TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 28.10.2016 Karel, Press

Transmission Festival - Posledni info a timetable

Největší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října. Organizátor akce, United Music Events, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem 'The Lost Oracle', na kterou se přijedou podívat lidé z více než 60-ti zemí světa. Na letošní premiéře vystoupí velké množství DJů a umělců, mezi nimiž budou také legendy hudebního světa, jež netřeba představovat - Holanďan Ferry Corsten se setem Gouryella a irská super hvězda John O'Callaghan. Podruhé se na Transmission ukáže také miláček českého publika, úžasný Australan MaRLo, jehož energické vystoupení oživí zpěvačka Chloe. Poprvé u nás vystoupí nejslavnější finský DJ Orkidea a izraelští Vini Vici přiletí do Prahy celou akci uzavřít. Speciální společný set si chystá slovenský DJ Driftmoon, který bude na podiu společně s krajanem ReOrderem.
ZJISTĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE A TIME TABLE
Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission 'The lost Oracle' jsou v plném proudu. Níže naleznete důležité informace, díky kterým prožijete ničím nerušený zážitek.

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do arény probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti arény. Před každou akcí je také informována i policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.

PRE-PARTY S TRANSMISSION VSTUPENKOU V PÁTEK 28.10. ZDARMA
Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Se vstupenkou na Transmission je vstup do klubu do 23:30 zdarma. Mecca má omezenou kapacitu a proto doporučujeme přijít včas, abyste se dostali dovnitř, to samé platí i pro guestlist. Po dosažení kapacity (1.200) bude platit pravidlo ,,1 ven - 1 dovnitř". Pokud opustíte klub, nemůžete hned poté zpět dovnitř. Pro více informací a line-up navštivte stránku události: Pre-party Transmission 2016.

ČAS OTEVŘENÍ ARENY - VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Hrát se začíná ve 20:00, opening show je ve 21:30 hodin. Transmission končí v 06:00 nového času. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 2 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně Viz. mapa. Vstupenku můžete použít pouze jednou na vstup do O2 areny - není možné akci opustit a opět se vrátit.

VSTUPENKY
VIP vstupenky jsou vyprodané. Posledních 1000 základních vstupenek je k dispozici na TRANSMISSION.events a v síti Ticketportal. Pokud nebude vyprodáno, tak si bude vstupenky možné také zakoupit v den akce, a to od 10:00 ráno po celou noc do 5:00 dalšího dne na pokladnách O2 areny. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně - na vstupu č. 10. Platba probíhá v Kč, Eurech a kreditními kartami. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny Viz. mapa. Vstupenky si můžete vyměnit od 17:30 do 05:00.

GUESTLIST
Guestlist najdete na pokladně č. 5, která bude otevřená od 17:30 do 05:00. Viz mapa.

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte Transmission tetování najdete svoji vstupenku na vchodě č. 31. Poté, co předložíte svůj doklad totožnosti a poté, co si zkontrolujeme pravost Vašeho tetování, obdržíte vstupenku a projdete hlavními vchody do arény. Vchod č. 31 pro vyzvednutí vstupenek bude otevřen od 17:30 do 02:00. Vstup do areny je povolen od 20:00.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace u vchodu č. 31. Po kontrole dokladu totožnosti budete vpuštěni do areny. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.

ŠATNA
Šatna pro majitele běžné vstupenky stojí 50 Kč nebo 2 Eura a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství (600) skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč / 10 EURO + 100 Kč /5 EURO depozit, který bude vrácen při vrácení klíče. Do své skříňky pak máte přístup celou noc. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přijít včas, abyste měli možnost pronajmout si skříňku. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.

VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází v přízemí v severním foyer a je zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Viz mapa. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 721 036 132.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku. Viz mapa.

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat. Viz. mapa.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Velký stánek s Transmission Merchandise najdete za info stánkem. Malý stánek je situování v baru Lokomotivka. Viz mapa. K dostání budou Transmission trička, čepice, brýle, vlajky a další.

BOOKLET
Po vstoupení do O2 areny všichni návštěvníci mohou získat Transmission brožuru, která zahrnuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vám vzít si špunty do uší, které můžete zakoupit v Merchandise stánku.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž KARE VIP Lounge.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra "Českomoravská". Dále zastávka tramvaje a autobusu. Vlakové nádraží "Praha -Libeň" se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené.

KOUŘENÍ
Kouření je v O2 areně povoleno pouze na vyhrazených místech. Viz mapa. V případě porušení zákazu kouření může pořadatelská služba vyvést návštěvníka, který tento zákaz porušil, z prostor O2 areny bez náhrady.

NENÍ POVOLENO!!!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

ŽIVÉ RADIO VYSÍLÁNÍ
Od 21:00 do 06:00 bude probíhat živé vysílání přímo z O2 areny v Praze skrze Transmission Radio. Všechny sety, interview a další můžete ladit na di.fm/trance

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebook Transmission - Twitter Transmission - Instagram Transmission
Nezapomeňte používat hashtag: #TM16PRG

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission (zavináč) unitedmusic.cz či zprávu na Facebookovém profilu Transmission.

TIME TABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline (warm up)
21:30 | Orkidea
22:55 | MaRLo
00:15 | Markus Schulz
01:45 | Transmix od Vision Impossible
02:00 | Gouryella
02:00 | John O'Callaghan (Ve 3 hod. jde čas o hodinu zpět)
03:30 | Driftmoon b2b ReOrder
04:45 | Vini Vici
06:00 | KONEC

Přijďte do areny včas, aby Vám neunikl začátek show.

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ TRANSMISSION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!--------------------------------------------------------------------

Transmission Festival se blíží mílovými kroky
Největší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října. Organizátor akce, United Music Events, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem 'The Lost Oracle', na kterou se přijedou podívat lidé z více než 60-ti zemí světa. Na letošní premiéře vystoupí velké množství DJů a umělců, mezi nimiž budou také legendy hudebního světa, jež netřeba představovat - Holanďan Ferry Corsten se setem Gouryella a irská super hvězda John O'Callaghan. Podruhé se na Transmission ukáže také miláček českého publika, úžasný Australan MaRLo, jehož energické vystoupení oživí zpěvačka Chloe. Poprvé u nás vystoupí nejslavnější finský DJ Orkidea a izraelští Vini Vici přiletí do Prahy celou akci uzavřít. Speciální společný set si chystá slovenský DJ Driftmoon, který bude na podiu společně s krajanem ReOrderem.

Samozřejmě nebude chybět ani oblíbenec Markus Schulz, který k nové edici připravil hymnu. Líbí?
https://soundcloud.com/markusschulz/thelostoracle

Tato 11 hodin dlouhá cestu s velmi nabitým programem, nenechá návštěvníky vychladnout. Zajděte si užít tuto akci a už teď počítejte s tím, že Váš noční život zažije něco nevídaného. Transmission bude nejspíše brzy vyprodaná, protože v prodeji je méně jak 1500 vstupenek.

K Transmission patří také tradičně pre-party, která se koná o den dříve, tedy v pátek 28.10., a je pro návštěvníky se vstupenkou na Transmission do 23:00 zdarma. Rozehřívací akce v klubu Mecca si tento rok připravila opravdu silný zahraniční line-up složený z Fisherman & Hawkins, Arkham Knights, Simon O'Shine, Kris O'Neil, Exis a spousty dalších zvučných jmen. Transmission pre-party v Mecce patří každoročně k velmi úspěšným akcím a v klubu je vždy od začátku až do konce skvělá atmosféra. Bezpochyby je to nejlepší způsob, jak odstartovat pořádný Transmission víkend!

Vstupenky a další informace o tomto velmi nabitém víkendu získáte na www.Transmission.events


------------------------------------------------------------------------

Transmission oznamuje kompletní line up a novou show pro 10tou výroční edici v pražské o2 areně
V sobotu 29. října oslaví Transmission Festival své 10-ti leté výročí s premiérovou show nazvanou 'The Lost Oracle' (Ztracená věštkyně). Tato jedinečná akce nám slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Nová show nás zavede do chrámu, kde se pokusíme získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle. Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Můžete očekávat neobyčejné množství laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, a vytvoří tak výjimečnou show, která s jistotou ohromí vás a vaše smysly.

Hrdinové taneční hudby, jež vystoupí na této jedenáctihodinové podívané a jež vyzvednou tuto noc na vyšší úroveň s jejich unášejícími basy a povznášejícími melodiemi, jsou Markus Schulz, Ferry Corsten presenting Gouryella, John O'Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea a duo Driftmoon a ReOrder, kteří se dali dohromady speciálně pro Transmission, aby předvedli exkluzivní ‚back to back' vystoupení. Pro celou noc nás rozehřeje český warm-up DJ Thomas Coastline.

A konečně - jedním z hlavních momentů každé Transmission je Transmix, jež je předpřipravený hudební mix s pečlivě synchronizovanou světelnou a laserovou show v kombinaci s ohromujícími vizualizacemi v podání holandského VJ týmu Vision Impossible, který je špičkou ve svém oboru. Připravte se na jedinečnou show svého druhu, na které se představí živí účinkující společně s ohromující hrou světel, laserů a ohňostrojů, která jako obvykle přiláká lidi z více než 60 zemí světa do pražské O2 areny, aby společně prožili tento neobyčejný zážitek nočního života.

Ujistěte se, že budete součástí a shlédněte úplně nový trailer k nadcházející show.


Transmission 'The Lost Oracle'
29.10.2016 - O2 arena Praha
20:00 - 06:00 (Ve 3 hod přijde zimní čas a hodiny se posunou o hodinu zpět.)

Vstupenky a více informací: www.Transmission.events
Facebook fanpage:www.facebook.com/Transmission.official
Facebook událost: www.bit.ly/TM16PrgFBEP---------------------------------------------------------------------------------

John O'Callaghan zazáří na Transmission 2016

Další umělec již Transmission v Praze navštívil. Tato trancová legenda v minulosti dokonce dvakrát zazářila na pódiu TM a je připravena vrátit se v sobotu 29. října k oslavám desetiletého výročí na Transmission 2016 v pražské O2 areně. Někteří znají John O'Callaghana jako ikonu taneční hudby, někteří ho znají ve zkratce "JOC" a někteří znají jen jeho hudbu. V několika předešlých letech vybrousil své umění upliftově melodické trancové hudby a výsledkem jsou ty nejlepší remixy z nejlepších vydávané na labelech: Armada, Black Hole, Vandit, Garuda a samozřejmě také originální hity vydávané na jeho vlastním labelu Subculture. Johnova diskografie zahrnuje ty nejznámější trancové nahrávky stávající éry jako jsou: 'Big Sky', 'Find Yourself', 'One Special Particle', 'Exactly' a dále pokračuje v útoku na taneční parkety po celém světě.


John O'Callaghan se silně zarývá v povědomích trancových fanoušků a v nejbližší době to s jistotou nebude jiné. Je nám potěšením znovu přivítat legendu JOC zpět a to přímo na speciální edici Transmission!

Transmission Praha
29.10.2016
O2 arena Praha
www.Transmission.events
www.facebook.com/Transmission.official
Vstupenky: http://bit.ly/VstupenkyTM-------------------------------------------------------------------------------

Marlo se vrací na Transmission 2016
Po úchvatném výkonu na loňské Transmission a po velmi pozitivních ohlasech na jeho speciální tech-energy set, se MaRLo vrací na Transmission 2016. V sobotu 29. října v Praze předvede další svůj nezapomenutelný set. Zanechává stopy v hudebních žebříčcích, na tanečních parketech a dotknul se snad všech hudebních nadšenců po celém světě. Narodil se v Holandsku a žije v Austrálii, kde se také vyšvihnul jako trance DJ č.1. Na Beatportu má skladby na prvních příčkách a hraje na nejvyhledávanějších tanečních akcích po celém světě. MaRLo se vyžívá v trance, tech-trance, hard trance a big-room a také si vytvořil svůj jedinečný zvuk, který jeho věrní fanoušci rovnou nazvali "The MaRLo Sound". Uchytilo se to po celém světě. The MaRLo Sound je zpět, aby znovu rozpálil taneční parket!--------------------------------------------------------------------------

Nejlepší finský dj přibyl do line-upu Transmission
Několikrát zvolený DJ číslo 1 ve Finsku a jeden z nejpopulárnějších DJs ve Skandinávii přinese svůj sound do Prahy. Po více než 1500 vystoupeních po celém světě míří DJ Orkidea na Transmission v sobotu 29. října 2016. Orkideova produkční kariéra odstartovala v roce 1999 s jeho debutovým singlem ‚Unity'. Sasha a Paul Oakenfold použili tento hit jako úvodní skladbu svých Essention Mixů pro BBC Radio 1 a později byl také vydán na kompilacích Gatecrasher a Renaissance. Vystoupení s Tiëstem způsobila upsání se k labelu Black Hole v době, kdy remixoval skladby od Paul van Dyka, Way Out West a Paula Oakenfolda a k tomu také v té době vydal vlastní hity jako ‚Beatiful' a ‚Metaverse'. Orkidea často spolupracoval s jinými a vydával skladby jako ‚YearZero' (společně s Andy Moor), ‚Gods Garden' (s David West) a ‚Slowmotion' (se Solarstone) a ty všechny dostaly status "classic" mezi klubery po celém světě.


V průběhu let byl Orkidea zvolen 6krát jako jednička mezi DJi ve Finsku a dvakrát jako DJ č. 1 ve Skandinávii. Jeho úspěch zahrnuje také 10 skladeb umístěných v Top 10 na Beatportu, množství míst v iTunes Dance Top 10 a finský Singles Chart č.1 se skladbou ‚Beatiful'.

Elektronická hudba, kterou tvoří Orkidea je vždy o posouvání hranic nejen ve studiu ale i na akcích. "Spojení zvuků, myslí, lidí…" Fanoušci Transmission, připravte se na spojení s Orkidea!

Transmission Praha 2016
29.10.2016
O2 arena Prha
www.Transmission.events
www.facebook.com/Transmission.official
Vstupenky: http://bit.ly/VstupenkyTM


--------------------------------------------------------

Transmission Praha 2016 oznamuje další DJs
První oznámený umělec pro Transmission 2016 v Praze byl Gouryella. Jedná se o vedlejší projekt Ferry Corstena, který loni zaujal nemalý počet trancových fanoušků, když oznámil oživení klasické uplifting-trancové scény. Po 13ti letech klidového režimu se projekt Gouryella vrátil s novou skladbou zvanou ‚Anahera', který se okamžitě stal číslem 1 na Beatportu v sekci Trance a také byl vybrán jako Tune of the Year v Arminově show A State of Trance. Transmission je jedna z mála exkluzivních akcí, kde se tento rok představí projekt Gouryella v živém setu. Transmission v Praze také dostane dávku psychedelického trancu s dotekem progressivu. To je příslib, který splní Vini Vici, kteří jsou nově v line-upu. Vini Vici je projekt od Aviram Saharai & Matan Kadosh, oba dva jsou dobře známí již více než desetiletí jako producenti elektronické hudby, kteří k nám zavítají z Izraele. Jejich skladba ‚The Tribe' se stala prodejním hitem na Beatportu. Dalšími úspěchy k vyjmenování jsou ‚Divine Mode', ‚Back Underground', ‚Expender', ‚Anything & Everything' a ‚Veni Vidi Vici'.


Transmission slaví výročí 10 let
Od první Transmission uběhlo již úžasných 10 let a další významný milník byl dosažen. Transmission s hrdostí oznamuje datum oslavy úžasného desetiletí plného jedinečných zážitků, odehraje se v sobotu 29. října 2016. Krásná O2 arena v Praze, jedno z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, se přetvoří na gigantický taneční chrám k celonočním oslavám v tom nejlepším stylu. Transmission vyrostla a vyvinula se z ní jedna z nejvíce úžasných trance akcí planety Země a má vybudovanou reputaci dokazující velkolepou produkcí společně s ohromující světelnou a laserovou senzací, která v loňském roce přilákala do Prahy rekordní počet cizinců z více než 60 zemí světa. Dláždíme tak společně cestu do budoucnosti s hluboce zakořeněnou vášní a nadšením. Transmission pokračuje v ohromování smyslů, udivování fanoušků a návštěvníků. Téma a line-up této speciální výroční edice bude oznámen později, ale už teď můžeme prozradit, že jedno exkluzivní vystoupení je zajištěno a trance fanoušci budou nadšení. Prodej vstupenek začíná 29. října a Early Bird vstupenky, VIP vstupenky a Golden tickets budou k dispozici u Ticketportal.cz a v síti Paylogic. Transmission Vás zve ke společné oslavě 10-tého výročí a těší se na Vás.


Prodej vstupenek: www.bit.ly/VstupenkyTM

Pro více informací s námi zůstaňte v kontaktu a sledujte Transmission zde:

Facebooková událost: www.bit.ly/TM16PrgFBEP
Facebook: www.fb.com/Transmission.Official
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/TransmissionOfficial
V Kontakte: www.vk.com/Transmission.official
Transmission Radio Spotify: www.bit.ly/TMRSpotify

Webové stránky: www.Transmission.events
Minimální věk pro vstup na akci je 18 let.

Pre-sale trailer:


Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.10. 14:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Loobosh & Laucco - Albatross
9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ