TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Celkem hlasů: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  Více

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Redakce
Napište nám
Ikonka
W@P
Práce v ČR
 
 Změnit zasílání

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 3.9.2005 Fido, Report

Máchovo jezero, pláž Klůček, Doksy. Místo, které je po celé prázdniny synonymem klidu a relaxace, místo, kam jezdí rodiny s dětmi strávit svojie letní prázdniny. A také místo, kde se už několik let po sobě sjíží poslední prázdninový víkend několik tisíc klubařů, aby spolu s nejlepšími dji z České republiky a ze zahraničí dali sbohem prázdninám. Letos tomu nebylo jinak. A pokud chcete vědět, jak to proběhlo, čtěte dál.

Mácháč mě nikdy moc nelákal. Ačkoli byl line-up každý rok kvalitní, trancu tam bylo pomálu. Letos to ale bylo jinak. Angelo Mike, Michael C, San..a hlavně headliner večera, dj a producent Paul van Dyk. Jméno, které zná každý, jméno, které se už několik let drží na samém vrcholu oblíbenosti. Ačkoli jsem ho už několikrát slyšel naživo (naposledy dva týdny před Mácháčem na Energy (report z Energy najdete zde), nemohl jsem si nechat ujít den, kdy bude opět u nás. Kromě Dyka byl dalším lákadlem Dj Fergie z Velké Británie, nebo například Michael Burian a Lucca, kteří patří mezi absolutní českou djskou špičku. K Máchovu jezeru jsme dorazili v pátek někdy kolem desáté večer (měli jsme trochu problémy při cestě) a než jsme se ubytovali, byla půlnoc a na stagi hrál už Michael Burian. někoho by možná mrzelo, že prošvihl tu spoustu djs, co byli před ním, ale já my jsme si přijeli páteční večer především užít a nehleděli jsme na časový line-up. Dyk začínal hrát až v 1:15, takže jsme měli dost času na rozkoukání se. začali jsme Frisco stánkem, kde jsme si pořídíli nezbytné Frisco (překvapivě:o)), nechali se vyfotit profi fotografkou a pak už jsme mohli vyrazit obhlédnout areál. K mému překvapení nebyl nijak rozlehlý, čekal jsem velkou pláž, ale místo toho jsme našli hlavní stage, kosuek od ní zbylé 3 (VIP zónu nepočítám, tam jsme ani nemohli:o)) a to bylo prakticky vše (samozřejmě, ještě spousta stánků s lightstickama, ledovým čajem atd). Na druhou stranu, aspoň to nebylo nikam daleko:o) Co se týče Burianova setu, nemůžu proti němu říci křivé slovo. Ačkoli jsem se na internetu setkal s odmítavými reakcemi, že hrajé to samé, že to bylo nevýrazné a že neumí míchat, mě se jeho set líbil a uřčitě potvrdil svoji pozici nejlepšího českého dje.

V 1:15 Burian zmizel do zákulisí a za pultem se objevil Paul Van Dyk. Začal velmi neotřele, Chemical Brothers - Galvanize, jsem opravdu nečekal. Ale bylo vidět, že se chce před publikem předvést, takže, takže tam sázel jednu pecku za druhou. Co se týče kvality míchání, nebylo mu co vytknout. Bylo slyšet, že je to profesionál a za celou dobu nepředvedl ani jeden kopanec. A ty tracky, které pouště - paráda. Ideální muzika, aby se lidé mohli za studené srpnové noci zahřát pohybem. Moc názvů si nepamatuji, ale něco málo přece jen - Ernesto vs. Bastian - Dark side of the Moon (Marc van Linden remix), Paul van Dyk - Other Side, Time of our Lives, Nothing but You a For an Angel. Pokud by vás zajímal celý tracklist, mrkněte na www.trance.cz do fór, tam ho určitě najdete ;o). Touto vlastní produkcí také celý set zakončil a přenechal své místo djce Lucce. Ačkoli nehrála špatně, tělesné potřeby - žízeň a zima nás vyhnaly od hlavní stage. po nezbytné zastávkce u Frisca stanu jsme zamířili do Duplex stanu, kde svůj setík právě začínal Mr. Nithingale aka Radek Slavík z Fajn rádia. Příjemný housík, který servíroval, už byl jen takový bonbónek na závěr a v 5 ráno, kdy už se pomalu probouzelo sluníčko, jsme šli spát.

Pokud bych měl v posledním odstavci Mácháč 2005 nějak zhodnotit, nemůžu jinak, než kladně. Ač byla u vstupu hodně velká fronta, celá akce stála za to. příjené prostředí, skvělá muzika. Jen byla trochu moc zima, ale s tím pánové z United Music asi nic dělat nemohli. Každopádně má organizátor po Arminově vystoupení na kontě další vyvedenou akci. A pokud budou v nastoleném trendu pokračovat, máme se napodzim na co těšit :o)

Kompletní fotogalerii od Fida naleznete TADY.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ