
Trancefusion - Time to say Goodbye - 4. 4. 2015

Cena combo vstupenky činí 1 600 Kč. Vstupenku lze zakoupit na adrese www.ticketstream.cz/trancefusion. Pro majitele již zakoupených vstupenek na říjnovou edici The Legends nabízíme vstupenky na poslední dubnovou edici za zvýhodněných 850 Kč.

Již v následujících týdnech vám budeme pravidelně představovat další novinky ze zákulisí a příprav a postupně odhalovat detaily této jedinečné noci, na které byste rozhodně neměli chybět. Připravujeme pro vás spousty dalších novinek (originální hymna - poprvé s vokály, dárkové předměty, speciální merchandise k této edici apod).

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 1. 9. 2014.
Klasická vstupenka - první vlna 500 ks za 990 Kč, dále pak 1 090 Kč, 1 190 Kč, 1 290 Kč, 1 390 Kč a 1 490 na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1 790 Kč, dále pak 1 890 Kč, 1 990 Kč, 2 090 Kč, 2 190 Kč a 2 290 Kč na místě.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2 990 Kč, dále pak 3 090 Kč, 3 190 Kč, 3 290 Kč, 3 390 Kč a 3 490 Kč na místě.
DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci na baru.

Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 605 007 551.
Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

BTL AGENCY PRESENTS: TRANCEFUSION - TIME TO SAY GOODBYE (last edition)
Sobota 4. 4. 2015, 18:00 start, 08:00 konec
Průmyslový Palác, Praha 7, Výstaviště (3 stage, všechna křídla Paláce)
DJs: budou oznámeni v nejbližší době
Speciální hosté: budou oznámeni v nejbližší době


Napsat názor do DISKUSE


13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019
11.11. 20:48
Orjan Nilsen 16/11 v Epicu
10.11. 18:37
Paul Van Dyk zahraje v Epicu 7.12.2019
30.10. 2:20
Aly & Fila presents FSOE
30.10. 1:26
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

18.11. 11:30
OUT! [Beyond The Stars Recordings] SounEmot - Si Tan Solo Supieras
18.11. 11:25
OUT! [TAR#138] Ramin Arab - Revolution
18.11. 11:21
OUT! [TAR Oasis] John Grand - Aries
12.11. 14:54
Markus Schulz & HALIENE- 'Ave Maria' - Official Video
12.11. 14:46
Christina Novelli - It'll End In Tears

14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)
29.10. 17:20
Roman Messer feat. Roxanne Emery - Lost & Found (Official Video)
15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ