TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 12.11.2009 Karel, Press

Již za několik desítek hodin odstartuje dlouho očekávaná taneční událost letošního podzimu - Transmission. Na Transmission se očekává více než 13.000 návštěvníků, a tisíce z nich přijedou z více než dvanácti zemí jako Polsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Holandsko, Belgie, Velká Británie, atd. V sobotu se tak stanete součástí spektakulární show na mezinárodní úrovni, s velkou mezinárodní účastí. Tradičně vám přinášíme praktické informace k této velkolepé show, na které se představí světové DJské hvězdy jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, Menno de Jong a San. Mimo skvělých hudebních zážitků na vás čeká ohromující výprava a audovizální show, kterou v tématu Ancient Mysteries připravili holandští Vision Impossible.
VSTUPENKY A VSTUP DO ARENY
Na místě budou v prodeji jak základní vstupenky, tak i vstupenky GOLDEN VIP, a to po celou dobu trvání akce. O2 arena se pro návštěvníky otevře ve 20.00 hodin. Při vstupu do O2 areny použijte severní stranu (od metra Českomoravská). Pozorně si přečtěte další pokyny uvedené na vstupence. Pro majitele VIP GOLDEN (tzv. Klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č. 10 na severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte vstupenku vždy při sobě. Majitelé vstupenek do Sky Boxu a vstupenek do klubového patra, s výjimkou Golden VIP, nemají automaticky přístup na plochu. K tomu je potřeba druhá standardní vstupenka. Malé kompaktní fotoaparáty jsou povoleny, tzn. neprofesionální fotoaparáty bez výměnného objektivu.

ŠATNA
Velkokapacitní šatna bude vybudována ve 4. patře arény, kam se dostanete dvěma eskalátory vedoucí ze vstupního foyer. Po odložení věcí v šatně se zpět do foyer dostanete po únikových schodištích. Sledujte pozorně navigační cedule a plánek v brožuře, kterou obdržíte u vstupu . Majitelé standardních vstupenek (Sektor plocha) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a taneční ploše.

MERCHANDISE
Na akci bude v prodeji oficiální merchandise. Prodejní stánek najdete v severním foyer. V severním foyer se bude dále nacházet informační stánek, kde vám hostesky ochotně poradí s dalšími dotazy.

Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54 v Hybernské ulici.

Další praktické informace naleznete na stránkách www.sazkaticket.cz, www.o2arena.cz a www.transmission.cz.------------------------------------------

Špičkový soundsystém Funktion One přijel na Transmission z Anglie
Před pár týdny navštívili zástupci United Music sídlo Funktion One v Londýně, kde se tento geniální zvukový systém zrodil, vyvíjí a vyrábí. Zde se několik hodin vymýšlelo ideální řešení použití Funktion One na Transmission. Systém bude kompletně dovezen z Anglie, a obsluhován inženýry, kteří jej vyvinuli a vyrobili. Při té příležitosti jsme si popovídali se zakladatelem firmy a duchovním otcem značky Funktion One, Tony Andrewsem.
Ahoj Tonny. Váš systém Funktion One je vyhlášený díky svému fantastickému zvuku, a můžeme ho najít v těch nejlepších klubech po celém světě, jako například Cielo v New yorku, Berghain v Berlíně, Beta v Denveru či Space nebo Privilege na Ibize. Kromě jiného se uživá také pro festivaly jako jsou Creamfields, Glastonbury, The Glade, a kapely jako Chemical Brothers, Massive Attack či Jamiroquai používají Funktion One na svých koncertních turné. Můžeš nám tedy jako první věc říct, z čeho všeho se tento sytém skládá?
Zvukový systém se obvykle skládá ze vstupního zařízení jako je mikrofon pro hlas nebo hudební nástroje, nebo hudebními přehrávači, jako například gramofon či přehrávač CD. V obou případech jde signál do mixážního pultu na režii což, zesiluje původní signál na takovou úroveň, kterou bychom například mohli řídit crossover nebo výkonový zesilovač. Na mixážním pultu se přidávají basy, středy a výšky, či efekty do zvuku. Další úrovní v tomto rozlehlém zvukovém systému je crossover. Zvuk má 10 oktáv (porovnáváno s 1 oktávou světla). Rozdíl mezi nízkou a vysokou frekvencí je tak velký, že zvukový rozsah musí být rozdělený do 3 nebo 4 frekvenčních pásem, aby usnadnily velmi rozdílná fyzická měřítka mezi vysokou a nízkou frekvencí. Tyto signály jsou poté zaslány do zesilovačů, které zesílí reproduktory, které jsou orientované na specifická frekvenční pásma. Reproduktory jako takové musí být smíchané tak, aby byly vnímané jako celek.

Jak fungují reproduktory?
Výkonový zesilovač zasílá elektrické ekvivalenty hudby či signálu do kmitací cívky reproduktoru. Tím produkuje magnetické pole. Magnetické pole vzájemně působí na pole, které již působí na kmitací cívku z trvalého magnetu reproduktoru. Tato vzájemná intrakce vyrábí přední a zpětný pohyb kmitací cívky, která je připojena ke jejímu kónusu. Tento pohyb produkuje zvuk.

Posledních deset let jsme mohli vidět spousty značek přicházejících na trh se zvukovým systémem Line array. Váš systém je na bázi bodového zdroje (Point source system). Co dělá váš zvukový systém speciálním a rozdílným? Či jinými slovy, jaký je rozdíl a výhoda vašeho systému bodového zdroje v porovnání s line array systémem?
Toto je velká otázka! Stručně, když posloucháte zvukový systém Funktion One, jen jeden set reproduktorů můžete slyšet z jakékoliv pozice. Efekt je velmi ostrý, přesně stanovený, s následně vzrušujícím charakterem dozvuku. Mezitím co line array spoléhá na defektní spolupráci nebo na spolupráci několika ovladačů, které dosáhnou ucho v trochu rozdílných časech. Tak jako sluchový systém může rozštěpit 15 miliontin sekundy, přední hrany zvuku jsou vnímané rozmazaně, což má za následek zvuk, které zní vzdáleně a nevyvolává tolik vzrušující pocit. Kromě toho máme unikátní patentovanou technologii pro hlasový rozsah, který má masivně nižší zkreslení než tradiční zařízení, které používají jiné firmy.

Můžeš nám vysvětlit důležitost proč by DJové neměli hrát s MP3 soubory na velkých profesionálních zvukových systémech?
Protože MP3 soubory jsou z 10 - 20 % informací z CD, a CD jako takové nemá dostatek informací, aby bylo pravou náhradou pro analog. MP3 zvukové soubory jsou tedy velmi oslabené. Při nedostatku basové hloubky jsou vysoké frekvence chroupavé a veškerá tichá, ale vnímatelná informace jako například harmonické kmity a dozvuky chybí. Vnímatelný účinek je tupý, neživý, bezrozměrný a rušící zvuk se hodí, tak akorát pro lap top, protože při používání v profesionálních situacích nevyvolává žádnou změnu v publiku.

V červnu jsi navštívil pražskou O2 Arenu, když se konala Sensation. Po tvé návštěvě ti můžeme říci novinku. O2 Arena má nově namontované vykrytí čtvrtého patra, které by mělo vylepšit akustiku. Co si myslíš o akustice pražské O2 Areny?
Můj dojem je, že akustika pražské O2 Areny je lepší než se dalo očekávat. Vykrytí by akustiku mělo ještě více vylepšit.

Hlavní sál pražské O2 Areny má velikost 90 metrů na délku a 60 metrů na šířku. První patro galerie má na výšku 5,5 metru a jde přes výšku 12 metrů do klubového patra, nad klubovým patrem je v 16 metrech vysoký kruh se sky boxy. Jaká zařízení máte v plánu přivést na Transmission 2009, abyste vytvořili ten nejčistší zvuk na každém místě pražské O2 Areny?
Funktion One systém (Point source) může být zaměřen pouze do publika, čímž se vyvarovává nedostatkům z odrazových a mnohonásobných zdrojů, což není případ systému line arrays. Pro Transmission použijeme 2 hlavní zavěšené sestavy reproduktorů a 2 tzv. delay sestavy. Přivezeme 58 reprobeden Res5, 10 beden Res4D a 36 subbasových beden F221. Pro DJský pult použijeme Res3 a basové bedny F121.

Co můžeme očekávat od Funktion One v budoucnu? Pracujete na nějakých speciálních projektech či technologiích, které přenesou zvukový systém na jinou vyšší úroveň, než tu jakou známe teď?
Strávil jsem 40 let svého života učením se a vylepšováním technik reproduktorů k produkování zvuku. Momentálně pracujeme na ještě silnějším systému pro eventy velikosti jako je Transmission, a pod. Troufám si říci, že to značce přinese novou cestu, dál za hranice line array a point source systémů.

Máš nějaký sen, který sis si rád splnil?
Ano, mám sen, že všichni lidé budou oceňovat souvislosti všech věcí a porozumí, jak mají pocity každého člověka vliv na pocity druhých osob, tím nahradí strach a agresi láskou a starostí.

Velmi pěkná slova Tony. Mnohokrát ti děkujeme za tvůj čas a velmi se na tebe a tvé kolegy těšíme na Transmission 2009. Bude to určitě velká zkušenost. Jsme opravdu nadšení, že uslyšíme zvukový systém Funktion One na Transmission 2009.

Originální rozhovor v angličtině si můžete přečíst tady.

Více na www.transmission.cz a www.funktion-one.com.


------------------------------------------

Transmision - rozhovor s Markusem Schulzem
Markus Schulz je bezesporu jednou z největších djských hvězd světa a navíc i velkým miláčkem českého publika. Naposledy se v Čechách představil letos v červnu v rámci akce PURE Prague, kde opět zazářil. Od té doby vydal debutové album své bokovky Dakota, nový singl "Do You Dream" a aktuálně má na trhu i výtečnou kompilaci "World Tour Best Of 2009". A k tomu všemu stíhá i pravidelně hrát po celém světě. Již příští sobotu se v rámci letošní Transmission vrátí do Prahy. I když je velmi vytížený, čtvrt hodinky si s námi povídal přes Skype.Ahoj Markusi, jak se máš?

Ahoj. Skvěle, jen jsem poslední dny hodně ve stresu...

To je mi jasné? Než začneme s mými dotazy, srdečně gratuluji k obhájení 8. místa v TOP 100 DJs! Čekal jsi to?
V minulých ročnících se to dalo tak trošku odhadnout, jak to celé dopadne, ale letos je tolik nových objevů mezi dji, navíc mnoho starších, dříve legendárních djů pro změnu upadá nebo djing nechalo úplně být, takže jsme nikdo nevěděli, jak to celé dopadne. Ale cítím se velmi poctěn, že jsem opět mezi prvními deseti. Vždy si této ankety velmi vážím, neb DJ MAG není hlasování kritiků, médií, producentů nebo někoho podobného, je to hlas fanoušků, takže o to víc jsem potěšen, že to pro mě opět dobře dopadlo!

Když se kouknu zpět, co jsi v letošním roce všechno vyplodil (album projektu Dakota, singl, další kompilace...), dá se říci, že tahle cena je tak trošku satisfakcí, nemám pravdu?
Ano, máš! Víš, já pro muziku žiji a je pro úplně vším, co jsem kdy chtěl dělat. Necítím se jako workoholik, protože jen dělám to, co dělat chci! Navíc prožívám opravdu velmi šťastné období. Produkuji neuvěřitelné písně, publikum je také neuvěřitelně pozitivně naladěné všude tam, kde vystupuji, takže vážně nevím, co víc si přát...

Strašně se mi líbí debutová deska Tvého projektu Dakota "Thoughts Become Things". Vždy, když jsem na cestách a necítím se úplně fajn, tak tu desku poslouchám, a je to úplně jako kdyby mi zavál nový vítr do plachet...
Díky moc! Tenhle projekt jsem hlavně udělal proto, neb jsem do svých setů hledal tracky, které jsou malinko pomalejší. Pokud má hudba rychlost kolem těch 130 bpm, máš mnohem větší možnost vnímat její rytmus, chóry a celou náladu písně...

On celkově trance v posledním roce trošku zpomalil...
To je pravda, je to tím, že je tu úplně nový druh hudby trance, je tu nová generace djů a producentů...Ale osobně v tom nevidím nic zlého. Já sám hraji jak pomalejší písně, tak i rychlé. V djském setu je potřeba obojího...


Když se podívám na tracklist Tvé nové kompilace "World Tour Best Of 2009", najdu tam i jednu píseň, která byla zaznamenána během Tvého vystoupení na PURE Prague. Jak jsi vybíral písně a místa, která se na kompilaci nakonec objeví?
Tahle deska je tím nejlepším z mého letošního World Tour. Každý měsíc do své rádiové show Global DJ Broatcast vybírám jedno výjimečné místo, na kterém hudbu do této show zaznamenám. A na kompilaci "Would Tour Best Of" jsem dal prostě úplně to nejlepší. Z každé výjimečné zastávky turné jsem vzal ten nejvýjimečnější okamžik a všechny písně následně spojil v djský set. Jak z Miami, Las Vegas, Ibizi tak i z Prahy jsem vždy vybral jeden speciální moment celého setu a tyhle speciální okamžiky spojil na speciální kompilaci...

Hodně lidí přemýšlí nad tím, zda Tvůj projekt Dakota bude i nadále pokračovat, nebo šlo o jednorázovku?
V letošním roce se rozhodně chci věnovat pouze natáčení nové desky Markuse Schulze, ale v roce 2011 plánuji další album projektu Dakota. Víš, jako Markus Schulz mohu vydávat desku každý rok, ale Dakota je něco jiného a v jistém směru výjimečného. Ty písně jsou hlubší, temnější a ukazují moji druhou tvář. Navíc jak už jsem řekl, jde o tracky, které mi v mých djských setech chyběly...

Jakou hudbu vlastně rád posloucháš?
Ono je to různý, třeba dneska v letadle jsem poslouchal drum 'n' bass, ale protože jsem fanda hudby, tak vlastně nemám ohraničený vkus. Jsou samozřejmě styly, které jako dj nehraji, ale dokážu si představit, že i ty mají své fanoušky...Ve všech hudebních žánrech je nejdůležitější talent a kvalita, pak už je úplně jedno, o co jakou hudbu jde...

Ty si často vybíráš písně z jiných hudebních žánrů i pro remixování...
No převážně je to takový výměnný obchod - já remixuji je, oni remixují moje písně. Pak jsou tu písně, které se mi hrozně líbí, a já si je jen musím upravit k svému obrazu, abych je mohl zařadit do svých djských setů. Pokud pak někdo přijde s přáním remixovat mě a já o něm moc nevím, pěkně si ho proklepnu, protože chci vědět, zda může do mé písně přinést něco nového...Samozřejmě po té pozitivní stránce!

Markusi, ty ses narodil v Německu, ale aktuálně žiješ v Miami...
No, je to tak, že když jsem na turné v Evropě, tak žiji Berlíně, kde mám pronajatý byt, a když jsem v Americe, tak bydlím v Miami...

A kde se cítíš doma?
Já velmi rád říkávám, že jsem takový občan celého světa. Je úplně jedno, kde jsem, ať je to Praha, Los Angeles, Tokio nebo Londýn, já se cítím velmi dobře všude, kam přijedu...

Koukám na hodinky, za okamžik už zase musíš letět, tak nám ještě prozraď, co sis připravil pro Prahu? Doufám, že něco speciálního???
To určitě! Jak jsem už říkal, dělám na své nové desce a aktuálně mám hotových několik písní, které právě v Praze poprvé představím. Jde o hodně velké tracky a jsem strašně zvědav, jak na ně publikum bude reagovat. Velké akce jako je Transmission mám moc rád, protože vidím, jak davy lidí hudba spojuje. Proto hraji nejen věci, na které každý čeká, a vím, že lidi chytnou, ale prokládám to i novinkami, o kterých si myslím, že mají velký potenciál...

Tak to se máme na co těšit! Markusi, díky za Tvůj čas a těším se za týden v Praze na Transmission...
Já taky díky a na všechny se moc těším příští sobotu, určitě to bude obrovská pařba...

Pro United Music připravil Jaromír Koc aka DJ Jakko-----------------------------------------------------------------------------

Transmision představuje největší výpravu ve své historii a přináší časový line-up
Již tuto sobotu, 14. listopadu, vypukne v pražské O2 Aréně dlouho očekávaná druhá největší halová party u nás - TRANSMISSION. Na této bezesporu největší taneční akci letošní podzimu vystoupí světové DJské hvězdy jakými jsou Markus Schulz, Sander van Doorn, Giuseppe Ottaviani, Gareth Emery, Menno de Jong a San. Připravena bude také ohromující produkce a audiovizální show s tématem Ancient Mysteries, kterou si pro šesté pokračování TRANSMISSION připravili holandští Vision Impossible. Dveře O2 Areny se otevřou ve 20:00 a svým setem vás rozehřeje od 20:30 DJ San. Oficiální intro Transmission uvede jednu z prvních hvězd z TOP 10 letošní ankety časopisu DJ Mag - DJe Garetha Emeryho, který úderem 22. hodiny nastartuje tematickou pouť Ancient Mysteries. Po něm, ve 23:30, bude pokračovat italský Giuseppe Ottaviani, aby nás provedl starověkou kulturou zaniklé civilizace Mayů. Od Mayů k proroctví egyptského Hora bude 30 minut po půlnoci pokračovat Markus Schulz. Po něm nastoupí Vision Impossible (02:30), a provednou nás napříč starověkými civilizacemi se svou půlhodinovou DJ/VJ show, která vyústí velkolepým závěrem. Ve 3 hodiny bude pokračovat další Holanďan Menno de Jong, který nás provede záhadami knihy I Ching. Dostanete se také k tajemstvím Vatikánu, a to se Sandernem van Doornem, který začne svůj set ve 04:30, a celou velkolepou show ukončí ve 06:00.

Časový line up:
20:30 | San (Warm up)
22:00 | Intro Ancient Mysteries - Gareth Emery
23:30 | Intro The Maya Stone - Giuseppe Ottaviani Live
00:30 | Intro The Horus prophecy - Markus Schulz
02:30 | Intro DJ/VJ Show | Vision Impossible - živě
03:05 | Intro The I Ching Code - Menno de Jong
04:30 | Intro The Vatican - Sander van Doorn
06:00 | Konec

TECHNICKÁ PRODUKCE
Uspořádání O2 areny bude letos rozděleno do dvou částí - hlavní stage a taneční plochy. Hlavní stage bude mít na šířku 44 metrů a 20 metrů na výšku. Na postavení hlavní stage bude použit 400 metrů truss systému, 62 závěsných motorů. Vizuální koncepci obstarají 3 plnobarevné lasery, 10 zelených laserů, 112 inteligentních světel - hlav, 6 LED ploch po 12 m2, hlavní LED stěna o rozloze 84 m2, 26 stroboskopů, 60 pixeltracks, 182 metrů LagoLed, 42 světel PAR, 8 blinderů a 12 Dicho pásů. Pro dokonalý zvuk bude použit nejlepší zvukový systém na světě - Funktion One. Hlavní aparát se bude skládat ze 40 reproduktorů typu Res5 a 10 reproduktorů typu Res4D. Na podlaze bude vystavěno 37 basových reproduktorů F221.s, což jsou nejznámější dvojité 21 palcové (53,3 cm) subbasové reproduktory od Funktion One.
V prostoru nad taneční plochou bude dále použito 88 metrů truss systému, na kterém bude zavěšeno 6 LED obrazovek o velikosti 12 m2, a dále 48 intelignetních otočných hlav. Zvuk bude dále posílen dvěma delay clustery s celkovým počtem 18 reproduktorů Res5´. Na ploše bude vybudováno 6 tanečních platforem, 4 a 2 menší bary.
Z celé akce bude tentokrát pořízen profesionální video záznam, ze kterého bude následně vydáno oficiální DVD. Na pořízení záznamu bude požito 10 HD kamer, a další kamery budou snímat dění v hale z dvou teleskopických otočných ramen.

Více informací k blížící se události podzimu najdete na www.transmission.cz a www.unitedmusic.cz.


-------------------------------------------------------------------

Transmission - Vision Impossible rozhovor
Na nadcházející noci TRANSMISSION, která proběhne v sobotu 14. listopadu v pražské O2 Areně vystoupí opět holandští Vision Impossible. Doplní tak skvělá vystoupení DJských superstar jakými jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, San a Menno de Jong. Tento rok si pro české publikum připravili téma s názvem Ancient Mysteries, které je plné mystiky, symboliky a kultu dávných civilizací. My jsme si pro ně připravili několik otázek, abychom se dozvěděli nějaké novinky z jejich Vjského života a co speciálního si pro nás na letošní Transmission připravili.


1. Ahoj kluci, právě skončilo léto, takže první otázka bude - jaké pro vás bylo? Tuším, že proběhla spousta zajímavých a důležitých eventů, na kterých jste vystupovali se svou VJ show. Podělíte se s námi o nějaké vaše zážitky?
Ahoj! Ano, byl to pro nás nabitý, ale zábavný rok. Proběhla spousta skvělých projektů a vystoupení! Naše turné po světě se Sensation White se chýlí ke konci. Byli jsme v Evropě, Chile, Brazílii a Austrálii. Také jsme byli více než poctěni účastnit se nocí PURE v České republice jako rezidentní VJs. Tyto party v sobě mají pokaždé něco velmi speciálního. Festivalové období bylo úžasné, vystoupili jsme na hardstylovém eventu s názvem Decibel s velmi pěkně postavenou stageí. Další festival byl Emporium, který měl stage ve tvaru masky aztéků. Skvělý indoorový event byl In Qontrol 2009, kde jsme VJovali na obrazovkách ve tvaru oka!

2. Inspirovali jste se během léta něčím zajímavým a můžete doporučit nějaký zahraniční event českým clubberům?
Letní festivalová sezóna v Holandsku byla opravdu šílená. Jsou tu taneční festivaly každý víkend a častokrát i více než jeden. Populární taneční festivaly jsou Dance Valley, Extrema, Pleasure Island, Decibel, Emporium a Mysteryland. Rádi bychom doporučili Lowlands festival. Je to masivní festival, který kromě taneční hudby nabízí také spoustu alternativní kapel a umělců, ale také divadel a filmů. Trvá tři dny! Pokuď si v České republice můžete zakoupit vstupenky, rozhodně byste to měli vyzkoušet.

3. Máte nějaký zajímavý projekt, který momentálně připravujete či v budoucnu? Pracujete také na nějakých vlastních projektech?
Již druhým rokem učíme mladé talentované lidi umění VJingu v naší malé škole, která se jmenuje VJ Academy. Začali jsme společně spolu s našimi kolegy ze Sense studia, abychom začali s učením mladých talentovaných VJů. Učíme je všemu, co o VJingu víme, bereme je na naše vystoupení a pomáháme jim tak vyvinout jejich vlastní set. Je opravdu hezké vidět novou generaci enthusiastických visuálních umělců.

4. A jaká je spolupráce po dvanácti letech v jednom týmu?
V našem týmu je stále spousta zábavy. Po všech těch letech nám to spolu pořád klape. Díky VJ Academy také expandujeme, protože několik talentovaných kluků se rozhodlo přidat se a pomoct nám s produkcí a vystupováním. Je hezké mít mladou a novou krev v našem týmu.

5. Každý již viděl nový trailer k Transmission, která bude 14. listopadu. Můžeš nám o tom říct něco víc? Jak vás napadlo vytvořit zrovna téma Ancient Mystries?
Každý rok se snažíme na Transmission přijít s něčím úplně novým. Vznikne několik nápadů a prodiskutujeme je s United Music. Tento rok jsme vybrali téma starověkých kultur. Tento koncept zahrnuje fenomén 2012, tedy proroctví Mayů a Nostradama, že bude konec světa v roce 2012. Shodou okolností, film se stejným tématem vyjde den po Transmission. Vždy jsme se zajímali o starověké kultury a byli jimi inspirováni v naší práci. Díváme se na spoustu History a Discovery kanálů a čteme o tom také hodně knížek. Speciálně se zajímáme o mystéria a mytologii. Spoustu toho jsme tedy použili pro téma letošní Transmission. Téma tak dostává element fantazie, dělá ho více zajímavým a dává více svobody k vytvoření hezkého příběhu.

6. Co dalšího od vás můžeme na Transmission očekávat? Například nějaké nové VJské technologie a podobně?
Můžete se těšit na novou speciální stage, designovanou speciálně pro tuto noc. Měla by být opravdu velkolepá. Pro naši DJ-VJ show doufáme, že přineseme Pioneer DVJ-1000 přehrávače a nový SVM mixér a DJ mixér, který umí mixovat jak video, tak hudbu. Tato nová technika tak může posunout DJ-VJ show na další úroveň.

7. Děláte více VJ show nebo DJ-VJ show, se kterými jste začali před pár lety? Jaký hudební styl hrajete nejvíce?
Momentálně děláme raději DJ-VJ show. Doposud jsme udělali pár malých akcí v Holandsku a pár velkých show v Malaysii, Praze a brzy snad i na Maltě. Obnáší to hodně přípravy udělat kompletní show. Pokaždé je to pořádný hlavolam, sladit visuální a hudební příběh ve stejný čas. Právě nyní jsme obdrželi nové zařízení od Pioneer a doufáme, že uděláme více stabilní formát, který ulehčí provedení DJ-VJ show do budoucna. Máme rádi spoustu stylů elektronické hudby. Nejvíce však electro, tech-house a trance. Samozřejmě je spousta dobré hudby v jakýchkoliv dalších stylech, jen je někdy těžke ji najít :.

8. Jaké jsou vaše životní cíle? Máte nějaký sen, který byste rádi uskutečnili?
Spousta našich snů se již stala skutečností, když jsme začali pracovat jako Vision Impossible. Začali jsme jako VJ skupinka na klubových nocích a po deseti letech designujeme video show pro velké eventy, DJs, režírujeme show i umělce a cestujeme po celém světě.

9. Je něco co byste rádi doporučili budoucím VJům?
Vytvářej svůj vlastní styl, ale zároveň se učit od ostatních VJů. Svět je nejlepší inspirací, tak nikomu nedovol bránit vytváření tvých vlastních nápadů.

10. Mockrát díky za váš čas. Velmi se těšíme na to, co jste si pro nás připravili na listopadovou Transmission. Byl to vždy skvělý zážitek vidět vaši práci na takovém speciálním eventu jako je tento.
Pro nás je to také jeden z nejspeciálnějších eventů vůbec. V pěti úspěšných edicích jsme pomohli, aby se tato party přeměnila ve velkolepou show, která může konkurovat velkým eventům po světě, které známe. Musíme dát také zásluhy agentuře United Music , která měla visi posunout Transmission za obyčejný standard parties. Často nás ohromí svými požadavky k více visualisacím, více laserům, ohňostrojům a větší show! Ale to nám dělá party a práci s nimi příjemnější. Rozumí důležitosti dobré show a popostrkávají nás k dělání věcí, které jsme nikdy předtím nedělali. Velmi se těšíme na Transmission a doufáme, že se tam všechni uvidíme!

------------------------------------------------------

Armin, Markus Schulz, Gareth Emery a Sander Van Doorn v první desítce ankety časopisu DJ Mag TOP 100 DJ´s
Ve středu v noci 29. října, proběhlo v Londýnském klubu Ministry of Sound slavnostní vyhlášení ankety prestižního časopisu DJ Mag s názvem TOP 100 DJ´s. Vyhlášení provázela velkolepá party na které zahráli jména jako Armin van Buuren, David Guetta, Above & Beyond, Sebastian Ingrosso a další. Anketa každoročně hodnotí ty nejpopulárnější DJe a kluby planety. V letošním ročníku si své vítězství potřetí obhájila světová jednička, holandský DJ a producent Armin van Buuren, který zazářil v sobotu na posledním vydání noci PURE na pražském výstavišti. Další potěšující zpráva je, že hned tři jména z aktuální TOP 10 této ankety uvidíme již za dva týdny v pražské O2 areně na šestém vydání TRANSMISSION. Stejně jako v loňském roce, i letos zaujímá osmou příčku Markus Schulz, který na stránkách ankety uvádí jako nejlepší akci roku 2009 PURE Prague, kde v červnu uchvátil publikum fantastickým 5ti hodinovým setem. Hned za ním se na devátou příčku vyšplhal angličan Gareth Emery, který se v anketě Top 100 DJ objevil teprve před 3 lety. Jeho popularita začala strmě stoupat od roku 2006, kdy se umístnil na 34. místě, a jen za dva roky se stihnul posunout až na aktuální 9. místo. Připomínáme, že Gareth Emery bude mít na Transmission před domácím publikem svou velkou premiéru. Nizozemský DJ a producent Sander van Doorn, který u nás s úspěchem letos vystoupil na červnové Sensation, si také polepšil svým umístěním na 10. místě. Kompletní výsledky ankety najdete na stránkách www.djmag.com.

Pokud bychom se tedy měli orientovat dle této ankety, tak letošní TRANSMISSION slibuje nejsilnější obsazení ve své historii, a vy budete mít jedinečnou možnost slyšet všechny tyto tři DJe v sobotu 14. listopadu v pražské O2 areně. Kromě jiného zde také vystoupí mladý holandský DJ a producent Menno de Jong, který se umístil na 56. místě, dále pak talentovaný DJ San, který si svým častým vystupováním u nás vybudoval již značnou popularitu fanoušků. A v neposlední řadě se můžeme těšit na strhující živé vystoupení, které jistě zopakuje italský producent Giuseppe Ottaviani, který momentálně sklízí úspěchy se svým debutovým albem GO. Třešničkou na dortu pak bude synchronizovaná audiovizuální DJ-VJ Show od holandských mistrů Vjingu Vision Impossible.

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket za 1090 Kč, a jejich cena se dále zvyšuje. V prodeji jsou i tzv. Golden vstupenky do klubového patra O2 areny.

Více informací o halové party podzimu najdete na www.transmission.cz

--------------------------------------------------------------------

DJ San na listopadové Transmission
Již za pár týdnů se bude konat druhá největší halová akce v Čechách, Transmission. V sobotu 14. listopadu přijedou do pražské O2 Areny světoví zástupci té pravé tranceové hudby. Agentura United Music vám postupně odhaluje profily všech vystupujících DJs na které se můžete na tomto velkolepém eventu těšit. Jako další skvělý DJ a producent se představí DJ San, který pro české publikum určitě nebude žádným nováčkem. Díky svým častým vystupováním, si u nás vybudoval značnou popularitu fanoušků. Tento sympatický holanďan je známý především svou produkcí, která spočinula na DJských pultech a mix CDs světových umělců jako jsou Armin van Buuren, Tiesto, Sasha, Paul van Dyk či John Digweed. John Digweed o něm řekl, že je to neuvěřitelný DJ se skvělými DJskými dovednostmi. Mezi největší podporovatele Sana patří DJ Tiesto, který podpořil jeho tracky "Insane", "Hi Tension" and "Nothing Remains the Same". Tyto sklaby se zařadily do top 5 na hudebním serveru Beatport. Single"Nothing Remains the Same" získal cenu za nejlepší taneční video na Cravefest Awards v Kanadě. Jeho vlastní produkce již byla remixována dalšími velkými jmény jakou jsou Marco V, M.I.K.E, James Holden či Alice Deejay.

San má za sebou také remixy pro Ferryho Corstena, stejně tak jako pro Christophera Lawrence a Johna 00 Fleminga, kteří jsou také jeho velkými fanoušky. V létě 2009 vydal kompilaci White Eyes pro českou party Sensation. Tato kompilace byla zároveň příbalovým CD pro řecký magazín Freeze. Momentálně má rezidentury v Brazílii, Indii a Holandsku. Procestoval také Kanadu, UK, Francii, Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rumunsko a další země východní Evropy. Zahrál si na prestižních festivalech Creamfields, dvakrát na Sensation, Renaissance, Dancevalley, Ministry of Sound, Mysterylandu a Transmission. San je dalším velkým DJem z Holandska a jen tak něco ho nezastaví! Všechny jeho originální releasy byly vydány u vydavatelstvích jako jsou Warner Bros, Universal, Positiva, EMI, Additive, Sony/BMG, Alphabet City, Armada, Cloud 9, 3 Beat, ID&T, NEO, Fektive a další.

V současné době si ho můžete naladit každý čtvrtý čtvrtek v měsíci na Progressive Channel na internetovém radiu DI.FM. Více informací se dočtete na jeho oficiálních stránkách www.djsan.com

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=HS3buzDIfWI

Více na: www.transmission.cz nebo www.garethemery.com

------------------------------------------------------------------------

Sander Van Doorn zazáří na listopadové Transmission
Další hvězdou na druhé největší halové akci v ČR s názvem Transmission, která se koná již za necelý měsíc 14. listopadu v pražské O2 areně, bude nizozemský DJ a producent Sander van Doorn. Letos u nás zazářil na červnové Sensation a díky nejrůznějším projektům, kterými na tanečním poli působí, skvěle doplní i nadcházející noc TRANSMISSION. I tento DJ a producent, který nejvíce nastartoval svou kariéru díky remixu písně "Message In a Bottle" od The Police, má také vlastní radiovou show na rádiu DI.FM. Sander svou kariéru odstartoval v šestnácti letech a za poslední tři roky se vypracoval z téměř neznámého jména na světoznámou DJskou superstar známou nejen v Nizozemí, ale také po celém světě. V roce 2006 se dostal na 32. místo ankety DJ Magu, a do roku 2008 se stihl vyšplhat o devatenáct příček nahoru a držet si tak místo mezi Carlem Coxem a Paulem Oakenfoldem. To vše díky svému talentu a obětavosti. Za svou krátkou kariéru stihl roztančit tolik tanečních parketů, prodat nezpočet tracků a vyhrát několik cen, což se nepodaří většině DJů za celý život.


Není to, ale jen solová produkce, která Sandera proslavila, ale také jeho bootlegy a skvělé remixy. Například tento rok Sander představil oficiální předělávku singlu "Spaceman" slavných The Killers, a také novou skladbu od legendárních Depeche Mode. Nesmíme opomenout ani fantastickou kolaboraci s umělci jako jsou Marco V, který je zároveň Sanderovým učitelem a kamarádem. Z poslední spolupráce můžeme například uvést skladby "Organic" a "What Say". Evropský hit Robbieho Williamse "Close My Eyes" se dlouhou dobu držel v European Top 20 hitparádě. Kromě své masivní produkce hraje také každý rok pro více než miliony clubberů po celém světě a headlinuje velkým eventům jako Sensation, Global Gathering, Trance Energy a Mysteryland. Neopomeňme také jeho rezidenturu na noci Cream v klubu Amnesia na Ibize, a také jeho projekt s chytlavým názvem Dusk Till Doorn. Dusk Till Doorn jste již mohli vidět například v létě v klubu Eden na Ibize, či pravidelně v londýnském klubu Ministry of Sound, o kterém říká, že je jeho spirituálním domovem. Zde vystupil například s DJs jako jsou Simon Patterson, Jon Rundell, Chris Lake či David de Valera. Pokuď tedy máte rádi Sandera a budete mít někdy cestu Londýna, určitě si nenechte tuto skvělou akci ujít.Sander je také velmi vděčný svým fanouškům a snaží se jim dát vše zpět, jak jen to jde. V roce 2006 rozjel radiovou noc a dal svým posluchačům možnost slyšet ho ať je kdekoliv. Jeho radiová show se vysílá již třetím rokem, a je určená převážně stylům jakou jsou Techno, Trance a Progressive. Sander van Doorna můžete slyšet každou druhou a čtvrtou středu v 19:30 na internetovém radiu DI.FM.

Pokuď si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, nezapomeňte si koupit vstupenky, které jsou momentálně v prodeji za 1090 Kč. Jejich cena se bude zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Více informací o tomto skvělém DJi a producentovi můžete zjistit na jeho oficiálních stránkách www.sandervandoorn.com, a vše o nadcházející Transmission na www.transmission.cz

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=gU_1ZsKn_NY

----------------------------------------------------------------------

Nejlevnější vstupenky na TRANSMISSION do 13. října
Největší taneční událost podzimu, výpravná halová show TRANSMISSION se nezávratně blíží, a s ní i postupně mizející vstupenky v předprodeji. Pokuď si nechcete nechat ujít šesté pokračování této skvělé noci, která se bude konat 14. listopadu v pražské O2 Areně, doporučujeme nákup posledních nejlevnějších vstupenek za cenu 990 Kč. Vstupenky si budete moci koupit za tuto cenu do příštího úterý, 13. října! Poté se cena zvýší na 1090 Kč, a na místě budou vstupenky k dostání za 1190 Kč. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Na TRANSMISSION tentokrát vystoupí světová DJská špička, kterou zastupují Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, Menno de Jong a San. Vizuální stránku noci, která bude tentokrát v tématu "Ancient Mysteries" pro vás připravili holandští Vision Impossible.

----------------------------------------------------------------------

Holaňdan Menno De Jong složil hymnu pro letošní Transmission
Stejně jako vloni Markus Schulz, letos složil pro TRANSMISSION oficiální hymnu Menno de Jong. Skladba nese název Ancient Mysteries, což je téma letošní taneční událostí podzimu. Zatím jediná možnost si tento povedený track poslechnout je v playeru na www.transmission.cz. Tento mladý holandský DJ a producent se na listopadové TRANSMISSION představí poprvé. Není to ale jeho první vystoupení pro české publikum. Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce. Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl "Guanxi" na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako "Magma"/"Momentum" či "Sjamaan", které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby "Tundra" (2005) a "Nolthando"/"Solid State" (2007) na svém vlastním labelu Intuition.

Již v tak mladém věku měl možnost remixovat pro jména, jako jsou The Thrillseekers, Karen Overton & Mark Otten a spousty dalších. Djingu, jako takovému se věnuje již od svých sedmnácti let, kdy začínal na školních akcích a dopracoval se až k rezidentuře v místním undergroundovém klubu v Eindhovenu. Singl "Guanxi", který vytvořil ve svých dvaceti letech, ho umístnil do žebříčku uznávaných Trance DJů.

Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. De Jong byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.
Všem fanouškům tranceové hudby, kteří se chystají na tento velkolepý event, doporučujeme nenechat si ujít toho mladého a velmi talentovaného DJe a producenta, o kterém zajisté ještě hodně uslyšíme. Vstupenky jsou v prodeji za 990 Kč, a cena se bude se postupně zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Podrobně se s tímto skvělým hudebníkem můžete seznámit na jeho stránkách www.mennodejong.com----------------------------------------------------------

Gareth Emery se poprvé představí na listopadové Transmission
Na velkolepé party TRANSMISSION se českému publiku představí Gareth Emery ve své premiéře, a tím splní sen mnoha jeho fanouškům, kteří jej do této chvíle mohli vidět pouze v zahraničí. Rok 2008 byl pro tohoto DJe a producenta opravdu významný. Propracoval se až na 23. místo ankety časopisu DJ MAG, podepsal smlouvu s labelem a managementem, jenž zastupují jména jako Armin van Buuren či Markus Schulz, a svou masivní produkcí dominoval mnoha tanečním hitparádám, především ve Východní Evropě. V listopadu budete mít šanci slyšet tohoto nadějného DJe a producenta také u nás a věříme, že to nebude naposled. Garethova historie je velmi pestrá. Jeho první vystoupení bylo už ve čtyřech letech, kdy se projevil jeho talent hry na piáno. V patnácti letech, kromě svého zájmu o klasickou hudbu, objevil kouzlo hraní na kytaru v místní indie kapele. Následovala koupě prvního laptopu a počáteční kontakt s elektronickou hudbou. Prvně debutoval na BBC Radio 1 ve známém pořadu Essential Mix. Díky tomu začala jeho popularita stoupat po žebříčku Top 100 DJs časopisu DJ Mag, a od roku 2006 se z 34. místa vyšplhal až na aktuální 23. místo.

Skládání hudby a hraní je pro Garetha příznačné, a momentálně jej můžete slyšet ve všech významných klubech od Home v Sydney, přes Zouk v Singapore, The Guverment v Torontu či Amnesii na Ibize. Dále pak na festivalech jakou jsou legendární holandská Trance Energy či belgický Tomorrowland. Ve své rodné Anglii jej můžete pravidelně spatřit v klubech Godskitchen či Ministry of Sound. Jeho první singl Exposure vyšel v dubnu na jeho novému labelu pod názvem Garuda. Tento label tak nahradil předchozí label Five Am. Track Exposure, plný upliftingových melodií, dynamických bass a energických beatů přesně vystihuje směs klasických prvků hudebního stylu, známého jako Trance. Jeho druhým releasem na labelu Garuda je track s názvem Metropolis. Skladba Metropolis se rozvíjí přes lehce breakdownovou melodii až k jasným, téměř sladkým melodiím, které se překrývají jedna v druhou. Tento track plný různých variací, můžeme také zařadit mezi klasické tranceové skladby.

Gareth momentálně pracuje ve svém studiu na nových materiálech, které skládá a produkuje výhradně sám. O svém labelu Garuda říká: "Je mi jedno, jestli vydáme dvě nebo deset nahrávek ročně. Důležité je aby mě každá z nich naprosto nadchla". Dokuď ho uspokouje vysoká hudební kvalita, není pro něj důležité, jak se prodává. I když s bezchybnou kvalitou jeho produkce očekávejte, že tento TOP DJ bude v popředí žebříčku prodeje. "Není to o ničem jiném, než o hledání něčeho neuvěřitelného, co mění život a hudbu, a o snažení dát tento kousek co nejvíce lidem na naší planetě."

Jestli chcete slyšet tohoto skvělého DJe a producenta, kterého Paul van Dyk a Ferry Corsten již otipovali jako budoucí velkou hvězdu, nenechte si ujít listopadovou TRANSMISSION v pražské O2 Areně.

 

Více na: www.transmission.cz nebo www.garethemery.com

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=nBgUKMzyKbw

-------------------------------------------------

Transmission web je on-line

Velkolepá taneční akce letošního podzimu, Transmission právě spustila své oficiální stránky. Najdete na nich všechny praktické informace, galerie, a novinky k této události, která 14. listopadu naplní pražskou O2 arenu. Vše najdete na www.transmission.cz. Navíc zde můžete vidět oficiální trailer, který vám přiblíží téma letošní Transmission. Téma s názvem Ancient Mysteries, které je plné mystiky, symboliky a kultu dávných civilizací si pro vás připravili světoví mágové VJingu, holandští Vision Impossible. Doplní tak skvělá vystoupení DJských superstar jakými jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, San a Menno de Jong.

 ---------------------------------------------------------------

Markus Schulz je zpět na listopadové Transmission!
Další z hvězd, která vystoupí 14. listopadu na velkolepé halové akci TRANSMISSION v O2 Areně bude jeden z populárnějších DJů u nás i ve světě, Markus Schulz. Tento charizmatický Američan německého původu, již několikrát zcela uchvátil domácí publikum svými vystoupeními na Sensation, Transmission a posledním vydání klubové noci PURE. Díky jeho úspěšné radiové show Global DJ Broadcast a skvělé produkci s hudebníky jako je např. Madonna či Depeche Mode, sklízí úspěchy po celém světě stejně tak, jako se svým posledním albem "Thoughts Become Things" z jeho projektu "DAKOTA", které vyšlo v červenci. Inspirací pro název alba "Thoughts Become Things" byla kniha "The Secret" australského spisovatele Rhonda Byrneho. Tuto knihu Markus četl mnohokrát a byla pro něj velkou motivací v posledních letech. Své nápady a myšlenky přenesl do studia, kde ožily a staly se tak věcmi, stejně jako napovídá název alba. Pod svým projektem DAKOTA vydává klubovější, temnější a deep skladby, tedy přesně ve stylu svého labelu Coldharbour Recordings. Na albu najdete celkem 10 skladeb. V pozadí každé skladby se odehrává její vlastní příběh, kdy jde v podstatě o časový příběh Markusových vnitřních pocitů od mládí až po současnost. Například skladba "Roxy 84" je inspirovaná Markusovými cestami do Bronxu, když byl ještě mladý teenager fascinovaný městským stylem breakdance.

Kromě jiného Markus přináší svůj legendární, temně melodický trance na digitálně dvouhodinově vysílané radio show Global DJ Broadcast. Tuto show můžete naladit každý čtvrtek od 18:00 na Trance kanálu www.di.fm. Dalším Markusovým úspěchem byl jeho první videoklip k singlu "Do You Dream", ve kterém se také objevuje jako hlavní postava. Tento singl se stal masivním hitem na You Tube, kdy ho hned v prvních čtyřiadvaceti hodinách vidělo 13.000 návštěvníků. V Nizozemsku se také dostal na přední příčku hitparády Top Favourite a stal se tak nejvíce navštěvovaným a diskutovaným videem. Tato tranceová superstar se drží na osmé příčce v soutěži TOP 100 POLL časopisu DJ MAG, a vy jej opět budete mít možnost vidět a slyšet v listopadu na dalším dílu TRANSMISSION.

Vše o Markusovi se dozvíte na jeho stránkách www.markusschulz.com.

Během krátké doby pak dojde ke spuštění oficiálních stránek k akci na www.transmission.cz

Videoklip Do you Dream: http://www.youtube.com/watch?v=3Ry3rX6kBCQ&feature=player_embedded-----------------------------------------------------------

Giuseppe Ottaviani vydal nové album
Velkolepá tranceová party TRANSMISSION se blíží a my vás budeme postupně informovat o novinkách vystupujících hvězd. Jako jedna z hlavních star vystoupí úspěšný italský DJ a producent Giuseppe Ottaviani, pocházející z Říma. Po posledním velkém úspěchu, kdy zahrál hodinový set na této druhé největší halové akci u nás, se na TRANSMISSION představí českému publiku již podruhé. Je známý především svou produkcí vydávanou na známém labelu Paul van Dyka - Vandit. Odtud také pochází jeho úspěšný projekt Nu NRG, který vytvořil spolu s Giuseppe Andrea Ribecou. Toto duo začalo produkovat hudbu na profesionální úrovni hned na od počátku. Svou první desku s názvem Dreamland vydali v roce 2001, následovala Spaceflower, Connective a pak skvělé album Free Fall 2004. O jejich úspěchu svědčí také fakt, že v roce 2004 získali cenu Best Live Act v soutěži Trance Awards. V roce 2005 pak Giuseppe odstartoval solovou kariéru. Jeho první samostatný release pod názvem Linking People vyšel i na albu Paul van Dyka "The Politics of Dancing 2".

V září na labelu Vandit vyšlo jeho první solové album s názvem GO. Toto vysoce očekávané album skrývající jeho iniciály je určeno hlavně pro domácí posluchače. Odráží se v něm Giuseppeho zkušenosti, které nasbíral během své hudební dráhy kdy zabrousil do vod různých hudebních žánrů. Všechny tyto zkušenosti a inspirace se tak odrážejí ve čtrnácti velice zdařilých skladbách. Zde uplatnil svůj talent a roky studií hry na klavír. V albu samozřejmě nechybí dobře známá "No More Alone", na které hostuje Stephen Pickup. Na albu také spolupracoval s Johnem O'Callaghanem na skladbě "Our Dimension". Se svou trochou do mlýna přispěl také Tom Colontonio, jejich společná "Love Mission" zaplní nejeden taneční parket. Kromě Stephena Pickupa na albu uslyšíte ještě zpěvačku Faith v písních "Angel" či "Fallen". Dále pak Francesca P, který otextoval a nazpíval "Changing Ways". Každý kdo vyznává styl trance a má rád melodické, euphorické, tech či jiné obdobné styly, které se objevují na albu GO by si neměl tuto kompilaci nechat ujít.

Pokuď nechcete přijít o živé vystoupení tohoto skvělého DJe a producenta, doporučujeme koupit vstupenky v předstihu. Vstupenky jsou v prodeji za nejlevnější cenu 890 Kč do neděle 13. září. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a bude se dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Více na: www.giuseppeottaviani.com nebo www.unitedmusic.cz


----------------------------------------------------------------------------

Nejlevnější vstupenky na Transmission do neděle!
Pokud si nechcete nechat ujít velkolepou událost letošního podzimu, kterou je šesté pokračování Transmission, doporučujeme nákup nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji do neděle 13. září za 890 Kč. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a bude se dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Tato jedinečná noc s neopakovatelnou atmosférou proběhne v sobotu 14. listopadu v pražské O2 Areně, kde se představí světová Djská špička, kterou tvoří zahraniční umělci, jako jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, Menno de Jong a San. O vizuální stránku noci se postarají holandští Vision Impossible, kteří vytvoří dokonale dynamickou a originální show s tématem Ancient Mysteries, která se věnuje kultu dávných civilizací, symboliky a mystiky. Téma noci Vám také přiblíží trailer, který je k vidění na www.transmission.cz.
--------------------------------------------------------------------------

Transmission má trailer a odhaluje lineup
Druhá největší pravidelná halová akce v Čechách s názvem TRANSMISSION již čtvrtým rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby, a zejména stylu Trance, který je u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Letos přichází agentura UNITED MUSIC již s šestým pokračování této oblíbené noci, kterou vloni navštívilo téměř 13.000 fanoušků jak domácích, tak i z okolních států, kde se Transmission stává rok od roku populárnější. V sobotu, 14. listopadu tak zažije pražská O2 arena další nezapomenutelnou show, jejíž téma zní Ancient Mysteries, které vám přiblíží trailer, jenž je k vidění na www.transmission.cz. I letos se na Transmission představí světová Djská špička, kterou tvoří pouze zahraniční umělci. Pojďme se tedy podívat, jaké hvězdy nám letošní Transmission přinese.

Markus Schulz je jméno, které není třeba více představovat. K Transmission má Markus speciální vztah. Vloni k akci složil oficiální hymnu The New World, ke které později vznikl videoklip, který se natáčel na Transmission, a který vysílaly hudební televize po celém světě. Na Youtube má toto video více než milion shlédnutí. Markus má aktuálně na svém kontě třetí autorské album Dakota, a videoklip k skladbě Do You Dream. Druhým headlinerem bude Holanďan Sander van Doorn, který u nás naposledy nadchl domácí publikum na červnové vyprodané Sensation. Na Transmission bude hrát poprvé, a jeho vystoupení bude bezesporu patřit k vrcholům noci. Svou premiéru na Transmission má před sebou další sympatický Holanďan Menno de Jong. Svůj loňský úspěch se svým živým vystoupením jistě zopakuje italský producent Giuseppe Ottaviani, kterému právě vyšlo první autorské album s názvem GO!. Českou premiéru pak bude mít Angličan Gareth Emery, jehož hvězda každým dnem strmě stoupá, a domácí publikum po něm poslední rok hlasitě volá. Šestici hudebníků uzavře holandský DJ a producent San. Své speciální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu. Tato sestava tak opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket za 890 Kč, a jejich cena se dále zvyšuje. V prodeji jsou i tzv. Golden vstupenky do klubového patra O2 areny. Více informací na www.unitedmusic.cz a brzy i na www.transmission.cz.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Transmission přichází s šestým pokračováním 14. listopadu v pražské O2 areně
Druhá největší halová party v u nás, TRANSMISSION, se i letos dočká svého pokračování. Již pošesté během čtyř let zažije více než deset tisíc fanoušků noc plnou té nejlepší tranceové hudby v podání nejpopulárnějších světových DJských hvězd, spektakulární show plnou speciálních efektů, dekorací, performancí, a hlavě zcela unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází. Stejně jako každý rok, i letos bude Transmission dominovat téma, které tentokrát zní Ancient Mysteries. A jak již název napovídá, letošní show bude plná mystiky, symboliky, a kultů dávných civilizací. Bezesporu nejočekávanější halová party tohoto podzimu se uskuteční 14. listopadu v pražské O2 areně. Seznam vystupujících hvězd je již téměř kompletní, a bude zveřejněn v nejbližší době. V pátek, 26. června bude zahájen předprodej vstupenek v síti Sazka Ticket. Pro 1000 nejrychlejších z vás přinášíme možnost zakoupení nejlevnějších vstupenek za cenu 690 Kč. Poté se cena zvýší na 790 korun, a od 13. srpna se bude dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč v den akce.Transmission vám společně s agenturou United Music přináší generální partner, Pražská energetika.

After movie a fotogalerii z loňského vydání najdete na www.transmission.cz.

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ