TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 28.10.2007 Karel, Press

Dlouho očekávaná party Transmission vypukne již tento pátek, 2. listopadu v pražské Sazka Aréně, kde vás kromě velkolepé show čeká vystoupení největších mezinárodních djských hvězd jako Ferry Corsten, Above & Beyond, Christopher Lawrence, Scot Project nebo San s Jan Johnston. V článku najdete důležité praktické informace a časový plán akce. Prosíme, pozorně si přečtěte všechny uvedené rady a pokyny, a snažte se je během akce respektovat. Na Transmission platí jiné podmínky než při koncertech či sportovních akcích, proto doporučujeme, aby se s těmito informacemi seznámili i pravidelní návštěvníci Sazka Areny. Nejlevnější vstupenky na Transmission jsou v prodeji do středy 31.10. za 790 Kč + poplatky. Poté se cena opět zvýší na konečných 890 Kč + poplatky. Tato cena bude platit i pro vstupenky zakoupené na místě. Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítí Ticketpro a Sazka Ticket. Brány Sazka Arény se otevřou 2 hodiny před začátkem akce, tzn. v 19. hodin. Otevřeny budou pouze koridory na vstupu Sever, který se nachází na stejné straně jako stanice metra Českomoravská. Na této vstupní straně jsou pokladny, kde bude probíhat jak prodej vstupenek, tak i výměna vstupenek, které byly zakoupeny v síti Ticketpro či Eventim. Tyto vstupenky bude potřeba vyměnit za vstupenky Sazka Ticket, které jako jediné platí pro vstupní turnikety.

Časový plán:
19.00 Otevření vstupních koridorů (pohyb pouze na chodbách v 1. patře)
20:00 Otevření hlavního sálu (možný vstup na tribuny a plochu)
21:00 San feat. Jan Johnston
23:15 Above & Beyond
01:00 Ferry Corsten

02:45 Vision Impossible dj/vj show
03:15 Christopher Lawrence
05:00 Scot Project
06:30 Konec

V Sazka Aréně bude v provozu šatna, která se bude nacházet v prostorách tzv. tiskového střediska, které najdete v zákulisí na úrovni hlavní plochy na opačné straně, než je situována stage. Vstup do šatny je zajištěn eskalátory nebo přes tribuny. Prosíme sledujte pozorně navigační systém. Prodej občerstvení bude probíhat za hotovost. Do SAZKA ARÉNY není povoleno vnášet: zbraně, tlakované nádoby, zakázané omamné a toxické látky, nenošené oděvy, jídlo, láhve a nádoby, hořlaviny, výbušniny, pyrotechnika, zavazadla - větší než 250 x 350 x 200 mm (Š,V,H), a jakékoliv nebezpečné předměty. Malé kompaktní fotoaparáty jsou povoleny. V aréně jsou vyhrazená místa pro kouření, která budou viditelně označena. Prosíme nekuřte v prostorách, které pro to nebudou vyhrazeny. Pro parkování lze použít placená parkoviště, která se nachází před a v okolí Sazka Arény (300 Kč za auto). Tato parkoviště jsou provozována několika společnostmi a promotér nemá šanci ovlivnit cenu za parkování. Pokud budou tato parkoviště obsazena, respektujte prosím pokyny služby a využijte dalších možností v širším okolí arény. Majitelé základních vstupenek (Sektor stání) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a taneční ploše. Pro majitelé Golden (tzv. Klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č.4 na Severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte Klubovou vstupenku vždy při sobě.

Další praktické informace naleznete na stránkách www.sazkaticket.cz, www.sazkaarena.cz a www.transmission.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------

Transmission - Nová éra tanečních parties pokračuje

Již za necelé dva týdny a přesně pět měsíců po Sensation White, vypukne v pražské Sazka Aréně další unikátní taneční party Transmission, která se dočkala již čtvrtého pokračování. Přípravy na tuto nejpopulárnější domácí halovou akci jsou v plném proudu, a i tentokrát pořadatelská agentura United Music plánuje přeměnit Sazka Arénu v impozantní taneční chrám maximálně využívající technických možností arény. A čím Transmission tentokrát překvapí? Centrem celého dění bude speciálně pro Transmission navržená a vytvořená scéna, kterou bude tvořit 40 metrů široká stage s dominantou obří nafukovací dekorace, jejíž vrcholy dosáhnou do výše 17 metrů. Důležitou součástí scény budou 3 LED stěny o celkové ploše 48 metů čtverečních, dále djský pult tvořený dalším LED systémem, 12 vysoce výkonných barevných a zelených laserů, dále několik vodních fontán či časované pyroefekty. Světelný park a lasery budou výkonem a počty stejně objemné jako při červnové Sensation, stejně jako zvuková aparatura o výkonu 250 kW. Pro představu, celkem bude použito 104 inteligentních světel - tzv. otočných hlav, 44 stroboskopů, 30 blinderů, 220 PAR světel, 60 metrů světelných trubic, 500 metrů truss konstrukcí, atd. Celou show pak bude ovládat 15 operátorů.V průběhu noci nás čeká několik akrobatických vystoupení, která budou probíhat ve výšce téměř 10 metrů nad hlavami návštěvníků. Odehraje se také několik vystoupení s ohněm a pyroefekty. Tento zahraniční tým performerů čítá 18 osob, a vystoupí ve čtyřech tématických blocích. Celou nocí - na úvod a závěr party a při střídání jednotlivých djs - nás budou provázet tématická videa, která pro Transmission připravují holandští Vj´s Vision Impossible. Tyto projekce budou podpořeny synchronizovanými performancemi a dopředu naprogramovanými audiovizuálními efekty. Dalším z vrcholů večera pak bude speciální půlhodinový blok, kdy nebude vystupovat dj, ale Vj´s ovládnou jak hudební, tak vizuální podobu akce. Pro maximální zážitek bude i tato část show podpořena performancemi a mnoha speciálními efekty.

O dokonalou hudební náplň Transmission se postarají nejlepší světoví djs jako Ferry Corsten, Above & Beyond, Christopher Lawrence, Scot Project a dj San se zpěvačkou Jan Johnston.

Pátek 2. listopadu bude dalším zlomovým okamžikem v historii domácí taneční scény, ve které Sensation odstartovala novou éru a nastavila nové standardy tanečních akcí. Transmission v těchto standardech pokračuje a zůstane pro tisíce návštěvníků další nezapomenutelnou nocí plnou nekonečného tance a nových zážitků.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Sazka Ticket a Ticketpro.

Kompletní informace o akci na www.transmission.cz----------------------------------------------------------------------------------------
Soutěž o 2x1 vstup na Transmission 4 + CD Transmission Mixed by San

Zkratka TATW znamená:

a) Trance And The World
b) Trance Around The World
c) Trance All The Way

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 24. října správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o 2x1 volný vstup na Transmission 4, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

----------------------------------------------------------------------------------------

Transmission web online

Jedna z nejočekávanějších tanečních událostí letošního roku TRANSMISSION, pohltí již za necelý měsíc pražskou Sazka Arénu. Právě byl spuštěn oficiální web, kde na vás čeká trailer a všechny potřebné informace, galerie, profily djs s ukázkami tracků. Stránky budou postupně aktualizovány a doplňovány. Více již na www.transmission.cz. I tentokrát přivítá Transmission mnoho slavných světových jmen, z nichž hned tři patří do absolutní světové TOP 10. Prvním z nich je nizozemský DJ a producent FERRY CORSTEN, který již několik let patří spolu s umělci jako Tiësto, Paul van Dyk a Armin van Buuren k nejpopulárnějším trance DJům naší planety. Ferry Corsten se domácímu publiku představil poprvé v loni právě na Transmission, kde jeho exkluzivní čtyřhodinový set sklidil obrovské ovace a nadšení. Jeho poslední kompilace Passport United States of America vyšla před nedávnem také u nás. Dalšími zahraničními hosty budou britští ABOVE & BEYOND.

Transmission - čtvrté pokračování proběhne 2. listopadu v Sazka Areně
Přesně pět měsíců od chvíle, kdy pražská Sazka Arena hostila nejslavnější světovou party Sensation White, připravila agentura UNITED MUSIC druhou senzaci, která do SAZKA ARENY přiláká tisíce příznivců taneční elektronické hudby. V pátek 2. listopadu 2007 proběhne již čtvrté pokračování nejúspěšnější domácí halové party TRANSMISSION. "Po Sensation White se ukázalo, že Sazka Arena je pro pořádání tanečních eventů skvělý prostor. Nejen díky maximálnímu komfortu a bezpečnosti návštěvníků, ale také díky technickým možnostem, které například umožňují zavěsit veškerou techniku na střešní konstrukci. Proto se mohou návštěvníci těšit na netradiční produkci, která není v jiných prostorech technicky realizovatelná," říká Martin Kučera z pořádající agentury United Music. Unikátní taneční show představuje nejžádanější světové djské hvězdy, nejnovější audiovizuální technologie a speciální efekty, nezapomenutelné performance a v neposlední řadě originální videoprojekce, které jsou pro TRANSMISSION speciálně vytvořené nejlepšími VJ z Nizozemí - VISION IMPOSSIBLE. "TRANSMISSION je náš vlastní koncept, který se nám povedlo během tří vydání pozvednout na úroveň, která je běžná například v Nizozemí a okolních státech. Prakticky celý realizační tým včetně dodavatelů techniky a speciálních efektů se podílel na pražské Sensation White, takže návštěvníci mohou očekávat mimořádně kvalitní party," dodává Martin Kučera.

I tentokrát přivítá Transmission mnoho slavných světových jmen, z nichž hned tři patří do absolutní světové TOP 10. Prvním z nich je nizozemský DJ a producent FERRY CORSTEN, který již několik let patří spolu s umělci jako Tiësto, Paul van Dyk a Armin van Buuren k nejpopulárnějším trance DJům naší planety. Ferry Corsten se domácímu publiku představil poprvé v loni právě na Transmission, kde jeho exkluzivní čtyřhodinový set sklidil obrovské ovace a nadšení. Jeho poslední kompilace Passport United States of America vyšla před nedávnem také u nás. Dalšími zahraničními hosty budou britští ABOVE & BEYOND. Tahle parta si během krátké doby vybudovala pevnou pozici ve světové DJ a producentské elitě. Jejich aktuální album „Tri-State“ zabodovalo jak u odborné kritiky, tak nejširšího publika a sklízí úspěch po celém světě. Následující jméno bude pak pro mnohé splněným snem. Američan CHRISTOPHER LAWRENCE je bezesporu největší osobností, která v současnosti reprezentuje severoamerický kontinent. Aktuálně 4. nejpopulárnější DJ planety (podle DJ Mag Top 100) přijede poprvé do České Republiky, aby právě na TRANSMISSION předvedl své umění, které jej vyneslo mezi naprostou světovou DJ špičku.

Neposledním zahraničním hostem bude nizozemský DJ a producent SAN, kterého uvidíme v živém vystoupení se zpěvačkou JAN JOHNSTON. Hlas této okouzlující umělkyně zní v mnoha slavných skladbách autorů jako Paul van Dyk, BT, Tiësto, Paul Oakenfold ad. DJ SAN aktuálně připravuje několik nových singlů, kterým právě JAN JOHNSTON propůjčí svoje vokály a nejen tyto uslyšíte na TRANSMISSION v živém podání. Poslední jméno zaručeně potěší všechny příznivce tvrdších odnoží taneční muziky. Poprvé v České republice vystoupí německý DJ a producent SCOT PROJECT, který se obecně považuje za zakladatele stylu Hard Trance. Jeho vystoupení nechybí na žádné významné světové taneční události jako Trance Energy, Dance Valley, Mystery Land, Global Gathering, Homelands, ale zejména na špičkových hardstylových akcích jako Sensation Black, Defqon 1 apod. Má na kontě celou řadu hitů a remixů pro velká jména, jako je např. Yoji Biomehanika. Je jisté, že vystoupení SCOT PROJECT bude historickým okamžikem pro domácí taneční scénu, kdy se Hard Trance, který je u nás prakticky neprezentovaný, ale ve světě nesmírně populární, poprvé představí širšímu publiku.

TRANSMISSION navštívilo v loňském roce téměř 20 000 lidí nejen z České Republiky, ale i okolních zemí a představila se na ní taková jména jako Armin van Buuren, Markus Schulz, Blank & Jones, ATB, M.I.K.E. a další. Vstupenky na TRANSMISSION jsou v prodeji v několika kategoriích včetně VIP vstupenek v sítích Sazka Ticket a Ticketpro. Více informací najdete na www.transmission.cz.

KONTAKTY:
Oficiální stránka akce: www.transmission.cz
Oficiální stránka United Music: www.unitedmusic.cz

Napsat názor do DISKUSE


13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019
11.11. 20:48
Orjan Nilsen 16/11 v Epicu
10.11. 18:37
Paul Van Dyk zahraje v Epicu 7.12.2019
30.10. 2:20
Aly & Fila presents FSOE
30.10. 1:26
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

18.11. 11:30
OUT! [Beyond The Stars Recordings] SounEmot - Si Tan Solo Supieras
18.11. 11:25
OUT! [TAR#138] Ramin Arab - Revolution
18.11. 11:21
OUT! [TAR Oasis] John Grand - Aries
12.11. 14:54
Markus Schulz & HALIENE- 'Ave Maria' - Official Video
12.11. 14:46
Christina Novelli - It'll End In Tears

14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)
29.10. 17:20
Roman Messer feat. Roxanne Emery - Lost & Found (Official Video)
15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ