TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 4.11.2008 Karel, Press

Již tuto sobotu, 8. listopadu vypukne v pražské O2 aréně páté pokračování Transmission, které slibuje bezesporu největší taneční akci letošního podzimu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na hvězdy jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, a další, ale připravena bude i ohromující produkce a show, jejíž téma nese název The New World.
Časový plán
:
19.00 Otevření vstupních koridorů (pohyb pouze na chodbách v 1. patře)
20:00 Otevření hlavního sálu (možný vstup na tribuny a plochu)
21:00 - 22:30 Michal Poliak
22:30 - 23:30 Giuseppe Ottaviani (live)
23:30 - 01:30 Markus Schulz
01:30 - 03:30 Ferry Corsten
03:30 - 04:15 Rank 1 (live)

04:15 - 06:00 Aly & Fila

Praktické informace k O2 areně:
Na místě budou v prodeji jak základní vstupenky, tak i vstupenky GOLDEN VIP, a to po celou dobu trvání akce.
Při vstupu do O2 areny použijte vstupní severní stranu (od metra Českomoravská). Pozorně si přečtěte další pokyny uvedené na vstupence.
Malé kompaktní fotoaparáty jsou povoleny, tzn. neprofesionální fotoaparáty bez výměnného objektivu.

ŠATNA: Šatna bude tentokrát posílena, a vybudována na dvou místech. Najdete ji tradičně na v zázemí na úrovni plochy, ale i v prostorách hlavní chodby na východní straně, tzn. v prostoru za hlavní stagí. Tato šatna bude přístupna jak ze severní, tak jižní strany, tzn. po příchodu do arény se vydáte vlevo, nebo obejdete arénu směrem doprava. Sledujte pozorně navigační cedule a plánek, který obdržíte u vstupu.

Majitelé standardních vstupenek (Sektor plocha) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a taneční ploše.
Pro majitele VIP GOLDEN (tzv. Klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č.1 a 10 na severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte vstupenku vždy při sobě.
Majitelé vstupenek do Sky Boxu a vstupenek do klubového patra, s výjimkou Golden VIP, nemají automaticky přístup na plochu. K tomu je potřeba druhá standardní vstupenka.
Na akci bude v prodeji oficiální merchandise. Prodejní stánek najdete v severním foyer. V severním foyer se bude dále nacházet informační stánek, kde vám hostesky ochotně poradí s dalšími dotazy.
Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54 v Hybernské ulici.

Další praktické informace naleznete na stránkách www.sazkaticket.cz a www.o2arena.cz a www.transmission.cz

-------------------------------------------------------------------------------------

Transmission web on-line
Největší taneční akce letošního podzimu, Transmission, právě spustila své oficiální stránky. Najdete na nich všechny praktické informace, galerie, a novinky k této události, která 8. listopadu naplní pražskou O2 arenu. Vše najdete na www.transmission.cz. Navíc zde můžete slyšet oficiální hymnu, kterou pro Transmission složil jeden z headlinerů Markus Schulz. Hymna nese stejný název, jako téma tohoto pátého pokračování Transmission, tedy The New World. Track bude oficiálně vydán v průběhu listopadu na labelu Armada, ale již delší dobu jej Markus zařazuje do svých setů.

--------------------------------------------------------------------------------------

Transmission - trailer on-line a nejlevnější vstupenky do konce září
Páté pokračování největší pravidelné domácí halové party u nás - TRANSMISSION - proběhne 8. listopadu v pražské O2 aréně. Kromě spektakulární produkce zde uvidíme vystoupení světové Djské elity jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, Aly & Fila, Giuseppe Ottaviani a domácí Michal Poliak. Na www.transmission.cz byl právě spuštěn oficiální trailer, po jehož zhlédnutí se vám automaticky přehraje sestřih toho nejlepšího z loňského vydání. Nejlevnější vstupenky na TRANSMISSION jsou v prodeji do konce září za 880 Kč vč. všech poplatků. Od 1. října se cena zvýší na 990 Kč, v den akce a na místě se budou vstupenky prodávat za 1090 Kč. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket.

--------------------------------------------------------------------

Ferry Corsten headlinerem pátého pokračování Transmission
Seznam umělců, kteří vystoupí 8. listopadu v pražské O2 Areně na pátém pokračování Transmission je již kompletní. Posledním zahraničním hostem bude holandská hvězda Ferry Corsten. Tohoto sympatického Holanďana není třeba dlouze představovat. V České Republice vystupoval zatím pouze dvakrát, a v obou případech jej publikum přivítalo s obrovským nadšením. Jeho třetí vystoupení na Transmission tak slibuje skvělou zábavu, a jistě potěší i všechny fanoušky, kteří se na něj těšili uplynulý víkend v Břeclavi. Každou středu v 8 hodin večer si pak na www.di.fm můžeme naladit jeho populární rádiovou show Corsten´s Countdown, kde Ferry představuje nejžhavější taneční novinky, a posluchači mohou volit týdenní top 10 skladby, ze kterých je poté sestaven měsíční žebříček top 10 countdown. Více se o Ferry Corstenovi dozvíte na jeho stránkách www.ferrycorsten.com. Vedle Ferryho vystoupí na pátém pokračování Transmission elitní tranceoví Dj´s a producenti jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani , Rank 1, Aly & Fila, a domácí talent Michal Poliak, který jako jeden z mála domácích Djů úspěšně produkuje a vystupuje za našimi hranicemi v zemích jako Kanada, Čína, Japonsko či Španělsko. O videoprojekce se tradičně postarají holandští Vision Impossible, kteří mimo jiné vytvářejí projekce pro eventy jako Sensation nebo Qlimax. Můžeme se tak těšit na party plnou skvělé hudby a tance, unikátní produkci nabitou nejrůznějšími efekty, a hlavně neopakovatelnou atmosféru, která dělá z Transmission nezapomenutelnou noc. Nejlevnější vstupenky jsou v prodeji do konce srpna sítí Sazka Ticket za 770 Kč, a jejich cena se bude zvyšovat až na konečných 1090 Kč. V prodeji jsou i vstupenky VIP Gold . Více informací na www.transmission.cz a www.unitedmusic.cz.

-----------------------------------------------------------------------

Transmission odhaluje další hvězdná jména
Již třetím rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby megaparty Transmission, jejíž páté pokračování proběhne 8. listopadu v pražské O2 Areně. Před nedávnem byli zveřejněni první účinkující, holandský projekt Rank 1 a italský producent Giuseppe Ottaviani, kteří na Transmission vystoupí živě. Nyní se dozvíme jména dvou dalších. Začněme tedy jménem, které před několika dny přivedlo do varu vyprodanou Sensation v O2 Areně. Letos podruhé a naposledy přijede do České Republiky jeden z nejpopulárnějších Djů současnosti - Markus Schulz. Byla to právě Transmission, která Markuse poprvé představila domácím fanouškům, a od té doby jeho popularita neustále roste. Tento americký dj a producent německého původu si během krátké doby vybudoval pevné místo ve světové djské elitě, o čemž svědčí aktuální 13 pozice v žebříčku DJ MAG Top 100. Jeho vlastní radiovou show "Global DJ Broadcast" naladí každý čtvrtek statisíce jeho fanoušků, a patří k tomu nejlepšímu v světovém tanečním éteru. K letošnímu vydání Transmission produkuje Markus oficiální hymnu, která bude vydána během několika týdnů. To potvrzuje, že jeho vztah k České Republice a domácímu publiku je opravdu výjimečný, a rozhodně se můžeme těšit na jeho další skvělé vystoupení.Druhou producentskou dvojicí, která bude mít na Transmission domácí premiéru, je egyptské duo Aly & Fila. Aly Amr Fathalah (Aly) a Fadi Wassef Naguib (Fila) se znají od dětství, a poté, co se společně zamilovali do tranceové muziky, nedaly na sebe první produkce dlouho čekat. Následovaly skvělé skladby jako "Eye of Hours", "Spirit of Ka" s remixem Markuse Schulze, "Lost Language", "Key of Life", či celá řada remixů pro tranceové velikány jako Armin van Buuren. Aly & Fila patří mezi nejtalentovanější a nejžádanější Dje a producenty afrického kontinentu, a jejich popularita neustále stoupá. Jejich diář se postupně zaplňuje vystoupeními na nejvýznamnějších tanečních událostech po světě, a 8. listopadu k nim přibude poprvé Česká Republika.

Zbývající dvě jména vystupujících budou zveřejněna do konce června, a tím bude line-up pátého pokračování Transmission kompletní. Stejně jako v loňském roce bude Transmission provázet nové vizuální téma, a těšit se můžeme na velkolepou produkci plnou speciálních efektů a unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází.


Nejlevnější vstupenky jsou v prodeji do konce června v sítí Sazka Ticket za 660 Kč, a jejich cena se bude zvyšovat až na konečných 1090 Kč. V prodeji jsou i vstupenky VIP Gold . Více informací na www.transmission.cz a www.unitedmusic.cz.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Transmission vystoupí živě Rank 1 a Giuseppe Ottaviani

Páté pokračování nejpopulárnějšího domácího halového eventu Transmission odhaluje první jména z hvězdného line-upu. Potvrzení obou dvou live actů bude bezesporu skvělou zprávou pro tisíce fanoušků, kteří netrpělivě čekají, jaké hvězdy letošní Transmission představí. Ano, je to skutečně tak. Další splněný sen fanoušků dvojice Rank 1. Na listopadové Transmission se tito dva holanďani předvedou v exkluzivním živém vystoupení. Poprvé u nás tak uvidíme dvojici Piet Bervoets a Benno de Goeij, kteří jsou podepsáni pod mnoha tanečními hity jako Airwave, Awaking, Such is Life, Breathing, či desítkami dalších remixů či speciálních releasů, jako například hymnou pro Sensation. Na kontě mají album Symsonic, DVD z živého vystoupení na Trance Energy, několik ocenění a hraní na největších a nejvýznamnějších tanečních eventech po celém světě. Aktuálně pracují na druhém albu, Piet cestuje po světě s Rank 1 DJ sety, zatímco Benno tráví většinu času ve studiu nad novými produkcemi. Výjimečně se setkávají před publikem při nepřekonatelných živých vystoupeních. Jedno takové zažije pražská 02 Arena 8. listopadu.

 

Druhé živé vystoupení na Transmission bude mít na svědomí italský producent Giuseppe Ottaviani, který poprvé uchvátil domácí publikum na Smíchoff Summer party vloni v září. Tento talentovaný umělec nejprve působil v dvojčlenném projektu Nu-NRG, a v posledních dvou letech se vydal na úspěšnou sólovou dráhu. Produkuje skvělé skladby a remixy, které vydává na labelu Vandit Paul van Dyka. Právě s ním spolupracoval na dvou skladbách - Far Away a Dolce Vita, které PvD zařadil na své nové album. Aktuálně se Giuseppe věnuje novým produkcím a "Live" vystoupením po celém světě, za která mimo jiné dostal první cenu v Trance Awards za nejlepší Live act. Giuseppe tak naváže na svůj loňský úspěch na pátém vydání Transmission.

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji v síti Sazka Ticket za 660 Kč. Jejich cena se bude nadále zvyšovat.Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ