TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 25.5.2006 Karel, Press
Druhé vydání halové party Transmission úspěšně proběhlo v sobotu 20. května v pražské T-Mobile Aréně. Agentura United Music Events by chtěla touto cestou poděkovat všem návštěvníkům, kterých se na party sešlo v hojném počtu 7.000 osob. Dále bychom chtěli poděkovat všem umělcům, partnerům a všem těm, kteří se na Transmission podíleli. Jsme rádi, že se nám podařilo navázat na úspěch prvního vydání a nepolevit v kvalitě a originalitě již tak vysoké produkční úrovně tohoto konceptu.
Těší nás ohlasy hlavních hvězd večera, kdy neskrývali nadšení a euforii nad domácím publikem a celkovým pojetím akce.
Věříme, že naprostá většina z vás byla s Transmission spokojena a dala tak vzniknout fantastické atmosféře, která panovala od samého začátku party až do úplného konce.

Na druhou stranu bychom se chtěli omluvit a vysvětlit příčinu občasných problémů s kvalitou zvuku. Zvukový technik bohužel nezvládl situaci a naprosto neprofesionálně manipuloval se zvukovou hladinou, basy a výškami jinak nejkvalitnějšího systému L´ Acoustics. Zkrátka si tak trochu hrál sám na Dje a komplikoval tak práci umělcům a kvalitní poslech návštěvníkům. Díky své nepozornosti tak narušil začátek setu Armina Van Buurena a rovněž tím, že v průběhu jeho setu a setu Marca V neustále ubíral a přidával na intenzitě, basech a výškách, znemožnil maximální výkon obou hlavních hvězd. Armin a Marco se tak ocitli v nezáviděníhodné pozici, kdy sami nemohli stoprocentně ovlivnit výstup zvuku z hlavní aparatury. Takovéto neprofesionální chování zvukaře je naprosto neomluvitelné, a chceme vás ujistit, že v budoucnosti nedopustíme, aby se něco podobného opakovalo, i kdybychom měli dovézt zvukaře ze zahraničí.

Rovněž bychom rádi vysvětlili bezpečnostní důvody, díky kterým nebyl možný prodej PET lahví s uzávěry. Toto opatření je zavedeno pouze kvůli bezpečnosti návštěvníků. Chtěli jsme se tak vyhnout nepříjemným poraněním kotníků, které se stávají hlavně tím, když stoupnete na uzavřenou PET lahev, která leží na zemi. Stejně tak jsme posílili průběžný úklid na akci a údržbu toalet. Tyto služby (stejně jako catering na chodbách) bohužel musíme odebírat od provozovatele haly, takže je velmi komplikované dokonale kontrolovat jejich kvalitu a plnění. Chtěli bychom jestě jednou poděkovat všem, kteří nám dali důvěru a party se zúčastnili. V druhé polovině roku se můžete těšit na DVD Transmission 2 a hlavně TRANSMISSION 3, která opět představí mnoho nových jmen a hlavně posune celou party o další úroveň výš. United Music Events

-----------------------------------------------------------------------------
Do druhého vydání největší české halové party TRANSMISSION zbývá již několik málo desítek hodin. Tradičně vám přinášíme poslední důležité informace a finální verzi časového line-upu. V sobotu, 20. května, se brány pražské T-Mobile Arény otevřou úderem 20. hodiny, kdy současně začíná hudební produkce. Konec party je naplánován na 7. hodinu ranní. V aréně bude připraveno několik velkokapacitních barů, šaten, stánků s merchandisingem, odpočinková lounge, koktejlový bar a další aktivity. Do arény je zakázáno vnášet vlastní občerstvení, nebezpečné předměty, zbraně a zakázané látky. Dále je zakázáno pořizovat jakékoliv audiovizuální záznamy. Teplota v T-Mobile Aréně se nyní po rozpuštění ledu pohybuje na optimální hladině 20 stupňů Celsia. Před arénou je k dispozici placené parkoviště. Na místě budou v prodeji jak běžné, tak Deluxe vstupenky. Prodej vstupenek bude zahájen v 19.30 hodin u pokladny Ticketpra.

TRANSMISSION ČASOVÝ LINE-UP
20.00 - 21.00 SAN
21.00 - 22:45 MATTHEW DEKAY
22:45 - 00.45 MARKUS SCHULZ
00.45 - 01.30 VISION IMPOSSIBLE
01.30 - 04.00 ARMIN VAN BUUREN
04.00 - 06.00 MARCO V
06.00 - 07.00 SAN

Vstupenky na nejočekávanější party tohoto jara lze zakoupit v síti Ticketpro do sobotního poledne. Na show, kterou agentura United Music na Transmission 2 připravila, budete ještě dlouho vzpomínat. Nyní již záleží jen na vás, jak unikátní atmosféru na Transmission vytvoříte. Veškeré informace na www.transmission.cz.
--------------------------------------------------------------------

Hned týden po party MXTRONICA představí United Music další exkluzivní taneční událost - Transmission. Vedle jednoznačně nejsilnějšího line-upu letošního pololetí bude k vidění několik unikátních audiovizuálních efektů. Nejdříve se podívejme na 3D model prostoru T-Mobile Arény s hlavní scénou, která bude umístěna stejně jako při posledním vystoupení Tiesta. Její maximálně možná šířka (35 metrů) a výška (11 metrů) bude vyplněna třemi projekčními plochami 6 x 4 metrů, a čtyřmi sestavami zvukového aparátu L´Acoustics o celkovém výkonu 150 kW. Kromě více než stovky inteligentních světel bude na 8 předních sloupech instalováno 40 plazmových obrazovek. Z hlavního podia pak bude pokračovat 10ti metrové molo pro performance Metal Rob a taneční vystoupení podporující Vjskou show Vision Impossible.

V aréně budou vybudovány dvě taneční a jedna odpočinková terasa. Čtvrtá pak bude Delxue terasa, umístěná naproti hlavní stagi. Na Transmission bude poprvé v domácí historii použito celkem 8 barevných a zelených laserů. Stejně tak mnoho plynových hořáků a zcela nové unikátní efekty, které u nás dosud nebyly na party použity. Transmission 2 se tak pokusí překonat vysoko nastavenou laťku svému předcházejícímu vydání, a přesvědčit návštěvníky že nejde pouze o jedno djské jméno, ale vysoce kvalitní koncept dosahující světové úrovně tanečních akcí. Běžné vstupenky jsou v prodeji v síti ticketpro za 500 Kč, Deluxe vstupenky pak za 1.500 Kč. Ceny uvedeny bez manipulačních poplatků. Kompletní informace na www.transmission.cz

Do Transmission zbývají méně než tři týdny, a česká média začíná pomalu dobývat hlavní hvězda Armin van Buuren. Jeho celosvětově úspěšný singl Shivers, ke kterému byl natočen povedený videoklip, bude tento týden nasazen jako novinka v pořadu T-Music Chart na Evropě 2, který se vysílá každý pátek od 18.00 do 20.00 hodin. Hned druhý den, v sobotu 6. května, uvidíte zmíněný videoklip v pořadu televize Prima T-Music, který má premiéru v 11.15 hodin a reprízu ve středu 10.5. v 0.45 hodin. Zde můžete také soutěžit o vstupenky, třička, CD a další ceny. Do obou hitparád můžete hlasovat prostřednictvím SMS, nebo internetu. Stejně jako videoklip Shivers, běží i na ostatních televizích souteže o zajímavé ceny. Na TV Óčko uvidíte 18. a 20. května v pořadu Frisbee rozhovor s pořadateli, a reportáž z Transmission 1. Soutěže a videoklip také poběží v pořadech Eso, Poprask, Noc s Andělem, atd. Počínaje tímto víkendem dále uslyšíte každou sobotu mezi 20. a 24. hodinou v pořadu rádia Evropa 2 - Dance Extravaganza hodinové sety hlavních hvězd party Transmission. Prvním z nich bude Armin van Buuren, následovat pak budou Matthew Dekay a Markus Schulz. Navíc si na stránkách United Music můžete stáhnout 90 vteřinový sestřih z Transmission 1 a spoustu další zábavy.

Právě byly spuštěny oficiální stránky k blížící se party Transmission. Kromě všech užitečných informací si můžete prohlédnout několik videí z Transmission 1, včetně povedeného traileru. Stránky běží na www.transmission.cz. Současně vám přinášíme časový line-up jak hlavní Transmission stage, tak Deluxe stage. Na hlavní stagi začne hudební produkce ve 20.00 hodin a konec je naplánován na 7. hodinu ranní. Čeká vás tedy 11 hodin té nejlepší světové trance a progressive music.

TRANSMISSION STAGE
20:00 - 21:00 SAN /nl/
21:00 - 22:45 Matthew Dekay /nl/
22:45 - 23:30 Vision Impossible & Metal Rob (DJ-VJ show)
23:30 - 01:30 Markus Schulz /usa/
01:30 - 04:00 ARMIN VAN BUUREN /nl/
04:00 - 06:00 Marco V /nl/
06:00 - 07:00 SAN/nl/

DELUXE ZONE
20:30 - 23:00 E-lite /cz/
23:00 - 01:00 Quintin /nl/
01:00 - 04:00 Pacific & P. van Dijk /nl/
04:00 - 06:30 Bon Finix /cz/

Běžné vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro za 500 Kč, Deluxe vstupenky pak za 1500 Kč. Ceny uvedeny bez manipulačních poplatků. Kompletní informace na www.transmission.cz.

Do druhého vydání party TRANSMISSION s Arminem Van Buurenem zbývá již necelý měsíc. Nejlevnějsí vstupenky však budou v prodeji pouze do konce tohoto týdne, tzn. do neděle 30. dubna. Za nejvýhodnější cenu 450 Kč + poplatky je seženete v síti Ticketpro, shopu United Music, nebo v sousedních zemích v síti Eventim. Do konce dubna také platí výhodná nabídka 5 vstupenek za cenu 4. Cena vstupenek se zvýší od 1.5. na 500 Kč + poplatky, a jejich cena se bude dále zvyšovat. Prvních 500 z vás, kteří si koupí vstupenky v síti Ticketpro nebo shopu United Music, dostane vstupenku na květnový Meccamix v hodnotě 290 Kč zdarma. Meccamix proběhne 27. května v pražském klubu Mecca a představí úspěšného britského producenta, remixéra a dje LEE DAGERA. Pro nejnáročnější jsou stále v prodeji Deluxe vstupenky za 1.500 Kč + poplatek. Veškeré detaily ke vstupenkám a TRANSMISSION 2 najdete na www.unitedmusic.cz a www.transmission.cz.


Marco V se nám povedeně předvedl na podzim loňského roku na akci TDK Time Warp a jeho vystoupení patřilo k jednomu z nejlepších té akce. Po půl roce se k nám vrací na akci Transmission, kde vystoupí s Arminem Van Buurenem a zde je stručná biografie a rozhovor s ním. Marco V právem pratří mezi nejslavnější a nejžádanější světové DJe, a v současnosti zaujímá 15. příčku v anketě časopisu DJ Mag. Dokazují to i jeho vystoupení na největších akcích jako Mysteryland, Trance Energy, Innercity, Global Gathering, nebo Sensation White, kde při letošním vydání hrál po boku Armina Van Buurena pro čtyřicetitisícový dav v Amsterdam aréně. Marco V není na scéně žádným nováčkem. Aktivně hraje přes 15 let, produkuje a remixuje velká, převážně tranceová jména. Jeho tracky najdete na kompilacích Tiesta, Armina Van Buurena, Paul Van Dyka a dalších velikánů. Čiší z něj energie a umí dát lidem přesně to, co chtějí. Dal vzniknout spoustě hitů jako třeba Automanual, Loops & Tings, Simulated, Godd, In Charge, C:\del*.mp3 nebo More Than a Life Away. Se svým jedinečným zvukem tak patří k absolutní světové špičce.

Být DJ a zároveň velmi výkonným producentem se zdá být dost vyčerpávající práce, ale Marco V o sobě říká. "Někdy jsem vážně dost unavený, ale hlas aplaudujícího publika mě z toho vždycky spolehlivě dostane. Publikum je pro mě vždycky na prvním místě. Pokud je muzika skvělá, ale večírek se nerozjíždí, pak je určitě něco špatně. Snažím se dokázat, že s kvalitní muzikou je možné vytvořit dobrou náladu. Není to nejsnadnější způsob jak hrát, ale už léta mi pomáhá udržet se tam kde chci být." Marco má na kontě hned několik úspěšných kompilací pro Gatecrasher,The Guvernment ,Innercity 2000 a 2002, a jednu z posledních s názvem Combi:nations. Vraťme se k současnosti. Marco V nám přijede představit své poslední album 200V, se kterým je nyní na světovém turné. 200V je víc než pouhé album. Je absolutně Marco V a nepřímo je to hlubší a vzdálenější verze jeho předchozího CD ('Con:Fusion') s typickými valícími se beaty. Vedle Marcova charakteristického zvuku zbylo místo i na break beaty a vokální tracky. 200V obsahuje mnoho odlišných aspektů Marcova stylu a dokonale reflektuje mezinárodní charakter jeho hraní. K albu patří i bonusové DVD obsahující záběry z Marcových dj setů po celé zeměkouli, od Moskvy po Utrecht, od Alexandrie po Vancouver. Součástí DVD je i jeho jedinečný set na Sensation White kde ke svým hudebním kouzlům dotvářel i vizuální efekty s DVDJ!

ROZHOVOR S MARCEM V
Jako DJ jsi dost slušně vyprofilován, ale i přesto se zdá, že jsi nohama na zemi, je podle tebe lehké ztratit pojem o realitě?
Jsem moc rád, že se mohu živit tím, co začalo původně jako mé hobby. Nevidím tedy jediný důvod proč bych se měl měnit jenom kvůli tomu, že se lidem líbí moje muzika.

Tvůj styl se za posledních pár let stal o něco temnějším, ale stále je plný energie a tracky jsou velice chytlavé, čím jsi ovlivněn?
Myslím, že celá taneční scéna se vrací trochu zpátky do undergroundu a to je styl, který se mi vždy líbil nejvíc. Mnoho inspirace pro tvorbu hudby získávám hlavně při svých vystoupeních.

Jak dlouho už trvá tvoje kariéra v hudebním světě?
Přes dvanáct let dělám hudbu ve studiu a jako DJ je k tomu potřeba několik let přidat.

Jaké používáš vybavení a proč?
Ve studiu mám počítač apple a logic cubase a to mi udělá potřebnou práci, předtím jsem měl PC a cubase.

Je podle tvého názoru složité se prosadit v dnešní době jako DJ než tomu bylo třeba před pěti nebo deseti lety?
Ne, myslím že každý, kdo zrovna začne produkovat nebo se rozhodne, že bude djem v dnešní době, by hned chtěl hrát na velkých parties nebo festivalech. Všichni zapomínají, že ti, kteří hrají na velkých akcích se tomu věnují třeba deset let nebo více, tak například Tiesto pracoval téměř deset let, než si zahrál na svém prvním velkém festivalu v Holandsku.

Nezdá se ti, že v současnosti je businessu okolo tanečních parties více financí než muziky?
Určitě, ale když se podívám sám na sebe, tak i když nemáš bůhvíjakou marketingovou strategii a přesto pracuješ tvrdě, tak se to určitě podaří

Mnozí se domnívají, že stát se djskou hvězdou (obzvláště pro holky) je spíše o tom s kým se zná nebo s kým zrovna chodí než jak dobře produkuje nebo hraje. Co si o tom myslíš?
Často tomu tak skutečně je, ne vždy ten nejlepší dj hraje v těch nejlepších klubech nebo na festivalech. Je vždy dobré znát ty správné lidi, ale to neznamená, že není možné docílit svého aniž bys nekomu důležitému lezl do zadnice...

Jako producent jsi velice aktivní, když hraješ, používáš hlavně vlastní tracky?
Vždy hraju množství vlastní produkce a někdy je celý set složený jenom z mé hudby, bylo tomu tak například v loni na Sensation.

Přemýšlíš o změně svého hraní na plně digitální, jako to již udělali mnozí jiní?
Už v současnosi hraju hodně i z CD přehrávačů a přemýšlím a final scratchi. Nicméně pořád preferuji vinyl. Dobrá věc na CD nebo final scratchi je, že si s sebou můžeš přivézt spoustu muziky, pokud bych si chtěl přinést vše co mám ve svém zásobníku na CD, tak by to znamenalo 5 nebo 6 kufrů s deskami!

Jak jsi si to užil posledně na TDK Time Warp u nás v Praze?
Bylo to skvělé! Bezva párty, skvělý lidi a díky tomu, že se nedostavil dj, kderý měl hrát, tak jsem si to užil o něco déle, což je pro mě vždy dobré.

Tvůj set byl sice delší, ale lidi si to skvěle užívali, myslím, že tvůj výkon byl asi nejlepší za celou noc!
To rád slyším! Jak už jsem řekl v předchozí otázce, moc jsem si to užil!

Jaké jsou tvoje plány do budoucna v osobním životě a co připravuješ jako DJ/Producent?
Rád bych dělal někdy v budoucnosti vystupoval naživo se svým studiovým kolegou Benjaminem Batese...

Připravuješ si své vystoupení dopředu nebo to nikdy neděláš?
Vždy reaguji až na místě, nikdy předtím nevíš jaká bude noc a díky tomu, že hodně hraju, tak znám dobře všechny své tracky a tak si to můžu dovolit.

Můžeme od Marca V očekávat v Praze něco speciálního?
Momentálně pracuji na několika předělávkách věcí, které hraju a tak myslím budu mít s sebou dost nových věcí plných energie...

Sety a videa MARCA V si můžete stáhnout na stránkách www.unitedmusic.cz
Marco V vystoupí 20. května v T-Mobile Aréně na party Transmission. www.transmission.cz


-----------------------------------------------
Obrovské ohlasy únorové Transmission sklidilo úžasné vystoupení performerů Metal Rob, stejně jako fantastické projekce v podání Vision Impossible. Na květnovém vydání můžete čekat od těchto dvou partiček ještě mnohem víc. Vision Impossible, kromě na míru vytvořených videoprojekcí pro celou party, připravují speciální 45 minutovou DJ-VJ show. Tentokrát se představí na hlavním podiu a naservírují vám exkluzivní synchronizované audiovizuální vystoupení, při kterém vizuály a animace na projekcích dokonale korespondují s reprodukovanou hudbou. Tato show bude zakončena novou performancí, kterou Metal Rob poprvé představí právě v Praze. Během ní uvidíte přenos a přeměnu člověka v kybernetickou bytost. Malou ukázku z příprav vidíte na fotografiích. Druhé vydání Transmission s Arminem Van Buurenem, Marcem V, Markusem Schulzem, Matthew Dekayem, SANem a dalšími, slibuje kromě zmíněných vystoupení další technologické unikáty.

Na hlavní stagi uvidíte desítky plazmových televizí, speciální projekční DJ-VJ pult, obří projekční plátna, několik plynových hořáků, časované pyroefekty a masivní laser show několika barevných a zelených laserů. I z této party bude pořízen záznam, z něhož v druhé polovině roku vyjde první oficiální DVD. Kromě nejvyšší technické a organizační úrovně, kterou jste mohli okusit letos v únoru, se můžete těšit na další vylepšení, které T-Mobile arénu změní téměř k nepoznání. Během krátké doby je představíme na 3D modelech. Pokud vsázíte na ověřenou kvalitu a nechcete přijít o největší show a nejsilnější line-up letošního jara, doporučujeme opatřit si do konce dubna nejlevnější vstupenky v síti Ticketpro za 450 Kč + poplatek. Od 1. května se jejich cena bude postupně zvyšovat až na 600 Kč. V prodeji jsou dále Deluxe vstupenky za 1.500 Kč + poplatek. Celkový počet vstupenek je omezen na 10.000 ks, proto doporučujeme využít této nabídky včas.

Veškeré informace na www.transmission.cz
------------------------------------------------------------------------
Do druhého vydání party TRANSMISSION s Arminem Van Buurenem zbývají již necelé dva měsíce. Nejlevnějsí vstupenky však budou v prodeji pouze do konce tohoto týdne, tzn. do pátku 31. března. Za bezkonkurenční cenu 360 Kč + poplatek je seženete v síti Ticketpro, shopu United Music, nebo v sousedních zemích v síti Eventim. Cena vstupenek se zvýší od 1.4. na 450 Kč + poplatek, a jejich cena se bude dále zvyšovat. Upozorňujeme, že v prodeji je omezené množství 10.000 vstupenek, a jejich dostupné množství se každým dnem snižuje o stovky kusů. Pokud tedy nechcete přijít o party s nejsilnějším line-upem a největší show tohoto jara, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet. Pro ty náročnější jsou v prodeji také Deluxe vstupenky za 1.500 Kč + poplatek. Veškeré detaily ke vstupenkám a TRANSMISSION 2 najdete na www.unitedmusic.cz, a od příštího týdne také na www.transmission.cz.

Markus Schulz je bezpochyby další hvězdné jméno, na které domácí fanoušci taneční hudby dlouho čekali. V sobotu, 20. května se u nás poprvé představí na party Transmission po boku svých kolegů z labelu Armada - Armina Van Buurena a Matthew Dekaye, s nimiž v poslední době absolvuje vystoupení na mnoha místech zeměkoule na parties s názvem Armada Night. Tento americký dj a producent si během krátké doby vybudoval pevné místo ve světové djské elitě. Jeho vlastní mezinárodně vysílanou radiovou show "Global DJ Broadcast" týdně naladí statisíce jeho fanoušků, a patří k tomu nejlepšímu v americkém tanečním éteru. Markus je vyhlášený svým unikátním stylem prezentujícím temější až hloubavé, nicméně melodické djské sety. Nikdy ale nepřestává překvapovat svoje fanoušky vlastními interpretacemi obecně známých skladeb. "Někdy se mi stane, že se mi určitá písnička líbí, ale prostě nezapadá do skladby mých djských setů. Takže nemám problém ji den nebo dva předělávat, přidávat perkuse a klávesy, tak aby přesně zapadla do mého stylu", říká Markus.

Když zrovna nepředělává ve studiu skladby pro své djské sety, pracuje s mnoha labely a umělci, kteří jej vyhledávají pro jeho vyhlášený specifický "sound". Díky tomu měl příležitost spolupracovat s umělci jako Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Armin Van Buuren, Jewel, Oceanlab, Gabriel & Dresden presents Motorcycle, Karada, Telepopmusik, Fat Boy Slim, Miro, Book Of Love, Blue Amazon a PQM. Jeho producentské počiny vyšly na respektovaných labelech jako Electronic Elements, Armada, Anjunabeats, Lost Language, Yoshitoshi, Global Underground, Renaissance, Bedrock, nebo třeba Skint. Pod vlastním jménem Markus Schulz a aliasy "Himmel" a "Dakota" vydal nespočet světových hitů, ze kterých můžeme jmenovat například "Clear Blue", "You Won't See Me Cry", "Lost in Brixton", "Swirl" nebo "Celebrate Life".

Markus dále má za sebou nejen úspěšné kompilace Coldharbour Sessions 2004 a Miami 05, ale i debutové album Without You Near, na kterém pracoval celé dva roky. Markus si však stále najde čas na djing, který mu opravdu přirostl k srdci. Kromě jeho sedmileté rezidence v klubu The Works v Arizoně cestuje po velkých světových klubech a festivalech jako Nature One, Dance Valley, Global Gathering, nebo Love Parade. Jeho aktuální promo set si můžete poslechnout zde.

Nejlevnější vstupenky na party Transmission seženete v síti Ticketpro za 360 Kč + poplatky do konce března. Cena vstupenek se bude dále zvyšovat. Vstupenky jsou v prodeji v limitovaném množství 10.000 ks. V prodeji jsou dále Deluxe vstupenky za 1500 Kč + poplatky.

Více informací www.transmission.cz, www.unitedmusic.cz a www.ticketpro.czDruhé vydání největší české halové party TRANSMISSION má svého hlavního headlinera. Téměř přesně po roční premiéře, zavítá 20. května do pražské T-Mobile Arény jeden z nejpopulárnějších djů a producentů současnosti, holandský trance velikán ARMIN VAN BUUREN. Spolu s ním přibyla v hvězdném line-upu další dvě holandská jména MATTHEW DEKAY a SAN. Vedle nich se představí již anoncovaní MARCO V, MARKUS SCHULZ a MAURO PICOTTO, čímž je djská sestava druhé TRANSMISSION kompletní. Na druhé Transmission se můžete těšit na ještě větší show, než při únorové premiéře. Agentura United Music připravuje zcela unikátní pojetí hlavní scény, ještě dokonalejší světelnou, zvukovou, laserovou a pyrotechnickou show, a hlavně další, dosud nepoužité performance a videoprojekce. Holandští VJ´s Vision Impossible připravují speciální živé vystoupení, které budou dokonale kombinovat videoprojekce s připraveným hudebním podkladem. Poslední část tohoto vystoupení bude zakončena synchronizovanou performancí skupiny Metal Rob, která slavila úspěch na únorové Transmission. Nyní Metal Rob připravují zcela novou performanci, která bude mít u nás světovou premiéru. Transmission 2 se tak zapíše do historie domácí taneční scény, a vy máte jedinečnou možnost být u toho. Cílem United Music je nastavit nové standardy tanečních parties současnosti. Cílem je přinést publiku maximální kvalitu, zábavu a komfort. Proto jsme se rozhodli omezit počet vstupenek na počet 10.000 ks, aby každý měl dost místa, nečekal ve frontách, a pohodlně si užil fantastickou party.

Nejlevnější vstupenky jsou k dostání v síti TICKETPRO za pouhých 360 Kč + poplatek do 31. března. Od 1. dubna vzroste cena na 450 Kč, a proto doporučujeme využít této atraktivní nabídky včas. Jestliže Transmission 1 byla cesta za hranice vaší fantazie, Transmission 2 bude cesta do zcela jiného světa. Spojme se 20. května v T-Mobile Aréně a zapišme tento den do historie.

www.transmission.cz

TRANSMISSION - A DIFFERENT WORLD.
20.5. T-Mobile Aréna Praha
DJ´s: Armin Van Buuren, Marco V, Markus Schulz, Mathew Dekay, Mauro Picotto, SAN.
Vstupenky: www.ticketpro.cz


Napsat názor do DISKUSE


20.1. 13:24
Port Of Trance w/ Paul Webster @ Atelier Club, Praha 22.2.2020
15.1. 14:00
Stav trance.cz
13.1. 21:35
Sneijder zahraje v Epicu 18/1/2020
9.1. 9:19
2020/01/11 RESISTRANCE aka Bee's 30 B-Day
8.1. 14:30
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

15.1. 22:16
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Hiraeth / Madeira (EP)
15.1. 22:08
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - In The Dark / Far Away (EP)
15.1. 22:01
OUT! [TAR#138] Norex & Adwell - Eternal Life
10.1. 21:28
OUT! [Trance All-Stars Records] VA - The Ultimate Progressive Collection Vol. 10 (2020)
10.1. 21:23
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Nikolauss - Caelius (Zenfire Remix)

18.1. 17:46
Pavel Khvaleev & Avis Vox - Everything (Official Video)
10.12. 11:00
Roman Messer & Cari - Serenity (Official Video)
9.12. 9:50
Armin van Buuren presents Rising Star feat. Alexandra Badoi - Cosmos (Official video)
30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2020 TRANCE.CZ