TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 1.7.2002 Dj Geront, Report

Můj milý deníčku, o páteční noci 28.6. jsem se jel podívat na Creamfields CZ warm up party do Benešova. Cesta z Prahy by byla celkem příjemná, jen kdyby nebylo svátečních jezdců, kteří ve snaze jezdit bezpečně způsobují na cestách nemálo problémů. Navíc hlavní silnice k Benešovu je v rekonstrukci a to co tam předvádějí dopravní ingeneuři je spíše námět na industriální horror. Několikrát jsme s kolegou prosvištěli městem, než se nám povedlo najít volné a dostatečně bezpečné místo k zaparkování. Po náměstích a uličkách se trousili jednotlivci i skupinky, kteří nevypadali na to, že by šli na poslední schůzku s Rikitanem, vedoucím skautského oddílu "Ptakopysk", před odjezdem na letní pracovní tábor v údolí Bobří Řeky. Vzhledem k tomu, že jsme měli mít co do činění s afterparty pořádanou tamtéž, pídili jsme se u vchodu po guestlistu. Skupinka domorodých válečníků u vchodu do sluje, však byla plně zaujata výběrem samiček, vhodných k pa(á)ření. Po chvíli se jeden z nich uvolil a popsal nám cestu k tajnému vchodu. Cestou jsme sledovali válečné tance mladých samečků, kteří si mysleli, že tak zapůsobí a strhnou na sebe pozornost, což se jim skutečně povedlo, ovšem pouze se zbrojnoši místního šerifa, kteří jejich počínání po zásluze odměnili.

Konečně jsme byli na místě. Hukot, kravál, rámus a blikání, zkrátka zvuk a světla tu měli na svědomí WILD a nutno dodat, že to mají opravdu vychytaný. Mozky lidem zrovna masíroval Chris Sadler a my se šli podívat mezi prostý lid. Nasávali všichni a všechno, jak atmosféru, tak pifo, nebo i tvrdší záležitosti, vždyť právě začaly prázdniny! Pravda, hodně partypeoples mělo v ruce sodovku, nebo juice, kvůli dehydrataci. Návštěva 2nd techno stage v přízemí byla skutečně zážitek. Dunící odposlech a okno drnčící hned za hlavou DJe, to muselo v některých případech znemožňovat míchání, čehož jsme byli svědky. Toalety přímo proti stagi asi také nejsou to pravé ořechové. Po chvíli jsme byli zasaženi z galerie kelímkem s neznámým obsahem. Evokovalo to ve mně scénu z filmu "Kevin & Perry Go Large" a tak jsme rychle vypadli do patra, kde se schylovalo k vystoupení hlavní hvězdy večera.

Opravdu jsem byl docela zvědavý na Juniora Sancheze, jenže to už jsme věděli, že nepřijede, a tak jsme se šli před vystoupením Circulation trochu provětrat ven.
Tam to také nebylo špatné, křovíčka a tmavé kouty mezi automobily sloužily k vybití sexuálního napětí mezi účastníky akce, případně k opětovnému nabití, či k odložení přebytečného pivečka různými tělními otvory. Vrátili jsme se právě včas na rozjíždějící se setík prvního z Circulation, zklamání se vypařilo jako flaška na rozjetém mejdanu, bylo to dobré, sakra dobré. Ten chlapík měl lidi, jak se říká, na lopatě. Poměrně zajímavá momentka byl kufr s deskami, ke kterému byl připoután bodyguard (asi zlobil). Vypadalo to, že kdyby chtěli desky zkontrolovat z OSA, asi by ty kontrolory sežral, tvářil se jako kříženec R2D2, Terminátora, parní lokomotivy a Černobylského reaktoru (doufám, že nedostanu přes držku). Prolétli jsme nocí až ke svítání a tak jsem šel přivítat slunce, v létě má ten východ něco do sebe. Okolo šesté hodiny ráno přestali DJ's soustružit desky na main + 2nd stagi a otevřela se afterparty v Červeném Drakovi. Jenže na after se platilo vstupné a to se zúčastněným nelíbilo vzhledem k tomu, že to bylo ve stejném baráku. Také výše vstupného na afterparty mnoho lidí odradila.

Co říci závěrem? Circulation mě dostali, oba, mrzí mě, že nebyl Junior Sanchez, a o prvním prázdninovém víkendu bych čekal více návštěvníků, i když jich nebylo zrovna málo.

Fotky z party najdete TADY.
Creamfields web

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ