TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 21.11.2006 Karel, Press

Již tuto sobotu, 25. listopadu, vypukne v pražské T-Mobile Aréně třetí vydání nejúspěšnější domácí halové noci Transmission. Tradičně vám přinášíme časový line-up a nezbytné praktické informace, mimo jiné o možnosti výhry letenek do Amsterdamu, kterých bude v sobotu rozdáno téměř 400. V neposlední řadě se dozvíte pár technických údajů o zvukovém a světelném systému, a show, která vás čeká. Brány T-Mobile Arény se otevřou návštěvníkům ve 20.30 hodin, a samotná hudební produkce začíná úderem 21. hodiny. První část show uvidíte před nástupem Markuse Schulze ve 23.00 hodin. Následující části vesmírné show se odehrají mezi vystoupeními jednotlivých djs. Součástí Universal Energy se stanete před vystoupením belgického dje M.I.K.E. ve 4.15. Jako ochutnávku vám přinášíme pár screenshotů z show videí, které připravují vj´s Vision Impossible.Výherci soutěže se stávají
:
Lukáš Skalík - Čelákovice - volný vstup + CD Transmission mixed by DJ San
Ondřej Chudyba - Opava - volný vstup + Blank&Jones CD a DVD The Singles
Kamila Dusilová - Hradec Králové volný vstup + ATB the Best Of

Předprodej vstupenek bude probíhat od 19.00 hodin na označeném prodejním místě Ticketpro. K dispozici budou jak standardní, tak VIP vstupenky. Upozorňujeme na množící se případy prodeje falešných vstupenek před halou. Vstupenky budou u vchodu do arény pečlivě kontrolovány.. Během sobotní noci budete mít šanci vyhrát téměř 400 letenek od Sky Europe. V prostoru arény hledejte stánek Sky Europe, kde po vyplnění vašich iniciálů budete zařazeni do slosování o letenky a další výhody. Prvních 77 vás získá dvě zpáteční letenky, další pak jednosměrné letenky z Prahy do Amstedamu. Všichni, kdo se zaregistrují, obdrží 7% slevu na všechny lety Sky Europe v období leden až únor 2007. Více informací vám na místě podá tým letušek/hostesek od Sky Europe.

Tentokrát bude kladen maximální důraz na kvalitu ozvučení celého prostoru. Zvukový aparát o výkonu 200 kW bude rozšířen do zadních částí taneční plochy, takže zvuk bude dostatečně silný a čistý i ve vzdálenějších místech od hlavní stage. Tešit se můžete na fantastickou laserovou a světelnou show, při které bude použito dosud největší množství efektových světel a laserů v historii parties v T-Mobile Aréně. To ale rozhodně není vše, co bude v sobotu v aréně připraveno. Více však uvidíte až na místě, kdy se stanete součástí Universal Energy.


TRANSMISSION časový line-up
:
21.00 - 23.00 RUBY
23.00 - 00.45 MARKUS SCHULZ
00.45 - 02.30 ATB
02.30 - 04.15 BLANK & JONES
04.15 - 06.00 M.I.K.E.

Kompletní informace najdete na www.transmission.cz

------------------------------------------------------------

Do TRANSMSISSION zbývá již téměř jeden týden. V sobotu, 25. listopadu uvidíte a uslyšíte v T-Mobile Aréně dvě djské superstar, kterými jsou ATB a Markus Schulz. Přinášíme vám exkluzivní rozhovory k Transmission a také krátké představení těchto dvou headlinerů. ATB - Andre Tanneberger alias ATB, je bezespory jedním z nejúspěšnějších německých djs a producentů všech dob. Mezi jeho nejslavnější hity patří skladba 9pm (Till I Come), která byla na vrcholu světových hudebních žebříčků v již roce 1999. André má na svém kontě šest autorských alb, desítky obrovských hitů a úspěšných remixů, ze kterých jmenujme například Ecstasy, Marrakech, Let U Go, Believe in Me, nebo Humanity. Mnoho z jeho posledních alb nazpívala Roberta Carter Harrison, zpěvačka kanadského dua Wild Strawberries. Poslední album, na němž se podílel i vokalista Tiff Lacey, vyjde v roce 2007, ovšem první singl s názvem "Justify" bude uveden den před Transmission 3, a jistě jej ATB předvede při svém vystoupení. Kromě mnoha veleúspěšných produkcí má André na kontě jedno DVD - Addicted To Music. Další vzniká z jeho posledního vystoupení ATB in Concert, při kterém v Polské Wroclavi beznadějně vyprodal desetitisícovou halu. ATB se tak právem řadí mezi nejslavnější světové hvezdy, což potvrzuje umístění v anketě DJ MAG TOP 100, jako třináctý nejpopulárnější dj planety.

Začnu otázkou na tvou úspěšnou akci - ATB in Concert 2 v Polsku. Máš nějaké zajímavé zážitky z tvého hraní. Přemýšlíš nad ATB in Concert 3?? Bylo to opravdu fantastické vystoupení. Nálada byla ohromující, úžasná. Teď se chci vrhnout do něčeho, co bude ještě větší a krásnější než koncert v Polsku. Ale je mi jasný, že stejně jako u koncertů, je potřeba hodně času na přípravu. Takže všichni musí mít chvíli strpení, než to vypukne. Musíme najít tu správnou lokaci, velkého promotéra, který nám to pomůže vše připravit a zrealizovat.

Třetí díl Transmission nese podtitul "Universal Energy Edition". Co si ty představuješ pod pojmem "universal energy"? Myslím, že hudba je vůbec nejsilnější univerzální energií na světě, a my tu sílu představíme právě na Transmission 3! Hudba totiž dokáže každému pomoct ve špatných situacích, ve kterých se každý může ocitnout. Taky udělá každému radost.

Co může od tebe české publikum očekávat? Lidé mohou očekávat opravdu vzrušující show. Opravdu se těším na Transmission 3 v Praze a pokusím se dát do toho celou svou energii, jako vždy. Zkusím všem návštěvníkům ukázat jednu z jejich nezapomenutelných nocí!

Co si myslíš o českých Djs? Měl jsi nějakou možnost se s některými z nich setkat osobně? Bohužel, neměl jsem tu možnost se s žádnými setkat už dlouho. Více méně nemám vůbec čas se setkat s kýmkoli z nich, když přijedu do Čech, protože na mě po vystoupení čeká spousta rozhovorů a setkání s promotéry. Po tom všem letím buď na další své vystoupení nebo domů.

MARKUS SCHULZ - Po famózním úspěchu na květnové Transmission se Markus s potěšením vrací do pražské T-Mobile Arény. Tento americký dj a producent si během krátké doby vybudoval pevné místo ve světové djské elitě. Jeho vlastní mezinárodně vysílanou radiovou show "Global DJ Broadcast" týdně naladí statisíce jeho fanoušků, a patří k tomu nejlepšímu v americkém tanečním éteru. Markus je vyhlášený svým unikátním stylem prezentujícím temější až hloubavé, nicméně melodické djské sety. Nikdy ale nepřestává překvapovat svoje fanoušky vlastními interpretacemi obecně známých skladeb. Spolupracoval s umělci jako Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Armin Van Buuren, Jewel, Oceanlab, Gabriel & Dresden presents Motorcycle, Karada, Telepopmusik, Fat Boy Slim, Miro, Book Of Love, Blue Amazon a PQM. Markus má za sebou nejen úspěšné kompilace Coldharbour Sessions 2004 a Miami 05, ale i debutové album Without You Near, na kterém pracoval celé dva roky. Přesto si však stále najde čas na djing, který mu opravdu přirostl k srdci. Kromě jeho sedmileté rezidence v klubu The Works v Arizoně cestuje po velkých světových klubech a festivalech jako Nature One, Dance Valley, Global Gathering, nebo Love Parade.

Jsi spokojen se svým albem Without you near? Splnilo to tvá očekávání? Tohle album mi udělalo radost. Vytvořil jsem album, které ti jeho poslechem dodá vlastní osobní prožitky. Nechtěl jsem, aby to znělo jako ostatní CD, které spíše připomínají party v klubu. Myslím, že o tom to je, a tak reagovali i lidé, kteří si album poslechli. Je to album vytvořené pro poslech ze sluchátek. Rád dělam hudbu, při které lidé něco cítí.

Na čem teď aktuálně pracuješ? Zrovna pracuji na svém dalším autorském albu. Snažím se přijít s něčím opravdu novým, a s trochou více kreativity.

Vypadá to, že sis opravdu užil své první a poslední vystoupení v České Republice na Transmission, která proběhla v květnu. Spousta lidí tě nazvalo "hrdinou noci". Jaký ty si měl dojem z této akce? Byla to neuvěřitelná noc. Opravdu se těším zpět do ČR na další Transmission. Všichni vypadali, že si tu noc užívají a ta pozitivní energie mě opravdu dostala.

Kde nejradši hraješ - na velké akci nebo v klubu? Myslím, že je to jedno. Jsem šťastný uplně stejně jako lidi, kteří si užívají a baví je hudba kterou přináším. Pro mě je vše o spojení mezi mnou a lidmi, a je jedno jestli na velké akci nebo v klubu. Proto chci podávat ty nejlepší výkony při každém svém vystoupení.

Přemýšlel si někdy o nějakém speciálním sólovém vystoupení, které by bylo zaměřeno jenom na tvou osobu? Možná jednou v budoucnu o něčem takovém přemýšlet budu, ale zatím není ten správný čas na něco podobného ani pomyslet.

Existuje nějaká oblast, kde bys chtěl hrát? Ještě jsem nehrál na Antarktidě. Myslíš, že lední medvědi a tučňáci mají rádi trance?

Bydlíš v Berlíně a Miami. Proč právě Berlín? Jsem rodilý Němec. Hodně cestuji po Evropě a potřebuji tady nějaké místo, které bych mohl nazývat domovem, stejně jako Miami. Takže je pro mě nejjednoduší se vracet z těchto evropských (ale i některých mimoevropských cest) právě zpět do Německa. Speciálně během léta, kdy cestuji nejvíc. Když mám hodně hraní v Evropě, je proto pro mě mnohem rozumnější jezdit domů než být pořád v hotelech, nebo mít stále zpáteční letenku do USA.

Nějaký vzkaz pro tvé české fanoušky, kteří se těší na tvé vystoupení na Transmission v listopadu? Jsem opravdu nadšený z toho, že mám možnost přijet znovu do tak krásné země a doufám, že tato akce bude ještě lepší než ta minulá! Nemůžu se dočkat, až vás všechny znovu uvidím a opravdu se budu snažit vytvořit další fantastickou noc - pro každého z vás.

Kompletní informace k Transmission na www.transmission.czJiž necelé tři týdny zbývají do dalšího dílu Transmission - Universal Energy Edition. V sobotu, 25. listopadu zažije pražská T-Mobile Aréna vesmírný útok, který všem zůstane nadlouho v paměti. Agentura United Music tuto noc předvede návštěvníkům show astronomických rozměrů, která překoná vše, co jste doposud mohli na domácích akcích vidět. Jak podtitul Universal Energy napovídá, téma třetí Transmission bude věnováno vesmíru, který vás bude obklopovat všude kam pohlédnete Rezidentní Vj´s Vision Impossible si pro vás tentokrát připravili opravdové lahůdky. Každý z vystupujících Dj´s bude představen pětiminutovým filmem, který připravují ve svém studiu. Tato intra jsou vyrobena jako originální 3D animace za doprovodu digitálního hlasu a prostorových zvukových efektů. Kromě těchto úvodních pasáží se budou Vision Impossible starat o videoprojekce po celou dobu party, a vezmou vás na pouť k vzdáleným galaxiím, hvězdám, planetám, ale i mimozemským civilizacím.

Čekají na vás také obří dekorace. Na hlavní stagei, s naprosto unikátním designem, budou umístěny dva gigantické satelity, které jsou připraveny vysílat do prostoru stovky laserových paprsků a světelných efektů. V celé aréně budou zavěšeny unikátní dekorace vyrobené holandskými specialisty. A jako vždy vás zabaví sexy tanečnice a performeři v kosmických oblecích. V neposlední řadě se můžete těšit na spektakulární laserovou show. Díky nově použitým technologiím budou videoprojekce, zvuk, světla a lasery předem naprogramovány a synchronizovány, takže uvidíte naprosto kompaktní a sehranou show, která bude speciálně vytvořena pouze pro tento event.


Příští Transmission se dočkáte až v druhé polovině příštího roku, takže pokud nechcete přijít o největší party podzimu a velkolepou show, která vám vyrazí dech, doporučujeme již nyní využít možnosti nákupu levnějších vstupenek v předprodeji Ticketpro za 540 Kč + poplatek. Rozhodně nebudete litovat. Připomínáme, že hlavními hvězdami budou dj´s a producenti ATB, Markus Schulz, Blank & Jones, M.I.K.E. a Ruby. K party Transmission byly také spuštěny samostatné stránky, kde najdete kromě všech praktických informací i spoustu downloadů, videí, fotek a další zábavy. To vše na www.transmission.cz


-------------------------------------------------------

Již za měsíc otřese pražskou T-Mobile Arénou třetí vydání největší pravidelné halové party u nás - Transmission. Je na čase si představit hlavní hvězdy, které se 25. listopadu v Praze představí. Kromě velkých djských jmen nebudou chybět ani rezidentní Vj´s Vission Impossible, kteří na minulém vydání nadchli publikum unikátní Dj-Vj show. ATB - Andre Tanneberger alias ATB, je bezespory jedním z nejúspěšnějších německých djs a producentů všech dob. Mezi jeho nejslavnější hity patří skladba 9pm (Till I Come), která byla na vrcholu světových hudebních žebříčků v již roce 1999. André má na svém kontě šest autorských alb, desítky obrovských hitů a úspěšných remixů, ze kterých jmenujme například Ecstasy, Marrakech, Let U Go, Believe in Me, nebo Humanity. Mnoho z jeho posledních alb nazpívala Roberta Carter Harrison, zpěvačka kanadského dua Wild Strawberries. Poslední album, na němž se podílel i vokalista Tiff Lacey, vyjde v roce 2007, ovšem první singl s názvem "Justify" bude uveden den před Transmission 3, a jistě jej ATB předvede při svém vystoupení.

Kromě mnoha veleúspěšných produkcí má André na kontě jedno DVD - Addicted To Music. Další vzniká z jeho posledního vystoupení ATB in Concert, při kterém v Polské Wroclavi beznadějně vyprodal desetitisícovou halu. ATB se tak právem řadí mezi nejslavnější světové hvezdy, což potvrzuje umístění v anketě DJ MAG TOP 100, jako devátý nejpopulárnější dj planety. www.atb-music.com/

MARKUS SCHULZ - Po famózním úspěchu na květnové Transmission se Markus s potěšením vrací do pražské T-Mobile Arény. Tento americký dj a producent si během krátké doby vybudoval pevné místo ve světové djské elitě. Jeho vlastní mezinárodně vysílanou radiovou show "Global DJ Broadcast" týdně naladí statisíce jeho fanoušků, a patří k tomu nejlepšímu v americkém tanečním éteru. Markus je vyhlášený svým unikátním stylem prezentujícím temější až hloubavé, nicméně melodické djské sety. Nikdy ale nepřestává překvapovat svoje fanoušky vlastními interpretacemi obecně známých skladeb. Spolupracoval s umělci jako Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Armin Van Buuren, Jewel, Oceanlab, Gabriel & Dresden presents Motorcycle, Karada, Telepopmusik, Fat Boy Slim, Miro, Book Of Love, Blue Amazon a PQM.
Markus má za sebou nejen úspěšné kompilace Coldharbour Sessions 2004 a Miami 05, ale i debutové album Without You Near, na kterém pracoval celé dva roky. Přesto si však stále najde čas na djing, který mu opravdu přirostl k srdci. Kromě jeho sedmileté rezidence v klubu The Works v Arizoně cestuje po velkých světových klubech a festivalech jako Nature One, Dance Valley, Global Gathering, nebo Love Parade. www.markusschulz.com


M.I.K.E.
- Belgičan M.I.K.E. reprezentuje špičku nové evropské elektronické hudby. Pod dalšími jmény jako Plastic Boy, Push!, Solar Factor produkuje skladby, které se pravidelně umístňují na předních příčkách světových hitparád. Jeho sety plné energické tech-trance a progressive music zní ve stovkách klubů po celém světě. Pravidelně vystupuje na největších parties jako Trance Energy, Dance Valley či Gatecrasher. Je rezidentem parties Godskitchen a The Gallery. Zremixoval taková jména jako Sinead ´O Connor, Moby, Mauro Piccoto ,Bom Funk Mc´s, Oliver Lieb a další. Právě vydal autorské album s názvem The Perfect Blend. Tento skvělý dj a producent sklidil obrovský úspěch na první Transmission, a jsme přesvědčeni, že zopakuje své jedinečné vystoupení i nyní. www.mike.be

BLANK & JONES - Sedm alb, tři mixovaná alba, patnáct singlů hovoří za vše. Piet Blank a Jaspa Jones se nesmazatelně zapsali do historie taneční hudby, a nyní se poprvé představí i v České Republice. Během své kariéry spolupracovali s mnoha špičkovými umělci jako Robert Smith, Anne Clark, Sarah McLachlan, nebo Claudia Brücken. Jejich poslední počin s názvem The Singles mapuje jejich dosavadní dílo a prezentuje 20 největších hitů, včetně 2 nových skladeb, z dílny tohoto německého dua. K albu také vychází speciální edice, kde najdete navíc DVD obsahující všechny klipy a videa Blank & Jones. A právě v rámci světového turné k tomuto albu přijíždí Blank & Jones na letošní třetí Transmission. www.blankandjones.info
RUBY
- Tento talentovaný dj a producent z Malty se domácímu publiku představil poprvé vloni napodzim. Ruby patří k tamní špičce. Kromě djingu a producentství se věnuje organizování největších parties na Maltě, kam si pravidelně zve velká jména a nejznámější koncepty nocí jako Godskitchen, Renaissance či Space. Má vlastní radiovou show a úspěšně vydává vlastní produkci na holandském labelu Fektive. www.pureruby.com

VISSION IMPOSSIBLE - Rezidentní VJ´s Vission Impossible se po několika vystoupeních dočkali velkého uznání domácího publika. Svými geniálními projekcemi vás dokážou bavit celou noc. Na každou Transmission si chystají nové vizuály a animace, které pak přesně zapadají do konceptu party. Nyní se můžete tešit na několik propracovaných vesmírných trailerů, kterými budou představováni jednotliví djs. Video z jejich poslední DJ-VJ show na květnové Transmission je k dispozici ke stažení na Transmission stránkách. www.vission-impossible.nl

Pozor! Nejlevnější vstupenky na Transmission jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro. Do konce října jsou k dostání za 490 Kč + manipulační poplatky. Jejich cena se bude dále zvyšovat. Více informací na www.transmission.cz nebo www.unitedmusic.cz.


V sobotu 25. listopadu 2006 pohltí pražskou T-Mobile Arénu již třetí pokračování nejúspěšnější domácí halové noci - TRANSMISSION. Tato jedinečná party astronomických rozměrů vám opět nabídne gigantickou porci té nejlepší progressive / trance music, dokonalou audiovizuální show, ohromující performance, vesmírné dekorace, lasery, pyroefekty, stejně jako videoprojekce od rezidentních VJ´s Vision Impossible. Posádkou meziplanetární výpravy budou jak tváře známé z předcházejících dílů, tak jména, která u nás vystoupí na akci takových rozměrů vůbec poprvé. Prvním z nich bude německý producent zaujímající 9. místo v anketě Dj Mag Top 100, autor desítek úspěšných hitů, remixů, kompilací, alb či DVD - André Tanneberger, neboli ATB. Vedle něj se můžeme těšit na další německé hudební experty Blank & Jones, kteří stejně jako ATB, pravidelně kralují světovým hitparádám a tanečním parketům. Další hvězdou, v čistě zahraničním line-upu, není nikdo jiný, než hrdina druhé edice Transmission - Markus Schulz. Lahůdkou bezesporu bude i účast holandského vesmírného kovboje M.I.K.E., který naopak nadchl domácí publikum při premiéře Transmission letos v únoru. Pátým zahraničním hostem je zástupce vyhlášeného party ostrova Malta - dj a producent Ruby, kterého jste mohli v premiéře vidět v Praze v loni na podzim.

Tato hvězdná sestava tak slibuje další kvalitní hudební zážitky, nekonečný tanec, euforii a zábavu, a hlavně přinese do chmurných listopadových dní čisté světlo univerzální vesmírné energie, která vám otevře cestu do nejtajemnějších zákoutí vesmíru, který nás obklopuje, a kterého v tu noc budete středem. Vstupenky na nejočekávanější taneční expedici letošního podzimu lze za nejvýhodnější cenu 450 Kč zakoupit do konce září ve všech prodejních místech sítě Ticketpro. V prodeji jsou také VIP vstupenky do první třídy za 900 Kč. Ceny vstupenek jsou uvedeny bez manipulačních poplatků, a budou se postupně zvyšovat.Více informací již brzy na www.transmission.cz

United Music Events

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ