TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 3.10.2008 Karel, Press

Již za pár hodin vypukne v klubu Vertigo v Praze velkolepá oslava! Slavit bude tentokrát klubová noc Language of Trance a to celé 2 roky od svého prvního vydání. Jelikož se jedná o mimořádnou událost, tak každý kdo příjde do 23:00 nemusí platit žádné vstupné a poté pouhou stokorunu! Navíc bude od 23:00 pro každého nachystaný bohatý raut! O tom, že to bude opravdu veliké a že zde kromě residentů MATAMAR a Thadease vystoupí také tři zahraniční hvězdy (Daniel Wanrooy - Progression/NL, Dazzle/NL, T-O-M/NL), už jistě víte a jelikož slavíme výročí, rozhodli jsme se maličko zrekapitulovat a zavzpomínat. Připravili jsme pro Vás pár zajímavých čísel a statistik:) Za tyto dva roky se konalo celkem 10 dílů Language of Trance a pokud počítáme i poslední díl, vychází nám téměř jedno vydání na dva měsíce. Celkem se na všech vydáních vystřídalo 25 různých Djů s tím, že někteří si zahráli i vícekrát. Při průměrném trvání akce 8 hodin se pak dostaneme na celých 80 hodin hudby a na zhruba 800 odehraných tracků.
Úplně první díl se konal pouze v režii residentů MATAMAR, kdy kluci odehráli sami 6ti hodinový set. V dalších dílech si už k sobě zvali hosty a přidávali k názvu Language of Trance různé přídomky jako například Gold Edition s Michaelem C, nebo White Edition s Kamilem Polnerem. Možná si ještě vzpomenete na speciální edici s názvem "Back to the Oldschool", která byla v duchu starých tranceových melodií a nebo díl, kde dostali prostor začínající djs, kterých se do soutěže přihlásilo opravdu požehnaně. Léto 2007 bylo pro tuto klubovku dá se říct dobem temna, jelikož se prováděla rekonstrukce domovského klubu, která se nečekaně protáhla a proto zde byla delší pauza. V prosinci téhož roku se však uskutečnil velký "comeback" této noci a to s velmi vzácným headlinerem z Dánska - Danielem Kandim z labelu Anjunabeats. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na poslední díl Language of Trance a to se hvězdnou dvojicí Stoneface & Terminal z labelu Euphonic, kde vystoupil již po druhé také Michael C.

Je toho opravdu hodně na co vzpomínat a my Vám chceme za celý tým lidí, kteří se na této akci podíleli, opravdu velmi upřímně poděkovat za Vaši přízeň a podporu, kterou jste nám celé tyto 2 roky věnovali!

Přijměte tento výroční díl jako malý dárek za ty 2 roky co jste s námi! Těšíme se na Vás již dnes večer v klubu Vertigo v Praze!

A nezapomeňte, že do 23:00 je vstup ZDARMA!

Line up:
21:00 - 22:00 Thadeas
22:00 - 23:30 T-O-M aka Trance-O-Matic/NL
23:30 - 01:00 Dazzle/NL
01:00 - 02:30 Daniel Wanrooy aka Progression/NL
02:30 - 04:00 Matamar aka Mark Airman & Mata C

Více informací na:
http://www.matamar.com
http://www.vertigo-club.cz
http://www.myspace.co/languageoftrance

----------------------------------------------------------------

Language of Trance slaví dva roky!
Language of trance v říjnu oslaví přesně 2 roky od svého prvního vydání! Tenkrát na akci hráli pouze residenti MATAMAR a to v dlouhém 6ti hodinovém setu. Od té doby se na Language of Trance vystřídala česká djská špička a později se přidali také zahraniční hosté. Oslava proběhne v pátek 3.10.08 v klubu Vertigo v Praze. A co jsme si na Vás přichystali tentokrát? Tento díl bude opravdu speciální a tak se můžete těšit hned na tři zahraniční hosty! Prvním bude holandský dj a producent Daniel Wanrooy z labelu dje Tiesta - Black Hole Recordings. Daniel Wanrooy se kromě projektu Progression věnuje produkci i pod hlavičku Odysee (oba projekty spolu s Robinem van de Wielem) a také jako samostatný producent. Průlomem v jeho kariéře bylo album "Different Day Different Light", vydané u Black Hole, které MTV označila za "dvě hodiny fascinující hudby". Album vyvolalo nejen nadšené ovace hudebních kritiků, ale zejména tranceových fanoušků a dostalo se na track-listy mnoha uznávaných DJs. Z Danielovy tvůrčí dílny vyšly i hity jako "Technophobia", "Evolution" a další. Velkou poklonu mu složil Tiesto tím, že si pro své kompilace "In Search of Sunrise" vybral ne jeden, ale hned čtyři Danielovy tracky, což je úspěch, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný producent. Produkci Daniela Wanrooye hrají pravidelně nejen Tiesto, ale i Armin Van Buuren, Ferry Corsten a další. Hudebně se jeho produkce pohybuje mezi progressive trance a uplift trance.

Dalším zahraničním hostem bude také velmi zkušený dj a producent a kolega ze stáje Black Hole - dj Dazzle, který má na svém kontě mnoho remixů a vlastních skladeb. Společně s nimi pak přijede další Holanďan, který má již také nakročeno k úspěšné kariéře producenta, který si říká Trance-O-Matic a který při poslední návštěvě Prahy dokázal, že umí pořádně rozjet párty! Nebudou samozřejmě chybět ani residenti a zakladatelé celého konceptu Language of Trance a to domácí duo MATAMAR. Milovníky energického tranceu určitě potěšíme dalším z residentů ze stáje LOT Music a tím je dj Thadeas.

Ale pozor! Teď přijde to hlavní překvapení! Jelikož se jedná o velmi speciální výroční díl Language of Trance, připravili jsme si pro Vás také speciální dáreček. Do 23:00 se totiž nebude platit žádné vstupné! A kdo přijde po jedenácté, tak zoufat také nemusí, protože poté bude vstup pouhých 100 Kč! A to není všechno - pro každého zde bude po jedenácté hodině připraven speciální raut!

Takže nezapomeňte, pátek 3.10. - Language of Trance ve Vertigu - Vstup do 23:00 ZDARMA!-----------------------------------------------------------

Language Of Trance s Progression
Je tu další lekce tranceu! Ano, jazyk zvaný trance budeme společně poznávat 3.10.08 v učebně klubu Vertigo v Praze na Language of Trance, která je vždy zárukou těch nejlepších Lektorů! A kdo že bude vyučovat tentokrát? Můžeme se těšit hned na tři zkušené učitele ze zahraničí! Prvním, kdo nás zasvětí do tajů této rozmanité hudby bude holandský dj a producent vydávající své učebnice (skladby) na prestižním labelu Black Hole - Daniel Wanrooy, který je známý především díky projektům jako je Progression nebo Odyssee. Dalším jeho kolegou ze stáje Black Hole je též holandský dj Dazzle, který má na svém kontě kromě vlastní produkce také mnoho remixů slavných jmen a slyšet jsme ho mohli na tak významných eventech jako jsou Trance Energy nebo Dance Valley. A to pořád není vše! Náš harmonogram výuky stále pokračuje! Z Holandska, země trnaceu zaslíbené, dorazí také velmi nadějný dj a producent Trance-O-Matic o kterém ještě určitě brzy uslyšíme.


Celé naše školení by samozřejmě nebylo úplné bez domácích "koordinátorů", pod kterými proběhlo již 10 lekcí a to projekt Matamar aka Mark Airman a Mata C, kteří jsou zárukou zábavného učení=). Z domácího kabinetu nám pak pár svých poznatků o tého hudbě názorně předvede také lektor (dj) Thadeas, který si získává čím dál tím větší oblíbenost mezi žáky.Více informací o lektorech a učebním plánu na:
http://www.myspace.co/languageoftrance
http://www.vertigo-club.cz

Daniel Wanrooy:
http://www.danielwanrooy.com/
http://www.thesoundofprogression.com/

Dazzle:
http://www.djdazzle.com/dazzle/

Matamar:
http://www.matamar.com

Trance-O-Matic:
http://www.tranceomatic.nl/

Thadeas:
http://www.thadeas.com

Napsat názor do DISKUSE


13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019
11.11. 20:48
Orjan Nilsen 16/11 v Epicu
10.11. 18:37
Paul Van Dyk zahraje v Epicu 7.12.2019
30.10. 2:20
Aly & Fila presents FSOE
30.10. 1:26
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

18.11. 11:30
OUT! [Beyond The Stars Recordings] SounEmot - Si Tan Solo Supieras
18.11. 11:25
OUT! [TAR#138] Ramin Arab - Revolution
18.11. 11:21
OUT! [TAR Oasis] John Grand - Aries
12.11. 14:54
Markus Schulz & HALIENE- 'Ave Maria' - Official Video
12.11. 14:46
Christina Novelli - It'll End In Tears

14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)
29.10. 17:20
Roman Messer feat. Roxanne Emery - Lost & Found (Official Video)
15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ